Investavimas į Bitcoin – 5 priežastys investuoti į Bitcoin 2021 m

Priežastys investuoti į Bitcoin šiais metais

Bitcoin yra skaitmeninė valiuta, be spausdinimo sąskaitų ir monetų kalimo. Tai decentralizuota – jokia administracija, institucija ar kita absoliuti valdžia (kaip bankas) to nevaržo.

Savininkai yra anonimai; „Bitcoin“ susieja pirkėjus ir pardavėjus naudodamas šifravimo raktus, užuot naudojęs vardus, mokesčių identifikatorius ar socialinio draudimo numerius. Ir ji nėra išleidžiama kaip tradicinė valiuta iš viršaus į apačią. Užtat Bitcoin yra "užminuotas" galingais prie interneto prijungtais kompiuteriais. Šiame straipsnyje mes apžvelgiame keletą priežasčių, kodėl verta investuoti į „Bitcoin“.

Kaip buvo sugalvotas Bitcoin?

2009 m. Asmuo (arba grupė), vardu Satoshi Nakamoto, išrado Bitcoin. Jo nurodytas tikslas buvo sukurti "visiškai decentralizuota elektroninių pinigų sistema be serverių ar centrinių institucijų." 2011 m. Nakamoto išplėtė savo kodą ir domeną kitiems Bitcoin bendruomenės nariams, išplėtęs koncepciją ir technologijas, ir vėliau dingo.

Be to, „Bitcoin“ pastaruoju metu patyrė didžiulį augimą. Žemiau pateikiame penkias priežastis, kodėl 2021 m. Turėsite investuoti į Bitcoin:

1. Didėja Bitcoin priėmimas

„Bitcoin“ pasaulinis priėmimas įšyla. Pavyzdžiui, 2020 m. „Blockchain“ piniginės vartotojų skaičius pamažu didėjo ir nuo praėjusio lapkričio spartėjo. Per praėjusius 12 mėnesių „Bitcoin“ piniginės išaugo nuo 43 iki daugiau nei 62 milijonų.

Be to, vis daugiau žmonių įsigyja BTC per „Cash App“. „Cash App“ „Bitcoin“ pardavimai per trečiąjį 2020 m. Ketvirtį padidėjo iki 1,63 mlrd. USD ir tuo pačiu laikotarpiu veiklos pelnas siekė 32 mln. USD..

Be to, „PayPal“ greitai stebėjo jų šifravimo sąrašą ir dabar gali įsigyti, platinti ir išlaikyti savo vartotojams „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“ ir „Litecoin“. Kripto operacijos yra ribojamos iki 20 000 USD per savaitę, dvigubai daugiau nei 10 000 USD, iš pradžių pranešta dėl netikėtos klientų paklausos. 26 milijonai „PayPal“ prekybininkų naudos kriptografiją kaip mokėjimo priemonę, kuri prasidės kada nors 2021 m. Pirmąjį ketvirtį.

Jei „Bitcoin“ bulių rinka ir toliau šils, mažmeniniai ir instituciniai investuotojai galėtų sekti šį pagreitį su daugybe rampų. Jei paklausa vis didės, ankstesnių „Bitcoin“ ciklų rinkos svyravimai taip pat gali būti dar sprogstamesni.

2. Bitcoin naudingumas yra idealus finansų sistemai

2009 m. Pasaulinė finansų krizė sukėlė Bitcoin. „Bitcoin“ buvo slapta dislokuotas laukinėje gamtoje bankrotų, vyriausybės gelbėjimo ir kiekybinio lengvumo fone, kur visi buvo pamiršti, išskyrus mažą, bet augančią idealistų bendruomenę.

Praėjus dešimtmečiui ir toliau atsiskaičius, palyginti žemomis palūkanų normomis ir išplėstu kiekybiniu palengvėjimu, matome dabartinę finansų krizę.

Asmenys ir įmonės vis labiau pripažįsta unikalų „Bitcoin“ vertės pasiūlymą ir tai, kur „Bitcoin“ yra šioje makrokomandoje. 2020 metais žinomas makro prekybininkas Paulas Tudoras Jonesas teigė, kad Bitcoin jam primena aukso vertę aštuntajame dešimtmetyje. Jis aptaria, kad jo „Tudor BVI“ fondas investavo nuo 1 iki 2% savo turto į „Bitcoin Futures“ sutartis dokumente „The Great Monetary Inflation“..

"COVID-19 yra vienetinis virusas, sukėlęs vienkartinį politinį atsaką visame pasaulyje," – pasakė Tudoras Jonesas.

"Tai nutiko tokiu greičiu, kad net ir toks rinkos veteranas kaip aš liko be žado. Visai nuo vasario, stebint kiekybinį palengvėjimą, magiškai sukurta 3,9 trln. USD (6,6% pasaulio BVP). Mes esame Didžiosios pinigų infliacijos (GMI) liudininkai – precedento neturintis visų pinigų formų išsiplėtimas, skirtingai nuo to, ką kada nors matė išsivysčiusiose šalyse.," jis pridėjo.

Panašu, kad Satoshi Nakamoto sukūrė „Bitcoin“ šiai situacijai kaip potencialią alternatyvą. Tiesą sakant, daugelis investuotojų dabar mano, kad „Bitcoin“ yra saugus prieglobstis ir apsidraudimas nuo infliacijos.

3. Bitcoinas laikosi netinkamo

Prieš investuojant į kriptovaliutas dažnai patariama peržiūrėti istorinę kainų diagramą. Per visą savo gyvenimą jie matė kelis pakilimus ir nuosmukius. Taip pat ne kartą buvo pranešta apie Bitcoin "miręs" skeptikų. Tačiau „Bitcoin“ neseniai viršijo savo istorinį aukštį. Nereikia tikėtis, kad tai nepasikartos. Tai gali būti laimingi metai 2021 m.

2021 m. Sausio 8 d. „Bitcoin“ pasiekė aukščiausią lygį – 41 941 USD. Pasak analitikų, vėliau – 2021 m., Bitcoin gali viršyti savo sausio mėnesį pasiektą rekordą. Yra net prognozių, kad Bitcoin gali pasiekti 100 000 USD ženklas 2021 m.

Bitcoin kainų pokyčiai. Šaltinis: „TradingView“

4. Įvairūs suinteresuotieji subjektai

Jei manote, kad įstaigos yra vieninteliai investuotojai, išleidžiantys savo lėšas Bitcoin, klystate! Patys valdomi super fondai, pensijų fondai ir nemaža dalis žmonių dabar investuoja į „Bitcoin“. Prognozuojama, kad 2021 m. Investuotojų skaičius didės. Savarankiškai valdomiems super fondams ir pensijų fondams „Bitcoin“ yra tinkama investicija, nes tai galėtų geriausiai pasitarnauti kaip ilgalaikio investavimo galimybė.

Per daugelį metų mažmeniniai investuotojai galėjo pastebėti tolesnes investicijas į „Bitcoin“, kurie galėtų gauti pelno, nes ateityje Bitcoin kaina gali augti. Kriptovaliutos per pastaruosius kelis 2020 m. Mėnesius pralenkė visas turto grupes. Prognozuojama, kad šis augimas tęsis ir 2021 m. Bei vėliau, todėl tai bus tinkami metai investicijoms.

5. Stambūs investuotojai įsivažiuoja į Bitcoin

Kaip parodyta toliau pateiktame grafike, „Bitcoin“ buvo našiausia 2020 m. Turto klasė. Priešingai, auksas ir akcijos buvo sutriuškinti.

„Bitcoin“ buvo produktyviausia 2020 m. Turto klasė. Šaltinis: „Bitcoin“ atvejis

2021 m. Vasario mėn. „Tesla“ investavo 1,5 mlrd. Dolerių į „Bitcoin“ ir ateityje gali pradėti mokėti kriptovaliutą kaip mokėjimą. Pasklidus naujienoms, Bitcoin kaina akimirksniu pakilo 14% iki daugiau nei 44 000 USD už monetą.

2020 m. Rugpjūčio mėn. Rinkos žvalgybos kompanija „MicroStrategy“ pranešė, kad 250 milijonų dolerių išleista Bitcoinui perkant 21,454 Bitcoin kapitalo politikos paskirstymo forma. Nuo rugpjūčio įmonė padidino bendrą „Bitcoin“ akcijų paketą iki 1,125 mlrd. USD.

"Ši investicija atspindi mūsų įsitikinimą, kad „Bitcoin“, kaip plačiausiai pasaulyje pritaikyta kriptovaliuta, yra patikima vertės saugykla ir patrauklus investicinis turtas, turintis daugiau ilgalaikio brangimo galimybių nei grynųjų pinigų laikymas. „MicroStrategy“ pripažino „Bitcoin“ kaip teisėtą investicinį turtą, kuris gali būti pranašesnis už grynuosius, ir todėl „Bitcoin“ tapo pagrindine iždo atsargų strategijos dalimi.," teigė Michaelas Sayloras, „MicroStrategy“ generalinis direktorius.

Visą „Bitcoin“ egzistavimą pasižymėjo dramatiški kainų pokyčiai, „būtent tokie dalykai, kurie palaiko ilgalaikę tendenciją“, – sakė „Citibank“ analitikas Thomas Fitzpatrickas, pasižymėjęs „Bitcoin Map“ ir naudojęs ankstesnę TA, kad įvertintų „Bitcoin“ tikslo kainą 318 000 USD. iki 2021 m. gruodžio mėn.

"Aukso atsiejimas nuo „fiat“ valiutų, COVID-19 pandemija ir noras, kad centriniai bankai vykdytų agresyvią kiekybinio palengvinimo politiką, ateityje gali sukelti sprogimą „Bitcoin“ kainų augimą," tvirtino Fitzpatrickas.

Pasirengę investuoti Bitcoin?

Bitcoin kainų prognozavimas

Bitcoin yra neįtikėtinai nenuspėjama valiuta, o jo būsima kaina yra rizika patikimai prognozuoti. Per visą kelionę monetomis turėjome daug pakilimų ir nuosmukių; 2018 m. sausio mėn. jis smuko beveik 50%, o po to daug geriau atsigavo 2019 m. viduryje;

2020 m. Ji sugebėjo padengti mažiau nei 10 000 USD ir netgi buvo mažesnė nei 4000 USD žygio viduryje žlugo ir nuo to laiko moneta labai patobulėjo.

Populiariausios Bitcoin kainos prognozės:

1. Jeremy Liew – „Lightspeed Investment Partners“, pradinis „Snapchat“ akcininkas ir įtakingas investuotojas į verslo vidinių mainų biržą 2017 m. Gegužės mėn., Išreiškė pasitikėjimą Bitcoin ir tikėjosi, kad BTC pasieks 500 000 USD iki 2030 m. gerai.

2. Mike’as Novogratzas – Buvęs rizikos draudimo fondų prekybininkas ir šifruoto kapitalo gerbėjas tikėjosi, kad Bitcoin rinkos vertė gali viršyti 7,5 trln. USD aukso rinkos viršutinę ribą.

3. Wencesas Casaresas – „Xapo“ generalinis direktorius ir įkūrėjas taip pat pasitiki „Bitcoin“. Jis iš tikrųjų investavo į BTC 2011 m. Niujorko konsensuso konferencijos metu 2017 m. Jis numatė, kad per 5–10 metų „Bitcoin“ peržengs 1 mln. USD, o tai bus tik 2022 m. Arba galiausiai 2027 m..

4. Chamath Palihapitiya Yra „Golden Government Warriors“ bendrasavininkas ir socialinio kapitalo įkūrėjas. Jo aistra Bitcoin prasidėjo nuo investavimo ieškojimo dar 2012 m., Kai jis buvo 5% Bitcoin savininkas viename apyvartos etape. Prognozuojama, kad artimiausiu metu Bitcoin iki 2037 m. Pasieks 1 mln. USD.

„eToro“ – geriausias brokeris pirkti „Bitcoin“

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • Bitcoin yra skaitmeninė valiuta, be spausdinimo sąskaitų ir monetų kalimo.
  • 2009 m. Asmuo (arba grupė), vardu Satoshi Nakamoto, išrado Bitcoin.
  • Jei „Bitcoin“ bulių rinka ir toliau šils, mažmeninė prekyba ir instituciniai pirkėjai stebės šį pagreitį su daugybe rampų.
  • Penkios priežastys, kodėl turėtumėte investuoti į „Bitcoin“, yra šios: „Bitcoin“ pripažinimas auga, naudingiausias „Bitcoin“ pasiūlymas yra idealus finansų sistemai, „Bitcoin“ vis įrodo, kad klaidingi žodžiai, įvairios suinteresuotosios šalys ir dideli investuotojai patenka į „Bitcoin“.
  • 2009 m. Pasaulinė finansų krizė sukėlė Bitcoin.
  • Analitikų teigimu, Bitcoin netrukus gali viršyti visų laikų aukščiausią lygį.
  • Bitcoin buvo produktyviausia 2020 m. Turto klasė. Priešingai, auksas ir atsargos buvo sutriuškinti.
  • Bitcoin yra neįtikėtinai nenuspėjama valiuta, o jo būsima kaina yra rizika patikimai prognozuoti.
  • Pasak Chamath Palihapitiya, prognozuojama, kad iki 2037 m. Bitcoinas pasieks 1 mln. USD.

Skaityti daugiau:

Ar Bitcoin galėtų 2021 m. Pasiekti 100 tūkst. USD kainą

Bitcoin kainų prognozavimas: kiek tai bus verta 2021 m. Ir vėliau?

Kas paskatins Bitcoin kainą 2021 m?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me