Kokia yra „Blockchain“ technologijos ateitis?

Pasikeitus „blockchain“ technologijai, „blockchain“ naudojimas kaip kritinis finansavimo šaltinis tampa gana reikalingas. Dėl šių aplinkybių kyla įprastas ir dažnai užduodamas klausimas: kokia yra „blockchain“ technologijos ateitis?

„Blockchain“ technologijos ateitis, be jokios abejonės, susijusi su bendro, labiau decentralizuoto, nepaprastai greito ir pigaus metodo, kaip patenkinti finansinius ateities poreikius, sukūrimu. Pagrindinis tikslas yra palengvinti tarpvalstybinius mokėjimus, kurie patenkintų šiuolaikinio pasaulio poreikius.

Dabar, kai visame pasaulyje naudojama apie 42 milijonai skaitmeninių piniginių, būsimi finansiniai ištekliai turi suteikti žmonėms platformas, kurios palengvina keitimąsi kriptovaliutomis įvairių tipų blokų grandinėse. „Blockchain“ technologijos ateitis yra tinkamų priemonių ir standartų kūrimas siekiant užtikrinti, kad sandorio išlaidos būtų sumažintos iki mažiau nei vieno procento. Būsimas verslas reikalauja mokėjimo realiuoju laiku ir paprastų mainų būdų, kuriuos gali naudoti visi ir bet kada.

Reikėtų paminėti, kad nors „blockchain“ technologijos ateitis akivaizdžiai turi daug naudingų pranašumų, tokios revoliucijos, kaip „blockchain“, pradžioje visada susiduria su dideliu pasipriešinimu ir kliūtimis.

Kodėl „Blockchain“ yra Naujasis pasaulis?

Kadangi žmonės daugiau investuoja į skaitmenines valiutas, duomenys iš „Glassnode“ ir „Bitinfo“ atskleidžia, kad ženkliai išaugo skaitmeninių operacijų skaičius – vien 2020 m. kasdien vidutiniškai kiekvieną dieną įvykdoma beveik 700 tūkst. milijono operacijų.

2016 m. Elizabeth White nustatyta „Baltoji kompanija“, norėdama patenkinti prabangius rinkos poreikius, naudodamasi platforma, kuri užsiėmė skaitmeninės valiutos panaudojimu. Žmonės ieško konstruktyvesnių mainų būdų. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos tampa vis dažnesnės.

Nustatyta, kad žmonės domisi kriptovaliutų turėjimu. Pastebėta, kad per pastarąjį dešimtmetį bitkoinų vartotojų skaičius labai išaugo. Apie 11% amerikiečių savo bitkoinų šiuo metu, o tai reiškia, kad šiuo metu valstybėje prekiaujama beveik 30 milijonų bitkoinų.

Pasikeitus „blockchain“ technologijai ir išaugus dažnam kriptovaliutų naudojimui, yra tikimybė, kad „blockchain“ netrukus taps pagrindine būtinybe. Tarptautinė pramonė ir verslo organizacijos yra transformuojamos naudojant „blockchain“ technologijas. Blokiniai sprendimai tenkina visus pagrindinius būsimo verslo poreikius, pavyzdžiui, kelių šalių prieiga prie duomenų, duomenų patvirtinimo užtikrinimas ir efektyvi centralizuota sistema.

„Blockchain“ trilema

„Blockchain“ technologijos evoliucija pagimdė „blockchain“ trilemą. Pastebėta, kad blokų grandinės tinklai yra kompromisas tarp saugumo, decentralizavimo ir mastelio. „Blockchain“ technologijos ateitis laikoma šių trijų savybių pusiausvyroje. „Blockchain“ technologijos plėtra siekia sukurti tinklo tiekėją, kuris galėtų palengvinti visus tris pagrindinius verslo mainų poreikius. Būsimomis „blockchain“ technologijomis siekiama išspręsti „blockchain“ trilemą, kad būtų sukurta stabilesnė ir praktiškesnė sistema.

Verslo valdymas ir „Blockchain“

Tikimasi, kad laukiamiausia „blockchain“ technologijos ateitis bus verslo technologijų tobulinimas. Tikimasi, kad pasaulinės verslo procedūros priims intelektualaus verslo valdymo ir saugumo „blockchain“. Manoma iki 2030 m; pasaulis būtų visiškai naujame etape su geresniais gyvenimo standartais, visa tai siejama su „blockchain“ technologijos plėtra.

Tikėtina, kad pasaulinė prekyba ateityje naudos „blockchain“, nes noras išspręsti chaotiškus ir fragmentiškus verslo santykius tampa labai svarbus. Tikimasi, kad naudojant „blockchain“ bus sukurta kovos su trikdžiais sistema, užtikrinanti sklandesnius verslo sprendimus.

Pagrindinę naudą, kurią verslas ir organizacijos gaus iš „blockchain“ technologijos, galima apibendrinti taip:

Efektyvus tiekimo grandinės valdymas

Yra užfiksuota, kad maždaug 10% svarbių įmonių produktų yra pilkosios rinkos dalis ir sudaro kelių milijonų dolerių tiekimo grandinę. „Blockchain“ siekia supaprastinti šiuos verslo pokyčius ir sukurti daugiau efektyvumo fragmentiškoje sistemoje. „Blockchain“ žada aukštus skaidrumo rodiklius, kurie leis verslo plėtros komandoms lengviau turėti išsamesnę produktų istorijų dokumentaciją.

Naudojant „blockchain“ technologiją, integruota sistema gali būti naudojama realiojo laiko ataskaitoms įrašyti; šios ataskaitos gali skirtis nuo tiekimo grandinės valdymo, nuo atsargų iki kvitų pradžios. Išplatinta knyga gali būti be rūpesčių ir pateikti tikslesnes bei savalaikes duomenų bazes. „Blockchain“ technologijos ateitis yra nuostabesnė, kalbant apie žmogaus klaidų išnaikinimą, palyginti su įprastiniu dokumentų tvarkymu ir dokumentų atnaujinimu.

Auditas ir kokybės užtikrinimas

Kokybės užtikrinimo protokolai gali būti labai sudėtingi kuriant tikslius operacijų įrašus. „Blockchain“ technologija leis identifikuoti produktų gamybos ir platinimo procedūrų problemas.

Stebėjimo integracijos labiausiai išvystytoje „blockchain“ gali suteikti neprilygstamas galimybes nustatyti efektyvumą. „Blockchain“ palengvina nuolatinių įrašų kūrimą, kurie leidžia finansiniams auditams būti tikslesniems išorės partneriams ir verslo savininkams.

Pats įdomiausias „blockchain“ bruožas gali būti apskaitos sprendimų automatizavimas. Šiuo metu kelios „blockchain“ platformos teikia automatizuotus kasdienės apskaitos poreikius, todėl netrukus tikimasi suformuoti daugiau pokyčių.

Protingos sutartys

Naudinga pataisa, kurią pateikė „blockchain“ technologija, yra išmaniosios sutartys. Tikimasi, kad atnaujinus daugiau sumanių sutarčių bus įvykdyta protingesnė. Pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susidūrė šiuolaikinės pardavimo operacijos, buvo gebėjimas vienu metu valdyti kelis sandorius.

„Blockchain“ technologija suteikia protingesnį požiūrį į galiojimo datos, ženklų ir automatinio atnaujinimo reikalavimus. „Blockchain“ sukūrė daugiau suskaitmenintų ir atnaujintų sutarčių juodraščių, kuriuos palaiko saugūs kodavimo protokolai. Įspūdingos išmaniųjų sutarčių savybės yra sekamos egzekucijos, kurias gali atsekti kiekvienas tinkintame „peer-to-peer“ tinkle.

Prieinamesnės ir efektyvesnės operacijos

Kai įprastos kreditinės kortelės ima nuo dviejų iki penkių procentų mokėjimų, kai atliekamos operacijos, skaitmeninėse piniginėse šie brangūs mokesčiai netaikomi. Tarptautinės verslo organizacijos dabar reikalauja prieinamesnių ir saugesnių mokėjimo procedūrų apdorojimo būdų. „Blockchain“ teikiamos automatikos ir skaidrumo normos yra naudingesnės verslui, nes panaikinami reikalavimai turėti tarpininkus mokėjimams.

„Blockchain“ retai ima daugiau nei vieną procentą, o kai kuriose integracijose mokesčių visai nėra. Tarpvalstybiniai mokėjimai buvo patobulinti, nes „blockchain“ toliau plėtoja savo technologijas. „Blockchain“ kaina ir greitis padarė mokėjimų procedūras be rūpesčių. Tokiu būdu „blockchain“ ateitis turi būti mokėjimo procesų palengvinimas, siekiant geriau sutelkti dėmesį į kitus potencialius sektorius.

„Blockchain“ transformacijos pramonėje

Daugelis verslo industrijų transformuojasi per „blockchain“. „Blockchain“ technologijos ateitis siejasi su šių būsimų pramonės šakų parama. Keletas garsių iniciatyvų, įtraukiančių „blockchain“ į savo rėmus, pavyzdžiai yra šie:

„Nordea“

„Nordea“ pradėjo kurti ryšį tarp didelių Europos bankų ir mažų ar vidutinių verslo įmonių. „Nordea“ teikia mažoms įmonėms galimybę prekiauti tarptautinėse platformose.

UŽDARYTI

INBLOCK siekia sukurti „blockchain“ technologijos pakeitimus, kurie padės pašalinti „blockchain“ trūkumus. Kad operacijos būtų greitesnės, patogesnės ir saugesnės, INBLOCK bendradarbiauja su „IBM LinuxONE“, kad sukurtų „blockchain“ technologijos palengvėjimą.

Krogeris

Vienas didžiausių maisto prekių mažmenininkų „Kroger“ pradėjo integruoti „blockchain“ diegdamas modulius, kurie palaiko maisto atsekamumą. Dabar mažmenininkai gali tiekti maisto iš ūkių maisto parduotuvių lentynose, kuriose naudojama „blockchain“. „Blockchain“ palengvina procesus nustatydama, kuriuos produktus reikia ištraukti iš lentynų ir kurie yra saugūs galutiniams vartotojams.

„NuArca“

„NuArca“ ketina pristatyti modernesnį balsavimo metodą, integruodama „blockchain“ technologiją. Tokio tipo „blockchain“ sprendimai suteiks jums anoniminių integracijų ir skaidrumų balsavimo procese. Tai įves sistemą, leidžiančią verslo organizacijoms sukurti balsavimo pagal įgaliojimus ciklus ir padėti priimti sprendimus.

Pagrindinės programos realiame pasaulyje

„Blockchain“ tampa vis labiau paplitusi realiame pasaulyje. „Blockchain“ technologijos ateitis slypi praktiniuose pritaikymuose. Jimas Bassinggame’as pareiškė, kad „blockchain“ technologija yra pasitikėjimo ateitis. Draudimo bendrovės linkusios naudoti „blockchain“, kad sudarytų daugiašales draudimo sutartis. Pagal Dataveriškumas, prognozuojama, kad draudimo industrijos „blockchain“ rinka iki 2023 m. gali išaugti nuo 65 iki 1,4 mlrd. USD. Tikimasi, kad šios rinkos CAGR išaugs 85 proc..

Kai kurie praktiniai „blockchain“ pritaikymai yra šie:

  • Asmeninės informacijos privatumas.
  • Finansinės paslaugos: finansinės paslaugos yra efektyvesnės naudojant „blockchain“. Būtina sugalvoti decentralizuotą sistemą, pvz., „Blockchain“, siekiant integruoti finansines procedūras, kad būtų galima patenkinti būsimų finansinių poreikių poreikius..
  • Tapatybės valdymas: „Blockchain“ technologija suteikia labai efektyvų tapatybės valdymo metodą.
  • Pasitikėjimas: „Blockchain“ suteikia patikimesnį darbo formą verslo korporacijos suinteresuotosioms šalims.
  • Išmaniosios sutartys: kaip jau aptarta anksčiau, išmaniosios sutartys yra viena iš išsamiausių „blockchain“ funkcijų.
  • Saugus: „Blockchain“ technologija yra be sukčiavimo ir padeda nustatyti vagystes, jei tokių yra.
  • Sumažintos išlaidos: dideliu išlaidų sumažėjimu didėjant infliacijos blokinei grandinei gali pasirodyti, kad tai yra vienas iš prieinamiausių pinigų laikymo būdų.

Ateities prognozės

Atrodo, kad „blockchain“ ateitis yra labai aktyvi. Manoma, kad „blockchain“ gali perimti įprastą bankų sistemą. Todėl prognozuojama, kad „blockchain“ technologijos ateitis bus labai šviesi. Keletas analitikų pateiktų kritinių prognozių yra:

1 spėjimas: Kripto vyriausybės

Manoma, kad iki 2030 m. Dauguma vyriausybių turėtų sukurti virtualias valiutas arba kai kurias skaitmenines platformas valiutų keitimui..

2 spėjimas: Trilijonų dolerių protokolai

Laikui bėgant „Web 3.0“ erai ir aukščiausio lygio įmonėms, varžančioms valdyti ekonomiką, tikimasi, kad kriptografinių žetonų gali būti daugiau nei trilijonų dolerių kompanijų. Naująją ekonomikos erą gali valdyti „blockchain“.

3 prognozė: bendros „blockchain“ platformos

Tapatybės sprendimai taps "žudikų programos" „blockchain“. Decentralizuota sistema palaikys „blockchain“ technologiją, kad būtų galima susidoroti su tapatybės valdymo problemomis, todėl „blockchain“ būtų prieinamesnė visiems.

4 prognozė: kriptovaliutos, vykdančios pasaulio prekybą

Integravus „blockchain“ į pasaulinį tiekimo valdymą, artimiausiu metu tikimasi, kad „blockchain“ valdys ir pasaulio prekybą..

Skaityti daugiau: Kokios yra geriausios kriptovaliutos prekybai 2021 m?

5 prognozė: tvarumas ir „Blockchain“

„Blockchain“ yra laikomas daugelio amžinų problemų sprendimu. Manoma, kad „blockchain“ gali panaikinti skurdo spragas, atnešdama naują pasaulio tvarką.

Kokie yra dažniausi klausimai, susiję su „Blockchain“ ateitimi?

„Blockchain“ technologijos ateitis, žinoma, abejotina. Net ir peržengus pirminius sąmokslus, „blockchain“ technologijos ateitį vis dar gaubia daugiau iššūkių. Kai kurie klausimai yra šie:

  • Ką daryti, jei „blockchain“ nesugeba susidoroti su kovomis?
  • Kodėl bankų sistema vis dar neintegruoja „blockchains“
  • Ar bankai taps „blockchain“ technologijos dalimi?
  • Ar reguliatoriai bus laive?

Į visus šiuos klausimus kažkaip atsakyta. Manoma, kad, atsiradus pragmatiškiems valdymo modeliams, „blockchain“ greičiausiai bus sėkminga ateityje.

Apatinė eilutė: kokia yra „Blockchain“ technologijos ateitis?

„Blockchain“ technologijos ateitis greičiausiai bus šviesi. Dėl funkcijų, kurias turi „blockchain“, ji tampa vis populiaresnė ir vis labiau perimama. Nors yra skeptikų, abejojančių „blockchain“ skvarba jį įgyvendinant realiame pasaulyje, potencialas vis tiek yra didelis.

„eToro“ – geriausia kriptovaliutų platforma

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • Prognozuojama, kad „blockchain“ technologijos ir skaitmeninių piniginių revoliucijai vis labiau paplitus, „blockchain“ technologijos ateitis bus ryški.
  • „Blockchain“ technologija kiekvieną dieną tampa standartine ir yra užfiksuota, kad kiekvieną dieną atliekama beveik 700 milijonų kriptografinių operacijų.
  • „Blockchain“ technologijos plėtra siekia sukurti tinklo tiekėją, kuris galėtų palengvinti visus tris pagrindinius verslo mainų poreikius; saugumas, mastelis ir decentralizacija.
  • Verslo valdymą gali sustiprinti „blockchain“, turintis tokių pranašumų, kaip lengvas auditas, efektyvus tiekimo grandinės valdymas ir greitos operacijos.
  • Prognozuojama, kad būsimos pramonės šakos ir vyriausybės bus integruotos į „blockchain“ technologijas.
  • „Blockchain“ žada aukštus skaidrumo rodiklius, kurie leis verslo plėtros komandoms lengviau turėti išsamesnę produktų istorijų dokumentaciją.
  • Pagrindinė nauda, ​​kurią verslas ir organizacijos gaus iš „blockchain“ technologijos; efektyvus tiekimo grandinės valdymas, auditas ir kokybės užtikrinimas, sumanios sutartys ir prieinamesnės bei efektyvesnės operacijos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me