Kriptovaliutų investavimo patarimai ir klaidos, kurių reikėtų vengti

Ar galvojate pradėti savo kriptovaliutų investavimo kelionę ir norite sužinoti geriausius investavimo patarimus? O gal esate prekybininkas ir tikite, kad darote per daug klaidų. Žemiau pateikiame jums kriptovaliutų investavimo patarimus ir klaidas, kurių turėtumėte vengti.

Kriptovaliutų investavimo patarimai

Kriptovaliutų investavimo klaidos, kurių reikia išvengti

Kriptovaliutos žymiai plečiasi ir tapo puikia investavimo galimybe. Jų pradžioje buvo skepticizmas, tačiau dabar, kai daugelis bankų ir finansų įstaigų investuoja į Bitcoin dideles pinigų sumas ir pradeda savo kriptovaliutų paslaugas, skepticizmas pamažu nyksta.

Su tokiomis naujienomis dėmesys jau krypo į kriptovaliutas ir „Bitcoin“ iš tikrųjų turi daugiausiai aktyvių adresų nuo 2017 m kai jis siekė 20 000 USD.

Taigi, jei jūs ketinate pradėti savo investicijas, čia, „Trading Education“, mes paruošėme geriausius kriptovaliutų investavimo patarimus ir dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių reikėtų išvengti.

Kriptovaliutų investavimo patarimai

Kriptovaliutų investavimo patarimai visada yra naudingi, nes jie padeda investuotojams ir ypač kriptovaliutos naujokams sutrumpinti kelią į sėkmę.

Mokykite save apie kriptovaliutą

Į kriptovaliutas turite žiūrėti rimtai ir pašalinti įspūdį, kad tai yra būdas greitai praturtėti. Tradiciniu būdu taupant pinigus, mes labiau linkę taupyti savo pinigus per bankus ir finansines institucijas. Jei mums reikia pagalbos arba padarėme klaidą, išsiųsdami pinigus neteisingu adresu, galime paskambinti į klientų aptarnavimo tarnybą ir jie grąžins operaciją.

Turite nepamiršti, kad kriptovaliutomis taip negali atsitikti. Jų niekas neturi; jie neturi generalinio direktoriaus. Jie yra visiškai decentralizuoti, o jei esate sukčių auka, kelio atgal nėra. Todėl rimtai žiūrėkite į kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijas, ir tokiu būdu galėsite atskirti dalykus, kurie teisėti internete, ir tuos, kurie yra sukčiai.

1. Pasirinkite jums patogesnę strategiją

Yra keletas strategijų, kuriomis galite pasinaudoti kriptovaliutomis. Tačiau, atsižvelgdami į savo patirtį, turėtumėte pasirinkti strategiją, su kuria jums patogiausia. Pavyzdžiui, dienos prekybai reikia daugiau įgūdžių ir žinių, kaip skaityti diagramas ir numatyti rinkos pokyčius. Priešingai, „HODLing“ nereikia jokių specialių žinių, nes galite nusipirkti tik monetą ir laukti, kol jos vertė padidės. Taigi viskas priklauso nuo jūsų patirties ir noro mokytis.

2. Suprasti nepastovumą

Iš prigimties kriptovaliutos yra nepastovios, o tai reiškia, kad jų kaina dažnai kyla ir krinta. Tiesą sakant, tai vertinama kaip gera galimybė pasipelnyti iš investuotojų ir jei jums pavyks iš esmės suprasti nepastovumą, galėsite sukurti geresnę investavimo strategiją. Be to, jūs turite psichiškai pasiruošti kainų svyravimams ir nesijaudinti ar pernelyg nustebti. Tikėkitės visko, kai kalbama apie kriptovaliutas!

3. Saugokitės aferų – ar turite tyrimų

Internetas yra žinomas dėl galimybių, kurias jis gali užsidirbti, taip pat dėl ​​daugybės aferų ir įsilaužimų, įvykusių per istoriją. Net jų pradžioje kriptovaliutas daugelis žmonių apibūdino kaip sukčiavimą, net įtakingos įžymybės. Šiandien kriptovaliutų pasaulyje aferos siūlomos "galimybė" investuoti.

Kartais pabudus ryte, jūsų el. Laiške gali būti pateikiami pasiūlymai, kurie atrodo teisėti, tačiau jie yra sukčiai, bandantys pasinaudoti galimomis aukomis. Galbūt jūs pasiūlėte investuoti "realios kriptovaliutos", bet iš tikrųjų jie yra sukčiai.

„OneCoin“ yra viena garsiausių kriptovaliutų aferų. Bulgarijos ponia Ruja Ignatova reklamavo monetą kaip visiškai teisėtą ir pritraukė investuotojus surinkdama iš viso 4 mlrd. Valdžia tai nustatė kaip „Ponzi“ schemą. Todėl saugokitės, neskubėkite, tyrinėkite ir judėkite į priekį savo prekybos nuotykiuose.

4. Paimkite savo pelną

Jei ilgą laiką domėjotės savo investicijomis ir matote, kad turite pakankamai pelno paimti, nelaikykite per daug ir paimkite savo pelną. Galima pagalvoti, kad galbūt jūs skubate, bet jei, pavyzdžiui, turite 600% pelno, tuomet neturite ko laukti. Jei toliau eisite į HODL po 600% pelno, tai gali būti per daug, nes kai kalbame apie kriptovaliutas, niekada nežinote, jos gali sudužti ir jūs negausite jokio pelno. Iš tikrųjų rizikuojate prarasti net investuotus pinigus.

5. Pabandykite investuoti tinkamu laiku

Galėtume tai vadinti kitaip kaip "perka mažai ir parduoda brangiai" taisyklė. Investavimas tinkamu laiku yra pats svarbiausias kriptovaliutų komponentas, ypač HODLers. Pavyzdžiui, jei grįšime į 2017 metus, kai kriptovaliutos smarkiai pabrango, tie, kurie investavo tuo metu, kai Bitcoin kaina buvo labai maža, pakilus kainai uždirbo didžiulį pelną. Nors tai susiję su šiek tiek sėkmės, tačiau tie, kurie nuolat seka informaciją, visada žinos, kada investuoti pinigus į kriptovaliutas.

Kitas pavyzdys yra tai, kad koronaviruso metu 2020 m. Pradžioje Bitcoin beveik nepalietė 3000 USD, o tada kaina palaipsniui didėjo. Šiuo metu ji siekia šiek tiek daugiau nei 15 800 USD. „HODLer“, tas, kuris investavo 2020 m. Kovo mėn., Dabar naudojasi pelnu, jei nori jį gauti arba vis dar gali laukti, tikėdamasis, kad Bitcoin vertė išaugs.

6. Pasirinkite saugią kriptovaliutos keityklą

Iš daugybės ten veikiančių kriptovaliutų biržų pabandykite išsirinkti geriausią. Svarbu pasirinkti biržą, kurioje būtų maži mokesčiai ir kuri būtų saugi. Visų pirma atkreipkite dėmesį į pasirinkto šilumokaičio saugumą. Biržai dažnai žino, kad yra įsilaužėlių aukos.

Garsiausias mainų įsilaužimas yra Mt. 2014 m. Įsilaužta „Gox exchange“, tokiu būdu praradusi 850 000 bitkoinų, kurių vertė 450 milijonų dolerių. Tiesą sakant, Mt. „Gox“ yra vienas didžiausių skandalų kriptovaliutų istorijoje. Todėl labai svarbu pasirinkti aukšto lygio saugumą. „eToro“ pavyzdžiui, yra tarpininkavimas, kuris vertinamas dėl aukšto saugumo, per kurį jūs galite nedvejodami investuoti į kriptovaliutas.

7. Supraskite karštas ir šaltas pinigines

Taigi, kaip jau minėta, kriptovaliutų negalima laikyti banke kaip tradicines valiutas. Kriptovaliutos saugomos vadinamosiose piniginėse. Būtina suprasti skirtumą tarp karštos ir šaltos piniginės. Karštos piniginės yra prijungtos prie interneto. Taigi tai internetinės svetainės, kuriose galite laikyti savo kriptovaliutas. „eToro“ piniginė, pavyzdžiui, yra lengvai naudojama platforma, palaikanti daugiau nei 120 kriptovaliutų.

Tuo tarpu šaltos piniginės yra aparatinė įranga, paprastai USB forma, kurioje galite laikyti savo kriptovaliutas. Jie išsiskiria didesniu saugumu, nes nėra prisijungę prie interneto. Todėl jie negali būti nulaužti.

8. Rimtai žiūrėkite į privatumą

Akivaizdu, kad yra žmonių, kuriais pasitikite, tikrai. Bet juk kalbant apie kriptovaliutas, būkite atsargūs ir nepasitikėkite visais. Geriausia niekam nedalinti turimų slaptažodžių ar privačių raktų. Ypač asmeninius raktus. Niekas neturėtų turėti prieigos, išskyrus jus, nes privatūs raktai apsaugo jūsų lėšas nuo vagystės.

9. Apsvarstykite galimybę naudoti kripto prekybos robotą

Kriptovaliutų rinka veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taigi galimybių pasinaudoti investicijomis į kriptografiją yra daug. Todėl kaip sveikintinas variantas būtų naudoti automatizuotą prekybos programinę įrangą arba kitaip vadinamus prekybos robotus.

Pagal „Cryptonomist“ tyrimus paaiškėjo, kad 86% prekybos vykdo robotai. Prekybos robotai veikia patys, ir jūs galite juos naudodami automatizuoti savo investavimo strategiją. Jie vertinami taupant investuotojų laiką, nes jie veikia net savaitgaliais, kai jūs praleisite laiką su šeima ar vaikščiosite po kalnus.

10. Nesek minios

Kartais kriptovaliutomis susidaro įspūdis, kad visi turėtų investuoti tam tikru laikotarpiu, taip ir jūs. Tai neteisingas požiūris. Dažniausiai turite laikytis savo plano. Yra daug "ekspertai" ten bando įtikinti, į kurią monetą investuoti. Kartais jie gali būti teisūs, bet dažnai ir neteisingi.

Jei grįžtume atgal, 2017 m., Per kriptografijos bumą, susidarė įspūdis, kad visi turi investuoti. Taigi tie, kurie nelabai žinojo, kaip viskas vyksta, pirko, kol kaina buvo aukšta. Tai neilgai truko; kainos nukrito ant žemės, o pirkėjai baigėsi beviltiškai. Taigi, patys spręskite, kaip rinka vystosi, ir priimkite sprendimus.

11. Suprasti kriptovaliutų koreliaciją

Kripto koreliacija reiškia, kad kriptovaliutos yra susijusios tarpusavyje taip, kad jų kaina eitų panašia linkme. Pavyzdžiui, „Bitcoin“ yra susijęs su „Ethereum“. Dauguma altkoinų yra susiję su Bitcoin. Taigi, jei Bitcoin kaina kyla, kyla ir altcoins kaina.

Tačiau yra atvejų, kai altcoinų kaina didesne procentine dalimi viršija kylančią bitkoino kainą. Todėl, jei suprantate koreliaciją tarp kriptovaliutų, tada jūsų investavimo strategija atneš jums daugiau pelno.

12. Būkite atnaujintas

Juk gera likti atnaujintam. Sekite naujienas ir kuo daugiau skaitykite šifravimo turinį. Dažnai įvairūs įvykiai pasaulyje daro įtaką kriptovaliutų kainai, todėl būkite informuotas, kad galėtumėte kuo geriau ir tiksliau numatyti kainų pokyčius.

Kriptovaliutų investavimo klaidos, kurių reikia išvengti

kriptovaliutų investavimo klaidos

Investuotojai daro daug klaidų dėl žinių stokos ar dėl emocijų. Dėl šių klaidų jie palieka daug pinigų ant stalo. Toliau pateikiamos kelios klaidos, kurių neturėtumėte padaryti kaip kriptografinis investuotojas.

1. Investuoti tik į vieną monetą

Viena iš dažniausiai pasitaikančių investuotojų klaidų yra investavimas tik į vieną monetą. Nors kriptovaliutos yra susijusios, kai kurios jų veikia geriau nei kitos. Be abejo, daugumai žmonių „Bitcoin“ yra mėgstamiausia kriptovaliuta. Tačiau daugeliu atvejų būtent kai kurios naujos, nežinomos kriptovaliutos per dieną gali išaugti 300–400%, taigi jos yra labai pelningos. Taigi neskubėkite, išanalizuokite rinką ir investuokite į daugiau nei vieną kriptovaliutą. Iš tiesų pelno tikimybė bus didesnė.

2. Investuokite visus turimus pinigus

Jie netyčia nesako "Investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti". Turėtumėte žinoti, kad kriptovaliutos taip pat gali jus nuvilti, nes jų kaina gali nukristi priklausomai nuo kelių veiksnių. Reikėtų nepamiršti, kad kriptovaliutas valdo programinė įranga, kurią žmogaus protas sukūrė koduodamas. Iš prigimties jiems būdingas nepastovumas, o tai reiškia, kad dažnai svyruoja kainos. Todėl niekada neinvestuokite visų turimų pinigų. Investuokite tik tai, ką, jūsų manymu, galite sau leisti prarasti, jei jų kaina nukris.

3. Po ažiotažo

Dažnai investuotojai susijaudina stebėdami naujienas ir socialinių tinklų šurmulį. Taigi jiems ši žinia daro įtaką, o ažiotažas sukūrė ir investuoja netinkamu laiku arba netinkamai parduoda savo monetas. Nors gera atnaujinti informaciją, tai dar nereiškia, kad visos naujienos ir prognozės yra tikslios. Taigi jūs turite turėti planą, kurio laikotės, ir jūsų nedaro įtakos aplinkui kilęs ažiotažas.

4. Prekyba emocijomis

Emocijos prekybininkams visiškai nepadeda. Priešingai, jie kenkia prekybininkams tik todėl, kad gali priimti neteisingus sprendimus patekę į emocijų įtaką. Emocijos iš tikrųjų yra viena iš pagrindinių didelių nuostolių, kuriuos galėjo patirti prekybininkai, priežasčių. Dėl jų prekybininkas gali pirkti ar parduoti netinkamu laiku. Todėl išmokite, kad neveiktų emocijos, ir laikykitės savo plano.

5. Overtrading

Juk esame žmonės ir pavargstame. Kai pavargstame, darome daugiau klaidų. Taigi kartais darykite pertraukas prekyboje. Dienos metu nebandykite atlikti daug sandorių, nes prekyba užima daug laiko ir per dieną sunku sulaukti daug gerų sandorių. Turite žinoti, kad kuo daugiau sandorių atliksite, tuo daugiau mokėsite mokesčių ir atsiras mokestinių įsipareigojimų.

6. Mokesčių ignoravimas

Daugelis naujų kriptovaliutų investuotojų net negalvoja apie mokestines prievoles. Bet kuri šalies vyriausybė, suteikusi kriptovaliutoms teisinį statusą, be abejo, taip pat apmokestina tuos, kurie užsiima kriptografine veikla. Todėl nepradėkite investuoti į kriptovaliutas tikėdami, kad jums nereikės mokėti mokesčių. Tyrinėkite ir perskaitykite valstybės, kurioje gyvenate, įstatymus, susijusius su kriptovaliutų mokesčių reguliavimu. Taigi metų pabaigoje nenustebsite!

Parengta nerti į kriptografijos rinką?

Išmokite investuoti į kriptovaliutas turėdami prekybos išsilavinimą

Tai, kaip išmoksti investuoti į kriptovaliutas, yra esminis dalykas. Štai kodėl čia, „Trading Education“, mes labai rimtai vertiname prekybos mokymą ir stengiamės mokyti savo studentus bei aprūpinti juos moderniausiomis prekybos priemonėmis..

„Trading Education“ yra prekybos akademija, kurioje išmanantys prekybos specialistai dalijasi savo prekybos patirtimi su studentais. Straipsnių skyrius, skirtas prekybai, yra tarsi biblioteka, kurioje sužinosite visus dalykus, kuriais esate užsiėmę prekybai.

Mūsų parengti prekybos kursai yra vieni geriausių ir sukurti taip, kad mokymasis būtų kuo lengvesnis ir greitesnis

Pradėkite savo kriptovaliutų investicijas naudodami „eToro“

„eToro“ yra geriausia reputacija pasaulyje. „eToro“ pasižymi aukštu saugumu ir yra patogi naudoti platforma.

„eToro“ yra visiškas teisėtas tarpininkavimas, kurį reguliuoja ir licencijuoja atitinkamos institucijos. Platforma turi daug funkcijų ir yra viena iš geriausių virtualios prekybos srityje, kur šios funkcijos dėka galite praktikuoti prekybą su 100 tūkst.

Be to, „eToro“ yra žinomas dėl jo "Kopijavimo prekyba" funkcija, o platforma palaiko daugiau nei 90 kriptovaliutų.

„eToro“ – geriausias investuotojų ir prekybininkų kriptovaliutų turtas

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima pramonėje – rekomenduojame išbandyti.

Pagrindiniai klausimai

  • Kriptovaliutos plečiasi, nes finansų įstaigos perka „Bitcoin“ ir siūlo kriptografijos paslaugas.
  • „Bitcoin“ turi daugiausiai aktyvių adresų nuo 2017 m.
  • Mokykitės ir saugokitės aferų, prekiaudami kriptovaliutomis.
  • Daugelis investuotojų tapo „OneCoin“ auka, kuri buvo „Ponzi“ programa, kuriai vadovavo bulgarų ponia Ruja Ignatova.
  • Jei gaunate pelną, geriau jį imti ir nelaukti daug ilgiau.
  • Mt. 2014 m. „Gox“ dėl įsilaužimo prarado 850 000 bitkoinų, kurių vertė 450 milijonų dolerių.
  • Svarbu niekam nedalinti slaptažodžių ar privačių raktų.
  • Nepriekaištingos monetos daugybę kartų pasirodo pelningesnės nei gerbiamos.
  • Investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti.
  • Atsikratykite emocijų ir žinokite, kad kriptovaliutos yra apmokestinamos.

Be abejo, tikimės, kad šie patarimai padės jums prekyboje. Jei jums patiko šis straipsnis, duokite mums patinka ir pasidalinkite juo, jei kas nors kitas norėtų iš jo pasinaudoti.

Turėtumėte nepamiršti, kad šio straipsnio patarimai nėra taisyklės, kurių privalote laikytis. Tai tik patarimai, kuriuos surinkome iš savo patirties čia, „Trading Education“, ir nusprendėme jais pasidalinti su jumis!

Skaityti daugiau:

Kokias 10 kriptovaliutų investuoti 2021 m?

Geriausi „Altcoins to Trade“ 2021 m

15 populiariausių priežasčių investuoti į kriptovaliutas

5 populiariausios kriptovaliutos JAV

Populiariausios kriptovaliutos JK

Geriausios kriptovaliutos investuoti šį mėnesį

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me