Nákup kryptoměny pomocí služby Ledger Live: Podrobný průvodce

Ledger, tvůrci Ledger Nano S a Ledger Nano X oznámil že jejich aplikace, Ledger Live nyní podporuje nákup kryptoměn kreditní kartou nebo bankovním převodem. Tato funkce je provozována s jejich partnerem, Coinify a nyní mohou uživatelé přímo přejít na Ledger Live, aby si koupili své kryptoměny a nechali si je poslat do bezpečí svého zařízení Ledger. Už nemusíte procházet dalšími kroky, jako je nákup kryptoměn na burzách a jejich následné odeslání do hardwarové peněženky k úschově! V této příručce vám poskytneme podrobné pokyny, jak nakupovat kryptoměny pomocí služby Ledger Live na zařízeních Nano S a Nano X.

[NEJLEPŠÍ OZNAM] &# 128640;&# 128640;

Nyní můžete nakupovat krypto #LedgerLive!

Cítíte, jak se síla začíná zvedat na dosah ruky?

Úplné informace naleznete zde: https://t.co/XeritaVKDc pic.twitter.com/xLIOuDDtpC

– Ledger (@Ledger) 10. června 2020

Dostupné kryptoměny

Ledger Live má k dispozici pouze následující kryptoměny: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) a Dash (DASH). Uživatelé, kteří si chtějí koupit jiné kryptoměny, by je tedy museli koupit jinde, např. na burzách kryptoměn. Chcete-li zjistit, které kryptoměny si myslíme, že jsou nejlepší, podívejte se na náš článek o nejlepších nejlepších kryptoměnách do roku 2020.

Jak nakupovat kryptoměny pomocí Ledger Live

Pokud jste novým uživatelem Nano X nebo Nano S, musíte nejprve nastavit zařízení a nainstalovat software Ledger Live. Zde najdete našeho průvodce nastavením Ledger Nano S a průvodce nastavením Ledger Nano X.

Chcete-li začít s nákupem kryptoměn pomocí Nano S nebo Nano X, otevřete ve svém počítači aplikaci Ledger Live a na postranním panelu přejděte na „Koupit kryptoměny“. Vyberte si, kterou kryptoměnu si přejete koupit, můžete si vybrat z bitcoinů (BTC), etherea (ETH), bitcoinových hotovostí (BCH) nebo Dash (DASH). Pro účely této příručky budeme demonstrovat nákup bitcoinů, takže si vybereme bitcoin jako kryptoměnu, kterou si přejeme koupit. Poté vyberte, na který účet chcete svou kryptoměnu uložit. Alternativně můžete přidat nový účet pro nákupy kryptoměny – viz naše část s názvem „Jak přidat nový účet pro nákupy kryptoměny“.

Koupit kryptoNa postranním panelu klikněte na „Koupit krypto“

Na Ledger Live budete požádáni, abyste se buď zaregistrovali, nebo se přihlásili ke svému účtu Coinify. Výukový program, jak nastavit účet Coinify, najdete v naší sekci s názvem „Jak zaregistrovat účet Coinify na Ledger Live“.

Přihlaste se nebo si založte účet CoinifyPřihlaste se nebo si založte účet Coinify

Poté budete vyzváni k výběru výše kryptoměny, kterou chcete koupit, měny platby a platební metody. Ledger vám umožňuje platit v následujících měnách: AUD, BGN, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, INR, JPY, NOK, NZD, PLN, SEK, TRY, USD a VND. Za svou kryptoměnu můžete platit kreditní kartou (Visa nebo Mastercard) nebo v evropských pobočkách prostřednictvím bankovního převodu. SEPA.

Koupit kryptoVyberte svůj nákup kryptoměny a potvrďte transakci.

Protože ceny kryptoměny kolísají, společnost Ledger uzamkne vaši nákupní cenu a dá vám 15 minut na dokončení nákupu. Zadejte údaje o své kreditní kartě, dvakrát zkontrolujte údaje o nákupu a klikněte na „Zaplatit“. Zakoupená kryptoměna bude automaticky uložena na vámi určený účet v zařízení Ledger.

Dokončit platbuDokončit platbu

Jak zaregistrovat účet Coinify na Ledger Live

Pro ty, kteří nemají účet Coinify nebo kupují kryptoměny poprvé na Ledger Live, budete muset projít procesem Coinify Know Your Customer (KYC) a založit si účet. Na Ledger Live zadejte svůj e-mail, vyberte heslo a poté klikněte na „Vytvořit účet“. Poté budete požádáni, abyste odpověděli na několik otázek KYC.

Vytvořte si účet CoinifyVytvořte si účet Coinify

Potvrďte svůj e-mail (Coinify vám zašle potvrzovací e-mail) a umístění.

Potvrďte e-mail a umístěníPotvrďte svůj e-mail a polohu

Uveďte informace o adrese bydliště a o tom, jak plánujete používat svůj účet.

Zadejte adresu bydliště a použití účtuZadejte adresu bydliště a použití účtu

Budete také požádáni o ověření vaší identity poskytnutím fotografie vašeho občanského průkazu / pasu a oskenování vašeho obličeje podobného nastavení FaceID na vašem iPhone.

Potvrďte vaši identituPotvrďte vaši identitu

Poté Coinify automaticky zpracuje vaši registraci, což trvá přibližně 2 minuty. Pak jste připraveni!

Zpracování registraceCoinify zpracuje vaši registraci do 2 minut

Jak přidat nový účet pro nákupy kryptoměny

Chcete-li přidat účet, klikněte na „+ Přidat účet“, jak je znázorněno na obrázku výše. Poté vyberte, který účet kryptoměny chcete přidat. Pro účely této příručky vám ukážu, jak přidat bitcoinový účet, proto jsem jako aktivum vybral bitcoin a klikl na „Pokračovat“. Na výzvu připojte zařízení Ledger k počítači a odemkněte ho. Poté přejděte do příslušné aplikace pro kryptoměnu, kterou chcete na zařízení koupit, vaše zařízení řekne „Aplikace je připravena“, zatímco se synchronizuje s Ledger Live na vašem PC.

Po synchronizaci dostanete možnosti, ke kterému novému účtu chcete přidat. Vyberte účty, které chcete přidat, a klikněte na „Přidat účet“. Váš nový účet bude poté přidán a poté můžete zvolit přidání dalších účtů nebo zavření okna pro dokončení.

Uživatelská zkušenost a závěr

Vyzkoušeli jsme mnoho hardwarových peněženek kryptoměny a zařízení Ledger jsou rozhodně naší preferovanou volbou. Tato preference je rozhodně posílena skutečností, že nyní můžeme nakupovat kryptoměny na Ledger Live, protože to znamená, že již nemusíme kupovat kryptoměny na burzách, zvláště když většina burz vyžaduje, abyste při prvním nákupu kryptoměny prošli postupy KYC. Takže i když musíte poprvé projít procedurami KYC, když nakupujete s Ledger Live, což je trochu problém, dokončení celého procesu trvalo jen asi 5 minut. A na konci dne se vyplatí nakupovat kryptoměny pomocí Ledger Live z dlouhodobého hlediska, protože vaše kryptoměna je odesílána přímo do vašeho zařízení, což je relativně bezpečnější úložné zařízení. Mnoho lidí může používat více burz a dokonce přeskakovat z jedné burzy na druhou, ale na konci dne je vaše hardwarová peněženka tam, kde by stejně měla být uložena většina vaší kryptoměny. Proto důrazně doporučujeme tuto funkci vyzkoušet, a přestože jsou k dispozici pouze 4 kryptoměny, je to obecně dostatečné jako začátek obchodování na burzách a doufáme a očekáváme, že v budoucnu může Ledger přidat další coiny..

Chcete si koupit Ledger Nano X? Kliknutím níže KOUPIT HNED TEĎ!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me