Phemex Exchange Review 2020: Vše, co potřebujete vědět

Phemex je a profesionální stupeň Směnárna kryptoměn nabízející bitcoinové spoty a obchodování s opcemi. Burza nabízí inovativní model obchodování s nulovými poplatky kde se za transakci neúčtují poplatky. Phemex také nabízí bitcoinové, ethereové a řetězové futures. Burza je postavena ex-manažery Morgan Stanley, jejichž cílem je poskytovat nástroje a zabezpečení obchodování na institucionální úrovni. Obchodování s deriváty umožňuje obchodníkům zvýšit jejich expozici vůči určitým aktivům a schopnost „short“.

Klíčové vlastnosti Phemexu

 • Zdarma obchody na spotové burze (prémiový účet)
 • Obchodování a bezpečnost na úrovni institucí
 • Robustní obchodní pojištění
 • Poplatky za vklad zdarma
 • Schopnost využívat až 100x marže

Spotová výměna Phemex & Volné obchody

Plakát YouTube

Jednou z klíčových výhod burzy Phemex je schopnost mít obchody s nulovým poplatkem zdarma. Tento koncept průkopnický pro odvětví směnárny kryptoměn, protože předchozí model účtoval poplatky za obchodování za nákup i prodej kryptoměny. Tento pocit by se postupem času sčítal a mnoho obchodníků platilo tisíce dolarů na burzách kryptoměn. Se společností Phemex mohou tito obchodníci využít model obchodování s nulovým poplatkem a platit pouze měsíční prémii ve výši 9,99 USD za měsíc. Jedná se o obrovský herní měnič pro obchodníky s kryptoměnou a technické analytiky.

Phemex také nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi pro účet Premium. Aby toho uživatelé mohli využít, musí provést vklad přes 0,02 BT a provést transakci přes 1000 USD. Podívejte se na 30denní bezplatnou verzi Prémiové členství zde.

Myslím, že se jedná o trend a odpovědností výměny je snižování poplatků pro malé kapitálové uživatele. A za institucionální klienty, kteří jsou ochotni platit více poplatků, ale mít lepší služby, jako jsou data, analýza, že? To jsou dvě různé skupiny. A tak jsme, a oznámili jsme naše povolení nulového poplatku, oni jen ve prospěch našich maloobchodních zákazníků.

Jack Tao, generální ředitel společnosti Phemex

Bitcoin Perpetual Futures

Hlavním produktem obchodování, který nabízí společnost Phemex, je obchodování s deriváty kryptoměny, jako je Bitcoin Perpetual Futures. Deriváty jsou finanční nástroje, které odvozují hodnotu od podkladového produktu – v tomto případě kryptoměny, jako je bitcoin. Phemexexchange obchody smlouvy založené na podkladovém aktivu namísto samotného aktiva – to umožňuje vyšší páka a více druhů produktů. Phemexallows až 101x maximální pákový efekt na derivátové produkty. To znamená, že 1% změna ceny bitcoinu by mohla mít za následek 100% změnu výše financování – což by obchodníkům potenciálně umožnilo zdvojnásobit nebo vůbec nic na burze. Tento typ pákového efektu je popularizován burzou BitMEX, která také umožňuje 100x pákový efekt.

Podporované země

Výměna Phemex je omezený těm v následujících zemích a jurisdikcích: USA, Kuba, Quebec, Singapur, Severní Korea, Sevastopol, Súdán, Írán, Sýrie. A jakékoli další země, kde je nezákonné obchodovat s kryptoměnami.

Podporované kryptoměny

Phemex zatím pouze 6 kryptoměn: Bitcoin, Ethereum, Ripple, ChainLink, Tezos, Litecoin. I když u kontraktů nabízí Phemex také obchodní pár GOLD / USD.

Phemex Trading přijímá příkazy k zisku a stop-lossy

Take Profit and Stop loss triggers on Phemex

Jednou z klíčových výhod Phemexu je použití stop-loss a přijímání příkazů k zisku. Tyto příkazy umožňují profesionálním obchodníkům doladit své obchodní strategie a připravit příležitosti pro zisk nebo stop-loss. Ve výchozím nastavení má Phemex rychlé možnosti, jak dosáhnout zisku ve výši 25%, 50%, 75% a 100% zisku. Ty lze nastavit, když je počáteční pozice stanovena s jasným uvedením ceny značky a odhadovaného zisku nebo ztráty. Je důležité si uvědomit, že když dojde ke spuštění zisku nebo zastavení ztrát, pozice bude prodána jako tržní objednávka – což znamená, že algoritmus automaticky porovná obchod, i když není za stejnou cenu.

Poplatky Phemex

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování na Phemexu jsou stanoveny na 0,025% pro tvůrce a 0,075% pro příjemce. Neexistuje žádný další transakční poplatek za výměnu, takže uživatelé mohou obchodovat i s malým množstvím, aniž by se obávali, že budou mít zdrcující poplatky. Poplatky za převzetí jsou vyšší, protože burza podporuje uživatele, aby plnili knihy objednávek a zajišťovali vyšší likviditu pro burzu.

Míra financování uvedená na Phemexu

Poplatek za financování je funkce, která je na Phemexu nesmírně důležitá. Míra financování se vyplácí přímo držitelům dlouhých nebo krátkých pozic v závislosti na míře „negativního financování“ nebo „pozitivního financování“. U společnosti Phemex je poplatek účtován každých 8 hodin a mohou být negativní nebo pozitivní – což znamená, že je to možné zisk nebo prohra peníze každých 8 hodin. Pokud je míra financování záporný, držitelé šortek zaplatí longům procento jejich pozice. Ve výše uvedeném příkladu je míra financování -0,0094%, takže držitelům krátkých cen bude účtováno 0,0094% z celé jejich pozice. To také znamená dlouho držitelé získají zájem na jejich pozici.

Vklad / poplatky za výběr

Phemex neúčtuje poplatek za vklad, ale existují minimální požadavky na vklad. Pokud jde o výběry, existuje také minimální limit pro výběr a účtovaný poplatek závisí na kryptoměně. Například Phemex účtuje 0,0005 BTC za výběry BTC a 1 USDT za výběry USDT.

Poplatky za vklad / výběr na PhemexuPoplatky za vklad / výběr na Phemexu

Zjistěte více o Poplatky a podmínky společnosti Phemex.

Platební metody

Phemex přijímá na burzu pouze následující vklady kryptoměny: Bitcoin, Ethereum, ChainLink, Tether a Ripple. Vzhledem k tomu, že burza nemá zavedeny žádné postupy KYC, nejsou přijímány tradiční platební metody, jako jsou kreditní nebo debetní karty a PayPal..

Uvítací bonus Phemex

Burza aktuálně nabízí a uvítací bonus 72 USD na nové registrace prostřednictvím bonusových fondů. Toho lze dosáhnout prováděním jednoduchých úkolů, jako je například sledování jejich sociální média nebo financování účtu s ₿0,2 v jediném vkladu.

Phemex nabízí 72 USD jako uvítací bonus k registraci nových uživatelů

Funkce podúčtů

Podúčty Phemex

Phemex nabízí snadnou metodu vytváření podúčtů – každý s vlastními individuálními zůstatky účtů a oprávněními. Tato funkce umožňuje obchodníkům izolovat od sebe různé obchodní strategie – je možné nastavit omezený zůstatek pro každý podúčet. Zůstatek lze volně převádět mezi účty prostřednictvím systému podúčtů. Obchodníci mohou vytvářet nové účty pro každou novou strategii, kterou chtějí vyzkoušet. Kromě toho lze pro obchodování robotů použít podúčty – takže lze provádět automatické obchodování v kontrolovaných mezích.

Je výměna Phemex bezpečná?

Při hodnocení, zda je Phemex bezpečnou burzou pro obchodování na burze, je třeba vzít v úvahu dva klíčové faktory – ochrana fondů burzy a pojištění obchodování s pákovým efektem. Nejdůležitějším hlediskem je, zda je burza bezpečná před hackery – je to proto, že kryptoburzy jsou obvykle obrovské b

Phemex zpracovává žádosti o výběr 3x denně, a každý požadavek je přísně kontrolován provozovateli i zakladateli. Na základě našich sofistikovaných zkušeností s řízením rizik ve Wall Street jsme schopni detekovat jakékoli škodlivé akce a rychle jednat za účelem ochrany aktiv našich uživatelů a platformy. Kvalifikované žádosti o výběr jsou také zpracovávány pomocí offline podpisu, takže veškerý majetek zůstává 100% uložen v systému studené peněženky se všemi operacemi prováděnými offline.

Tým Phemex

Jádro týmu Phemex tvoří bývalí manažeři a vývojáři z Morgan Stanley. výkonný ředitel Jack Tao pracuje v Morgan Stanley 11 let se zkušenostmi s vývojem algoritmů obchodování s akciemi v USA. Tato práce je stěžejní pro dlouhodobou strategii a poslání společnosti Phemex přinést profesionální obchodní nástroje do prostoru kryptoměny.

Základní tým Phemex

Závěr: Phemex Exchange Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Vyvinuto ex-Morgan Stanley Executives
 • Určování průmyslových trendů Obchodování s nulovým poplatkem
 • Podúčty a snadno použitelná rozhraní API
 • Výměna nejvyšší úrovně a zabezpečení peněženky
 • Žádný KYC pro malé výběry

Nevýhody

 • Relativně nový, spuštěn teprve před rokem.
 • Regionální omezení bez poskytování alternativ pro uživatele z těchto jurisdikcí.

Reference:

AltcoinBuzz – Hlavní body výměny Phemex.

CoinExchangeReviews- Recenze Phemex

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Produkt", "značka": "Blockchain", "název": "Výměna Phemex", "obraz": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2020/04/phemex-logo.png", "popis": "Phemex je profesionální burza bitcoinových derivátů s bitcoinovými perpetuálními futures s až 100násobným využitím účtu. Burza je postavena ex-manažery Morgan Stanley, jejichž cílem je poskytovat nástroje a zabezpečení obchodování na institucionální úrovni. Obchodování s deriváty umožňuje obchodníkům zvýšit expozici vůči určitým aktivům. ", "Posouzení": { "@typ": "Posouzení", "titulek": "Phemex Exchange Review – nejlepší obchodní platforma pro obchodníky?", "název": "Výměna Phemex", "popis":"Phemex je profesionální burza bitcoinových derivátů s bitcoinovými perpetuálními futures s až 100násobným využitím účtu. Burza je postavena ex-manažery Morgan Stanley", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/Phemex-exchange-review/", "recenze": "Phemex je profesionální burza bitcoinových derivátů s bitcoinovými perpetuálními futures s až 100násobným využitím účtu. Burza je postavena ex-manažery Morgan Stanley", "datum zveřejněno": "2020-4-10", "recenzeHodnocení": { "@typ": "Hodnocení", "ratingValue": "4.3", "nejhorší hodnocení":"0", "nejlepší hodnocení": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "název": "před naším letopočtem" }, "vydavatel": { "@typ": "Organizace", "název": "Boxmining", "logo": { "typ": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "nabídky": { "@typ": "Nabídka", "priceCurrency": "americký dolar", "cena": "0,00", "url":"https://phemex.com/web/user/register?group=205&referralCode = JV7CK" }} Reguluje se burza Phemex?

Phemex v současné době hledá regulaci prostřednictvím Měnový úřad Singapuru (MAS) a SEBA za úschovu aktiv zákazníků. Podobně jako u jiných burz s deriváty, jako je BitMEX, není PheMEX v současné době regulován.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me