Recenze a průvodce pro Yobit Exchange 2020

YoBit je burza kryptoměn zahájená v roce 2014 a je jednou z nejstarších na trhu. Filozofií společnosti YoBit je udržovat věci jednoduché. Burza nabízí spotové obchodování pouze na své relativně intuitivní a nekomplikované platformě. Burza je populární po celém světě, se zvláště velkou komunitou v Rusku a Evropě. YoBit však nabízí některé jedinečné funkce nesouvisející s obchodováním, jako jsou investiční plány, hra s kostkami a neustálé příležitosti pro uživatele, jak vydělat kryptoměny zdarma.

Burza, registrovaná v Panamě jako YoBiCrypto Corp, byla vytvořením skupiny evropských vývojářů s vášní pro kryptoměny. Podle CoinMarketCap Yobit má objem obchodování ve výši více než 50 milionů USD každých 24 hodin

V této recenzi se podíváme na různé funkce výměny YoBit a poskytneme uživatelům návod, jak začít. Podíváme se také na to, zda je YoBit v roce 2020 spolehlivou a bezpečnou volbou pro obchodníky s kryptoměnami.

Klíčové vlastnosti

 • Žádný ozdobný přístup: YoBit se odlišuje od svých konkurentů tím, že je jednoduchý. Tuto představu o jednoduchosti lze vidět také na jejím rozhraní. Jakmile se přihlásíte, všechny potřebné funkce a informace se zobrazí jasně a jsou snadno přístupné jedním kliknutím.
 • Není vyžadován žádný KYC: K registraci účtu nejsou vyžadovány žádné postupy KYC a neshromažďují žádná data od uživatelů. Cílem burzy je chránit anonymitu uživatelů a respektovat jejich soukromí a důvěrnost. Noví uživatelé se mohou zaregistrovat pomocí svého e-mailu a začít obchodovat během několika minut.
 • Unikátní funkce: Kromě spotového obchodování má burza jedinečné funkce, jako je InvestBox, hra s kostkami, FreeCoins, “YoPony”A spolupráce s fóry CryptoTalk atd.

Pojďme se postupně podívat na jejich hlavní jedinečné funkce.

InvestBox – jednoduchý průvodce

Podle YoBit umožňuje InvestBox uživatelům rozšiřovat své portfolio a potenciálně vydělávat od 0,1% do 7% denně. Účelem InvestBoxu je překlenout propast mezi obchodníky a vývojáři kryptoměn tím, že jim pomůže popularizovat jejich coiny, a tak mohou obchodníci těžit z její popularity. Burza tvrdí, že platby z těchto plánů pocházejí ze zvláštního fondu, který je doplňován z provizí získaných burzou. Uživatelé si mohou své prostředky z plánů vybrat kdykoli a na výběry se nevztahují žádné provize splatné burze.

Plány se liší, pokud jde o to, jakou minci můžete vydělat, minimální částku investice a požadovaný čas a kroky potřebné k získání plateb. Jak je vidět na následujícím obrázku, každý plán InvestBoxu má svá vlastní „pravidla“ takto:

 • Coin: Typ kryptoměny, která má být investována
 • Procento: Procento, které získáte
 • Období: Kdy dostanete platby, např. denně, týdně atd.
 • MinInvest: Je nutná minimální investice
 • MaxInvest: Maximum, které můžete investovat
 • Akce: Jaké kroky jsou nutné k získání plateb. Vezmeme-li YOMI na obrázku níže jako příklad „YOMI / BTC: 10 nákupních obchodů + žádný YOMI neprodává + BTC: 10 ds“ znamená, že uživatelé: (1) musí na trhu YOMI / BTC koupit tokeny YOMI 10krát; (2) nemohou prodat své tokeny YOMI, dokud nebude přijata platba; a (3) hrát hru DICE 10krát (i když nezáleží na tom, zda vyhrajete nebo prohrajete).
 • Stav: Zda je plán aktivní nebo ne.

InvestBoxUživatelé si mohou vybrat z různých plánů v Exchange InvestBox

Hra v kostky a YoPony

Populární funkcí na serveru Exchange je hra s kostkami, kde uživatelé hádají, zda bude nadcházející hod kostkou menší než 48 nebo více než 52. Jak již bylo zmíněno v části InvestBox, některé plány mohou vyžadovat, aby uživatelé tuto hru hráli za určený počet časů. YoPony je krypto závodní hra, kde hádáte, který kůň vyhraje závod.

FreeCoins – jak vydělat kryptoměny na YoBit

Aby povzbudila více lidí k obchodování na YoBit, burza rozdává mince zdarma uživatelům, kteří burzu sdílejí na sociálních médiích. Jediné, co uživatelé musí udělat, je vybrat si, které mince zdarma chtějí získat, a kliknout na „Získat mince zdarma“.

Mince zdarmaFreeCoins umožňuje uživatelům vydělávat kryptoměny

Poté ve vyskakovacím okně zvolte, zda chcete svůj příspěvek zveřejnit na Twitteru, Facebooku nebo Vkontakte. Poté budete automaticky přesměrováni na svůj web sociálních médií, kde příspěvek umístíte. Poté budete muset vložit odkaz svého příspěvku do adresního řádku a stisknout „Zkontrolovat“, aby YoBit mohl ověřit, že jste zveřejnili.

Vyskakovací oknoVyskakovací okno vás vyzve k odeslání a vložení adresy příspěvku ke kontrole

Kampaň YoBit CryptoTalk – další způsob, jak vydělat kryptoměny zdarma

Yobit má také kampaň s odměnami CryptoTalk.org, fórum o kryptoměně, kde mohou lidé vydělávat bitcoiny zapojením do diskusí. YoBit odmění uživatele 0,00001 BTC za příspěvek, a to až za 30 příspěvků denně. Jakmile zveřejníte příspěvek, budete muset zadat své CryptoTalk UID do Stránka kampaně CryptoTalk aby byly vaše příspěvky ověřeny. Po ověření moderátory ve fóru CryptoTalk budou odměny uděleny oprávněným příspěvkům a budete je moci zaslat přímo na svůj zůstatek BTC na burze.

Stránka kampaně CryptoTalkStránka kampaně CryptoTalk

Podporované kryptoměny

YoBit nabízí obchodování s více než 442 kryptoměnami, což je dvakrát více než u konkurence, jako je burza Binance. Patří mezi ně některé altcoiny, které jsou relativně neznámé, což je potenciálně jednou z mála dostupných možností pro seriózní obchodníky s altcoiny.

YoBit Exchange vyniká také počtem dostupných párů obchodování. Díky tomu má více než 4 600 obchodních párů nejvíce obchodních párů z jakékoli burzy na trhu podle CoinGecko.

Podporované měny a platební metody

YoBit přijímá USD i RUB (ruský rubl). Pokud jde o platební metody, burza přijímá vklady Visa / Mastercard, AdvCash, Payeer, Perfect Money, Capitalist, Yandex a kryptoměny.

Poplatky YoBit

Poplatky za vklad a výběr

Vklady na burzu jsou u většiny hlavních platebních metod, jako jsou Visa / Mastercard nebo vklady v kryptoměnách, zdarma. U výběrů se však poplatky mohou pohybovat od 0,0005 pro kryptoměny až po 7% (USD) pomocí Payeer nebo 6 USD a 5% pomocí kreditních karet.

Tady je seznam poplatků za vklad a výběr YoBit.

Poplatky za obchodování

YoBit účtuje 0,20% za každou objednávku nákupu a prodeje na burze. Ve srovnání s konkurencí je to obecně průměrné. Některé burzy jako KuCoin nebo OKEx účtují o něco méně 0,10%, zatímco jiné burzy jako Coinbase Pro účtují mnohem více 0,50% plus další poplatky.

Podporované země

Burza je k dispozici uživatelům z celého světa, včetně USA. Burza podporuje svoji mezinárodní klientelu a podporuje angličtinu, ruštinu a čínštinu. Jednou z jejich jedinečných funkcí je živý chat v postranním panelu, kde můžete chatovat s ostatními obchodníky v reálném čase. Živý chat je k dispozici v angličtině, němčině, arabštině, čínštině a ruštině.

Živý chatŽivý chat

Zabezpečení – je YoBit bezpečný?

YoBit má za posledních 6 let, kdy byl spuštěn, dobré výsledky bez hacků. Exchange má následující funkce na ochranu svých uživatelů.

Potvrzení e-mailového přihlášení: Po přihlášení na server Exchange vám zašlou e-mail s oznámením, že jste se úspěšně přihlásili, spolu s podrobnostmi o vašem přihlášení, jako je vaše IP adresa, umístění a čas přihlášení. To znamená, že budete upozorněni, pokud se k vašemu účtu neoprávněně přihlásil někdo jiný.

Dvoufaktorové ověřování (2FA): Uživatelé mohou ve svých telefonech nastavit aplikaci Google Authenticator pro použití s ​​Exchange. Když tedy uživatel provede vklad nebo výběr, bude také požádán, aby k vyplnění požadavku zadal jednorázové heslo.

Zmrazení výběrů: Unikátní funkce, funkce zmrazení výběrů, se může ukázat jako velmi užitečná, pokud máte podezření, že byl váš účet napaden. Na stránce Nastavení můžete vybrat „Ukotvit výběry z mého účtu (mám podezření z hackerství)“. Pokud vyberete tuto možnost, veškeré výběry z burzy by byly zmrazeny a uživatelé mohou výběry znovu povolit pouze prostřednictvím zákaznické podpory.

Zmrazit výběryZmrazit výběry

Pojistný fond: Na stránce Podpora je možnost požádat o odškodnění z pojistného fondu.

Pojišťovací fondPojišťovací fond

O pojišťovacím fondu není známo mnoho podrobností. Z našeho výzkumu však burza v lednu 2019 utrpěla 51% útok a podle YoBit byly utrpěné ztráty kryty pojišťovacím fondem burzy.

Uživatelská zkušenost

Burza to ve své jednoduchosti opravdu posune k dalšímu kroku. A to natolik, že na Exchange ani jinde nejsou k dispozici prakticky žádné výukové programy ani pokyny. Pokud jsou tedy uživatelé nejasní ohledně funkcí a funkcí Exchange, budou si muset vyhledat externí weby, zjistit to sami nebo se zeptat aktivní a užitečné komunity YoBit. Jelikož je však rozhraní velmi jednoduché, velmi vysvětlující, nejzkušenější obchodníci by měli být schopni ovládat používání YoBit poměrně snadno a možná by ocenili jeho neomezený přístup.

Jak se zaregistrovat k účtu YoBit

Registrace je přímočará. Na Hlavní stránka YoBit, jednoduše klikněte na „Registrace“, vyplňte formulář a klikněte na „Registrovat“.

Registrace YoBitRegistrace YoBit

Poté obdržíte e-mail s žádostí o aktivaci účtu kliknutím na jejich odkaz. Na webové stránce vyberte možnost „Aktivovat“ a vše je nastaveno!

Proces registrace byl velmi jednoduchý a my jsme se mohli zaregistrovat k účtu za méně než 10 minut.

Jak vložit a vybrat kryptoměny na YoBit

Vklady

Na horním panelu klikněte na „Peněženky“ a zobrazte své zůstatky. Vyberte si, kterou minci chcete vložit, a klikněte na „+“. Zobrazí se vyskakovací okno s vaší adresou kryptoměny a QR kódem. Odtud buď zadejte adresu, nebo naskenujte QR kód pomocí peněženky, ze které chcete odeslat.

Vkládání kryptoměnVkládání kryptoměn

Výběry

Výběry na YoBit jsou stejně jednoduché. Klikněte na stránku „Peněženky“ v horní liště, vyberte, kterou minci chcete vybrat, a klikněte na „-“. Zobrazí se vyskakovací okno pro vyplnění adresy pro výběr a množství, které chcete vybrat. YoBit automaticky vypočítá splatné poplatky za výběr a zobrazí částku, kterou příjemce skutečně získá. Poté klikněte na „žádost o výběr“.

Výběr kryptoměnVýběr kryptoměn

Zákaznická podpora

YoBit narazil na nějakou polemiku s uživateli, kteří si stěžovali, že Exchange pomalu reaguje na požadavky na své stránce podpory. Z používání burzy vidíme, že vzali tento komentář na palubu a pokusili se vylepšit. Zákazníci YoBit mohou získat podporu prostřednictvím následujících prostředků:

 • Zašlete lístek zákaznické podpory na jejich stránce podpory;
 • Zeptejte se komunity na živém chatu na postranním panelu Exchange;
 • Na svém telegramovém chatu pošlete PM administrátorovi nebo se zeptejte na hlavní stránce; a
 • Kontaktujte jejich oficiální účet podpory @YbtSP na Telegramu (aktuálně v testovacím režimu).

Abychom otestovali jejich zákaznický servis, zkusili jsme požádat o pomoc pomocí všech výše uvedených metod. Odpověď na stránku Podpora jsme dostali za méně než 10 minut, což je docela působivé. Dostali jsme také odpovědi od ostatních uživatelů YoBit v komunitě Telegramů a živého chatu, kteří byli velmi užiteční.

Zákaznická podpora YoBitZákaznická podpora YoBit

Závěr: Je YoBit bezpečná a legitimní burza?

YoBit určitě plní svoji pověst, že udržuje věci jednoduché. Zde jsou některé klady a zápory burzy založené na našem výzkumu a uživatelských zkušenostech.

Profesionálové

 • Ve srovnání s jinými burzami mají dlouhou historii a historii bez hacků.
 • Registrace je jednoduchá a lze ji provést za 10 minut.
 • Čisté a relativně intuitivní rozhraní.
 • Obrovský počet obchodních párů je dobrou volbou pro nadšené fanoušky altcoinů.
 • Velmi vstřícná zákaznická podpora.

Nevýhody

 • Nabízí pouze spotové obchodování a další neobchodní funkce, jako je InvestBox nebo FreeCoins.
 • Prakticky žádné informace o sobě ani návody na jejich webových stránkách. Museli jsme najít informace o Burze z externích zdrojů nebo si to sami zjistit.

Celkově je YoBit vhodný pro uživatele, kteří mají alespoň nějaké zkušenosti s obchodováním s kryptoměnami nebo vážnými nadšenci altcoinů. YoBit má dobré bezpečnostní záznamy s obvyklými bezpečnostními prvky očekávanými od jakékoli legitimní výměny. YoBit je určitě burza, na kterou se vyplatí podívat.

Časté dotazy

Kde najdu YoBit na sociálních médiích?

YoBit najdete na Cvrlikání a Telegram, kde mají jednu z největších komunit s více než 77 000 členy Anglický kanál. Burza má také a Ruský telegramový kanál.

Mohu na burze YoBit najít další recenze?

Webové stránky jako Trustpilot, Blocknomi a Cryptocompare také napsali podrobné recenze funkcí a funkcí YoBit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me