Jak koupit Monero (XMR) s USD kreditní / debetní kartou?

Changelly umožňuje nákup jakékoli digitální měny včetně Monero (XMR) s USD. K tomu musíte mít kreditní kartu. Na jiných webových stránkách k nákupu Monero nebo jakoukoli jinou minci než BTC, musíte si nejprve koupit BTC a poté je převést na požadovanou digitální měnu. Proto potřebujeme takový web Changelly, kde můžeš koupit Monero nebo jakékoli digitální mince v první transakci přímo s USD.

changelly koupit mince

Changelly účtuje za své služby poplatky. Tento poplatek se ale neliší od ostatních sítí. Ve skutečnosti je jejich poplatek z jiných populárních webů o kryptoměnách velmi nízký. Účtují 0,25% z celkové transakce. Poplatek je fixní a nezvyšuje ani nesnižuje množství peněz, které používáte k nákupu Monera.

Požadavky na nákup XMR za USD:

Na Changelly, pokud chcete, musíte splnit určité požadavky koupit Monero kreditní kartou: Tyto požadavky nejsou něčím, čeho se musíte obávat. Na jiných webových stránkách možná budete muset předložit kopii svého pasu, bankovního výpisu nebo dokonce průkazu totožnosti spolu s obrázkem vaší kreditní karty. Changelly se tě moc neptá. Proto je proces nákup Monera na Changelly je velmi rychlý, bezpečný a zabezpečený. Zde je seznam položek, které musíte mít v době, kdy jste nákup Monero kreditní kartou:

  1. Aktivní kreditní karta s vízem nebo hlavním logem
  2. Aktivní mobilní telefon nebo pevný telefon pro příjem kódu
  3. Účet peněženky kam vám Changelly pošle Monero
  4. Pas a webovou kameru k ověření vaší identity (volitelný).

A je to. Není třeba mít kopii vašeho bankovního výpisu, občanského průkazu nebo čehokoli jiného. Changelly ve skutečnosti nevyžaduje kopii vašeho pasu. Ale v případě, že nemáte telefon nebo jste neobdrželi 4 číslice ve vašem telefonu, máte alternativní možnost, při které si vyfotíte sebe spolu s pasem pro ověření vaší identity.

Kroky k nákupu Monera na Changelly:

Následující kroky mohou vypadat hodně, ale nejsou moc. Píšu jen velmi podrobně, abych vám pomohl snadno sledovat každý krok. Celkově Changelly je velmi snadno ovladatelný. Celý proces koupit Monero XMR kreditní kartou nebude trvat déle než 10 minut včetně času registrace a času procesu transakce. Účelem podrobného psaní každého kroku je pomoci všem typům uživatelů, protože každý není dobrý v počítači nebo nakupuje věci online.

Recenze Changelly: Nejlepší burza kryptoměn č. 1

Krok 1: Zaregistrujte se na Changelly:

střídavě

Zaregistrovat se na Changelly, musíte kliknout na možnost Sing up. Tuto možnost najdete v horní části webové stránky. Musíte zadat své e-mailové ID pouze pro účely registrace. Můžete také použít Google Plus, Facebook nebo dokonce Twitter účet zaregistrovat se na Changelly. Přihlašovací údaje obdržíte na svůj e-mail. Nezapomeňte tedy zadat pouze aktivní e-mailový účet. V případě, že jste zadali nesprávné ID e-mailu, máte vždy možnost zadat ten správný opakováním tohoto procesu.

Krok 2: Ověřte účet Changelly:

Chcete-li ověřit svůj účet na jiných webových stránkách o kryptoměnách, musíte předložit kopii svého průkazu totožnosti, ale u společnosti Changelly je třeba ji aktivovat ověřovacím odkazem, který obdržíte ve svém registračním e-mailu. Nezapomeňte, že nemůžete dále zpracovávat, dokud neověříte svůj e-mailový účet.

Krok 3: Nákup Monero s USD:

Chcete-li zakoupit Monero kreditní kartou, musíte zadat částku v USD na domovská stránka Changelly. (Nebo použijte Changelly shora) Zobrazí se kurz všech měn v reálném čase, včetně kurzu Monero XMR. Tyto sazby se okamžitě změní, pokud dojde ke zvýšení nebo snížení množství této digitální mince. Pokud se mince obchoduje s vysokou částkou, můžete počkat několik sekund. To vám pomůže dosáhnout určitého zisku, aniž byste něco dělali. Nezapomeňte vybrat USD z jednoho pruhu a XMR na druhé liště. Jakmile to uděláte, klikněte na další tlačítko pro zpracování na další stránce.

Krok 4: Ověření transakce:

koupit monero usd

Tato stránka vás nejen požádá o ověření vaší transakce kliknutím na další tlačítko, ale také vám ukáže úplné podrobnosti o vaší transakci, která bude zahrnovat částku XMR dostanete v tvoje peněženka, odhadovaný čas a kolik celkem zaplatíte koupit Monero za USD. Pokud vše vypadá dobře, klikněte na další tlačítko.

Krok 5: Zadejte podrobnosti peněženky:

xmr peněženka

Na další stránce musíte mít adresa vaší peněženky Monero (XMR) kde Changelly pošle vám vaši minci.

Changelly je web, který poskytuje pouze služby směny USD, EUR..ect za jiné coiny. Nenabízejí žádný typ peněženky. Před provedením těchto kroků tedy musíte mít pro své mince dobrou peněženku.

Můžeš použít CoinPlatby za tímto účelem, který byl většinou akceptován pro obchodní účely nebo online nakupování. Po přidání adresy peněženky a platby ID musíte kliknout na další tlačítko.

xmr adresa

Krok 6: Potvrďte transakci:

monero peněženka

Než vás o to požádáme vložte svou kreditní kartu informace, Changelly zobrazí podrobnosti vaší transakce k potvrzení. Sazby mohou být na této stránce změněny, protože Changelly obchoduje s kurzy obchodování v reálném čase. Zkontrolujte tedy dvakrát částku, kterou obdržíte, včetně poplatku (což je 0,5% z celkové transakce) a odhadovaného času atd. Pokud vše vypadá perfektně, klikněte na tlačítko Další.

Krok 7: Zadejte údaje o kreditní kartě:

střídavě vízumNyní musíte zadat svůj Podrobnosti o kreditní kartě na této stránce. Pro jiné než číslo kreditní karty potřebujete znát datum vypršení platnosti vaší kreditní karty a číslo CVC, tyto informace najdete na zadní straně kreditní karty. Po zadání požadovaných údajů musíte kliknout na tlačítko Zaplatit, které také zobrazí částku v USD, které Changelly odečte z vaší kreditní karty.

changelly koupit mince

Krok 8: Ověření vaší identity:

střídavě telefon

Před provedením transakce je třeba ověřit vaši identitu. K dispozici jsou dvě možnosti. První je účastnit se hovoru a znát 4 číslice a druhou vzít pas do ruky a zaznamenat klip pro účely ověření. Druhá možnost přijde, pouze pokud jste nedodrželi první možnost. Takže si vyberte, které vám bude snazší. První možnost je obecně snadná a velmi rychlá, protože ve druhé možnosti bude vaše fotografie odpovídat skutečné osobě, což může trvat několik minut navíc.

Krok 9: Přijměte Monero XMR do peněženky:

Jakmile dokončíte všechny výše uvedené kroky, obdržíte Monero na svůj účet peněženky v odhadovaném čase uvedeném v kroku 6. Nezapomeňte si poznamenat ID transakce. Toto ID můžete použít v případě, že narazíte na jakýkoli problém jako referenční ID.

Závěr:

S nízkým transakčním poplatkem a možnostmi nákupu více než 60 digitálních měn, Changelly je nejlepší web pro nákup nebo směnu kryptoměny s USD. Odhadovaná doba transakce se může lišit, ale nebojte se, pokud to trvá několik minut navíc. Někdy byl server zaneprázdněn kvůli vysokému počtu přenosů a transakcí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me