10 britských akcií na nákup v roce 2021 by mohlo zdvojnásobit vaše peníze

Nejlepší britské akcie by mohly zdvojnásobit vaše peníze

Jste začátečník v obchodování s akciemi a hledáte investovat na britském akciovém trhu? Možná jste investor, který se rád drží mezinárodních akcií, ale uvažuje o nákupu britských akcií? Bude rok 2021 dobrým rokem pro investice na britském akciovém trhu? Jaké britské akcie by mohly být nejlepší návratností investic v roce 2021? Podívejme se!

V tomto článku se podíváme na potenciálně některé z 10 nejlepších britských akcií, které by se v roce 2021 mohly potenciálně zdvojnásobit!

Nejlepší akcie ve Velké Británii, které by mohly zdvojnásobit váš kapitál

Rok 2020 byl pro britský akciový trh těžkým rokem a následně pro jednotlivé britské akciové trhy.

Zdá se, že britský obchodní trh je jedním z nejpopulárnějších obchodních trhů, ne-li nejnepopulárnějším, a to z důvodu ničivého dopadu, který na nás na počátku roku 2020 vyvolala pandemie koronavirů..

Včetně indexu FTSE 100, který utrpěl nejhorší rok od roku 2008, protože britský index poklesl o téměř 14,5%.

Tentokrát se však trh začal vracet koncem roku a očekává se, že v roce 2021 se mu daří vracet se k nějaké normálnosti, spolu s mnoha britskými akciemi, aby získal zpět nebo dosáhl svého úspěchu.

Včetně britského indexu FTSE 100, který je doposud na začátku roku 2021 na vzestupu.

Jaké jsou tedy některé z britských akcií, které by mohly vaše peníze zdvojnásobit v roce 2021 a dále? Pojďme se podívat, jak jsme vybrali našich 10 nejlepších britských akcií, které by mohly zdvojnásobit vaše peníze.

Takže bez dalších okolků…

Top 10 nejlepších britských akcií, které by mohly zdvojnásobit vaše peníze v roce 2021:

 1. Bankovní skupina Lloyds
 2. HSBC Holdings PLC
 3. EasyJet
 4. BP PLC
 5. Barclays PLC
 6. Auto Trader Group PLC
 7. Taylor Wimpey Plc
 8. Vývoj společnosti Barratt
 9. BT Group
 10. Burberry Group PLC

Náš seznam 10 akcií UK ke koupi, které by mohly zdvojnásobit vaše peníze, nabízí směsici rozmanitosti, silných minulých výkonů a zdravého pozitivního potenciálního budoucího výhledu pro přední značky.

10 britských akcií k nákupu v roce 2021 by se mohlo v roce 2021 zdvojnásobit:

1. Lloyds Banking Group PLC (LLOY)

Bankovní společnost Lloyds Banking Group přichází na seznam jedné z 10 britských akcií, které by mohly vaše peníze zdvojnásobit. Pokud ne v krátkodobém horizontu, pak je tato populace jistě jedna pro dlouhodobou investici.

Stejně jako všechny letošní odvětví byl i bankovní průmysl zasažen pandemií Covid-19 a mělo to některé destruktivní účinky. Věříme však, že výzvy, které Covid-19 přineslo této bankovní společnosti, pouze posílí značku vpřed.

29. října společnost Lloyds zveřejnila výsledky společnosti za třetí čtvrtletí, které ukázaly jiný druh výsledků, které přední banka zvykla prezentovat.

Čistý příjem ve třetím čtvrtletí ve výši 3,4 miliardy GBP se v předchozím čtvrtletí 2 snížil o 2%, ostatní příjmy společnosti ve výši 1,0 miliardy GBP byly považovány za ovlivněné nižší úrovní aktivity zákazníků a poplatkem AMMR2.

Spolu se skutečností, že během posledních tří měsíců došlo k významnému vnitřnímu prodeji jejich akcií ve značce, se také ukázal varovný signál pro bankovní akcie.

Ale na velké pozitivní poznámky pro bankovní společnost LLOY vykázala čistý růst hypoték o 3 miliardy GBP ve společnostech Q3 období, který by byl podpořen vládním programem Stamp Duty Holiday, který vstoupil v platnost, aby pomohl podpořit sny jednotlivců vstoupit do na trhu s nemovitostmi nebo pro vlastníky domů, aby měli nový začátek.

Společnost má také nárůst otevřené hypotéky o 3,5 miliardy GBP, silnou nabídku a schválení 22% podílu na trhu. A má vylepšený zákonný zisk v Q3 s RoTE 7,4%.

Společnost má od roku 2020 rekordní skóre zapojení a spokojenosti digitálních zákazníků, což dokazuje, že jejich strategie se osvědčuje.

Strategické plány do budoucna získané z pandemie koronavirů potvrdila značka, že snaha o pokrok bude fungovat ve prospěch značky.

Předpovídá se, že zisk společnosti vzroste o 51,61% ročně, zatímco Lloyds bude mít zdravou finanční pozici s hodnotou spolu s budoucím růstem.

Společnost byla předpovězena analytiky s průměrnou roční prognózou 0,14 GBP nahoru o 2,02% a dvouletou prognózou 0,21 GBP nahoru o 58,47%.

Vedle toho má společnost v současné době 52týdenní rozmezí 23,98 nejnižší až 58,50 nejvyšší se ziskem 0,04 GBP na akcii (EPS).

LLOY stock ROE je také považován za silný, protože má předpověď 32,95%.

Je také známo, že Lloyds Banking Group vyplácí dividendy, které, pokud se dividenda zesílí, je to také další výhoda pro tuto akcii. V současné době je dividendový výnos Lloyds Banking Group 3,6%.

Do budoucna věříme, že Lloyds Banking Group je akciová společnost, která by mohla vypadat, že vám dá potenciál zdvojnásobit vaše peníze, pokud ne v krátkodobém horizontu, než s největší pravděpodobností věříme, že společnost bude v dlouhodobé investici.

2. HSBC Holdings plc (HSBA)

Pokud jde o bankovní průmysl, HSBC Holdings přichází na trh jako akcie, která by mohla zdvojnásobit vaši investici.

V současné době má Spojené království tři vakcíny, které jsou v současné době zaváděny po celé zemi, aby pomohly zachytit nebo zabránit tomu, aby ohnisko koronaviru bylo smrtícím přesunem do budoucnosti.

Proto se bankovní odvětví snaží odskočit, protože tyto pozitivní události se pohybují vpřed a finanční čísla vypadají atraktivně.

HSBC Holdings má za sebou náročný rok, jak ukazují společnosti, které oznámily výsledky za třetí čtvrtletí.

Společnost vykázala pokles napříč různými cestami, včetně vykázaného zisku po zdanění ve výši 2,0 miliardy USD, což je pokles o 46%, a zisku společnosti před zdaněním se snížil o 36% na 3,1 miliardy USD. Mezinárodní přítomnost společnosti také zasáhla plošně, protože virus nabral rychlost.

Brexit také hrál ve zprávách značky mírný faktor, ale nyní, když je dohodnuta dohoda, mělo by to stabilizovat budoucí vyhlídky společnosti.

HSBC drží dobrou a zdravou rozvahu s ohledem na dopady, které přinesl rok 2020. Společnost směřuje také do roku 2021 a dále.

Na základě 19 zpráv analytiků se domnívají, že budoucí růst společnosti HSBC pro společnost bude dobře růst a poskytl společnosti HSBC Holdings předpokládaný roční růst výnosů o 48,6%, protože společnost bude v příštích 3 letech zisková v zelené.

Ačkoli by společnost mohla mít konsensuální hodnocení „Hold“, které udělily různé výzkumné firmy a analytici, neznamená to, že by tato akcie nemohla letos dosáhnout nebo překročit svůj potenciál a v příštích letech bude mít vedoucí postavení.

„S HSBC nekupujete jen akcie. Kupujete také pohodlí, spolehlivost, zabezpečení a důvěru. “- Správa HSBC.

3. Easyjet PLC (EZJ)

Letos by to mohl být rok, kdy bude letecký průmysl svědkem častějšího mezinárodního cestování, jak ho známe. Realisticky se ale zdá, že v polovině roku 2021 bude v leteckém průmyslu častější pohyb jeho provozu.

Jelikož ve Velké Británii probíhá registrace očkování národa, je to o krok blíže k tomuto realistickému snu všech leteckých společností. Proto Easyjet přichází jako akcie, které by mohly z dlouhodobého hlediska zdvojnásobit vaše peníze.

Akcie EZJ v posledních dnech získaly půjčku v hodnotě 1,8 miliard USD (1,4 miliardy) rozloženou na 5 let, aby bylo možné je vidět v krizi Covid-19, protože snižuje a spravuje své debetní výplaty spolu s chloubou rozvahy společnosti.

Výkonný ředitel EZJ Johan Lundgren ve svém prohlášení k oznámení půjčky pro značku a potvrdil pozici společnosti, když se značka vrátí do éteru.

„Úvěr poskytnutý za komerčních podmínek odráží konstruktivní a společnou práci mezi společností EasyJet, více bankami a britským exportním financováním. Díky naší nepřekonatelné síti na krátkou vzdálenost a důvěryhodné značce má EasyJet dobrou pozici, když se zákazníci v roce 2021 vrátí na oblohu. “

V současné době je společnost Easyjet již na vzestupu s cenou akcií, i když občas udělena vykazuje volatilitu.

Letecká společnost má také 52týdenní průměrný rozsah mezi 470,70 a 1 152,00, což je nejvyšší hodnota.

Budoucí růst je to, co stojí na této akci, která by při nákupu v této akci za správnou cenu mohla vypadat, že vám poskytne velký potenciální výnos.

Podíváme-li se na potenciál společnosti pro budoucí růst, vybrali jsme si tuto akci jako akci, která by mohla z dlouhodobého hlediska přidat významnou hodnotu, protože jsme schopni znovu cestovat po obloze.

4. BP Plc (BP)

Více než 2020 BP. akcie byly nepopulární pro investory a jejich současné akcionáře. Ropná a plynárenská společnost by však mohla jít správným směrem a vstoupit do roku 2021 ve světle pozitivních zpráv o vakcínách, které nás všechny přiblíží k normálu.

Spolu s mnoha dopady, které koronaviry přinesly mnoha průmyslovým odvětvím, měla společnost BP Plc velké plány na zastavení výroby a zastavení velkého sektoru, který BP dodává a dodává své ropné služby, letecký průmysl.

Další oblastí, která měla na značku tvrdý dopad, bylo používání motorových vozidel.

Jelikož opatření týkající se pobytu doma byla vynucena světu a umožňovala fungovat pouze základní cestování, byla to další přidaná hodnota pro společnost.

Kromě toho, že je na silnici méně automobilů, považují se nyní elektrická vozidla za budoucnost cestování, protože v příštích letech povedeme našimi způsoby šetrnými k životnímu prostředí, což by pak mohlo mít obrovský dopad na budoucnost vozidel..

Ale vzhledem k tomu svět realisticky potřebuje ropu, ať se na ni podíváte jakkoli, a jak stojí, většina vozidel na dnešní silnici je stále poháněna fosilními palivy.

Jak tedy může BP vypadat, že v budoucnu zdvojnásobí vaše výdělky?

Přestože se společnost BP silně angažuje ve dvou výše zmíněných sektorech, společnost se angažuje také v dalších oblastech, protože jejím hlavním přívlastkem je dodávat rozmanitou škálu energetických produktů po celém světě jak podnikům, tak jednotlivcům..

Společnost se rovněž zabývala tím, že jsou připraveny vydat nové plány v oblasti objevování společnosti BP na jaře 2021. Vzhledem k tomu, že se nový obchodní model snaží v příštích letech rozšířit, jak značka poslouchala a přizpůsobovala se změnám, které jim byly zmařeny změna spotřebitelských požadavků, investorů a vlád.

Generální ředitel společnosti BP Bernard Looney dal jednotlivcům šanci vidět způsoby, kterými společnost vede, a připravit se na další postup vpřed. Looney doporučil, aby strategické plány společnosti byly zaměřeny hlavně na energetická řešení budoucnosti, a doporučil, že společnost bude jinou energetickou společností, jakmile dosáhneme roku 2030.

S posledním dodatkem, že strategie, která byla vydána v roce 2020, je postavena na třech hlavních oblastech činnosti a třech zdrojích diferenciace k zesílení hodnoty.

V současné době se předpokládá, že zisk společnosti vzroste o 77,29% ročně. Rovněž byla získána průměrná 1letá výnosnost na akcii ve výši 1,32 GBP + 51%, přičemž v následujících 3 letech bude růst společnosti, návratnost vlastního kapitálu společnosti ( ROE) byla také předpovězena v dobrém světle po dobu 4 let na 60,26%.

Vzhledem k tomu, že poptávka po ropě je stále zjevná a nové objevující se způsoby společnosti vstupující do hry na jaře 2021, věříme společnosti BP. akcie jsou dobrou potenciální akcií, která by mohla zvýšit váš kapitál.

5. Barclays PLC (BARC)

Poslední společností poskytující finanční služby na seznamu je Barclays PLC.

Vzhledem k tomu, že FTSE 100 získává na začátku roku 2021 na síle, je BARC jednou z akcií, které by mohly potenciálně následovat.

Barclays PLC v současné době vyvíjí cenu akcií na 151,32, což bylo na konci hry 14. ledna 152,86. Poměr P / B (cena za knihu) 0,4%, což vede k domněnce, že akcie jsou v současné době podhodnoceny.

Ve zprávě společnosti za 3. čtvrtletí společnost sdílela některé pozitivní zprávy spolu s některými negativními výsledky, které investoři ve spravedlnosti očekávali s větší pravděpodobností vzhledem k dopadu Covid-19 ve všech průmyslových odvětvích.

Ve zprávě za 3. čtvrtletí dosáhla společnost Barclays zisk skupiny YTD před zdaněním ve výši 2,4 miliardy GBP z QTD 2019 YTD, RoTE ve výši 3,6% ve srovnání s Q3 1019 ve výši 5,1% a zisk společnosti na akcii (EPS) na 7,6p ve srovnání s Q3 2019 10,4 p.

Společnost také potvrdila příjem z příjmu ve výši 5,6 miliard GBP, což je meziročně pokles o 6%.

Zúžíme-li to pouze na Velkou Británii, příjmy Spojeného království se meziročně snížily o 12% na 4,7 miliardy GBP, RoTE na 2,5% ve srovnání se 17,2% ve 3. čtvrtletí 2019, zisk před zdaněním byl ve srovnání s 300 miliony GBP ve srovnání na 1899 mil. £ ve 3. čtvrtletí.

Společnost zaznamenala prudký nárůst, stejně jako ostatní banky, které byly svědky hypoték, ale společnost Barclays zaznamenala nárůst rizikově vážených aktiv (RWA) (rizikově vážená aktiva) na 76,2 miliard GBP ze 74,9 miliard GBP v prosinci 2019.

Pokud jde o mezinárodní přítomnost banky, příjem společnosti Barclays International je v současné době v porovnání s rokem 2019 až 11% na 12,4 GBP.

Jak tedy vidíte, společnost Barclays má větší prostor pro růst, protože míříme dále do roku i mimo něj a protože prognóza zisku společnosti má růst o 40,85% ročně, protože její potvrzené příjmy vzrostly v uplynulém roce o 12%.

Nedávné výkony společnosti Barclays, jejich výhled a předpovědní prognózy dokazují, že tato britská bankovní akcie by mohla být akcií, která by mohla zdvojnásobit vaše peníze, pokud v roce 2021, tak v dlouhodobém horizontu.

6. Auto Trader Group PLC (AUTO)

Britský automobilový reklamní průmysl by mohl být dobrou zásobou, na kterou bychom se měli dívat v roce 2021 a dlouhodobě, protože doufáme, že se pomalu uvolníme zpět k normálu s ohledem na zavedení očkování.

Vzhledem k tomu, že autosalony zavírají své brány napříč národy v rámci třetího národního uzamčení, společnost Auto Trader se chystá hledat ztrátu, protože společnost implikuje bezplatnou reklamní službu, která by společnosti mohla vrátit provozní ztrátu kolem 7 milionů liber měsíčně.

Máme velkou výhodu v tom, že jsme přední britskou platformou pro online reklamu na automobily, a je jasné, že tato populace má před sebou hrbolatou cestu, když procházíme nejistým 3. uzamčením bez jasného světla na konci tunelu.

Ale když jsem řekl, že jakmile přijde potvrzení o konci 3. uzamčení a protože spotřebitelé tráví čas doma zkoumáním a výběrem hledat nové vozidlo nebo potenciálně více vozidel, zvýší to akcie společnosti a uvidí finanční údaje společnosti rostou, předpokládá se.

V poslední čtvrtletní finanční zprávě společnosti vykázala většina oblastí pokles.

Bylo potvrzeno, že tržby společnosti poklesly o 37% na 118,2 milionu GBP ve srovnání s 186,7 miliony GBP v první polovině roku, tržby z obchodu klesly na 100,2 milionu GBP, což je 38% ve srovnání s 161,8 miliony GBP, což bylo potvrzeno že pokles byl způsoben vlastní volbou společnosti, která zákazníkům umožnila bezplatně inzerovat během období uzamčení mezi dubnem a červnem, aby pomohla a přizpůsobila se potřebám spotřebitelů.

Zisk společnosti na akcii (EPS) rovněž poklesl o 50% na 5,6 p. Ve srovnání s první polovinou roku na 11,1 p..

Auto Trader také v dubnu potvrdil, že společnost umístila 46 milionů akcií, což zvýšilo výnosy bez všech poplatků, což potvrdilo posílení bilanční a likvidní pozice společnosti.

AUTO v současné době vykazuje atraktivní poměr PE ve výši 35%. Průměrný 52týdenní rozsah se pohybuje mezi 364,70, což je nejnižší cena, a 609,80 jako nejvyšší cena.

Pohodlná finanční pozice Auto Traders z její rozvahy je silným pozitivem pro automobilovou značku, protože stále může čelit cestě nahoru a dolů, zejména proto, že si v současné době nejsme jisti, kdy bude datum ukončení pro L3.

Když jsme se podívali na akcie AUTO, které dokazují finanční pozici, její minulé výsledky v první polovině roku 2020 a analytiky, kteří dávali vědomé hodnocení „Hold“, a její atraktivní poměr PE, přivádí nás k této akci jako takové, která má velký potenciál zdvojnásobit vaši investici do 2021.

7. Taylor Wimpey (TW)

Společnost zabývající se stavbou budov Taylor Wimpey zveřejnila před zveřejněním údajů společnosti z března 2021 předčasný finanční výkaz.

Od oznámení údajů společnosti změnila předpovědi analytiků o akciích, přičemž hodnocení Zacks Rank změnilo svůj konsenzuální rating z hodnocení „Koupit“ na „Držet“.

Společnost je v souladu s tržní hodnotou a je připravena dosáhnout předpovědi prognózy pro rok 2021.

Z roční zprávy společnosti zveřejněné 14. ledna společnost potvrdila směs zpráv, protože ukázala, že celkové dokončené domácí projekty ve Velké Británii se v roce 2020 snížily o 39% na 9 609 kvůli druhému období uzamčení, které způsobilo zpožděnou produkci ve srovnání s 15 719 v roce 2019.

Míra zrušení byla také nad běžnými sazbami pro tento rok na 20% ve srovnání s rokem 2019 na 15%, ale to je obrovský dopad, který společnost Covid-19 dala společnosti, ale nakonec se ke konci roku vyrovnala na 16%.

Společnost konečně potvrdila, že zakončila rok se silnou čistou hotovostí ve výši 719 milionů GBP ve srovnání s čistou hotovostí 545,7 milionů GBP v roce 2019. Potvrdila však, že i když jim ponechává silnou pozici, plány společnosti na vývoj vpřed uvidí částka v hotovosti se snižuje, když se snaží koupit další nový pozemek.

Společnost dále potvrdila, že očekává obnovení vyplácení dividend počínaje dividendou v roce 2020 spolu s přezkoumáním zvláštní dividendy v roce 2021 pro výplatu v roce 2022.

Nedávné výsledky bytové společnosti ukazují, že stále existuje prostor pro zlepšení, protože pandemie koronavirů zastavila proces budování ve druhém čtvrtletí.

Společnost zakončila rok s knihou objednávek v hodnotě 2,68 miliardy GBP, což je o 2,18 miliardy £ více na konci prosince 2019. A 16. prosince TW. začal přijímat rezervace v rámci režimu Help to Buy a až do 31. prosince 2020 má 650 rezervací, které mají být dokončeny ve 2. čtvrtletí 2021.

Přestože společnost v roce 2020 zastavila výrobu, trh s bydlením dostal zelenou, aby zůstal otevřený a bezpečně fungoval po bezpečnostních opatřeních Covid-19. Vzhledem k tomu, že společnost plánuje expanzi, je tato akcie tou, která by mohla poskytnout více v dlouhodobém výhledu.

8. Barratt Developments plc (BDEV)

Jedním z největších developerů nemovitostí ve Velké Británii je také akcie, které v budoucnu uvidí dobrý výdělečný potenciál, stejně jako TW.

Je pravda, že tato populace je spíše dlouhodobá než krátkodobá, protože ekonomika se snaží postupovat vpřed a uvidí více jednotlivců, kteří udělali skok, aby si koupili své první domy nebo změnili scenérii.

Akcie BDEV v poslední době vydávají dobrý hluk, protože nedávno jim bylo uděleno hodnocení Zacks Rank č. 2 „Koupit“ u akcie z její předchozí pozice „Držet“.

Vzhledem k tomu, že poptávka po domech vzrostla díky programu Stamp Duty Holiday, který vláda zavedla, přinesla společnost Barratt Developments v roce 2020 „lepší než očekávanou“ druhou polovinu roku.

V nedávno zveřejněné aktualizované zprávě o finančním obchodování společnosti pro rok 2020 se tato akcie snaží archivovat větší úspěch, když se vydáme vpřed a jedna bude součástí.

Společnost uvedla, že celkový forwardový prodej (včetně JV) se k 31. prosinci 2020 zvýšil o 14,3% na 13 588 domů ve srovnání s 11 885 domy v roce 2019, v hodnotě 3212,1 milionu GBP, což je o 19,4% více než v předchozím roce. A v současné době je společnost Barratt Developments za tento finanční rok prodána více než 90% dopředu.

Společnost také potvrdila, že v roce 2019 vzrostla o 9,2%, pokud jde o dokončení domů, protože dodaly 9 077 ve srovnání s 8 314 v roce 2019.

Společnost zabývající se domácím vývojem je v dobré pozici ještě více, a to vzhledem k tomu, že britská vláda umožňuje vývojářům nemovitostí pokračovat v činnosti po celou dobu blokování, přičemž budou dodržena všechna bezpečnostní opatření..

Což je pevné zaměření společnosti, které se pohybuje vpřed, protože jejich prodejní kanceláře jsou otevřené pouze na základě jmenování, výstavba stále pokračuje v rámci bezpečnostních opatření a investice se budou hledat v oblasti pozemků pro budoucnost.

Barratt Developments má průměrný 52týdenní rozsah 364,70 nejnižší až 878,40 nejvyšší a poměr PE 17,84.

Další pozitivní poznámkou pro značku nemovitostí je jejich obnovení vyplácení dividend, které bude potvrzeno v průběžných výsledcích společnosti 4. února 2021.

Zdravá finanční pozice společnosti, včetně jejího poměru P / E, vypadá slibně, je snahou o větší úspěch a reputaci značky na trhu nemovitostí, věříme, že akcie společnosti Barratt vám mohou přinést dobrou návratnost, jak se společnost pohybuje do budoucnosti.

9. BT Group plc (BT)

Britská nadnárodní telekomunikační společnost BT Group vypadá jako dobrá akcie, která by mohla pokračovat v rozkvětu v roce 2021 a mohla by vám také vydělat dobré výdělky.

BT.A cena akcií za poslední dva měsíce dobře vzrostla a má 52týdenní rozsah 97,86 na nejnižší a 184,12 na nejvyšší s poměrem P / E 9,27%.

S těmito čísly byla populace považována za podhodnocenou svým potenciálem.

V současné době se s BT Group děje hodně. Společnost potvrdila plány na posun vpřed v nové generaci vytvořením nové digitální jednotky, která bude prosazovat a vést její digitální přítomnost, která bude účinná od 1. dubna 2021. Nová digitální technologie se zaměří na vývoj a dodávky inovativní produkty a služby v oblastech, jako jsou data a zdravotní péče.

Spolu s oznámením o budoucích vyhlídkách skupina rovněž otřásla svým vedením, protože se potvrdilo, že Mike Sherman, hlavní ředitel pro strategii a transformaci, opouští skupinu BT.

Nedávné manažerské zprávy, strategické plány společnosti směřující vpřed a finanční výhled společnosti jsou důkazem toho, jak by tato akcie mohla v příštích letech rozkvést.

Analytici v současné době dostali konsensuální hodnocení „Hold“ s cílovou cenou konsensu ve výši 148,80 GBP, což je potenciální vzestup 5,83%.

Akcie mají také dividendový výnos 13,27%. Vzhledem k dopadu koronaviru na mnoho průmyslových odvětví však společnost snížila svou dividendu, ale očekává se její obnovení v příštím roce.

BT Group má ve finančních výsledcích značky zapracované i další cesty, včetně společnosti BT Consumer, která vlastní populární kanály BT Sports, která také čerpá z přiměřených příjmů z hlavních sportovních akcí. Opět kvůli dopadu Covid-19 byla tato avenue tvrdě zasažena. Jak se však 2021/2022 dívá, doufejme, že tento proud také zrychlí tempo.

Předpokládá se, že výnosy společnosti budou růst o 7,87% ročně.

Tato akcie FTSE 100 se snaží dále investovat do budoucnosti a v dlouhodobém horizontu by se mohla pěkně vyplatit.

10. Burberry Group plc (BRBY)

Poslední akcií na našem vybraném seznamu 10 britských akcií, které by se mohly v roce 2021 zdvojnásobit, je Burberry Group Plc.

Přední ikonická britská módní značka se sídlem v Londýně přitahuje dobrou pozornost a výnosy z celého světa.

Ale ve světle pandemie koronavirů, stejně jako většina maloobchodníků s módou, se značka stala velkým hitem. Je pravda, že to není tak zničující hit, jak jsme byli svědky zavírání obchodů některých známých britských značek, jako je vysoce známá zavedená maloobchodní společnost Debenhams, která v oboru působí více než 250 let.

Burberry Group byla během roku 2020 tvrdě zasažena, když musela zavřít své brány v mnoha svých obchodech po celém světě a musela se pouze spoléhat na digitální online přítomnost společnosti.

Společnost však měla mezi negativními aspekty určitou pozitivitu, včetně zcela nových a svěžích designů, které byly posunuty vpřed a byly k dispozici online. Cílem posunout designy vpřed a zpřístupnit je online bylo zvýšení prodeje, zatímco fyzická přítomnost značky v jejích maloobchodních prodejnách zůstala uzavřena, což nové designy získaly pozitivní zpětnou vazbu.

Pokud jde o módu vpřed, vypadá BRBY jako silný uchazeč, který chce dobře růst s novým módním výhledem značky. Není pochyb o tom, že nové designy přilákají nové spotřebitele, protože jejich designy oslovují širší okruh jednotlivců a zároveň pokračují v silné asijské poptávce..

Cena akcií Burberry Groups má 52týdenní rozmezí mezi 1 085,00 jako nejnižší a 2 329,00 jako nejvyšší.

Spolu s předpovězeným růstem tržeb o 30,59% ročně potvrzuje, že výdělky společnosti budou mezi 1-3 roky silně růst. Předpokládá se také růst budoucího ROE (rentability vlastního kapitálu) společnosti o 26,8%.

Ačkoli Burberry má za sebou náročný rok, alespoň řečeno, módní akcie se dívají vzhůru, protože investoři se již dívají nebo přidávají tuto akci do svého portfolia kvůli potenciálu růstových výnosů.

Jak investovat do nejlepších 10 britských akcií?

Nyní máte porozumění a důkladnější rozpis toho, co je nejlepších 10 britských akcií, které by se mohly v roce 2021 zdvojnásobit, nyní je čas podívat se na to, jak se stát součástí jejich úspěchu.

Investice do jakýchkoli akcií na trhu, a to jak na britském trhu, tak na mezinárodní úrovni, nikdy nebyla tak jednoduchá a snadná jako dnes.

Nejdůležitějším bodem je nejprve průzkum a výběr makléře pro vaši obchodní cestu. Můžete si však také zvolit přední obchodní platformu, kde si budete moci otevřít účet u důvěryhodného licencovaného makléře a mít všechny své obchodní služby pod jedním pásem.

Platforma, kterou doporučujeme, je přední online a oceňovaná obchodní platforma, eToro.

Připojení více než 15 milionů aktivních investorů k jejich vybraným akciím se rozkládá na 16 mezinárodních trzích, které jsou k dispozici. Díky skvělému doplnění nulových provizních poplatků, což znamená, že můžete investovat do svých vybraných akcií bez provizních poplatků, které jste povinni platit.

Otevření účtu pomocí eToro je rychlé, jednoduché a snadné.

Vše, co musíte udělat, je jednoduše postupovat podle pokynů online a svůj účet budete mít otevřený a připravený u makléře připraveného k obchodování během několika minut.

Jakmile si otevřete obchodní účet, je to vaším vlastním tempem, kdy chcete začít obchodovat s akciemi.

eToro – Kupte nejlepší akcie ve Velké Británii s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové možnosti:

 • 10 akcií UK ke koupi, které by mohly zdvojnásobit vaše peníze, přicházejí s oběma pozitivními výhledy, ale představují své vlastní rizikové faktory.
 • Auto Trader Group, HSBC a Lloyds Bank jsou tři z nejlepších 10 britských akcií by se mohlo v roce 2021 zdvojnásobit. Ti dva budou i v příštím roce projevovat hodně síly.
 • Všech z těchto 10 britských akcií nabízí zdravý výhled finančního zdraví spolu s budoucím růstem.
 • Zatímco 10 britských akcií má minulou historii, je rozumné prozkoumat a porozumět tomu, jak si společnost v minulosti vedla. Protože to nemusí vždy naznačovat, je tomu tak v budoucnu u akcií.
 • Před investováním se doporučuje hlouběji prozkoumat vybrané akcie.
 • A konečně neexistují žádné záruky při investování do obchodování s akciemi. Být rozumný, moudrý a věnovat si čas jsou nejlepší prvky, které můžete nést po celou dobu své obchodní cesty.

Přečtěte si více:

1. 7 nejlepších britských akcií, které byste měli hledat v roce 2021 a dále

2. 7 Růstové akcie k investování v roce 2021

3. Top 5 dividendových akcií, do kterých se má investovat do roku 2021

4. Jakých 10 nejlepších podhodnocených akcií lze koupit ve Velké Británii do roku 2021?

Pokud se vám líbilo čtení 10 britských akcií k nákupu v roce 2021, mohlo by to zdvojnásobit vaše peníze, sdílejte prosím s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo zajímat.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me