7 nejlepších britských akcií, které byste měli hledat v roce 2021 a dále

Nejlepší 7 britských akcií, které lze dlouhodobě sledovat v roce 2021

Hledáte vstup na britský akciový trh v roce 2021? Chcete zjistit, do kterých největších britských akcií se vyplatí investovat pro nový rok a na dlouhou vzdálenost? Máme nejvýkonnější britské hráče, které byste měli zvážit v roce 2021 a do budoucna.

Než se blíže podíváme na tyto nejlepší britské akcie do roku 2021, zde jsou naše nejlepší tipy:

1. AO World Plc (LON: AO)

2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)

3. Premier Foods Plc (LON: PFD)

4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)

5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)

6. Sportovní móda JD (LON: JD)

7. Ocado Group Plc (LON: OCDO)

Všechny tyto nejlepší akcie ve Velké Británii a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% provizi!

Není pochyb o tom, že rok 2020 byl rokem, ve kterém nikdo nemohl předvídat.

S ohledem na letošní významné výzvy a zničující výsledky je rok 2021 nejen za rohem, ale je vítán s otevřenou náručí, protože se má stát rokem návratu pro podniky po celém světě.

Ačkoli je akciový trh zvyklý na tu a tam překvapení, protože přináší pozitivní i negativní zprávy pro obchodníky i investory po celém světě, tento faktor překvapení v roce 2020 byl velký.

V letošním roce hrály velkou roli dva faktory, jeden je zřejmý a jeden, který ovládl náš svět, jak jej neočekávaně známe, Covid-19.

Spolu s druhým klíčovým faktorem zahrnutým do Velké Británie a na britský akciový trh, Brexit.

Jak vstupujeme do nového roku, budou i v roce 2021 hrát klíčovou roli oba klíčové faktory, protože společnosti se neustále přizpůsobují novým změnám v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Podniky, které se dokázaly přizpůsobit novým běžným opatřením, která na nás vynutila společnost Covid-19, včetně značek, které byly ve finančním dosahu spotřebitelů, byly přirozeně nejlepšími britskými akciemi v roce 2020.

Ale s ohledem na zprávy o vakcínách se rok 2021 zdá být rokem návratu pro podniky, které byly ohromně zasaženy napříč všemi průmyslovými odvětvími, protože britská ekonomika zahajuje netrpělivě očekávaný proces hojení.

Zatím však nejsme v jasném znění.

Začátek roku 2021 bude v celé zemi dále omezen kvůli bezpečnostním opatřením Covid-19, potenciálním dalším obdobím blokování a nárůstu propouštění v celé zemi, protože na celém světě bude svědkem hromadného očkování..

Jak se Spojené království přibližuje k dohodě o brexitu, společnosti také tráví čas řešením dopadů, jimž v současnosti čelí nebo budou čelit, spolu s tím, co přinesl rok 2020.

Spolu s nadějnými pozitivními zprávami o smrtícím viru kontrolovaném novou vakcínou zažila Spojené království i další pozitivní faktory. Podniky v celé zemi zaznamenaly ve svých výročních zprávách úspěšná čísla a předpokládá se, že v nich budou pokračovat své úspěchy vedoucí do roku 2021 a dále.

Pojďme tedy přímo k prozkoumání nejlepších 7 nejvýkonnějších britských akcií současnosti, které povedou do roku 2021 a dále.

7 nejvýkonnějších britských akcií pro rok 2021 a dále

Tento rok, spolu se základními maloobchodními prodejnami, byl rokem pro technologický průmysl, průmysl elektronického obchodování a trh nemovitostí, abychom jmenovali tři.

Ale protože se ponoříme do špičkových britských akcií, které mají silné výkonné pozadí, navzdory letošním výzvám také způsobily, že většina britských nejvýkonnějších akcií nedosahuje dobrých výsledků, nevylučujeme ani tyto akcie, protože tyto akcie nabývají na síle a připravujeme se na dobrý postup do budoucnosti.

Začněme tedy se 7 nejlepšími britskými akciemi, které budou součástí v roce 2021 a které jsou skvělými potenciálními akciemi, které můžete přidat do svého portfolia, spolu s držením těchto velkých značek v dohledné době.

Nejlepší britské akcie, které je třeba hledat v roce 2021:

 1. AO World PLC (LON: AO)
 2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)
 3. Premier Foods Plc (LON: PFD)
 4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)
 5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)
 6. Sportovní móda JD (LON: JD)
 7. Ocado Group PLC (LON: OCDO)

1. AO World PLC (LON: AO)

AO World Plc Stock

Pro ty, kteří možná neslyšeli o AO World, nastal čas seznámit se s tímto britským prodejcem elektroinstalací.

Společnost má centrálu v Boltonu v Greater Manchesteru a byla založena v roce 2000 Johnem Robertsem. Od té doby byl uveden na Londýnské burze cenných papírů a je předním hráčem v rámci FTSE 250..

S tržním stropem 1,93 miliardy GBP a jeho tržby neustále rostou, tento elektronický maloobchod nejen dokazuje svou schopnost stát se jedním z nejsilnějších maloobchodníků v současnosti, ale také vede do roku 2021 a dále.

Jelikož je největším britským maloobchodem s elektronickým a bílým zbožím pouze online, nastavuje vysoké standardy a pro všechny konkurenty, kteří chtějí přijít v rovnici, budou muset nabídnout něco zvláštního, aby byli ve stejné kategorii jako tato značka..

Kromě značky, která působí ve Velké Británii a vedle ní stojí její oceňovaný tým zákaznických služeb, společnost působí také v Německu.

Dalším jedinečným prodejním místem a velkým lákadlem pro společnost je to, že se firma snaží přispět k zelenějšímu prostředí, protože je vlastníkem sofistikovaného evropského závodu na recyklaci ledniček..

V mezitímní zprávě společnosti za rok 2016 se potvrdilo, že růst společnosti rostl s ohromnými výsledky.

Od dubna do 30. září společnost zaznamenala 53,2% nárůst celkového růstu tržeb na 717,0 milionů GBP oproti roku 2019 ve stejném období, což přineslo 468,2 mil. GBP.

Fantastický výsledek poptávky spotřebitelů ve Velké Británii a Německu ve světle nedávných událostí.

A nezastavilo se to pro zářící společnost.

Společnost také oznámila svůj zisk skupiny před zdaněním, který dosáhl 18,3 milionu GBP, což bylo způsobeno ztrátou 5,9 mil. GBP v roce 2019.

Při finančním rozpadu společnost vykázala pohyb výnosů z německého trhu o 85,2%, což se ukazuje jako nezastavitelná síla.

Zakladatel a generální ředitel John Roberts vyjádřil své myšlenky na letošní výsledky a spoléhání se na budoucnost:

“Byl to půl rok jako žádný jiný.” Věřím, že se náš trh v důsledku toho navždy změnil. Online je nyní dominantním maloobchodním kanálem pro zákazníky i výrobce a jsem potěšen tím, jak naši AOers čelili výzvě tohoto strukturálního posunu v chování. “

Další dodatečné komentáře vyjádřily, že skupina učinila „obrovský krok vpřed“ v upevňování a posilování své evropské přítomnosti.

Vzhledem k tomu, že se evropská strana podnikání nyní obrátila vzhůru nohama na ziskovou platformu, která má „zrychlit růst“ v Německu a pokračovat ve Velké Británii a potenciálně i mimo ni.

Vzhledem k tomu, že cena akcií společnosti roste, spolu s letošními velkolepými výsledky, které mají být dokončeny, činí z této společnosti jednu britskou akcii, která by se mohla koupit do roku 2021, ale aby si ji udržel, jak bude růst do budoucnosti.

2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)

Britská multikulturní telekomunikační společnost, jejíž přítomnost je patrná na různých kontinentech, včetně Asie, Afriky, Evropy a Oceánie, je na cestě k získání většího uznání, které si zaslouží.

Vodafone má v průběhu let své vzestupy a pády, letošní rok se pro společnost nijak neliší.

Věci se ale potenciálně stávají obratem k lepšímu do roku 2021 a z dlouhodobého hlediska pro podnikání z mnoha atraktivních důvodů.

Cena akcií společnosti byla v průběhu let poměrně nízká, ale do roku 2021 je potenciální prostor pro růst pro telekomunikační společnost ve Velké Británii obrovský.

V první finanční zprávě společností vykázala telekomunikační skupina tržby ve výši 19,2 miliard GBP (21,4 miliardy EUR) během šestiměsíčního období končícího 30. září.

Bylo hlášeno, že 3 miliardy EUR z příjmů společnosti pocházely z jejího britského trhu a zbývající pocházely z jiných kontinentů, kde společnost obchoduje.

Jelikož se letos svět rychlejším a rychlejším tempem dostal do digitálního světa, byla patrná poptávka od spotřebitelů, kteří se pomalu přizpůsobovali vynuceným opatřením z domova.

Díky novým opatřením se údajně zvýšil počet zákazníků uzavírajících mobilní smlouvy o téměř 145 000.

Velkou ambicí společnosti je „zlepšit miliardu životů a snížit náš dopad na životní prostředí na polovinu do roku 2025“, což společnost získává sílu archivovat tuto ambici.

5G je nejnovějším přírůstkem telekomunikačních společností, kterým společnost získala nadšené recenze a je jedním z nejlepších a nejsilnějších poskytovatelů sítí pro svůj přírůstek 5G.

S přihlédnutím k letošním výzvám zaznamenal Vodafone od začátku roku do srpna nárůst tržeb o 3%, EBITDA o 2,6% a volný hotovostní tok společnosti se zvýšil o 4,7% na 5,7 miliardy EUR.

Když se chystáme do roku 2021, analytici předpovídali společnosti dobré výsledky pro příští rok, které se v příštích letech budou potenciálně dále spirálovat a vše bude v pořádku.

Přestože Vodafone vykazuje volatilitu, stále existuje mnoho pozitiv, která je třeba vzít a být součástí.

Díky dosažitelným ambicím společnosti, jejímu nárůstu tržeb a její pozitivní poptávce na různých kontinentech je Vodafone britskou akcií, která vyniká jako součást dálkové dopravy.

3. Premier Foods Plc (LON: PFD)

prvotřídní zásoby potravin

Premier Foods je domovem několika nejoblíbenějších a nejoblíbenějších britských značek, mezi které patří pan Kipling, Angel Delight, Bird’s Custard a mnoho dalších špičkových značek..

S takovými špičkovými značkami, které má pod svá křídla, Premier Foods zdobí FTSE 250 svými konzistentními meziročními příjmy, protože prodeje v každé značce stoupají pod názvem.

Rok 2020 byl rokem pro zásadní maloobchodní podniky, protože zaznamenaly nárůst a stále rostoucí tržby, které ukázaly, že tržby prudce stoupají, a PFD byl jedním z nejvýkonnějších hráčů.

Vzhledem k tomu, že národ vstoupil do několika národních a místních uzamčení, bude konečný výsledek Skupiny společnosti ohromující, protože výsledky v polovině cesty již ukázaly vzestup.

V září vzrostly tržby ze značky o 18,6% v první polovině roku na 367 milionů GBP. Následovala ohromná částka 40 milionů £, která byla očištěna od čistého debetu společnosti, který nyní činí 429 milionů £.

Jak více lidí v celé zemi pečilo a vaří v pohodlí domova, mělo to pro značku „výjimečný“ pozitivní účinek, uvedl generální ředitel Alex Whitehouse.

Vzhledem k tomu, že nejistota stále přetrvává do roku 2021, bude poptávka po populárních produktech stále stejně populární jako v tomto roce, protože přísná bezpečnostní opatření budou potenciálně ještě nějakou dobu platit.

Whitehouse hovořil o výsledcích společnosti na konci roku „Předpokládáme, že obchodní zisk za celý rok bude před aktuálními tržními očekáváními“.

Vzhledem k tomu, že makléři a analytici očekávají, že popularita značky bude i nadále stoupat, věření, že současná opatření budou stále platná (alespoň na začátku roku), zlepší nejen roční výsledky společnosti, ale i dlouhodobý růstový potenciál.

Vzhledem k tomu, že cena akcií je 102,20, jedná se o jednu britskou zásobu potravin, která se bude kupovat do roku 2021, a nastaví dlouhodobý fantastický růst, protože zákazníci si nadále užívají oblíbené značky potravin, které milujeme.

4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)

Jedno odvětví do roku 2020, kromě vašich zjevných obchodů, bylo rokem pro společnosti zabývající se výstavbou domů v oblasti nemovitostí, spolu se samotným trhem s nemovitostmi.

Spolu s Persimmon má Taylor Wimpey za sebou náročný rok, společnost má však pevně nastavený základ pro svou pozitivní finanční pozici a snaží se mít jasnou dlouhodobou budoucnost.

V letošním roce byla cena akcií Taylora Wimpeyho levná ke koupi, počínaje od spodních 100 let, které k dnešnímu dni vzrostly na 161,50 kvůli poptávce v oblasti nemovitostí.

Jelikož je poptávka po domácnostech zjevná v celé zemi a vzhledem k nedostatečné dostupnosti, včetně nízkých úrokových sazeb a kolkovných prázdnin, které jsou ve hře až do března 2021, se snaží pokračovat ve svém velkém běhu do roku 2021 a dlouhý běh.

V první polovině roku Covid-19 zastavil všechna průmyslová odvětví a pozastavil všechny operace, což způsobilo, že drtivá většina průmyslových odvětví včetně realitního průmyslu zažila smutná suchá kouzla.

Jak se týdny vyvíjely a vládní opatření se začala v celé zemi mírně zmírňovat, viděl realitní průmysl pomalý tah.

Hypoteční sazby se mezitím dostaly na historicky nejnižší úroveň, ruku v ruce s oznámením vlády, které potvrdilo, že svátky kolkovného se začaly projevovat silnou poptávkou spotřebitelů.

Nejnovější aktualizovaná obchodní zpráva společnosti vidí silnou rozvahu a peněžní tok. S očekávaným čistým hotovostním zůstatkem mezi 500 miliony GBP – 750 miliony GBP.

Protože ve druhém čtvrtletí dominovala poptávka a oživení v odvětví nemovitostí, překonává všechna očekávání.

Společnost se již snaží dosáhnout tržních očekávání s tržbami firmy.

Vzhledem k poptávce na trhu s bydlením a rostoucí síle společnosti společnost také očekávala, že v nadcházejících 12-18 měsících dojde k nárůstu jejich pozemků o zhruba 10 tisíc pozemků.

Spolu se svou silnou přítomností na britském trhu s nemovitostmi mají domácí stavitelé také přítomnost ve Španělsku, což bylo pomalejší zotavení kvůli zákazu a omezením mezinárodního cestování.

Společnost však s ohledem na zprávy o očkování hledá, aby se do nového roku normalizovala.

S odhadovanou mírou komplikací 85–90% nastavenou na rok 2021 spolu se silnou knihou objednávek, která se do nového roku posouvá s pokračující poptávkou zákazníků, dokazuje, že Taylor Wimpey se zaměří na velký úspěch do roku 2021 a na další roky.

Proto je TW jednou z nejlepších britských akcií, které se dají koupit na dálku.

Spolu s Taylorem Wimpeym je Persimmon také nejvýkonnější britskou akcií, která je připravena na silný rok 2021.

Zde jsme rozložili a sdíleli pozitiva obchodních společností v oblasti nemovitostí převzatá z letošního roku, který má přinést dobré výsledky do budoucna, spolu s 9 dalšími nejvýkonnějšími britskými akciemi, které můžete koupit za rok 2021.

Máme vše pokryto a na vaší cestě obchodování s akciemi ve Velké Británii nezanecháme kámen na kameni.

5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)

Burberry, luxusní značka maloobchodního prodeje módy, která i v nejistých dobách pokračuje v získávání příjmů z celého světa.

Ačkoli módní značka neměla za sebou přinejmenším zářivý rok, stejně jako mnoho společností po celém světě povede vpřed do roku 2021 a při pohledu na osvědčené výsledky společností, to je důvod, proč tato populace přichází na seznam jako jedna nejlepších britských akcií k nákupu v roce 2021 a dále.

Populární módní značka má nejen silnou poptávku ve Velké Británii, ale má i dlouho trvající poptávku na asijském trhu značky..

Přes globální pandemickou krizi je móda jedním průmyslovým odvětvím, které nikdy nevyjde z módy. Pokud jde o ikonický design ochranné známky, skupina Burberry Group se ukázala být populární mezi všemi dělnickými třídami.

S tržní kapitalizací 7 377 milionů GBP se skupina Burberry Group snaží růst se svou současnou strategií, jak ji doporučuje předseda společnosti, Dr. Gerry Murphy a generální ředitel Marco Gobbetti.

Z roční výroční zprávy společnosti 2019/20 vyplývá, že letošní rok měl kvůli vypuknutí Covid-19 velký dopad na společnost.

Společnost dosáhla tržeb ve výši 2,6 miliardy GBP, což je pokles o 3%, a oznámila, že provozní zisk se v březnu snížil o 57%.

K dnešnímu dni je společnost stále pozadu, kde chtěli být kvůli pandemii.

Avšak na začátku roku, kdy většina světa začala přistupovat k tvrdším uzavíracím opatřením, se pevninská Čína a Jižní Korea začaly znovu otevírat a podle výroční zprávy došlo k „pozitivnímu růstu“.

Vzhledem k tomu, že svět prosazuje, aby se stal digitálnějším, má Burberry silnou poptávku díky své přítomnosti na internetu, která v létě vedla značku k tomu, aby její jarní / letní zásoby byly k dispozici déle, než se očekávalo, což zákazníkům umožňuje nakupovat tyto sezónní vzory online, aby vyrovnali ztracené příjmy.

Do začátku nového finančního roku je cílem Burberry pokračovat ve vývoji a šíření své britské jedinečnosti napříč různými kontinenty. S pokračujícím úspěchem na asijském trhu.

S nadějí, že se v roce 2021 vrátí normálnost, Burberry se snaží vyšplhat zpět po žebříčku s jejich prodejem, přičemž velká část prodeje značky pochází od cestujících spotřebitelů.

Díky čemuž je značka britskou akcií, která si bude kupovat a být součástí v roce 2021 a do budoucna.

6. Sportovní móda JD (LON: JD)

JD Sports, britský maloobchodník se sportovní módou, který zažívá zářící rok navzdory účinkům, které Covid-19 vyvolalo na maloobchod.

Powerhouse pro maloobchod v oblasti sportu nejen přináší výsledky v rámci své značky, ale společnost se také snaží rozšířit své obzory při rozšiřování svého jména, protože nedávno byly spojeny s potenciálním nákupem maloobchodníka s módou, Debenhams.

Dokud jednání na začátku prosince neskončila kvůli další devastaci skupiny Acadia, která upadla do správy, která držela a hrála klíčovou roli v příjmech Debenhams Groups.

Což se ukázalo jako příliš velké riziko pro sportovní společnost.

S tržním stropem 7,65 miliard GBP a meziročním pohybem akcií na zhruba 7,30% si značka nedělá vůbec špatně.

Akcie společnosti JD se za poslední rok zvýšily o 147%, čistý příjem sportovních značek poklesl o údajných 6%. Přestože tržby sportovních značek vzrostly do roku 2020 na 6,11 miliardy GBP ze 4,72 miliardy USD na začátku roku.

Je zřejmé, že o ceně akcií JD je známo, že je vysoká, s největší pravděpodobností má prostor opět vzrůst.

Vzhledem k tomu, že vláda Spojeného království zrušila opatření místní uzamčení po celé zemi, můžeme vidět, že tento oblíbený maloobchod se sportovními výrobky vykazuje ještě lepší výsledky, když se blížíme slavnostnímu období.

Vzhledem k tomu, že obchody se otevírají po celé zemi a na celém světě, což zahrnuje více než 600 obchodů rozmístěných po celém světě a nezapomenout na silný digitální příjem společnosti, je tato maloobchodní značka jednou z akcií, které se snaží koupit a udržet si blízko v roce 2021.

7. Ocado Group PLC (LON: OCDO)

Poslední na našem seznamu je Ocado Group PLC je britský online supermarket, který se pyšní tím, že je „netradičním supermarketem“.

Online prodejce odesílá své dodávky přímo ze skladů společnosti, aniž by pociťoval přítomnost svého supermarketu s řetězcem obchodů po celé zemi.

Společnost s potravinami online zaznamenala výrazný nárůst svých příjmů, což bylo zdokumentováno v její nejnovější zprávě, která skončila až do 29. listopadu.

Maloobchodní tržby ve výši 579,6 milionu GBP, což je o více než 100 000 GBP více než v předchozím roce, je plachý 430,0 milionu GBP.

Rok 2020 byl pro společnost pravděpodobně průlomovým rokem, ne proto, že si v minulosti vedly špatně, ale ve světle letošního dění se společnost díky svým přizpůsobivým opatřením Covid-19 stala pro spotřebitele známou..

Poskytování své jedinečnosti produktům pocházejícím přímo ze skladů společnosti se obrovsky stává elektronickým obchodníkem, který si musíme dávat pozor, když se vydáme do nového normálu.

Vzhledem k tomu, že cena akcií společnosti se drží působivým tempem, i když má své momenty volatility a její prodej roste na síle, není divu, že investoři pečlivě sledují tuto rozkvetlou britskou akcii.

S brexitem za rohem to přirozeně vede investory k tomu, aby měli své obavy. Nejen v rámci tohoto odvětví, ale plošně jako kolektiv.

Jaký dopad však bude mít brexit na Ocado Group PLC?

Dlouhý a krátký, Brexit bude mít samozřejmě dopad na společnost, ale může to být jen krátkodobý ve srovnání se společnostmi v jiných průmyslových odvětvích.

Vzhledem k tomu, že do skladů přichází nová produkce z různých zemí po celém světě, mohlo by to vydržet nebo vidět zpomalení růstu společnosti kvůli nedostatečné produkci a také čekání, které může trvat, než dorazí do svých skladů.

Ale ve vší poctivosti to více než pravděpodobně nezpůsobí společnosti dlouhodobý velký problém a realisticky je společnost více než pravděpodobná o krok vpřed s touto potenciální záležitostí, která by mohla způsobit zpoždění.

Jak bylo zmíněno výše, svět každým dnem stále více digitálně běží. Což z dlouhodobého hlediska je pro tuto rostoucí společnost fantastické, protože svět se přizpůsobuje novému normálu populárního digitálního světa na vyžádání.

Nejen, že společnost je v čele se svou přítomností digitálních elektronických obchodů, ale značka také spolupracuje s M.&S, jedna z nejlepších britských společností zabývajících se luxusním jídlem, která v srpnu zvýšila růst společnosti o 52%.

Díky výhledové perspektivě pro brilantní dlouhodobé investice, spolu s brilantními výsledky výnosů, které letos vykázala, má být tato společnost jednou ze společností vedoucí do nové budoucnosti a rozhodně jednou z jejích součástí v roce 2021.

Další populární britská akcie, kterou je třeba sledovat v roce 2021

Boohoo Group PLC (LON: BOO)

boohoo skupina akcií

Boohoo, maloobchod s módou online, to vše letos měl, včetně ceny akcií, která se téměř ztrojnásobila na svém vrcholu.

Prodejce módy je oblíbený u většiny generací, které nabízejí nejnovější styly a trendy a jeho hlavní atrakci, cenově dostupnou módu značky.

Na začátku roku se módní značka stala hitem na začátku pandemie, značka se však brzy rozvíjela jako přední digitální umělec, protože opatření uzamčení omezovala jednotlivce v nakupování v maloobchodních prodejnách.

Ačkoli cena akcií společnosti Boohoo může být nepředvídatelná, společnost za posledních 5 let rostla a při pohledu do roku 2021 se očekává další růst s velkolepými výsledky, které investoři předpovídají.

Cena akcií společnosti v současné době činí 311,80 za akcii, což analytici doporučují, protože jde o krádež, protože potenciální prostor pro růst, který je v budoucnu viditelný pro společnost k archivaci, je motivací nejen k nákupu, ale k udržení této akcie v vaše portfolio.

Navzdory mediálnímu odporu, který v letošním roce obklopoval továrny značky v Leicesteru, který viděl společnost, která byla vržena do centra pozornosti a byla označena za zanedbávání a nedoplatky svých zaměstnanců.

Generální ředitel společnosti Mahmoud Kamani se ke zprávám vyjádřil a dále dodal, že se spíše než na expanzi značky na další kontinenty zaměřuje na výkon Leicesteru.

Podle srpnových zpráv je společnost meziročně o 44,54% vyšší na 408,25 milionů GBP, a to navzdory globální pandemii a vyšetřování etnického původu značky.

Spolu s tržbami společnosti, jejím čistým příjmem, čistou změnou v hotovosti a všemi ostatními finančními oblastmi v rámci značky, všechny aktuálně stojí v zelené.

Díky finančním údajům o značkách, které společnosti ukazují cestu, spolu s pozitivní zpětnou vazbou od analytiků a její atraktivní cenou akcií, dělá Boohoo akcií ke koupi v roce 2021 a snaží se zajistit dlouhodobý růst.

Nejlepší britské akcie na nákup do roku 2021 – verdikt

A tady to máte, 7 z nejlepších britských akcií je nastaveno tak, aby vám přineslo světlejší budoucnost do roku 2021 a dále, což také poskytne dobrou odrůdu vašemu rozšiřujícímu se portfoliu.

Kromě pozitiv je důležité zmínit, že všechny podniky přicházejí s vlastními riziky, protože při investování neexistuje žádná záruka.

Podíváme-li se do budoucna investovat do nejlepších britských akcií?

Poté, co jste prozkoumali 7 nejlepších britských nejlepších akcií, do nichž se můžete zapojit do roku 2021 a dále, je nyní čas začít se zapojovat do akce, která trvá jen pár minut, než se stanete součástí tak vzrušujícího a obohacujícího obchodování cesta.

Než se pustíte do investování, je důležité vědět, že při investování vašich peněz není nic zaručeno. Proto je rozumné provádět a provádět co nejvíce výzkumu ve všech oblastech, kde uvažujete o umístění svých peněz.

Svou obchodní cestu můžete zahájit z pohodlí domova se vší pomocí a vedením na dosah ruky.

Prvním krokem k obchodování s britskými akciemi je třeba si založit obchodní účet a najít makléře, který vám vyhovuje.

I když existuje mnoho online obchodních platforem, které můžete prozkoumat online, je nejlepší zvolit rozumně a zajistit, aby vámi zvolená platforma měla požadované licence spolu s makléřskými licencemi.

eToro, přední světová sociální a obchodní platforma nabízí vše pro váš volný čas. Díky online obchodní platformě je váš začátek obchodování s akciemi jednoduchý, bez stresu, efektivní a rychlý.

Otevření účtu eToro lze provést během několika minut, spolu s otevřením účtu zprostředkování, které se doporučuje, aby vaše peníze byly oddělené od vašich každodenních účtů.

Poté, co jste otevřeli svůj účet a vybrali si brokera vhodného pro vaše potřeby, je posledním bodem vložení peněz na zahájení vaší cesty obchodování s akciemi.

Neexistuje žádný časový limit, můžete si vzít tolik času a provést tolik výzkumu, kolik potřebujete, než investujete své peníze do čehokoli, protože je vždy moudré vědět, do čeho jde.

Včetně všech výhod, které eToro nabízí, včetně 0% provize, eToro vám nabízí přístup ke všem předním špičkovým akciím a dalším a nabízí vám také obchodní vzdělání, abyste porozuměli a mohli začít svou cestu obchodování s akciemi.

Bez nákladů na spuštění se můžete jednoduše zdarma zaregistrovat a vyzkoušet si, jak obchodní účet vypadá a funguje, takže pokud jde o skutečné řešení, budete se cítit jistější, jak obchodovat.

Ať už jste začátečník v obchodování nebo začátečník v investování, můžete se naučit všechny obchodní triky prostřednictvím této jednoduché, přímočaré moderní platformy.

eToro – Kupte nejlepší akcie ve Velké Británii bez provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové jídlo

 • Všech 7 nejlepších britských akcií přichází s oběma výjimečnými pozitivy, ale vyváženo svými vlastními rizikovými faktory.
 • Kromě výše zmíněných nejlepších britských akcií dávejte pozor na britský akciový trh, protože existují výjimečnější společnosti, které by mohly do roku 2021 „vzkvétat“.
 • Před investováním je rozumné provést další průzkum vámi vybraných akcií.
 • Cvičení je dokonalé a je skvělým způsobem, jak porozumět světu obchodování a naučit se ho, než investujete své vlastní peníze.
 • Investujte vždy moudře, jednodušeji investujte svými prostředky.

Pokud vás bavilo číst 7 nejlepších britských akcií, které byste měli hledat v roce 2021 a dále sdílejte prosím s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo zajímat.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me