Jaké jsou nejlepší 7 telekomunikační zásoby, které lze koupit v roce 2021?

Těchto 7 nejprodávanějších telekomunikačních akcií slibuje zajímavý rok

Plánujete investovat do nejlepších telekomunikačních zásob v roce 2021? Chcete si udržet náskok před trendy akcií? Bude rok 2021 dobrým rokem pro investice do telekomunikačních akcií? Hledáte přidat do svého portfolia telekomunikační akcie?? Podívejte se na 7 nejlepších telekomunikačních akcií, do kterých můžete investovat, a uchovejte si je do budoucna.

Jaké jsou nejlepší telekomunikační zásoby?

Seznam top 7 telekomunikačních zásob pro rok 2021:

1. Verizon Communications Inc (VZ)

2. Comcast Corporation (CMCSA)

3. Alphabet Inc (GOOGL)

4. V&T Inc (T)

5. Facebook Inc (FB)

6. Zoom Video Communications Inc (ZM)

7. Yandex N.V. (YNDX)

Všechny tyto špičkové akcie Telecomu a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Telekomunikační zásoby nás udržují ve spojení s našimi digitálními životy, jak se svět vyvíjí více do online digitálního prostoru.

V loňském roce zaznamenaly jak komunikační, tak technologické akcie v průběhu roku významné výsledky, protože jednotlivci měli více volného času a byli aktivnější online.

Využití různých platforem umožnilo jednotlivcům být aktivní, aby se mohli sociálně spojit s rodinou a přáteli, a to jak na místní, tak na mezinárodní úrovni, jak se infekce koronaviry šíří po celém světě.

Stručně shrnuto, telekomunikační sektor se skládá ze tří subsektorů v tomto odvětví, které zahrnují telekomunikační zařízení, telekomunikační služby a bezdrátovou komunikaci.

V rámci tří subsektorů má telekomunikační průmysl směs různých společností, které spojují jednotlivce po celém světě se směsí různých způsobů dosahování, včetně telefonů, internetu, rádiových vln, kabelů a bezdrátových sítí..

V poslední době se však telekomunikační průmysl stále více zaměřuje na video a audio připojení.

Telekomunikační akcie jsou známé tím, že přitahují investory pro jejich pravidelný příjem. Protože většina telekomunikačních akcií na trhu jsou dobré dividendové akcie, stále však mají a nabízejí dobré kapitálové zisky.

Pokud se jedná o dividendové akcie, zde si můžete přečíst Top 5 dividendových akcií pro rok 2021 a zjistit, které společnosti jsou nastaveny na dobrý růst s dobrými dividendovými výnosy pro rok 2021.

Rychle se vracíme zpět k telekomunikačním akcím, uvedl Phillip Nattermann, senior partner ve společnosti McKinsey & Společnost shrnula dopad, který měl COVID-19 na telekomunikační průmysl.

Ve svém prohlášení také doporučil, aby telekomunikační průmysl v době krize projevoval „odolnost“, spolu s tím, jak toto odvětví rozšiřuje své služby, aby se v následujících letech stalo silnějším.

„Největší dopad, který krize COVID-19 dosud na telekomunikační průmysl měla, byl ten, že se toto odvětví stalo stále více ústředním pro fungování moderní společnosti.

Přemýšlejte o tom, kolik lidí muselo pracovat z domova a přihlásit se do systému – videokonference byla na vzestupu; sdílení souborů zažívá boom. “

Vzhledem k tomu, že se rok 2021 začíná rozvíjet, je telekomunikační sektor celkově stabilním sektorem dlouhodobého růstu, který analytici i my věříme, že se zdá, že tyto telekomunikační akcie budou nadále prosperovat.

Podívejme se dále na výhledy a statistiky jednotlivých akcií, abychom zjistili, co je před nimi spojuje.

Top 7 telekomunikačních akcií, které je třeba zvážit v roce 2021:

1. Verizon Communications Inc (VZ)

Verizon Communications je na prvním místě v seznamu jedné z nejlepších telekomunikačních akcií, které by se měly koupit v roce 2021.

VZ je v současnosti největším bezdrátovým operátorem v USA na trhu.

Nadnárodní telekomunikační společnost, která byla založena v roce 1983 se sídlem v New Yorku, se v průběhu let dobře rozrostla a od července 2020 má kanceláře rozložené na 148 místech se 135 300 zaměstnanci..

Přestože je společnost v tomto odvětví dobře známá, Verizon ještě musí vylézt k úspěchu, který hledá, a upřímně si zaslouží.

Abychom se ohlédli za historií společnosti Verizon Communications, v roce 2015 společnost Verizon získala společnost AOL a v roce 2017 přidala společnost Yahoo! do mixu za vzniku Verizon Media.

Zatímco akvizice měla mít velký dopad, nesplnila očekávání. Společnosti to však pomohlo posunout se kupředu.

Cena akcií společnosti Verizon v průběhu let nedosahovala dobrých výsledků a nepatrně vzrostla od uzavření akcií 9. ledna 2019. Cena akcií společnosti Verizon se pohybuje na úrovni 57,80 USD, což je mírný nárůst z 56,37 USD v roce 2019.

Finanční údaje společnosti za rok 2020 zaznamenaly pokles různých cest v důsledku pandemie, která ovládla svět.

Výsledky za 3. čtvrtletí 2020 ukázaly, že provozní výnosy společnosti poklesly o 4,1% ve třetím čtvrtletí roku 2019, EPS společnosti (zisk na akcii) činil 1,05 USD ve srovnání s 1,25 USD ve třetím čtvrtletí 2019.

Pozitivní je však to, že meziroční operace peněžních toků společnosti vzrostly, když jsou na 32,5 miliard USD ve srovnání s 26,8 miliardami USD v roce 2019, spolu s celkovými bezdrátovými výnosy společnosti, které činily 16,4 miliard USD, což je o 0,3% ročně – přes rok.

Verizon také drží silnou dividendu, protože její aktuální dividendový výnos je na 4,27%, což je více než průměr amerického maloobchodu a vyšší než průměr amerického trhu.

Při přechodu do budoucnosti se Verizon soustřeďuje na novou 5G síť, která byla uvolněna do světa a pro kterou VZ provozuje nejrychlejší mobilní síť v USA.

Ve svém prohlášení předseda a generální ředitel společnosti Verizon Hans Vestberg uvedl:

“Pokračujeme v prokazování naší síly a odolnosti poskytováním velmi silných finančních výsledků ve třetím čtvrtletí.” Energie nám přináší transformační technologie, kterou přináší 5G Ultra Wideband a 5G celostátní. Naše účelová kultura spojená s naším vedením v síti bude formovat budoucnost k lepšímu."

Předpovědi prognóz stanovené pro budoucnost vypadají slibně, protože analytici předpovídali jasnou a silnou budoucnost.

9 analytiků z Wall Street ze 16 ohodnotilo společnost hodnocením „Strong Buy“ s hodnocením 1 „Buy“ a 6 „Hold“.

Vedle předpovědí Wall Street má společnost také hodnocení Zacks Rank # 3 (Hold), přičemž skóre VGM je A pro hodnotu, B pro růst, C pro hybnost.

Předpokládané příjmy VZ se také v průběhu roku a nadcházejících let pěkně zvýší, přičemž průměrné předpovědi tržeb za rok 1 budou 138,2 miliardy USD a průměrné předpovědi tržeb za 3 roky budou stanoveny na 136,0 miliard USD, což je o +5,94%.

Prognóza společnosti Verizon EPS je rovněž nastavena na růst s průměrem 1 rok na 5,02 $ a až 5,34 $ + 20,52% v průměrné 3leté prognóze.

Při pohledu do roku 2021 bude síť 5G společnosti představovat úspěšnou hybnou sílu pro společnost v dosahování úspěchu v nadcházejícím roce a v dalších letech, což z Verizonu dělá akcie, které lze koupit.

Verizon zveřejní své výsledky za první čtvrtletí 21. dubna 2021.

2. Comcast Corporation (CMCSA)

cenový graf comcast

Pokud s investováním začínáte, možná jste si mysleli, že Comcast Corporation byla pouze mediální akcií.

Velmi byste se však mýlili, protože společnost je stejně telekomunikačním fondem i společností v globálním mediálním a technologickém sektoru..

CMCSA je na základě svých příjmů druhou největší společností v oblasti vysílání a kabelové televize na světě.

Společnost byla také zařazena mezi největší kabelové televize a domácí internetové služby a je třetím největším poskytovatelem telefonních služeb v USA.

Mnozí možná také neví, že Comcast také vlastní SKY Group, britskou mediální a telekomunikační společnost, která je silou sama o sobě.

Spolu s vlastnictvím nejznámějších kabelových kanálů na světě, včetně NBC, CNBC a Bravo, abychom jmenovali jen tři.

Comcast je ve Spojených státech silným uchazečem o své širokopásmové služby a v uplynulém roce zaznamenala nárůst a v průběhu roku a následujících let bude pokračovat.

Ve zprávě společnosti za třetí čtvrtletí společnost Comcast vykázala dva velké pozitivní výsledky.

Ve čtvrtletní zprávě o výsledku 633 000 bylo potvrzeno, že celkový přírůstek vysokorychlostního internetu pro zákazníky dosáhl nejvyššího počtu, jaký kdy byl archivován.

Zahrnuto bylo také celkové zvýšení počtu vztahů se zákazníky v oblasti kabelové komunikace, což bylo také nejlepší čtvrtletní rekordní výsledek na úrovni 556 000.

A konečně, EBITDA upravená pro kabelovou komunikaci se zvýšila o 10,5%, k čemuž přispěla síla vysokorychlostního internetu. Ve světle těchto výsledků má investory hledící na společnost do budoucna.

Je pravda, že výhled širšího obrazu ukazuje, že společnost stále potřebuje další zlepšení.

Comcast Corporation potvrdila, že tržby společnosti ve třetím čtvrtletí poklesly na 25,5 miliard USD, což je pokles o 4,8%, její čistý příjem se snížil na 3,0 miliardy USD o -18,2%, upravený EBITDA se snížil o 11,3% a její upravený atribut čistého příjmu se snížil na 2,0 miliardy USD, – 37,2%.

Zisk společnosti na akcii (EPS) za třetí čtvrtletí rovněž poklesl o 37,1% na 0,44 USD ve srovnání s rokem 2019.

Ale pokud jde o dividendu, společnost je stabilní a silná.

Ve třetím čtvrtletí společnost vyplatila celkem 1,1 miliardy USD a za rok do září 2020 vyplatila na výplatách dividend celkem 3,1 miliardy USD.

Co tedy pro společnost přichází vpřed?

60% analytiků z Wall Street hodnotilo akci jako „silný nákup“, 35% hodnotilo akci „držet“ a 5% jako „nákup“.

Cílový cenový cíl byl také stanoven pro Comcast s průměrným cenovým cílem stanoveným na 54,37 USD s předpovědí pro cenu akcií společnosti v rozmezí od 65,00 USD při nejvyšší a nejnižší ceně akcií při stanoveném na 45,00 USD.

Vzhledem k tomu, že aktuální cena akcií společnosti činí 51,54 USD, znamená to nárůst o 5,49%, pokud bude dosaženo předpovědi prognózy v příštím roce.

Vedle své telekomunikační stránky má společnost velmi silnou mediální stránku, která si v roce 2020 rovněž vedla dobře.

Trendy zákazníků Sky se zlepšily a Premier League Viewership dosáhla rekordních výšin, jak národ dodržuje bezpečnostní opatření pro pobyt.

To jsou jen dva prvky v mediální přítomnosti společnosti.

Vzhledem k tomu, že Comcast je dnes na trhu telekomunikací a médií velkou silou, nemůžeme vidět, že by tato akcie neprospívala, protože i nadále získává na síle v následujících letech.

3. Alphabet Inc (GOOGL)

graf cen akcií Google

Alphabet Inc, mateřský podnik společnosti Google, je velkokapacitní akciová společnost, která i nadále překonává mnoho předpovědí analytiků a pokračuje i v roce 2020 a je připravena tak učinit v roce 2021 a dále.

Alphabet, která také vlastní další známé společnosti, jako je YouTube, Wave a Nest, získává investiční pozornost ze všech úhlů.

Od dnešního dne si cena akcií společnosti získala za minulý týden konsenzuální hodnocení „Koupit“ třiceti výzkumných firem. Spolu s hodnocením Zacks Rank # 2 (Koupit) se skóre „B“ pro růst, jak se společnost pohybuje vpřed.

Cena akcií společnosti Alphabet dnes činí 1 797,83 USD, protože analytici předpovídali do ledna 2022 prognózu zvýšení ceny akcií o 3,4% na 1 859,00 USD.

Společnost GOOGL překonala všechna očekávání příjmů, která byla a byla pro společnost předpovězena v roce 2020.

Abeceda si i nadále udržuje silný růst navzdory všem výzvám, které do roku 2020 přinesla, a stejně tak i v případě pandemie COVID-19.

29. října 2020 bylo datum vydání výsledků společnosti za třetí čtvrtletí a Alphabet nezklamala, protože všechny oblasti svítily zeleně.

K 30. září 2020 tržby společnosti vykázaly 46 173 USD, což je meziročně o 14% více než předpovědi analytiků ve výši 42,90 miliardy USD, zisk na akcii 16,40 USD nad očekávanými 11,29 USD, provozní zisk společnosti se zvýšil na 11 213 USD a provozní marže 24% , s Google Cloud, reklamami na YouTube a pořizováním provozu, vše překračuje očekávání.

Ve zprávě společnosti se ředitel společnosti Alphabet a Google podělil o své myšlenky na výkonnost společnosti GOOGL ve třetím čtvrtletí.

“Měli jsme silné čtvrtletí, konzistentní s širším online prostředím. Je to také důkaz hlubokých investic, které jsme provedli do umělé inteligence a dalších technologií, abychom mohli poskytovat služby, na které se lidé obracejí o pomoc, ve velkých i malých okamžicích.”

Přechodem do Q4 společnosti se potvrdilo, že telekomunikační akcie získají příjmy ze svého cloudového podnikání Google.

Abychom se dále ponořili do budoucích předpovědí společnosti stanovených analytiky, všechny oblasti jsou osvětleny jednou barvou a všechny směřují jedním směrem, nahoru.

Díky silné „silné koupi“ dalších 80% analytiků z Wall Street je průměrný roční růst tržeb velkých akcií stanoven na 179,7 miliard $, s průměrnou tříletou prognózou tržeb na 240,7 miliard $ + 40,17% od roku 1.

Zisk společnosti GOOGL na akcii se také má zvýšit o 20,62% ročně.

Nedostává se o nic většího a lepšího než Alphabet Inc. Jelikož tato akcie stále roste, je také fantastickou akcií být součástí dlouhodobé investice.

4. AT&T Inc (T)

v grafu cen akcií

Dobře, i když AT&T Inc nemusí být první akciová společnost, která může přijít na mysl nad ostatními, aby hned nakoupila, kvůli nedávným údajům. Tato akcie je však ve skutečnosti dobrý nákup při pohledu na světlou a silnou budoucnost potenciálu akcií.

Vzhledem k tomu, že se společnost bude dále vyvíjet ve své komunikaci a konektivitě se svou sítí 5G, je třeba při pohledu na tuto akci vzít v úvahu také minulé výkony společnosti..

V&T je největší telekomunikační společnost na světě, která je také největším poskytovatelem mobilních telefonních služeb a největšími pevnými telefonními službami v USA.

Spolu s tím, že je pevným hráčem v telekomunikačním průmyslu, je také účastníkem v technologickém, masmediálním a zábavním průmyslu a je mateřskou společností WarnerMedia.

Pokud jde o minulost společnosti, má společnost solidní výsledky.

Za poslední rok však AT&T má za sebou rok nahoru a dolů, pokud jde o cenu jeho akcií, která začala na začátku roku 2020 a byla přiměřeně umístěna kolem 40 USD. Ačkoli cena akcií společnosti poklesla a vrátila se zpět po celý rok až do 29. prosince s cenou 28,54 USD.

Ode dneška AT&Cena akcie T stock je 29,02 $.

Ve zprávě společnosti za třetí čtvrtletí akcie společnosti T potvrdily solidní zisky předplatitelů v oblasti bezdrátových a optických širokopásmových služeb. Spolu s tím, že společnost potvrdila, že pokles jejího dluhu byl také klíčovým faktorem v akciích, které fungují ve třetím čtvrtletí.

Společnost rovněž potvrdila svůj upravený EPS ve výši 0,76 USD ve srovnání s 0,94 USD meziročně a svůj zředěný EPS ve výši 0,39 USD ve srovnání s 0,50 USD meziročně.

Spolu s volným peněžním tokem ve výši 8,3 miliardy USD a silným výplatním poměrem dividend ve výši 45%.

Ode dneška AT&T má dividendový výnos 7,23%, což je jeden z nejvyšších dividendových výnosů v tomto odvětví, a jak bylo potvrzeno ve zprávě za třetí čtvrtletí, společnost T stock nyní sleduje poměr výplaty dividend ve výši 50%.

Podíváme-li se na různé další finanční výsledky, AT&Společnost T potvrdila, že tržby společnosti meziročně poklesly o 5,1% na 42,3 miliardy USD, přičemž ostatní odvětví vykazují pokles.

  • Entertainment Group – meziročně sníženo o 10/2%
  • WarnerMedia – meziročně sníženo o -10%
  • Business Wireline – meziročně sníženo o 2,5%
  • Latinská Amerika – meziročně poklesla o 19,3%

Protože dychtivě 5G síť je k dispozici pro nás všechny, AT&Společnost T je pevná díky své rychlé, spolehlivé a zabezpečené síti 5G, u níž očekávají vzestup v roce 2021.

Jeff McElfresh, AT&Generální ředitel společnosti T&Společnost T’s Communications sdílela svůj výhled na novou 5G síť v červenci 2020.

“Stejně jako se v posledních několika měsících změnil náš život, změnilo se i naše očekávání bezdrátové technologie.” S AT&T 5G se dostává na celostátní úroveň a naše síť začíná cestu k transformaci konektivity, jak ji známe, tím, že nastavuje novou laťku dechberoucích zážitků a lepší efektivity. “

V návaznosti na McElfreshův výhled se Chris Sambar, EVP of Technology Operations, podělil o své názory na to, kde AT&T sedí mezi svými konkurenty s futuristickou sítí.

“Naši konkurenti stále pracují na zajištění stejné kombinace, která pro ně může trvat měsíce nebo dokonce roky.” To, co nabízíme, je dnes k dispozici spotřebitelům a podnikům a my nezpomalujeme. Jak to máme v celé naší 144leté historii, budeme i nadále inovovat a investovat do naší sítě, abychom rozšířili naše pokrytí 5G na více spotřebitelů a podniků po celé zemi. “

S ohledem na výdaje společnosti na 5G síť, co znamená finanční budoucnost pro akcie T?

Pohled do budoucnosti, AT&Společnost T získala pevný konsenzus „Hold“, který hodnotilo 40% 15 investorů z Wall Street, přičemž 33,33% hodnotilo akcie „Strong Buy“, 6,67% „Buy“ a 20% „Strong Sell“.

Pokud jde o předpovědi výnosů akcií, u akcií T se předpokládá roční průměrný růst výnosů 172,9 miliard USD + 0,0,2% spolu s předpovědí růstu cen zisků na akcii (EPS) s průměrnou tříletou prognózou 3,50 USD + 129,97%.

Jak jdeme do roku 2021, AT&Společnost T slíbila svým 5G podnikům i spotřebitelům „zcela nový druh sítě“.

Podíváme-li se na působivou sílu společnosti v průběhu let spolu s jejím silným finančním zdravím, věříme, že dělá z T stock akci, na kterou si musí dávat pozor a za její cenu akcií, aby se do portfolia přidala v roce 2021.

5. Facebook Inc (FB)

graf cen akcií Facebooku

Facebook, akcie, které není třeba nijak zvlášť představovat, se objevují na seznamu nejlepších komunikačních akcií v roce 2021.

Za prvé, pokud jste v investování noví, možná jste nevěděli, že Facebook spadá do tohoto sektoru spolu s technologickým sektorem, ale FB je v obou.

Se svými sbírkami platforem sociálních médií, včetně Instagramu a Facebooku a Whatsappu, společnost měla a stále má prostor pro pokračující růst.

Navzdory nerovnostem na silnici, kterou magnátská společnost je a bude více než pravděpodobné, bude čelit letům v řadě.

Ať se vám to líbí nebo ne, společnost generuje působivé příjmy, a to i ze svých služeb digitální reklamy na Instagramu i Facebooku.

Když se podíváme na výkon společnosti v roce 2020, tržby FB, které jsou z velké části tvořeny prodejem reklam, vzrostly ve třetím čtvrtletí na 21,47 miliardy USD, což překonalo analytické předpovědi.

Čistý příjem Facebooku také dosáhl 7,85 miliardy USD ve srovnání s 6,09 miliardami USD v roce 2019.

Měsíční aktivita společnosti také překonala očekávání, protože jednotlivci na celém světě museli být pod měření doma, což vedlo k nárůstu aktivních uživatelů na 2,74 miliardy ve srovnání s 2,70 miliardami, což bylo předpovězeno.

Přesuneme-li se pevně do roku 2021, Facebook vyvolává obavy ohledně potenciálu, který může značka v letošním roce díky pokračující pandemii COVID-19.

Reklamy na sociálních platformách jsou jedním z hlavních cílů roku 2021, což potvrdilo několik analytiků, kteří ukážou odolnost značky.

Podíváme-li se na FB z hlediska čísel, získala mega-značka silný konsenzus „Strong Buy“ 28 z 32 analytiků Wall Street s 2 „Buy“ a 2 „Hold“ ratingy.

Hodnocení Zacks Rank je také nastaveno # 2 (Koupit) pro akcie s B pro růst vpřed.

Pokud jde o příjmy facebooku, jak jste asi uhodl, předpokládá se, že v příštích letech poroste.

Facebook má tempo růstu 22,87% ročně s průměrným ročním hodnocením 104,9 miliard dolarů, při pohledu na průměrnou tříletou předpověď tržeb 146,7 miliard dolarů + 85,7%.

Současný zisk Facebooku na akcii (EPS) činí 8,87 USD, u kterého se letos předpokládá posun vpřed na 10,51 USD s nízkým EPS na 8,83 USD a nejvyšší předpovědí EPS na 12,94 USD.

Při pohledu do roku 2022 analytici předpovídali, že průměrný EPS FB bude 12,86 USD. S nejnižším EPS 10,67 $ a nejvyšší prognózou 14,11 $.

Dnes má Facebook cenu akcií 267,57 USD, což analytici Wall Street předpovídali, že do ledna 2022 vzroste na 308,44 USD, což je o 15,27% více než v roce 2021.

Jak vidíte, Facebook je stále ve hře, aby se mu dařilo i v roce 2021, navzdory výzvám, kterým společnost je a může čelit.

Akcie na Facebooku jsou akcie, které vám poskytnou růst, jak se neustále vyvíjí do různých cest a její silné rozvahy.

To jsou jen dva klíčové velké faktory, které se přidávají k úvahám, proč byste se měli podívat na nákup této akcie pro příští desetiletí.

6. Zoom Video Communications Inc (ZM)

zvětšit graf cen akcií

Kalifornská společnost Zoom Video Communication Inc se sídlem v Kalifornii byla v roce 2020 velkým problémem, protože svět se rychle přizpůsobil omezením pobytu doma, která byla vynucena mezi námi všemi.

Ačkoli společnost v oblasti komunikačních technologií byla populární již před pandemií, akcie společnosti ZM šly v roce 2020 na nové maximum díky svým hvězdným výkonům, které pokračují do roku 2021 a potenciálně dále do budoucnosti.

Komunikační společnost nabízí moderní video komunikaci se snadnou a spolehlivou cloudovou platformou pro video a audio komunikaci napříč různými systémy.

Od individuálních konverzací až po ZoomRooms pro konference, školicí místnosti, učebny a společenské akce.

Při pohledu na výkonnost ZM v nejnovější zprávě společnosti za třetí čtvrtletí vydané 30. listopadu 2020 není pochyb o tom, že tato akcie bude i nadále dělat vlny a vést investory k nákupu jejích akcií.

Společnost vykázala celkové příjmy ve výši 777,2 milionu USD, což představuje meziroční nárůst o 367%, což je pro společnost fantastický výsledek.

Spolu se zákazníky přispívajícími k příjmům TTM více než 100 000 $, meziročně o 136% více, spolu s 433 700 zákazníky s 10 a více zaměstnanci, kteří se zapojili do akce a meziročně vzrostli o působivých 485%.

Není pochyb, že pandemie COVID-19 nám všem přinesla spoustu negativ, kromě zvětšení zásob, nepřinesla nic jiného než pozitivitu.

Při pohledu do prognózy společnosti do budoucna je také silně nastavena. 7 analytiků z Wall Street ohodnotilo akci jako „silný nákup“, ale většina uvedla konsensuální hodnocení „držení“ akcií.

Zacks Rank také udělil # 3 (Hold) hodnocení, ale s A skóre pro růst.

Pokud jde o předpovědi finančního zdraví společnosti, má společnost průměrnou roční prognózu tržeb ve výši 2,6 miliardy USD + 31,72%, přičemž průměrná tříletá prognóza tržeb je stanovena na 4,3 miliardy USD + 120,95%.

Co se týče ceny akcií společnosti dnes na 349,61 USD, analytici z Wall Street předpovídali, že cena akcií ZM by mohla do ledna 2022 dosáhnout 468,00 USD.

Zoom má také silnou prognózu návratnosti kapitálu ROE nastavenou na 41,97%.

Díky tomu, že se svět posouvá vpřed do digitálního prostoru, je Zoom jednou telekomunikační společností, která tu bude a spojí nás všechny bez ohledu na to, kde na světě jsme.

Díky tomu bude ZM dobrou zásobou na nákup v roce 2021 a dlouhodobě jasnou investicí.

7. Yandex N.V (YNDX)

graf cen akcií yandex

Yandex N.V, ruská nadnárodní společnost se sídlem v ruské Moskvě. Yandex poskytuje internetové produkty a služby a pod značkou má více než 70 dalších služeb.

Ačkoli ve srovnání s některými jmény na tomto seznamu je Yandex docela novým příchodem do odvětví založeného v roce 1997, pokud jste v USA, možná nebudete tak dobře obeznámeni se značkou.

Společnost má nyní kanceláře na 17 místech po celé Evropě a je také největší technologickou společností v Rusku, spolu s největším tržním podílem jakéhokoli vyhledávače v Evropě a ve společenství..

Společnost je nyní oficiálně potvrzena jako pátý největší vyhledávač na světě za dalšími předními světovými vyhledávači.

Yandex také překonává některé ze svých konkurentů, protože společnost je velkým hráčem v odvětví sociálních médií a elektronického obchodování.

Jak si ale akcie vedly v průběhu roku?

Tržby YNDX vzrostly o 30% oproti loňským výsledkům za 3. čtvrtletí 2019 na 732,1 milionu USD a čistý příjem společnosti také vykázal velké prohlášení, a to o 356% oproti 3. čtvrtletí 2019 na 275,0 milionů USD.

V současné době je cena akcií společnosti na 70,90 $ s 52týdenním maximem 72,95 $ a 52týdenním minimem 27,93 $.

Společnost má také poměr Forward P / E 51,01.

Co tedy analytici předpovídají pro budoucnost?

Podle 5 analytiků Wall Street se rozdělili, ale 60% dává akciím Yandex konsensuální hodnocení „Hold“ a zbývajících 40% dává akciím „Buy“.

Hodnocení Zack Rank bylo také spravedlivé a poskytlo akci # 3 (Hold) s B pro růst.

Přechod do nového roku, kdy se společnost snaží o další růst, bude pravděpodobně pokračovat v hodnotě pro akcionáře.

Nyní je ten správný čas podívat se na přidání „Google Ruska“ do vaší sbírky akcií.

Ostatní telekomunikační zásoby na našem radaru pro rok 2021

Sklad T-Mobile USA Inc (TMUS)

Akcie T-Mobile právě kvetou a dokazuje to, že pokud jste nebyli součástí této akcie, pak musíte nebo vypadat, že akcie loni vzrostly o 67%.

Pokud jde o síť 5G, T-Mobile na tomto poli vypadá silně, protože její příjmy budou dále růst, jak se zdá, že rozšíření sítě 5G proběhne v příštích letech.

Spolu s pozitivními finančními zprávami společnosti ve čtvrtém čtvrtletí zaznamenal T-Mobile v roce 2020 nárůst o 5,5 milionu zákazníků se zpětnou platbou, což je nejvíce, jaké společnost kdy přidala za jediný rok.

Spolu s přidaným 1,6 milionem zákazníků s paušálem jen ve 4. čtvrtletí. Zákaznická základna T-Mobile nyní stojí nad svými konkurenty na 102,1 milionu.

Přechodem do nového roku společnost nese svůj silný a agresivní přístup při rozšiřování své sítě 5G, snaží se umožnit připojení více než 280 milionů zákazníků a umožňuje připojení více než 100 milionů zákazníků k superrychlému širokopásmovému připojení 5G.

V současné době je T-Mobile lídrem v 5G síti před Verizon (VZ) a AT&T (T) nabízející větší pokrytí.

Generální ředitel společnosti T-Mobile Mike Sievert se ve své zprávě za Q4 podělil o své myšlenky na telekomunikační společnost.

"Naše zaměření na přinášení bezkonkurenční hodnoty a zkušeností zákazníkům při budování a poskytování nejlepší 5G národní sítě se vyplatilo s rekordními výsledky v roce 2020 – a nadále zůstáváme vedoucím růstem v oblasti bezdrátových sítí. “

"Naše vedoucí pozice 5G se každým dnem posiluje. Nadále dokazujeme, že jsme o krok napřed před konkurencí na 5G a jsme připraveni stát se celkovým lídrem v zemi. Síťový výkon, který dodáváme právě tady, právě teď, připravuje půdu pro další kroky."

Kde dnes stojí čísla T-Mobile a jaké jsou předpovědi do budoucna?

Cena akcií T-Mobile je dnes 135,06 USD, přičemž prognóza analytiků předpovídala v lednu 2022 145,25 USD, což představuje nárůst o 7,54%.

14 analytiků z Wall Street také udělilo akcii konsenzuální hodnocení „silného nákupu“, který postupuje vpřed, s hodnocením Zacks Rank a # 3 (podržet) pro akci.

Prognóza společnosti EPS je nastavena pozitivně, průměrná roční prognóza je stanovena na 3,10 $ + 0,32 $ s 3letým průměrem na 6,96 $ + 125,35%.

Předpokládá se, že zisk společnosti vzroste o 28,83% ročně.

Dnes je společnost EPS kladných 31,66% a ve zprávě společnosti za čtvrté čtvrtletí bylo oznámeno, že T-Mobile vyšel s 1,17 $ na akcii, což bylo také nad tržní předpovědi.

Akcie T-Mobile, včetně většiny finančních možností, se v nadcházejících letech chystají posílit, a to na základě aktivit v rámci značky, včetně jejího rozšiřujícího se vývoje 5G sítě, což zase zvýší příznivější finanční zdraví pro telekomunikační akcie.

souhrn

Stručně řečeno, těchto 8 největších telekomunikačních akcií si v roce 2020 vedlo dobře a zdá se, že se díky jejich růstu a finančním ziskům v letošním roce budou dále rozvíjet, spolu s posunem v dalších letech, jak se svět bude i nadále spojovat.

Pokud chcete do svého portfolia přidat další přední akcie do roku 2021, podívejte se na 7 tipů na akcie pro rok 2021 a 10 podhodnocených britských akcií na rok 2021.

Zde najdete nejvýkonnější britské a mezinárodní akcie, které musí každý investor zvážit a přidat do svého portfolia v roce 2021.

Jak vypadat investice do telekomunikačních akcií?

Investice do telekomunikačních akcií je stejně přímočará, jednoduchá, rychlá a snadná, než kdy dříve.

Prvním krokem je nejprve najít a získat makléře, který vám umožní zahájit investiční cestu.

Při průzkumu u makléře se doporučuje věnovat mu veškerý čas, který potřebujete, a vybrat si rozumně.

Existuje spousta makléřů dostupných online, avšak ne všichni makléři, se kterými se můžete setkat, budou mít správné provozní licence podle regulovaných zákonů.

Na trhu je dnes mnoho online obchodních platforem, které všechny nabízejí různé kvality, aby vyhovovaly vašim investičním potřebám.

Etoro, přední online obchodní platforma, kterou jsme velmi doporučili, vám poskytuje přístup ke všemu. Včetně fantastické výhody nabídky nulových provizí.

Pokud jste začátečník v obchodování s akciemi, eToro je skvělá online obchodní platforma, kde si budete moci otevřít účet, vybrat si makléře a být připraveni obchodovat za pár minut. Po jeho jednoduchém a plynulém vedení budete připraveni začít svou obchodní cestu v žádném okamžiku.

Jakmile úspěšně otevřete obchodní účet, jste připraveni se uvolnit na trh obchodování s akciemi.

Pokud více rozumíte způsobům obchodování, které požadujete, po otevření účtu budete mít přístup k demo obchodnímu účtu, kde budete moci procvičovat obchodování s bezplatným virtuálním fondem 100 000 USD a budete moci vybudovat demo portfolio. Další výhodou je, že budete moci lépe porozumět různým obchodním strategiím.

S přístupem na více než 16 mezinárodních akciových trhů, přátelskými online makléři a s více než 8 000 akcemi, do kterých je možné investovat, je eToro přední online obchodní platformou, která je ideální k tomu, aby se vaše obchodní cesta rozběhla a dosáhla velkého potenciálu.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové možnosti:

  • 7 nejvýkonnějších telekomunikačních akcií pro rok 2021 jsou stabilní a růstové akcie, do kterých se dlouhodobě investuje.
  • Telekomunikační akcie jsou nastaveny na rostoucí rok v roce 2021 spolu s technologickým sektorem, což je důvod, proč přidání jedné ze 7 vybraných telekomunikačních akcií bude pro vás nesmírně přínosné a také přidá dobrou rozmanitost vašemu rostoucímu portfoliu.
  • Akcie telekomunikačních společností jsou dobré a atraktivní dividendové akcie pro investory, kteří chtějí získat pravidelný zdroj příjmů vyplácených čtvrtletně.
  • Akcie telekomunikačních společností spolu s jejich zářícími pozitivy přicházejí s vlastními rizikovými prvky.
  • Je moudré a doporučuje se, abyste před investováním provedli další průzkum vámi vybraných akcií.
  • A konečně, rozumný výběr brokera je zásadním klíčovým bodem při vstupu do světa obchodování. Než si vyberete makléře a do každé provedené investice, ujistěte se, že jste si udělali čas na pochopení všech podrobností.

Přečtěte si více:

7 nejlepších britských akcií, které byste měli hledat v roce 2021 a dále

Nejlepší 15 akcií se střední tržní kapitalizací, které lze koupit v roce 2021

Predikce cen akcií Apple na rok 2021 a dále

Jak vybrat akcie: Kompletní průvodce pro nové investory

Predikce cen akcií společnosti Tesla pro rok 2021 a dále

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me