Jakých 10 nejlepších britských akcií je třeba zvážit do roku 2021?

Těchto 10 nejlepších britských akcií, které je třeba zvážit v roce 2021, slibuje zajímavý rok

Nejlepší britské akcie pro rok 2021

Plánujete investovat do britských akcií v roce 2021? Chcete si udržet náskok před trendy akcií? Jaké britské akcie byste měli investovat v roce 2021? Které akcie Velké Británie budou nejlepší návratností investic v roce 2021? Podívejme se!

Všichni víme, že rok 2020 byl pro britský akciový trh docela hektickým rokem a mnozí z nás se obávají toho, co by mohl mít rok 2021.

V roce 2021 jsme to usnadnili pomocí našeho kompletního průvodce po 10 nejlepších britských akciích.

Existuje mnoho britských společností, které vykazují fantastické výsledky navzdory pandemii Covid-19, která ovládá národ.

Britský akciový trh se během roku, přinejmenším, stal hitem. Ale navzdory negativitě si některé společnosti v tomto nejistém období vedly fantasticky a které se budou blížit budoucnosti, když se vydáme do budoucnosti.

FTSE 100 měl v roce 2020 těžký rok, ale pozdě je index nad již v roce 2021.

Následně jsou některými účastníky indexu společnosti, které si letos nesmíte nechat ujít a stojí za to se jich potenciálně držet na dálku.

V závislosti na tom, co hledáte v britských akciích, ať už jde o dividendové akcie nebo akcie držené na dálku. Existuje spousta značek, které byste do svého portfolia měli přidat z mnoha důvodů.

Pokud jsou dividendové akcie vaším cílem, nezapomeňte si přečíst Top 5 dividendových akcií, které můžete koupit v roce 2021 a přidat do své sbírky.

Pojďme se podívat na některé z nejlepších britských akcií, které jsou na začátku roku 2021 na špici a které byste měli zvážit ke koupi, nebo alespoň sledovat tyto nejlepší britské akcie.

Top 10 britských akcií, které byste měli zvážit v roce 2021:

Než se podíváme blíže na nejlepší britské akcie v roce 2021, zde je našich 10 nejlepších tipů:

1. DALŠÍ

2. Sportovní móda JD

3. Vývoj společnosti Barratt

4. Skupina Vodafone

5. Skotský investiční fond pro hypotéky

6. Supermarkety WM Morrison

7. GlaxoSmithKline

8. Aviva

9. B&M Evropská hodnota Maloobchod

10. Skupina BooHoo

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Tyto akcie se dostaly na seznam buď díky svým výkonům v minulém roce, které mají silný výhled na budoucí potenciál.

A pak jsou zde některé z vybraných britských akcií, které si v roce 2020 nemusely brilantně hrát, nicméně vykazují dobré výsledky, když přecházíme dále do začátku prvního měsíce nového roku.

Top 10 britských akcií, které je třeba zvážit v roce 2021!

Zde je náš seznam 10 nejlepších britských akcií rozdělených do různých průmyslových odvětví:

1. DALŠÍ PLC (NXT)

Mnoho maloobchodníků ve Velké Británii a mezinárodních maloobchodníků bylo v uplynulém roce většinou těžce zasaženo.

Ale byla značka superhvězd Next Next vedla a dokázala, že maloobchodníci si stále mohou udržet hlavu nad vodou i v těžkých dobách.

NXT se zažehla vzhledem k výzvám, kterým svět letos čelil, a dokonce vidí, že cena jeho akcií stoupne nad 20%.

Není divu, že analytici a investoři se na tuto akci s velkým kapitálem soustředěně dívají.

V současné době je cena akcií NXT 80,18, což vzhledem k potenciálu společnosti věříme, že se jedná o spravedlivou cenu.

Spolu s aktuálním 52týdenním rozsahem mezi 3,390 na nejnižší a 8,018 na nejvyšší.

Tato akcie je fantastickým růstem, jak postupuje v budoucnosti. Jak analytici předpovídali britskému maloobchodníkovi, aby dosáhl 8,8% růstu tržeb ročně a růst výnosů společnosti dosáhl 23,2% ročně.

V lednu 2020, předtím, než pandemie koronavirů plně vstoupila v platnost, společnost potvrdila, že celkový prodej meziročně vzrostl o 3,3%.

Zisk společnosti před zdaněním vzrostl meziročně o 0,8% na 749 milionů GBP a zisk společnosti na akcii (EPS) také vzrostl o 5,6% na 472,4.

Přirozená pandemie samozřejmě zaznamenala pokles čísel NXT. Postupem roku však společnost začala naberat na obrátkách.

Obchodní prohlášení zveřejněné 5. ledna 2021 ukázalo úspěšné čtvrté čtvrtletí společnosti v období Vánoc.

Společnost vykázala meziroční prodej celkových cen o 1,1%, což bylo lepší, než očekávalo obecné doporučení v říjnu – 8%.

Ale vpřed Next dal své předpovědi, pro které zahrnuje roční čistý dluh, který se má snížit o 487 milionů GBP na 625 milionů GBP a zisk před zdaněním na 370 milionů GBP. A to po přidání údajů za listopad a prosinec.

Při pohledu na celý rok dopředu je prognóza zisku 2021/22 před zdaněním 670 milionů GBP.

Od roku, kdy společnost provedla rok s ohledem na destrukci, ke které došlo, cena akcií společnosti a růstový potenciál, udělejte z této nejlepší britské akcie jednu za skvělou dlouhodobou investici.

Společnost Next má vydat další finanční výkaz 1. dubna 2021.

2. JD Sports Fashion PLC (JD)

Dobře, společnost, která se musí stát špičkovým britským podílem, musí být JD Sports Fashion PLC.

Společnost JD byla svědkem impozantního roku, kdy mnoho maloobchodníků bojovalo a někteří dokonce nadobro zavřeli dveře.

Společnosti se během pandemie podařilo získat silné tržby prostřednictvím online prodeje a stále bude pokračovat.

Přestože v pololetních výsledcích společnosti došlo k poklesu tržeb, údajně to bylo o 6,5% méně než 2,5 miliardy GBP v srpnu 2020.

Bylo potvrzeno, že příjmy byly rozděleny od jejích prodejů sportovní módy, které byly sníženy na 4,6% na 2,4 miliardy GBP, a u venkovního sortimentu značek došlo k obrovskému poklesu o 30,2% na 142,5 milionů GBP.

Přestože společnost vykázala více ztrát v různých odvětvích, zisk společnosti před zdaněním a mimořádnými položkami vzrostl na závratných 73,4 milionu GBP, což ukázalo pozitivní výhled pro značku.

Spolu se silnými finančními výsledky JD v roce 2020 je společnost také na hledání dalších.

V prosinci 2020 bylo potvrzeno, že JD koupil Shoe Palace za 325 milionů dolarů, čímž zvýšil akcie společnosti o 5%.

Spolu s ukončením jednání o koupi britského maloobchodního řetězce Debenhams, který má v příštích měsících zavřít své brány.

Společnost má dnes aktuální cenu akcií 829,80 a má 52týdenní rozsah 293,20 nejnižší a 883,20 nejvyšší a s poměrem P / E 42,55.

Přestože trh stále vykazuje problémy dopředu, naznačuje to, že by mohlo dojít k dalším nárazům na silnici a potenciální volatilitě pro všechny podniky.

Ale pro JD věříme, že i když by to mohlo být mírně ovlivněno, nemůžeme vidět, že by to mělo obrovský dopad, protože společnost nadále roste.

Na základě silného výkonu společnosti, její atraktivní ceny akcií, silné národní a mezinárodní přítomnosti a růstu a dynamiky společnosti vpřed, věříme, že tato společnost má a drží.

JD Sports Fashion PLC plánuje zveřejnit své další finanční výsledky 13. dubna 2021.

3. Barratt Developments Plc (BDEV)

Na začátku roku a do druhé poloviny roku zažil také těžký průmysl.

Ale přesouváme se do poloviny konce roku a průmysl funguje dobře, včetně největších britských vývojářů domů Barratt Developments plc.

Vláda potvrzuje zprávy o populárním programu Stamp Duty Holiday spolu s tím, že vývojáři mohou fungovat, a to po bezpečnostních opatřeních, která byla zavedena po polovině roku 2020 jako druhý zásah uzamčení, se společnosti podařilo dosáhnout dobrých výsledků.

V nedávném prohlášení BDEV potvrdila dobrá čísla, jako výsledek vládního prázdninového programu kolkových poplatků. Společnost souhlasila s prodejem 13 588 domů za posledních šest měsíců do 31. prosince, což je o 14,3% více než v roce 2019.

Dokončení domu společnosti za posledních šest měsíců také vzrostlo, protože společnost Barratt Developments potvrdila, že dokončila 9 077 domů, což je nárůst z 8 314 v roce 2019.

Akcie společnosti byly rovněž svědky nárůstu o 4,5%.

Pro investory, kteří udržují krok se svými znalostmi, se dalo očekávat, že tato novinka bude pozitivní od domácích developerů a celkově od realitního průmyslu.

Cena akcií společnosti je 695,60 s 52týdenním rozsahem 364,70 na nejnižší a 878,40 na nejvyšší s poměrem P / E 17,88.

I když v příštích měsících panuje kolem realitního průmyslu nejistota, vzhledem k tomu, že režim Stamp Duty Holiday má skončit a změny také provádí systém Help to Buy. Je přirozené, že investoři a analytici přemýšlejí hlouběji a dívají se blíže na toto odvětví.

Věříme, že hybnost bude pokračovat i ve světle změn. Vzhledem k tomu, že růstový potenciál stále roste kupředu, protože přední domácí vývojáři mají silnou knihu objednávek vpřed a dobře kapitalizovanou rozvahu.

Díky tomu bude tato společnost v roce 2021 jedním z nejlepších britských akcií.

Společnost Barratt Developments Plc zveřejní svůj další finanční výkaz 4. února 2021.

4. Vodafone Group Plc (VOD)

Vodafone, jeden z největších bezdrátových operátorů na světě, měl během roku 2020 přinejmenším své výzvy.

Nicméně při pohledu na budoucnost britských velkých společností a na skutečnost, že se společnost letos stala ziskovou, je důvod, proč je na seznamu nejlepších britských akcií pro rok 2021.

Společnost VOD byla nedávno svědkem analytiků z různých výzkumných společností, včetně společnosti Zacks Investment Research, která změnila konsenzuální hodnocení společnosti z „Hold“ na „Buy“.

Důvod pro změnu mohl být z různých důvodů. Jedním jasným velkým důvodem však musí být přesun do populární 5G sítě.

Spolu s výhledem 5G Vodafone také transformoval téměř 50% podíl ve společnosti Cornerstone ve své infrastrukturní jednotce Vantage Towers.

Tato fúze s Cornerstone ponechává společnosti VOD silný výhled, protože se zdá, že má hlubší zabezpečený tok příjmů, a umožňuje společnosti snížit svůj dluh, jak slíbila.

Vodafone byl v září jmenován nejrychlejším a celkově nejlepším hráčem se svou sítí 5G v Londýně, který porazil velké vůdce EE.

Přestože telekomunikační společnost v průběhu roku zaznamenala kolísání ceny svých akcií, cena akcií je dnes na 127,22 s 52týdenním rozsahem 98,02 na nejnižší a 156,66 na nejvyšší.

VOD má také atraktivní dividendový výnos 6,47%, což je další důvod, proč uvažovat o této spojovací akci.

Do budoucna věříme, že Vodafone je špičkovým britským podílem, který byste se možná měli podívat na nákup do roku 2021.

Díky své atraktivní ceně akcií a projekci dobrého růstu v průběhu roku je třeba jmenovat jen dva prvky.

Vodafone má zveřejnit své další finanční výsledky 3. února v aktualizaci obchodování, po níž budou výsledky FY společnosti 18. května 2021.

5. Scottish Mortgage Investment Trust plc (SMT)

Scottish Mortgage Investment Trust, edinburská společnost pro správu investic, je největším britským podílem pro rok 2021.

Počínaje akciemi společnosti, které v průběhu roku vzrostly o 107% a potenciálně budou pokračovat v pohybu vpřed.

V současné době je cena akcií společnosti 1 234,00 s 52týdenním rozpětím mezi 468,40 na nejnižší a 1 278,00 na nejvyšší.

Jako mladá firma ukázala tato investiční společnost potenciál toho, čeho můžete dosáhnout, když nakupujete moudře a chytře.

Firma se snaží být hrdá na to, že je jedinečná a trpělivá při výběru vybraných akcií rozložených do všech průmyslových odvětví a z celého světa z mezinárodních trhů.

Vytvoření a vytvoření různorodého portfolia nejen z nejvýkonnějších akcií, ale také z akcií, které nejsou ani na otevřeném trhu.

Investiční společnost má solidní výsledky. Ačkoli se nedoporučuje utéct z minulé historie společnosti, nemůžeme vidět, že by tento podíl ve Velké Británii brzy zmizel nebo se dramaticky změnil.

Investiční společnost má v současné době poměr P / E 2,56, což se považuje za dobrou hodnotu potenciálu akcií.

S tržním stropem 17,88 miliardy GBP a cenou akcií společnosti, která v průběhu času vykazuje solidní růst, naznačuje, jakým směrem směřuje budoucnost této akcie.

Pokud je v minulosti něco, čeho je třeba dosáhnout, pak je tento podíl ve Velké Británii ten, do kterého se bude investovat do roku 2021.

6. WM Morrison Supermarkety PLC (MRW)

V uplynulém roce jsme byli svědky zavírání obchodů po celé zemi několikrát, protože nyní sedíme ve třetím období uzamčení.

Ale u důležitých obchodů, jako je značka supermarketů Morrison’s Plc, tyto byly schopny fungovat a fungovat dobře s ohledem na výzvy.

Jelikož je 4. největším supermarketem ve Velké Británii, je to také značka, která v průběhu roku dobře řídila a ukázala se jako jedna z atraktivnějších značek ze seznamu značek supermarketů na dnešním trhu..

V poslední finanční aktualizaci obchodování společnosti potvrdila značka supermarketu MRW, že během slavnostního období dosáhla dobrého výsledku. Potvrzení maloobchodního výkonu společnosti se zlepšilo o 8,0%.

Společnost MRW si ve svém online obchodu s potravinami vedla výjimečně dobře, protože byla považována za ziskovou.

A protože je tato třetí národní blokáda ve Velké Británii s nejistotou stále kolem, tato cesta bude stále růst.

Společnost ve svém výhledu do budoucnosti vyjádřila, že její zisk před zdaněním 2020/21 se bude výjimečně pohybovat v rozmezí 420 mil. – 440 mil. GBP, jak se předpokládalo.

Společnost také potvrdila, že plánují dopředu, protože se před Brexitem zásobila zásobami v hodnotě 65 milionů liber.

Společnost Morrison’s také souhlasila se zvýšením minimální mzdy zaměstnanců na 10 GBP za hodinu od dubna, což je první supermarket ve Velké Británii, který překročil hranici 10 GBP.

Proč je tedy tato značka supermarketu před ostatními?

MRW vypadá jako lepší investice, pokud jde o cenu akcií a online služby v oblasti obchodu s potravinami, které se rozvíjejí od loajální spotřebitelské poptávky společnosti.

Společnost také spolupracovala s Amazonem nabízejícím své služby prostřednictvím předplatného Amazon Prime.

Jejich cíl usnadnit, usnadnit a zpřístupnit život rodinám v těchto obtížných dobách jim umožňuje objednávat řadu Morrisonových potravinových krabiček. Každá krabička byla navržena jedinečně pro skupinové potěšení.

Nabízí pestrý výběr, včetně veganských, vegetariánských a dětských možností.

Tato třída je velkým a jedinečným krokem vpřed pro značku supermarketu.

Analytici také vyjádřili svůj verdikt nad značkou, přičemž analytici, kteří sledují akcie, dávají značce konsenzuální hodnocení „Hold“, 2 analytici udělují akcii „Buy“ a 1 „Sell“.

V současné době je cena akcií MRW na 182,55 s 52týdenním rozpětím mezi 161,75 na nejnižší až 193,30 nejvyšší.

Společnost má poměr P / E 16,75.

Cena akcií společnosti se za poslední rok zvýšila celkem o 5,37%.

Pro stabilitu společnosti, její atraktivní cenu akcií, její růst ve všech směrech, včetně spolupráce s Amazonem a spolu s poptávkou společnosti.

Věříme, že tento podíl ve Velké Británii je podíl, který, pokud jste to ještě neuvažovali, zvažte, jak budeme postupovat vpřed do roku 2021.

7. GlaxoSmithKline PLC (GSK)

Britská nadnárodní farmaceutická společnost je podíl na vašem radaru, pokud ne, a bude přidán do vaší sbírky akcií ve Velké Británii.

Farmaceutický průmysl je odvětví, ve kterém mnozí věří, že bude i nadále dosahovat dobrých zisků, a to ještě více ve světle novinek za poslední rok.

GSK se specializuje na oblasti jako zdraví spotřebitelů, léky a vakcíny, které jsou vždy žádané bez ohledu na dopady na svět, takže tato britská populace již má dlouhodobý dobrý výhled.

Vzhledem k pandemii Covid-19, protože vakcíny jsou registrovány po celém světě, může to této společnosti do budoucna jistě prospět.

Kdo by řekl, že v následujících letech nebudeme muset mít další vakcíny týkající se této smrtelné nemoci.

Farmaceutická divize společnosti je největší divizí společnosti. Jak uvidíte, dominuje příjmovému proudu společnosti.

Ve výsledcích společnosti za čtvrté čtvrtletí bylo oznámeno, že farmaceutická divize klesla o 4,2 miliardy GBP – 3%, spotřební výrobky o 2% až 2,4 miliardy GBP a její vakcíny o 2,0 miliardy GBP méně o -9%.

Vykázané celkové tržby skupiny dosáhly 8,6 miliard GBP – pokles o -3%.

Ačkoli společnost klesla, pokud jde o zisk společnosti na akcii (EPS), protože klesla na 0,25p a její upravený EPS na 35,6p, společnost je připravena na vyšší rychlost vpřed.

Celkově vzrostly výdělky GSK’a za poslední rok o 39,7%.

Cena akcií společnosti dnes činí 1 413,60 s 52týdenním rozpětím mezi 1 291,80 nejnižší a 1 838,00 nejvyšší.

Poměr P / E společnosti je 11,19.

Co analytici předpovídají pro budoucnost u akcií GSK?

Předpovídalo se, že výdělky společnosti vzrostou o 10,22%, spolu s průměrným dvanáctiměsíčním cenovým cílem pro GSK ve výši 1 751,13.

Navíc dostal 1300 jako nejnižší a 2240 jako nejvyšší cenový cíl.

Konsenzuální hodnocení „Hold“ dalo 10 analytiků a 7 udělilo akciím hodnocení „Buy“.

Společnost také vyplácí dividendu, která je po dlouhou dobu atraktivní pro investory. K tomu je také dobrá silná a spolehlivá dividenda, skvělý doplněk k pravidelnému příjmu.

Dividendový výnos společnosti je 5,66%.

GSK v tuto chvíli vypadá slibně.

Cena akcií společnosti hledá svůj potenciál levně a poskytuje dobrou hodnotu. Jedna věc, kterou všichni investoři hledají, je akciová společnost, která vytváří a dosahuje úspěchu ve všech formách, k nimž má tento podíl ve Velké Británii tento potenciál.

Vezmeme-li v úvahu všechny faktory včetně poměru P / E společnosti, je tento podíl ve Velké Británii dobrou společností, které se nyní můžete zmocnit. Výnosy, které společnost může dlouhodobě potenciálně přinést, je pro tuto akci silnou výhodou.

8. Aviva PLC (AV)

Podle našeho názoru je Aviva, britská pojišťovací společnost, podíl, který je dobrou koupí pro rok 2021.

Mnoho lidí na tuto akci možná v roce 2020 nezapůsobilo, ale nelze popřít, že AV akcie vykázala nějaké dobré výsledky.

Pro svou hybnou sílu kupředu a na konci roku 2020 je to důvod, proč se jedná o akci na nákup v roce 2021.

V oznámení společnosti 26. listopadu společnost Aviva uvedla, že během devíti měsíců od vydání této zprávy oznámila poklesy, přičemž k mixu přispěly některé pozitivní výsledky.

Vzhledem k dopadu Covid-19 na všeobecné obchodování společnost AV uvedla, že její dividenda byla solidním pozitivním faktorem pro akcie spolu s čistým předepsaným pojistným na všeobecné pojištění až 7,1 miliardy GBP ve srovnání s rokem 2019 na 7,0 milionu GBP.

Jak již bylo zmíněno, jedním z pozitivních výsledků pro pojišťovnu je její dividenda.

Společnost má v současnosti dividendový výnos 7,0% a je také jedním z nejlépe vyplácejících dividend indexu FTSE 100.

Společnost nedávno získala také z hlediska ceny svých akcií, což je až 27%, což bude přidáno k dividendě společnosti.

Z výhledu společnosti AV vyjádřila, že je v období otřesů, aby mohli efektivněji obchodovat, zaměřené na trhy, kde mohou akcie dobře vyniknout.

Společnost rovněž potvrdila, že prozkoumává své současné portfolio, aby se zaměřila na vyložení některých aktiv, která podle současných strategií nefungují tak, jak by měla.

Předpovědi prognózy 13 analytiků z Wall Street poskytly této akci konsenzuální hodnocení „Koupit“ od 8 analytiků, přičemž 5 analytiků hodnotilo akcie ve Velké Británii jako „Držet“.

Průměrný dvanáctiměsíční cenový cíl společnosti je 374 s vysokým cenovým cílem AV na 477 a nízkým cenovým cílem 325.

Cena akcií Avivy je dnes na 348,50 s průměrným 52týdenním rozpětím mezi 211,00 na nejnižší a 412,80 na nejvyšší.

Vypadá to, že nové strategické plány společnosti Aviva budou dobře růst, když budeme mířit do příštích let. Tato populace nemusí být krátkodobě jedna, vzhledem k tomu, že stále provádí změny zevnitř. Ale určitě budete mít větší užitek z dlouhodobého uchovávání ve své sbírce.

I když u AV akcií není nic jisté, jak se kupředu, jak se ekonomika zotavuje, postupujeme kupředu. Díky vzrušujícím plánům této společnosti a výjimečným faktorům je tato společnost špičkovým britským podílem pro rok 2021.

9. B&M European Value Retail SA (BME)

Jedna britská společnost, která má v průběhu roku velkou poptávku, je B.&M Evropská hodnota Maloobchod.

Společnost byla za posledních pár měsíců svědkem nárůstu ceny akcií o více než 10%, spolu se stovkami stovek spotřebitelů po celé zemi mimo jejich běžné obchody, aby je prozkoumali.

Společnost vypadá, jako by byla nastavena pohodlně a kteří jsou rádi, že stále generují a obnovují svou současnou pozici, místo aby usilovali o obrovský růst.

Pokud tedy uvažujete o této akci z krátkodobého hlediska, může být moudré ji přehodnotit, protože tato akcie z dlouhodobého hlediska vypadá vhodněji..

Jak to stojí B&M vypadá jako dobrá hodnota vzhledem k ceně jeho akcií a reflexivním číslům.

Současná cena akcií společnosti je 504,20 s 52týdenním rozsahem 266,50 při nejnižší a 550,20 při nejvyšší. S poměrem P / E 17,73.

Ve zveřejněném aktualizovaném prohlášení Q3 značky BME prokázalo, jak silné bylo vánoční období pro maloobchodní společnost.

Tržby skupiny v období 13 týdnů do 26. prosince vzrostly o 22,5%, přičemž všechny britské obchody generovaly zvýšený růst tržeb o 26,6%.

Prodeje také vzrostly pro značku, protože vzrostly na 21,1%.

Populární maloobchodníci se také zaměřili dopředu, protože během čtvrtého čtvrtletí otevřeli 18 nových obchodů, což přináší celkem 45 brutto s 10 uzavřeními obchodů na celý rok.

S ohledem na letošní úspěch společnosti generální ředitel společnosti Simon Arora také ohromně vydělával na pozadí finančního úspěchu společnosti.

Arora, která je velkým akcionářem značky, byla svědkem výplaty dividend ve výši 30 milionů GBP.

Vedle toho bylo potvrzeno, že značka chce ocenit 30 000 svých zaměstnanců mzdou navíc kvůli jejich „značnému úsilí“ během náročného roku.

V obchodní aktualizaci B&M. sdíleli svůj výhled na budoucnost značky.

“Díky naší kombinaci výjimečné hodnoty a výhodného umístění mimo město jsme přesvědčeni, že se náš obchodní model v roce 2021 ukáže jako vysoce relevantní pro potřeby zákazníků.”

Tato maloobchodní značka je oblíbenou zemí, spolu s jejími různými způsoby a mezinárodními přítomnostmi. B&M je solidní britský podíl, který by měl být považován za přidaný do vašeho portfolia, zejména proto, že zisk této akcie za poslední rok vzrostl téměř o 50%.

B&Společnost M European Value Retail zveřejní své předběžné výsledky za FY21 26. května 2021.

10. BooHoo Group PLC (BOO)

boohoo skupina akcií

Prodejce módy BooHoo má za sebou působivý rok, přinejmenším a stále vypadá silně, aby pokračoval.

Zatímco obchody po celém světě několikrát zavřely dveře, BooHoo si pochutnalo, když vidělo prudký nárůst prodeje díky své online přítomnosti.

A značka se stále vyvíjí. Od dubna 2021 má módní společnost otevřít nový sklad, protože pokračuje v investování do podnikání.

Ale pro značku to nebylo všechno jednoduché, v návaznosti na odpor neetického obchodování v dubnu 2020.

To vidělo pokles akcií a budoucnost pro značku trochu uspěchaná.

Společnost se však omluvila a uvedla, že tato obvinění prošetřuje.

Poté, co proběhlo nezávislé vyšetřování, bylo potvrzeno, že všechny obchodní transakce boohoo jsou nad palubou a nebyly svědky žádného protiprávního jednání.

To přirozeně znovu získalo důvěru a zájem dalších investorů podívat se na tuto akcii.

Cena akcií společnosti opět vzrostla, protože společnost vykázala nárůst tržeb během slavnostního období o 40%.

Cena akcií textilní společnosti byla v roce 2020 velmi volatilní a nebylo to jen kvůli pandemii Covid-19.

Různé úvahy včetně neetických problémů zevnitř značky byly jedním velkým faktorem, spolu s tím, že se trh na začátku pandemie ponořil, dokud nezačal znovu nabývat na obrátkách k létu.

Maloobchodníci s módou ve své nedávné aktualizované zprávě o obchodování oznámili, že společnost zaznamenala silný a pozitivní listopad a prosinec, a to kvůli tažení prodejů o vánočních svátcích.

Obecně byla poptávka silná jak v USA, tak ve Velké Británii.

Zatímco USA vykázaly silné 52% tržeb, Velká Británie nebyla pozadu, protože vykázala 40% nárůst tržeb. Což vedlo módní značku ke zvýšení celoročního vedení tržeb až na 36–38%.

Hrubá marže společnosti ve čtvrtletí mírně poklesla na 53%.

Zpět k cenám módních maloobchodníků, zdá se, že po neetických zprávách roste.

Cena akcií společnosti je dnes na 338,20. S 52týdenním rozsahem mezi 157,50 na nejnižší a 415,00 nejvyšší.

Společnost v současné době vykazuje poměr P / E 49,23.

Co analytici předpovídají pro módní značku?

BooHoo získalo konsenzuální hodnocení „Koupit“ od 8 analytiků, přičemž 5 analytiků udělilo Britům akcie „Hold“.

Předpovídá se, že zisk společnosti vzroste o 27,99% ročně a předpokládá se, že zisk společnosti v příštích letech vzroste o 83%.

Vzhledem k tomu, že módní prodejce oslovuje svými módními a cenově dostupnými trendy trendy řadu různých věkových skupin, pohodlí objednávat své výrobky online se stává příliš snadným..

Dalším klíčovým bodem, který je třeba zmínit, je, že BooHoo je hostitelem dalších předních módních značek, včetně PrettyLittleThing, MissPap a NastyGal, které jednotlivě sledují své vlastní zákazníky.

Tato britská módní značka je stále na vzestupu, když míříme do nového roku.

Z toho, co vidíme a věříme, to bude platit pro budoucí roky, protože BooHoo vypadá, že bude i nadále poskytovat svěží módní trendy za dostupné ceny po celém světě.

Jak vybrat nejlepší britské akcie v roce 2021 – souhrn

Abychom to shrnuli, všechny tyto akcie Velké Británie ke koupi v roce 2021 mají všechny své výhody, protože se snaží pokračovat v úspěchu v příštích letech.

Ať už jde o dividendové akcie, které hledáte, nebo o dlouhodobé výnosy, těchto 10 nejlepších britských akcií vám nabízí jedny z nejlepších výnosů na současném trhu.

Je však moudré vždy provést další průzkum, než se pokusíte investovat do vámi vybraných akcií, protože každá společnost přichází s vlastními rizikovými prvky.

Připraveni se ponořit do Spojené království Akciový trh?

Jak investovat do nejlepších britských akcií?

Pokud hledáte investovat do nejvýkonnějších britských akcií, máme rozpis toho, jak rychlé, jednoduché a snadné může být stát se součástí takové vzrušující cesty.

Nejprve se musíte ujistit, že této třídě rozumíte, což je důvod, proč se doporučuje provádět co nejvíce výzkumu spolu s učením o tom, co to obnáší obchodování s akciemi.

Za druhé, dalším krokem je podívat se na získání makléře, který by zahájil vaši cestu.

K zahájení obchodování je k dispozici mnoho brokerů. Důrazně se však doporučuje provést průzkum i v této části.

Klíčový je výběr licencovaného brokera, který je regulován, aby působil na obchodním trhu. Spolu s důvěryhodnou online obchodní platformou pro vaše potřeby na cestách.

Spolu s makléři existuje také mnoho online obchodních platforem, na kterých můžete obchodovat. Ale přední platformou, kterou velmi doporučujeme, je oceňovaná platforma, eToro.

eToro, přední obchodní platforma, která je domovem více než 17 milionů investorů, je skvělou platformou pro zahájení vaší obchodní cesty.

Platforma vám umožňuje nejen investovat do předních největších britských akcií, ale má přístup na 16 mezinárodních trhů, kde se můžete stát součástí akce.

Otevření obchodního účtu pomocí eToro je jednoduché, rychlé a jednoduché. Jakmile budete postupovat podle pokynů online, můžete si účet úspěšně otevřít během několika minut.

Jakmile máte svůj obchodní účet u brokera, jste připraveni zahájit svou obchodní cestu.

K zahájení obchodování bude nutná záloha ve výši 200 USD (přibližně 145 GBP), kterou lze provést na jakémkoli zařízení a uložit pomocí jednoduché platební transakce kartou.

Pokud máte pocit, že více porozumění je to, co požadujete, při otevření obchodního účtu získáte výhodu virtuální obchodní platformy eToro, kterou můžete prozkoumat.

eToro – Kupte nejlepší britské akcie bez provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové jídlo

Pokud si pamatujete cokoli z toho, co je třeba v roce 2021 vzít v úvahu pro 10 nejlepších britských akcií?.

  • Nejlepší britské akcie vybrané pro rok 2021 mají silné výkonné zázemí v různých sektorech.
  • Nejlepší britské akcie jsou společnosti, které přinesly dobré solidní výsledky a postupem času dobře rostly, aby se dostaly tam, kde jsou dnes.
  • Zvažování těchto nejvýkonnějších britských akcií je skvělým doplňkem vašeho portfolia. Přidání rozmanitosti, růstu a hodnoty.
  • Spolu s pozitivy, které tyto kvetoucí akcie drží, mají své vlastní prvky rizikových faktorů.
  • Důrazně doporučujeme provést další průzkum před investováním do vámi vybraných akcií.
  • Spolu s budoucím posunem vpřed očekáváme, že více britských společností brzy vystřelí zpět do záře reflektorů, jak postupujeme vpřed v roce 2021.
  • Výběr brokera pro vaši obchodní cestu je zásadním faktorem při pohledu na vstup na trh obchodování s akciemi.
  • Nakonec vždy investujte chytře a moudře.

Pokud jste si rádi přečetli, jaké jsou 10 nejlepších britských akcií, které je třeba zvážit pro rok 2021?, Podělte se prosím s někým jiným, o kterém si myslíte, že by to.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me