Jakých 10 nejlepších podhodnocených akcií lze koupit ve Velké Británii do roku 2021?

10 britských podhodnocených akcií, které je třeba zvážit v roce 2021

Chcete se stát součástí podhodnocených akcií Spojeného království, které budou v roce 2021 a dále připraveny na dobrou dynamiku?

Podívejte se, jak rozkládáme 10 nejlepších podhodnocených akcií a přidáme je do vašeho portfolia pro nový rok.

Top 10 britských podhodnocených akcií

Chcete-li začít pozitivně, podhodnocené akcie jsou skutečně skryté drahokamy na trhu.

Když začneme do nového roku, lze s jistotou říci, že rok 2020 kvůli pandemii smutně zasáhl mnoho odvětví a pokračuje v tom i na začátku roku 2021.

S nadějí, že vyjdou najevo nadějné zprávy o druhé vakcíně a jak se ekonomika pomalu začíná zotavovat, podhodnocené akcie jsou akcie, které se budou soustředěně dívat a budou se snažit přidat do vaší rozkvetlé sbírky akcií, nebo pokud jste v obchodování noví do svého počátečního portfolia.

V roce 2020 klesly ceny akcií mnoha společností levně, což nebylo všechno z negativních důvodů, ačkoli jedním z více než pravděpodobných zřejmých důvodů pro mnoho bylo Covid-19. Ale když jsem řekl, že tyto akcie se liší od akcií podhodnocených.

Ale bez dalšího se podívejme na některé z nejlepších britských podhodnocených akcií, o nichž se mnozí odborníci domnívají, že by tyto akcie mohly přinést dobrou návratnost v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Top 10 podhodnocených akcií ve Velké Británii koupit v roce 2021:

1. Cineworld Group PLC (CINE)

2. Easyjet PLC (EZJ)

3. Sportech PLC (SPO)

4. Imperial Brands PLC (IMB)

5. ITV PLC (ITV)

6. Taylor Wimpey (TW)

7. BAE Systems PLC (BA)

8. Card Factory PLC (KARTA)

9. Právní & Obecná skupina (LGEN)

10. Redrow PLC (RDW)

Pojďme se podívat na to, co vytváří podhodnocené akcie, když se podíváme a naučíme se 10 nejlepších podhodnocených britských akcií na dnešním trhu.

Co je podhodnocená akcie?

Podhodnocená akcie je akcie, ve kterých se na volném trhu prodává za cenu, která je výrazně pod její skutečnou vnitřní hodnotou nebo jednoduše „skutečnou hodnotou“.

Například pokud se akcie prodávají za 40 GBP, ale na základě finančních předpovědí akcií mají hodnotu 100 GBP, pak takto prohlásíte, že je akcie podhodnocena.

Jedná se v podstatě o nákup akcií za diskontní sazbu.

Ale základy hledání klíčových akcií jsou hlubší, než si možná myslíte.

Ponořením se do finančních prvků společnosti při hodnocení podhodnocené akcie můžete určit vnitřní hodnotu společnosti, která se provádí základní analýzou. Podíváme-li se na různé finanční sektory, jako jsou finanční výkazy, peněžní toky, tvorba zisku a správa kapitálu.

Tyto finanční prvky budou určovat vnitřní hodnotu společnosti, což bude více svědčit, pokud je akcie podhodnocenou akcií.

Když hledají podhodnocené akcie, investoři musí dělat víc než jen hledat levnější ceny akcií, přečíst si dlouhodobé vyhlídky společnosti z hlediska růstu a stability vyžaduje čas a pochopení.

Nákup správných podhodnocených akcií s dobrým potenciálem může být významně přínosný pro jeho ziskové příležitosti, protože obchod v průběhu času neustále roste.

Dokonalým příkladem toho, jak může být přínosné investovat do podhodnocených akcií, je vzít si významného investora Warrena Buffetta jako dobrý příklad.

Buffett, jeden z nejbohatších miliardářů na světě a guru na akciovém trhu, vyjádřil a ukázal, jaké výsledky mohou přinést investice do takto podhodnocených akcií.

Buffett vyjádřil, že čtení při čtení je jedním z klíčových základních faktorů při zkoumání vámi vybraných podhodnocených akcií, spolu s přijetím strategie hodnotového investování na jinou úroveň, jeho úroveň. Buffett bude čekat, až svět zvýhodní podhodnocené akcie, které zase uvidí, že se jeho cíle vyplácejí.

Proto je Buffett postavou, kterou mnozí investoři ve světě financí respektují a obdivují.

Vedle Buffetta je dalším vysokým archivátorem jeho partner Charles Munger, který popsal jeho definici podhodnocené akcie.

„Vynikající akcie za spravedlivou cenu budou pravděpodobně podhodnoceny než špatná akcie za nízkou cenu“ – Charles Munger.

Klíčové připomenutí – Skutečná hodnota se liší od současné tržní hodnoty.

Co je to hodnotové investování?

Po pochopení toho, co je podhodnocená akcie, pak stojí za to diskutovat o investování do hodnoty a co to obnáší.

Hodnotové investování je jednoduše klíčová investiční strategie, která hledá podhodnocené akcie nebo cenné papíry na otevřeném trhu s cílem nakupovat nebo do nich investovat.

Tato metoda umožňuje investorům nakupovat akcie za jejich současné relativně nízké ceny s pravděpodobností dobrého výnosu.

Co dělá akcie podhodnocenou?

Akcie mohou být podhodnoceny z různých důvodů a také se může zdát, jako by se to mohlo stát přes noc, zejména to, jak to rok 2020 ukázal a dokázal.

Akcie mohou být krátkodobě podhodnoceny nebo se mohou stát dlouhodobě podhodnocenými akciemi, přičemž oba mají četné důvody, proč je to výsledek.

Některé z různých faktorů, včetně propadů akciových trhů, prostě nezájmu investorů, finančních výsledků a jak jsme viděli letos, dopady neočekávaných událostí, které převezmou vládu, bohužel zasáhly významně různé sektory a způsobily mnoho znepokojujících faktorů.

Vzhledem k tomu, že podhodnocené akcie se mohou odrazit zpět, zvláště pokud to souvisí se současnou světovou situací, jak se ekonomika Spojeného království zotavuje a všechna odvětví se začínají pohybovat vpřed.

Top 10 podhodnocených akcií k nákupu ve Velké Británii

Než se vydáme do vybraných akcií, stojí za to upozornit, že klasifikace akcií jako podhodnocené populace podléhá různým faktorům.

Faktory, mezi něž patří investoři, kteří se dívají na poměry každé společnosti prostřednictvím analýzy poměru akcií, která radí ceně akcií a vyhlíží možnosti společnosti, která se bude houpat buď nad, nebo podhodnoceně.

Typicky, pokud má akcie nízký PEG (cena / zisk k růstu), může to znamenat, že je podhodnocená.

Zde je seznam 10 dobrých podhodnocených britských akcií, které nabízejí dobrý potenciální růst v příštích letech se směsí stability.

Kromě vybraných 10 je v současné době na otevřeném britském trhu více podhodnocených akcií, které jsou nastaveny na větší obzory, mezi letošním a nadcházejícími lety.

Seznam 10 podhodnocených akcií v různých sektorech ukázal v minulosti i současnosti velké vyhlídky a pro nadcházející roky se pojďme blíže podívat na každý z nich.

1. Cineworld Group PLC (CINE)

Graf cen akcií skupiny Cineworld

Rok 2020 byl zničujícím rokem pro kinematografickou společnost, která se stala obrovským těžkým úderem, když se pandemie přehnala celým národem spolu se světem.

A abychom vám ukázali číselně, cena britské kinematografické společnosti dnes činí 65,54, zatímco před rokem byla cena akcií značek k 6. lednu 2020 na 219,70 téměř čtyřikrát vyšší.

Když pandemie ovládla svět, přinutila společnosti dočasně zpomalit nebo zcela zabavit obchodování.

Cena akcií Cineworld se propadla z únorových 100. let na 18. března 2020 až na 20,39.

Ve skutečnosti s nedávnými událostmi druhé kontrakce filmu Covid-19 prodlužuje značku kina z úplného opětovného otevření kin, protože všechna zůstávají uzavřena po celé Velké Británii spolu s dalšími nepodstatnými podniky.

Na které se společnost doposud spoléhá na malé nebo vůbec nějaké příjmy, které pak pohlcují své peněžní toky, protože výplaty společností nadále dluží.

Mnoho lidí se bude ptát a debatovat o tom, jak velké společnosti jako Netflix a Amazon Prime Video ovlivní podíl filmového průmyslu navíc.

Zatímco kina byla uzavřena, spojili se dva giganti v oboru Universal Pictures a AMC Entertainment a vytvořili partnerství, které přináší nové verze, které se budou prezentovat prostřednictvím dvou výše jmenovaných streamovacích platforem, přičemž jsou v pohodlí vašeho domova.

V návaznosti na zprávy o sloučení těchto dvou značek to při oznámení novinky zasáhlo cenu akcií Cineworld..

Avšak poté, co svět uvedl výše, jakmile svět začne pomalu fungovat, dostává se do nové normality a jak ekonomika nadále roste, je potěšením jít do kina, na kterém se podílejí jednotlivci po celé zemi i na celém světě.

Předpokládá se, že tržby společnosti vzrostou o 36,00% ročně.

Při pohledu na poměrové ukazatele společnosti je poměr PB dobrá hodnota oproti GB Entertainment Industry, avšak poměr PE (cena k zisku) společnosti je 4,72%, ale vzhledem k tomu, že společnost nebyla zisková za posledních 9 měsíců, jakmile bude společnost plně funkční, bude poměr vyšší.

Společnost spolu s jejich fyzickou přítomností v kinech po celé zemi a na mezinárodní úrovni má také ruce v jiných oblastech. Včetně maloobchodu, financování, leasingu majetku kin, distribuce filmů, reklamy, vývoje softwaru a propagačních aktivit.

Analytici pro společnost stanovili prognózy, které se budou v průběhu roku vyvíjet, protože se předpokládá růst výnosů o 95,8% ročně v příštích 3 letech.

Ačkoliv je značka extrémně volatilní, její volatilita klesá, protože se snížila na 19% z 30% za poslední rok. Po pozitivních zprávách o získání kontroly nad virem jsme si jisti, že volatilita značky bude brzy relativně stabilní.

Ačkoli tato akcie může být potenciálně pomalým vypalovačem a realisticky představuje vysoké riziko volatility kvůli Covid-19 s hotovostním tokem a cenou akcií spolu s nejistotou, která obklopuje, kdy se kina v celé zemi chystají otevřít.

Přesto věříme, že Cineworld je podhodnocená populace, kterou nelze dlouhodobě přehlížet, protože má prostor pro potenciální růstový růst ve svých číslech.

2. EasyJet PLC (EZJ)

graf cen akcií easyJEt

Druhou zásobou, která na seznamu přijde, je britská letecká skupina EasyJet.

Dobře, získal další akcie, které jsou pravděpodobně jednou z nejznámějších britských a jednou z nejpoužívanějších leteckých společností k létání v Evropě a jejím okolí, stejně jako většina leteckých společností má za sebou přinejmenším srdcervoucí rok..

Pozitivní však je, že skupina leteckých společností, i když přirozeně vykazuje volatilitu kvůli nejistotě ohledně mezinárodního cestování, protože v Británii byla zavedena omezení způsobená šířením viru, vypadá optimisticky.

Předpověď do budoucna vypadá pozitivně, nyní je vakcína na celém světě zařazována pomalu.

Držíme-li se analýzy pozitivních zpráv, předpovídali jsme a dali společnosti zelenou pro budoucí růst letecké společnosti, protože předpovídali prognózu 78,1% na období 1-3 let.

I když je letecký řetězec v současnosti rizikem nebo velkým rizikem, je jen otázkou času, než se znovu vrátíme k mezinárodnímu cestování.

V současné době je cena akcie EZJ na 767,00 a je považována za klasifikovanou jako podhodnocenou akci kvůli jejím finančním výsledkům za posledních 9 měsíců, společnosti omezily cestování, které stále probíhá, a jeho vysoký peněžní tok, který je společnost povinna platit a v závislosti na dostupných peněžních tocích může představovat rizikový prvek.

Takže v širším kontextu, i když má EasyJet spravedlivé podíly na nevýhodách, má EasyJet všechna zelená světla pro budoucí růst, pokud jde o jeho příjmy, jejichž analýza podle prognózy současných tržeb společnosti 20,7% ročně vzroste o 20% za rok.

Tuto podhodnocenou akcii je třeba prozkoumat a pečlivě sledovat oznámení, které opět umožní mezinárodní cestování, předpovědi pro letecké společnosti budou vysoké.

3. Sportech PLC (SPO)

sportech plc

Britská společnost založená v Bristolu v roce 1923 stále dobře funguje i v roce 2021.

Společnost zabývající se online hazardem a anglickou sportovní zábavou poskytuje své technologické řešení po celé Velké Británii a také na mezinárodní úrovni v Severní a Jižní Americe, Evropě a dalších.

Obchodování na londýnské burze cenných papírů ve dvou sektorech, z nichž jedním je FTSE Small-Cap Index a FTSE All-Share Index, se společnost v průběhu let ukázala jako skrytý talent.

V roce 2000 společnost, která byla tehdy známá jako Rodime PLC, změnila svůj název poté, co v tomto roce získala The Littlewoods Organization za 160 milionů £. Po změně názvu se společnost zdravěji zaměřila na odvětví hazardních her online a spojila dohromady dvě mocenské síly, koňské dostihy a technologie.

Digitální segment společnosti Sportech je silou sama o sobě a ukázala se jako skvělý úspěch, jak vyplývá z jeho výsledků.

Nyní k nejdůležitější části, jak je tato společnost dobrou podhodnocenou zásobou?

Zahájení rozvahy společnosti je bezchybné, protože se může pochlubit silným zdravím ve svých finančních údajích v krátkodobém i dlouhodobém období a pro zvýšení pozitivity společnost získává nulový dluh.

Zdravý a stabilní peněžní tok, který byl udržován během posledních 3 let, i když se snížil o odhadovaných 17,1% ročně, stále čeká spousta volných peněžních toků.

V poslední době se cena akcií společnosti pohybuje na hodnotě 0,27 liber št. A ve větším obrazu se pohybuje jen okrajově za období 3 měsíců kolem 9%, což ukazuje, proč je společnost dobrou stabilní akcií.

Potenciál pro budoucí růst je ohromující, jakmile se vrátíme do nějaké formy normální doby. Jak budou představeny živé akce, kterých se bude moci zúčastnit, jejichž součástí je Sportech, spolu s provozováním platformy online hazardních her značek.

Při pohledu na pozitivní finanční zprávy společnosti je z výsledků pochopitelné, proč analýza předpověděla zdravou prognózu růstu 103,09% ročně.

Ve srovnání se svými konkurenty je Sportech napřed se svým finančním zdravím a perspektivami dlouhodobého růstu. Proto je Sportech podhodnocenou akcií, kterou můžete přidat do svého seznamu pro rok 2021 a dále.

4. Imperial Brands plc (IMB)

Graf cen akcií společnosti Imperial Brands

Společnost se sídlem v Bristolu je britská nadnárodní tabáková společnost, která má více než 51 továren po celém světě a prodává své výrobky ve více než 160 zemích..

Přední britská tabáková společnost se v průběhu let vyvíjela dobře a přizpůsobila se novým změnám, pokud jde o výrobky e-vaping, zahřívané tabákové výrobky a orální nikotin, kromě toho, že nabízí celou řadu cigaretových výrobků, které známe a dobře známe.

Kromě své zřejmé linie práce se značka účastní různých dalších cest, včetně marketingu, publikačních materiálů, průmyslového a expresního doručování, služeb správy podpory a dalších..

Ve srovnání s konkurencí značky má IMB dobrou kombinaci toho všeho. Dobrá historie firmy, dobré vyhlídky do budoucna, zdravý finanční výhled a nakonec velmi silná hodnota.

Na rozdíl od některých největších konkurentů značek, kteří chybí v jedné z oblastí, kterou IMB pokrývá.

Dalším pozitivním prvkem pro společnost je to, že se jedná o dividendovou akcii, o které je všeobecně známo, že je dobře vyplacenou spolehlivou dividendou, která je založena na výnosech společnosti ohledně toho, jaké procento investoři odeberou.

Co je dividendová akcie?

Pokud jde o toto téma, pokud jste v investování nováčkem a nejste si jisti, jaká je terminologie pro dividendové akcie, je to celkem jednoduché.

Akcie s dividendami je společnost, která vyplácí svým akcionářům každé čtvrtletí z výnosů společnosti.

Je to dobrý zdroj pravidelného příjmu poskytovaného po celý rok v pravidelných intervalech, na rozdíl od akcií bez dividend.

Pokud hledáte tento pravidelný zdroj příjmů, přečtěte si Top 5 dividendových akcií, do kterých chcete investovat do roku 2021, kde najdete pět dosud nejlépe platících dividend na otevřeném trhu..

Finanční zprávy IMB ukazují nejen to, že značka je poměrně stabilní, ale byla také považována za podhodnocenou pro to, čeho lze dosáhnout díky této světlé akci.

Za uplynulý rok společnost vzrostla o 48,1% a společnost má podle analytických odhadů růst o dalších 8,85% ročně.

Jeho současná cena akcií na 1 563,28 a P / E 9,79%, což se ukazuje jako dobrá hodnota na základě jeho P / E ve srovnání s průměrem odvětví.

Nastavit poměr P / E proti britskému trhu, stále vykazuje dobrou hodnotu.

Minulá výkonnost společnosti stojí ve prospěch, protože ji hodnotili analytici k dnešnímu dni o 0,7% a je celkově zeleně včetně čistého ziskového rozpětí společností, které je o 9% vyšší než v loňském roce na 6,2%.

Společnost přichází s mírnými riziky, která musíte mít na paměti. Mezi rizika patří jeho úroveň zadlužení, která byla považována za vysokou, přičemž poměr dluhu k vlastnímu kapitálu byl 211,7%, i když tento údaj se za posledních pět let snižuje a bude tak činit i v dohledné době.

Imperial Brands je dlouhodobě podhodnocená akciová společnost. Díky pozitivním finančním výsledkům značky, 8,88% dividendovému výnosu a jejím novým produktům eskalovaným v pozadí, které tvoří potenciální nové příjmy, je to dobrý doplněk k vašemu rostoucímu portfoliu.

5. ITV PLC (ITV)

Graf cen akcií ITV

Známý a oblíbený britský televizní kanál je na seznamu nejlepších podhodnocených společností, které lze koupit pro rok 2021.

Od svého založení v roce 1955, kdy byla společnost také založena, se od té doby stala nejoblíbenějším a největším televizním komerčním kanálem ve Velké Británii a běží vedle konkurenčního kanálu BBC One, jehož cílem je být nejsledovanějším Dosavadní televizní kanál sahající až do 50. let.

Prostřednictvím online vysílání ITV také vytváří a produkuje svůj původní obsah, který je k dispozici na mnoha bezplatných kanálech, včetně ITV, ITV2, ITVBe a dalších..

Přechod do modernější doby, ITV má také dohody s Virgin and Sky, které předvádějí většinu nebo ne všechny své kanály platícím spotřebitelům spolu s nabídkami s dalšími špičkovými platformami, včetně Netflix a Amazon, které nabízejí online reklamní nabídky a předplatné ITV.

K aktuálním finančním údajům společnosti se ukazuje, že v dlouhodobém horizontu existuje rozhodně větší prostor pro růst této akcie.

Začátek ITV vzrostl o 48% oproti výsledkům z posledního čtvrtletí a předpokládá se, že během 3 let vzroste o 24,3%.

Přestože historie ITV, pokud jde o roční výdělky společnosti, za posledních 5 let mírně poklesla o 4,6%, což není z celkového pohledu špatné, ale marže čistého zisku společnosti rovněž poklesly na 9,9% oproti loňskému roku, a to na 14,4 %.

Vedle výše uvedených údajů ITV je dluh společnosti také na vysoké straně a za posledních pět let se zvyšuje na hodnotu, která nyní činí 115,1%.

Ale když se vrátíme k pozitivům, vypadá finanční zdraví společnosti optimisticky v krátkodobém i dlouhodobém horizontu, přičemž aktiva společnosti pohodlně převažují nad jejími závazky.

Cena akcií společnosti doposud s růstem činí 106,85, avšak v uplynulém roce byl smutně svědkem prudkého poklesu, o kterém se uvádí, že celková cena akcií je v současnosti k dnešnímu dni nižší o 60%.

Pokud jde o volatilitu, byla ceně akcií ITV uděleno průměrné hodnocení za posledních 5 let.

Navzdory těmto výzvám se však společnost stále dívá dopředu a snaží se přijmout nové způsoby, jak pobavit na obrazovce spolu s přiblížením k provozu starého normálního pracovního vzorce, který byl a je v současné době ovlivněn Covid-19.

Což nás přivádí k závěru, že ačkoli ITV může být pomalý hořák, stále je to akcie, které je třeba koupit a nechat ho dlouhodobě hořet.

6. Taylor Wimpey (TW)

graf cen akcií Taylor Wimpey

Rok 2020 byl ve skutečnosti dobrým rokem pro realitní průmysl, s ohledem na světové události.

Jedním z developerů rezidenčních nemovitostí ve Velké Británii, který má slibný rok, je Taylor Whimpey.

Společnost Taylor Wimpey se sídlem ve High Wycombe ve Velké Británii a mezinárodně působící ve Španělsku si klade za cíl vytvořit moderní bydlení s jedinečným stylem na míru za přijatelné ceny.

Ukazující čistou a bezchybnou rozvahu spolu s dobrou hodnotou, TW. přichází nad svými konkurenty se stabilními slibnými vyhlídkami do budoucna.

Vzhledem k tomu, že v posledních týdnech cena akcií společnosti upoutala pozornost mnoha guru investujících do pečlivého sledování, stejně tak finanční údaje společnosti.

S prognózou stanovenou na 34,0% růst v příštích 3 letech je finanční zdraví společnosti silné, protože se rozsvítí zeleně svými krátkodobými aktivy, která výrazně převyšují závazky společnosti, a konečně je úroveň dluhu společnosti na úrovni 2,8% obklopena volný peněžní tok v případě potřeby jsou jen tři velké klíčové faktory pro tuto podhodnocenou akci.

Z dlouhodobého hlediska se ukazuje, že společnost má vyšší pasiva než aktiva.

Přestože budoucnost bude z dlouhodobého hlediska jasná, jelikož tržby společnosti budou pokračovat a očekává se, že v příštích letech porostou, přinese také další peněžní toky, aby byly k dispozici.

Vzhledem k tomu, že britské vládní plány s prázdninovými povinnostmi stále pokračují, TW. těží z obrovského užitku a má rezervovanou rezervaci na polovinu roku 2021, která se pro tento rok stále plní.

Dokonce i cena akcií společnosti za posledních pár měsíců vzrostla o 20%, což u akcií se střední tržní kapitalizací zesiluje.

Cena akcií společnosti k 5. lednu činila 1,61 GBP, což se očekává v příštích týdnech.

Pokud jste začínající investor a máte zájem o TW. akcie, je rozumné provést další doplňkový průzkum, než se podíváte na nákup, včetně aktuální ceny akcie za akcii.

Jedná se však o jednu akcii, která je podhodnocenou a má dostatek prostoru pro růst, který lze krátkodobě a dlouhodobě archivovat.

7. BAE Systems PLC (BA)

Graf cen akcií společnosti Bae systems

Britská nadnárodní společnost pro bezpečnost a letectví, která byla založena v roce 1999, přitahuje pozornost svými finančními čísly a v poslední době rostoucí cenou akcií..

Cena akcií společnosti je 494,40, což mnoho analytiků ocenilo jako rozumné, protože se domnívají, že bude pokračovat v lezení a vzhledem k prostoru pro potenciální růst, kterého může společnost dosáhnout.

Vedle ceny akcie je BA velmi spolehlivá a silná dividenda, jejíž dividendový výnos činí 4,70% a je také v horních 25% výplatců dividend na britském trhu..

Dluh společnosti je pro společnost jedním z negativů. Je to však něco, co lze časem srazit a v současné době společnost stojí vysoko na své úrovni dluhu s poměrem dluhu k vlastnímu kapitálu na 101,7%.

Jak bylo doporučeno, společnost se pomalu zbavuje dluhu, protože se za posledních 5 let snížil o 53,3% a jak se čas posune vpřed, bude se dále snižovat.

Za pětiletou historii společnosti se její roční zisk považuje za 10,4%.

BA má vysoce kvalitní výdělky, i když čisté ziskové marže společnosti jsou v současné době nižší o 1,2% oproti loňskému roku.

Což nás přivádí k závěru, že BA je podhodnocená akcie, kterou můžeme přidat do svého portfolia.

Jelikož se poměry společnosti vyrovnávají spravedlivě, i když vyžadují o něco více zlepšení, je to jen jeden faktor, který si musíte uvědomit a dále prozkoumat, než skočíte rovnou dovnitř.

Ale s prognózou nastavenou na růst společnosti o 8,89% ročně, spolu s dobrou cenou akcií, bude škoda tuto příležitost nechat ujít.

8. Card Factory PLC (KARTA)

graf cen akcií tovární karty

Card Factory plc je operativní maloobchod s pozdravy, který poprvé otevřel své brány v roce 1997.

Nabídka širokého výběru karet od narozeninových karet až po karty pro běžné příležitosti s dárky, tisky, vzory a dárkovými balicími materiály, které lze zakoupit.

Britská společnost působí na různých místech, mezi něž patří hlavní ulice, nákupní prodejny a internetová stránka podnikání online..

Výrobky CARD se v posledních letech staly populárnějšími díky relativně dostupným a nízkým nákladům na takové kvalitní karty a další produkty, jako jsou balónky a dárkové balení.

Což vede vysoko nad konkurencí, jako jsou Clinton Cards a TheWorks, a dokonce se snaží, aby se stala populárnější než Paperchase ve Velké Británii, která je mezinárodním řetězcem pozdravů a ​​dalších produktů.

CARD byl podle analýzy klasifikován jako podhodnocený titul, u kterého se předpokládá růst 58,97% ročně.

Velkým pozitivním prvkem pro společnost je tedy budoucí aspekt hodnoty, které může dosáhnout.

Při pohledu do historie továrny na karty v posledních letech neměla společnost přinejmenším ohromující účinek, nicméně u akcií s malou kapitalizací se společnost snaží správným směrem.

Na základě výkonnosti společnosti za posledních 5 let vykazuje negativní výsledek ročních zisků -11,2% při čistém ziskovém rozpětí sníženém o 7,1% oproti loňskému roku.

Společnost má také vysokou částku dluhu, což je také faktor, který je třeba zvážit, než investujete. Současný poměr dluhu k vlastnímu kapitálu činí 158,59%.

Návrat k pozitivům je však CARD ziskový a očekává se, že během příštích 3 let poroste o 59% spolu se stabilní cenou akcie, která je stabilní po dobu tří měsíců, což je v současné době 40,56 za akcii.

Vzhledem k tomu, že společnost byla znovu zasažena nedávnými zprávami potvrzujícími národní uzamčení ve Velké Británii, uvidí se dveře společnosti opět potřetí za sebou v průběhu 9měsíčního období kvůli pandemii koronaviru.

Analytici jsou ale stále optimističtí ohledně akcií CARD, protože shoda analytiků z Wall Street označila Card Factory plc za „hold“ akci. Což znamená, že akcionáři podílející se na akciích by si měli udržet svoji pozici a čekat.

Což je důvod, proč ačkoli zavěšení ohně může být pro akci CARD prozatím tou nejlepší pozicí, udržujte tuto podhodnocenou zásobu na svém radaru, zvláště jakmile byla ve Velké Británii zrušena třetí opatření blokování.

9. Právní & Obecná skupina (LGEN)

legální a obecný skupinový cenový graf akcií

Právní & General Group plc poskytuje pojišťovací produkty a služby po celém světě. Britská nadnárodní společnost se sídlem v Londýně si za ta léta udělala pevné jméno.

Nabídka řady segmentů od společnosti Legal & Obecný odchod do důchodu, správa investic, kapitál a pojištění spolu s účastí v různých dalších oblastech, včetně investic do nemovitostí, komerčních půjček a dalších.

Velkým zářným pozitivem pro společnost, která získává investory, je její dividenda.

O společnosti LGEN je známo, že je špičkovým a spolehlivým plátcem dividend s dividendovým výnosem 6,80%, což je nad průměrem v tomto odvětví a patří mezi 25% nejlepších plátců dividend na britském trhu..

Společnost rovněž oznámila své budoucí plány růstu v příštích pěti letech, které společnosti a investorům s jejich dividendou přidají významný růst..

Vedle, legální &Obecně má zdravé finanční vyhlídky, ale nese dluh, který je relativně vysoký, protože jeho poměr dluhu k vlastnímu kapitálu je na 59%, což bylo za posledních 5 let působivě sníženo z 202%, což je velkým přínosem mějte na paměti při pohledu na statistiky společnosti.

Z tohoto důvodu nemá dluh společnosti významný dopad na společnost, protože má také peněžní tok k pokrytí svých dluhů.

Analytici předpovídali společnosti růst 10,4% ročně, protože byly stanoveny nové plány na zavedení dalšího růstu v nadcházejících letech.

Jelikož cena akcií 268,80 za akcii a její cesta k dalšímu růstu činí z této akcie podhodnocenou akci, kterou můžete přidat do svého portfolia, a dobrou akci, která přináší pravidelný příjem.

10. Redrow (RDW)

Tržní kapitalizace – 1,9 miliardy GBP

graf růstu cen akcií

Poslední akcií, která se objeví na seznamu 10 podhodnocených akcií, je Redrow.

Redrow, jeden z největších britských stavitelů nemovitostí v zemi, a ano, je potenciálně podhodnocenou zásobou.

Společnost, která byla založena v roce 1974, se od té doby neustále prohlubovala, protože společnost pokračovala v budování a hledání nových příležitostí pro výdaje.

Analytici silně skákají a doporučují, aby v současné době tato akcie byla součástí, a této akci dali aktuální hodnocení „nákupu“. A jakmile se podrobněji podíváte na finanční zprávy společnosti, uvidíte, proč.

Přestože čistá zisková marže společnosti jsou nižší než v loňském roce na 8,4%, společnost je i nadále nastavena v pozitivním světle směrem k dalším finančním výsledkům.

Předpokládá se, že zisk poroste každým rokem o 21,18% a cena jeho akcií byla považována za stabilní s 8% hodnocením volatility.

Společnost, která se aktuálně obchoduje pod svou reálnou hodnotou na 5,52 GBP, se snaží být v dobré pozici, aby ji mohla využít jako součást akcie.

Zejména se silnou bilancí společnosti s velkou výhodou je, že společnost má pozitivní pozici peněžních toků, což znamená, že dluh společnosti je dobře krytý.

Pokud jde o dluh společnosti, považuje ji za uspokojivou, protože její dluh vůči vlastnímu kapitálu je 10,5%, což za posledních 5 let pokleslo o 14,2%.

Není pochyb o tom, že akcie Redrow vypadají silně jako podhodnocené akcie. Jedním z nich je přidání do vaší sbírky akcií. Vzhledem k tomu, že prodej stále roste kupředu a jak pokračuje prudký nárůst na trhu s bydlením, předpovídáme stejně jako analytici, že motivace a poptávka jsou stále patrné pro společnost, která má v nadcházejícím a dalších letech získat hodnotu a růst..

Jak investovat do podhodnocených akcií?

Jakmile si vyberete a provedete veškerý potřebný požadovaný průzkum, je na čase se podívat na další kroky v procesu investování do podhodnocených akcií.

Hledání vhodného makléře je jednou z nejdůležitějších klíčových částí vaší obchodní cesty.

Zjistíte a na vlastní oči uvidíte, že pro vás existuje mnoho obchodních platforem a makléřů. Stojí však za váš čas a peníze, abyste si vybrali rozumně, protože výběr nesprávného makléře by mohl být potenciálně nákladný.

Při průzkumu zvolené platformy hledejte klíčové prvky, které vynikají, jako jsou nízké nebo žádné provize spolu s regulovanými licencemi, které drží makléři nebo online obchodní platforma. Tyto licence najdete ve spodní části webových stránek a pro jednotlivé makléře by vám tyto měly být také k dispozici.

Jednou z obchodních platforem, které pro vaši cestu k obchodování s akciemi velmi doporučujeme, je eToro.

Opravdu to není o nic lepší než přední obchodní platforma eToro, který je domovem více než 12 milionů klientů po celém světě.

Obchodní platforma má přístup k nejlepším akciím na trhu a to vše s výhodou nulové bez provize, a proto je eToro perfektní platforma vhodná pro začínající investory.

Spolu s přístupem na britský trh pokrývá také 16 mezinárodních trhů, pokud si přejete v budoucnu expandovat, nebo pokud to chcete udělat hned.

Chcete-li otevřít účet, stačí najít vhodného makléře a založit si účet. Je to tak rychlé, jednoduché a tak snadné. Jakmile jste úspěšně otevřeli účet, máte ve svém volném čase, kdy chcete začít obchodovat.

Díky jednoduchému a snadnému rozložení platformy je vaše cesta k obchodování plynulejší. Pokud máte pocit, že jste připraveni jít přímo do investování, stačí si vybrat vámi vybraný podhodnocený titul a investovat částku.

Minimální částka k vložení, kterou potřebujete k zahájení obchodování, je zhruba 200 USD (147,00 GBP).

Pokud máte pocit, že potřebujete porozumět a dozvědět se více o tom, jak obchodování funguje, eToro také nabízí rychlé kurzy učení se způsobům obchodování a může vám odpovědět na jakékoli pochybnosti nebo nezodpovězené otázky týkající se obchodování s akciemi..

Výhody používání eToro:

 • Přímočará obchodní platforma používaná ve vašem volném čase
 • Přátelští a užiteční online burzovní makléři
 • Nakupujte akcie bez jakýchkoli poplatků nebo dalších poplatků za provizi
 • Snadné a snadné vkládání finančních prostředků
 • Má přístup k více než 800+ akcím na různých trzích
 • Přihlaste se ke svému účtu kdykoli a odkudkoli na světě

eToro – kupte nejlepší britské podhodnocené akcie bez provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové jídlo

 • Podhodnocené akcie jsou akcie, jejichž cena je nižší než skutečná hodnota jejich instinktivní hodnoty.
 • Podhodnocené akcie mohou být extrémně ziskové, pokud budou vybrány a prozkoumány správně.
 • Při dalším vyšetřování nejlepších podhodnocených akcií ve Velké Británii je nezbytný průzkum, a proto se doporučuje investovat tolik času, kolik potřebujete.
 • Spolu s vybranými top 10 podhodnocenými akciemi je na trhu více skvělých podhodnocených akcií, do kterých můžete investovat.
 • Výběr správného makléře je důležitou klíčovou součástí vaší obchodní cesty. Než si vyberete makléře nebo online obchodní platformu, věnujte čas rozumnému průzkumu.
 • Investujte vždy v rámci svých finančních možností.

Pokud vás bavilo číst Jakých 10 nejlepších podhodnocených akcií lze koupit ve Velké Británii do roku 2021?, sdílejte prosím s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo zajímat.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me