Top 10 UK Stocks to Invest In 2021 (In-Depth Review)

Nejlepší britské akcie, které je třeba zvážit v roce 2021

Jste začátečník, který chce zahájit cestu do britských akcií v roce 2021? Nebo možná jste investor, který chce koupit nejvýkonnější britské akcie v roce 2021.

Ať tak či onak, máme pro vás pokrytí rozpisem nejlepších 10 britských akcií, které si v roce 2020 vedly dobře a uspěly do roku 2021.

Všechny tyto špičkové akcie ve Velké Británii a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% provizi!

Takže bez dalších okolků…

10 nejlepších britských akcií ve Velké Británii:

Než se blíže podíváme na tyto nejlepší britské akcie, do kterých chcete investovat v roce 2021, je zde našich 10 nejlepších tipů:

 1. Rightmove Plc (LDN: RMV)
 2. BP Plc (LON: BP)
 3. Hotel Chocolat Group PLC (LON: HOTC)
 4. JD Sports Fashion Plc (LON: JD)
 5. B&M European Value Retail SA (LON: BME)
 6. Games Workshop Group Plc (LON: GAW)
 7. NEXT Plc (LON: NXT)
 8. Tesco PLC (LON: TSCO)
 9. Aviva Plc (LON: AV)
 10. Persimmon Plc (LON: PSN)

Nejlepší britské akcie k investování do roku 2021

Spojené království, stejně jako zbytek světa, zažilo zničující a obtížný rok kvůli pandemii Covid-19, která bohužel převzala vše.

Jako první západní země na světě, která distribuuje vakcínu k prevenci koronaviru, je vakcína nyní oficiálně registrována v celé zemi nejzranitelnějším osobám a klíčovým pracovníkům v první linii, kteří jsou vystaveni většímu riziku.

S ohledem na nedávnou historickou událost dává naděje nejen milionům britských občanů, ale zbytku světa, pokud se dlouhodobě prokáže, že je vakcína účinná..

Podniky ve Velké Británii byly svědky a zažily několik náročných let, než letos převzala pandemii koronavirů.

Před událostmi v roce 2020 se o brexitu hovořilo v posledních čtyřech a půl letech o rozhovorech a diskuse by měla být dokončena v příštích týdnech (podle toho, kdy bude možné dosáhnout dohody).

Brexit má a způsobuje podnikům po celé zemi v různých odvětvích mnoho výzev. Vynucení rušivých výzev podnikům a další způsobení nenapravitelných škod způsobených dohodou o brexitu spolu s dohodou Covid-19, která vede mnohé k závažným komplikacím nebo pro některé ještě horším účinkům, trvalým zavíráním.

Britský akciový trh ze všech předních akciových trhů byl bohužel nejvíce zasažen a ve skutečnosti byl nejvíce nepopulární.

FTSE 100, největší britský index, který má pod křídly některé z největších společností pro tržní kapitalizaci, je letos o téměř 14% nižší a ve srovnání s ostatními světovými trhy po celém světě se mu nedaří tak dobře jako oni doufal.

Newyorská burza cenných papírů (NYSE) na americkém trhu a dokonce i německý DAX, který je o 0,1% nižší, prokázaly, že Spojené království nebylo letos hitem pro investory, kteří, jak se zdá, zaměřili svou pozornost na jiné země po celém světě namísto.

Kancléř Rishi Sunak ve svých prohlášeních k britské ekonomice vyjádřil, že britská ekonomika poklesne do roku 2020 přibližně o 11,3%, což je pro Spojené království samozřejmě značně velká a smutná ztráta.

Přestože tento rok nebyl nejpozitivnější pro Spojené království a pro britský akciový trh, stále existuje mnoho pozitiv, která vyšla najevo navzdory všem obtížím a výzvám.

A zjevným pozitivem je výše zmíněný, registrace vakcíny, která probíhá od úterý 8. prosince. Což je obrovskou hnací silou pro Velkou Británii a pro britský akciový trh.

Jak plynou dvě z nejznámějších výroků, jediná cesta je zdola a vždy existuje prostor pro zlepšení, protože podniky se zaměřují na nový rok dopředu.

Zatímco dobrá zpráva je více než vítána, aby pomohla předcházet tomuto smrtícímu viru, realitou je, že Spojené království je stále v přísných systémech zavedených v celé zemi.

Vzhledem k tomu, že omezení způsobují potíže různým podnikům a vzhledem k tomu, že denní čísla jsou stále na vysoké úrovni, spolu s diskusemi o brexitu přirozeně způsobuje, že investoři jsou nervózní nebo ještě horší, jak se prokázalo, vidění investoři čekají, až pocítí, že je ten správný čas vstoupit na trh cenných papírů.

Ale v současné době je nyní ve skutečnosti skvělý a vhodný čas začít být součástí britského akciového trhu vedoucího do roku 2021.

Když se podíváme na nejvýkonnější britské společnosti, těmto společnostem se letos nejen dařilo dobře (vzhledem k okolnostem), ale mají být nejvýkonnějšími společnostmi vedoucími v roce 2021 a dále.

Pokud jste v obchodování s akciemi ve Velké Británii nováčkem nebo obecně v obchodování s akciemi, máme to pro vás kryté. Náš článek Jak obchodovat s akciemi a jak přežít obchodování s akciemi je nutností. Umožní vám získat jasné a úplné pochopení toho, jak začít a přežít svoji cestu obchodování s akciemi, spolu s podrobným průvodcem, jak dosáhnout svého cíle v obchodování s akciemi.

Než vstoupíme do prozkoumání 10 nejlepších britských akcií s nejlepšími výsledky, je zde několik dalších a důležitých informací o britském akciovém trhu.

Co je britský akciový trh?

Londýnská burza cenných papírů (LSE) je hlavní burzou cenných papírů ve Velké Británii. Jeho fyzická přítomnost je také ve městě Londýn, které se nachází poblíž katedrály sv. Pavla, která je také největší a nejstarší burzou v Evropě.

Burza cenných papírů ve Velké Británii, která trvá více než 300 let a každoročně čerpá tisíce finančních guru, investorů a obchodníků, je pravděpodobně jednou z nejlepších a nejlepších burz na světě.

Díky největšímu evropskému zastoupení je největším rivalem LSE New York Stock Exchange (NYSE), protože obě mají podobné prvky, pokud jde o tržní kapitalizaci a objem obchodu, abychom jmenovali jen dva prvky..

Jako jeden z center mezinárodního obchodování, jak se běžně označuje, drží Financial Times Stock Exchange nebo nejpozoruhodnější zkratku FTSE nebo „Footsie“. FTSE je dominujícím indexem a domovem více než 100 akciových společností s modrým čipem, které se tyčí na britském akciovém trhu.

Jako přední mezinárodní burza cenných papírů, burzy LSE s tisíci společnostmi ve více než 60 zemích světa.

Hlavní trh LSE také drží tituly z různých důvodů, včetně toho, že je nejrůznější se svými akcemi, což v jednodušším smyslu znamená množství různých průmyslových odvětví, která LSE pokrývá.

S tržní kapitalizací od listopadu 2020 ve výši 3,3 bilionu GBP nebo 3,17 bilionu USD a se silnou FTSE, která má od května 2020 tržní kapitalizaci ve výši 1,814 bilionu GBP, je jednou z předních a jednou z nejsilnějších burz v svět.

Ačkoli přední akcie FTSE byly letos tvrdě zasaženy kvůli nedávným událostem, měly dopad na LSE, což mělo zmenšující se účinek.

S nadějí ve světle nedávných a historických zpráv o očkování vypadá rok 2021 s nadějí pro podniky, které se rozkvétají v roce 2021 a dále, protože se ekonomika snaží znovu postavit na nohy.

10 nejlepších britských akcií v Británii v roce 2020

Nyní je čas podívat se hlouběji na 10 nejlepších britských akcií.

Vzhledem k tomu, že všechny společnosti v tomto náročném časovém období stály vysoko, navzdory celkovým výsledkům se podíváme na ty, které letos dosáhly nejlepších výsledků a které usilují o úspěšný rok 2021.

Od nejvýkonnější pojišťovací společnosti až po trh nemovitostí a trh čokolády – máme tu ty nejlepší umělce a jsme připraveni podívat se na rok 2021.

10 britských akcií k investování v roce 2021:

1. Rightmove Plc (LON: RMV)

rightmove kurz cen akcií

První společností, která získala seznam 10 nejlepších britských skladových společností, je přední britský portál nemovitostí, Doprava.

Přestože letošní rok přinesl nejistotu ve všech oblastech, zaznamenal značně dobrý pohyb na trhu nemovitostí.

Vzhledem k tomu, že se letošní omezení svěřila jednotlivcům do jejich domovů a dala lidem čas, aby zvážili větší životní možnosti, Rightmove viděl jejich provoz na jejich webových stránkách prudce.

Jedním z velkých prvků, které významně přispělo k letošním výsledkům Rightmove, je oznámení britské vlády, která zavedla „kolkovný svátek“.

Tah, který má obrovskou váhu, se ukázal být motivačním pro kupce, kteří kupují poprvé, i pro majitele domů po celé zemi.

Prázdninová známka umožňuje kupujícím koupit si dům až do výše 500 000 GBP bez poplatků za kolkovné a pro jakoukoli hodnotu nemovitosti nad tuto částku bude poskytnuta snížená sazba.

Dovolená na kolkovném rovněž podléhala možnému prodloužení, které má skončit v březnu 2022, ale vláda jej nedávno odmítla.

Ceny nemovitostí, které vzrostly o 6,5%, a nákupy domů vzrostly ve Velké Británii a Severním Irsku, umožňují čerpání peněz přímo zpět do ekonomiky.

S tržní kapitalizací 5,58 miliardy GBP je toto realitní tržiště jednou z velkých společností, která je podrobně sledována jak profesionálními analytiky, tak investory, pokud jde o její výkon.

Ačkoli realitní platforma v letošním roce zaznamenala své vzestupy a pády, aktuální cena akcie této platformy nemovitostí je 639,60 a v průběhu roku se cena akcií v posledních 7 měsících pohybovala přes 11%..

S ohledem na potvrzení očkování a včetně brexitu je trh s nemovitostmi ten, na kterém se bude dále růst do roku 2021 a po mnoho dalších let.

Díky tomu bude Rightmove jedna britská akcie ke koupi do roku 2021.

2. BP Plc (LON: BP)

bp cenový graf akcií

BP, formálně známá jako The British Petroleum Company, je jednou z velkých společností, která v roce 2020 překonala své konkurenty a měla by mít nadějných 2021.

Ropný a plynárenský průmysl byl stejně jako všechna ostatní odvětví letos zasažen obtížnými výzvami.

Navzdory výzvám, které rok 2020 přinesl, se společnost BP dívá do budoucnosti.

Při oznamování své cesty do odvětví obnovitelné energie je cílem společnosti dosáhnout 50 gigawattů obnovitelné energie do roku 2030, přičemž bude stále viditelnou přítomností v ropném průmyslu..

Jedná se o obrovský krok pro jednoho z nejlepších hráčů v rámci LSE.

Jelikož ropný průmysl přilákal mnoho lidí, aby spekulovali o své budoucnosti, ekologičtější volba přechodu na obnovitelnou energii nebyla jen chytrým krokem pro jednu z předních ropných společností na světě, ale je také jedním z kroků, které mají rozšířit společnost na další velikost.

Jelikož se ceny ropy mohou významně měnit a vykazovat nejistotu, zejména v letošním roce, jedná se o jednu menší velkou obavu v odvětví obnovitelné energie, protože svět se snaží být ekologičtější.

Přestože letos došlo k nedostatečné poptávce po pohonných hmotách kvůli pozastavenému světu, měla společnost BP lepší Q3, která vykázala ztrátu 0,5 miliardy USD ve srovnání s 16,8 miliardami USD ve druhém čtvrtletí.

Bernard Looney, generální ředitel společnosti BP, hovořil v online prohlášení o hlavních budoucích hnutích.

“Velké projekty přicházejí online, naše podniky orientované na spotřebitele skutečně dodávají a my se nadále pevně zaměřujeme na disciplínu nákladů a kapitálu.”

Spolu s dodatkem, že čistý dluh společnosti klesá.

Vzhledem k tomu, že se přední energetická společnost „otáčí směrem k budoucnosti“ na své cestě k obnovitelné energii, bude tato britská populace součástí od roku 2021, protože svět se bude stále blížit k tomu, aby se stal ekologickým a ekologickým.

3. Hotel Chocolat Group PLC (LON: HOTC)

hotelová čokoládová skupina

Vzhledem k tomu, že začíná sváteční období, jednou z společností, která se letos drží se svými čokoládovými lahůdkami, je Hotel Chocolat.

Společnost „upmarket“ čokolády má svou fyzickou přítomnost patrnou po celé Velké Británii s více než 160 obchody a také svou online přítomností. Společnost má také další výhodu v podobě vlastní plantáže Svatá Lucie.

Kromě výše uvedeného společnost chocolatier dělá svou značku ještě jedinečnější tím, že nabízí své služby s sebou na svých lahodných horkých čokoládách, které jsou stále více a více populární, přičemž někteří dokonce upřednostňují své nápoje před některými z nejlepších mezinárodních značek kávy, jako je Costa a Starbucks.

S tržním stropem ve výši 596,13 milionu GBP to znamená, že značka v kategorii středních společností je na bezpečnějším místě než společnosti s menšími společnostmi.

Všechny společnosti však stále přicházejí s některými rizikovými faktory, které si musíte vždy uvědomit, a proto je klíčové zajistit, abyste před investováním provedli další výzkum.

Poznámka: Akcie se střední tržní kapitalizací je společnost, která má tržní kapitalizaci mezi 2 až 10 miliardami dolarů. V rámci LSE je FTSE 250 indexem se střední tržní kapitalizací.

Pro nejlepší akcie se střední tržní kapitalizací, které lze v roce 2021 koupit, máme pro vás krytý. Tento článek je dokonalým čtením pro 15 akcií se střední tržní kapitalizací, jejichž cílem je dosáhnout v roce 2021 dobrých výsledků.

Přestože začátek roku přinesl společnosti dobré výsledky, protože se uvádí, že tržby vzrostly o 14%, smutně se ponořil, když pandemie koronavirů převzala svět a ovlivnila všechno.

Po uzavření obchodů v důsledku koronaviru bylo vidět, že společnosti bylo odebráno 14%, protože maloobchodní sektor jako celek byl po celém světě výrazně zasažen.

Úspěch společnosti však pocházel z jejich digitálního trhu elektronického obchodování, kde se tržby meziročně zvýšily o 150% (to je spousta čokoládového požitku) během období uzamčení a pokračování.

Jak se zvýšil počet silných věrných zákazníků se zákazníky VIP, což je až 1,3 milionu členů, kteří dostávali exkluzivní nabídky od této značky, což pomohlo dosáhnout těchto působivých výsledků.

Vzhledem k tomu, že se veřejnosti otevírají plány na novou čokoládovou tvorbu, která přichází do jejich cesty, „The Invention room“, která vychází z populární filmové a knižní adaptace Willyho Wonky, spolu s kreativními a strategickými plány společnosti, které se připravují na postup vpřed do roku 2021 je značka čokolády připravena na světlou budoucnost vedoucí do roku 2021.

4. JD Sports Fashion Plc (LON: JD)

Graf cen akcií JD sportovní módy

Britská společnost zabývající se maloobchodem se sportovní módou je jednou z maloobchodních společností, která má za sebou dobrý rok s ohledem na dopady, které letos Covid-19 vykázal na maloobchod..

S tržním stropem 7,65 miliard GBP a meziročním pohybem akcií na zhruba 7,30% si značka nedělá vůbec špatně.

V nedávné době také JD sports jednaly o potenciálním převzetí společnosti s dlouhým deštěm, Debenhams. Společnost, která má být uzavřena v novém roce po pádu do správy a dosud nezískala kupce.

JD však neuspěl s vyjednáváním, přičemž jedním z hlavních důvodů bylo, že do správy nyní vstoupila skupina Arcadia, která je silně zapojena do výnosů Debenhamů.

Jelikož akcie JD za poslední rok vzrostly o 147%, čistý příjem sportovních značek poklesl o údajných 6%. Přestože tržby sportovních značek vzrostly do roku 2020 na 6,11 miliardy GBP ze 4,72 miliardy USD na začátku roku.

Je zřejmé, že o ceně akcií JD je známo, že je vysoká, s největší pravděpodobností má prostor opět vzrůst.

Vzhledem k tomu, že vláda Spojeného království zrušila opatření místní uzamčení po celé zemi, můžeme vidět, že tento oblíbený maloobchodník se sportovními výrobky vykazuje ještě lepší výsledky, když se blížíme slavnostnímu období.

Vzhledem k tomu, že obchody se otevírají po celé zemi a na celém světě, což zahrnuje více než 600 obchodů rozmístěných po celém světě a nezapomenout na silný digitální příjem společnosti, je tato maloobchodní značka jednou z akcií, které se snaží koupit a udržet si blízko v roce 2021.

5. B&M European Value Retail SA (LON: BME)

bme graf cen akcií

Jak se národ dostal do několika uzavíracích období as místními opatřeními stále platnými po celé Velké Británii, B&M, který je klasifikován jako zásadní maloobchodník, je jedna společnost v maloobchodním průmyslu, která si v roce 2020 vede dobře.

S tržní kapitalizací 4,95 miliardy GBP je tato akciová společnost s velkou tržní kapitalizací, která nabízí rovnováhu mezi stabilitou růstu a je jednou z nejnižších společností pojmenovaných podle volatility cen akcií..

Známý britský maloobchod, který vidí, že řada známých značek se prodává za méně peněz a má akciové produkty ve všech oblastech, si klade za cíl pokračovat v růstu vedoucím do roku 2021.

S rostoucími frontami lemujícími cesty mimo obchody po celé zemi ukazuje, jak populární se značka stala v posledních letech spolu s jejími rostoucími čísly.

B&Společnost M European Value Retail má pod svými křídly několik značek, včetně Heron Foods a francouzské maloobchodní prodejny Babou ve Francii. Bylo oznámeno, že ohromujících 84% příjmů značky pochází z rostoucí britské značky B.&M a ostatní společnosti přidávají zbývající.

Chief Executive Officer, Simon Aurora ve společnosti B&M, vydal prohlášení v posledním B&M European Value Retail FY21 Interim Results Presentation, že během prvního čtvrtletí finančního roku společnost navzdory problémům s újmou najala 1 800 nových zaměstnanců a má v úmyslu archivovat 950 obchodů po celé Velké Británii, kde aktuálně sedí na 657.

Jelikož se dlouhodobá strategie a plány společnosti nemění, cílem značek je růst obchodního úspěchu vedoucího do roku 2021 a dále je stále pevně v pohybu.

6. Games Workshop Group Plc (LON: GAW)

graf cen akcií dílny her

Jak již bylo uvedeno na seznamu jedné z 15 akcií ke koupi v roce 2021, přichází Games Workshop znovu na seznam nejlepších britských akcií ke koupi, které vedou do nového roku.

Games Workshop v Nottinghamu, Games Workshop dokazuje, že se v brzké době nezpomaluje a v rámci FTSE 250 se ukázal jako malá zastávka show..

Vidíme prudký nárůst cen akcií do roku 2020 a potvrzený solidní růst o více než 70%, tato herní značka vypadá a je silná i přes pandemii.

Games Workshop byl za posledních pět let prokazatelně nejvýkonnějším v rámci FTSE 250, o kterém se uvádí, že s návratností, a zahrnuje také reinvestované dividendy ve výši 1 600%. Což, když si myslíte, je obrovský růst k dosažení takové návratnosti.

Unikátní podnik, který má velké zisky z franšízy „Warhammer“, prokázal, že je všeho dosažitelného, ​​protože si stále klade za cíl vytvořit další růst a skvělé finanční výnosy. Z finančního hlediska Games Workshop společně vydělal příjem 70 milionů GBP, což je velký skok z 12,3 milionů GBP v roce 2015.

Jako fanatici Warhammeru se nejen ve Velké Británii, ale i na mezinárodní úrovni mohou společně setkávat v online komunitě, která v roce 2016 zaznamenala v prvních dvou letech 5 milionů uživatelů a 70 milionů zobrazení stránky. Čísla z února 2020 ukazují, že každý rok bylo nahráno více než 500 videí, které se s příchodem nové zprávy v příštím roce s letošními čísly více než pravděpodobně zvýší.

V poslední době franšíza Warhammer zašla o krok dále a vytvořila aplikaci „Warhammer 40 000“ pro hraní her a interakci, která má pomoci dále zvyšovat zisky Games Workshopu.

Vzhledem k tomu, že předpovědi analytiků ohledně ceny akcií společnosti byly zaměřeny na 12 500 p, společnost se plíží až tam, kde předpovídaly, že bude, jak je v současné době 9905 p.

Vzhledem k tomu, že se tato britská maloobchodní herní společnost snaží dosáhnout většího růstu do roku 2021 a dále, navzdory nedávným výzvám se společnost uklidňuje v moři plném vysokých vln, což z této britské akcie dělá dobrou investici pro vaše portfolio do roku 2021.

7. NEXT Plc (LON: NXT)

další graf cen akcií

Ve srovnání s ostatními britskými maloobchodníky ukazuje Next pro relativního nováčka, z čeho je značka vyrobena svými výsledky.

Stejně jako všechny maloobchodní prodejny, společnost Next musela zavřít více než 500 obchodů a během národních uzavíracích období musela trvale uzavřít různé obchody, což způsobilo, že se společnost spoléhala pouze na svůj online prodej, aby zvýšila příjmy značek. To samozřejmě vedlo k tomu, že Next měl pokles tržeb kvůli velké ztrátě kroutícího momentu dveřmi.

Next se však podařilo překvapivě dobře, vzhledem k tomu, že předpovědi byly stanoveny na 30% ztrátu prodeje v letošním roce, nyní se dívá na očekávanou 12% ztrátu, která je ve srovnání s ostatními maloobchodními prodejnami Next na prvním místě v seznamu.

Next by potenciálně mohl vidět obrovský růst vedoucí do roku 2021 a dále, protože po oznámení, že Debenhams a Arcadia Group jsou oba zavřeny, pokud nebudou zakoupeny, mohl potenciálně vidět, že Next má nejen větší přítomnost na hlavní ulici, ale mohlo by vidět nárůst podílů společnosti Next na trhu a další.

Ve třetím čtvrtletí měl Next úspěšné čtvrtletí s online prodejem, který dosáhl 23,1%, a v současné době je o 2,8% vyšší než v loňském roce, pokud jde o prodej plných cen, spolu s prognózou čistého zisku před zdaněním ve výši 365 milionů GBP, což je podle předpovědi 65 milionů GBP v září.

Vzhledem k tomu, že společnost Next stále zvyšuje tržby a nadále získává na síle, společnost také tlačí na snížení čistého debetu na konci roku, aby se letos snížila také o 487 milionů GBP. Díky tomu zůstane nevyrovnaný debetní zůstatek ve výši 625 milionů GBP.

Jelikož přišlo potvrzení nové vakcíny spolu s krokem v maloobchodních prodejnách Next, výsledky Q4, které budou předloženy 5. ledna a které ukáží výkonnost společnosti v tomto náročném roce.

Ale Next má velký potenciál být jedním z nejlepších hráčů FTSE 100 a bude mít rozkvetlý rok 2021 a dále.

8. Tesco PLC (LON: TSCO)

graf cen akcií Tesco

Rok 2020 byl rokem pro supermarkety a základní maloobchodní prodejny po celém světě, protože pandemie koronavirů se zmocnila obchodů, které nejsou nezbytné, a všech ostatních průmyslových odvětví k uzavření nebo provozu v mnohem menším měřítku.

Za prvé, jaký rok má značka Tesco za sebou rok v supermarketu, přinejmenším s prodejem, silný rok a dokonce viděl, že jeho online nakupování vzrostlo během národních období uzamčení o 90%.

Úspěšná značka supermarketu byla s pandemií velmi otestována, dokázala však vyniknout. S náborem dočasných zaměstnanců, kteří se chystají zamířit do prvního národního uzamčení, udržováním a vytvářením více než 16 000 stálých zaměstnanců přidáváním k rostoucí společnosti v supermarketu.

Jak ukazují zprávy, online prodej potravin společnosti Tesco také prudce vzrostl a v rámci zprávy za první pololetí společnosti ukázal, že se zvýšil téměř o dvojnásobek.

Společnost TSCO zaznamenala od začátku roku nárůst o 7%, dokud její výsledky za první pololetí neskončily v srpnu a její tržby dosáhly 26,7 miliard GBP a pouze ve Velké Británii Tesco oznámilo, že prodej potravin vzrostl o 9%.

Ačkoli se společnost dobře vyrovnává, značka stále musela vyčlenit finanční prostředky a měla vysoké náklady na výplatu, aby se přizpůsobila novým bezpečnostním opatřením Covid-19 ve všech obchodech po celé Velké Británii.

Nově jmenovaný generální ředitel, Ken Murphy, se vyjádřil ke svým myšlenkám v prohlášení, ve kterém doporučil, aby prodej zboží Halloween předvedl „silný“ výkon a doufá, že zákazníci budou v nadcházející vánoční sezóně stejně pozitivní, což povede k dalšímu zvýšení prodeje společnosti.

Spolu s prudkým prodejem dokončila společnost TSCO také proces odprodeje svých thajských a malajských podniků, které byly údajně označeny v prodejní hodnotě kolem 10,6 miliard liber.

V souvislosti s prodejem značky v asijské společnosti společnost oznámila, že čistá hodnota akcií bude akcionářům zaslána 5 miliard GBP prostřednictvím speciální dividendy. A další 2,5 miliardy GBP přidané do důchodového systému Tesco PLC.

Analytici sdílejí pozitivní výhled ceny akcií společnosti Tescos pro rok 2021 se střední cenou 276p, kde v současné době činí 226,30p. Díky čemuž je z této akcie supermarketu dobrý nákup od roku 2021.

9. Aviva Plc (LON: AV)

graf cen akcií společnosti aviva

Aviva, přední britská pojišťovací společnost číslo 1, je na seznamu 10 nejlepších britských akcií, které si koupí v roce 2021.

Přestože Aviva letos čelila výzvám jako většina pojišťovacích společností, pojišťovací firma se prosadila a během letošního roku provedla i několik pozitivních změn, včetně jmenování nové generální ředitelky Amandy Blanc.

Spolu s představením nové strategie společnosti byl velkou součástí také prodej společností Aviva Singapore a Aviva Vita v Itálii za 2 miliardy GBP, jehož cílem je „zjednodušit“ portfolio společnosti Aviva podle doporučení Blanc.

V návaznosti na pozitivní výhled pro společnost v roce 2020 v poslední zprávě uvádí, že představenstvo deklarovalo prozatímní dividendu 7p na akcii v lednu 2021, přičemž představenstvo očekává dodání 14p na akcii, které podléhá nad výsledky a rozhodnutí učiněné v březnu 2021.

Vzhledem k pozitivnímu výhledu pojišťoven na rok 2020 s rostoucími zisky, který umožnil dividendám na úrovni 7 procent na akcii a potenciálnímu zvýšení, je to právě to, v čem se tato britská akcie stane součástí roku 2021.

10. Persimmon Plc (LON: PSN)

graf cen akcií tomelů

I když do roku 2021 nic není jisté, trh s nemovitostmi je jedno odvětví, které si v roce 2020 vedlo skvěle s ohledem na všechny výzvy, které tento rok přinesl. A jednou z cest, zejména v současnosti v tomto odvětví, jsou investice typu buy-to-let, které jsou nyní zjevně velmi žádané.

S tržním stropem ve výši 8,24 miliard GBP měl Persimmon vynikající výsledky v první polovině roku, kdy ukázal téměř 49% meziroční růst oproti loňskému roku a je připraven dosáhnout skvělého celkového výsledku pro rok 2020.

Po vládním oznámení o udělení svátku kolkovného vybízelo mnoho lidí k dalšímu prosazování, aby se dostali na žebříček nemovitostí. Vidíme, jak současní majitelé domů mění svůj starý obytný prostor na nový, prostor FTB skákal na žebříčku nemovitostí a v poslední době došlo k nárůstu investorů, kteří jsou součástí mixu nákupu nemovitostí typu buy-to-let.

Přestože se proces nákupu bydlení během období uzavření zastavil, společnost Persimmon uvedla, že to nepoškodilo celkové výsledky firmy, pokud bylo něco posunuto dále.

Ve druhé polovině letošního roku britští majitelé domů oznámili, že má knihu objednávek dopředu kolem 2,5 miliard liber, což je nárůst o 21% oproti loňskému roku a v současné době je letos „vyprodán“.

Bývalý generální ředitel skupiny Dave Jenkinson uvedl v poslední zveřejněné zprávě, která navazuje na úspěšný rok společnosti, Jenkinson řešil nové dividendy pro akcionáře.

“S potěšením oznamujeme, že představenstvo navrhuje mírnou prozatímní dividendu 40p na akcii.” Další výplaty dividend v letošním roce budou podrobeny důkladné kontrole. “

Dean Finch, nový generální ředitel společnosti Persimmon, se nedávno podělil o svá prohlášení o ročním výkonu společnosti.

Finch ve svém prohlášení doporučil, aby Persimmon „fungoval dobře“ navzdory výzvám Covid-19 a je na cestě k dosažení „dobrého výsledku“ do roku 2020.

Persimmon je bezpochyby silným lídrem na trhu a jedním z lídrů na trhu, který je na kurzu, aby letošní rok nejen dokončil, ale je připraven na další úspěch v roce 2021 a dále.

Poté, co společnost Persimmon prokázala silnou finanční výkonnost a pokračovala v udržování této síly v novém roce spolu s budováním dalších cest ve značce, včetně zákaznických služeb, je na dobré cestě stát se pravděpodobně nejlepší britskou bytovou společností ve Velké Británii.

Jak investovat do akcií ve Velké Británii?

Nyní jsme založili některé z 10 nejlepších britských akcií v roce 2020 a akcie, které budou součástí roku 2021, nyní je čas vidět, jak se stát součástí britské akce obchodování s akciemi.

Než se pustíte do investování, je důležité vědět, že při investování vašich peněz není nic zaručeno. Proto je rozumné provádět a provádět co nejvíce výzkumu ve všech oblastech, kde uvažujete o umístění svých peněz.

Svou obchodní cestu můžete zahájit z pohodlí domova se vší pomocí a vedením na dosah ruky.

Za prvé, pro obchodování s britskými akciemi budete muset založit obchodní účet a najít makléře, který je pro vás vhodný.

Existuje mnoho online obchodních platforem, které můžete prozkoumat online, nicméně je nejlepší zvolit rozumně a zajistit, aby vámi zvolená platforma měla požadované licence spolu s makléřskými licencemi.

eToro, přední světová sociální a obchodní platforma, nabízí vše pro váš volný čas. Díky online obchodní platformě je váš začátek obchodování s akciemi jednoduchý, bez stresu, efektivní a rychlý.

Otevíráte svůj Účet eToro lze provést během několika minut, spolu s otevřením účtu zprostředkování, které se doporučuje, aby vaše peníze byly oddělené od vašich každodenních účtů.

Poté, co jste otevřeli svůj účet a vybrali si brokera vhodného pro vaše potřeby, je posledním bodem vložení peněz na zahájení vaší cesty obchodování s akciemi.

Neexistuje žádný časový limit, můžete si vzít tolik času a provést tolik výzkumu, kolik potřebujete, než investujete své peníze do čehokoli, protože je vždy moudré vědět, do čeho jde.

Zahrnuje všechny výhody, které eToro nabízí 0% provize, eToro vám nabízí přístup ke všem předním špičkovým akciím a dalším a nabízí vám také obchodní vzdělání, abyste porozuměli a mohli začít svou cestu obchodování s akciemi.

Bez nákladů na spuštění se můžete jednoduše zdarma zaregistrovat a vyzkoušet si, jak obchodní účet vypadá a funguje, takže pokud jde o skutečné řešení, budete se cítit jistější, jak obchodovat.

Ať už jste začátečník v obchodování nebo začátečník v investování, můžete se naučit všechny obchodní triky prostřednictvím této jednoduché, přímočaré moderní platformy.

eToro – Kupte si nejlepší britské akcie v roce 2021 s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíč Pbody

Existuje mnoho příležitostí investovat na britském akciovém trhu v roce 2021, ale letos je jasné, že stojí za to podívat se na 10 nejlepších britských akcií. Níže jsou uvedeny hlavní klíčové body pro britské akcie v roce 2021.

Pokud si pamatujete cokoli z nejlepších britských akcií pro rok 2021, abyste investovali, udělejte to tyto klíčové body.

 • Rightmove a BP na začátek našeho seznamu nejlepších akcií ve Velké Británii pro rok 2021
 • Před investováním vždy proveďte další průzkum vámi vybraných akcií.
 • Investice a nákup do akcií nepřicházejí s žádnými zárukami s rizikovými faktory.
 • Investujte v rámci svých finančních možností.
 • A konečně, je rozumné se ujistit, že vám 100% vyhovuje zvolená investice, zejména pokud hledáte investovat na dlouhou trať.

Doufáme, že náš seznam nejlepších 10 britských akcií, které mají investovat v roce 2021, byl užitečný.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me