Top 9 akcií nastavených tak, abyste zbohatli

Hledáte nejlepší akcie ke koupi? Tato příručka odpočítává prvních 9 akcií, které vám v roce 2021 mohou zbohatnout, a ukáže vám, jak si vybrat tyto nejlepší akcie.

Pokud jste v investování noví a chcete zjistit, které akcie na trhu jsou nastaveny tak, aby vám přinášely dobré výnosy, podívejte se, protože jsme představili 9 akcií, které se snaží archivovat váš cíl zbohatnout investováním moudře do správných rostoucích akcií.

Top 9 nejlepších akcií, které zbohatnou

Zde je rychlý přehled našich 9 nejlepších akcií, které vám v roce 2021 mohou zbohatnout:

  1. Pinterest
  2. ETSY
  3. Ostružina
  4. Náměstí
  5. Adobe
  6. PayPal
  7. Intuitivní chirurgie
  8. Facebook
  9. Cresco Labs

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

9 vybraných akcií se může pochlubit mnoha pozitivními a silnými atributy, díky nimž jsou tyto akcie ty, které, pokud neinvestují, pak určitě nechte na svém radaru, abyste se podívali na investování, jak budeme pokračovat dále do roku. Podívejme se blíže na to, jak si tyto akcie vedly a co vypadají, že vám v budoucnu nabídnou, protože tyto akcie vypadají, že budou dodávat po delší období.

Nejlepší akcie k nákupu, abyste zbohatli

Pro investory je cílem nejvíce zjištění, že určité akcie nebo více akcií, které mohou vypadat, že vás zbohatnou. Hledáte určitou společnost, která se chystá založit další „zázračný zázrak“ v jakékoli oblasti, jako je další v poptávce vakcína Covid-19 nebo společnost, která poskytuje nejlepší konopí na trhu.

Na druhé straně je pak vede k tomu, že se poptávkové akcie budou dlouhodobě držet, protože se zdá, že v průběhu let zajistí výjimečný růst. To je to, co mnoho investorů vkládá své naděje do hledání, a ano, tento sen je více než dosažitelný.

Pokud jste v investování začátečník a hledáte takové akcie, které vás mohou zbohatnout, možná už máte představu o tom, které akcie mají velký potenciál. Široce se však doporučuje provádět další výzkum základů různých akcií, protože budete moci vidět větší obrázek akcií, včetně jeho minulé, nejnovější výkonnosti a toho, co se dívá do budoucna u určitých zajímavých akcií.

Rok 2020 přinesl investorům mnoho lekcí, díky nimž si mnozí dávali pozor na růst akcií, protože mnoho lidí mělo kvůli globální pandemii bouřlivou skalnatou cestu, což investory zase přivedlo k tomu, aby se drželi akcií s růstem velkých kapitalizací (které drží velký růst potenciál s menší volatilitou) nebo dokonce chtějí investovat do dividendových akcií (považovány za bezpečnější investice).

Jak již bylo řečeno, růstové akcie, i když všechny představují své vlastní rizikové prvky, nabízejí fantastické vyhlídky na růst, které mohou vést k obrovskému úspěchu, úspěchu, který může trvat mnoho let a z vás bude velmi bohatý, pokud se podíváte na dlouhodobé udržení těchto investic spolu s náležitou péčí.

Jak si vybrat nejlepší akcie, které by mohly vypadat, aby vás zbohatly

Když hledáte investovat do jakýchkoli akcií, existuje řada faktorů, které musíte zvážit, než skočíte přímo do nákupu jakékoli akcie.

Za prvé, vaším počátečním bodem je věnování času domácím úkolům na zajímavých zásobách, pak se potenciálně můžete podívat na rozšíření svých obzorů a podívat se na více zásob, co vám mohou nabídnout, jakmile pochopíte a lépe porozumíte hodnocení zásob.

Toto je nejdůležitější a nejdůležitější krok při zahájení nebo procházení vaší obchodní cesty. Při pohledu na základy každé akcie, včetně jejího budoucího potenciálu, je klíčové, když se snažíte najít dobrou hodnotu v jakékoli akci, zejména v případě, že se snažíte dlouhodobě držet akcie, když se snažíte dosáhnout vysokých výnosů.

Jak bylo stručně uvedeno, mezi základní principy společnosti patří pohled na různé metriky oceňování, jako je poměr P / E společnosti, protože to vám pomůže zjistit, jak dobře si vede cena akcií ve srovnání s výnosy společnosti, k čemuž tato hodnotová strategie patří je široce sledován investory při pohledu na nejlepší akcie pro přidání bohatství.

Za druhé, vzít v úvahu, v jakém dluhu je společnost. Dalším klíčovým prvkem, který je třeba vzít v úvahu, je pohled na poměr dluhu a vlastního kapitálu společnosti. Pokud má akcie vysokou úroveň dluhu ve srovnání s vlastním kapitálem, je tato akcie vystavena vysokému riziku a může být nakonec nákladná.

Pohled na cenu akcií společnosti také naznačuje, jak dobře si akcie vedou. Pokud je cena akcií akcie na výrazném vzestupu, je to jasná známka toho, že společnost nabízí růstový a výdělečný potenciál, ve většině případů.

Jakmile jste si prostudovali klíčové finanční prvky akcií, je rozumné podívat se na to, o co akcie usilují, pokud jde o budoucí vývoj s dopřednými strategiemi a plány růstu společnosti.

Vezmeme-li v úvahu všechny tyto faktory, jsou to klíčové prvky při zkoumání, zda je populace na vzestupu. Když se zaměřujete konkrétně na akcie, které vás chtějí zbohatnout, je rozumné podívat se na větší obrázek.

Podívejte se na trh a jeho fungování, jsou na trhu akcie, které nabízejí služby v různých průmyslových odvětvích, které se rozkvétají, jako například akcie, které se dostaly do tohoto seznamu, BlackBerry Inc. Tyto akcie jsou spojeny s automobilovým průmyslem která elektrická vozidla se snaží ovládnout silnice v příštích 20 letech a více spolu s dalšími cestami.

S tím, co bylo řečeno, pojďme se podívat na 9 akcií uvedených v tomto seznamu. Tyto vybrané akcie mají silné základy, aby mohly buď pokračovat ve svých úspěšných příbězích, nebo dosáhnout dalšího úspěchu v růstu, protože se buď dobře přizpůsobily, nebo byly v tomto náročném roce chytře umístěny a vypadají, že do příštích let budeme mít dobrou pozici.

Proto jsme sestavili seznam nejlepších akcií, které by vás mohly v příštích letech prosadit.

1. Pinterest

Underdog platforma sociálních médií Pinterest Inc je akcie, která je nejen jedinečná ve srovnání s jinými platformami sociálních médií, ale díky své jedinečnosti se ukazuje jako populace sociálních médií, do které byste měli investovat. Jednotlivci se shromažďují na tomto webu, aby získali jedinečný , kreativní a cenově dostupné styly, vzory a inspirace spolu s mnohem více.

V roce 2020 tento fond sociálních médií vynikal, protože jednotlivci hledají módní trendy a kreativní inspiraci při nakupování nejnovějších trendů, což potvrdilo, že platforma měla od srpna 2020 více než 400 milionů aktivních uživatelů. společnost umožňuje jednotlivcům vyhledávat a „připínat“ jejich oblíbené designy na různé náladové desky nebo běžněji známé jako „nástěnky“, spolu s možností zakoupit si jejich vybrané designy.

Ve srovnání s jinými platformami sociálních médií je PINS vnímán jako zábavnější, pozitivní a kreativní platforma, ke které máte také přístup k GIFS a videím.

Tato akcie od svého založení koncem roku 2009 dobře rostla, protože si získala jméno ve světě sociálních médií a stala se společností s velkými společnostmi s tržní kapitalizací až do výše 50,66 miliard USD.

V posledních dnech společnost poskytující služby sociálních médií zveřejnila své nejnovější výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2020 a výsledky za celý rok a chlapec tuto akci nezklamal.

Společnost vykázala meziroční růst tržeb za Q4 o 76% na 706 milionů USD, přičemž tržby v roce 2020 vzrostly meziročně téměř o 50% na celkové tržby 1 693 milionů USD. Na základě těchto příjmů společnost potvrdila, že v roce 2020 získala více než 100 milionů aktivních uživatelů, což je doposud nejlepší rok v historii Pinterestu pro přivítání nových uživatelů, což zvýšilo globální měsíční počet aktivních uživatelů, protože dosáhlo 459 milionů, což je růst o 37% rok za rokem.

V závěru zprávy generální ředitel Ben Silbermann a finanční ředitel Todd Morgenfeld oba potvrdili, že letošní rok byl pro společnost fantastickým úspěchem spolu s potvrzením budoucích růstových plánů společnosti, protože se snaží pokračovat v úspěchu této akcie.

“Q4 uzavřela pro Pinterest pozoruhodný rok růstu.” Pokračující inovace produktů, jejich realizace a dřívější a delší prázdninová sezóna nám pomohly dosáhnout 76% meziročního růstu tržeb, “uvedl Todd Morgenfeld, finanční ředitel společnosti Pinterest.

Zatímco generální ředitel Ben Silbermann uvedl: „Jak se díváme do budoucnosti, naším zaměřením bude i nadále poskytovat inspirativnější a nakupovatelnější obsah a pomáhat inzerentům uvědomit si hodnotu a pozitivitu naší platformy.“

V návaznosti na budoucí výhled této akcie jsou prioritami strategických plánů společnosti do roku 2021 zkušenosti společnosti Pinner, úspěch inzerentů a nákupní třída, do nichž bude společnost investovat, protože se bude snažit dále zvyšovat počet zaměstnanců spolu s pokračující podporou a růstem. dlouhodobý růst.

Ve srovnání s únorem 2020 cena akcií PINS vzrostla téměř třikrát, než je dnes, na 80,44 USD v porovnání s 25,20 USD tentokrát v loňském roce, což při pohledu na její reálnou hodnotu zanechává dojem, že tato akcie je v současné době také mírně nadhodnocena. . Cena akcií této akcie navíc během cesty vykázala mírné nárazy, ale za poslední měsíce se jí podařilo bez většího narušení akcelerovat.

Když porovnáte tuto akci s jednou jako Facebook (FB), která sama o sobě dosáhla dobrých čísel, nejen v minulém roce, ale po mnoho let, PINS zaznamenal nárůst o 37% nových aktivních uživatelů za měsíc ve srovnání s Facebookem, který plošně na všech svých platformách čerpal 14%.

Akcie PINS drží bezchybnou rozvahu spolu s předpokládaným růstem zisků a výnosů téměř o 50%, takže není pochyb o tom, že tato akcie může pokračovat v archivaci.

Vzhledem k tomu, že akcie PINS se snaží začít Q1 s orientačním výnosem 70% na základě údajů společnosti, je to jen začátek toho, co by mohlo být nejen dalším úspěšným rokem, ale jedním z mnoha pro tuto rostoucí pozitivní platformu sociálních médií, na kterou se může dívat na to, jak vám bude časem sedět na dobrých výdělcích.

Z Pinterestu je patrně mnohem víc. To je důvod, proč je na prvním místě v našem seznamu nejlepších akcií.

Kupte si akci PINS s provizí 0% hned teď

2. ETSY

Zatímco se držíme módních a kreativních trendů, další populací, která se může podívat na kreativitu se svými výnosy, je Etsy Inc (ETSY).

Akcie ETSY dostaly v uplynulém roce i v posledních dnech nadšené recenze, jak si zaslouží., Protože tento kreativní americký web elektronického obchodování pomohl jednotlivcům zůstat v podnikání a čerpat z příjmů po celý rok 2020 díky svým jedinečným rafinované designy od domácí výzdoby až po oblečení.

Přední online tržiště v současné době umožňuje prodejcům prodávat a prodávat své produkty po celém světě, přičemž každý seznam stojí 0,20 $ a Etsy převezme 5% z konečné prodejní ceny každého produktu. Zatímco prodejci poté platí Etsy Inc měsíční poplatek, aby mohli působit na jejich tržišti.

V průběhu roku 2020 byly jednotlivci tlačeni k online nakupování, protože obchody po celém světě již několikrát zavřely své dveře a v mnoha zemích v současné době platí omezení týkající se zavírání obchodů, takže online tržiště zvyšují tržby prostřednictvím online prodeje a Etsy se zdá být jeden jasný vítěz v této hře.

Společnost, která má zveřejnit své výsledky za Q4 a celý rok na konci února 2021, si již vyzvedli investoři z celého světa a mluvili o nich.

Vzhledem k tomu, že investoři netrpělivě čekají na to, co si tato akcie přitáhla za poslední čtvrtletí a co tato akcie vytvořila v průběhu roku, protože v roce 2020 dominoval na trhu sektor elektronického obchodování. Skutečnost, že šok Etsy vzrostl o více než 330% v průběhu roku se akcie budou snažit dosáhnout očekávaných fantastických výnosů, zejména proto, že budou zahrnovat prodeje během vánočních svátků.

Ve zprávě společnosti za 3. čtvrtletí vzrostly tržby společnosti ETSY Inc ve třetím čtvrtletí o 128% na 451 478 USD, z roku 197 497 USD, což vykázalo 102,1% nárůst za devětměsíční období končící 30. září na 1 108 270 $.

Aktivní prodejci vzrostli o 42% vedle aktivních kupujících, kteří se zvýšili na 55,4%, což potvrzuje, že nakupující hledají jedinečné vzory.

Cena akcií ETSY dnes činí 229,15 USD s 52týdenním rozpětím mezi nejnižšími 29,95 USD a nejvyššími 239,47 USD. Ale na základě statistik společnosti, včetně ceny akcií a poměru P / E 118, které aktuálně drží, je tato akcie přinejmenším nadhodnocena. Pokud ale cena akcií vypadá, že se propadá, tato akcie je určitě ta, která se přidá do vašeho portfolia a udrží si tak velkou dlouhodobou investici, protože se může pochlubit skvělými vyhlídkami na růst se vší svou jedinečností.

Mnoho odborníků by tvrdilo, že akcie ETSY mají před sebou dlouhou cestu. Jako takový máte šanci koupit akcie za příznivou cenu.

Nakupujte akcie ETSY s provizí 0% hned teď

3. BlackBerry

BlackBerry, nadnárodní společnost Candian, stojí ve zkoušce času a stále si udržuje svoji přítomnost v sektoru smartphonů. Je pravda, že společnost BB Stock určitě nedosáhne společností, jako je Apple Inc (AAPL), ale BlackBerry Inc je určitě silným hráčem, protože v posledních letech změnil své zaměření na jiné cesty, včetně služeb kybernetické bezpečnosti a řešení internetu věcí. Dokazující, že tato populace je schopna rozmanitosti a může vypadat, že v této rostoucí aleji uspěje.

V posledních dnech cena akcií BB dramaticky vzrostla, což BlackBerry dokonce uvádí, že si nejsou jisti přesnou příčinou náhlého obrovského nárůstu poptávky, kromě toho, že investoři již možná vidí něco zvláštního, co se potenciálně blíží budoucnost, jak se svět BlackBerry posouvá k dalším rostoucím průmyslovým odvětvím.

Ačkoli BlackBerry stále pracuje v odvětví smartphonů, jeho řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti jsou tím, co vede. Jednou z možností, kde BlackBerry může prostě vyniknout, je ve skutečnosti jeho datová platforma Intelligent Vehicle Data Platform (IVY). Tato datová platforma pomáhá výrobcům automobilů získat přesná a zabezpečená data o vozidlech, aby byli schopni udržet nebo stabilizovat se spolu s vytvářením dalších poznatků, které je třeba do vozidel přidat, aby poskytly lepší zážitek z jízdy.

S tím, co bylo řečeno, je způsob, jakým se velký posun směrem k elektromobilům míří a tlačí směrem, obrovská cesta, která by se mohla dobře dívat na vynikající zásoby BB a která by mohla i nadále výrazně růst. Spolu s IVY byl software BlackBerry QNX od poloviny roku 2020 již nainstalován do více než 175 milionů automobilů po celém světě, což byl obrovský nárůst oproti zprávě společnosti za rok 2019.

Kromě rostoucí cesty společnosti v automobilovém průmyslu je prevence a blokování počítačových virů také způsob, jakým BlackBerry vypadá a přináší dobré výsledky. Společnost BlackBerry postupem času získala různé společnosti a společnost, ve které společnost Cylance, softwarová firma, která získala několik ocenění za své úspěchy a v roce 2019 měla vlastní tržby 100,1 milionu dolarů, koupila v roce 2019 společnost BlackBerry Inc za 1,4 miliardy dolarů.

Jak dnes vypadá BlackBerry Stock?

BlackBerry Inc v současné době drží cenu akcií 13,17 $ a drží 52týdenní rozmezí 2,70 $ na nejnižší a 28,77 $ na nejvyšší. Cena akcií BB je však velmi volatilní, jak se ukázalo, a to nejen v posledních měsících, ale i v posledních letech.

Když se podíváte na tyto základy akcií, můžete vidět, že akcie BB vypadají velmi riskantně a měli byste pravdu. Dalším pozitivem, které pro tuto akci platí, je to, že má zdravou finanční pozici, včetně krátkodobých aktiv BlackBerry, které dobře převyšují krátkodobé i dlouhodobé závazky..

V nedávné zprávě společnosti za Q3 se potvrdilo, že akcie Canadainu měly další solidní výkon. Společnost vykázala tržby GAAP za třetí čtvrtletí ve výši 218 milionů USD pod druhým čtvrtletím společností ve výši 259 milionů USD, stále však vykazuje silnou poptávku spolu s tržbami GAAP v oblasti softwaru a služeb za třetí čtvrtletí na 162 milionů USD, i když toto číslo zaostává za společností Hodnota z roku 2019 ve výši 262 milionů USD. Pokles byl způsoben kolektivními přispívajícími faktory, včetně pandemie Covid-19, jak to trvalo a stále se zmocňuje ekonomiky.

Celková hotovost, peněžní ekvivalenty, krátkodobé a dlouhodobé investice společnosti byly také pěkně nastaveny na 757 milionů USD, přičemž čistá hotovost z provozní činnosti byla 29 milionů USD.

Vzhledem k tomu, že se oblasti nepochybně nadále zrychlují, v odvětví kybernetické bezpečnosti budou jednotlivci pokračovat v práci na dálku spolu s elektrickými vozidly, která se budou v následujících letech snažit ovládnout silnice, všechny tyto faktory mají v těchto růstových třídách zakomponovány zásoby BB.

To vede k potvrzení, že BlackBerry Inc je ve skutečnosti akciová společnost, která by mohla vypadat jako hráč outsidera, který by mohl vypadat nastaven tak, aby poskytoval skvělé finanční výnosy, protože předpovědi prognózovaných výnosů pro příští tříletý výhled vzroste o 89% ročně. a při růstu této populace existuje spousta vzhůru.

Nakupujte akcie BB s provizí 0% hned teď

4. Čtverec

Americká společnost poskytující finanční služby Square Inc (SQ) je akciová společnost, kterou již možná znáte, protože tato akciová společnost je v současné době další dominující akciová na trhu..

Tato akcie je jednou z nejvýkonnějších akcií na americkém trhu a je již řadu let, protože je zjevná jak spotřebitelská poptávka, což zase vedlo investory k naskočení na tuto výkonnou akci.

I když tato populace byla v průběhu let výkonnou společností, mnoho analytiků si myslelo, že tato populace nesplní očekávání za poslední rok kvůli pandemii koronavirů. Vzhledem k tomu, že byl sektor pohostinství tvrdě zasažen a který silně operuje pomocí společnosti Square Inc, byla tato třída považována za velkou ztrátu pro akcie. Spořicí milost pro SQ je ale ta její Cash App, která byla spořicí milostí pro akcie a ta, která pokračuje a mohla by potenciálně pokračovat po post-Covid-19.

Aplikace Cash je navržena tak, aby uživatelům umožnila převádět peníze navzájem pomocí aplikace pro mobilní telefony, aby byla zajištěna snadnost a efektivita.

Dalším klíčovým bodem, na který je třeba upozornit v souvislosti s touto aplikací v hotovosti, je to, že Square v listopadu 2020 oznámilo, že má v úmyslu získat Credit Karma Tax. Credit Karma Tax je služba registrace daní „udělej si sám“, která umožňuje jednotlivcům a majitelům firem využívat tuto službu na dosah ruky.

Existuje mnoho způsobů, jak mohou jednotlivci používat tuto futuristickou aplikaci, která přidává další vyhlídky na růst této rozkvetlé populace jako celku. A jak zavádění vakcín pokračuje, doufá, že se pohostinství plně otevře, je na kartách, díky nimž tato zásoba opět vzkvétá.

Kvůli probíhající pandemii Covid-19 došlo k vyřazení akcií společnosti Square, ale stále vykazovaly velmi dobré výsledky a překonávaly revidovaná očekávání prognóz, která analytici poskytli akciím, když se sektor pohostinství vydal na jih.

Cena akcie dnes činí 262,24 USD, což od března 2020 akciový pokles výrazně poklesl na nejnižší cenu 38,09 USD 20. března 2020. Od té doby ale poté akcie opět působivě zesílily, a to je hlavně díky Hotovostní aplikace.

Někteří mohou namítnout, že ve skutečnosti je tato populace na základě poměru akcií PE významně nadhodnocena.

V rámci zprávy společnosti Q3 společnosti Square Inc potvrdila, že ekosystém Cash App zaznamenal větší angažovanost, protože počet zákazníků Cash App se téměř zdvojnásobil oproti třetímu období roku 2019. Díky této zprávě dosáhl hrubý zisk Cash App 385 milionů $, což je meziročně o 212% více -rok.

To vám pak přináší pohled na celkový čistý výnos společnosti, který k 3. čtvrtletí společnosti dosáhl 3,03 miliardy USD, což společnosti meziročně vzrostlo o 140%. Celkové čisté příjmy bez bitcoinů vzrostly meziročně o 25%, což je nárůst o 25%.

Co můžete očekávat od čtvercového skladu kupředu?

Akcie společnosti Square Inc dostaly analytici smíšené recenze, přičemž se dívají dopředu obklopené přetrvávající nejistotou, že pandemie Covid-19 na celém světě roste, 18 z 36 analytiků Wall Street ohodnotilo tuto akci hodnocením „silný nákup“, 2 akcie hodnotí „Koupit“, 13 uděluje akcii hodnocení „Hold“, 1 hodnocení „Prodat“ a 2 hodnocení „Silný prodej“, což dává této akci konsensuální hodnocení „Koupit“.

Zatímco Zacks Investment Research poskytl konsensuální hodnocení „Hold“ pro akcie, ale s příslušným stupněm A pro růst. Spolu s předpovědí růstu zisků v příštích třech následujících letech vzroste o zdravých 76% ročně.

Tato akcie má silný a slibný dlouhodobý růstový potenciál, protože stále přidává další software, aby jejich stávající aplikace byly jednodušší a efektivnější pro uživatele po celém světě při provádění jejich transakcí. Vytvoření této akcie, ve které byste chtěli přidat do své solidní sbírky akcií, ale v ideálním případě se díváte na přidání této akcie, když je správná cena.

Kupte si Square Stock s 0% provizí hned teď

5. Adobe

Adobe Inc (ADBE), americká nadnárodní společnost zabývající se počítačovým softwarem, se v posledních letech stala nesmírně populární, zejména proto, že jednotlivci po celém světě jsou stále kreativnější na platformách sociálních médií a při úpravách obrázků a videa. Společnost Adobe provozuje mnoho softwarových produktů, včetně Adobe Illustrator, softwaru pro úpravu obrázků Photoshopu, Adobe Creative Suite, ekosystému webového softwaru Adobe Flash, ale jeho nejoblíbenějšího Adobe Creative Cloud.

Není žádným překvapením, že zatímco sociální média se dnes v naší realitě stala silnou součástí, přičemž jednotlivci mají pracovní pozice jako „Content Creators“, „Influencers“ a mnoho dalšího, k čemuž tato aplikace byla, když hledají úpravy jejich obrázky. Spirála z toho způsobila, že ostatní jednotlivci, kteří nejsou v určité profesi, zkoumali vlastnosti těchto akcií a přizpůsobili je své digitální přítomnosti.

Zatímco jeho kreativní stránka podnikání je i nadále úspěšná, při surfování na internetu se s největší pravděpodobností setkáte s dalšími produkty Adobe. Velká softwarová společnost poskytuje služby od serverového softwaru po software eLearning, což vede k úpravám zvuku a programům webového designu. V průběhu roku 2020, kdy se omezení z domova rozšířila po celém světě, společnost Adobe těžila ze svého softwarového sektoru. Cílem této softwarové společnosti je nenechat v rámci své divize žádný kámen na kameni a zatím se všechny ukázaly jako úspěšné.

Přestože akcie v prosinci 2018 mírně poklesly ve své ceně akcií, od té doby tyto akcie rostou a rostly dobře, a to i přes mírný pokles na 295,34 USD v březnu, kdy pandemie otřásla světem spolu s finančním trhem. Dnes se akcie pohybují na 493,76 USD s 52týdenním rozsahem 255,13 USD na nejnižší a 536,88 USD na nejvyšší při současném poměru P / E 44,55, což je v současné době pod průměrem odvětví.

V nejnovější zprávě společnosti za čtvrté čtvrtletí a za celý rok 2020 přinesla tato akcie růst oproti 4. čtvrtletí a pokračovala v meziročním růstu. Společnost Adobe dosáhla v roce 2020 rekordních ročních výnosů 12,87 miliard dolarů, přičemž meziročně vzrostla o 15%, čtvrtletní tržby společnosti Adobe dosáhly ve čtvrtém čtvrtletí 3,42 miliardy dolarů, což představovalo dalších 14% nárůst, segment digitálních médií se meziročně zvýšil o 20% na 2,50 miliardy dolarů vedl k nárůstu tržeb v segmentu Digital Experience meziročně o 10% na 819 milionů USD.

Spolu s 14% růstem tržeb v rámci předplatného Digital Experience.

Jelikož tato akcie předpovídala předpovědi včetně jejích tržeb, protože meziročně vzrostla o 15%, včetně toho, že během roku 2020 vygenerovala provozní hotovostní toky 5,7 miliardy USD, v současné době je tato akcie v dobré finanční pozici.

Na základě zpráv o akciích předpokládá prognóza tržeb společnosti Adobe Inc do roku 2021 nárůst o 18,7%, ačkoli společnosti vydělávající na akcii se pravděpodobně sníží kvůli poklesu čistého příjmu v důsledku daňového zvýhodnění v roce 2020. Tato akcie je však stále se snaží zvýšit růst s predikcí výnosů meziročně o 15% vyšší na základě aktuálních výnosů této akcie.

Analytici z Wall Street také potvrdili, že do této akcie je třeba se zapojit, protože 12 ze 16 analytiků pokrývajících tuto akci označilo tuto kreativní akci ADBE za „silný nákup“ spolu s předpovědí průměrné predikce ceny akcií na vzestupnou hodnotu 14,03 %.

Zisk v průběhu roku dobře rostl a dosáhl pouze 80% a při dalším vývoji je u této akcie stále prostor pro růst. Vzhledem k současné situaci ve světě, protože vzdálená práce je stále integrována a někteří mohou dokonce říci, že se může stát novým způsobem práce po Covid-19, spolu s kreativitou této populace, je Adobe Inc určitě ten, který vám může nabídnout fantastické hodnotu v příštích letech.

Kupte si Adobe Stock s 0% provizí hned teď

obchodní akcie

6. PayPal

Celosvětový online platební systém je solidním růstovým fondem, který spolu s ním nabízí velkou hodnotu.

Vzhledem k tomu, že svět vedl více do digitálního světa, v posledním roce se společnost PayPal Holdings ještě více dostala do pozornosti mnoha investorů. Je více než pravděpodobné, že z různých důvodů je to pozitivní i negativní přirozeně. V posledních dnech, kdy společnost oznámila své nedávné finanční výsledky, tato akcie opět vzrostla, jak se její cena akcií stupňovala na pozadí nedávných potvrzení společnosti.

V současné době je společnost PayPal Holdings Inc svědkem svého největšího a historického roku do roku 2020, kdy tržby společností vzrostly ve čtvrtém čtvrtletí na 6,11 miliardy USD, což překonalo předpovědi předpovědi a vzrostlo o 23% a překonalo vlastní výdělky, které během čtvrtletí překročily 6 miliard USD, což je roční příjem vzrostl o 22% na 21,45 miliardy USD.

Společnost PayPal Holdings Inc přidala 16 milionů čistých nových aktivních zákazníků ve 4. čtvrtletí a v průběhu roku dodala rekordních 73 milionů nových aktivních aktiv, které akcie skončily na 377 milionech aktivních účtů, což představuje meziroční nárůst o 24%. Společnost konečně potvrdila, že do budoucna očekává, že do roku 2021 přidá dalších 50 milionů čistých nových aktivních účtů.

Pokud jde o budoucí vyhlídky, očekává se, že prognóza příjmů PayPal vzroste o 18% ročně, což překoná tržní průměr. Vedle Wall Street analytici také upřednostňovali tuto akci, aby pokračovala v doručování, a bylo jí uděleno hodnocení „Strong Buy“ 29 z 35 analytiků, kteří v současné době pokrývají akcie PayPal, aby získali konsenzuální hodnocení „Buy“ u této akcie celkově.

Samotné společnosti PayPal Holdings potvrdily, že usilují o růst tržeb v prvním čtvrtletí o 28%, i když tato populace je vzhledem k finanční situaci realistická s ohledem na pozdější okolnosti, že akcie mohou od historického roku 2020 poklesnout, ale přesto se budou snažit dosáhnout protože EPS by mohl vypadat jako pokles o 0,35 USD.

Ke konci prosince činil zisk na akcii PayPalu 3,58 USD, k čemuž je prognóza zisku na akcii u akcií dána nízkým odhadem 2,59 USD s vysokým odhadem 4,16 USD pro rok 2021.

Společnost dnes sedí za cenu akcie 282,17 USD a ve srovnání s minimem ceny akcií 85,26 USD v březnu 2020 tato cena akcií akcií téměř vzrostla 4x tak vysoko jako dnes, což vám dává jasnou představu o tom, kde tato akcie má a kde je nadpis.

Tato akcie opět vykazuje známky toho, že je v současné době nadhodnocena, ale mít čas strávit čísla a svět se brzy začne otevírat tuto cenu akcie může jen mírně poklesnout, a pokud ano, bude pro vás ideální čas získat na palubě a dlouhodobě si ponechat tuto zásobu ve svém portfoliu.

Tento trend se nebude brzy snažit zpomalit, akcie Paypalu budou nepochybně dobře fungovat po mnoho dalších let. Pokud ale akcie mírně poklesnou v rámci své ceny akcií, využijte všech výhod, protože tato akcie má silný potenciál zbohatnout vás v průběhu času. Celkově vzato Paypal pravděpodobně zůstane v našem portfoliu nejlepších akcií k nákupu po mnoho a mnoho let.

Kupte si nyní sklad PAYPAL s provizí 0%

7. Intuitivní chirurgie

Intuitive Surgical Inc, americká korporace Healthcare akcie, která si vydělala svým současným dlouhodobým investorům fantastické výdělky v průběhu let, protože tato akcie se rozrostla a stala se akcií, ve které budete chtít být součástí z mnoha slavných důvodů, ale hlavní jedna je hodnota.

Intuitive Surgical Inc je americká společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává produkty používané pro klinické operace.

Nejnovější robotický výtvor značky, chirurgický systém da Vinci, se stal silou sama o sobě a tou, která posouvá tuto zásobu na nová maxima. Tento robotický kus vybavení není levný a může se pohybovat v rozmezí od 1 milionu do 1,5 milionu dolarů, nebo pokud se díváte na nejmodernější zařízení společnosti, které da Vinci SI vydalo v roce 2009, bude vás tento kus stát kolem 1,8 milionu až 2 dolarů milion za kus.

Systém je navržen s integrovanou lidskou konzolou, kterou převezme lékařská profese, zatímco nohy se rozprostírají od strojního zařízení se zařízením zabudovaným na koncích strojního zařízení, které umožňuje chirurgům získat jasnější a přesnější obraz, aby mohli dosahují lepších výsledků při složitějších a intenzivnějších chirurgických zákrocích.

V loňském roce bylo provedeno více než 1,2 milionu postupů, i když je to skvělá zpráva, v postupech stále přetrvával neúspěch kvůli narušení způsobenému pandemií Covid-19. Ale bezpochyby, jak se infekce Covid-19 začíná zmírňovat, začne probíhat více operací, které se mohou chlubit těmito příjmy ze zásob, protože více zdravotnických zařízení se snaží přidat toto zařízení do svých zařízení.

Od konce roku 2019 do roku 2020 bylo celosvětově umístěno necelých 5 000 chirurgických systémů da Vinci.

Akcie Intuitive Surgical Inc dnes nepřijdou levně, protože tato akcie stojí na 782,06 USD, což je na základě ocenění této akcie patrné, že je nadhodnocená, s poměrem p / e 84,1.

Navzdory tomu, že je tato akcie nadhodnocena, získala analytici z Wall Street 10 hodnocení „Buy“ spolu s 8 „Hold“ hodnocením, což celkově dává konsensuálnímu „Hold“ hodnocení. Dvanáctiměsíční cenový cíl byl stanoven na 736,06 USD, což naznačuje jasnou nevýhodu, spolu s vysokým cenovým cílem 879,00 USD a nízkým cenovým cílem 410,00 USD.

Jak postupujeme vpřed v boji proti Covid-19, umožníme to provádět další stěžejní operace napříč zdravotnickým průmyslem, což povede k tomu, že zásoby ISRG budou jednou zásobou zdravotní péče v souladu s tím, že půjde přímo nahoru, protože je jasné, že již je být v dobré pozici.

Koupit ISRG Skladem s 0% provizí hned

8. Facebook

Powerhouse gigant v sociálních médiích Facebook (FB) je akcie, s nimiž je každý obeznámen, i když jste v oblasti investování noví, budete mít více než pravděpodobné určité náznaky toho, kde se dnes akcie nacházejí na trhu.

V náročném roce 2020 pandemie přiměla FB k archivaci dalších zisků v celé její přítomnosti na sociálních médiích, ale vzhledem k tomu, že Facebookové reklamy jsou obrovským faktorem v rámci příjmů této akcie a výhled do světa post-Covid-19 projektuje určitou nejistotu . Ale toto je jen jedna cesta, i když je velká, Facebook má také další silné cesty a rostoucí cesty pro tuto záležitost, které by mohly vypadat, že v nadcházejících letech přinesou velké výnosy a potenciálně dříve, než se očekávalo.

Z nejnovějších výsledků společnosti za čtvrté čtvrtletí a za celý rok je patrná poptávka, protože počet aktivních uživatelů Facebooku se v průměru zvýšil o 11% na 1,84 miliardy, průměrní měsíční uživatelé Facebooku se také meziročně zvýšili o 12% na 2,80 miliardy.

Celkové tržby ve 4. čtvrtletí vzrostly meziročně o 33% na 28 072 USD, spolu s celkovým ročním výnosem, který se zvýšil na 22%, a skončil na 85 965 USD. Peníze, peněžní ekvivalenty a obchodovatelné cenné papíry dosáhly ke konci prosince 2020 61,95 miliardy USD, přičemž další počet zaměstnanců se meziročně zvýšil o 30% na 58 604.

Zakladatel a CEO Facebooku, Mark Zuckerberg, byl potěšen výkonem společnosti ve světle náročných časů a dodal, že je nadšený z toho, co přijde v roce 2021.

Jednou z těchto cest, o kterých může Zuckerberg hovořit, je technologie společnosti Oculus Facebook. Stejně jako v tomto sektoru existuje i část futuristického vybavení, která by mohla být dalším hitmakerem pro značku Facebook, náhlavními soupravami pro virtuální realitu Oculus Quest 2. Tato nově upravená náhlavní souprava byla popsána jako ‚nejlepší na současném trhu se všemi doplňky a aktualizovanými funkcemi.

Při pohledu na základy akcií Facebooku je zřejmé, že akcie FB mají zdravou a bezchybnou rozvahu, protože jsou také bez dluhů. Mega akcie v současné době drží poměr P / E 26,08 spolu s cenou akcií 269,38 USD.

V nedávné zprávě Facebooku akcie dosáhly čtvrtletního výdělku 3,88 USD za akcii, oproti 2,56 USD za akcii v roce 2019.

Přestože akcie Facebooku klesly do roku 2021 o necelá 3%, mohlo by to být skvělý čas na naskočení této akcie, protože se zdá, že v roce 2021 bude možné akcelerovat dobře s plány společnosti v pohybu, a tato akcie je jednou z které víme, že může dodat.

FB může být jen třešničkou na dortu, abyste se dostali o krok blíž k tomu, abyste dosáhli svých ambicí zbohatnout. FB by byla obrovská výhra pro investory a zdá se být zcela rozumná, když vezmete v úvahu sílu rozvahy této společnosti.

Nakupujte FB akcie s 0% provizí hned teď

9. Cresco Labs

CRLBF skladem

Poslední akcií, které mohou vypadat, že vás zbohatnou, jsou akcie v odvětví, které se letos snaží rychle zrychlit, je Cresco Labs Inc.

Tato americká konopná společnost má své pevné postavení, aby se stala jedním z rostoucích zásob v rozkvetlém odvětví konopí, protože USA se podle všeho chystají legalizovat konopí pro lékařské i rekreační použití ve více státech USA do roku 2021.

Konopná společnost se sídlem v Chicagu založená v roce 2013 nemusí být jednou z největších zásob konopí na současném trhu, ale je to dosud největší velkoobchod na trhu značkových produktů v tomto odvětví, protože nedávno bylo oznámeno, že tato akcie stáhla pouze v roce 2020 ve velkoobchodním výnosu 90,5 milionu USD.

Společnost ve své nedávné zprávě za 3. čtvrtletí vykázala mnoho zářivých výsledků, včetně tržeb společnosti za třetí čtvrtletí, což je o 63% více než tržby za 2. čtvrtletí 2020, které činí 153,3 milionu USD. Upravený EBITDA zaznamenal nárůst o 182% na 46,4 milionu USD, což bylo způsobeno vysokými výnosy. Čistá hotovost společnosti poskytovaná provozními činnostmi zaznamenala nárůst na 17,8 milionu USD ve srovnání s 2. čtvrtletím 9,9 milionu USD.

Vzhledem k tomu, že tato konopná populace dominuje v Illinois, protože si udržuje svou pevnou maloobchodní přítomnost v celém státě, když se potvrdí legislativa v celém státě jako celku, mělo by to docela dobře zvýšit příjmy společnosti Cresco Labs a přidat tak již rostoucí tržby této akcie.

Akvizice společnosti Cresco Labs společnosti Origin House za 850 milionů dolarů v roce 2019, což byla největší veřejná akvizice v konopném průmyslu v té době, pomůže této akci vzkvétat, protože legalizace marihuany pokračuje, protože v Kalifornii dominovala společnost Origin House kvůli tomu, že se její produkty prodávaly napříč více než 450 výdejen.

Na pozadí toho, čeho se tato akcie může snažit dosáhnout, cena akcií společnosti Cresco Labs již od začátku roku vzrostla a předpokládá se, že s tímto potenciálem růstu akcií bude potenciálně pokračovat v růstu. Cena akcií dnes stojí 16,30 USD s 52týdenním rozsahem mezi 1,94 USD na nejnižší a 16,30 USD na nejvyšší.

Tato akcie získala rovněž konsenzuální hodnocení „Koupit“ od analytiků z Wall Street 7, kteří tuto akci pokrývali, zatímco průměrný dvanáctiměsíční cenový cíl ve výši 14,96 USD byl uveden jako pokles o 3,94%. Cíl vysoké ceny byl stanoven na 24,00 $ s nízkým cenovým cílem akcií Cresco Labs na 4,20 $.

Tato zásoba v rámci odvětví, které má letos zrychlit a dokazuje, že má vše, co potřebuje, aby nejen upevnila svou přítomnost v konopném průmyslu, ale také se snaží dosáhnout fantastických výsledků příjmů určených k dosažení vysokých výnosů, toto příležitost rozhodně nevynechejte.

Jak nakupovat nejlepší akcie s 0% provizí

Nyní víte, jaké jsou 9 nejlepších akcií, které vám mohou zbohatnout, a máte pevný základ pro zahájení investování do akcií. Dalším krokem je nalezení makléře

Pokud máte zájem investovat do jedné nebo více z nejlepších akcií – doporučujeme provést kontrolu eToro. Tento online broker vám poskytuje přístup k více než 1 800+ akciím (včetně 9 výběrů uvedených na této stránce) – všechny lze investovat na bez provize základ.

Tady, co musíte udělat, abyste nakoupili akcie eToro:

Krok 1: Otevřete si účet u eToro – zaplaťte 0% provizi za akcie

Krok 2: Vložte prostředky

Krok 3: Vyhledejte akcie

Krok 4: Zadejte objednávku bez provize

Pokud chcete začít nakupovat akcie, není lepší místo, než to udělat eToro.

Nejlepší akcie by vás mohly zbohatnout – závěr

Doufejme, že jsme prokázali, proč vám tyto akcie mohou v roce 2021 vydělat jmění a mohou být dobrým nákupem pro různé investory.

Abychom to shrnuli, jak vidíte, tyto akcie drží silné základní prvky, které je umisťují, stejně jako akcie, které se mohou v průběhu roku a po mnoho dalších let pěkně zrychlovat..

Pokud jste v investování začátečník a chcete se zaměřit na bezpečnější akcie, které dokáží dobře doručit, může být vaší ideální první investicí akcie jako Facebook (FB). Zdá se, že to stále roste a zároveň vám dává pevnější kus stability.

Pro pokročilejší investory nebo pokud jste začínajícím investorem, ale máte větší jistotu, že se budete dívat na nadcházející akcie, pak je kanabisový průmysl jednou z možností, do které byste se v roce 2021 chtěli zapojit, takže společnost Cresco Labs Inc ponechává akcie, do kterých lze přidat vaše rozmanitá sbírka.

Ačkoli tyto akcie mají minulou historii, která vám umožní získat dobré pochopení toho, kam se tato populace ubírá z hlediska růstu a jejích finančních dodávek, kterých dosáhla, je rozumné nebrat v úvahu všechny minulé zásoby a ne vložit všechny naděje na tuto doručenou informaci. Protože všechny akcie mají své vlastní rizikové prvky, proto se důrazně doporučuje provést další průzkum, než se pokusíte investovat do vybraných akcií..

Navíc s tím, co bylo řečeno, je také důrazně doporučeno investovat do svých finančních prostředků při investování do jakýchkoli akcií.

eToro – nakupujte nejlepší akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

Nejlepší akcie FTSE 100 na nákup v roce 2021

Jak si vybrat nejlepší akcie k nákupu hned

10 britských akcií na nákup v roce 2021 by mohlo zdvojnásobit vaše peníze

7 britských dividendových akcií k nákupu, které nabízejí atraktivní tok příjmů

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me