10 odvážných předpovědí cen bitcoinů pro rok 2021

10 velkých předpovědí pro bitcoiny v roce 2021:

1: Bitcoin mohl vidět pokles podobný tomu v roce 2017

2: The Bull Run může trvat mnohem déle

3: Bitcoin bude i nadále ohrožovat zlato jako úložiště hodnoty

4: Předpokládá se, že bitcoin ztratí veškerou svou hodnotu

5: Prognóza Stock-to-Flow na trati

6: Institucionální investoři by mohli zvýšit cenu

7: Bitcoin by mohl zlomit 300 000 $

8: Instituce budou nadále přijímat bitcoiny jako rezervní aktivum

9: Bitcoin bude i nadále vidět hromadné přijetí

10: Bitcoin povede obvinění z kryptoměn k celosvětovému publiku

Bitcoin zde byl již dříve, více než jednou. V roce 2017 jsme zaznamenali nárůst bitcoinů a prolomili cenovou bariéru 20 000 $. Investoři oslavovali, ale býčí běh byl mrknutím oka ukončen a cena bitcoinu stoupla.

Do konce roku se kryptoměna obchodovala za 4000 $ a veškerá euforie se vypařila. Tentokrát panuje spousta optimismu a investoři předpovídají, že bitcoin nezaznamená pokles, jaký zaznamenal v roce 2017.

Bitcoin také přitahuje značný institucionální zájem, přičemž investoři předpovídají, že u kryptoměny dojde k trvalému nárůstu hodnoty. S ohledem na to máme tedy několik bitcoinových předpovědí pro rok 2021.

10 predikcí ceny bitcoinů pro rok 2021:

Bitcoinová předpověď č. 1: Bitcoiny by mohly zaznamenat podobný pokles jako v roce 2017

Mezi investory panuje pocit deja vu, pokud jde o hvězdný výkon bitcoinů.

Investoři jsou rozděleni, pokud jde o udržení růstu bitcoinu nebo dramatický pokles ceny. Průzkum provedený společností Finder.com zjistil, že 52% respondentů věřilo, že bitcoin může zaznamenat pokles hodnoty podobný roku 2017 a ztratit více než polovinu své hodnoty. Někteří odborníci se však domnívají, že tento růst cen zde zůstane, a to díky faktorům, jako je institucionální zájem.

Přečtěte si více: Co povede k ceně bitcoinů v roce 2021?

Predikce bitcoinů č. 2: Býčí běh by mohl trvat mnohem déle

Investoři a odborníci se domnívají, že současný běh býků není jen záblesk v pánvi a může trvat mnohem déle. Předpokládá se, že bitcoiny budou po většinu roku 2021 nadále růst v ocenění, někteří odborníci se domnívají, že by se to mohlo dotknout 100 000 USD do konce roku 2021 a 300 000 USD do konce roku 2022.

Bitcoinová předpověď č. 3: Bitcoiny budou i nadále ohrožovat zlato jako úložiště hodnoty

Bitcoin bude i v roce 2021 nadále ohrožovat zlato jako uchovávač hodnoty. Bitcoin je funkčnější než zlato, protože se obchoduje digitálně. Zlato zaznamenalo v roce 2020 značné ztráty a od července ztratilo téměř 9%.

Bitcoin ve stejném období získal 65% hodnotu. Bitcoin si také získává popularitu mezi mainstreamovými investory a finančními institucemi. Tisíciletí také upřednostňují bitcoin jako úložiště hodnoty spíše než zlata. Míra, jakou bitcoin získává hodnotu, by mohla úplně nahradit zlato jako uchovávač hodnoty, i když k tomu pravděpodobně nedojde okamžitě.

Bitcoinová předpověď č. 4: Předpokládá se, že bitcoin ztratí veškerou svou hodnotu

Některé předpovědi bitcoinů poukazují na horší výsledek, že kryptoměna ztratí veškerou svou hodnotu. Někteří investoři, jako je Jeff Schumacher, zakladatel BCG Digital Ventures, předpovídají, že hodnota bitcoinu by mohla klesnout na nulu.

Víra je, že bitcoin je skvělá technologie, ale ne měna. To by mohla být extrémní předpověď, protože bitcoiny si nadále váží hodnoty.

Predikce bitcoinů č. 5: Prognóza stavu akcií na cestě

Prognóza Stock-to-Flow je indikátor, který se setkal s určitou skepticismem, avšak podle tvůrce modelu je model Stock-to-Flow v bitcoinu na správné cestě. Plán B předpovídal, že se bitcoin do konce roku 2021 dotkne 100 000 USD a v roce 2022 bude tlačit na další zisky. Zdá se, že kryptoměna je na cestě k vyrovnání se šestimístným oceněním.

Bitcoinová předpověď č. 6: Institucionální investoři by mohli zvýšit cenu

Po letech skepticismu se banky a finanční instituce otevírají bitcoinu. Institucionální zájem by mohl v příštím roce výrazně zvýšit cenu bitcoinů. Coinbase uvedl, že v roce 2020 vzrostla její institucionální základna aktiv ze 6 miliard dolarů na 20 miliard dolarů.

Bitcoinová předpověď č. 7: Bitcoin by mohl zlomit 300 000 $

Podle odborníků zaznamenal bitcoin v roce 2020 rekordní nárůst hodnoty a tento trend bude pokračovat. Bitcoiny jsme mohli prolomit hranici 100 000 USD do konce roku 2021. Některé předpovědi povedou k tomu, že bitcoin do konce roku 2022 dosáhne až 300 000 USD.

Bitcoinová předpověď č. 8: Instituce budou nadále přijímat bitcoiny jako rezervní aktivum

Finanční instituce převádějí část svých rezerv na bitcoiny. Je pravděpodobné, že v roce 2021 uvidíme totéž více institucí. JPMorgan Chase nedávno oznámila, že koupila 100 milionů dolarů v bitcoinech. Společnost Microstrategy Inc také oznámila nákup v hodnotě 425 milionů USD v bitcoinech. Ostatní společnosti ji následují, což ukazuje, jaký velký zájem Bitcoin generuje.

Předpověď bitcoinu č. 9: Bitcoin bude i nadále sledovat hromadné přijímání

Bitcoin získává přijetí jako způsob platby. Platformy jako PayPal oznámily, že uživatelé platformy budou moci nakupovat a prodávat bitcoiny a nakupovat pomocí bitcoinů. Toto oznámení umožnilo přístup k bitcoinům 350 milionům uživatelů, kteří používají PayPal jako platební platformu. Konkurenti společnosti PayPal také učinili podobná oznámení, která zvyšují užitečnost bitcoinu jako způsobu platby.

Bitcoinová předpověď č. 10: Bitcoin povede obvinění z kryptoměn k celosvětovému publiku

Ve srovnání s rokem 2017 nyní odborníci hovoří o bitcoinech jiným tónem. Korporace, investoři a další usilují o to, aby bitcoiny diverzifikovaly svá portfolia. Díky tomu je přijetí hlavního proudu mnohem blíže a faktory jako oslabující dolar a pandemie učinily z bitcoinu poptávku.

Přečtěte si více:

Kolik stojí bitcoin v roce 2021 a dále?

Mohl by bitcoin v roce 2021 dosáhnout ceny 100 000 $

Závěr

Většina bitcoinových předpovědí tvrdí, že přední kryptoměna bude pokračovat ve své rally do roku 2021. V tomto roce bude o bitcoiny velký zájem, a to jak ze strany investorů, tak ze strany regulačních úřadů. Je jasné, že u kryptoměny dojde k nárůstu míry adopce, což pouze zvýší cenu bitcoinu. S odborníky, kteří předpovídají pro BTC rekordní rok, můžeme jen počkat a uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

eToro – nejlepší makléř pro nákup bitcoinů

makléř etoro

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me