10 společností zabývajících se spuštěním kryptoměny, které byste měli sledovat

10 společností zabývajících se spuštěním kryptoměny, které byste měli sledovat

Spouštěcí společnosti v oblasti kryptoměny zažívaly v posledních několika letech boom a některé rychle rostly a staly se velkými jmény.

Podle Crunchbase, mnoho spuštění kryptoměny začalo kolem roku 2016, z nichž většina jsou ziskové a pracují v oblasti finančních služeb, zpracování plateb a softwaru.

Mnoho spuštění kryptoměny pravděpodobně selže. Je dobře známou skutečností, že většina malých podniků selhává v prvních několika letech, a kryptoměnové podniky jsou riskantní.

Mnoho bank ve skutečnosti neumožňuje společnostem zabývajícím se kryptoměnou, aby si u nich otevíraly bankovní účty.

Některé, jako např Billy Bambrough, věř tomu mohlo by dojít ke zpomalení investic do kryptoměny protože 100 nejlepších společností Y Combinator podle ocenění představovalo v posledních dvou letech pouze dvě kryptoměnové společnosti.

Těmito dvěma společnostmi jsou burza kryptoměn Coinbase a SFOX, hlavní prodejce kryptoměn pro institucionální a profesionální obchodníky.

V tomto článku se podíváme na nejzajímavější startupové společnosti v oblasti kryptoměny, které byste měli sledovat.

Top 10 startupů s kryptoměnou

Sledujte je všechny!

1. Cobo

krypto peněženka cobo

Cobo je spuštění kryptoměny primárně peněženková služba který podporuje celou řadu různých mincí.

Pomocí peněženky Cobo mohou uživatelé růst své kryptoměny prostřednictvím těžby PoS.

Dalším klíčovým produktem, který společnost Cobo nabízí, je Cobo Klenba, které mohou bezpečně ukládat kryptoměnu z řady různých útoků.

Tak bezpečný, dokonce má funkce autodestrukce, která vám umožní vymazat vaše veřejné a soukromé klíče, pokud se jim někdo podaří získat přístup.

Cobo vede Discus Fish, čínský průkopník v kryptoměně, který údajně napsal vůbec první výukový program pro těžbu v čínštině.

Kromě toho, před Cobo, Fish také spoluzaložil F2Pool, jeden z největších těžebních bazénů na světě, který je v současné době v provozu.

V říjnu 2018, Cobo zvýšil 13 milionů.

2. Javvy

spuštění kryptoměny javvy

Javvy je spuštění kryptoměny, které se pokouší nahradit všechny burzy a peněženky kryptoměny, což není snadný úkol.

Tvoří univerzální peněženka, která podporuje všechny kryptoměny i decentralizovanou burzu.

Javvy to dělá tím, že je připojen k více burzám, což eliminuje potřebu otevírat více účtů s různými burzami.

Také vytvořili Token nástroje Javvy, kterým lze získat 50% slevu na poplatcích.

V Javvyově ICO ano se podařilo získat přibližně 7 milionů dolarů do 30. dubna 2019.

3. Finhaven

Spuštění kryptoměny Finhaven

Společnost Finhaven, založená v roce 2017, je začínajícím provozovatelem kryptoměn ve Vancouveru, který plánuje vytvářet digitalizovaná aktiva.

Primárně plánují vytvořit platforma pro vydávání akcií a dluhů pomocí Ethereum blockchain.

Kromě toho Finhaven také použije Ethereum k nastavení zabezpečených peněženek a vytváření kontrolní protokol transakcí a vytvoření jedinečných tokenů pro každé digitalizované aktivum.

Finhaven také plánuje použít bitcoin pro svou vrstvu poukázání, kde mohou investoři akumulovat bitcoin na oplátku za to, co investovali.

V současné době společnost Finhaven slouží pouze zákazníkům v Kanadě, ale pokud bude úspěšná, může se to změnit.

Celkem Finhaven má se podařilo získat 7,9 milionu dolarů Canadian. Většina z toho pocházela z Dunamu & Partneři, kteří investovali 5,13 milionu dolarů.

4. SpectroCoin

spektro mince

S peněženkou SpectroCoinu budou uživatelé moci ukládat bitcoiny, ethereum, NEM, Tether a Dash. Kromě své peněženky funguje SpectroCoin také jako směnárna.

Spuštění kryptoměny SpectroCoin je také za Bankera, službou půjčování kryptoměn.

Jejich cílem je v podstatě stát se bankou a překlenout propast mezi tradičním bankovnictvím a kryptoměnou.

Bankera plánuje použít technologii blockchain omezit počet protějšků zapojených do bankovnictví, což usnadňuje a zlevňuje platby.

Chtějí se stát jediným kontaktním místem pro všechny finanční služby, což je velký cíl, a využívat technologii blockchain k nabízení jedinečných služeb.

SpectroCoin také nabízí a Bitcoinová debetní karta, kterou lze použít ve více než 30 milionech bankomatů a ve více než 25 milionech obchodů.

5. Storj

spuštění kryptoměny storj

Storj sice nemusí být striktně spuštěním kryptoměny, ale plánuje využít blockchainovou technologii vytvořit decentralizovaný cloudový úložný prostor.

Tím, že fungují jako decentralizovaná síť, tvrdí, že mohou nabídnout lepší ceny a rychlost než jejich soupeři.

Storjův primární produkt je jeho Cloudové úložiště Tardigrade, které šifruje vaše soubory, rozděluje je na kousky a distribuuje je mezi uzly.

Když se připojíte k Storj, můžete se stát uzlem v jejich síti a pronajmout nevyužitý úložný prostor v počítači ostatním, kteří to mohou potřebovat.

V roce 2017 provozoval Storj ICO a se podařilo získat 30 milionů $ v bitcoinech a ethereu.

Účastníci ICO dostali na oplátku tokeny Storj. Podle CoinMarketCap je Storj v době psaní 162. největší kryptoměna podle tržní kapitalizace.

6. Přístav

skrýt spuštění kryptoměny

Spouštění kryptoměny Harbour je zapojen do tokenování cenných papírů pomocí technologie blockchain. Tímto způsobem urychlují a usnadňují nákup a prodej cenných papírů.

Společnost se zaměřuje převážně na kapitál a startupy, nicméně se také zabývaly tokenizace nemovitostí, investičních fondů a dokonce i kusů výtvarného umění.

Vlastnictví tokenizovaného cenného papíru je v jistém smyslu velmi tradiční akcie, ale jeho tokenizací a umožněním likvidity by mělo být možné přilákat více investorů.

Je to jako zajistit, aby akcie fungovaly stejným způsobem jako ICO, hlavní rozdíl bude pouze v tom, že jsou plně kompatibilní.

To může běžným lidem usnadnit nákup investičních produktů a umožnit jim z toho profitovat.

Harbour založili generální ředitel Joshua Stein a získal 40 milionů $, když to začalo v roce 2017, a poté dalších 28 milionů $ v dubnu 2018.

7. Kruh

kruhová kryptoměna

Spuštění kryptoměny Circle začalo jako aplikace pro zasílání zpráv, ale získalo kryptoměnovou burzu Poloniex, což bylo jejich první úsilí o kryptoměnu.

Jsou přímým konkurentem pro výměnu Coinbase a také umožňuje uživatelům posílat fiat peníze prostřednictvím jejich virtuální peněženky.

Společnost Circle také vytvořila aplikaci Circle invest, mobilní aplikaci speciálně pro investování do kryptoměny a již skončila 8 milionů uživatelů, více než 60 aktiv a Objem obchodování 200 miliard $.

V roce 2018 bylo v rámci financování získáno 110 milionů $ a odhadováno na více než 3 miliardy $.

Největší investice pocházela Bitmain, jedna z největších skupin pro těžbu kryptoměn a skupina pro digitální měnu. Dalším klíčovým investorem je Goldman Sachs.

S Coinbase vytvořil Circle stablecoin USDC.

8. Skupina digitální měny

digitální měnová skupina

Společnost Digital Currency Group byla založena v roce 2015 možná největší spuštění kryptoměny investice do kryptoměn ve světě.

Digital Currency Group vytvořil Barry Silbert, který dříve založil SecondMarket (nyní známý jako NASDAQ Private Market).

Dnes skupina digitálních měn investovala do více než 145 společností a je považována za nejaktivnější investiční společnost v oblasti kryptoměny.

Silbert začal investovat do bitcoinových společností v roce 2013 a nikdy se neohlédl zpět, protože věřil, že jednoho dne může bitcoin nahradit zlato.

Také tomu věří spekulace s kryptoměnou je dobrá věc, protože buduje ekosystém a likviditu potřebnou k tomu, aby kryptoměnu přijal každý.

Jednou z největších společností, do kterých skupina Digital Currency Group investovala, je Coinbase.

9. Coinbase

coinbase

Coinbase je druhá největší kryptoměna dnes, existuje od roku 2012 a tvrdí, že je nejdůvěryhodnější burzou.

Ačkoli nabízí méně kryptoměn ve vztahu k některým svým soupeřům, podporuje všechny hlavní kryptoměny. Coinbase by si možná vedlo lépe, kdyby americké předpisy nebyly tak přísné.

Coinbase založili generální ředitel Brian Armstrong a Fred Ehrsam.

Kromě burzy Coinbase také nabízí služby peněženky, pokročilé obchodování pro profesionály a API pro vývojáře a obchodníky, kteří přijímají kryptoměnu.

Coinbase ve spolupráci s Circle je také tvůrci USD Coin (USDC), což je stabilnícoin vázaný na cenu amerického dolaru podobným způsobem jako Tether, když tvrdí, že všechny USDC jsou stejně zajištěny v amerických dolarech.

K dnešnímu dni má Coinbase více než přibližně 13 milionů uživatelů a je jednou z nejznámějších startupů v oblasti kryptoměny.

10. Binance

binance

Společnost Binance byla založena v roce 2017 největší burza kryptoměn na světě s velkým seznamem kryptoměn dostupných k obchodování a jsou zdaleka nejúspěšnějším spuštěním kryptoměny.

Binance původně začínala v Číně, ale poté, co zavedla přísnější pravidla pro obchodování s kryptoměnou, se přesunula do Japonska.

Japonsko však také zavedlo přísnější pravidla pro obchodování s kryptoměnami a brzy také Binance přesunula své sídlo na Maltu, kde je v současné době.

V čele Binance je generální ředitel Changpeng Zhao, který je dnes zdaleka jednou z nejvlivnějších osob zapojených do kryptoměny.

Před Binance Zhao má Zhao obrovské zkušenosti s kryptoměnou a obchodováním dříve založení společnosti Fusion Systems, která vybudovala vysokofrekvenční obchodní technologii pro makléře.

Pracoval také jako CTO pro OKCoin a dříve pracoval na Blockchian.info jako součást týmu peněženky s kryptoměnami.

Binance také uvedl na trh Binance Coin, nástrojovou minci, která umožňuje obchodníkům nakupovat kryptoměnu za diskontní sazbu při použití.

Proč by obchodníci měli sledovat spuštění kryptoměny?

Vývoj startupů s kryptoměnou je pro obchodníky s kryptoměnou zásadní, a to nejen proto, že mohou být aktivy, do kterých lze investovat.

Jednoduše řečeno, čím více kryptoměny je přijato a použito, tím cennější se stává a kryptoměny začínající společnosti jsou jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout.

Navíc, čím více lidí kryptoměnu používá, tím likvidnější je. To znamená, že je snazší nakupovat a prodávat.

Obchodníci potřebují likviditu, bez ní je téměř nemožné dosáhnout zisku z obchodování.

Obchodníci s kryptoměnou by měli vždy hledat startupy s kryptoměnou a sledovat, jak se technologie vyvíjí.

Pokud má Barry Silbert pravdu, bude rozvoj kryptoburzních podniků a spekulace pravděpodobně dobrou věcí pro přijetí kryptoměny.

Obchodníci s kryptoměnou by měli zejména držet oči upřené na jakékoli změny ovlivňující Binance a Coinbase.

Klíčové body

Pokud si z tohoto článku něco pamatujete, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Většina kryptoměn začínajících společností pravděpodobně selže. Kryptoměna je bohužel stále velmi riskantní odvětví.
  • Mnoho z nejlepších startupů v oblasti kryptoměny vyvíjí burzy a / nebo peněženky.
  • Digital Currency Group, Coinbase a Binance jsou tři z největších startupů v oblasti kryptoměny. Díky jejich úspěchu se staly známými značkami.
  • Obchodníci by měli sledovat, jak se začínající kryptoměny vyvíjejí. Čím více podniků poroste, tím lépe pro adopci, a tedy pro adopci.

Naučte se obchodovat s naším kurzem obchodování s kryptoměnami

Chcete se dozvědět více o dalších kryptoměnách a jak s nimi obchodovat? Poté se přihlaste na náš kurz obchodování s kryptoměnami!

Pokud jste si rádi přečetli 10 kryptoměnových start-upových společností, od kterých byste měli sledovat Obchodní vzdělávání, prosím dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me