5 inovací blockchainu, které trh sleduje v roce 2018

Rok 2018 byl pro blockchain dosud tišším rokem než celková bonanza, která byla v roce 2017. Trhy však sledují řadu významných technologických inovací blockchainu. Zajímá vás, co jsou zač? V tomto článku shrneme pět největších inovací Blockchainu, které se vám v příštím roce přiblíží, a jejich dopad na trhy s kryptoměnou.

Tento Obchodní vzdělávání článek popisuje několik věcí, které jste by měl dávat pozor na:

1. Regulační orgány

nedostatek regulátorů kryptoměny

Regulační orgány byly od začátku rouškou mnoha investorů do kryptoměny, ale po bitcoinové bublině na konci roku 2017 a na začátku roku 2018 se mnoho z nich nyní na investice do kryptoměny dívá s rostoucím podezřením. Hodně z toho má co do činění s bezohlednými jednotlivci a společnostmi, které se snaží využít nedávnou reklamu kolem kryptoměn k odtržení důvěryhodných spotřebitelů, ale některé zajímá samotný model Blockchain. Hodně z toho je způsobeno decentralizovanou povahou kryptoměn a nedostatkem kontroly, kterou mají vlády a další regulační agentury nad způsoby, jakými jsou používány. Díky tomu byli obzvláště nepopulární u policie, která se při sledování zločinců spoléhá na elektronickou papírovou stopu, která je obecně spojena s platbami kreditními kartami a jinými elektronickými transakcemi..

Mohlo by se vám také líbit: 5 způsobů, jak zdvojnásobit své investice

2. Úroky z bank

Banky se začaly zajímat o použití technologie Blockchain k přesunu aktiv po celém světě, zejména mezi trhy a v rámci trhů, které mají nedostatečně rozvinutou infrastrukturu finančních služeb. V mnoha případech jsou blockchainové převody rychlejší, jednodušší a výrazně levnější než technologie, která již existuje. Některé kryptoměny se vzdalují od spotřebitelského trhu a doufají, že tajemství jejich budoucího úspěchu spočívá v přesvědčování velkých finančních institucí, aby je přijaly ke zpracování plateb a dalším finančním těžkým zvedáním. Zatím řada velké banky ve Španělsku a Latinské Americe již začaly používat technologii Blockchain a je známo, že o ně byl zájem řady významných amerických finančních institucí.

3. Osvojení spotřebitelem

přijímání technologie blockchain jako platby

Veškeré vzrušení kolem společností s modrým čipem neuklidnilo zvěsti, že hlavní přijetí technologie Blockchain ze strany spotřebitelů je hned za rohem. Zvěsti, že se Amazon, PayPal, Facebook nebo jiný významný internetový hráč chystají do blockchainu dostat ve velkém, rozhodně nejsou nic nového a zřídka se dočkali uskutečnění. Většina společností, které začaly přijímat bitcoiny během velkého růstu této měny v roce 2017, tak činily alespoň s jedním okem na velký nárůst publicity, který měl tendenci být výsledkem rozhodnutí. Nyní, když se lidé dívají na Blockchain racionálnějším pohledem, je však možné, že kryptoměny mohou začít hledat mezeru, ve které mohou fungovat se ziskem a úspěšně po mnoho dalších let.

Lidé si také přečetli: 10 mýtů o kryptoměně a blockchainu

4. Integrita systému

Řada bank v posledních měsících utrpěla zásadní selhání IT, protože jejich zastaralá infrastruktura nedokáže držet krok s požadavky zákazníků 20. století. Spoléhání se na blockchain moderní metody a decentralizované přístupy učinit jej relativně imunním vůči takovým problémům a jeho přístup ve výchozím nastavení by jej mohl u zákazníků velmi oblíbit v době stále více zaměřené na soukromí. Než však pravděpodobně uvidíme velmi rozšířené používání kryptoměn, navzdory těmto výhodám bude muset být odstraněna řada překážek vstupu..

5. Finanční automatizace

blockchain automatizované procesy

V Obchodní vzdělávání, víme, že budoucnost financí je automatizovaná. To již platí ve světě obchodování, kde je drtivá většina rychlých obchodů prováděna automaticky počítači, které se spoléhají na algoritmy, spíše než individuálními obchodníky. Kryptoměny pomohou světu bankovnictví, které je jinak silně závislé na manuálních procesech a starých způsobech, jak dělat věci, aby konečně udělal krok do 21. století a začal používat automatizované procesy, které významně zefektivní celý proces pro finanční instituce a spotřebitele.

I když trh může být o něco méně nadšený, než kdysi, není pochyb o tom, že technologické inovace Blockchain přicházejí rychleji než kdykoli předtím. Příští rok je velkým příslibem pro všechny investory, kteří přijdou na projížďku.

Nenechte si ujít: Jak uvažovat jako investiční guru?

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být také zajímavý.

Zdroj: www.due.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me