5 lidí, kteří se stali milionáři z bitcoinu

5 bohatých lidí se z bitcoinů stalo milionáři

Bitcoin je v poslední době obrovskou novinkou, mnoho lidí do něj investuje a vidí velkou návratnost svých peněz. Dokážete si představit, jaký výnos byste viděli, kdybyste investovali velké částky, když to právě začalo? Stát se bitcoinovým milionářem je realitou níže uvedených pěti vizionářských investorů:

5 lidí, kteří zbohatli kvůli bitcoinům

1. Roger Ver – 520 milionů $

Roger Ver

Roger Ver, který se narodil v San Jose v Kalifornii, nyní žije v Tokiu. Byl jedním z prvních zastánců bitcoinů a zbohatl díky velkým investicím do start-upů souvisejících s bitcoiny. Díky tomu se mu nashromáždilo obrovské jmění ve výši 520 milionů dolarů. Ver se stal fanouškem bitcoinů, protože podporoval způsob, jakým nabízí ekonomickou svobodu od tradičních fiat měn a bankovních systémů. Tato otevřená obhajoba ho skutečně vedla k tomu, že v kruzích kryptoměn dostal přezdívku „Bitcoin Jesus“. I když není známo, zda může chodit po vodě, jistě věnoval velké množství charitě, aby ukázal svou starostlivou stránku.

Pokud chcete rychle a snadno nakupovat nebo investovat do bitcoinových BTC, podívejte se Výměna eToro!

2. Charlie Shrem – 450 milionů dolarů

Charlie Shrem

Tento muž, který se narodil v Brooklynu v New Yorku, je pravděpodobně nejvlivnějším bitcoinovým milionářem. Shrem extrémně chytrým tahem koupil velké množství bitcoinů, než explodoval v ceně. Díky této a dalším investicím vydělal skvělých 450 milionů dolarů. Neuspokojil se s pouhými investicemi do měny, ale také založil BitInstant s částmi svých peněz a pomocí Rogera Vera. To však bohužel vedlo k tomu, že byl shledán vinným z praní špinavých peněz pro nechvalně známé internetové tržiště Hedvábná stezka. Po propuštění z vězení v roce 2016 se vrátil zpět k podnikání a zahájil společnost Intellisys Capital, která prodává investiční portfolia ve společnostech Blockchain.

Investovali byste do Bitcoin?

3. Dave Carlson – 350 milionů dolarů

Dave Carlson

Dave Carlson se trochu liší od většiny bitcoinových milionářů, protože své úžasné jmění ve výši 350 milionů dolarů vydělal na skutečné těžbě bitcoinů sám. Zdraví ze Severní Ameriky, kde provozuje těžební provoz v oblasti Washingtonu, se k bitcoinům dostal počátkem roku 2010. Carlson, který byl formálním inženýrem společnosti Microsoft, viděl obrovský potenciál bitcoinů a založil společnost MegaBigPower pro těžbu mincí. Na jeho vrcholu prý jeho provoz vydělával kolem 8 milionů dolarů měsíčně! MegaBigPower nedávno získala společnost Giga Watt, společnost Carlson, která je nyní generálním ředitelem.

4. Jered Kenna – odhaduje se na 300 milionů $

Jered Kenna

Dokazující, že bitcoinový průmysl přitahuje lidi ze všech prostředí, máme bývalého amerického námořníka Jereda Kenna. Pochází ze San Franciska a bydlí v oblasti, kde vlastní řemeslný pivovar a prostor 20Mission pro začínající podniky. Jeho bitcoinové miliony byly vydělány, když koupil svou první dávku za pouhých 20 centů za minci. Prodej za více než 200 $ za minci, to byla jen první ochutnávka úspěchu bitcoinů. Pokračoval jako průkopník temných fondů těžby bitcoinů, kde jednotlivci mohli anonymně investovat do digitální měny. Kenna je také dobře známý v odvětví kryptoměn pro své přeformátování pevného disku v roce 2010, které ho ztratilo kolem 200 000 dolarů v bitcoinech!

5. Dvojčata Winklevoss – 150 milionů dolarů

Dvojčata Winklevoss

Jedná se o bitcoinové milionáře, které většina veřejnosti zná. Narodili se v Southamptonu v New Yorku a navštěvovali Harvard pro své pozdější vzdělání. Na Harvardu vytvořili předchůdce Facebooku s názvem ConnectU. V pozdějších letech by se obrátili na soud a žalovali zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga za to, že jim ukradl nápad na jeho web. Vylíčil je Armie Hammer v oscarovém filmu Sociální síť.

Poté rychle zjistili potenciál bitcoinů a investovali do něj značné částky ve výši 11 milionů dolarů. Kromě investování do samotné měny také financovaly několik společností založených na bitcoinech, jako je BitInstant od Charlie Shrem. To bylo navíc k vytvoření Winkdexu, což byl finanční index pro sledování průměrné ceny bitcoinů. Všechny tyto snahy vedly k tomu, že mezi sebou nashromáždily velké jmění, včetně 150 milionů dolarů na jejich bitcoinové investice.

Tento seznam lidí, kteří se kvůli bitcoinům stali milionáři, a jejich zapojení do něj samozřejmě nezahrnuje záhadného zakladatele Satoshi Nakamota, o kterém se říká, že vydělal miliardy z jeho duchovního dítěte.

Díky bitcoinům byli raní investoři velmi bohatí.

Co spojuje tyto bitcoinové milionáře dohromady, je jejich včasné přijetí a podpora kryptoměny. Tím, že se dostali na trh s velkými částkami kapitálu, když byl v plenkách, skutečně využili výhod rychlého růstu cen v posledních letech. Od historické hranice 1 000 USD v roce 2013 až po současnost, tito bitcoinoví milionáři jeli na vlně až do banky!

Další čtení

  1. Ethereum vs. Bitcoin: Je ethereum lepší investicí než bitcoin?
  2. Prognóza predikce ceny bitcoinů: Kolik bude bitcoin platit v roce 2021 a dále?
  3. Najděte nejlepší kryptoměny k obchodování – obchodování s kryptoměnami
  4. Klady a zápory investování do bitcoinů, bude to milionář?
  5. Investice do bitcoinů: Co povede k ceně bitcoinů v roce 2021?
  6. Co je to bitcoin a zda se do bitcoinu v roce 2021 vyplatí investovat?
  7. Je bitcoin dobrá investice & Mám investovat do bitcoinů?
  8. Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Pokud vás bavilo číst 5 lidí, kteří se stali milionáři z bitcoinu, prosím, sdílejte to s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me