5 nejlepších kryptoměn pro rok 2021

Bitcoin, ethereum a další: Zde je 5 nejlepších coinů pro rok 2021

Vzhledem k tomu, že pandemie COVID-19 ničí globální ekonomiku po lepší část roku 2020, se mnozí investoři uchýlili ke kryptoměnám jako k bezpečné útočiště. Je to zřejmé, protože celková tržní kapitalizace kryptoměny vzrostla z 192 miliard na 563,50 miliardy dolarů. S bitcoiny, kteří se chystají kdykoli prolomit svoji dobu, byste tedy na trhu kryptoměn měli být extrémně býčí..

S rokem 2021 hned za rohem, podívejme se na našich pět oblíbených kryptoměn z roku 2021.

# 1 Bitcoin

Zatímco bitcoiny začaly rok na 7130 USD, podařilo se jim vzrůst o více než 170%. Od nynějška je v době tisku něco málo pod 19 500 USD. Díky tomu, že se BTC blíží historicky nejvyšším úrovním, je v prvotřídní pozici na dosud nevídané úrovně grafů. Dan Held, vedoucí růstu na burze v Krakenu, jednou zveřejnil příspěvek na LinkedIn brzy poté, co BTC začal flirtovat s historicky nejvyššími úrovněmi – „Pokud to čtete, na bitcoiny jste ještě brzy.“

Mnoho lidí očekává, že BTC zdvojnásobí svou hodnotu přinejmenším v roce 2021. Hlavním motorem tohoto bezprecedentního růstu je institucionální přijetí. CoinShares uvedl, že investoři koupili BTC a další kryptoměnová aktiva v hodnotě 429 milionů dolarů jen minulý týden. Navíc MicroStrategy, která je pravděpodobně největší institucí aktivně investující do bitcoinů, zvýšila jejich celkový podíl bitcoinů na ohromujících 1,1 miliardy dolarů.

# 2 Ethereum

Platformě inteligentních kontraktů se podařilo překonat bitcoiny tím, že v průběhu roku 2020 zvýšily jejich cenu o ~ 350%. ETH se dokonce podařilo překonat hranici 600 $, ale od té doby čelila korekci na 585 $.

Do roku 2021 bude Ethereum nadále jezdit na vlně DeFi. Rok 2020 byl rokem DeFi a zdá se, že rok 2021 bude v obchodování pokračovat. V tomto roce celková hodnota uzamčená v DeFi vyskočila z 675 milionů na 15 miliard dolarů. To je ohromující >2100% nárůst ceny. Pokud rok 2021 udělá dokonce polovinu toho, co v roce 2020 provedl DeFi, pouhé množství hodnoty a užitečnosti, které by to mohlo přinést do Ethereum, je docela ohromující.

# 3 Vlnění

Ripple má za sebou rušný rok 2020, kdy se rozšířil na více než finanční poskytovatele ve 40 zemích, včetně Banco Santander (SAN) a American Express (AXP), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA), HDFC Bank Limited (HDB), a Bank of America (BAC). FRMO Corp označil XRP za jednu z nejzajímavějších kryptoměn roku 2020.

Cena XRP odrážela tento pozitivní sentiment, protože vyskočila z 0,19 USD na 0,45 USD a dosáhla maxima 2020 téměř 1 USD. Se zvýšenou adopcí a stále populárnější platformou ODL než kdy dříve můžeme očekávat, že v roce 2021 XRP poroste ještě více.

# 4 Litecoin

Hodnota litecoinu se téměř zdvojnásobila, když vyskočila ze 41 $ na 80,50 $. Můžeme očekávat, že Litecoin v roce 2021 přejde do trojciferného čísla a bude uchazečem o „největšího skokana“ na tmavém koni. Důvodem je to, že v roce 2020 jsme ohledně bitcoinů neuvěřitelně býčí, a jak mnozí poznamenali, Litecoin má tendenci následovat premiéra kryptoměna. Důvodem je, jak říká zakladatel Litecoinu Charlie Lee, zatímco pomocí bitcoinu lze pohybovat velkým množstvím peněz, transakční poplatky znemožňují přesun menších částek. Proto je použití litecoinu doplňkem k bitcoinu.

Litecoin Foundation, nezisková organizace sdružující se s Litecoinem, také získala 9,9% německé banky WEG. To v podstatě otevírá dveře LTC k účasti v hlavním bankovnictví.

# 5 Bitcoinová hotovost

Bitcoinová hotovost by mohla být jedním z nejzajímavějších tipů pro rok 2021. Crypto Ground, nezávislé vydavatelství, které poskytuje kryptoměnu & Blockchain Technology News věří, že BCH dosáhne v časovém rámci pěti let 3 067 $. Stejně jako litecoin si myslíme, že vzestupný trend bitcoinů do roku 2021 bude mít pozitivní dopad na cenovou akci BCH.

Cítíme, že těchto pět mincí je připraveno vládnout kryptoměnám v roce 2021. Pokud se chcete podívat na více takových zpráv, přečtěte si naše články o obchodování s kryptoměnami.

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021

Co je 5 nejoblíbenějších kryptoměn v USA?

Obchodování s kryptoměnou ve Velké Británii

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me