5 nezastavitelných kryptů na maximech všech dob, které si stále můžete koupit

Pole kryptoměn se rozšiřuje a investoři za posledních několik let zaznamenali výrazný růst svých investic. S vývojem v technologii blockchain a rozšiřováním tokenů a platforem kryptoměny plánuje více investorů investovat do kryptoměn ve snu, aby zajistil budoucnost milionáře.

Kryptoměny jsou náchylné k náhlým změnám a mohou přes noc podstoupit drastické změny. Zde je však 5 nejlepších kryptoměn ke koupi, které v dohledné budoucnosti budou stále stoupat vysoko.

Top 5 nezastavitelných kryptoměn ke koupi

Kryptoměny jsou skutečně volatilní a pokud jde o svět blockchainu, není nic jistého. Podívejme se na pět nezastavitelných krypt, které dosáhly historického maxima a mohou být tou nejlepší volbou pro investory k nákupu.

# 1Bitcoin (BTC)

Bitcoin nikdy nevyjde z módy. Je to největší a nejoblíbenější kryptoměna a vždy bude na prvním místě v seznamu oblíbených seznamů investorů. Rok 2021 je skutečně vynikajícím rokem pro nastartování vaší investiční cesty s bitcoiny. 11. února 2021 dosáhly bitcoiny historicky nejvyšší míry 48 050,98 USD a v průběhu roku budou nadále růst.

Používání Lightning Network v ekosystému bitcoinů přináší různé změny. Například implementace bitcoinů v decentralizovaných aplikacích a platformách elektronického obchodování se stala rychlou a bezproblémovou. Kromě toho se bitcoiny stále častěji používají jako prostředek směny po celém světě. Více než 5 000 bitcoinových bankomatů a více než 15 100 podniků nyní přijímá bitcoiny jako způsob platby.

Bitcoin s největší pravděpodobností přinese index dominance na 65-70% ve srovnání s jinými altcoiny. S největší tržní kapitalizací v krypto světě se bitcoiny umisťují na 1. místě mezi 5 nejlepšími kryptoměnami, které lze v roce 2021 koupit.

# 2 Ethereum (ETH)

Ethereum, alternativa bitcoinů, je více než uchovávatelem hodnot považováno uživateli kryptoměny za prostředek směny. Ethereum coin, Ether, má tržní kapitalizaci kolem 199 826 863 309 USD a je jedním z nejlepších kryptoměn, které lze koupit v roce 2021. 10. února 2021 dosáhl ETC historického maxima 1 826,70 USD, což lákalo více a více investorů investovat do něj.

Dnes má Ethereum tržní kapitalizaci kolem 19% velikosti bitcoinu a očekává se, že stoupne výše, jakmile změní svůj konsensuální algoritmus z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. To umožní vyšší rychlost transakce s nulovým rozdělováním, což nakonec umožní společnosti Ethereum zabezpečit si jméno v top 5 kryptoměnách k okamžitému nákupu.

Díky jeho nejnovějším aktualizacím a změnám je mezi investory dostatek prostoru pro růst a zdravou poptávku po Ethereu. Spolu se změnou v konsensuálním mechanismu bude síť Ethereum obsahovat větší počet transakcí, díky nimž bude ETC nejlepším kryptoměnou pro tento rok a několik příštích let.

Čtěte více: Je Ethereum dobrá investice a můžete v roce 2021 profitovat z ETH??

# 3: Chainlink (LINK)

Chainlink, síť kryptoměn a blockchain používaná společností DeFi, která překlenuje propast mezi inteligentními smlouvami propojujícími zdroje dat, API a platební systémy, zaznamenala v roce 2020 masivní růst. Jedná se o decentralizovanou síť Oracle, která umožňuje inteligentním kontraktům komunikovat s externími daty . Tímto způsobem může být kontakt proveden na základě dat, ke kterým se samotné Ethereum nemůže připojit. Chainlink dosáhl historického maxima 28,60 $ 10. února 2021 a úspěšně se umístil na seznamu top 5 kryptoměn.

Ačkoli několik kryptoměnových platforem vytvořilo způsoby, jak mohou poskytovatelé dat, jako je Oracle, načítat data pro svou síť, Chainlink vyčnívá z davu díky svému údajnému systému, který zaručuje úplnou přesnost dat a zajišťuje platnost inteligentních smluv. Tento decentralizovaný projekt Oracle byl jedním z velkých vítězů kryptoekonomiky 2020, pokud jde o partnerství, cenové akce a přijetí sítě.

Podle analytiků společnosti Crypto se očekává, že cena Chainlink zažije vzestupný trend, který v roce 2021 překročí 23 $ a v příštích pěti letech stoupne k možnému nárůstu až na 60 $. Tržní kapitalizace společnosti Chainlink k lednu 2021 je 8,6 miliard USD a jeden LINK má hodnotu 21,53 USD, což je skutečně pozoruhodná míra pro investory po celém světě.

# 4: Polkadot (DOT)

Polkadot je jedinečná kryptoměna proof-of-stake s konečným cílem stát se novým internetem blockchainů a zajistit bezproblémovou komunikaci. Jeho cílem je zajistit interoperabilitu mezi ostatními blockchainy. DOT se umístila na 4. místě v top 5 kryptoměn ke koupi, s historickým maximem 25,58 USD 11. února 2021.

Polkadot je blockchainový protokol nové generace navržený pro připojení povolení a blockchainů bez oprávnění a Oracles, které umožňují systémům spolupracovat v jedné síti. Kromě toho Polkadot tím, že umožňuje společné sadě validátorů zabezpečit více blockchainů, poskytuje svým uživatelům bezvadnou ekonomickou stabilitu.

Polkadot je kryptoměna, která má před sebou jasnou budoucnost. Tuto minci lze upgradovat bez jakýchkoli pevných vidlic, zatímco integruje nové funkce nebo opravuje chyby. Díky těmto vlastnostem je DOT snadno přizpůsobitelnou kryptoměnou pro nadcházející změny a upgraduje se s příchodem technologií. S tržní kapitalizací 11,2 miliard USD a 12,54 USD za jednu DOT od ledna 2021 bude Polkadot letos a v dohledné budoucnosti skutečně oblíbeným investorem.

# 5: Binance Coin (BNB)

Zpočátku měl token ERC-20, který fungoval na Ethereum blockchainu Binance Coin, nakonec spuštěn mainnet. 10. února 2021 dosáhla BNB historického maxima 148,07 USD a je připravena pokračovat ve své rally po celý rok a v příštích několika desetiletích.

Síť používá model konsensu proof-of-stake a umožňuje tak vyšší rychlost transakce. Na základě objemů obchodování je burza Binance jednou z celosvětově nejpoužívanějších burz. Binance coin je nástrojová kryptoměna, která funguje jako bezpečná platební metoda pro poplatky spojené s obchodováním na burze Binance.

Jednou z nejzajímavějších výhod investování do BNB je to, že obchodníci, kteří provádějí transakce s užitkovou mincí na burze Binance, získají slevu 25%, což je docela dobrý zisk. S tržní kapitalizací 6,8 miliard $ a hodnotou tokenu 44,26 $, jedním BNB, si Binance coin skutečně upevňuje svoji pozici top 5 kryptoměn, které dnes můžete koupit.

Přečtěte si více: Je mince Binance dobrá investice?

Top 5 kryptoměn ke koupi: Závěrem

S rozšířeným přijetím kryptoměn a rozšířením platforem kryptoměn bude rok 2021 pro kryptotrh skutečně nezastavitelným rokem.

Pokud je investice do kryptoměn vaší silnou stránkou pro zajištění milionářské budoucnosti, jedná se o prvních 5 kryptoměn, které si v letošním roce můžete koupit, což bude v příštích několika desetiletích nadále vykazovat nezastavitelný nejvyšší růst..

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Top 10 altcoinů k výbuchu v roce 2021

7 nejlepších kryptoměn, které by vás mohly v roce 2021 stát milionářem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me