7 nejlepších kryptoměn, které by vás mohly v roce 2021 stát milionářem

Zde je sedm kryptoměn, které by vám letos mohly pomoci stát se milionářem

Dnešní článek představuje sedm krypt, které vám mohou pomoci dostat se na cestu, abyste se stali milionářem.

Je spravedlivé říci, že rok 2020 byl pro finanční trhy neobvyklým rokem, ale neočekávaným výsledkem pandemie COVID bylo přehodnocení investičních strategií, protože důvěra ve světové ekonomiky byla silně narušena.

To bylo uváděno jako jeden z důvodů rostoucích cen, které zažívají některé kryptoměny na konci roku 2020. Protože se finanční instituce po celém světě snažily zmírnit škody způsobené pandemií, rostly obavy z inflace a ekonomické nestability a investoři podle toho upravili své strategie – hodně ve prospěch trhu s kryptoměnou.

Přes nejistý začátek roku trhy s kryptoměnami vzrostly na 760 miliard dolarů do konce roku 2020 se přiblíží rekordní hodnotě odvětví 800 miliard USD v roce 2017 a významnému zlepšení hodnoty tržního stropu 185 miliard USD na začátku roku.

Neuvěřitelný výkon bitcoinů a dalších nejlepších tokenů v roce 2020 přirozeně vyvolal obrovský zájem o potenciál kryptoměny pro příští rok. Který token však bude nejlepší kryptoměnou k nákupu v roce 2021?

Další výzkum by mohl pomoci investorům najít kryptoměny, které by mohly mít vyšší výkon než akcie nebo zlato. Proto se vyplatí věnovat náležitou péči a investovat na kryptotrhu pravidelně.

Jaká je nejlepší kryptoměna, která by vám letos mohla zbohatnout? Sestavili jsme seznam 7 možností, které byste měli zvážit.

S těmito informacemi je zde sedm kryptoměn, které by vás v roce 2021 mohly stát milionářem:

Pokud se chcete ponořit na kryptotrh rychle a snadno, s 0% provizí, podívejte se Výměna eToro!

Proč investovat do kryptoměny?

V minulosti měla investice do kryptoměny pověst riskantní – dokonce i bláznivé – a do té míry si tuto pověst zasloužila. I příležitostní pozorovatelé trhu si všimli, že ceny mají tendenci významně kolísat, ze dne na den, z týdne na týden a z měsíce na měsíc.

To by se však brzy mohlo změnit, protože v roce 2020 došlo ke zvýšení počtu institucionálních investorů a zavedených platebních platforem přijímajících kryptoměnu. To představuje vývoj, na který všichni analytici kryptoměn čekali, a doufáme, že zvýšená podpora vyústí ve stabilnější trh s kryptoměnami..

Například v lednu 2021 společnost Goldman Sachs vyjádřila podporu kryptoměnám, přičemž špičkový analytik Christian Mueller-Glissman uvedl, že „silná výkonnost bitcoinů a altcoinů, jako je Ethereum, do roku 2021, jakož i oznámení o velkých investicích od zajišťovacích fondů, více aktiv investoři a podniky “vedlo k„ většímu zaměření na [kryptoměny] “.

Podobně předseda miliardáře a generální ředitel společnosti JPMorgan Chase Jamie Dimon nedávno změnil názor na kryptoměnu. Poté, co Dimon dříve odmítl digitální měnu jako podvod, nyní přiznává, že „věří“ v technologii blockchainu.

Stačí říci, že podpora finančních velmocí jako JP Morgan a Goldman Sachs pravděpodobně nezůstane bez povšimnutí a jejich sentiment sám o sobě stačí k tomu, aby stimuloval běhy býků napříč kryptotrhy, když míříme do roku 2021.

Cryptocurrencis, který by vás mohl stát milionářem

1. Bitcoin

Je pravda, že bitcoiny se mohou zdát jako jasná volba pro nejlepší nákup kryptoměny v roce 2021 – ale je to z dobrého důvodu. BTC je zdaleka největší kryptoměnou, pokud jde o tržní kapitalizaci a jednotkovou cenu, stejně jako proslulost. Je nepravděpodobné, že by se to brzy změnilo, a protože se vydáme dále do roku 2021, téměř všeobecně se očekává, že bitcoin významně poroste.

Ve skutečnosti, když se podíváme na předpovědi některých průmyslových analytiků pro BTC v nadcházejících měsících, je těžké se trochu nadchnout. Mezi nejvýznamnější hlasy patří Thomas Fitzpatrick z Citibank, který věří, že by bitcoin mohl do prosince 2021 dosáhnout ohromujících 300 000 $ za token.

Ani pan Fitzpatrick není ve své býčí vzpouře nad bitcoinem sám. Z průmyslu se ozval sbor hlasů, mezi nimiž Mike Novogratz a Nigel Green z DeVere Group obrátili pozornost k bitcoinu a chválili jej jako nejlepší kryptoměnu k nákupu v roce 2021.

Také to není všechno řeč. Finanční a pojišťovací společnosti, včetně Microstrategy, Square Investment a MassMutual, představily na konci roku 2020 obrovské investice do BTC – pouze MicroStrategy oznámila více než 1 miliardu $ v celkové akvizici bitcoinů.

Vezmeme-li v úvahu všechno, pokud hledáte ke koupi kryptoměny v roce 2021, pak je těžké argumentovat proti tomu, aby BTC byla první mincí, která zváží přidání do vašeho portfolia.

2. Ethereum

Pravděpodobně je spravedlivé říci, že Ethereum je nejznámější kryptoměna po bitcoinu. Díky schopnosti blockchainu Ethereum podporovat inteligentní smlouvy a distribuované aplikace se hodně využilo jejího potenciálu revoluce nejen ve financování, ale i v mnoha dalších bezpečných obchodních procesech, jako jsou změny ve vlastnictví a pracovní smlouvy.

Etheruem je také druhou největší kryptoměnou podle tržního stropu – a již nějakou dobu tomu tak je. I když je to ještě hodně daleko za bitcoinem, samotný potenciál Etheruem znamená, že je trvale jmenován mezi nejlepšími krypto investicemi. Je to ale nejlepší kryptoměna, kterou si můžete koupit v roce 2021?

Ethereum je přinejmenším zajímavá vyhlídka. I přes utlumený rok 2020, ETH na konci roku vzrostl na 615 USD, k čemuž přispělo hodně očekávané zahájení upgradu infrastruktury Ethereum 2.0. Upgrade slíbil, že zlepší rychlost zpracování bloků a sníží transakční náklady – něco, co v minulosti Ethereum trápilo.

Při pohledu do roku 2021 existují další fáze zavádění Ethereum 2.0, u nichž se očekává, že budou mít pozitivní dopad na hodnotu altcoinu. To nevyhnutelně staví ETH do centra pozornosti, pokud jde o investice, a analytik společnosti Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe věří, že altcoin by mohl v příštím roce dobře překonat 10 000 $.

Přečtěte si více: Predikce cen etherea

3. Bitcoinová hotovost

Bitcoinová hotovost vznikla, když původní bitcoinová kryptoměna zasáhla v roce 2017 těžkou vidlici.

Jak jsme si poznamenali výše, kryptoměny se obvykle spoléhají na technologii blockchain, která ukládá informace do bloků dat. Také jsme si všimli, že většina bloků obsahuje průběžný záznam celé historie daného řetězce – včetně všech transakcí. Jak se kryptoměna stávala populárnější, znamenalo to, že bloky se zaplňovaly mnohem rychleji, což vedlo k pomalejším a dražším transakcím.

Bitcoin Cash byl účinně vytvořen, aby tento problém zmírnil, rozšířením původní velikosti bloku z 1 MB na 8 MB, což umožnilo rychlejší a častější transakce. I když se BCH nepodařilo z hlediska hodnoty vyrovnat svému předchůdci, poměrně nízká cena Bitcoin Cash v kombinaci s jeho škálovatelností znamená, že existuje potenciál pro vážný růst.

Bitcoinová hotovost měla působivý konec roku 2020, po své vlastní tvrdé vidličce v listopadu. Zda je či není BCH mezi nejlepšími krypto investicemi v příštím roce, bude do značné míry záviset na reakci průmyslu na tento vývoj. S obchodováním BCH na hodnotě téměř 400 USD v době psaní tohoto článku to ale vypadá, jako by nadále existovala podpora pro odnož bitcoinu.

Pozoruhodný analytik kryptoměny Roger Ver zašel tak daleko, že předpověděl, že BCH by díky své užitečnosti jako každodenní platební systém mohl být 10krát až 20krát tak cenný, jako je nyní. Jinde, otevřený kryptoměnový investor Kim Dotcom také věřil v bitcoinovou hotovost a předpovídal, že by mohla stoupat až k 3 000 USD.

Přečtěte si více: Bitcoinová analýza cen hotovosti pro rok 2021

4. Litecoin

Litecoin byl založen bývalým zaměstnancem společnosti Google Charlie Lee a nabízen jako „stříbro“ až „bitcoin“ „zlato“. Klíčovými vlastnostmi Litecoinu jsou vylepšené časy transakcí s mnohem rychlejší generací bloků než bitcoiny a nižší poplatky za zpracování. LTC také vyžaduje mnohem menší výpočetní výkon než BTC.

Díky technickým výhodám a životaschopnosti skutečného každodenního platebního systému je litecoin obzvláště zajímavý pro investory. A co víc, pokud hledáte ke koupi kryptoměny v roce 2021, pak má LTC poměrně nízkou cenu za token pro první desítku kryptoměny. To znamená, že investoři noví na trhu mohou získat přiměřené množství jednotek s minimálními výdaji.

Stejně jako většina nejlepších kryptoměn zažil Litecoin býčí konec roku 2020, když se na trh vrátila důvěra. Při pohledu do roku 2021 mnoho analytiků ve skutečnosti očekává utlumený výkon LTC, přičemž altcoin po většinu roku stagnuje. Například TradingBeasts vidí, že LTC v průběhu roku dosahuje nominálních zisků o něco málo přes 10%.

Co dělá z litecoinu jednu z nejlepších kryptoměn? Je pravda, že pokud jste denní obchodník, pak byste možná dali přednost tokenu s volatilnější předpovědí. Pokud jste však připraveni držet svá krypto aktiva, pak by se Litecoin mohl ukázat jako nejlepší kryptoměna, kterou si můžete koupit v roce 2021, jednoduše proto, že se předpokládá, že jeho cena zůstane nízká až do roku 2022. Poté však mnoho webů, včetně TradingBeasts, věří LTC by se do prosince 2022 mohla zvýšit až o 100%.

5. Binance Coin

Zatímco litecoin je stříbro ke zlatu bitcoinu, na Binance Coin lze pohlížet jako na další ve formě ethereum. Ve skutečnosti byla BNB původně spuštěna v síti Ethereum, až do zahájení decentralizované burzy Binance nebo DEX, později v roce 2017.

Samotná burza Binance je největší burzou kryptoměn na světě a každou sekundu zpracovává více než 1,4 milionu transakcí. Přirozeně má BNB ve svém mateřském ekosystému několik využití, včetně placení poplatků za obchodování, směnu a kotování, stejně jako použití jako média pro výměnu dalších kryptoměn v síti Binance.

Jeho užitečnost na největší burze kryptoměn na světě nevyhnutelně dává Binance Coin určitý stupeň stability, ale je pravděpodobné, že v roce 2021 bude mezi nejlepšími kryptoměnami?

Technická analýza provedená společností Coinpedia předpovídá, že BNB by mohla zažít býčí rok 2021, který by do konce roku mohl dosáhnout 61 $. WalletInvestor se rovněž domnívá, že BNB by v roce 2021 mohla zaznamenat růst o 17,31%.

WalletInvestor však očekává, že ceny do konce roku opět poklesnou, takže každý, kdo plánuje koupit krypto v roce 2021 s úmyslem držet se, bude chtít přistupovat opatrně, nebo si prohlédnout delší prognózy.

Přečtěte si více: Kolik BNB bude platit v roce 2021 a dále?

6. Cardano

Cardano bylo vyvinuto v roce 2015 a rychle se etablovalo jako jeden z hlavních tokenů na trhu – pravidelně mezi první desítkou z hlediska tržní kapitalizace.

Existuje několik věcí, díky nimž je Cardano výjimečné. Zaprvé je to první peer-reviewed blockchain na světě – který v každé fázi svého vývoje prozkoumal skupinu akademických odborníků. Za druhé, Cardano představuje svůj proprietární systém Ouroboros, který účinně sestává ze dvou blockchainů: jeden pro zpracování obecných transakcí a druhý pro inteligentní smlouvy.

Tato jedinečná dvouvrstvá architektura poskytuje Cardanu mnohem větší škálovatelnost a rychlejší transakce.

WalletInvestor a DigitalCoinPrice předpovídají růst Cardano v nadcházejících měsících, což z něj v roce 2021 potenciálně učiní jednu z nejlepších kryptoměn pro investory – zvláště když vezmeme v úvahu nízkou cenu tokenu ve výši 0,34 USD v době psaní.

Skutečným lákadlem Cardana však může být dlouhodobá investice. Prime XBT například předpovídá, že tokeny Cardano by mohly dosáhnout 0,82 USD do prosince 2021, ale v letech 2022 a 2023 bude nadále růst a do roku 2025 dosáhne 2,700 USD za token.

7. Tron

Tron je poněkud neortodoxní investiční příležitost. Tron efektivně přináší výhody blockchainu do světa zábavy tím, že nabízí propojení tvůrců obsahu se spotřebiteli.

Uživatelé mohou získávat Tronix (TRX), token kryptoměny Tron, vytvářením obsahu na platformě. Cílem je vytvořit ekosystém pro sdílení obsahu, který nabízí přímější platební systém mezi tvůrci a spotřebitelem bez nutnosti prostředníka, jako je Netflix z Apple TV.

Může to znít jako novinka, ale Tron již má na palubě několik velkých jmen, včetně Samsung, Baidu a Global Social Chain. Existuje také několik prominentních analytiků, kteří předpovídají růst TRX v roce 2021 – jak TradingBeasts, tak DigitalCoinPrice předpovídají, že cena Tronu se v příštím roce zvýší o 10 až 15%.

Je spravedlivé říci, že Tron pravděpodobně nebude nejlepší kryptoměnou k nákupu v roce 2021, ale jeho nízká cena tokenu a potenciál růstu z něj činí zajímavou spekulativní investici – za předpokladu, že je součástí diverzifikovaného portfolia.

Přečtěte si více: Co povede k ceně TRX v roce 2021?

Kde koupit krypto v roce 2021

Identifikace nejlepších kryptoměn, které by vás v roce 2021 mohly stát milionářem, vyžaduje pečlivý výzkum a pečlivé sledování trhů s kryptoměnami. Ale jakmile si vyberete své nejlepší kryptoměnové investice, budete muset najít makléře, který vám transakce usnadní.

Výběr správného makléře bude do značné míry záviset na osobních preferencích. Některé platformy uspokojují začínající investory s jednoduchými rozhraními a podrobnými průvodci, zatímco jiné nabízejí řadu komplexních analytických nástrojů zaměřených na profesionální obchodníky.

Pro průměrného investora doporučujeme eToro jako dobrá všestranná platforma. Nabízí přístup ke všem nejvýznamnějším kryptoměnám a nabízí jednotné kontaktní místo pro obchodování a investování do kryptoměn – včetně proprietární peněženky na kryptoměny a snadno použitelného rozhraní.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Závěr

Nadcházející rok se zdá být pro kryptoměnu vzrušujícím obdobím. Po rozsáhlých akvizicích od institucionálních investorů a přijetí kryptoměny populárními platebními platformami, jako je PayPal, předpovídají i konzervativnější komentátoři průmyslu vzestupný trend ve všech hlavních kryptoměnách. Samotná tato oznámení podnítila spěch k nákupu kryptoměny v roce 2021.

To je fantastická zpráva pro potenciálního investora do kryptoměny, ale pokud jste na trhu noví, je vhodné přistupovat opatrně. I když existuje spousta důvodů, proč se domnívat, že pro nejlepší kryptoměny v roce 2021 přicházejí velké věci, je třeba si uvědomit, že nic není zaručeno a jakékoli změny v legislativě nebo sankce regulačních orgánů by mohly rychle dát plat všem býčím trendům.

Nikdo nemůže s jistotou říci, co bude nejlepší kryptoměnou k nákupu v roce 2021, ale pokud plánujete koupit kryptoměnu v nadcházejících měsících, pak je sedm výše uvedených mincí dobrou volbou, kterou je třeba zvážit. Jako vždy by však jakékoli investice, které provedete, měly být součástí diverzifikovaného portfolia.

FAQ

Jaké jsou nejlepší kryptoměny, do kterých se má investovat v roce 2021?

V okolí digitální měny jako investičního aktiva je spousta vzrušení, ale výběr nejlepší kryptoměny k investování do roku 2021 závisí na mnoha faktorech. Mnoho z nejlepších krypto investic může být také vhodnější pro dlouhodobější investiční strategii. Některé z našich návrhů na nejlepší kryptoměny v roce 2021 najdete zde.

Mám si koupit bitcoin v roce 2021?

Bitcoin je zdaleka největší digitální měnou a zůstává pravděpodobně nejlepší kryptoměnou, kterou lze koupit v roce 2021. Zatímco všechna krypta zažívají každý den vysokou volatilitu, BTC nabízí relativní stabilitu a je jednou z nejlepších kryptoměnových investic pro ty, kteří jsou na trhu noví..

Do jaké kryptoměny je nejlepší investovat?

Výběr nejlepších kryptoměn závisí na vašich cílech a celkové investiční strategii. Například nejlepší kryptoměna ke koupi v roce 2021 může v příštím roce zaznamenat změnu jmění, zatímco token, který má v roce 2021 nízkou cenu, může být perfektní investicí pro dlouhodobější strategii.

Kde si mohu koupit krypto v roce 2021?

Rostoucí popularita kryptoměny zaznamenala explozi v počtu burz a makléřů, které mají příležitostní investoři k dispozici. Platformy jako eToro je snadné s nimi začít a nabízejí spoustu výukových zdrojů pro ty, kteří jsou na trzích noví.

Je rok 2021 vhodný čas na nákup kryptoměn?

očekává se, že nejlepší kryptoměny v roce 2021 zaznamenají působivý růst a kdokoli, kdo to chce využít, by měl hledat přidání kryptoměny do svého portfolia dříve než později. Jako posledních zhruba 12 měsíců bylo pro trh kryptoměn zajímavým obdobím. Nastal nárůst zájmu institucionálních investorů a gigant online plateb PayPal začal podporovat transakce v digitální měně

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me