Cardano predikce ceny

Cardano predikce cen na roky 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025

V tomto článku vám poskytneme veškeré podrobnosti o budoucí predikci cen Cardano (ADA).

Kryptoměnový prostor rychle roste a několik kryptoměn zaznamenává trvalý růst. Některé kryptoměny a jejich platformy si vedou lépe než jiné, neustále se vyvíjejí a vylepšují základní technologii a přitahují oči investorů a obchodníků.

Cardano je jedna taková kryptoměna a my se blíže podíváme na predikce cen Cardano pro roky 2021, 2022, 2023 a 2025.

Co je Cardano?

Cardano je kryptoměna a chytrá smluvní platforma. Založil spoluzakladatel společnosti Ethereum a bývalý generální ředitel společnosti Ethereum Charles Hoskinson a Jeremy Wood. Bezproblémové fungování Cardana zajišťují tři organizace. Tyto jsou:

  • Cardano Foundation
  • IOHK
  • Emurgo

O vývoj blockchainu se stará The Cardano Foundation. IOHK je organizace, která postavila Cardano a navrhla mechanismus Proof-of-Stake Ouroboros. Emurgo je třetí organizací z trojice, která propaguje Cardano a jeho technologie velkým podnikovým firmám a institucím.

Cardano je popisováno jako kryptoměna třetí generace. Tvrdí, že řeší problém škálovatelnosti, kterému čelí kryptoměny první a druhé generace, jako jsou bitcoiny a ethereum. Vrstvená architektura Cardano nabízí lepší škálovatelnost než jiné kryptoměny.

ADA, rodná měna Cardana, může provádět transakce a odesílat / přijímat finanční prostředky; transakce na Cardanu jsou zabezpečeny kryptografií. Blockchain je první blockchain recenzovaný na světě. Každý protokol je kontrolován akademiky a vědci z University of Edinburgh a Tokyo Institute of Technology. Podívejme se na predikci ceny Cardano pro rok 2021 a dále.

Analýza ceny Cardano

Cardano začalo rok 2020 za cenu kolem 0,03 USD. V únoru stoupla na 0,07 USD. ADA se však nemohla posunout za tento bod a klesla na minimum 0,01 USD. Tento pokles ceny byl přičítán dopadu pandemie COVID-19 a vyvolanému výprodeji.

Cardano vykázalo v srpnu určitý pohyb a dosáhlo ceny 0,14 USD, než utrpělo další pokles cen. Cardano v říjnu opět vzkřísilo, což vedlo k vrcholu měny v prosinci na 0,17 USD.

V roce 2021 Cardano upoutalo pozornost investorů po dosažení 0,25 USD. Cardano překonalo Bitcoin Cash a podle tržní kapitalizace se stalo sedmou největší kryptoměnou.

Historie cen Cardano

Vstup Cardana na trh byl přiměřeně úspěšný, tým za Cardanem získal 63 milionů USD ze svého ICO. Během týdne spuštění Cardano výrazně vzrostlo a do 1. října 2017 dosáhlo tržní kapitalizace 600 milionů $. Společnost Cardano byla uvedena na několika burzách a do konce listopadu se tržní kapitalizace zvýšila na 3,5 miliardy USD. Cardano v lednu 2018 dosáhlo svého historického maxima 1,16 USD.

Cardano měl dobrý začátek roku 2019 a dosáhl 0,05 USD. Hodnota klesla na 0,035 USD, poté v dubnu vzrostla na 0,10 USD. Měna klesla zpět dolů na 0,057 USD a nedokázala prorazit 0,10 USD. V červnu dosáhlo Cardano 0,11 USD, než opět ztratilo hodnotu.

cardano cenový graf

Cardano narazil na medvědí trh v roce 2020, ale rychle se shromáždil. Nárůst hodnoty viděl, že kryptoměna překročila 0,07 USD. Do března se obchodovalo kolem 0,06 USD. Cardano bylo i nadále svědkem trvalého růstu hodnoty, kdy cena dosáhla 0,09 USD. V současné době se Cardano obchoduje kolem 0,42 USD. Pojďme se podívat na predikci ceny Cardano pro rok 2021 a dále.

Cardano predikce ceny 2021

Cardanoova cenová predikce pro rok 2021 uvádí, že kryptoměna je v letošním roce nastavena na býčí běh. Očekává se zvýšení ceny v důsledku dalšího rozvoje projektu a hromadného přijetí. Vzhledem k tomu, že adopce přivádí Cardano k stále více uživatelům, tok institucionálních peněz do projektu Cardano zvyšuje cenu.

Cardano predikce cen na rok 2022

Odborníci předpovídají, že Cardano se bude v prvních měsících roku 2022 obchodovat za přibližně 0,72 USD. Cena měny by se mohla do srpna zvýšit na 1,72 USD, přičemž většina odborníků souhlasila s tím, že kryptoměna se na konci roku 2022 bude obchodovat kolem hranice 1,40 USD.

Cardano predikce ceny 2023

Cardanoova predikce cen na rok 2023 předpovídá, že ADA bude i v roce 2023 růst, přičemž cena kryptoměny dosáhne 2,5 $. Předpokládá se, že Cardano bude v polovině roku mírným poklesem hodnoty, ale měl by se silně zotavit.

Cardano predikce ceny 2024

Většina odborníků se domnívá, že Cardano bude mít v roce 2024 relativně stabilní rok. Očekává se, že hodnota měny ke konci roku vzroste a bude se obchodovat kolem 2,8 USD.

Cardano predikce cen na rok 2025

Predikce cen Cardano pro rok 2025 předpovídá, že partnerství a integrace Cardano s velkými podniky z dlouhodobého hlediska pozitivně ovlivní cenu Cardano. Ve výsledku by se Cardano mohlo stát jednou z deseti nejlepších kryptoměn na světě. Většina odborníků předpovídá, že Cardano by mohlo do konce roku 2025 dosáhnout hranice 3 USD.

Nejlepší předpovědi cen Cardano od obchodníků s kryptoměnami.

CryptoGround předpověděl, že Cardano by mohlo dosáhnout 0,76 USD do konce roku 2021 a 03,30 USD do konce roku 2024.

TradingBeasts byla v jejich predikci cen Cardano trochu konzervativní. Podle platformy se cena Cardano v roce 2021 bude pohybovat kolem 0,68 USD.

DigitalCoinCena předpověděl, že Cardano uvidí rally, která do roku 2025 posune jeho cenu na 4,20 USD a dále.

LongForecast předpovídal, že Cardano bude v roce 2021 ovládat cenu kolem 0,75 USD. Cena by mohla vzrůst na 0,90 USD v závislosti na partnerství a integraci Cardano s velkými podniky.

CoinFan předpověděl, že cena Cardana se v roce 2021 udrží kolem 0,79 USD a do konce roku 2025 by mohla stoupnout až na 4,30 USD.

Závěr

Většina predikcí cen Cardano uvádí, že Cardano se chystá vstoupit do vzestupné fáze v roce 2021 a dále. Cardano’s Shelly fork, Ouroboros, adresy přátelské k lidem a multisig transakce hrají důležitou roli při určování hodnoty kryptoměny v příštích několika letech.

Cardano má potenciál významně ovlivnit prostor kryptoměny, a proto je vhodný čas zvážit Cardano, pokud hledáte investovat do kryptoměn.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Cardano ADA

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více o Cardanu:

3 důvody, proč by Cardano mohlo v roce 2021 zdvojnásobit vaše peníze

Jak nakupovat Cardano – Průvodce pro začátečníky 2021

Klady a zápory investování do Cardana, bude to milionář?

Časté dotazy k predikci cen Cardano

Co je Cardano?

Cardano je chytrá smluvní platforma a kryptoměna. Tým, který stojí za Cardanem, to často nazývá kryptoměnou třetí generace, která řeší problémy se škálovatelností, kterým čelí kryptoměny první a druhé generace, jako jsou bitcoiny a ethereum. Založili ji spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson a generální ředitel společnosti Ethereum Jeremy Wood. Cardano provozují organizace The Cardano Foundation, IOHK a Emurgo, které zajišťují bezproblémové fungování platformy.

Co je Ouroboros?

Ouroboros je mechanismus konsensu Proof-of-Stake používaný společností Cardano. Ouroboros provinuje zabezpečení konsensního mechanismu Proof-of-Work za zlomek potřebné energie. Zaručuje výkon, integritu a životnost protokolu pomocí kombinatoriky, kryptografie a matematické teorie her.

Je Cardano dobrá investice?

Cardano patří mezi deset nejlepších kryptoměn na světě a je také nejdostupnější kryptoměnou pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměny. Odborníci předpovídají, že se Cardano v příštích několika letech dočká stabilního růstu díky přijetí velkých podniků. Díky těmto faktorům je Cardano dobrou investicí.

Jaká je nejvyšší cena, které Cardano může dosáhnout?

Některé předpovědi cen Cardano uvádějí, že by v blízké budoucnosti mohlo dosáhnout 10 $. Cardano má extrémně podrobný plán, a pokud kryptoměna splní cíle stanovené v plánu, mohla by dosáhnout 10 $.

Jaká je budoucnost Cardana?

Cardano patří mezi nejlepší kryptoměny na světě. Platforma plánuje několik upgradů na svou základní technologii. S ohledem na tyto faktory je jasné, že budoucnost Cardana je velmi slibná.

Kdo založil Cardano?

Cardano založili spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson a bývalý generální ředitel společnosti Ethereum Jeremy Wood. Fungování Cardana se uskutečňuje prostřednictvím Cardano Foundation, IOHK a Emurgo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me