Co je to Ripple? Průvodce pro zvlnění pro začátečníky a tipy pro investování do XRP

Pokud hledáte investovat do Ripple, je důležité být o všem informováni, než se rozhodnete, kam umístit svůj kapitál. Například co přesně je Ripple, proč byste měli investovat do XRP, na co byste si měli dávat pozor a jak do toho investovat – to jsou všechny otázky, které si musíte položit, abyste mohli ovlivnit vaše rozhodnutí k lepšímu.

Zvlnění je nepochybně jedním z nejvíce oceňované kryptoměny krypto komunitou. Ačkoli Ripple v současné době prochází některými problémy s komisí pro cenné papíry S.E.C, kryptoměna stále drží pevnou pozici. Pojďme se však podívat na to, jaká by mohla být vaše budoucnost v kryptoměnách.

Co je zvlnění?

Ripple je digitální měna poskytovaná a provozovaná částečně společností Ripple Inc., firmou pro platební řešení, která také provozuje přeshraniční platební síť RippleNet. Ve skutečnosti má společnost Ripple tradici kontextualizace toho, jak se XRP integruje do své hodnotové nabídky, a původně ji schválila jako energii, která řídí její technologii pro přeshraniční platby.

Jako platforma i měna je Ripple protokol s otevřeným zdrojovým kódem s rámcem vytvořeným tak, aby umožňoval rychlé a levné transakce. Síť má svou vlastní měnu (XRP), ale také vybízí kohokoli, aby k vytváření své vlastní používal platformu prostřednictvím RippleNet. RippleNet se skládá z komunity zahrnující institucionální dodavatele plateb využívající technologie společnosti Ripple k poskytování komplexního řešení pro mezinárodní převod peněz.

XRP je digitální token, který se používá v síti Ripple. Primárním cílem mince je být prostředníkem s jinými burzami, včetně kryptoměn a fiat.

Kde to všechno začalo?

První návrh plánu byl vyvinut v roce 2004, pouze jako prototyp. V roce 2013 dokázali Jeb McCaleb a Chris Larsen spolu s pomocí Arthura Britta a Davida Schwartze uvést do života RippleLabs.

Tvůrce sítě EDonkey, Jed McCaleb, se rozhodl shromáždit světově známé investory, aby zahájili spuštění Ripple umístěním svých prostředků do RippleLabs. McCaleb je v krypto světě dobře známý. Nejprve začínal jako vývojář a programátor, nyní je známý vytvářením několika krypto startupů, jako jsou Mt. Gox, Stellar, eDonkey a Ripple.

Chris Larsen byl také spoluzakladatelem po boku McCaleba. Larsen byl dříve podnikatelem v Silicon Valley a v roce 1996 založil online hypoteční platformu nazvanou e-Loan.

V lednu 2013 společnost Ripple vydala svou minci XRP. Stejně jako bitcoin je XRP postaven na veřejném řetězci kryptografických podpisů, a proto nepotřeboval původní důvěryhodný web ani architekturu brány. Společnost Ripple, která stojí za XRP, přilákala v dubnu 2013 několik významných investorů, jako je Andreessen Horowitz, Pantera Capital a Google Ventures..

Skeptici na vlnění

Bohužel, jeden z primárních prostor kolem kryptoměn se vyhýbá byrokratické moci a Ripple nespadá pod tuto skupinu. Mnoho si stěžuje na jeho vysokou úroveň centralizace s bankovní schopností vývojářů Ripple kontrolovat celé množství XRP k uvolnění (nebo ne).

Na rozdíl od jiných kryptoměn si společnost Ripple drží svou mezeru v mezinárodních transakcích mezi bankami, což u digitálních uživatelů někdy vytváří skepsi. To však neodvádí pozornost od výhod, které Ripple přináší.

Také Komise pro cenné papíry S.E.C. obvinil Ripple z prodeje neregistrovaných cenných papírů, když prodal digitální token XRP investorům po celém světě, v takovém případě mnoho burz vyřadilo Ripple z jejich platforem. Díky tomu byli investoři skeptičtí ohledně investic do Ripple a kryptoměně to způsobilo obrovské ztráty.

Proč investovat do Ripple?

Nejlepší výhody Ripple spočívají v tom, že je rychlý a bezpečný, snadno provádí transakce a má docela velkou tržní přítomnost. Proces je také jasnější a efektivnější.

Ripple má určitě spoustu výhod, které mnoho jiných kryptoměn nemá. Skutečnost, že má být využívána významnými finančními firmami a je přijímána jako taková, znamená, že v Ripple existuje velký prostor pro růst a to by mohlo z Ripple udělat dobrou investiční minci, protože by se mohla zvýšit cena hodnota.

Ripple a jeho nativní měna, XRP, patří mezi nejoblíbenější blockchainové sítě založené na širokém měřítku přijímání digitálních tokenů. V neprozkoumaných regionech a trzích platforma neúnavně pracovala na rozšíření penetrace a dosáhla partnerství s velkými korporacemi.

Ripple se hodně rozrostl v Asii, Severní Americe a Evropě. XRP je také k dispozici na platebním portálu se sídlem ve Velké Británii, Uquid, a je otevřen ve více než 150 zemích. Jedno z jejích slavných partnerství s technologickým řetězcem v Indii, společnost Tata Consultancy Services, která má více než miliardu uživatelských základen, proto Ripple otevírá nekonečné dveře příležitostí.

To vše poskytuje výhody nejen uživatelům Ripple a XRP, ale celému kryptoměnovému průmyslu. Kryptoměny a blockchain byly přineseny na různé trhy prostřednictvím závazku k přijetí kryptoměny prostřednictvím sítí jako XRP, Stellar, SWIFT, které dříve váhaly. Zejména XRP hrála hlavní roli na rostoucím globálním trhu plateb.

Klíčovým účelem společnosti Ripple vždy bylo vytvořit platební mechanismus, který bankám umožní využívat jej k podpoře toku finančních prostředků na domácím i zahraničním trhu. Projekt si dosud získal důvěru mnoha významných finančních institucí, jako je Royal Bank of Canada (RBC), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA) a MoneyGram.

predikce zvlnění ceny na období 2021-2022

Předpověď zvlnění ceny na období 2021–2022. Zdroj: Prime XBT

Slavný kryptoobchodník, Důvěryhodné krypto na Twitteru XRP předpověděl, že během 2–3 let dosáhne ceny 25–30 $, ale také očekává pokles trhu, než k tomu dojde v nadcházející budoucnosti.

Předchozí zaměstnanec Goldman Sachs a manažer hedgeového fondu miliardáře Will Meade koupil XRP, také svůj první nákup kryptoměny, a předpovídá, že v blízké budoucnosti poroste na vysoké hodnotě..

Pokud jde o investování Ripple, je důležité vědět, v čem je tato kryptoměna tak odlišná od ostatních.

Číst dále: Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Jak investovat do zvlnění?

Níže najdete super jednoduchý 4krokový návod, jak investovat do Ripple.

Krok 1: Otevřete si účet u regulovaného makléře l

Krok 2: Vložit prostředky

Krok 3: Vyberte částku, kterou chcete investovat do Ripple

Krok 4: Potvrďte investici

Částka, kterou zakoupíte, závisí na tržní ceně XRP v době nákupu. Uklidnění a udržení jako dlouhodobé investice je vždy dobrý způsob, jak jít, protože může přinést nějaký zdravý zisk v cestě k budoucnosti.

Ripple můžete koupit pomocí fiat měn, včetně USD a EUR. Můžete si také koupit pevnou částku nějaké jiné kryptoměny, například bitcoinu, a poté s ní zakoupit částku Ripple, která se vám líbí..

Ripple je také k dispozici na mnoha burzách, jako jsou Binance, Kucoin a Bittrex. Můžete si vybrat výměnu podle svého výběru a zahájit svou investici.

Skvělé místo pro investice do Ripple je eToro. Existující kryptoměny můžete použít k obchodování za XRP, pokud nějaké máte. Můžete je vyměnit prostřednictvím své peněženky. Aby se tyto prostředky objevily, bude to trvat jen pár minut. Když se objeví, můžete přejít do obchodního okna pro Bitcoin / XRP a dokončit směnu.

Existuje také možnost investovat do akcií Ripple. To však není stejné jako investování do XRP. Abyste mohli investovat do jeho akcií, musíte být dobře obeznámeni s akciovým trhem a splňovat všechny aktuální zákony o cenných papírech platné v USA..

Zvažovali byste investování do Zvlnění XRP?

Tipy a strategie před investováním do Ripple

1. Zabezpečení je klíčové

Kryptoměna je obvykle uložena v krypto peněženkách. Peněženka je v podstatě softwarový program nebo někdy mini hardwarové zařízení, které ukládá soukromé a veřejné klíče, které vás vážou k blockchainu, kde sídlí vaše kryptoměna.

Nemusí nutně ukládat vaše kryptoměny, ale umožňují vašemu veřejnému klíči (který funguje jako adresa) a soukromému klíči přístup k němu na blockchainu (známý pouze vám). eToro spustilo svoji autentickou burzu a peněženku eToroX kde můžete své mince bezpečně uschovat.

2. Začněte malý, spíše než velký

Podstupování finančních rizik ponechává některé jedince napjaté, zatímco někteří se chopí příležitosti, když nastanou, a skočí na budoucí šanci. Zeptejte se sami sebe, kam sem patříte. Je důležité mít na paměti, že byste měli investovat pouze částku, kterou jste ochotni ztratit, pro případ, že by věci nefungovaly tak, jak očekáváme.

Zlaté pravidlo se také při plánování investic diverzifikuje. Snižte úroveň rizika rozložením investic do kryptoměn. Pokuste se neinvestovat veškerý kapitál, který máte zcela do Ripple nebo do jakékoli jiné mince – diverzifikujte. I když jsou volatilní, je nepravděpodobné, že by všichni sledovali stejný sestupný trend, a to najednou.

3. Trpělivost je ctnost

Snažte se příliš se nezabývat tím, co se dnes děje, pokud to plán nevyžaduje. Místo toho se snažte vybrat plán a investici, držet se ho a udržovat dlouhodobý tržní pohled. Jak více chápete, je v pořádku změnit svůj přístup uprostřed, jen se ujistěte, že máte misi s jasnými záměry.

Celkově si Ripple vedl dobře. Pokud se nechcete pustit do denního obchodování – nákup a držení může být dobrý nápad při výběru vaší investiční strategie Ripple.

4. Nezůstávejte za trendy

Je užitečné, pokud víte, jak analyzovat tržní trendy. Při předpovídání pohybů XRP však hrají roli také vnější faktory mimo trh. Pandemii Covid-19 lze použít jako skvělý příklad toho, jak může vyšší moc ovlivnit finanční aktiva všeho druhu.

Mnoho kryptoměn ztratilo svou hodnotu po kolapsu širšího trhu v březnu 2020. Cena mince však od té doby znovu získala své ztráty, když obchodovala svým pre-Covid tempem 0,25 USD poté, co klesla na přibližně 0,15 USD. Určité známky, jako je toto, pomohou ovlivnit vaše celkové rozhodnutí při uzavírání sázek na Ripple.

5. Mějte na paměti daně

Zůstávají složité daňové zákony a několik předpisů. Když plánujete předem, nic není nepředstavitelné, ale nic, co byste mohli zanedbávat. Kryptoměny nyní spadají pod daň z kapitálových výnosů USA. To znamená, že pokud své Ripple prodáte za více, než za co jste je koupili, jste povinni odvádět daně z kapitálových výnosů. Aby se předešlo problémům se zákonem, uchovávejte historii transakcí všech vašich nákupů.

Investice stále spočívají v diverzifikaci a zajištění toho, že sázky lze zajistit. Investice do kryptoměny jsou také náročné, protože řada mincí je si velmi podobná a bitcoiny jsou často poháněny jejich trhy.

Ačkoli je Ripple samostatný podnik, jehož cílem je vyzkoušet něco nového ve finanční místnosti pro blockchain, pohybuje se také samostatně. Ve srovnání s jinými dobře zavedenými hráči, jako jsou BTC, ETH nebo LTC, je mince stále poměrně levná, takže je slušně vhodná pro příležitostné nebo začínající investory do kryptoměny.

Investice do XRP se skutečně vyplatí, protože je to nejen dobrá volba s jejími nesrovnalostmi v krypto místnosti, ale také mince, která je ve skutečnosti na nižší straně. To naznačuje, že má prostor jít výš a vrátit se zpět přes prahovou hodnotu 1 $.

Začněte investovat do zvlnění pomocí eToro

eToro je skvělé místo, kde můžete investujte do Ripple. S výjimkou Ripple eToro pokračuje v expanzi zaváděním nových produktů a dalších kryptoměn, což umožňuje začátečníkům a profesionálním investorům prozkoumat více možností v krypto světě.

eToro – Nejlepší platforma pro kryptoměnu k nákupu Vlnění

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Ripple je nepochybně jednou z nejoceňovanějších kryptoměn krypto komunitou.
  • Zvlnění uvedli do života Jeb McCaleb a Chris Larsen v roce 2013.
  • Jako platforma i měna je Ripple protokol s otevřeným zdrojovým kódem s rámcem vytvořeným tak, aby umožňoval rychlé a levné transakce.
  • xRapid a xCurrent jsou v čele mezinárodních převodů peněz.
  • Ripple má prominentní partnerství s finančními institucemi; Royal Bank of Canada (RBC), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA) a MoneyGram.
  • Společnost Ripple je v současnosti hnacím motorem své technologie pro přeshraniční platby.
  • Ripple je jednou z prvních mincí, která po pádu Covid znovu získala své ztráty.
  • Před investováním do Ripple si vyberte bezpečnou peněženku a připravte investiční strategii.
  • Při investování do Ripple si uvědomte daňové povinnosti.

Přečtěte si více:

Je zvlnění dobrá investice a měl bych do ní investovat?

Co bude pohánět cenu Ripple XRP v roce 2021?

Analýza zvlnění ceny pro rok 2021 (hloubková kontrola)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me