Co je TRON? Průvodce pro TRON pro začátečníky a tipy pro investování do TRX

TRON má od svého vstupu na trh kryptoměn v roce 2017 jedno z nejotevřenějších reakcí v této oblasti. Pokud jde o tržní hodnotu, tato mince využila tento společný zájem a své speciální technologické vlastnosti k tomu, aby se stala jednou z nejvýznamnějších kryptoměn.

TRON přidává na krypto trh další zajímavý aspekt – je také určen pro použití v herním a hazardním průmyslu s cílem vyvíjet a zvyšovat legální hazardní hry založené na blockchainu.

V roce 2017 byla pekingská platforma pro kryptoměny vytvořena nadací TRON a původně ji založil Justin Sun.

Sun je čínský vlastník firmy, který je již známý jako mozek PEIWO, mobilní aplikace pro smartphony zaměřené na živé streamování Pacific Rim.

Není pochyb o tom, že společnost TRON má jako jeden z novějších kryptoměn před sebou jasnou budoucnost, takže pokud hledáte investování, musíte si položit pár otázek. Zde je několik důležitých informací, které musíte o TRONu vědět.

Co je TRON?

TRON je operační systém založený na blockchainu, ve kterém lze vyvíjet decentralizované aplikace a sdílet mediální obsah. Samotný token TRX se používá k získání přístupu k těmto charakteristikám provozního zařízení. Proto je primárním účelem tokenu použití v síti TRON. Jelikož je možné jej nakupovat a prodávat na burzách, lze jej také definovat jako virtuální měnu.

TRON pomáhá vývojářům společnosti Dapp, podobně jako Ethereum, vytvářet a používat složité protokoly prostřednictvím inteligentních smluv, které jsou umístěny na jeho nativním blockchainu. Síť je dnes nejlépe známá svými rychlostmi zpracování a charismatickým výkonným ředitelem. Platforma je specificky schopná provádět 2 000 transakcí za sekundu. Nejlepší ze všeho je, že na TRONu jsou nulové náklady na zpracování. Během několika sekund můžete poslat TRX v hodnotě milionů dolarů na jiné místo na světě a nezaplatit ani cent.

Nákup BitTorrentu a následné vydání tokenu pro něj na protokolu TRON bylo pravděpodobně nejúspěšnější akcí TRON Base. To umožnilo projektu inzerovat své služby milionům uživatelů sdílení souborů aplikací typu peer-to-peer.

Myšlenka globální sítě se zdála až do nedávné doby nepravděpodobná. Světový výpočetní výkon ještě nebyl na standardu. I tak jim právě pro takovou misi dává otevřená existence blockchainových sítí výhodu. Přesně tuto funkci chce TRON zachytit.

Kde to všechno začalo?

Tron, známý svou decentralizovanou blockchainovou technologií, začal v roce 2017. Začínal jako nezisková organizace, nadaci Tron původně založil Justin Sun. Hlavní myšlenkou bylo přepsat ostatní kryptoměny, pokud jde o decentralizovaný internet a dostupnost.

Justin Sun byl již dobře známou postavou v blockchainovém sektoru a měl pod značkou Forbes „China 30 under 30.“ Kromě toho byl Sun před vytvořením Tron hlavním představitelem Ripple a pomáhal mu vytvořit větší síť jednotlivců, kteří mu poskytli převahu v tom, že vytvořil Tron.

Tron začal s masivním ICO, když získal zhruba 70 milionů dolarů, kde mince byly v přibližné tržní hodnotě 0,0019 $. To umožnilo investorům obchodovat se svými dalšími tokeny pro TRX a poskytlo nadaci Tron výhodu velkého posílení během jejího počátečního spuštění.

Při svém prvním spuštění v roce 2017 získala společnost Tron také BitTorrent, velký krok do zábavního průmyslu a zrodila největší platformu pro sdílení souborů, která je dnes známá. Celkově je hlavním cílem společnosti Tron poskytnout přístup k bezplatnému a snadnému obsahu a úložišti na internetu a umožnit tvůrcům obsahu moc a kontrolu, spíše než omezenou flexibilitu vlastnictví u velkých platforem, jako je YouTube. Platforma mimo jiné podporuje tvůrce obsahu, jako jsou umělci, hudebníci, filmaři a novináři. Dnes má Tron tržní kapitalizaci ve výši zhruba 2,4 miliardy USD a řadí se do první desítky kryptoměn.

Skeptici v TRONu

TRON má své vzestupy a pády jako měnu jako takovou, ale to není v krypto světě nic nového. Největším problémem však je, že o minci existuje tolik spekulací, přičemž skutečná platforma TRON ještě není zcela k dispozici pro použití.

Ve skutečnosti je časový rámec výroby navržený v dokumentu TRON velmi dlouhý, což v konečném důsledku znamená, že projekt v blízké budoucnosti neuvidíme. Jediné, co můžeme udělat, je tedy koupit TRON a prodat ho stejně jako všechny ostatní kryptoměny.

Proč investovat do TRONu?

Tron je decentralizovaný blockchainový systém zcela jedinečný od ostatních, se zvláštním zaměřením na zábavu. Uživatelé mohou na platformě TRON vytvářet a sdílet obsah, jako jsou videa, obrázky, příspěvky atd. Mince TRX v tomto případě umožňuje uživatelům přístup na platformu a využití jejích mimořádných funkcí. Kromě toho má digitální mince stále hodnotu a lze s ní obchodovat s jinými měnami na různých obchodních platformách.

Jednou z nejatraktivnějších vlastností, na které se pyšní, jsou nízké transakční poplatky. To je způsobeno tím, že determinanty transakčních poplatků na Tronu jsou šířka pásma a energie. Ve většině případů je tato hodnota extrémně nízká, a proto má tendenci přilákat investory a obchodníky, aby získali ruku na minci.

Nejen, že se Tron spojuje s tak nízkými náklady, ale jeho rychlost je také bezplatná. Tron je schopen zpracovat až 25 000 transakcí za sekundu, což je mnohem víc, než kolik může získat bitcoin nebo ethereum. Podobně jako EOS má Tron DPOS (Delegated Proof-of-Stake), který umožňuje minci zpracovat tolik transakcí v téměř žádném okamžiku.

Jednou z klíčových funkcí v rámci TRON je zaměření na zábavní průmysl. Jeho cílem je umožnit alokaci obsahu po internetu při nízkých nákladech a v mnohem jednodušším procesu. Usnadňuje práci tvůrcům obsahu, kteří chtějí publikovat svá díla s plným vlastnictvím, a také divákům obsahu, kteří hledají snadný a přístupný způsob, jak najít videa a obrázky, mimo jiné formy zábavy.

Při pohledu do příštích několika let společnosti TRON budou jistě existovat lepší vyhlídky na růst ceny TRX mincí, jak se projekt začne vyvíjet. Například TradingBeasts předpovídá, že do konce roku 2021 lze očekávat cenu společnosti Tron ve výši 0,13 USD a do roku 2022 se očekává 0,30 USD.

Predikce cen TRX na rok 2021 a další Zdroj: Capital.com

Jak investovat do TRONu?

Je jednoduché dosáhnout a dostat do rukou tento revoluční token. Na straně perk věcí, TRON existuje na většině burz s kryptoměnou. Vše, co musíte udělat, je vytvořit si účet na jedné z těchto burz a koupit TRON pomocí fiat měny.

Poté, co jste si zakoupili své mince, musíte si vybrat peněženku a uložit je. Peněženky jsou malá hardwarová zařízení nebo softwarové platformy, kde jednotlivci ukládají své kryptoměny. V ideálním případě, pokud plánujete investovat do TRX, budete chtít, aby vaše peněženka podporovala síť TRON.

Tipy před investováním do TRONu

1. Uložte svůj TRX do zabezpečené peněženky

Jak již bylo zmíněno výše, digitální peněženky jsou v podstatě drobné hardwarové nástroje nebo v některých případech softwarová platforma, jako je aplikace, kde investoři a obchodníci uchovávají své kryptoměny.

Je dobré sehnat peněženku pro ty, kteří plánují investovat velké částky. Každá peněženka bude mít soukromé klíče, ke kterým budete mít pouze přístup, což zajistí bezpečnost. Možná budete chtít uchovat soukromé klíče v bezpečí a poskytnout funkce zabezpečení, jako je PIN kód a vícenásobný podpis nebo ověřování dvěma stranami.

2. Investujte tolik, kolik si můžete dovolit prohrát

Obecně je rozumné, aby vaše počáteční investice do TRON byla přiměřeně malá, vzhledem k její krátké historii a stále extrémně nestálému chování. Také ostřílení investoři se zavázali pouze jednociferným podílem svého kapitálu v TRONu, zatímco drží rovnováhu v méně rizikových cenných papírech. A zachovejte si svou investiční disciplínu, uprostřed spekulací a předpovědí byl nákup přesně tak, jak můžete očekávat, že teoreticky selže a nenechá se chytit sliby obřího vzestupu.

3. Mysli dlouhodobě

Je chytré dívat se na dlouhodobé uskladnění vašeho TRX, pokud nemáte v úmyslu se pustit do denního obchodování. To vytváří menší riziko, což vám usnadní očekávání zvýšení hodnoty. S umístěním optimistických předpovědí pro TRON by stálo za to získat jakoukoli trpělivost s vyššími prémiemi.

4. Zůstaňte v obraze

Jednou z hlavních kryptoobchodních strategií je hlídat vzorce a signály. Díky značkám budete vědět, že může být vhodná doba na investování. Dynamika trhu může pomoci určit, jaký bude úspěch TRX v blízké budoucnosti a v průběhu času. Stále je dobré mít na paměti vnější vlivy. Existují určité ukazatele, které ovlivňují také ceny TRX. Zde je možné vzít v úvahu Covid-19. Přestože kryptotrh klesl v březnu 2020, svět viděl, jak se jeho sláva vzpamatovala, protože mnozí se obávali inflačních hrozeb plynoucích z likvidačních fondů.

5. Právní předpisy

Nové zákony ovlivní kromě pravděpodobnosti složitých postupů podávání zpráv také daňové povinnosti. Rozhodnutí USA o majetku znamená, že vaše výdělky jsou nyní vnímány jako daň z kapitálových výnosů (15 procent), spíše než běžná daň z příjmu (až 25 procent). Podmínky daně z kryptoměny se v regionech liší a mnohé se mohou přizpůsobit reakci na měnící se poptávku.

Kromě toho se společnosti TRON podaří neustále procházet kryptoměnami. Tento projekt nadále popadá vynalézavost a srdce kryptoměnových spotřebitelů po celém světě, od generálního ředitele, který obědval s Warrenem Buffetem, až po odhalení nové platformy DeFi. Právě teď je zábava vidět, co další má tento inovativní tým vývojářů v rukávu.

Přečtěte si více: Co bude pohánět cenu Tron v roce 2021?

eToro – nejlepší platforma pro nákup TRON

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • TRON je operační systém založený na blockchainu, ve kterém lze vyvíjet decentralizované aplikace a sdílet mediální obsah.
  • V roce 2017 byla pekingská platforma pro kryptoměny vytvořena nadací TRON a původně ji založil Justin Sun.
  • TRON pomáhá vývojářům Dapp, podobně jako Ethereum, vytvářet a používat složité protokoly prostřednictvím inteligentních kontraktů, které jsou umístěny na jeho nativním blockchainu.
  • TRON je přední mincí podle tržní kapitalizace díky škálovatelnému a rychlému blockchainu, který umožňuje vyšší produkt transakcí ve výrazně kratším časovém rámci.
  • V době psaní tohoto článku je cena TRONu 0,053 USD a jeho tržní kapitalizace je 3,7 miliardy USD.
  • Pokud jde o tržní hodnotu, tato mince využila tento vzájemný zájem a své speciální technologické vlastnosti k tomu, aby se stala jednou z nejvýznamnějších kryptoměn.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me