Crypto Trading Bots: Buď to nejlepší, nebo nejhorší rozhodnutí, jaké kdy uděláte

Krypto obchodování roboty

Vzhledem k rychlé automatizaci digitálních služeb po celém světě není žádným překvapením, že si oblíbenost získávají i roboti pro obchodování s kryptoměnami.

Obchodní roboti jsou definováni jako automatizované počítačové programy určené k obchodování s různými kryptoměnami.

Pokud chcete vědět, proč mohou být kryptoobchodní roboti nejlepším nebo nejhorším rozhodnutím, jaké kdy uděláte, prostě pokračujte ve čtení.

Také se neváhejte zaregistrovat na náš kurz obchodování s kryptoměnou stát se profesionálem v obchodování kryptoměn.

Historie obchodování robotů

Technologie blockchain může změnit náš svět do bodu, odkud není návratu, přičemž obchodování s kryptoměnami je jedním z nejpopulárnějších finančních trhů. Ve skutečnosti jich je více než 47 milionů uživatelů blockchainové peněženky po celém světě od března 2020.

Věřte tomu nebo ne, historie obchodování robotů sahá do 50. let. Byl to Richard Donchian, známý jako otec sledování trendů, který představil myšlenku automatizovaného systému dodržovat určitá pravidla trendů. O několik desetiletí později se obchodování na základě pravidel stalo velmi populárním.

Dnes mají kryptoobchodní roboti potenciál přetvořit celé odvětví. Tyto počítačové programy jsou schopné zpracovat velké objemy dat s cílem maximalizovat zisky při nákupu a prodeji kryptoměn.

Zajímavé je, že čísla ukazují, že kolem 75% obchodů po celém světě probíhá prostřednictvím automatizovaných platforem.

Crypto Trading Bots: Nejlepší rozhodnutí, jaké kdy uděláte

výhody robotů pro obchodování s kryptoměnami

Obchodování s kryptoměnou je rozšiřující se pole, které je známé svým vysoká volatilita. Vzhledem k tomu, že se trendy neustále mění, obchodování robotů může být více než užitečné.

Obchodní roboti nabízejí řadu výhod, jaké jsou naprogramován tak, aby analyzoval složitá data, včetně objemu trhu, cen, trendů a obchodus.

navíc, krypto obchodní roboti nepotřebují svůj spánek krásy. Nemusíte se tedy neustále starat o své podíly – jednoduše si užívejte společnost svých blízkých a odpočiňte si!

Po naprogramování jsou tam obchodní roboti analyzovat trh 24/7, což je dělá ideální pro zaneprázdněné obchodníky. S cloudové roboty, během obchodování můžete dokonce vypnout počítač.

Kryptoměnové obchodní roboty prospívají nejen obchodníkům, kteří nemají fyzický čas sledovat trh 24/7, ale nadšenci, kteří neobchodují na plný úvazek.

Obchodní roboti také umožňují uživatelům prozkoumat různé tržní strategie a obchodní nápady. Zpětné testování vám například může pomoci analyzovat historická tržní data, abyste mohli prozkoumat možné výsledky v minulosti.

Obchodní roboti navíc nestresují volatilitu trhu s kryptoměnami, nikdy nebudou obchodujte z chamtivosti nebo zklamání; jsou jednoduše naprogramovány tak, aby prováděly operace efektivním způsobem.

Vyloučením emocí z obchodování usnadňují kryptoobchodní roboti velké a opakující se úkoly a snížit lidské chyby.

Jinými slovy, obchodování robotů může být nejlepším rozhodnutím, jaké kdy uděláte:

 • Jsou schopni včas analyzovat předdefinovaná kritéria a složité metriky.
 • Kryptoměnové obchodní roboty usnadňují monitorování tržních dat 24/7.
 • Zaručují vysokou účinnost a multitasking.
 • Obchodní roboti jsou imunní vůči emocionálním aspektům obchodování a lidským chybám.

Jak fungují obchodní roboti?

Navzdory široké škále kryptoobchodních robotů dostupných na trhu bychom si měli uvědomit, že všichni kryptoobchodní roboti mají několik společných funkcí.

Obchodní roboti implementují následující aspekty: zpětné testování, implementace strategie, provádění a plánovač úloh.

Zpětné testování, jak již bylo řečeno, umožňuje uživatelům shromažďovat různá historická tržní data, včetně skluzu a poplatků, za účelem jejich analýzy.

Implementace strategie je ve světě obchodování kryptoměn zásadní. Trochu probereme možné strategie.

Provedení, na druhé straně umožňuje uživatelům testovat své nápady a strategie v reálném čase.

Po fázi provádění je čas na úplnou automatizaci procesu a nastavení plánovač úloh.

Jaké jsou nejlepší strategie pro obchodování s kryptoměnami?

kryptoobchodní strategie robotů

Obchodování s kryptoměnou je složité a měnící se pole, takže obchodníci musí investovat spoustu času do výzkumu a praxe, aby vytvořili úspěšnou obchodní strategii.

Zde probereme několik základních obchodních strategií, které mohou obchodníkům pomoci stát se profesionály v obchodování kryptoměn.

Všimněte si, že v různých kryptoobchodních robotech lze implementovat různé strategie.

 • Arbitrážové roboty jsou založeny na myšlence obchodování arbitráží s kryptoměnou. Boti jsou naprogramováni tak, aby sledovali různé výměny a prováděli úkoly současně. Například obchodní roboti mohou nakupovat, když je cena nízká, a prodávat druhou, když cena stoupá.
 • Populární jsou také roboti na trhu. Jsou založeny na tzv strategie tvorby trhu ve kterém obchodníci neustále nakupují a prodávají. Zisk se vytváří z rozdílu mezi kupní a prodejní cenou. Pokud X obchoduje za 200 GBP, mohou roboti obchodovat za 199 GBP a prodávat za 201 GBP, což znamená zisk 2 GBP.
 • Trendové obchodování je další strategie, která umožňuje robotům provádět obchody na základě konkrétních trendů a pohybů. Použití technické ukazatele tady je zásadní.
 • Roboti automatizace portfolia, na druhé straně může pomoci obchodníkům udržovat jejich portfolio bezchybné a automatizovat obtížné opakující se úkoly, na rozdíl od aktivního obchodování.
 • Roboti se střední návratností umožňují uživatelům analyzovat měnu ve vztahu k jejím historickým výkyvům a průměru, za předpokladu, že vždy existuje stabilní trend a ceny se vrátí zpět na průměr.
 • V neposlední řadě, automatizované kryptoobchodní roboty vám umožní učit se od profesionálů v oboru a napodobovat jejich strategie.

Crypto Trading Bots: Nejhorší rozhodnutí, jaké kdy uděláte

nevýhody kryptoobchodních robotů

Ačkoli obchodní roboti mají v neustále se měnícím světě obchodování s kryptoměnami řadu výhod, pravdou je, že se mohou stát nejhorším rozhodnutím, jaké kdy uděláte.

Nejprve jsou to kryptoobchodní roboti extrémně drahé. Obchodníci by tedy měli provést svůj průzkum a ujistit se, že bot, který používají, je spolehlivé a ziskové.

Transparentnost je dalším důležitým faktorem, který je třeba hledat při výběru obchodního robota. Není tajemstvím, které mohou renomovaní vývojáři poskytnout vyšší standardy a transparentnost ve srovnání s pochybnými platformami.

Nezkušení uživatelé nejsou vybízeni k používání robotů pro obchodování s kryptoměnami. Nakonec obchodování roboty vyžadují expertní konfigurace a monitorování. Bez monitorování může použití automatizovaných systémů vést k velkým ztrátám, zejména v dobách volatility.

Všimněte si, že pokud ne nastavit limity stop-loss může také hrát špatný vtip na nezkušené obchodníky.

Navíc, pokud jde o roboty pro obchodování s krypto, mnoho bezpečnostní obavy vzniknout. Například Bitconnect byl jedním z největších podvodů s kryptoměnou a tvrdil, že používá obchodního robota.

Ačkoli je obtížné hacknout blockchainové systémy, hackeři se často zaměřují na roboty, protože tyto systémy mají přístup k vaší měně. Proto si uživatelé musí vždy ponechat své klíče v bezpečí a vypnout automatické výběry.

Jinými slovy, obchodování robotů může být nejhorším rozhodnutím, jaké kdy uděláte:

 • Kryptoměnové obchodní roboty mohou být velmi drahé.
 • Vyžadují konfiguraci a monitorování.
 • Automatizované systémy nejsou vhodné pro nezkušené uživatele.
 • Obchodní roboti přicházejí s různými bezpečnostními riziky a špatnou kvalitou softwaru.

Crypto Trading Bots: Který si vybrat

výběr kryptoobchodních robotů

Trh s kryptoměnami se neustále rozšiřuje a každý den se vyvíjí stále více robotů pro obchodování s kryptoměnami.

Různí obchodní roboti podporují integraci s různými burzami kryptoměn (například Kucoin) a jsou k dispozici za různé sazby.

Ačkoli tam je žádný univerzální přístup k obchodování, dobré kryptoobchodní roboty by měly mít velkou sadu strategií a uživatelsky přívětivé rozhraní.

Ačkoli si musíte udělat vlastní hloubkový průzkum, poslední hledání ukazuje, že nejvíce populární kryptoobchodní roboti při investování do kryptoměn byste mohli zvážit:

 1. Kryptohopper
 2. Gunbot
 3. Haasbot
 4. 3Commas
 5. NapBots
 6. Zenbot
 7. Gekko
 8. Crypto Trader
 9. CoinBot
 10. CWE

Všimněte si, že nejsme spojeni s žádným z výše uvedených, proto vždy zkontrolujte uživatelské recenze, kde najdete další podrobnosti a uživatelské zkušenosti.

Klíčové body

 • Kryptoobchodní roboti jsou softwarové programy založené na různých obchodních strategiích a algoritmech.
 • Obchodní roboti umožňují obchodníkům provádět obchody na základě hluboká analýza a technické metriky za účelem dosažení zisku.
 • Mohou sledovat trendy na trhu 24/7 eliminace emocí a lidské chyby.
 • Tyto systémy mohou navíc fungovat na oblaku.
 • Kolem 75% obchodů s kryptoměnou jsou prováděny prostřednictvím automatizovaných platforem.
 • Crypto obchodování roboty, nicméně, vyžadují konfiguraci a monitorování.
 • Takové automatizované systémy mohou být extrémně drahé.
 • Bezpečnostní rizika je třeba zvážit před použitím obchodního robota.
 • Ačkoli jsou na trhu k dispozici různé roboty pro obchodování s kryptoměnami, obchodování robotů by mělo zaručit vysokou úroveň účinnost, spolehlivost, ziskovost a transparentnost.
 • Důležité jsou také uživatelsky přívětivé principy návrhu, zejména s cílem pomoci nezkušeným uživatelům začít.
 • Mezi nejoblíbenější roboty pro obchodování s kryptoměnami patří Gunbot, 3Commas, CoinBot a Haasbot.

Stručně řečeno, obchodování robotů má různé výhody a nevýhody. Mohou to být nejlepší nebo nejhorší rozhodnutí, která kdy uděláte. Zatímco obchodní roboti vám mohou pomoci zkrotit volatilitu trhu s kryptoměnami, bez řádného sledování a zabezpečení mohou vést k obrovským ztrátám. Tím pádem, než si vyberete robota pro obchodování s kryptoměnami, proveďte svůj průzkum.

Pokud se chcete dozvědět více o robotech pro obchodování s kryptoměnami a stát se profesionálem v obchodování s kryptoměnami, neváhejte se přihlásit do našeho kurzu.

Pokud jste našli Krypto obchodování roboty článek užitečný, dejte nám lajk a sdílejte ho s kýmkoli, pro koho by to bylo zajímavé.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me