Cryptocurrency Trading USA: Ultimate Guide to Trading Cryptocurrencies in the USA

Contents

Jak začít obchodovat s krypto v USA

Chcete se naučit obchodovat s kryptoměnami v USA, ale nevíte, kde začít? Tento konečný průvodce po USA vás naučí vše, co potřebujete vědět o obchodování s kryptoměnami, a zkontrolujete nejlepšího krypto brokera v USA.

Když byl svět vystaven vůbec prvnímu kryptoměně Bitcoin, nikdo nemohl předpokládat zavedení dalších 6 000+ mincí za 10 následujících let. Rychle vpřed do roku 2020 a obchodování s kryptoměnami v USA nikdy nebylo populárnější.

Mezi nejobchodovanější digitální měny ve vesmíru patří Ethereum, Litecoin, Ripple a samozřejmě – bitcoin. Obchodování s kryptoměnou zahrnuje obchodování dvou digitálních mincí proti sobě, podobně jako na devizovém trhu.

Lví podíl kryptoměnových obchodníků v USA bude obchodovat s páry podobně BTC / USD. To znamená, že se pokoušíte spekulovat, zda hodnota bitcoinu vzroste nebo poklesne vůči americkému dolaru.

S tím bylo řečeno, obchodování s kryptoměnami není snadné bojiště zvládnout. Nakonec budete riskovat své vlastní peníze – to znamená, že musíte pochopit, jak trhy fungují.

Vezmeme-li v úvahu toto, toto Průvodce kryptoměnou v USA řekne vám vše, co potřebujete vědět. Jakmile pokryjeme základy toho, co je obchodování s kryptoměnou a jak to funguje v USA, vysvětlíme vám, jaké jsou tržní objednávky, řízení rizik, strategie, nápady na vytváření zisku a jak dnes začít.

Obsah

Co jsou kryptoměny?

Co je obchodování s kryptoměnou v USA?

Jak funguje obchodování s kryptoměnou v USA?

Typy párů kryptoměn

Obchodování s kryptoměnou USA: Obchodní příkazy

S kterými kryptoměnami mohu v USA obchodovat?

Zisk při obchodování s kryptoměnou v USA

Obchodování s kryptoměnami USA: vyzkoušené a skutečné strategie

Obchodování s kryptoměnou USA: klady a zápory

Obchodování s kryptoměnou USA: Poplatky makléře lze očekávat

Cryptocurrency Trading USA: Signals and Software

Obchodování s kryptoměnou USA: Tipy k obchodování

Obchodování s kryptoměnou USA: Jak se zaregistrovat u makléře

Obchodování s kryptoměnou USA: závěrečné myšlenky

Časté dotazy

Co jsou kryptoměny?

Kryptoměny jsou v zásadě virtuální mince, s nimiž lze obchodovat, směňovat a převádět digitálně. Mnoho kryptoaktiv je podpořeno decentralizovanými sítěmi, což znamená, že byly z velké části navrženy pomocí digitálních souborů a technologie blockchain.

Kryptoměny nejsou „fiat“ měnou. To znamená, že nejsou podporovány velkými centrálními bankami ani vládou. To je do značné míry důvod, proč se kryptoměny obchodují proti rozpoznatelné měně, jako je americký dolar, australský dolar a britská libra.

Virtuální měny nejsou fyzické mince ani bankovky. Lze je tedy ukládat do tzv. Digitální peněženky. Není nic nového udržovat věci online – většina z nás využívá cloudy k ukládání našich fotografií a podobně.

Pokud jde o krypto peněženky, obdržíte svou vlastní „adresu“ nebo „veřejný klíč“. To vám umožňuje přijímat kryptoměny od ostatních uživatelů. Dostanete také „soukromý klíč“, který je srovnatelný s tradičním heslem vašeho bankovního účtu online, i když mnohem déle. Výše uvedený soukromý klíč vám umožňuje přístup do vaší vlastní peněženky.

Doufejme, že to pomohlo vyčistit mlhu o tom, co jsou kryptoměny. Dále vás provedeme obchodováním s těmito digitálními tokeny.

Co je obchodování s kryptoměnou v USA?

Bez ohledu na to, s jakým aktivem obchodujete, v tomto případě kryptoměny – musíte nakupovat a prodávat s nadějí na zisk.

Ačkoli to není tak ostré a suché, vaším cílem jako obchodníka je rozhodnout o krypto páru a poté se pokusit správně spekulovat o tom, jak hodnota tohoto páru stoupá nebo klesá. Správným načasováním trhu můžete dosáhnout velkorysých zisků.

Nyní, když získáte základní informace, podívejme se na příklad fungování obchodování s kryptoměnami v USA:

 • Představme si, že váš výběr je Ripple XRP / USD
 • V tomto scénáři obchodujete Ripple proti americkému dolaru
 • Váš makléř kótoval XRP / USD na 0,38 $
 • Myslíte si, že pár je podhodnocen, tak udělejte objednávku nákupu 1 000 $
 • O několik hodin později je pár kótován na 0,40 USD
 • Hodnota XRP / USD vzrostla o 5,26%
 • Zadáte prodejní objednávku u svého makléře, abyste uzamkli své zisky
 • Z vašeho počátečního vkladu 1 000 USD na tento obchod s kryptoměnou – váš zisk je 52,60 USD (1 000 $ x 5,26%)

Jak vidíte, mezi forexovým obchodováním a obchodováním s kryptoměnou je zjevná podoba – v tom, že obchodujete dvě měny proti sobě. Na obou obchodních trzích hraje důležitou roli v průběžné ceně aktiva nabídka a poptávka – proto se cenové posuny a změny mění během každého obchodního dne.

Téměř každý Joe Schmoe s přístupem na internet může v dnešní době obchodovat s kryptoměnami. Ve skutečnosti to nikdy nebylo jednodušší.

Je zajímavé, že mnoho obchodníků s kryptoměnami mimo USA má tendenci obchodovat s digitálními mincemi prostřednictvím CFD (Contracts-for-Differences) – což jim umožňuje obchodovat pomocí pákového efektu. Tyto smlouvy však nejsou k dispozici klientům v USA, takže je obtížné získat přístup k využití.

To znamená, že existuje několik platforem pro kryptoměny, kde vám bude nabídnuta páka až 1: 100 (což znamená, že sázka 10 $ se stane 1 000 $). I přesto důrazně doporučujeme proti pokoušet se těmito obchodními platformami. Koneckonců, téměř jistě to budou nelicencované platformy. Z tohoto důvodu nebudete chráněni žádnými regulačními orgány.

Upozornění: Obchodování s CFD není v USA povoleno

Máte rádi obchodování s digitálními měnami sami, ale nevíte, kde začít? Zůstaňte přesně tam, kde jste. Existuje několik dalších věcí, které je třeba pokrýt, aby vám pomohly na vaší cestě s vaší novou kryptoobchodní kariérou.

Jak funguje obchodování s kryptoměnou v USA?

Takže teď víte, co jsou kryptoměny, a základní informace o tom, jak s nimi obchodovat, můžeme jít trochu podrobněji.

Jak jsme již řekli, základem obchodování s digitálními coiny je pokusit se uhodnout, kterým směrem se bude cena zvoleného páru ubírat – a poté zadat příslušnou objednávku. Jak vám však řekne každý zkušený obchodník s kryptoměnou v USA – není to jen hádací hra. Pokud se pustíte do obchodování s jakýmkoli aktivem slepě – můžete přijít o všechno, co máte.

Z tohoto důvodu se důrazně doporučuje, abyste se vzdělávali v tom, jak trh obchodování s kryptoměnou funguje, a využijte různé dostupné příkazy, což vám může pomoci zmírnit riziko. Budeme podrobněji pokrývat objednávky dále na této stránce.

Nejenže je pochopení důležitosti správy bankrollu klíčové – ale také nástroje, grafy a analýzy jako nedílná součást obchodování s kryptoměnami v USA. Znovu se nebojte – prozradíme některé z nejlepších nástrojů a strategií, které budou užitečné při obchodování s vybraným aktivem v nejbližší době.

Typy párů kryptoměn

kryptoměnové páry

Když čtete o kryptoměnách, všimnete si, že jsou obecně rozděleny do dvou různých kategorií. Tyto kategorie párů jsou krypto-fiat a krypto kříž.

Vysvětlíme si to každý a pro názornost uvádíme praktické příklady.

Páry krypto-na-Fiat

Dotkli jsme se „fiat“ peněz dříve. Pro vyjasnění to znamená hmatatelné vládní měny – například americký dolar.

Pokud jde o pár kryptoměna-fiat, obchodujete s digitální měnou, jako je litecoin, proti měně fiat. Mnoho lidí, kteří obchodují s kryptoměnami, raději obchodují tímto způsobem, než kryptoměnové páry – které budeme pokrývat dále.

Naprostá většina komodit (například zlata, ropy, sóji atd.) Je kótována v USD. To dává smysl, vzhledem k tomu, že se jedná o nejobchodovanější měnu na světě. Ze stejného důvodu se virtuální měny, jako je bitcoin, často obchodují také s americkým dolarem.

Poskytneme vám jasnější obrázek o tom, jak vypadá obchod kryptoměna:

 • Předpokládejme, že obchodujete s litecoiny proti americkému dolaru
 • Dvojice, se kterou obchodujete, je LTC / USD
 • Obchodní platforma, ke které jste se přihlásili, vám nabídne 50,50 $ za pár
 • Máte pocit, že cena poroste
 • S ohledem na to otevřete objednávku nákupu 500 $
 • O 3 dny později je hodnota LTC / USD oceněna na 58,00 USD
 • Vaše předpověď byla správná – ukazuje to nárůst o 14,85%
 • Obchod uzavřete zadáním příkazu k prodeji prostřednictvím svého makléře
 • Počáteční sázka 500 $ má nyní hodnotu 574,25 $
 • Váš zisk z tohoto obchodu je 74,25 USD – minus poplatky makléře

V našem výše uvedeném příkladu jsme použili LTC / USD. Na výběr je však více párů.

Pro inspiraci si prosím přečtěte níže seznam obchodovatelných měnových párů krypto-fiat – mějte však na paměti, že ne všichni makléři nabízejí přístup na stejné trhy:

 • BTC / JPY (bitcoin / japonský jen)
 • ETH / USD (Ethereum / americký dolar)
 • BTC / AUD (bitcoin / australský dolar)
 • XRP / USD (zvlnění / americký dolar)
 • LTC / GBP (litecoin / britská libra)
 • ETH / AUD (ethereum / australský dolar)
 • LTC / JPY (litecoin / japonský jen)
 • XRP / AUD (zvlnění / australský dolar)
 • ETH / GBP (Ethereum // britská libra)
 • TRX / USD (tron / americký dolar)
 • A mnoho, mnoho dalších

Kryptoměnové páry

Kryptokřížové páry se někdy označují jako krypto-krypto. Důvodem je to, že obchodujete proti sobě dvě digitální měny.

Jednoduše řečeno, stále obchodujete se „základní“ měnou proti „kotované“ měně – například BTC / ETH. V tomto případě je bitcoin vaší základní měnou a ethereum je měnou nabídky. To opět odráží základní principy obchodování s devizovými páry.

Na příkladu použijeme výše uvedený pár, prozradíme, jak by se tento obchod mohl odehrát:

 • Váš makléř stanovil cenu BTC / ETH v 35.10
 • To ilustruje, že za každý bitcoin získáte 35,10 etherea
 • Vaším cílem je předpovědět, zda BTC / ETH vzroste nad nebo klesne pod 35.10

Při obchodování kryptokřížových párů může být obtížné vypočítat vaše potenciální zisky a ztráty. Důvodem je nedostatek známé hodnoty měny (například amerického dolaru). Pokud jste v obchodování s kryptoměnou v USA nováčkem, pak vám velmi doporučujeme začít s páry kryptoměna-fiat.

Níže však najdete některé kryptokřížové páry, které by váš broker mohl nabídnout.

 • BTC / XRP
 • ETH / BTC
 • BTC / LTC
 • XRP / BTC
 • LTC / ETH

Obchodování s kryptoměnou USA: Obchodní příkazy

obchodování s kryptoměnou, obchodní příkazy

Nyní, když jsme pokryli všechny základní prvky obchodování s kryptoměnami v USA – měli bychom diskutovat o tom, jak provést objednávku. Vaše objednávka bude provedena vaším makléřem, ale vy zavoláte výstřely – takže budete potřebovat vědět, čeho dosáhne objednávka.

Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam nejužitečnějších pokynů pro obchodníky s kryptoměnami.

Nákup a prodej objednávek (Ask / Bid)

Začněme od základů – nákup a prodej objednávek. Někdy se jim říká „ptát se“ a „nabídka“, ale v podstatě znamenají totéž.

Z našich příkladů víte, že objednávky na nákup a prodej jsou stěžejní součástí obchodování s kryptoměnami v USA. Takto vstupujete a vystupujete z pozice na trhu. Jak jsme již řekli, musíte spekulovat o vzestupu nebo pádu krypto páru – takto vyděláváte (nebo ztrácíte).

V zájmu jasnosti vám uvádíme příklad využití nákupní objednávky u vašeho makléře:

 • Váš makléř nabízí 13 800 $ BTC / USD
 • Myslíte si, že tento pár vzroste na hodnotě
 • V tomto případě zadáte u svého makléře objednávku na nákup

Nyní se používá prodejní objednávka:

 • Představme si, že obchodujete s BTC / USD
 • Myslíte si, že cena páru bude klesat
 • S ohledem na to zadáte prodejní objednávku

Limitní a tržní příkazy

Stručně řečeno, limitované objednávky vám umožňují vstoupit na trh za konkrétní cenu. Na druhou stranu vám tržní objednávky umožňují vstoupit na trh za aktuální (nebo další dostupnou) cenu.

Uveďme si příklad každé objednávky, který ilustruje, kdy byste je mohli použít při online obchodování s páry kryptoměn.

Příklad 1: Využití a Omezit Objednat

 • Dvojice kryptoměny, s níž obchodujete, je kótována na 200 $
 • Chcete vstoupit na trh za 180 $
 • S ohledem na to zadáte limitní objednávku
 • Pokud a kdy pár klesne na 180 $ – váš broker provede vaši objednávku

Příklad 2: Využití a Trh Objednat

 • Chcete, aby byla vaše objednávka provedena okamžitě
 • S ohledem na to zadáte tržní objednávku
 • Váš makléř provede objednávku okamžitě za další dostupnou cenu

Jak můžete vidět z výše uvedených příkladů, jste schopni stanovit hranice, pokud jde o to, kdy vstoupit na trh nebo z něj odejít. Pokud jde o limitované objednávky – pozice zůstane taková, jaká je, dokud není dosaženo předem stanovené ceny. Jinými slovy, objednávka zůstane nevyřízená, dokud trhy nedosáhnou vaší předem definované ceny.

Stop-Loss a Take-Profit

Pokud jde o zmírnění ztrát a řízení rizik, příkazy stop-loss jsou velmi oblíbeným způsobem, jak toho dosáhnout. Pokud jde o uzamčení preferovaného procenta zisku, používají se příkazy k získání zisku. Ačkoli žádný z těchto příkazů není nezbytně nutný pro vstup na zvolený trh, jsou pro kryptoobchodníky nesmírně užitečné.

Počínaje příkazy stop-loss, pojďme si uvést praktický příklad:

 • Řekněme, že obchodujete LTC / USD
 • U svého makléře vytvoříte objednávku na nákup 1 000 $
 • Nejste ochotni přijít o více než 5% svých investic
 • S ohledem na to provedete příkaz stop-loss ve výši 950 $
 • Hodnota LTC / USD klesá o 5%
 • Váš makléř uzavřel vaši pozici na 950 $

Jak vidíte z výše uvedeného, ​​nejvíce, co jste mohli ztratit, je 5% vsazené částky. Když vaše pozice dosáhla 5% částky 950 USD, váš makléř automaticky uzavřel obchod – následně zajistil, aby nedošlo k dalším ztrátám.

Nyní vám uvádíme příklad objednávky na zisk:

 • Řekněme, že obchodujete BTC / USD
 • Zadali jste nákupní objednávku ve výši 2 000 $
 • Na tomto obchodu chcete dosáhnout zisku 10%
 • Vezmeme-li to v úvahu – vytvoříte objednávku na zisk ve výši 2 200 $
 • Cena BTC / USD se zvyšuje o 10% – to znamená, že váš vklad 2 000 $ má nyní hodnotu 2 200 $
 • Váš makléř okamžitě uzavře váš obchod, aby uzamkl vaše zisky

Jak vidíte, příkazy stop-loss a take-profit jsou navzájem protiklady. Jejich použití umožňuje obchodníkům uzamknout zisky a zároveň omezit ztráty, protože hodnota páru kolísá.

Tím, že máte tyto objednávky na místě, si navíc nemusíte dělat starosti s monitorováním hodnoty páru po celou dobu – to znamená, že není nutné, abyste pozici zavírali ručně a měřili čas na trhu.

S kterými kryptoměnami mohu v USA obchodovat?

Znovu opakuji, v současné době existuje více než 7 000 digitálních měn, avšak ne každý makléř nabídne přístup na stejné trhy.

S miliony z nás, kteří denně obchodujeme s kryptoměnami, si můžete být jisti, že najdete pár kryptoměn, se kterým máte zájem obchodovat – u brokera, který se vám líbí.

Níže naleznete seznam nejpopulárnějších kryptoměn, které jsou k dispozici pro obchodování v roce 2021:

 • Bitcoin (BTC)
 • Zvlnění (XRP)
 • EOS (EOS)
 • Binance Coin (BNB)
 • Litecoin (LTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Tether (USDT)
 • Monero (XMR)
 • Bitcoinová hotovost (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)

Chcete-li získat představu o tom, v jaké ceně jsou jednotlivé měny, můžete provést vyhledávání na internetu nebo se podívat na obchodní platformu, kterou používáte..

Všechny výše uvedené kryptoměny jsou k dispozici u amerického brokera eToro – a lze s nimi obchodovat bez provize.

Alternativně jsou platformy jako CoinMarketCap.com velmi oblíbené pro kontrolu aktuálních cen. Všechny kryptoměny jsou uvedeny podle tržní kapitalizace spolu s cenami, grafy a historickými daty. Níže na této stránce máme komplexní seznam užitečných nástrojů.

Zisk při obchodování s kryptoměnou v USA

Z obchodování s kryptoměnami v USA je zcela možné vydělat. Nedoporučuje se však přistupovat k přístupu „gung ho“. Dobré věci přicházejí k těm, kteří čekají, nebo v tomto případě k těm, kteří si udělají čas na učení.

Obchodování s kryptoměny nepřichází bez rizika a velká část obchodování s tímto aktivem získává porozumění trhům. Nemluvě o zdokonalování se v oblasti technické analýzy a čtení grafů – a po základní analýze, jako jsou finanční a ekonomické zprávy.

Níže uvádíme příklad toho, jak obchodovat s kryptoměnami dlouhodobě a naopak:

Příklad jedna: Spekuluje se o poklesu ceny krypto páru – zkracuje se

 • Předpokládejme, že obchodujete s ETH / USD
 • V pondělí jste za pár uvedli 440,10 USD
 • Myslíte si, že dvojice poklesne na hodnotě
 • Vytvoříte prodejní objednávku v hodnotě 1 000 $
 • Do čtvrtka je cena ETH / USD na 385,00 USD
 • To představuje pokles cen o 12,51%
 • Správně jste spekulovali tím, že jste se rozhodli zkrátit
 • S ohledem na to zadáte objednávku k uzavření své pozice
 • Váš počáteční vklad 1 000 $ je nyní 1 125,10 $
 • Při obchodování s ETH / USD jste dosáhli zdravého zisku 125,10 USD

V našem imaginárním scénáři jste vstoupili do obchodu ETH / USD s prodejní objednávkou a za účelem uzavření své pozice jste vytvořili nákupní objednávku.

Příklad dva: Spekuluje se o růstu ceny krypto páru – jde to dlouho

 • Řekněme, že obchodujete bitcoiny s australským dolarem
 • BTC / AUD je kótován na 20 000 USD
 • Myslíte si, že cena páru poroste
 • Vytvoříte nákupní objednávku v hodnotě 500 $
 • O pouhé 3 hodiny později je BTC / AUD oceněn na 21 500 $
 • Ukázalo se, že jste správně předpovídali – nová cena ukazuje nárůst o 7,5%
 • Chcete-li vydělat své zisky, zadáte prodejní objednávku
 • Vaše 500 $ se stalo 537,50 $
 • Ve svém obchodu BTC / AUD jste dosáhli zisku 37,50 USD

V našem imaginárním scénáři jste vstoupili do obchodu BTC / AUD s objednávkou na nákup a za účelem uzavření své pozice jste vytvořili objednávku na prodej.

Obchodování s kryptoměnami USA: vyzkoušené a skutečné strategie

strategie obchodování s kryptoměnou

V tomto bodě našeho průvodce kryptoměnou v USA budeme diskutovat o strategiích. Koneckonců, při čtení o obchodování s jakýmkoli aktivem uvidíte termín „obchodní strategie“ hodně.

Stejně jako u čehokoli, i když jde o rozchod s penězi – mít plán nebo strategii je klíčem k udržení určité kontroly nad vašimi financemi. Jinými slovy, nemá smysl se modlit k „obchodním bohům“ a házet hromadu peněz na něco, čemu plně nerozumíte – není pravděpodobné, že to skončí dobře.

S ohledem na to, jakmile zjistíte, kterou obchodní platformu chcete použít, můžete začít přemýšlet o své vlastní strategii. Níže uvádíme seznam osvědčených a testovaných strategií, které používají obchodníci s kryptoměnami v USA.

Opravy krypto trhu

Opravy trhu se prosazují, když existuje strmý vzestupný nebo sestupný trend. Tyto výkyvy mohou ohrozit ekonomiku – bude tedy provedena oprava trhu.

Opravy trhu budou trvat jen několik dní nebo týdnů, takže se zcela liší od „selhání trhu“, které může trvat měsíce.

Poklesy v kryptografickém trendu jsou obvykle iniciovány panikou obchodníků, kteří odprodávají negativní ekonomické nebo finanční zprávy. Bitcoin zaznamenal v roce 2017 masivní maxima.

Na začátku roku 2018 však číslicová mince poklesla o více než 60%, což způsobilo, že trh s kryptoměnami ztratil na hodnotě přes 300 miliard dolarů. To byl rozhodně krach trhu.

Opravy trhu vytvářejí dočasnou cenovou pauzu, kvůli lepšímu vyjádření, k vyvážení nabídky a poptávky na trhu.

Uveďme příklad korekce trhu s kryptoměnami:

 • Řekněme, že ETH / BTC je posledních několik týdnů na vzestupné trajektorii
 • Kryptoměnový pár za tu dobu vzrostl o strmých 40%
 • Tento prudký vzestupný trend nemůže při této rychlosti pokračovat
 • Kryptoměnoví investoři začínají své zisky na páru inkasovat
 • To způsobí, že trend změní směr

Jak jsme řekli, trend ETH / BTC změnil směr, protože treaders začali pár prodávat. To znamená, podle povahy nabídky a poptávky – kryptoměnu prodává více lidí, než ji v tomto případě kupuje. To má negativní dopad na cenu páru.

Nenechte se mýlit, když si myslíte, že korekce trhu znamená dobrý pokles ETH / BTC. Jak jsme řekli, je to jen dočasná oprava k obnovení rovnovážného stavu v poptávce a nabídce aktiva.

Swing Trade Crypto

Swingové obchodování je mezi americkými obchodníky s kryptoměnami velmi populární, zejména u nováčků. To je do značné míry způsobeno lépe zvládnutelným časovým rámcem. Tento typ obchodování zahrnuje zaměření na krátkodobé trendy krypto páru s nadějí na malé, ale časté zisky.

Tyto pozice mají tendenci zůstat otevřené jen několik obchodních dní nebo možná pár týdnů. Studiem trhů s kryptoměnou, které analyzují grafy, budete mít lepší pozici pro rozhodování na základě faktů. Proto vědět, kdy byste měli koupit nebo prodat.

Uveďme příklad, jak funguje swingu obchodování:

 • Představte si, že obchodujete s ETH / USD
 • Po prostudování trhů máte pocit, že se dvojice dostane na přeprodané území
 • Zadáte příkaz k prodeji, abyste včas zachytili korekci trhu
 • Dále zadáte další prodejní objednávku, abyste co nejlépe využili sestupnou trajektorii

Naopak, pokud by ETH / USD pokračovalo vzestupným trendem, jednoduše byste se drželi své pozice a jezdili na kabátách trendu tak dlouho, jak jen můžete.

Vedle nástrojů použijte technickou analýzu

Naučit se porozumět technické analýze může trvat roky. Je to proto, že budete muset pevně pochopit, jak číst cenové akce pomocí pokročilých grafů. Při pohledu na historická data budete hledat trendy.

Tyto trendy často ovlivní budoucí směr měnového páru. To se nijak neliší od obchodování na forexu, přičemž technická analýza je jádrem vytváření konzistentních a dlouhodobých zisků.

S ohledem na to prosím najděte seznam nejužitečnějších technických indikátorů, které můžete použít při obchodování s kryptoměnou v USA..

Index relativní síly (RSI):

RSI měří nesmírné cenové posuny i rychlost těchto posunů – skvělé pro identifikaci překoupených nebo přeprodaných kryptoměn

Aroon oscilátor:

aroon oscilátor, obchodování s kryptoměnou

Tento ukazatel sleduje trendy pomocí „Aroon Up“ a „Aroon Down“ pro spekulaci robustnosti trendu a pravděpodobnosti jeho pokračování

Index směrového pohybu (DMI):

DMI obsahuje 3 ukazatele v jednom a ukazuje trendy cenových trendů obchodníků. Tenhle vám pomůže rozhodnout se, zda jít na krátkou, dlouhou nebo zůstat takovou, jakou jste.

Stochastický oscilátor:

Stochastický oscilátor je dalším indikátorem, který sleduje dynamiku a tempo obchodování s kryptoměnami. Stochastické oscilátory se běžně používají k odhalení přeprodaných a překoupených trhů

Indikátor Bollinger Bands:

Bollingerova pásma fungují jako oscilátorová měřítka – ukazující obchodníkům, zda je trh nízká volatilita nebo vysoká. Získáte tak lepší představu o tom, kdy ukončit a vstoupit do obchodu.

Indikátor klouzavých průměrů (MA):

Ten je klasifikován jako „zaostávající indikátor“, což znamená, že je zaměřen na historické cenové akce. Cílem je vyrovnat cenovou akci v konkrétním časovém rámci.

On Balance Volume (OBV):

on-balabce indikátor objemu, obchodování s kryptoměnou

OBV využívá průběžný součet objemu kryptoměny, aby spekuloval o posunech podkladového aktiva. To obchodníkům nabízí určitý pohled na to, zda objem teče ven nebo z dotyčného páru

Jak vidíte, pro vše existuje indikátor a nástroj. V popředí jsou klouzavé průměry, které využívá většina obchodníků s kryptoměnami v USA. Jsou skvělé pro odstranění šumu extrémních cenových posunů za účelem zveřejnění trendů – proto vám pomohou předpovědět směr ceny krypto páru.

Index relativní síly je také velmi oblíbeným nástrojem mezi obchodníky s kryptoměnami a je jedním z nejjednodušších. Jakýkoli z výše zmíněných nástrojů je užitečným doplňkem jakékoli strategie obchodování s kryptoměnami. A co je nejdůležitější, nebojte se použít celou řadu indikátorů najednou.

Existuje spousta užitečných indikátorů a nástrojů a provedením nějakého výzkumu budete mít nepochybně jasnější představu o tom, co chcete sami použít.

Nejlepší krypto nástroje

Existuje spousta nástrojů pro obchodování s kryptoměnami, které používají obchodníci v USA i mimo ně. Níže uvádíme některé z nejčastěji používaných softwarů a nástrojů, které dnes používají – obchodníci s kryptoměnami všech úrovní dovedností.

Existují tuny, takže jsme níže uvedli, co považujeme za krém plodiny:

 • Nejlepší tržní datové portály: Coinmarketcap, CryptoMood, CoinGecko, OnchainFX, CoinCodex, CryptoCompare
 • Nejužitečnější krypto kalendáře: Kryptocal, CoinMarketCal, ICO Drops, Cointelligence, Coinscalendar, Coindar
 • Softwarové platformy pro krypto daň: Cointracking, Koinly, Blox, TokenTax, Accointing, CryptoTrader.Tax, ZenLedger,
 • Přední kryptografické nástroje: TradingView, Cryptowatch, Coinigy, GoCharting
 • Nejlepší nástroje pro vyvážení krypto portfolia: Krevety, 3Commas, Holderlab
 • Stránky pro sledování kryptoměny: BitcoinVisuals, Blockonomics, Simpleledger.info, Coin Dance, CryptoMiso, Charts.Bitcoin.com, Blockchair,
 • Nejlepší sledovače cen kryptoměny: Blockfolio, Coin360, Cointracking, Blox, Coinmarketcap, CryptoCompare, Coinigy, Investing.com
 • Nejlepší průzkumníci blockchainu: OXT (nástroj pro otevřený průzkum), Sochain, Blockchain.com, Blocktrail, Etherscan, Blockchain.info, Blockcypher, Insight
 • Přední platformy pro krypto výzkum: Mozaika, zpráva o výzkumu kryptoměny, výzkum Bitmex, Blockfyre, BBOD
 • Nejlepší agregátory zpráv: Crypto News, CryptoPanic, Flipboard, Coinjoy, Ccowl, CoinLive, FAWS, CryptoGoat, CoinSpectator, Coinna, Algory, CoinTelegraph, CoinDesk, CryptoCoin
 • Pozoruhodné zdroje pro výzkum ZDARMA: BLOCKDATA, Amun AG, Binance, Binance Research, Circle Research, Crypto Research Report, CryptoBriefing

Jak jsme řekli, je to jen náš výběr toho nejlepšího. Když projdete procesem a vyzkoušíte různé zdroje, přirozeně přijdete na to, které vám nejlépe vyhovují a vaše cíle obchodování s kryptoměnou.

Je pravda, že jsme se o analýze zmínili již několikrát, ale má to dobrý důvod. Bez toho budete ve tmě ohledně sentimentu na trhu kryptoměn – spekulace na hodnotu krypto páru bude tedy prakticky nemožná.

Zatímco výše uvedené nástroje pro obchodování s kryptoměnami vám mohou pomoci s vaším investičním úsilím na další úroveň, nenahrazují technickou analýzu..

Obchodování s kryptoměnou USA: klady a zápory

Pokud jste stále na hranici toho, zda je obchodování s tímto finančním aktivem pro vás – je čas promluvit si o pozitivech a negativách obchodování s kryptoměnou v USA.

Profesionálové

Ohledně obchodování s tímto aktivem jsme toho už pokryli hodně, ale pojďme začít s pozitivy

Možnost nákupu a prodeje

Jak jsme vám ukázali v našich dřívějších příkladech zkrácení doby digitálních měn – to znamená, že můžete profitovat z toho, zda dvojice stoupá nebo klesá hodnota.

Samozřejmě musíte nejprve správně předpovědět směr aktiva. To je místo, kde výše uvedené grafy, nástroje a indikátory mohou být vaší záchrannou milostí. Pokud se chystáte spekulovat, má smysl alespoň jít na základě faktů a čísel.

Pro objasnění – pokud si myslíte, že cena kryptoměny poroste, měli byste jít dlouho. Pokud si naopak myslíte, že cena páru poklesne – musíte zkrátit.

Volitelné krátkodobé a dlouhodobé obchodování

S kryptoměnami lze obchodovat jak dlouhodobě, tak krátkodobě. Dlouhodobým obchodováním s kryptoměnami v podstatě investujete do aktiva, na rozdíl od jeho obchodování.

To znamená, že k kryptoměně přistupujete přímo a můžete své digitální aktivum držet roky.

To je v úplném kontrastu s výše uvedeným swingem a denním obchodováním, o kterém jsme vám řekli dříve. Díky tomuto krátkodobému přístupu k obchodování s kryptoměnami budete cílit na mnohem menší marže. Zároveň však budete aktivně obchodovat – to znamená, že každý týden můžete vstoupit do desítek pozic.

Obchodování s kryptoměnou nepřetržitě

Převážná část tradičních burzovních trhů funguje 9-5 po dobu pěti dnů v týdnu. Burzy kryptoměn jsou otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – i když se likvidita může lišit, obvykle je to do doby obchodního dne.

Tím je zajištěno, že můžete obchodovat s kryptoměnami v USA bez ohledu na to, v jakém časovém pásmu chcete operovat.

Nevýhody

Říkají, že ne všechno, co se třpytí, je zlato. Jinými slovy, tam, kde jsou klady, existuje pravděpodobně také několik nevýhod.

Nyní, když jsme se zabývali pozitivy obchodování kryptoměn v USA – ve jménu rovnováhy budeme diskutovat o některých negativách.

Kryptoměny jsou neregulovaná aktiva

V současné době kryptoměny nespadají do rozsahu autoritativní regulace. Tím máme na mysli, že vzhledem k tomu, že kryptoměny nejsou vytištěny ani kontrolovány vládami – nejsou klasifikovány jako „zákonné platidlo“.

Hodnota digitálních měn je jednoduše diktována nabídkou a poptávkou – spíše než jakoukoli peněžní autoritou, jako jsou peníze, na které jsme zvyklí platit daně.

Trh s kryptoměnou může být vysoce volatilní

Není žádným tajemstvím, že měnové trhy mohou být vysoce volatilní. Některé digitální měny se však mohou během jednoho obchodního dne posunout o dvojciferné číslice. Ve vzácnějších případech není nemožné, aby digitální měna vzrostla trojciferným číslem za méně než 24 hodin obchodování.

To je důvod, proč nemůžeme dostatečně zdůraznit hodnotu používání objednávek, jako jsou objednávky se ziskem a stop-loss. Jsou skvělé pro zajištění úrovně řízení rizik i pro zamezení těchto zisků.

Využití těchto pokynů znamená, že můžete odtrhnout zrak od trhu a dobře víte, že váš makléř zná vaši pozici – a co je důležité, přesně, kdy provést příkaz.

Tohoto vysoce rizikového prostředí se nemusíte bát. Stejně jako v případě obchodování na forexu si mnoho obchodníků s kryptoměnami užívá tento aspekt obchodování na tomto konkrétním trhu. Koneckonců, čím větší je riziko u tohoto spekulativního aktiva – tím větší mohou být vaše zisky.

Obchodování s kryptoměnou USA: Poplatky makléře lze očekávat

poplatky za obchodování s kryptoměnou

Když hledáte slušného makléře, který bude provádět vaše obchody s kryptoměnou – budete si muset být vědomi očekávaných poplatků a jejich významu. Na konci dne jsou makléři obchodem – a jediný způsob, jak mohou podniky nadále poskytovat služby, je vydělávání peněz.

Každá platforma pro obchodování s kryptoměnami v USA bude stanovovat různé poplatky. Abychom vám poskytli představu o tom, co můžete očekávat, uvedli jsme nejčastěji zobrazené poplatky v online obchodním prostoru kryptoměny.

Kryptoměnové spready

Bez ohledu na to, s jakým aktivem se obchoduje, bude zohledněno „rozpětí“. Pro ty, kteří nevědí, je rozpětí v tomto případě kontrastem mezi kupní cenou krypto páru a cenou jeho prodejní ceny.

Šíření je důležitým faktorem, který by neměl být podceňován. Například pokud má váš krypto pár rozpětí řekněme 1%, musíte na svém obchodu vydělat 1%, abyste se vyrovnali. Je to proto, že začínáte obchodovat 1% „červeně“.

Sestavili jsme jednoduchý příklad šíření obchodování s kryptoměnou, abychom vám ukázali, jak to funguje:

 • Obchodujete s ethereem proti americkému dolaru
 • Kupní cena ETH / USD je 370,50 USD
 • Prodejní cena páru je 375,00 $
 • Rozpětí u tohoto krypto páru je 1,21%

Jak vidíte, v našem příkladu byste museli vydělat 1,21% na ETH / USD, než se vypořádáte se svým obchodem. Cokoli přes 1,21% můžete považovat za skutečný zisk z tohoto obchodu.

Poplatky za obchodování s makléři

Poplatky za obchodování účtované makléři kryptoměny se velmi liší. Některé obchodní platformy nabízejí klientům obchodování zcela bez provize. Na druhém konci stupnice mohou makléři účtovat poplatek za každý obchod, například fixní poplatek 10 $.

Díky tomu si drtivá většina platforem pro obchodování s kryptoměnami v USA účtuje procentní poplatek, který se vynásobí vaším vkladem.

Uveďme příklad toho, jak by tento druh provize mohl ovlivnit vaše zisky:

 • Obchodujete BTC / USD
 • Na pár umístíte sázku ve výši 2 000 USD
 • Obchodní platforma účtuje provizi 1,5% = 30 $
 • Rozhodli jste se uzavřít svůj obchod BTC / USD
 • V tuto chvíli má váš obchod hodnotu 2380 $
 • Váš makléř účtuje dalších 1,5% za ukončení obchodu = 35,70 $
 • Pouze za otevření a zavření této pozice jste zaplatili 65,70 $ jako provizi

Je důležité si uvědomit, že nalezení makléře bez provize neznamená, že můžete obchodovat zcela zdarma. Platformy nabízející nulovou provizi to často kompenzují rozpětím nebo jinými skrytými poplatky. I když tomu tak rozhodně není vždy – je třeba si dávat pozor.

Poplatky za nečinnost účtu

Žádní dva makléři nejsou stejní, takže nemůžeme s jistotou říci, že budete muset zaplatit poplatek za nečinnost. Poplatky za nečinnost jsou však určitě další, na které je třeba dávat pozor.

Některé obchodní platformy účtují klientům, kteří nevyužili svůj účet, aby aktivně obchodovali po stanovenou dobu. Například byste mohli zjistit, že po 3 měsících nečinnosti nastartuje měsíční poplatek. Někteří makléři by mohli začít účtovat například 10 $ měsíčně – ale až po celém roce, kdy aktivně nepoužíváte svůj účet k obchodování.

Vždy je rozumné zkontrolovat tabulku poplatků a podmínky jakékoli společnosti, které předáváte peníze. Zprostředkovatelé se nijak neliší. Život je dost nepředvídatelný, bez překvapení měsíčních poplatků.

Poplatky za vklad / výběr

Zatímco mnoho makléřů poskytuje vklad a výběry zdarma, jiní si mohou účtovat malý poplatek. Tento poplatek může záviset na mnoha faktorech, jako je například částka, kterou požadujete vybrat (pod určitou částkou může být účtován poplatek).

Mohlo by to také záviset na typu platby, který používáte, nebo v jaké měně platíte (poplatky za směnu). Poplatek je obvykle malý, bez ohledu na to, ale je třeba ho zvážit. Pamatujte, že všechny poplatky ovlivňují vaše celkové zisky z obchodování s kryptoměnami.

Cryptocurrency Trading USA: Signals and Software

Jak jste si nyní nepochybně uvědomili, obchodování s kryptoměnou v USA může chvíli trvat, než se ovládne. Koneckonců, se všemi nástroji a grafy, které potřebujete k zabalení hlavy, to může nějakou dobu trvat.

Pokud chcete začít, můžete přemýšlet o použití kryptoobchodních signálů a softwaru. Tyto nástroje využívají nováčkoví obchodníci, kteří nevědí, jak provádět technickou analýzu. Používají je také obchodníci na všech úrovních, kteří nemají čas sledovat trhy.

V této části našeho průvodce kryptoměnou v USA budeme hovořit o robotech, signálech a obchodní platformě třetích stran MT4 (která je nabitá užitečnými nástroji).

Roboti pro obchodování s kryptoměnou

Abychom ušetřili nejasnosti, začněme tím, že robotům pro obchodování s kryptoměnou se někdy říká „automatizované obchodní systémy“ nebo „EA“ (odborní poradci)..

Kryptoobchodní roboti vám umožňují pasivně obchodovat s digitálními měnami pomocí předem naprogramovaných signálů a algoritmů. To znamená, že software ke stažení je schopen nakupovat a prodávat vaším jménem.

Zde je stručný přehled výhod používání robota, který za vás provede kryptoměnu:

 • Prověřuje relevantní trhy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Postrádá psychologickou složku obchodování – chamtivost a strach
 • Není třeba se učit číst grafy

To zní úžasně, správně?

Musíte si uvědomit, že existují hromady povrchních poskytovatelů slibných EA, díky nimž budete přes noc bohatší než Scrooge McDuck. Mnoho z těchto tvrzení je samozřejmě neopodstatněných a neprokázaných. Vždy šlapejte opatrně a pokud je to možné, vyzkoušejte nejprve bezplatnou ukázku.

Signály obchodování s kryptoměnou

Signály jsou podobné robotům pro obchodování s kryptoměnami – v tom smyslu, že prohledávají trh a nabízejí pasivní způsob obchodování. Na rozdíl od EA však signály neprovádějí, aniž byste to řekli.

Tyto signály posílají obchodníkům indikaci, kdy využít obchodní příležitosti. Jednoduše řečeno, budete dostávat signály na základě vámi vybraného aktiva. Mezi signály patří, zda a kdy koupit nebo prodat. Návrhy by měly také zahrnovat limity, objednávky, stop-ztráty a úrovně zisku.

Signály jsou v zásadě jako tipy – je to vaše výzva, ať už podle nich budete jednat nebo ne a zadáte objednávku.

Obchodování s kryptoměnou prostřednictvím MT4

MetaTrader4 (MT4) je velkým potěšením davu v obchodním prostoru kryptoměn v USA. Je nabitý praktickými nástroji, analýzami a grafy. Obchodní platforma třetích stran má super uživatelsky přívětivou aplikaci a je kompatibilní také s krypto EA.

Níže naleznete podrobného průvodce, jak začít s robotem pro obchodování s kryptoměnami prostřednictvím MT4:

 • Najděte uznávaného poskytovatele EA a zaregistrujte se
 • Zaplaťte požadovanou částku za svůj robotický software
 • Zkontrolujte svůj e-mail a kliknutím na odkaz si stáhněte novou EA
 • Najděte brokera kompatibilního s MT4
 • Stáhněte si MT4 a přihlaste se pomocí informací o makléři
 • Otevřete MT4 a přidejte svého robota na platformu
 • Dopřejte softwaru, aby za vás automaticky obchodoval

S tím se říká, že ne všichni makléři kryptoměny jsou kompatibilní s MT4. Pokud to zní jako něco, co vás zajímá, měli byste si před registrací nejprve zkontrolovat.

Obchodování s kryptoměnou USA: Tipy k obchodování

tipy pro obchodování s kryptoměnou

I když v USA neexistuje žádný snadný způsob, jak vydělat peníze při obchodování s kryptoměnou, přečtením průvodců, jako je ten náš, vytvořením vlastní strategie a učením se na laně – za okamžik budete profesionál.

S ohledem na to jsme sestavili seznam čtyř užitečných tipů, které je třeba vzít v úvahu při plánování vašeho dalšího kryptoobchodního obchodování.

Kryptoobchodní tip 1 – Využijte licencovaného makléře

V roce 2015 CFTC (Commodity Futures Trading Commission) rozhodla, že kryptoměny lze klasifikovat a regulovat stejným způsobem jako komodity. Použitím makléře s licencí CFTC víte, že jednáte s legitimní společností.

Aby makléři získali licenci od regulačních orgánů, musí uchovávat vaše finanční prostředky na samostatném bankovním účtu, který odpovídá účtu společnosti. Rovněž musí dodržovat přísná pravidla stanovená regulačním orgánem, pokud jde o péči o zákazníky.

V USA existují stovky obchodních platforem nabízejících obchodování kryptoměn. Ale tím, že své obchodní fondy předáte pouze makléři CFTC, chráníte se před nebezpečím finanční kriminality a pochybných makléřů v prostoru.

Kryptové obchodování Tip 2 – Naučte se vstupy a výstupy z krypto trhu

Uvědomujeme si, že to zní trochu očividně, ale stejně jako u každého nového projektu v životě, provedením nějakého výzkumu bude proces probíhat o něco plynuleji.

Mnoho nových obchodníků v USA dělá tu chybu, že si myslí, že se budou moci učit za pochodu. A i když by tomu tak mohlo být – mohlo by to skončit jako nákladná lekce o tom, „co nedělat“..

Existuje spousta kurzů specifických pro kryptoměnu, které můžete absolvovat online, nemluvě o množství užitečných vzdělávacích nástrojů a knih o tomto tématu.

Na webových stránkách Trading Education najdete širokou škálu kurzů obchodování s kryptoměnami, stejně jako užitečné strategie, tipy na porozumění technické analýze – a další!

Kryptoobchodování Tip 3 – Pochopte grafy a analýzy

Jak jsme již uvedli, existuje spousta technických ukazatelů, různých cenových grafů a nástrojů základního výzkumu, které obchodníkům pomáhají předvídat trh.

Pokud neplánujete pasivní obchodování pomocí robotů na kryptoměny – tím, že nezískáte základní znalosti o grafech relevantních pro kryptoměny, uděláte si nespravedlnost.

Obchodníci s digitálními mincemi z celého světa používají mnoho dostupných nástrojů – zejména k tomu, aby jim pomohli při rozhodování. Což jim zase pomáhá lépe spravovat jejich obchodní fondy.

Využití strategie nákupu a držení vám umožní držet své kryptoměny měsíce nebo dokonce roky. To také znamená, že se již nemusíte starat o krátkodobé trendy z hlediska cenové akce.

Navzdory tomu se mnoho zkušených obchodníků nerozhodne ponechat pozice otevřené po tak dlouhou dobu, přičemž mnoho z nich drží kryptoměny jen několik dní, hodin nebo dokonce minut!

Irelevantní pro strategii, kterou nakonec použijete, porozumění grafům a analýzám ve vztahu k vašemu vybranému majetku vám pomůže pouze v budoucnu.

Kryptoobchodování Tip 4 – Vyzkoušejte demo účet

Demo účty nejsou vyhrazeny pouze pro nováčkovské obchodníky – i když nabízejí vynikající způsob, jak se naučit kryptoobchodní lana. Měli bychom zmínit, že ne všichni makléři nabízejí a demo účet, před přihlášením se proto na to podívejte, pokud vás něco zajímá.

Stručně řečeno, mnoho bezplatných demo účtů vám poskytne konkrétní částku „papírových peněz“, což znamená, že s demo fondy můžete obchodovat. Při obchodování s digitálními mincemi na demo účtu budete obchodovat v reálném tržním prostředí.

To je další důvod, proč jsou ukázky užitečné pro zkušené i nové obchodníky. Jaký lepší způsob, jak vyzkoušet novou strategii, než ji vyzkoušet, aniž byste riskovali svůj vlastní kapitál? Někteří makléři, jako je eToro, vám poskytnou tolik 100 000 $ v papírových penězích k obchodování!

Obchodování s kryptoměnou USA: Jak se zaregistrovat u makléře

Většina online makléřů vám usnadní registraci. S ohledem na to jsme sestavili jednoduchý návod, který vám poskytne představu o tom, co můžete očekávat.

Krok 1: Zaregistrujte se na obchodní platformě

otevřít účet

Jakmile se rozhodnete, kterého brokera chcete použít, můžete přejít na web a kliknout na „zaregistrovat se“.

Dále budete muset zadat své jméno a příjmení, adresu domů, e-mail a telefonní číslo.

Pokud používáte regulovanou obchodní platformu, která přijímá vklady v nekrytých penězích (jako debetní karta nebo bankovní převod), budete také muset nahrát nějaký průkaz totožnosti s fotografií, abyste dokázali, kdo jste. Důvodem je především zabránění praní peněz, podvodům atd.

eToro – Nejlepší platforma pro obchodování s kryptoměnami v USA

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Krok 2: Financujte svůj obchodní účet

Po dokončení registrace, což obvykle trvá méně než pár minut – budete muset vložit prostředky na svůj nový obchodní účet.

Pokud používáte platformu, která podporuje fiat měnu, můžete si vybrat z debetní karty, elektronické peněženky nebo bankovního převodu.

Většina makléřských webů stanoví minimální částku, ze které musíte financovat svůj účet. To neznamená, že musíte nutně obchodovat s touto plnou částkou.

V mnoha případech platformy pro obchodování s kryptoměnami podporují pouze vklady a výběry ve formě digitálních měn. To znamená, že budete muset převést bitcoiny nebo etherea ze své soukromé peněženky.

Krok 3: Rozhodněte, se kterým párem budete obchodovat

obchodování kryptoměn, krypto páry

Nyní, když jste si otevřeli obchodní účet a vložili minimální požadovanou částku – je třeba zvolit pár kryptoměny pro obchodování.

Na obchodní platformě byste měli najít komplexní vyhledávací zařízení. Zde byste měli být schopni najít kategorie, o kterých jsme hovořili dříve.

Většina dobrých makléřů nabízí široký výběr párů krypto-krypto a krypto-fiat. Před vlastním přihlášením je však vždy dobré zkontrolovat dostupnost párů na platformě. To platí zejména v případě, že existuje určitý krypto pár, se kterým chcete obchodovat.

Krok 4: Zadejte svou první objednávku kryptoměny

Nakonec, za předpokladu, že nyní máte jasnou představu o tom, se kterým párem chcete obchodovat – můžete pokračovat a zadat svoji první objednávku.

Nezapomeňte, že vaším cílem je správně spekulovat o tom, zda hodnota aktiva poroste nebo poklesne. Proto budete muset odpovídajícím způsobem zadat objednávku nákupu nebo prodeje.

Důrazně se také doporučuje, abyste využili příkaz stop-loss a take-profit ke správě rizikové odměny obchodu. Pokud nemáte sebevědomí, abyste se ponořili přímo dovnitř – vyzkoušejte a demo účet První!

Obchodování s kryptoměnou USA: závěrečné myšlenky

Existuje více než 6 000 kryptoměn. Avšak digitální aktiva, která mají na trhu skutečný význam, jsou pravděpodobně méně než 20.

Myslíme si, že páry krypto-fiat jsou nejvhodnější pro nováčkovské obchodníky. Nejpopulárnějším kryptovým párem k obchodování je bitcoin proti americkému dolaru (BTC / USD). Tento a další páry krypto-fiat najdete v nabídce na většině obchodních platforem.

Ať už se rozhodnete obchodovat pomocí signálů kryptoměny, nebo ne – je dobré se vyrovnat s trhem a pokusit se naučit používat i základní grafy a analytické nástroje dostupné na dosah ruky.

Všechny tyto nástroje pro obchodování s kryptoměnami vám pomohou při rozhodování – neexistuje jiný způsob, jak lépe porozumět sentimentu na trhu..

Vyzkoušení demo účtu je skvělý způsob, jak se naučit lana obchodování s kryptoměnou, a co je nejlepší – je to zdarma. Ne všichni makléři kryptoměny v USA však nabízejí ukázky, takže pokud je to něco, co byste mohli chtít použít, než budete riskovat své skutečné peníze – nezapomeňte si zkontrolovat, než projdete registrační procedurou.

Časté dotazy

 • Mohu obchodovat s kryptoměnami v USA?

Ano, v USA můžete skutečně obchodovat s kryptoměnami. Musíte jen najít dobrého brokera! Některé obchodní platformy nabízejí bezplatné demo obchodní účty, které můžete použít, když si budete hledat nohy.

 • Jak mohu zjistit, zda je broker pravý?

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je makléřská společnost nad palubou, je přihlásit se pouze s licencovanou a regulovanou obchodní platformou.

 • Bude mi nabídnuto využití obchodování s krypto-aktivy v USA?

Ne. Důvodem je, že CFD nejsou nabízeny maloobchodníkům v USA. Někteří neregulovaní makléři však mohou nabídnout pákový efekt na kryptoměny až 1: 100. Buď opatrný s takovými platformami, jako byste se neměli kam obrátit, pokud je makléř nelegitimní.

 • Mohu praktikovat obchodování s kryptoměnou v USA?

Ano jistě. Pokud vaše obchodní platforma nabízí klientům a demo účet (což mnozí dělají). V tomto případě budete moci obchodovat s kryptoměnami pomocí papírových peněz (demo fondy) a zároveň zrcadlit reálné tržní podmínky.

 • Který pár kryptoměn obchoduje většina lidí v USA?

Nejobchodovanějším párem kryptoměn v USA a na planetě jsou bitcoiny vůči americkému dolaru – zobrazeno jako BTC / USD

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me