How to Trade Stellar (lumens) 2021: A Step-by-Step Guide

Naučte se obchodovat se Stellar XLM

Stellar Lumens, založený Jed McCalebem v roce 2014, sedí pohodlně v top 15 kryptoměnách z hlediska tržní kapitalizace. Přirozeně je nyní velmi populární obchodovat.

Stellar můžete obchodovat proti fiat měnám, jako jsou USD a EUR, a dalším kryptoměnám jako Litecoin a Bitcoin.

Máte zájem o obchodování s touto digitální měnou sami, ale nemáte nejmenší představu, kde začít? Přistáli jste na správné stránce.

V našem průvodci How to Trade Stellar 2021 Guide se ponoříme do obchodování a obchodování s touto digitální měnou.

Připojte se k nám na cestě, kde probereme základy, řízení rizik a odměn a obchodní strategie. Mluvíme také o klíčových metrikách pro nalezení skvělého kryptografického makléře pro obchodování s Stellar a o tom, jak se dnes zaregistrovat.

Než začnete obchodovat s hvězdami (XLM), je důležité se naučit, jak trh kryptoměn funguje a co hýbe tržní cenou. Sestavili jsme tedy průvodce, jak obchodovat s hvězdami, v pěti krocích.

Pět kroků k obchodování Stellar

1 Vyberte si Stellar Trading Site

2 Otevřete si hvězdný obchodní účet

3 Vkladové fondy

4 Vyberte si Stellar Trading Market

5 Umístěte Stellar Trade

Chystáme se ponořit hluboko do Stellar obchodování, ale klidně skočte do jakékoli sekce, která vás zajímá:

Co je Stellar Trading?

I když je Stellar známá jako digitální měna, stále má finanční hodnotu jako aktivum. Hodnota kryptoměny se bude zvyšovat a snižovat během každého obchodního dne – obvykle o druhý.

Koneckonců, cena jakéhokoli obchodovatelného aktiva bude často kolísat, protože to je povaha nabídky a poptávky.

Když přemýšlíte o tom, jak obchodovat se Stellar sami, snažíte se v budoucnu spekulovat o ceně XLM mincí, i když krátkodobě nebo dlouhodobě.

Pokud je Stellar Lumens vysoká poptávka, pak cena finančního aktiva poroste. Pokud lidé začnou vykládat své mince, cena klesne. Předvídání těchto cenových výkyvů vám může přinést zisk.

Pojďme nabídnout jasný příklad toho, jak obchodovat Stellar:

 • Stellar má hodnotu 0,15 USD
 • To se zobrazuje jako XLM / USD
 • Myslíte si, že Stellar je podhodnocený, tak objednejte nákup za 100 $
 • Uplynou 2 měsíce a digitální měna má hodnotu 0,32 $
 • To ilustruje nárůst hodnoty o 113%
 • Spokojeni se svým ziskem – zadáte prodejní objednávku, abyste uzavřeli svůj obchod

V našem výše uvedeném příkladu vzrostla hodnota Stellar z 0,15 $ na 0,32 $, takže jste ze své objednávky nákupu 100 $ vydělali 113%. To znamená zisk 113 $!

Jak vidíte, pokud spekulujete správně, při obchodování se Stellar existuje spousta potenciálu zisku. Pokud byste spekulovali nesprávně, příběh by byl úplně jiný – což by vedlo ke ztrátě obchodu.

Je zásadní, abyste předtím, než zvážíte, jak obchodovat se Stellar, získali vzdělanou představu o tom, jak tento konkrétní trh funguje.

Výhody hvězdného obchodování

Pokud se chcete zapojit do hvězdného radingu, jedním z prvních kroků, které je třeba zvážit, je, zda si koupíte digitální aktiva XLM nebo spekulujete s jeho cenami. Podívejte se na některé z výhod obchodování Stellar XLM.

Mezi výhody obchodování Stellar XLM patří:

 1. Volatilita XLM
 2. Hodiny na trhu s kryptoměnou
 3. Schopnost jít dlouhou nebo krátkou
 4. Expozice pákovým efektem
 5. Rychlejší otevření účtu

Jak funguje Stellar Trading?

Pokud jste někdy předtím obchodovali na forexu, komoditách nebo akcích – budete mít pevné pochopení toho, jak funguje Stellar obchodování.

Co však Stellar odlišuje od obchodovatelných aktiv, jako jsou komodity, je to, že lidé obchodují se zlatem a podobně již stovky let. Na druhou stranu kryptoměny existují jen něco málo přes deset let.

U nováčků pokryjeme některé základy obchodování Stellar, abychom vyčistili mlhu.

1. Stellar Trading cenové pohyby

Počínaje hvězdným obchodováním s cenovými pohyby je důležité pochopit, co řídí cenu digitálních měn.

Mince XLM najdete na většině kryptoměnových platforem. Cena bude výrazně ovlivněna, pokud bude celkový pocit Stellar dlouhý nebo krátký.

Cena Stellar vzrostla ve čtyřletém období mezi lety 2014 a 2018 o více než 44 000% – takže obecný pocit vůči kryptoměně byl silnější než kdy jindy.

Jak si jistě dokážete představit, cena Stellaru se na různých krypto platformách bude vždy mírně lišit. Můžete si všimnout, že jeden online broker vám nabídne 0,2105 USD, zatímco jiný oceňuje mince 0,2108 USD.

To není důvod k obavám, protože rozdíl v ceně obvykle není o čem psát domů. Pokud by tomu tak bylo, rychle by to pohltili zkušení arbitři!

2. Hvězdné obchodní páry

xlm / usd cahrt

V úvodu jsme se zmínili, že Stellar můžete obchodovat proti fiat měnám nebo jiným kryptoměnám.

Začněme tím, jak obchodovat se Stellar, pokud jde o páry „krypto-fiat“. Když provádíte svůj vlastní výzkum obchodování s kryptoměnami, uvidíte, že se tento pojem hodně obepíná.

V této části tedy objasňujeme, co to znamená.

Například když vidíte XLM / USD, jedná se o Stellar vůči americkému dolaru. Zde je Stellar „krypto“, zatímco americký dolar je „fiat“.

Americký dolar je při obchodování se Stelarem nejpoužívanější fiat měnou. Někteří online makléři však umožňují klientům obchodovat s kryptoměnami proti jiným fiat měnám. Například eToro podporuje britskou libru (XLM / GBP), euro (XLM / EUR), kanadský dolar (XLM / CAD) a dokonce i japonský jen XLM / JPY).

Zmínili jsme, že USD je nejčastěji obchodovanou fiat měnou. To znamená, že přichází také s výhodou likvidity a těsného rozpětí.

Z toho plyne, že držet se krypto-fiatových párů je pravděpodobně nejlepší volbou pro nováčky. Je mnohem snazší pokusit se vyčíslit svůj zisk a ztrátu, ale také je snazší předpovědět budoucí cenu dotyčného páru XLM.

Alternativně můžete také obchodovat Stellar Lumens s jinou kryptoměnou, jako je bitcoin. Přitom spekulujete, zda směnný kurz páru poroste nebo poklesne.

3. Dlouhodobé nebo krátkodobé hvězdné obchodování

Při zvažování, jak obchodovat s Stellar, byste měli přemýšlet o tom, který finanční nástroj bude nejvhodnější pro vaše vlastní obchodní cíle.

Pokud se vám myšlenka obchodování se Stellarem líbí do značné míry proto, že věříte v širší projekt a máte jistotu, že jeho hodnota v průběhu času poroste – mohlo by být nejlepší koupit XLM přímo a uložit je do kryptoměny. Tímto způsobem můžete Stellar vydržet týdny, měsíce nebo roky – dokud se nebudete cítit připraveni vydělat peníze.

Pokud jste v obchodování začátečník, porozumění dostatečné technické analýze, která pomůže vašemu krátkodobému rozhodovacímu procesu, nebude snadný výkon.

Čtení a analýza grafů může trvat několik měsíců, než se učíme. Strategie „buy and hold“ by proto mohla být vhodnější, pokud jste nováček, protože se nemusíte obávat krátkodobé volatility.

Pokud dáváte přednost myšlence obchodovat se Stellar spíše krátkodobě, s cílem pravidelně dosahovat skromných zisků – je to také možnost. Jen se ujistěte, že obchodujete s likvidními páry jako XLM / USD nebo XLM / BTC.

Obchod a vlastní Stellar

Výše jsme se zmínili, že pokud chcete obchodovat se Stellar po delší dobu, můžete přijmout strategii „buy and hold“. V takovém případě doporučujeme koupit kryptoměnu přímo, prostřednictvím online brokera, nikoli na burze.

To je místo, kde přichází eToro, protože Stellar si můžete koupit v tradičním slova smyslu, zcela bez provize. Platforma slouží více než 13 milionům obchodníků a bude se starat o vaše Stellar Lumens tak dlouho, jak budete chtít, bez dalších nákladů.

Jak jsme řekli, tato strategie je vhodná pro začátečníky (dobře, všechny sady dovedností opravdu), protože krátkodobé výkyvy cen vás nebudou znepokojovat.

Hvězdné obchodování CFD

Pokud byste chtěli obchodovat se Stellar krátkodoběji, pomocí „swingu obchodování“ nebo „denního obchodování“ – můžete využít online brokera nabízejícího „Stellar CFD“ (Contracts for Difference).

Bydlíte v USA? Pak byste si měli uvědomit, že nástroje CFD jsou podle amerického zákona o cenných papírech zakázány. Pokud jste rezidentem ve Velké Británii, máte přístup k CFD prostřednictvím regulovaných makléřů žádný problém – ale ne kryptoměny, jako je Stellar.

Pojďme se podívat na to, co jsou CFD:

 • Stellar CFDs sledují skutečnou cenu Stellar nebo jakéhokoli finančního aktiva
 • Výhody Stellar CFD zahrnují pákový efekt a nízké poplatky
 • Můžete také těžit z býčích a vzestupných trhů tím, že v digitální měně přejdete na „dlouhý“ nebo „krátký“

Pro ty, kteří mají přístup k CFD, nabízí platforma sociálního obchodování eToro řadu – takže můžete také obchodovat Stellar proti kryptoměnám i fiat měnám.

Pokud opravdu chcete získat přístup k pákovým párám ze země, kde jsou zakázány, můžete tak učinit prostřednictvím kryptoburzy třetí strany. Pamatujte na to, že se na ně často nevztahuje regulace, což znamená, že v podstatě obchodujete v potenciálně nebezpečném prostoru.

Dále je nepravděpodobné, že by vám byla udělena výhoda financování vašeho účtu pomocí nekryté měny, jako je euro nebo americký dolar.

Nejen to, ale pokud využijete tuto možnost, budete pravděpodobně obchodovat spíše s XLM / USDT než XLM / USD. Pro ty, kteří nevědí, USDT je ​​digitální měna zvaná Tether, která je navázána na americký dolar.

Zvažovali byste obchodování Stellar XLM?

Jak obchodovat se Stellar online – nastavení obchodu

obchodování hvězdného XLM

Když se začnete učit obchodovat se Stellar, musíte se vypořádat s objednávkami. Při obchodování s kryptoměnami lze použít různé užitečné příkazy. Bez nich váš makléř nezná vaši pozici.

Pokud jste někdy předtím obchodovali, uvidíte, že proces objednávky je stejný bez ohledu na to, jaké aktivum. Jednoduše řečeno, objednávka, kterou zadáte u svého makléře, naznačuje, jaké kroky by za vás měly podniknout.

Níže naleznete seznam snadno použitelných objednávek, které používají obchodníci všech úrovní odbornosti.

1. Koupit nebo prodat objednávku

Objednávka nákupu / prodeje je při obchodování se Stellar povinná.

Ve zkratce:

 • Pokud si myslíte, že cena Stellar poroste – vytvořte nákupní objednávku
 • Pokud si myslíte, že cena klesne – vytvořte prodejní objednávku

Jak je zřejmé z výše uvedeného, ​​tento proces je velmi jednoduchý.

Všechny vaše kryptoobchody však budou potřebovat jak nákupní, tak prodejní objednávku.

Například pokud vstoupíte na hvězdný trh s objednávkou na nákup – vytvoříte objednávku na prodej a opustíte ji. A naopak, pokud vstoupíte na trh s prodejní objednávkou – vytvoříte prodejní objednávku a opustíte ji.

2. Vstupní cena

Nyní, když jsme prošli základy, můžeme přejít na některé další Stellar příkazy a přidat je do vašeho obchodního repertoáru.

Při obchodování s Stellar budete dotázáni, zda chcete „tržní objednávku“ nebo „limitovanou objednávku“. To řekne vaší obchodní platformě, jaká je vaše vstupní strategie.

Pojďme vyčistit mlhu s vysvětlením každého z nich:

 • Řekněme, že Stellar má cenu 0,22 $. Tato cena se vám líbí a chcete ji okamžitě zabezpečit – vytvořte tedy tržní objednávku. Váš makléř to provede okamžitě, uvidíte však nepatrný kontrast hodnoty kvůli kolísání ceny.
 • Pokud jde o limitní objednávku, tato vám umožňuje vstoupit na trh v konkrétním cenovém bodě. Řekněme, že Stellar má hodnotu 0,22 $, ale nezajímá vás to, dokud se XLM nezvýší na 0,23 $. To je, když vytvoříte limitní objednávku 0,23 $. To zůstane, dokud nebude cena realizována, nebo nezrušíte objednávku.

Lví podíl obchodníků Stellar využívá limitované objednávky, protože vám dávají úroveň kontroly nad vaší pozicí.

3. Ukončete strategii

Pojednávali jsme o tom, jak můžete vstoupit na trh, když hledáte obchodní Stellar. Když je čas uzavřít, vstupují do hry vaše objednávky „stop-loss“ a „take profit“.

Pojďme vyčistit mlhu s vysvětlením každého z nich:

 • Příkaz stop-loss vám zabrání, abyste při obchodě Stellar ztratili více, než si můžete dovolit. Například pokud chcete zastavit ztrátu na 1% – váš broker automaticky provede vaši objednávku, když Stellar poklesne o tuto částku.
 • Na základě objednávek se ziskem se v konkrétním bodě uzamkne zisk z vašeho obchodu. Například pokud je váš cíl 3% – váš obchod se automaticky uzavře, když Stellar vzroste na hodnotě o 3%.

Pokud se učíte, jak obchodovat se Stellar poprvé, uvidíte další příklad níže:

 • Obchodujete s XLM / USD za cenu 0,30 USD
 • Myslíte si, že hodnota vzroste, tak vytvořte nákupní objednávku
 • Nechcete přijít o více než 1%, proto vytvořte stop-loss objednávku ve výši 0,297 $
 • Pokud vaše Stellar pozice dosáhne zisku 4%, chcete vydělat
 • Jako takový vytvoříte objednávku na zisk ve výši 0,312 $

Jedná se o běžně používanou strategii pro použití obou objednávek, a to na obou stranách aktuální ceny. Ať už se jedná o ztrátu nebo zisk, obchod bude automaticky uzavřen za vámi dohodnutou cenu.

Zde jsou dva potenciální výsledky výše uvedených příkazů stop-loss / take-profit:

 • Pokud by XLM / USD vzrostl na 0,312 $ – váš broker provede vaši objednávku zisku. Váš zisk je 4% a obchod je uzavřen.
 • Pokud XLM / USD klesne na 0,297 $ – váš příkaz stop-loss provede váš makléř. Vaše ztráta je 1% a obchod je uzavřen.

Jak vydělat peníze obchodováním Stellar

Výše uvedené pokyny můžete využít k omezení potřeby ručního uzavírání obchodů a správného načasování trhu. Skutečnost, že tyto objednávky jsou automatické, však neznamená, že je snadné vydělat peníze obchodováním se Stellar.

Níže uvádíme seznam dalších úvah, když se snažíte vydělat peníze na obchodování s tímto populárním kryptoměnou.

1. Vklad

Jakmile budete mít pevný přehled o typech příkazů a základech, musíte určit sázku na své obchodní platformě, kterou si vyberete. Čím více riskujete, tím vyšší mohou být výnosy – nebo ztráty.

Uvedu příklad, pokud vsadíte 200 $ na Stellar a dosáhnete zisku 2% – to znamená 4 $. Pokud byste se rozstříkli a místo toho utratili 1 000 $ – vaše zisky ze stejného obchodu by byly 20 $.

To znamená, že je snadné se nechat unést svými obchodními emocemi. Z tohoto důvodu mnoho obchodníků využívá ke správě Stellar a dalších aktiv strategii správy bankrollu.

Jednoduše řečeno, přemýšlejte o tom, kolik si můžete dovolit utratit za každý obchod Stellar, s odkazem na zůstatek vašeho aktuálního účtu. Mnoho lidí se rozhodne použít maximálně 1% 2% svých finančních prostředků najednou.

Pokud byste například měli na svém obchodním účtu zůstatek 3 000 $ – nevsadili byste více než 30 $ – pokud využíváte 1% strategii.

Pokud byste přijali 2% strategii, váš maximální vklad by byl 60 $ – atd. Existují makléři, kteří vám umožní obchodovat s kryptoměnami za malé částky.

Všestranný potěšení z davu eToro vám umožní obchodovat se Stellar za minimálně 25 $ – takže se tohoto druhu strategie snadno držíte.

2. Stellar Trading Leverage

Pokud máte přístup ke hvězdným CFD, kde žijete, můžete zvýšit svůj zisk pomocí pákového efektu.

Je důležité nebýt naivní, pokud jde o uplatnění pákového efektu na hvězdné obchody. Jistě, mohou zesílit vaše zisky, když se rozhodnete dobře. Pokud však provedete špatné volání – stejná páka zvýší vaše ztráty.

Podívejme se na příklad hvězdného obchodu s využitím pákového efektu:

 • Zadáte prodejní objednávku 1 000 $ na XLM / USD
 • Přidáte páku 1: 2
 • Získáváte 15% na ziscích
 • Bez páky – váš zisk je 150 $
 • S pákou 1: 2 – váš zisk je 300 $

Jak je zřejmé z našeho příkladu, pokud to vaše země dovoluje – můžete zvýšit své potenciální zisky z obchodování s hvězdami použitím pákového efektu.

Někteří online makléři nabízejí až 1:10, nebo dokonce 1: 100. Vždy zkontrolujte, zda je regulována jakákoli obchodní platforma nabízející pákový efekt.

3. Poplatky za obchodování Stellar online

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete obchodovat Stellar s kryptoměnou nebo fiat měnou – budete odpovídat za poplatky s určitým popisem.

Jako každý podnik, i online makléři musí dosáhnout zisku, aby udrželi míč v pohybu. Než se zavážete ke zprostředkování obchodu se Stellar, podívejte se na náš seznam potenciálních poplatků, které budete sledovat.

Stellar Trading Commission

Drtivá většina makléřů vydělává peníze prostřednictvím poplatků za provizi za obchodování. To má tendenci být zpracováváno jako variabilní procentní sazba oproti hodnotě vaší Stellar objednávky.

Abychom vám poskytli příklad toho, co je tam provizí, kryptoobchodní platforma Coinbase účtuje 1,49% za každou obchodní akci. To je zpoplatněno na obou koncích – při vstupu a výstupu z vašeho obchodu XLM.

Online broker eToro neúčtuje za obchodování kryptoměn vůbec žádnou provizi a v nabídce je dalších 15!

Stellar Spread

Stellar spread je nejlépe vnímán jako nepřímé spready účtované obchodní platformou. Spread je rozdíl mezi kupní cenou a prodejní cenou finančního aktiva.

Čím větší je rozdíl mezi těmito dvěma cenami, tím více musíte nepřímo platit svému krypto brokerovi. Čím těsnější je rozpětí, tím lepší je pro vaše potenciální zisky.

Pokud je rozpětí 2,45%, zahajujete obchod o tuto částku červeně. To znamená, že budete muset udělat 2,45%, abyste dosáhli zisku. Cokoli přes 2,45% můžete počítat jako zisk.

Další poplatky za obchodování s hvězdami

Pokryli jsme výběr běžně účtovaných poplatků.

Zde je několik dalších, na které je třeba dávat pozor.

 • Vklad / výběry: Někteří online makléři účtují klientům poplatek za vklady a výběry. Coinbase účtuje 3,99% ze všech transakcí debetními kartami. V Binance jsou klientům účtovány 2% z každé transakce kreditní / debetní kartou. eToro účtuje pouhých 0,5%, a to pouze v případě, že nefinancujete svůj účet v amerických dolarech.
 • Nečinnost: Mnoho makléřů účtuje poplatek za to, že váš účet aktivně neobchodují ani nefinancují. To se obvykle nespustí, dokud neuplyne 12 měsíců nečinnosti, ačkoli někteří makléři účtují poplatky již po 3 měsících. Poplatky za nečinnost se obvykle účtují měsíčně, dokud na vašem účtu nezbude nic.
 • Jednodenní financování: Pokud máte přístup ke Stellar CFD, kde žijete, bude vám vždy účtován poplatek za financování přes noc za každý den, kdy je vaše pozice ponechána otevřená. O víkendech se často účtuje vyšší sazba a jinak se to označuje jako „poplatek za swap“.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, musíme sundat svůj příslovečný klobouk před eToro. Obchodní platforma účtuje provizi 0%, poplatek za vklad ve výši 0,5% (pokud není USD) a superpropustné spready na kryptoměny.

Připraveno k obchodování Stellar XLM?

How to Trade Stellar 2021 – Step-by-Step Walkthrough

V tomto bodě našeho průvodce How to Trade Stellar Guide vás pravděpodobně svědí začátek.

Abychom vám ve vašich obchodních snahách zajistili hladký průběh, vytvořili jsme nekomplikovaný postup krok za krokem.

Krok 1: Vyberte si Stellar Trading Site

Úplně první věcí na vašem seznamu úkolů musí být výběr důvěryhodné platformy pro obchodování Stellar. Online jsou stovky makléřů kryptoměny, takže dávejte pozor na žraloky.

S ohledem na to jsme při hledání online brokera pro obchodování s Stellar uvedli několik klíčových úvah:

 • Nařízení: Je platforma pro krypto obchodování regulována respektovanou organizací, jako je ASIC, FCA nebo CySEC?
 • Poplatky: Jaké poplatky byste měli platit za obchodování s Stellar??
 • Platby: Jaké platební metody jsou podporovány na obchodní platformě?
 • Minimum účtu: Jaký je minimální vklad a vklad nutný k obchodování s XLM?
 • Stellar Pair: Jaké fiat a digitální měny jsou k dispozici pro obchodování proti Stellar?
 • Obchodní platforma: Považujete obchodní platformu za snadno ovladatelnou a přátelskou pro začátečníky?
 • Mobilní, pohybliví: Je k dispozici aplikace?

Jak je zřejmé z našeho seznamu, je třeba mít na paměti, když hledáte obchodování Stellar.

Pokud si stále nejste jisti, s jakou obchodní platformou se máte zaregistrovat, myslíme si vysoce o eToro – stejně jako většina z jeho 13 milionů uživatelů.

Níže uvádíme některé z výhod obchodování Stellar prostřednictvím tohoto online brokera.

 • Obchodní platforma je regulována FCA, ASIC a CySEC. Pro obyvatele USA je makléř registrován u FINRA
 • Stellar můžete obchodovat bez provize s konkurenčními spready
 • Vklady jsou zpracovány okamžitě. Dále jsou přijímány kreditní / debetní karty a elektronické peněženky jako PayPal
 • Na eToro můžete Stellar obchodovat buď s fiat měnami, jako je americký dolar, nebo s digitálními mincemi, jako je bitcoin
 • Minimální sázka je dosažitelná pro začátečníky – pouhých 25 $ za obchod Stellar

Krok 2: Otevřete si hvězdný obchodní účet

otevřít obchodní účet

Přejděte na web eToro – nebo na zprostředkovatele podle vašeho výběru – a zaregistrujte se. Na eToro to obvykle trvá méně než 10 minut.

Nejprve musíte platformě sdělit, kdo jste – obvykle je to vaše jméno, adresa, e-mail a číslo mobilního telefonu.

Dále budete muset nahrát kopii svého průkazu totožnosti s fotografií – většina lidí používá řidičský průkaz nebo cestovní pas.

Pokud chcete na eToro opustit tuto část až později, můžete. Nakonec je však budete muset odevzdat – ať už požadujete výběr nebo vklad přes 2250 $.

Krok 3: Vložte prostředky

Nyní můžete vkládat prostředky na svůj nový obchodní účet. K obchodování Stellar je minimální vklad na eToro 200 $.

Pokud jde o platební metody, zjistíme, že většina makléřů přijímá různé typy. Měli byste si uvědomit, že bankovní převod je nejpomalejší způsob obchodování Stellar.

Crowd-pleaser eToro přijímá různé rychlé a pohodlné typy plateb, včetně kreditních / debetních karet a elektronických peněženek jako Skrill, PayPal a Neteller. Obchodní platforma také používá automatizovanou technologii ověřování ID – takže budete moci obchodovat se Stellar v žádném okamžiku.

Krok 4: Vyberte si Stellar Trading Market

Jakmile bude váš účet financován, můžete vybrat trh. Tato část je velmi snadná – přejděte do kategorie „Obchodní trhy“.

Alternativně, pokud víte, s jakým párem chcete obchodovat, můžete provést jednoduché vyhledávání. Například XLM / JPY, XLM / EUR, XLM / CHF nebo XLM / GBP. Všechny tyto páry krypto-fiatů jsou k dispozici k obchodování bez provize na eToro.

Krok 5: Umístěte Stellar Trade

V tomto okamžiku možná budete muset posunout nahoru a vyhledat rekapitulaci příkazů, které se mají použít při obchodování s kryptoměnami.

Přesto můžete pokračovat a podat první Stellar objednávku.

Podle vaší předpovědi zadejte objednávku na nákup nebo na prodej. Kliknutím na „Otevřít obchod“ provedete svoji hvězdnou pozici.

A to je vše – právě jste vyměnili Stellar. Pokud jste použili eToro, proces byl 1005 bez provize.

Jak obchodovat s Stellar Guide – Verdikt

Pokud chcete obchodovat Stellar kompetentně, mělo by to být provedeno prostřednictvím online brokera nebo kryptoburzy.

Doporučujeme regulovaného online brokera, a to především kvůli pohodlí a bezpečnosti, které nabízí. V eToro, Stellar lze obchodovat s fiat měnami, jako je americký dolar a euro, a také s krypto-aktivy, jako je litecoin a ethereum – abychom jmenovali jen několik.

Tím, že si uděláte domácí úkoly a budete studovat takovéto průvodce, můžete účinně obchodovat se Stellar sami, z pohodlí svého domova. Kromě toho to na eToro můžete dělat na platformě vhodné pro začátečníky a bez provize.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Stellar XLM

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Je obchodování se Stellar bezpečné?

Obchodování Stellar je bezpečné – za předpokladu, že máte v úmyslu obchodovat prostřednictvím regulovaného brokera, jako je eToro.

Jak mohu obchodovat se Stellar?

Nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob obchodování Stellar je prostřednictvím důvěryhodné obchodní platformy, jako je eToro. Vložte minimálně 200 $ pomocí kreditní / debetní karty nebo e-peněženky a můžete Stellar vyměnit za pouhých 25 $.

Můžete zbohatnout obchodováním Stellar?

Bude spousta obchodníků, kteří vám řeknou o nepředvídaných bohatstvích získaných z obchodování Stellar. Pravdou je, že téměř všichni obchodníci také zažívají pravidelné ztráty. Naučte se vstupy a výstupy z trhu, nehrajte více, než si můžete dovolit, a používejte licencovanou platformu.

Je Stellar obchodování legální v USA?

Ano. Hvězdné obchodování je v USA velmi legální. Měli byste však vzít na vědomí, že nemáte povolený přístup ke hvězdným CFD.

Můžete obchodovat Stellar s Leverage??

Na některých platformách je Stellar nabízen. To však záleží na zemi, ve které bydlíte. Pokud jste z USA nebo Velké Británie, nemůžete přistupovat k CFD kryptoměny ani k páce, která s nimi souvisí. I když byste mohli využít neregulovaný prostor – doporučujeme se tomu za každou cenu vyhnout.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me