Jak nakupovat EOS – Průvodce pro začátečníky 2021

Chcete skočit rovnou k odpovědi? EOS si můžete koupit na eToro.

Popularita nákupu a prodeje digitálních měn vzala svět útokem. Tento konkrétní systém „EOS“ založený na Blockchainu vytvořil v roce 2007 softwarová společnost Block.one.

Odhaduje se, že existuje 7800 různých kryptoměn a EOS je mezi nejlepšími 15 z hlediska tržní kapitalizace.

Máte zájem naučit se nakupovat EOS, ale nejste si jisti, kde začít? Zůstaňte přesně tam, kde jste.

V této komplexní příručce How to Buy EOS Guide vás provedeme všemi aspekty nákupu tohoto populárního digitálního aktiva.

Pokrýváme základy, jak se zaregistrovat u významného online makléře EOS, a objasňujeme regulaci, poplatky za platformu, investiční plány a úložiště.

Kupte si EOS v 5 krocích

Pokud jste časem připoutáni a chtěli byste se k této příručce vrátit později – uvidíte, jak koupit EOS v 5 krocích níže.

Krok 1: Otevřete online účet

Krok 2: Financujte svůj nový účet

Krok 3: Vyhledejte EOS z rozevíracího seznamu kryptoměn

Krok 4: Vyplňte množství EOS, které chcete koupit.

Krok 5: Potvrďte svou objednávku

investovat do eos

Krok 1: Vyberte si online EOS Broker nebo Exchange

Jak je ukázáno v 5 krocích výše, důrazně se doporučuje, abyste EOS kupovali pouze na regulované krypto platformě.

U důvěryhodného makléře eToro můžete nakupovat EOS bezpečným a přímým způsobem. Toto zabezpečení pochází od několika regulačních orgánů – které dále rozvíjíme dále na této stránce.

Někteří investoři nakupují digitální měny prostřednictvím kryptoburzy třetích stran, kde můžete vyměnit jiné kryptoměny, jako je bitcoin, za EOS.

To se nedoporučuje pro začátečníky, protože burza nebude mít licenci od úřadu.

Naproti tomu je společnost eToro odpovědná za své činy jako společnost, což zase znamená, že jako klient si můžete EOS koupit bezpečně a novým způsobem.

Nejen, že je broker registrován v USA u FINRA, ale platformu regulují FCA, ASIC a CySEC. Tato úroveň regulace by měla vyjasnit veškeré pochybnosti o legitimitě makléře.

Nařízení

Při zvažování, jak nakupovat EOS online, byste měli nadále upřednostňovat regulaci před většinou ostatních faktorů.

Toto výše uvedené nařízení poskytuje ochranu před nejednoznačnými „makléři“ v tomto odvětví, z nichž stovky čekají na využití výhod nic netušících investorů.

Objevilo se tolik příběhů o neregulovaných kryptoměnách, které byly hacknuty, a pachatelům unikly digitální aktiva v hodnotě milionů dolarů. Ergo, má smysl se tomuto druhu platformy vyhnout.

I když směna může mít dobré úmysly, bez regulačních organizací, které za ní stojí, jste v případě odcizení finančních prostředků sami.

Po dokončení nákupu je další možností se starat a ukládat své vlastní mince EOS. To zahrnuje přísný výběr digitálního aktiva do vaší peněženky.

To může začátečníky opět ponechat ve velmi zranitelném postavení, protože jste plně zodpovědní za ochranu svého soukromého klíče (dlouhé heslo pro více znaků) před špatnými rukama.

Po registraci u regulovaného makléře eToro můžete své EOS mince bez dalších nákladů ukládat na bezpečném místě. Je to díky bedlivému oku několika licenčních agentur chránících toto odvětví.

platební metody

Když se rozhodnete koupit EOS prostřednictvím online brokera, neměli byste mít problémy s nákupem kryptoměn preferovanou platební metodou.

V „raných létech“ digitálních měn by nákup EOS mincí byl docela jiná zkušenost. Nejen, že by vaší jedinou možností platby byl proces čerpání bankovním převodem, ale byly zde i příběhy lidí, kteří čekali týdny nebo vůbec nikdy nedostali své mince.

eToro je silný z hlediska platebních metod. Makléř umožňuje klientům vkládat a vybírat pomocí různých typů. Od pomalého a tradičního bankovního převodu – po super rychlé kreditní / debetní karty, jako jsou Visa a Mastercard. Platforma je také kompatibilní s elektronickými peněženkami, jako jsou PayPal, Klarna, Neteller a Skrill..

Poplatky a provize

Při zahájení jakéhokoli nového finančního dobrodružství je důležité mít oči otevřené ohledně souvisejících nákladů. Lví podíl online brokerů vydělá peníze na poplatcích a provizích.

Poplatky umožňují platformě i nadále nabízet finanční služby a poskytují vám přístup na trhy s kryptoměnami.

Než si tedy rozmyslíte, jak nakupovat EOS z pohodlí domova, nezapomeňte si přečíst všechny důležité podmínky.

Náš průvodce pro začátečníky zjistil, že provizní poplatky účtované poskytovateli kryptoměn mají tendenci být variabilní v porovnání s velikostí vaší pozice na EOS.

K dalšímu rozpracování:

 • Broker s kryptoměnou Coinbase účtuje 1,49% ze všech obchodů – při vstupu na trh a také při výplatě
 • Pokud vytvoříte objednávku nákupu 1 000 $ na EOS, musíte zaplatit poplatky 14,90 $
 • Pokud by váš vklad činil 3000 $, byl byste povinen zaplatit společnosti Coinbase 44,70 $

Abychom mlhu odstranili, podívejme se na to, jak by tento poplatek ovlivnil váš nákup EOS, na praktickém příkladu:

 • Na EOS vytvoříte objednávku nákupu 500 $
 • Coinbase vyžaduje 1,49% na poplatcích – to se rovná 7,45 $
 • Až budete připraveni své EOS mince prodat – nyní mají hodnotu 1 000 USD
 • Opět musíte zaplatit 1,49% – což je 14,90 $
 • Za vstup a výstup z trhu jste zaplatili Coinbase 22,35 $

Jak je zřejmé z našeho praktického příkladu, poplatek, který se zpočátku zdá být zcela zanedbatelný, může brzy rychle pojmout vaše zisky. Pokud byste si pro začátek vybrali eToro, ušetřili byste na poplatcích 22,35 $ – protože vám broker umožňuje koupit EOS bez zaplacení centu v provizi.

Při registraci k online makléři musíte také myslet na poplatky za vklad / výběr. Například Coinbase aktivně účtuje klientům 3,99% za všechny transakce provedené pomocí debetní karty.

Je to naopak na eToro, kde vklady přicházejí s malým poplatkem 0,5% – což neplatí pro ty, kteří platí v amerických dolarech.

Další důležité faktory

V celém kroku 1 našeho průvodce Jak nakupovat EOS jsme pozvedli hranice regulace a potenciálních poplatků makléře.

Při nákupu online systému EOS je třeba vzít v úvahu několik dalších důležitých metrik, například:

 • Uživatelská přívětivost: Hodnotu uživatelsky přívětivého makléře nelze brát na lehkou váhu, protože nalezení snadno ovladatelné platformy umožňuje mnohem jednodušší zadávání objednávek společnosti EOS. Nemá smysl mít všechny zvonky a píšťalky, pokud to jen komplikuje záležitosti. eToro je vhodný pro začátečníky a dělá nákup a prodej EOS hračkou pro investory všech dovedností.
 • Minimální investice: Před přihlášením k platformě pro nákup EOS byste měli zjistit, kolik je minimální investice. Někteří makléři očekávají minimální investici ve stovkách – což by nebylo vhodné pro začátečníky, kteří chtějí investovat málo a často. eToro umožňuje klientům nakupovat EOS od 25 $.
 • Úložný prostor: Další klíčovou metrikou, kterou je třeba vzít v úvahu, je úložiště kryptoměny. Jak jsme již zmínili, nováčci by se měli za každou cenu vyhýbat neregulovaným makléřům nebo burzám. Přihlášením na eToro můžete bezpečně ukládat své digitální měny na platformě bez dalších poplatků.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

koupit eos

Příprava investičního plánu není vyhrazena nezkušeným investorům.

Ve skutečnosti je mít plán ve hře na nákup kryptoměn skvělý způsob, jak se připravit na trhy a pomoci vládnout v emocích chamtivosti a strachu.

Prostor digitálních měn je často velmi volatilní, což přitahuje tolik lidí. Vysoké riziko se často dobře hodí pro vysoké odměny. Samozřejmě nejprve musíte správně načasovat trhy.

Pokud jste ve tmě, kde začít, pokud jde o sestavení vlastního investičního plánu, pro inspiraci se podívejte níže.

Dlouhodobé nebo krátkodobé

Když si lámete hlavu nad tím, jak nakupovat EOS – představujete si sebe jako krátkodobého nebo dlouhodobého investora?

Chcete-li pokračovat v nákupu EOS na krátkodobém základě – vaším hlavním cílem bude pravidelně vydělávat na krátkodobých cenových výkyvech zaznamenaných na trzích s kryptoměnou.

Obvykle vás uvidíme zadávat běžné objednávky nákupu EOS prostřednictvím svého online makléře – poté inkasujete svou pozici během několika minut, dnů nebo týdnů od vstupu na trh.

Pro ty, kteří nevědí, kryptoměny kolísají v hodnotě dvou nebo dokonce trojciferných čísel – někdy za jediný den. Je to právě ta volatilita, která by vám mohla přinést nějaké působivé zisky, za předpokladu, že si dobře načasujete trh a vytvoříte příslušné objednávky.

Další populární strategií je využití strategie „buy and hold“ pro nákup EOS. To by pro vás mohlo být vhodné, pokud se nechcete starat o krátkodobé výkyvy cen digitálních mincí.

Dlouhodobí investoři mají tendenci kupovat EOS a poté se ho držet týdny, měsíce nebo roky – inkasovat, kdykoli je čas vhodný pro maximální zisky

Cílová cena EOS

Mnoho lidí používá při nákupu tohoto spekulativního aktiva cílovou cenu EOS.

Pro další vysvětlení, pokud si koupíte EOS za cenu 2,50 $ a chcete zdvojnásobit svou investici, kryptoměna by se měla zvýšit na 5 $. Pokud byste chtěli ztrojnásobit svou investici, digitální měna by musela dosáhnout výšky 7,50 $ – a tak dále.

To pravděpodobně zní téměř nemožné. Vezměte však v úvahu, že v dubnu 2018 zaznamenala společnost EOS historické maximum 22,71 USD. Kromě toho pouze o rok a 6 měsíců dříve zaznamenala digitální měna historické minimum 0,50 USD. Ztrojnásobení vaší investice se nakonec nezdá tak nepravděpodobné.

Zvažte pravidelné investice

U všech finančních aktiv dochází k pravidelným cenovým výkyvům, pouze některé trhy jsou volatilnější než jiné. Když uvažujete o tom, jak koupit EOS, uvažovali jste o pravidelných investicích?

Strategie, kterou mnozí používají, spočívá v pravidelném vkládání skromných částek do nákupu digitálních měn – na rozdíl od riskování celého vašeho obchodního rozpočtu v jednom zásahu.

Přístup „pomalý a stabilní“ je mnohem více averznější způsob, jak budovat své portfolio kryptoměn. Mnoho investorů se rozhoduje pro nákup EOS na měsíční nebo dokonce týdenní bázi.

Na eToro si můžete koupit EOS od 25 $ – což je rozumná pravidelná investiční strategie na dosah většiny krypto rozpočtu.

Zvažovali byste investování do EOS?

investovat do eos

Krok 3: Otevřete si účet makléře EOS

Otevření účtu makléře EOS se opravdu neliší od procesu otevírání účtu za účelem nákupu nebo prodeje akcií nebo forexu a podobně.

Pro ty, kteří jsou mimo smyčku, jednoduše přejděte na web vybraného poskytovatele EOS a klikněte na tlačítko „zaregistrovat se“.

Poté bude makléř potřebovat vědět, kdo jste – přemýšlejte podle jména, adresy, mobilního čísla, e-mailu a data narození. Všichni regulovaní makléři také potřebují fotografické doklady, například řidičský průkaz nebo platný cestovní pas.

Pokud jde o prokázání adresy bydliště, jde pouze o nahrání jasné fotografie daňového dopisu, výpisu z bankovního účtu nebo faktury za služby..

I když to může znít trochu vyčerpaně, na eToro to trvá jen pár minut, obvykle 10 minut od začátku do konce.

Krok 4: Vložte některé prostředky

Rozhodněte se, kterou platební metodu použijete, a vyberte ji ze seznamu přijímaných typů plateb na platformě.

Zjistili jsme, že nejjednodušší způsob, jak vložit finanční prostředky na nákup EOS, je použití kreditní / debetní karty nebo elektronické peněženky. eToro podporuje širokou škálu typů plateb a také elektronické peněženky jako Neteller a PayPal.

eToro také přijímá bankovní převody, ale jak jsme již zmínili dříve – toto je často nejpomalejší způsob nákupu EOS mincí.

Téměř všichni online makléři stanoví minimální hodnotu vkladu a náš průvodce zjistil, že se obvykle pohybuje v rozmezí od nic do více než tisíce.

eToro vyžaduje minimální vklad 200 $, ale EOS můžete koupit od 25 $!

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

obchodování s EOS

Jakmile svůj nový účet zafinancujete, můžete provést první objednávku na nákup EOS.

Zadaná objednávka informuje vašeho brokera o tom, jakou pozici chcete zaujmout a jak chcete, aby byla provedena.

Níže jsme sestavili seznam nejčastěji používaných obchodních objednávek na nákup EOS.

Koupit objednávku

Chcete-li vstoupit na trh EOS, obvykle použijete objednávku „koupit“.

Pokud předpokládáte, že cena EOS poroste – objednejte si nákup u svého poskytovatele kryptoměny.

Pokud zprostředkovatel poskytuje klientům možnost „krátkého prodeje“, můžete provést prodejní objednávku, pokud si myslíte, že cena klesne.

Limit nebo tržní objednávka

Jak jsme se dotkli – cena EOS poroste a poklesne s každou druhou vteřinou.

Počínaje „tržní objednávkou“ vstřícnou k nováčkům – tato objednávka by měla být zadána, pokud vám bude nabídnuta cena za EOS a chcete vstoupit na trh v této výši. Makléř jako takový provede vaši objednávku okamžitě.

Měli byste si být vědomi toho, že kvůli kolísavým cenám na tomto volatilním trhu se cena, kterou získáte, bude pravděpodobně lišit od přesné hodnoty dohodnuté při zadávání vaší tržní objednávky. Můžete například zaplatit 2,80 $, ale dostat 2,79 $ – to je nevyhnutelné.

Přechod na „limitní objednávku“ – to je široce populární kvůli specifické povaze objednávky. Limitované objednávky vám umožňují vstoupit na trh v konkrétním cenovém bodě.

Níže uvádíme příklad limitní objednávky v praxi:

 • Cena EOS je 2,8 000 USD – nicméně chcete vstoupit na trh za 2,8840 USD
 • Jako takový zadáte u svého online makléře limitní objednávku ve výši 2,8840 USD
 • Pokud by EOS vzrostl na 2,8840 USD – broker za vás provede objednávku
 • Pozoruhodně, pokud EOS nezvýší na tuto cenu nebo se nerozhodnete zrušit objednávku – tato pozice zůstane nevyřízená

Jak je zřejmé z výše uvedeného, ​​tržní objednávka je díky své jednoduchosti vhodná pro začátečníky. Omezené objednávky jsou naopak užitečné, protože při nákupu EOS jsou specifické pro konkrétní cenu.

Kůl

I když se to může zdát zřejmé – při přemýšlení o tom, jak koupit EOS, musíte vzít v úvahu svůj vklad. To znamená, kolik chcete utratit za mince EOS?

Pokaždé, když zadáte objednávku, budete požádáni o zadání hodnoty sázky. Jak jsme řekli, skvělým způsobem, jak navázat na své portfolio, je přemýšlet o malých, ale pravidelných investicích do systému EOS.

Platforma pro sociální obchodování a poskytovatel EOS eToro vám umožní koupit EOS od 25 $.

Potvrďte objednávku

Po vložení některých finančních prostředků a zadání všech požadovaných informací – nákup / prodej, trh / limit a vklad – můžete potvrdit svou objednávku.

Jakmile je kryptoměna potvrzena, provede za vás všechny objednávky z vámi deklarované sázky.

V tomto okamžiku uvidíte, že vaše nově zakoupené mince EOS jsou ve vašem portfoliu eToro bezpečné a zdravé.

Krok 6: Uložení vašeho EOS

Pokud jde o úložiště – na rozdíl od nekrytých měn, které ukládáme ve velkých bankách a používáme k placení účtů – digitální měny, jako je EOS, jsou vedeny v decentralizované veřejné účetní knize.

V této příručce jsme probrali předmět ukládání na různých místech. Vysvětlili jsme také, že si můžete zvolit nákup EOS prostřednictvím burzy. Nejen, že jsou často nebezpečnými místy a je jim nejlépe se vyhnout – ale často vyžadují, aby si klienti ukládali své vlastní digitální měny.

Uchovávání kryptoměn v neregulované kryptoměně může začátečníky zranit vůči podvodníkům a hackerům v peněžence.

Alternativně můžete pomocí registrace na eToro bezpečně nakupovat a ukládat EOS bez jakýchkoli nákladů. Platforma podléhá regulaci ASIC, FCA a CySEC. U amerických klientů je makléř registrován u finančního úřadu FINRA.

Krok 7: Prodej vašeho EOS

Jak víte, hlavním cílem nákupu EOS je jeho pozdější prodej se ziskem. Těchto zisků je dosaženo načasováním trhu a inkasováním více, než jste původně vsadili.

Vzhledem k tomu, že eToro je regulováno, je z hlediska nákupu a prodeje mnohem bezpečnějším místem než burza třetích stran.

Pravděpodobnost je naopak taková, že při výměně byste odeslali svůj EOS ze své vlastní peněženky do potenciálně zranitelné peněženky kryptoburzy.

Kvůli výše zmíněnému nedostatku regulační licence byste pravděpodobně museli změnit EOS na jinou digitální měnu, jako je Ethereum. Tato výměna by téměř jistě měla cenu. Dále budete muset na platformě podat žádost o výběr a odtud sledovat objednávky.

Nákup systému EOS na eToro není jen snadný, ale také prodej digitálních měn je hračka. Jednoduše se přihlaste ke svému účtu a prodejte své mince EOS. Platforma odešle hotovost vaším původním způsobem platby. Je to tak snadné.

Připraveno k investování EOS?

investovat do eos

Další způsoby nákupu EOS v roce 2021

Mluvili jsme o různých způsobech, jak můžete koupit EOS, ale existují i ​​jiné způsoby, jak koupit EOS v roce 2021.

Kupte si debetní kartu EOS

Pokud dáváte přednost nakupování pomocí debetní karty, jak to mnozí z nás dělají, potěší vás, že si můžete koupit EOS pomocí karet Visa, MasterCard a dalších.

eToro přijímá zejména platby debetními kartami. Jednoduše zadejte údaje o své kartě, jako u každé nové transakce, a zadejte částku EOS, kterou chcete koupit, v peněžním vyjádření.

Pokud chcete své EOS mince vybrat v hotovosti, jednoduše klikněte na sell a dlužné peníze budou odeslány na výše uvedenou debetní kartu, kterou jste použili při nákupu.

Kupte si kreditní kartu EOS

eToro také přijímá platby kreditní kartou za nákup EOS. Jak se dá očekávat, nákup kryptoměn tímto způsobem je bezpečný a rychlý.

Je však důležité zkontrolovat u poskytovatele kreditní karty, jaký bude pravděpodobně „poplatek za hotovostní zálohu“.

Někteří poskytovatelé mohou účtovat až 6%, takže si vždy udělejte domácí úkoly, než se rozhodnete koupit EOS kreditní kartou.

Kupte si EOS Paypal

Většina lidí si je vědoma nebo provedla nákup prostřednictvím služby PayPal. Velmi oblíbená elektronická peněženka je také pohodlným a bezpečným způsobem nákupu EOS.

Navíc, i když ne každý broker přijímá tuto platební metodu – eToro ano.

EOS ATM

Pro ty, kteří nevědí o bankomatech s kryptoměnou, jsou jako běžné bankomaty, z nichž vybíráme fiat peníze.

Rozdíl je v tom, že do stroje vložíte fiat hotovost a na oplátku obdržíte kryptoměny (přidány do vaší peněženky).

Náš průvodce Jak nakupovat EOS zjistil, že tato konkrétní digitální měna zatím není k dispozici pro nákup prostřednictvím bankomatů. Kromě toho tyto stroje i tak často účtují nadbytečnou částku poplatků – až 10%.

Nejvhodnější možností by proto bylo použít brokera eToro, účtování 0% provize za nákup EOS za všech okolností.

Jak nakupovat EOS 2021 – Verdikt

obchod eos

Doufáme, že v tomto bodě našeho způsobu nákupu průvodce EOS se budete cítit dostatečně informovaní, abyste mohli s jistotou vstoupit do světa kryptoměn.

Když přemýšlíte o nejbezpečnějším a nejpohodlnějším způsobu nákupu digitálních měn – měli byste zvážit, zda tak učinit prostřednictvím eToro. Tato bezpečnostní síť pochází od velkých regulačních organizací, jako jsou FCA, CySEC a ASIC. Makléř je také registrován společností FINRA v USA.

Populární online broker je pro začátečníky uživatelsky přívětivý a společnosti působící na základě tohoto rozhodnutí nabízejí ochranu před hackery a falešnými makléři. eToro přijímá různé kompatibilní typy plateb a EOS si můžete koupit do 10 minut od registrace.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu EOS

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit EOS?

Nákup EOS je snadnější než kdy dříve. Vzdělávejte se na trhu a zaregistrujte se na eToro. Dále vložte prostředky na svůj účet, určete, kolik EOS chcete koupit, a zadejte objednávku pro vstup na trh.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu EOS?

Nejbezpečnějším způsobem, jak koupit EOS, je zprostředkovatel, který je držitelem licence alespoň od jednoho regulovaného subjektu. eToro například je regulován FCA, ASIC a CYSEC – stejně jako registrován u FINRA v USA.

Mohu koupit EOS za 100 $?

Ano, můžete si koupit EOS v hodnotě 100 $. U nováčků se však doporučuje malé a pravidelné investice. Na eToro můžete zakoupit EOS za pouhých 25 $

Můžete přijít o peníze na EOS?

Ano, stejně jako u každého finančního aktiva existuje šance, že byste na EOS mohli přijít o peníze. Načasujte trh správně se správnou objednávkou a vyděláte peníze. Načasujte trh nesprávně a přijdete o peníze.

Co je nejvíce na hodnotě EOS?

Největší hodnota EOS v roce 2018 činila 22,71 $

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me