Jak nakupovat kryptoměnu v roce 2021 – pro začátečníky

Jak dnes koupit kryptoměnu – průvodce krok za krokem

Chcete skočit rovnou k odpovědi? Cryptos si můžete koupit na eToro

Slyšte o kryptoměně a přemýšlejte, jak si můžete koupit kryptoměny? Přečtěte si průvodce pro začátečníky, jak dnes nakupovat kryptoměny!

V této příručce vysvětlíme vše, co potřebujete vědět o tom, jak nakupovat kryptoměny a zkontrolujte nejlepší kryptoměnové burzy, kde si dnes můžete krypto koupit.

Nákup kryptoměn je v poslední době trendy od revoluce v oblasti technologií a digitálních platforem. Výbuch kryptotrhů s novými digitálními mincemi a zřízení nových a důvtipných aplikací na podporu kryptoměn nebylo nikdy jednodušší nakupovat kryptoměny.

Amatéři by měli mít komplexní a konkrétní znalosti o kryptoměnách. Základní znalosti pro významné mince na trhu a vnímání platforem, jako je eToro, investovat do těchto kryptoměn je zásadní. Tady na Trading Education jsme uvedli stručného průvodce nákupem kryptoměn v roce 2021.

Jak koupit kryptoměnu v 5 krocích

Pokud nemáte dost času na přečtení tohoto podrobného průvodce, níže vysvětlíme 5 kroků nutných k nákupu jakékoli kryptoměny právě teď.

Kupte si kryptoměnu v 5 jednoduchých krocích:

1. Otevřete účet s regulovanou krypto burzou

2. Okamžitě vložte prostředky debetní / kreditní kartou nebo elektronickou peněženkou

3. Vraťte se do oblasti obchodování s kryptoměnami a vyberte coiny

4. Zadejte částku, kterou chcete koupit

5. Potvrďte objednávku na nákup kryptoměny a dejte mince přidat do své peněženky eToro

Pokud máte po ruce způsob okamžité platby, výše uvedené kroky vám umožní koupit jakékoli kryptoměny za méně než 5 minut!

Jaké jsou základní kroky pro nákup kryptoměny?

Konvenční kroky, které lze při nákupu aktiva v kryptoměně dodržovat, lze popsat takto:

1. Učení o kryptoměnách.

2. Porozumění faktorům ovlivňujícím cenu kryptoměny.

3. Kontrola dostupnosti vašich preferovaných mincí na burze kryptoměn.

4. Rozhodování o tom, kolik investovat do kryptoměny.

5. Výběr kryptoměny & Seznámení s tím.

6. Založení účtu kryptoměny.

7. Získání peněženky pro uložení vaší mince.

8. Rozhodování o vašich obchodních strategiích.

Níže, ukážeme vám, jak nakupovat kryptoměny. Provedeme vás kroky výběru makléře, porozumění potenciálním rizikům a odměnám a dokončení vaší investice do kryptoměny co nejbezpečnějším možným způsobem.

1. Informace o kryptoměnách před nákupem

Podle Coinmarketcap existuje více než 8 000 kryptoměn. Proto může být ideální vybrat si ty, o kterých něco víte, a stát se specialistou na jejich hodnotový vývoj, na rozdíl od přijetí strategie, která by pro vás mohla být nákladná. Čím více znalostí o kryptoměnách máte, tím snáze si vyberete tu pravou pro nákup. Tady na Trading Education máme rozsáhlý sektor článků a obchodní kurzy, které vám v tomto ohledu pomohou.

2. Porozumění faktorům ovlivňujícím cenu kryptoměny

Když budete utrácet v kryptoměně, první věcí, kterou byste mohli zvážit, je podívat se na klíčové faktory, které určují ceny těchto měn. Tyto faktory se u různých typů měn liší, ale klíčové vlivové faktory jsou do jisté míry stejné. Cena kryptoměny na trhu účinně kolísá podle následujících faktorů:

Zásobování & Poptávka

Jako každá běžná investice, nabídka a poptávka po určité minci na trhu určují, zda je rozumné a výhodné nakupovat a investovat do ní. Postupně bitcoin vládl nad trhem, protože navždy byl mateřskou kryptoměnou. Skutečnost, že na světě exploduje pouze 21 milionů bitcoinů s populací zhruba sedmi miliard lidí; křivky poptávky a nabídky jsou tedy poměrně nestabilní.

Konkurenční výhoda

Ostrá konkurenční výhoda určité mince na trhu hodně záleží na jejím umístění v grafech přesahujících spotřebitele. Aplikace jako eToro jsou v tomto případě docela užitečné, protože pomáhají okamžitě sledovat ceny. Čím větší je rozsah kryptoměny na trhu, tím větší jsou šance na její ziskovost. Například nedávno bitcoin zlomil všechny rekordy cenového humbuku a 8. ledna 2021 dosáhl svého historického maxima 41 941 USD.

Bitcoin po čtyřnásobném nárůstu v roce 2020 vzrostl na nové rekordní maximum. Zdroj: Refinitiv.

3. Kontrola dostupnosti vašich preferovaných mincí na burze kryptoměn

Stejně jako fiatová měna, která má kamenné platformy pro směnu měn, kryptoměny také potřebují příslušnou platformu, kde je lze směňovat. Je velmi důležité zvážit dostupnost určité měny na těchto platformách.

Srovnatelně jako eToro, NYSE, FTSE a Nasdaq, pro tento účel existují platformy jako Coinbase, Gdax a další. Zvažte kontrolu záznamů o jejich odpadních vodách a proveditelné dostupnosti těchto mincí na burzovních platformách, abyste mohli provádět efektivní transakce a vytvářet větší hodnotu svých investic.

4. Rozhodování o tom, kolik investovat do kryptoměny

Rozhodnutí investovat do kryptoměny je kriticky důležité. Se svými aktivy musíte podstoupit vypočítané riziko, které zajistí, že budete vědět, kolik jste ochotni riskovat na trhu. Ujistěte se, že poskytujete přiměřený příspěvek, aby návratnost investice byla pro vás zisková.

Stejně tak u každého podniku, ve kterém jste nováčkem, je chytrá myšlenka začít investovat malé částky. Lze stanovit, že investování v malých částkách pomáhá při vytváření praktické struktury pro vaše počáteční investiční nastavení. Zakladatel společnosti Snadný Crypto Grainger chválí tento aspekt kryptoměn tím, že to říká, "součástí kouzla kryptografických forem peněz je to, že to netrvá dlouho, než začne. Bitcoiny lze oddělit až osmi desetinnými místy, takže je možné si koupit jen malé množství bitcoinů."

Kdykoli se přihlásíte na svůj kryptoobchodní účet, vyberte částku peněz, kterou chcete investovat. V tom okamžiku si vyberte počítačovou hotovost, kterou potřebujete k nákupu. Váš požadavek bude okamžitě připraven a vy jste autoritativně finančním specialistou na digitální měnu!

Jak říká Grainger: "Začátek vkládání prostředků do kryptoměny je mnohem méně složitý než výměna akcií. Výsledky mohou být také naplňující."

5. Volba kryptoměny & Seznámení s tím

Po dokončení základního výzkumu je dalším krokem výběr typu kryptoměn, do kterých jste ochotni investovat. Mnoho platforem vám pomůže nastavit základní obecný rámec pro vaše obchodování nebo nákupy. Většina lidí obvykle nakupuje nejuznávanější mince, jako jsou bitcoiny nebo ethereum. Ukázalo se však, že i jiné altcoiny jsou ziskové. Proveďte tedy svůj průzkum a rozhodněte se, s kým půjdete!

6. Založení účtu kryptoměny

Chcete-li koupit kryptoměnu, musíte si vyměnit za nákup a prodej. To znamená, že si musíte založit výměnný účet a ukládat své kryptoměny do svého pokročilého digitálního účtu, známého jako „peněženka“..

Dále si budete muset vybrat účet pro výměnu kryptoměn. Ty fungují jako prostředník mezi fiatovými peněžními formami – oficiální hotovostí, jako je americký dolar, a digitální měny, například bitcoin, ethereum nebo zvlnění.

Všechny kryptoburzy účtují poplatky, a to je něco, co musíte prozkoumat, abyste zjistili, která vám bude lépe vyhovovat. Někteří rovněž požadují další poplatky za obchody a výběry. Klíčem je pochopit, kdy se účtují poplatky, a částku, kterou zaplatíte.

Pokud potřebujete vyměnit digitální měnu, jednoduše potřebujete účet brokera, na rozdíl od přímého přístupu k základnímu obchodu. Zprostředkovatel bude uveden na trh kvůli vám. Nastavení je obvykle rychlejší a jednodušší.

7. Získání peněženky pro uložení vaší mince

Prvním krokem je získání digitální peněženky kryptoměny. Počítačová digitální peněženka funguje podobně jako online účet pro bankovnictví, který používáte k výměně akcií a jiných hodnot měn. Peněženka vám poskytuje rámec pro organizaci a přehled vašich kryptoměn. Prostřednictvím těchto digitálních peněženek lze získat základ, protože digitální měny nemají skutečnou strukturu, jako jsou mince nebo bankovky. Jediné, co existuje, jsou záznamy výměn odložených na blockchainu.

V okamžiku, kdy si koupíte kryptoměnu, prodejce uzavírá odpovědnost za coiny v místě vaší peněženky. Šokující je, že jemnosti jsou zabezpečeny heslem nebo klíčem vaší peněženky.

Pokročilé digitální krypto peněženky sahají od gadgetů po programovací aplikace nebo online platformy, jako je eToro.

8. Rozhodování o vašich obchodních strategiích

Každý má strategii pro investování do kryptoměn. Musíte se ujistit, že znáte a rozumíte svému trhu. Odhad ceny kryptoměny se opírá o celou řadu faktorů a složek konečné kryptoměny.

V předchozím roce byly náklady na kryptoměny ovlivněny krizí vlád, začleněním této oblasti do médií a bohatstvím amerického dolaru – stejně jako vysvětlení přesvědčivých finančních specialistů nebo vládních pastorů. Čím více jednotlivců bude spojeno s jejich krypto aktivy; tím přesvědčivější se tyto různé faktory pro vás změní.

Výměna kryptoměn a obchodování na digitálních finančních platformách není hračka. V posledních měsících náklady na bitcoiny drasticky kolísají. Jiné digitální měny prokázaly větší bezpečnost, ale toto je další a energizující zóna a nevyhnutelně přitahuje teoretiky.

Pokud jste ve větší míře typem „peněz pod postelí“, pravděpodobně to pro vás není území. V každém případě, pokud rádi čelíte nějaké výzvě nebo jste pod napětím zkoumáním nových pokroků, může to být zajímavá oblast k prozkoumání.

Měli byste investovat do kryptoměn?

nákup kryptoměny

Jedním z důvodů, které způsobují, že každý uvažuje o vložení zdrojů do digitálních peněz, je to, že 1 000 USD investovaných do bitcoinů v roce 2013 by dnes mělo hodnotu přes 400 000 USD. V poslední době ICO dosáhly v krátké době různých enormních výnosů. Stratis během svého ICO v červnu 2016 získal 600 000 $ a od té doby zaznamenal nárůst nákladů o 63 000%. Spectrecoin během ICO v lednu 2017 zvýšil o 15 000 $ a od té doby vzrostl o více než 13 000 procent.

Protože digitální měny jsou volatilní, doporučuje se investovat proaktivně. Společnost Datum odeslala své ICO koncem října 2017, když právě zvýšila rezervy před ICO o 1,5 milionu USD. Vzhledem k tomu, že kryptografické formy peněz jsou založeny na síti a Datum právě získalo důkladnou pomoc, spekulanti si téměř jistě uvědomují, že mohou začít měnit své podniky mírně rychle.

Nákup kryptoměn pomocí eToro

eToro je jednou z nejlepších makléřských společností na světě. Platforma je téměř k nerozeznání, svůdně rozložená a snadno prozkoumatelná. Investoři mohou vnímat, co dělají ostatní na platformě, a důsledně sledovat, co se týká výměn, aby také jejich investice byly ziskové, podle požadavků trhu.

eToro vám pomůže při vytváření peněženky pro ukládání vašich kryptoměn. Má exkluzivní funkce, jako jsou nízké transakční poplatky a lepší zabezpečení. Používání eToro je mnohem pohodlnější.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Pokud hledáte ke koupi kryptoměn, potřebujete znát několik základních kroků týkajících se výběru měn, do kterých jste ochotni investovat.
  • Prvním krokem nákupu kryptoměn je studium základů digitálních mincí a jejich pozic na trhu.
  • Začněte hledáním faktorů, které ovlivňují ceny různých měn na trhu.
  • Na tomto základě se rozhodněte, kolik chcete investovat; rozhodnete se, kterou minci chcete koupit.
  • Vyberte si typ kryptoměn, které jste ochotni koupit, na základě jejich váhy na trhu.
  • Založte si účet pro výměnu kryptoměn; obvykle to má podobu platformy pro tento podnik.
  • Využijte platformu jako eToro, která vám pomůže v procesu nákupu kryptoměn.
  • Kryptoměny se ukázaly jako vysoce ziskové. 1 000 $ investovaných do bitcoinů v roce 2013 by dnes mělo hodnotu přes 400 000 $.

Přečtěte si také:

Co je nejlepších 9 altcoinů, do kterých se má investovat v roce 2021?

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Jaké jsou výhody obchodování s kryptoměnou?

Altcoiny vs tokeny: Jaký je rozdíl?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me