Jak nakupovat mince Binance – Průvodce pro začátečníky 2021

Jak koupit Binance Coin BNB: Podrobný průvodce

Zajímá vás popularita kryptoměn a chcete vědět, jak si koupit Binance Coin sami? Přistáli jste na správné stránce.

Binance Coin je podle tržní kapitalizace top 5 kryptoměn. Nejlepší na tom je, že váš průměrný Joe může naskočit do rozjetého vlaku, a to jen o málo víc než připojení k internetu, dobrý makléř a debetní / kreditní karta nebo elektronická peněženka.

V této příručce vás provedeme procesem jak koupit Binance Coin. Pokrýváme potenciální provize a poplatky, investiční plány a způsob výběru vhodného zprostředkování pro nákup této digitální měny online.

Kupte si Binance Coin v 5 krocích

Chcete-li koupit Binance Coin BNB, prvním krokem je otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat BNB ze seznamu obchodních platforem a nakonec zkontrolovat & potvrďte, že do vaší peněženky byly přidány mince Binance.

Níže naleznete pětikrokový postup, jak nakupovat mince Binance:

Krok 1: Zaregistrujte se na licencované platformě, kde si můžete koupit Binance Coin

Krok 2: Financujte svůj nový účet

Krok 3: Vyberte Binance Coin (BNB) z výběru kryptoaktiv

Krok 4: Vyberte, kolik Binance Coin chcete koupit

Krok 5: Ověřte zadané informace a stiskněte „potvrdit“ – vaše digitální mince budou přidány do vaší peněženky

Krok 1: Vyberte si online Binance Coin Broker nebo Exchange

Jak je patrné z našeho 5krokového návodu, před nákupem Binance Coin – musíte se zaregistrovat u krypto brokera.

Pokud si vyberete populární platformu pro sociální obchodování eToro, budete moci nakupovat digitální měny přímo.

Pokud se rozhodnete koupit Binance Coin prostřednictvím kryptoburzy, můžete vyměnit BNB coiny za jiné digitální měny, jako jsou bitcoiny, litecoiny a zvlnění. S tím bylo řečeno, že výše uvedené burzy třetích stran jsou obvykle neregulované – a proto potenciálně nebezpečné.

Tím, že se místo toho rozhodli zaregistrovat u brokera za přísných předpisů, jako je např eToro – máte pohodlí a bezpečnost v dobré míře. Koneckonců, v online finančním sektoru existuje spousta pochybných makléřů – zejména pokud jde o kryptoměny.

Pokud jste začátečník, je snadné koupit Binance Coin registrací u licencovaného makléře. V celém tomto průvodci bude tento sentiment jasnější.

Než si však můžete koupit Binance Coin, musíte ještě projít procesem hledání vhodného brokera. Abychom vám pomohli najít platformu, která vyhovuje vašim potřebám, podívejte se na metriky uvedené níže.

Nařízení

Regulace je důležitým hlediskem, když se rozhodnete najít platformu pro nákup Binance Coin. Toto nařízení je vaší záchrannou sítí proti žralokům.

Nejen to, ale pokud nepoužíváte regulovaného online brokera, máte na starosti svou vlastní krypto-peněženku a její bezpečnost. Bezpochyby budete slyšet hororové příběhy hackerů peněženek a investorů, kteří přicházejí o všechno. Regulované platformy tuto obavu odvádějí.

Pokud jde o pákový efekt, zjistíte, že některé burzy kryptoměn to nabídnou. To se však nedoporučuje kvůli výše zmíněné nedostatečné regulaci v prostoru.

Pokud vás riskování kapitálu na burze třetí strany nebo neregulovaný makléř znepokojí – jak by mělo – eToro nezklame.

Poskytovatel mincí Binance je přísně regulován několika regulačními orgány, včetně FCA (UK), ASIC (Austrálie) a CySEC (Cyrus). Je také registrována u FINRA, což znamená, že má zákonnou pravomoc přijímat občany USA.

Držením se regulovaných platforem jako eToro, můžete si koupit Binance Coin pohodlným, bezpečným a nekomplikovaným způsobem.

platební metody

Pokud jde o platební metody, neměli byste narazit na žádné problémy. Většina moderních online brokerů přijímá různé typy vkladů.

Možnost koupit si Binance Coin byl v letech minulých docela jiný příběh. Doba, kdy byl často bankovní převod na neregulovanou burzu jediným postupem. To bylo nesmírně nepohodlné a často to trvalo týdny.

V dnešní době poskytovatelé kryptoměny jako eToro přijímají debetní / kreditní karty a stále populárnější elektronické peněženky jako Neteller, Skrill a PayPal. Tyto platební metody nabízejí mnohem rychlejší a pohodlnější způsob vkladu při nákupu Binance Coin.

Poplatky a provize

Jak pravděpodobně víte, online makléři musí vydělávat peníze, aby mohli pokračovat v podnikání. Toho je dosaženo účtováním poplatků a provizí.

Žádní dva zprostředkovatelé Binance Coin nejsou stejní, takže je samozřejmé, že poplatky se budou lišit o míli. To znamená, že většina platforem účtuje provizi prostřednictvím variabilního poplatku – procenta z vaší pozice na BNB.

Například online krypto broker Coinbase vám za každý obchod účtuje 1,49%. To znamená, že pokud vstoupíte na trh za 100 $, zaplatíte provizi 1,49 $. Ergo, pokud má vaše pozice hodnotu 1 000 $, zaplatíte 14,90 $ – a tak dále.

Dali jsme dohromady jednoduchý příklad toho, jak by tato sazba provize ovlivnila váš nákup Binance Coin:

 • Na Binance Coin zadáte nákupní objednávku 1 000 $
 • Krypto broker vám účtuje 1,49% – to je 14,90 $
 • Když prodáte své mince, mají hodnotu 1 500 $ – to se rovná 22,35 $
 • V tomto scénáři jste jako provizi zaplatili celkem 37,25 USD

Jak vidíte, poplatky – i když se zdají bezvýznamné, se brzy mohou sčítat. V důsledku toho ovlivňuje vaše zisky. Pokud by se tento hypotetický nákup uskutečnil na eToro, ušetřili byste si 37,25 $ – protože makléř je bez provize.

Coinbase navíc účtuje poplatek 3,99% za transakce kreditní a debetní kartou. Například při vkladu 1 000 $ budete muset zaplatit poplatek 39,99 $.

Naopak na eToro vám bude při vkladu účtováno pouze 0,5%. Ve skutečnosti sídlíte v USA a vkládáte prostředky v amerických dolarech, tomuto 0,5% poplatku se můžete vyhnout – jedná se o poplatek za převod měny.

eToro – Koupit Binance coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Další důležité faktory

Pochopení regulace a poplatků je klíčovou součástí online nákupu digitálních měn.

Jako takový bychom měli zmínit několik dalších důležitých aspektů, když kupujete Binance Coin prostřednictvím krypto platformy.

 • Uživatelská přívětivost: Při výběru nákupu digitálních mincí na internetu by se nemělo zapomínat na uživatelskou přívětivost. Je důležité, abyste se při zadávání objednávek cítili sebejistě a aby se vám na webu snadno procházelo.
 • Minimální investice: Před registrací u jakéhokoli brokera byste měli zkontrolovat minimální investici Binance Coin. Pro začátečníky doporučujeme začít v malém. Koneckonců, platforma vyžadující minimální investici 200 $ pro vás z dlouhodobého hlediska nemusí fungovat. V ostrém kontrastu umožňuje eToro klientům koupit Binance Coin za 25 $.
 • Úložný prostor: Ačkoli se krypto úložišti budeme podrobněji věnovat později, mělo by to být pro vás klíčové, když hledáte poskytovatele Binance Coin. Někteří makléři vás vyzývají k uložení vlastních mincí do soukromé peněženky. Pro začátečníky je to poměrně těžkopádná volba. eToro však vaše BNB coiny uloží za vás, takže je nemusíte uchovávat v krypto peněžence – což může být plné rizika.

Krok 2: Vymyslete investiční plán

investovat do mince binance

Pokud jde o péči o váš kapitál, je praktické přijít s investičním plánem, než si koupíte Binance Coin.

Na tak nestabilním trhu má smysl zkoušet a plánovat dopředu. Níže jsme vytvořili seznam podrobností, které můžete přidat do svého vlastního investičního plánu Binance Coin.

Dlouhodobé nebo krátkodobé

Můžete začít tím, že si položíte otázku – chci být krátkodobým nebo dlouhodobým investorem do Binance Coin?

Někteří lidé dávají přednost zaměření na zisky z krátkodobých cenových posunů Binance Coin. Toho je dosaženo nákupem BNB mincí a výplatou v krátkém časovém rámci týdnů, dnů nebo dokonce minut.

V určitém okamžiku většina kryptoměn dramaticky kolísala v ceně. Mluvíme o dvouciferných procentech do jednoho dne. To naznačuje zjevně nestabilní trh a pro ty, kteří se odváží tyto podmínky zvládnout – existuje potenciál pro zisk.

Dlouhodobí investoři, známí jako strategie „buy and hold“, mají tendenci držet se Binance Coin měsíce nebo roky. Naděje spočívá v tom, že hodnota digitální měny bude i nadále růst. Až přijde čas na vyplacení investice – není už co dělat.

To by mohla být dobrá volba pro začátečníky, protože při nákupu Binance Coinu se nemusíte obávat krátkodobé volatility..

Cílová cena mince Binance

Hromady lidí používají cílovou cenovou strategii Binance Coin.

Například pokud si koupíte Binance Coin za 20,00 $ a chcete ztrojnásobit svou investici – digitální měna se musí zvýšit na hodnotu 60,00 $.

I když to může znít jako nedosažitelný cenový posun – zvažte následující:

 • V roce 2017 zaznamenala společnost Binance Coin historické minimum 0,096 USD
 • O 2 roky později dosáhla mince maxima 39,57 USD
 • To je nárůst o více než 44 000%!

Opět to jen ukazuje, že kvůli volatilitě je vše možné. Navíc někteří z těch, kteří v té době vlastnili Binance Coin, pravděpodobně měli pěkný zisk.

Zvažte pravidelné investice

Jak jsme ilustrovali výše, ve hře s kryptoměnou se může stát cokoli, pokud jde o pohyb cen. Když přemýšlíte o tom, jak koupit Binance Coin, měli byste zvážit pravidelné investice.

Nakonec nákup kryptoměn nepřichází bez jeho výzev. Pravidelné investování malých investic je skvělý způsob, jak přidat do svého portfolia Binance Coin s rizikem averze.

Zahrnutí týdenních nebo měsíčních nákupů Binance Coin do vašeho investičního plánu je rozumným způsobem, jak udržet úroveň finanční kontroly. To platí zejména v případě, že jste nikdy v životě neobchodovali.

Online broker eToro vám umožní koupit Binance Coin již od 25 $ a jak jsme již zmínili, můžete to udělat přímo.

Zvažovali byste investování do Binance coin BNB?

Krok 3: Otevřete si účet zprostředkovatele Binance Coin

Poté, co jste si udělali domácí úkol a rozhodli se, u kterého online brokera si chcete koupit Binance Coin – musíte se zaregistrovat!

Přejděte na platformu a klikněte na odkaz pro přihlášení. Pokud jste již dříve obchodovali s akciemi nebo forexem, bude tato část známá.

Online brokerovi budete muset poskytnout některé základní informace – například celé jméno, adresu, e-mail a kontaktní číslo. Podle postupů KYC budete také muset zaslat jasnou fotografii svého průkazu totožnosti s fotografií – například pas.

Regulované platformy budou také vyžadovat doklad o adrese. Obvykle postačí nedávný účet za energie nebo bankovní výpis. Potřeba potvrzení vaší identity je ve finančním prostoru standardní. KYC vynucený regulačními orgány pomáhá předcházet praní peněz.

Než si můžete koupit Binance Coin, musí poskytovatel kryptoměny ověřit vaši identifikaci. To může trvat až 7 dní, v závislosti na makléři.

eToro zde také svítí – protože platforma využívá technologii automatizovaného ověřování ID. To znamená, že obvykle můžete začít a koupit Binance Coin méně než 10 minut po registraci.

Krok 4: Vložte některé prostředky

Za předpokladu, že jste již před registrací zkontrolovali dostupnost platební metody – nyní je čas provést vklad.

Aby byl proces co nejrychlejší a nejjednodušší, doporučujeme místo bankovního převodu použít kreditní / debetní kartu nebo elektronickou peněženku. Posledně jmenovaný bude trvat nejdéle, než se dostane na váš nový účet.

Populární platforma eToro přijímá řadu okamžitých platebních metod. To zahrnuje nejen Visa, MasterCard a Maestro (debetní a kreditní), ale také PayPal, Neteller a Skrill. E-peněženky jako PayPal se rychle stávají typem platby typu go-to pro pohodlí a rychlost.

Nevyhnutelně bude minimální vklad stanovený kterýmkoli brokerem, u kterého se rozhodnete zaregistrovat. To se může docela hodně lišit. Náš průvodce pro začátečníky ve skutečnosti zjistil, že jde o číslo mezi 0 a 1 000 USD, ne-li více!

Vždy se obraťte na konkrétního poskytovatele Binance Coin, se kterým se přihlašujete – v případě, že je minimální vklad mimo vaše cenové rozpětí.

Krok 5: Nastavení obchodní objednávky

obchodování orted, jak obchodovat binance coin

Pokud jste úspěšně financovali svůj nový krypto účet – můžete zahájit proces nákupu Binance Coin.

Kryptoměnové platformě musíte naznačit, čeho chcete dosáhnout vytvořením objednávky. Toto bude známé území, pokud jste předtím obchodovali.

Pro začátečníky jsme však uvedli několik užitečných objednávek, které použijete k nákupu Binance Coin.

Koupit objednávku

Objednávka nákupu je nejen jednou z nejčastěji používaných při nákupu digitálních měn, ale je také nutná pro vstup na trh.

Laicky řečeno, pokud si myslíte, že cena Binance Coin poroste – podáte objednávku na nákup. Pokud si myslíte, že to padne – zadáte prodejní objednávku u svého poskytovatele BNB. Je to tak jednoduché.

Limit nebo tržní objednávka

Jak jsme již diskutovali, hodnota Binance Coin se mění sekundu po sekundě. Měli byste to mít na paměti, pokud doufáte, že z krátkodobých cenových výkyvů vyděláte.

Pokud jde o „tržní objednávku“, použije se, pokud chcete vstoupit na trh za aktuální kótovanou cenu. Když je tato objednávka vytvořena, váš broker provede vaši objednávku Binance Coin s okamžitou platností.

Samozřejmě kvůli volatilní povaze trhu s kryptoměnami si všimnete mírného rozdílu mezi kótovanou cenou při zadávání objednávky a cenou, kterou získáte.

Můžete například vytvořit tržní objednávku na Binance Coin za 28,01 $, ale skončit s 27,99 $. Je to způsobeno nevyhnutelnými a častými cenovými změnami, o kterých jsme mluvili.

Pokud jde o limitované objednávky – můžete si vybrat vlastní cenu, za kterou můžete koupit Binance Coin.

Níže uvidíte praktický příklad použití limitního příkazu:

 • Cena mince Binance je 28,00 $ – ale nechcete vstoupit na trh za méně než 31,00 $
 • Zadáte limitní objednávku 31,00 $
 • Pokud nebo když digitální měna dosáhne této ceny, váš makléř provede vaši objednávku
 • To znamená, že pokud objednávku nezrušíte nebo se Binance Coin nezvýší na 31,00 $ – vaše objednávka zůstane nevyřízená

Všechno zváženo – tržní objednávky jsou pro nováčky skvělé díky své jednoduchosti. Omezené objednávky lze použít k nákupu Binance Coin za cenu, která se vám líbí.

Kůl

Jak je zřejmé, při vytváření objednávky na nákup Binance Coin budete muset zvážit, kolik si přejete vsadit.

V tomto ohledu neexistují žádná pravidla, protože si můžete zvolit koupit tolik Binance Coin, kolik chcete – pokud splníte minimum. Jak jsme se však zmínili dříve, začátečníci často zjistí, že závod vyhrává pomalu a rovnoměrně.

Spíše než pumpovat své životní úspory do nákupu Binance Coin, bylo by moudřejší investovat pokaždé částku o velikosti kousnutí.

Jen připomínáme, že na eToro si můžete koupit Binance Coin za minimální investici 25 $. Pokud plánujete pravidelně investovat do digitální měny, je to dobrá částka.

Potvrďte objednávku

Jakmile vyplníte všechny relevantní informace potřebné k nákupu Binance Coin – včetně pokynu k nákupu nebo prodeji, tržního nebo limitního příkazu a hodnoty vaší sázky – potvrďte své volby a pokračujte.

Pokud jste úspěšně potvrdili všechny výše uvedené, vaše Binance Coin se objeví ve vaší peněžence kryptoměn.

Připraveno k nákupu Binance coin BNB?

Krok 6: Uložení mince Binance

Pokud jde o skladování, je samozřejmé, že Binance Coin nelze ukládat stejným způsobem jako tradiční fiat peníze. Naopak digitální měny jsou uloženy v decentralizované účetní knize.

Pokud jde o péči o vaši minci Binance – vaši krypto peněženku lze stáhnout do domácího počítače nebo mobilního telefonu.

Měli bychom zdůraznit, že uložením svého vlastního Binance Coinu jste zodpovědní za zapamatování svého soukromého klíče a jeho ochranu před hackery.

Jaká je tedy alternativa? Přihlášením u online brokera, jako je eToro, se vaše investice do Binance Coin uloží a postará se o ni vaším jménem. Není třeba používat decentralizovanou peněženku. Navíc můžete obvykle inkasovat kdykoli chcete.

Vzhledem k tomu, že eToro je silně regulováno různými jurisdikcemi, ušetří vám to starosti se ztrátou všech vašich digitálních měn pro podvodníky. Také to eliminuje potřebu provádět více převodů mezi vaší peněženkou a neregulovanou burzou.

Krok 7: Prodej vaší mince Binance

Když si koupíte Binance Coin – doufáte, že načasujete trh dále – prodáte jej za více, než jste původně zaplatili.

Již jsme se dotkli kontrastu mezi nákupem kryptoměn prostřednictvím online brokera a burzou.

Rekapitulace – vyplacení Binance Coin prostřednictvím krypto burzy je však poměrně zdlouhavý proces. To zahrnuje odeslání vaší digitální měny z vaší osobní kryptoměny do peněženky na burze.

Dále budete muset vyměnit Binance Coin za fiatovou měnu, například britské libry nebo americké dolary. Tato výměna bude obvykle nákladná.

Naopak výplata prostřednictvím platformy jako eToro je stejně snadná jako ABC. Jednoduše přejděte na web, přihlaste se ke svému účtu a zvolte „prodej“ své mince Binance.

To je obvykle dokončeno během několika sekund. Je pravděpodobné, že peníze budou odeslány na vaši původní platební metodu – podle rozhodnutí KYC.

Další způsoby nákupu mince Binance v roce 2021

V této příručce jsme prozradili to podstatné, co se týká obchodování s mincemi Binance.

To neznamená, že nemáte jiné možnosti, takže v našem níže uvedeném seznamu najdete alternativní způsoby nákupu Binance Coin online.

1. Kupte si debetní kartu na mince Binance

Jak pravděpodobně víte, transakce Visa a MasterCard bývají okamžité. V důsledku toho se někteří lidé rozhodnou koupit Binance Coin pomocí debetní karty. Až přijde čas na vyplacení, kryptoměnová platforma pouze pošle peníze na použitou původní debetní kartu.

Pokud chcete koupit Binance Coin tímto způsobem, jednoduše zadejte údaje o své kartě – s uvedením částky, kterou chcete koupit.

Nezapomeňte zkontrolovat minimální částku investice požadovanou dotyčným online brokerem. Na eToro je to jen 25 $ a Binance Coin si můžete koupit debetní kartou bleskově (minimální vklad 200 $).

2. Kupte si kreditní kartu Binance Coin

Pokud si chcete koupit Binance Coin pomocí kreditní karty, můžete tak učinit prostřednictvím online krypto brokera eToro.

Je důležité si uvědomit potenciální poplatky účtované vaším poskytovatelem, například poplatek „v hotovosti“. Důvodem je, že investiční vklady bývají kategorizovány ve stejném táboře jako výběry z bankomatů a transakce hazardních her. Jinými slovy, „hotovostní záloha“.

Standardní poplatek tohoto typu účtovaný poskytovateli kreditních karet má tendenci činit přibližně 3% transakce – je však rozumné to dvakrát zkontrolovat.

3. Koupit Binance Coin Paypal

Většina lidí používá PayPal, pokud o něm neslyšíte. Stalo se prakticky synonymem pro online nakupování a bezpečnost. Používání PayPal k nákupu Binance Coin se nijak neliší, protože je okamžité a bezpečné.

Crowd-potěšující makléř eToro umožňuje klientům nakupovat Binance Coin pomocí několika elektronických peněženek, včetně PayPal, Neteller a Skrill.

4. Bankomat Binance Coin

Kromě výše zmíněných možností, když jste přemýšleli o tom, jak koupit Binance Coin – věděli jste o krypto bankomatech? Tyto bankomaty nejsou stejné jako terminály, které používáme k výběru hmotných bankovek.

Místo toho musíte k nákupu Binance Coin vložit do stroje výše uvedené hmotné peníze. Na obrazovce vás informuje, kolik Binance Coin dostanete, a vytiskne potvrzení.

Tyto bankomaty s kryptoměnou najdete na letištích, v obchodech a na ulicích podobně jako běžné bankomaty – i když v současné době je po celém světě tečkovaných jen 12 000 ish.

Některé z kryptoměnových bankomatů, se kterými jsme se setkali, účtují v oblasti 20% směnu fiat měn za Binance Coin. Jedná se o značně nákladnou cestu při nákupu digitálních měn.

Jak koupit Binance Coin 2021 – Verdikt

Pokryli jsme celou řadu témat, pokud jde o způsob nákupu Binance Coin. Pokud jste začátečník – doufejme, že se budete cítit jistěji ve svých budoucích snahách o kryptoměnu.

Nejprve se budete muset zaregistrovat u regulovaného a důvěryhodného krypto brokera. Pro eToro jsme porazili buben, protože je to skvělý všestranný hráč. Makléř je velmi uživatelsky přívětivý, což je skvělé pro nováčky – a při nákupu Binance Coin neúčtuje žádné provize.

Kromě toho pro vás platforma ukládá vaše digitální coiny – a jste chráněni některými z největších regulačních orgánů z celého světa. Až přijde čas na výplatu, jednoduše vytvořte prodejní objednávku.

eToro – nejlepší platforma pro nákup Binance coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak snadné je koupit Binance Coin?

Koupit Binance Coin je super snadné. Jednoduše se zaregistrujte u makléře na uživatelsky přívětivém webu.

Jaký je nejbezpečnější způsob nákupu Binance Coin?

Nejbezpečnější způsob nákupu Binance Cash je prostřednictvím regulovaného makléře. eToro je platforma přátelská k nováčkům a bez provize – regulovaná řadou regulačních gigantů z celého světa, jako jsou FCA, ASIC a CySEC. Pro klienty z USA je společnost registrována u FINRA.

Mohu si koupit Binance Coin za 100 $?

Ano, můžete si koupit Binance Coin za 100 $. Začátečníci by však mohli chtít začít v malém. Na eToro si můžete digitální minci koupit od 25 $

Můžete přijít o peníze na Binance Coin?

Ano. Obchodování s jakýmkoli finančním aktivem přichází s rizikem. Spekulujte správně o budoucí ceně Binance Coin – vyděláváte zisk. Pokud se mýlíte – děláte ztrátu.

Co nejvíce stálo Binance Coin?

V roce 2021 dosáhla Binance Coin maxima 343,57 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me