Jak obchodovat s dogecoiny: Podrobný průvodce

Contents

Komplexní průvodce obchodováním s dogecoiny v roce 2021

Hledáte vstupní bod do vzrušujícího světa obchodování s dogecoiny? Pomůžeme vám.

Obchodování s dogecoiny je docela jednoduché, jakmile se dostanete na kloub.

Populární kryptoměna, dogecoin, si v posledních několika týdnech užívá rušného období. Od začátku roku 2021 digitální aktivum spravuje zisky přes 1350%.

Proto je digitální měna nyní pevně hodnocena jako top 15 kryptoměn – pokud jde o tržní kapitalizaci. Pokud chcete tyto cenové výkyvy využít, může být ten správný čas naučit se obchodovat s dogecoiny.

Mince můžete obchodovat proti fiat měnám, jako je USD, a dalším kryptoměnám, jako je bitcoin.

V našem rozsáhlém průvodci Jak obchodovat s dogecoiny – jsme shromáždili vše, co potřebujete vědět o tomto digitálním aktivu.

Začneme základem obchodování, různými příkazy k použití, řízení rizik a tím, jak můžete najít brokera pro obchodování s tímto aktivem online.

Obsah

Jak obchodovat s dogecoiny v 5 snadných krocích

Co je to dogecoinové obchodování?

Jak funguje obchodování s dogecoiny?

Jak obchodovat s dogecoiny online – nastavení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním s dogecoiny

Jak obchodovat s dogecoiny 2021 – podrobný návod

Jak obchodovat s dogecoinovým průvodcem – verdikt

Časté dotazy

Obchodování s touto šplhavou digitální měnou není snadný výkon – a proto jsme sestavili podrobného průvodce Jak obchodovat s dogecoiny v roce 2021. V rámci něj vysvětlíme, jak tato investiční scéna funguje, jaká rizika a odměny musíte zvážit, a jak můžete dnes začít obchodovat s dogecoiny.

Jak obchodovat s dogecoiny v 5 snadných krocích

Chcete-li obchodovat s DOGE, je prvním krokem otevřít účet s regulovanou burzou, deponovat prostředky, vybrat dogecoin ze seznamu platforem a nakonec koupit dogecoin (go long) nebo prodat DOGE (go short).

Tato příručka, jak obchodovat s dogecoiny, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud ale nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte nyní obchodovat s dogecoinem.

Krok 1: Otevřete si účet u regulovaného krypto brokera

Krok 2: Financuje váš účet debetní / kreditní kartou, elektronickou peněženkou nebo bankovním převodem

Krok 3: Vyberte, kolik dogecoinů chcete obchodovat

Krok 4: Kupte DOGE (běžte dlouho) nebo prodávejte DOGE (běžte krátce)

Krok 5: Potvrďte obchod

Pojďme se začít učit, jak obchodovat s dogecoiny v roce 2021!

Co je to dogecoinové obchodování?

Dogecoin (DOGE) je digitální aktivum, které vám umožní snadno odesílat a přijímat prostředky.

Digitální měna byla spuštěna jako vtip v roce 2013 a satirizovala šílenství kolem kryptoměn v té době. Proto neexistují žádné jedinečné vlastnosti ani vlastnosti, které by tuto minci odlišovaly.

Dogecoin však od té doby vylepšil svůj image a stal se přátelštější alternativou k bitcoinům. Díky zmínkám na sociálních médiích od slavných příznivců, jako je Elon Musk, zažívá hodnota mince v posledních měsících prudký nárůst.

Dnes je považován za odrazový můstek do kryptosveta.

Stejně jako u ostatních kryptoměn hodnota dogecoinu kolísá po celý den – někdy i o sekundu. Při obchodování s dogecoiny je vaším cílem spekulovat o ceně DOGE coinů v budoucnu.

Pokud je dogecoin velmi žádaný, cena digitální měny vzroste. Pokud se stále více obchodníků snaží vydělat své dogecoinové podíly, cena mince poklesne. Schopnost předvídat tyto cenové výkyvy je způsob, jakým vyděláte při online obchodování s dogecoiny.

Zde je praktický příklad k vyčištění mlhy:

 • Řekněme, že dogecoin má hodnotu 0,0560 USD.
 • Na platformách kryptoměn to najdete jako DOGE / USD.
 • V domnění, že dogecoin je podhodnocen, zadáte objednávku v hodnotě 1 000 $.
 • Uplyne pár měsíců a hodnota digitálního aktiva je 0,0700 USD.
 • To znamená 25% zvýšení hodnoty.
 • Zadáte příkaz k prodeji a opustíte obchod se ziskem.

V tomto příkladu jsme viděli nárůst ceny dogecoinu z 0,0560 $ na 0,0700 $ během dvou měsíců. Díky tomu získáte ze svého vkladu 1 000 $ zisk 250 $.

Zjednodušeně řečeno – pokud spekulujete správně, obchodování s dogecoiny má potenciál vysokého zisku. Na druhou stranu, pokud jsou vaše spekulace špatné, pak je to úplně jiný příběh – vedoucí ke ztrátě obchodu.

V důsledku toho, než začnete obchodovat s dogecoiny online, je nejdůležitější, abyste byli poučeni o vstupech a výstupech tohoto konkrétního trhu.

Jak funguje obchodování s dogecoiny?

obchodování dogecoinů

Pokud jste již obeznámeni s obchodováním s konvenčními aktivy, jako jsou akcie a komodity, nebudete mít žádný problém naučit se obchodování s dogecoiny.

Pozoruhodný rozdíl je však v tom, že na rozdíl od tradičních obchodovatelných aktiv jsou digitální měny zhruba jen deset let. Faktory, které určují jejich cenové posuny, se také mírně liší.

Například spolu s nabídkou a poptávkou budete také muset zvážit vývoj blockchainu a předpisy uložené na různých trzích.

S ohledem na tuto skutečnost projde tato část našeho Průvodce obchodováním s dogecoiny některými základními zásadami obchodování, aby se odstranila mlha.

Cenové pohyby obchodování s dogecoiny

Abyste mohli úspěšně obchodovat s dogecoiny, musíte mít pevné pochopení toho, co určuje cenu digitálního aktiva.

V dnešní době najdete dogecoiny uvedené na většině platforem pro kryptoměny. Pokud na aktivu bude dlouho obchodovat více obchodníků, pak se to projeví celkovým zvýšením ceny mince.

Naopak, má-li dojít ke zkrácení obecného pocitu vůči digitální měně, pak se sníží také hodnota mince.

Jak si můžete všimnout, cena dogecoinu se může na různých platformách kryptoměny mírně lišit. Jeden broker vám může nabídnout částku 0,0594 $, zatímco u jiného může být cena mince 0,0596 $.

Tento rozdíl však není důvodem k obavám a nijak neovlivní vaši schopnost umisťovat ziskové obchody.

Páry obchodování s dogecoiny

Jak jsme si vysvětlili v úvodu, obchodování s dogecoiny je usnadněno prostřednictvím krypto párů. S digitálním aktivem můžete obchodovat jak proti fiat měnám, tak proti jiným kryptoměnám.

Začněme dvojicemi „krypto-fiat“ – termín, s nímž se v obchodním prostoru Dogecoinů setkáte docela dost..

 • Například když uvidíte pár DOGE / USD, znamená to, že dogecoin je obchodován za americký dolar.
 • V tomto případě je DOGE „krypto“ a USD je „fiat“.

Americký dolar, který je srovnávací fiat měnou, se nejčastěji používá při obchodování s kryptoměnami.

Někteří online makléři vám také umožní přístup k dalším krypto-fiatovým obchodním párům, jako jsou DOGE / GBP (britská libra), DOGE / EUR (euro), DOGE / CAD (kanadský dolar) a dokonce i DOGE / JPY (japonská yen).

Obchodování s dogecoiny proti fiat měnám rovněž přináší výhody vysoké likvidity a těsných spready. Obchodníkům je navíc snazší vyčíslit zisky a ztráty a spekulovat o směnném kurzu.

Z tohoto důvodu jsou krypto-fiat měny považovány za vhodnější alternativu pro začínající obchodníky.

Druhou možností je obchodovat dogecoiny proti jiným kryptoměnám, jako je Ethererum nebo bitcoin. To však vyžaduje důkladnou znalost jak konkurenčních mincí, tak jejich příslušných trhů. Jak uhodnete, pro nové obchodníky to může být komplikované.

Abychom to shrnuli – ať už se rozhodnete obchodovat s dogecoiny proti nekryté měně nebo jiným kryptoměnám, musíte se vyzbrojit specifiky dotyčných aktiv.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Než začnete spekulovat o dogecoinu, měli byste nejprve zvážit, který finanční nástroj je nejvhodnější pro vaše obchodní cíle. Máte před sebou dvě možnosti – investovat do kryptoměny v dlouhodobém horizontu nebo obchodovat s aktivem v krátkodobém horizontu.

Například pokud máte jistotu, že dogecoin má před sebou slibnou budoucnost, můžete z dlouhodobého hlediska uvažovat o investování do digitálních mincí. V takovém případě budete kupovat minci v tradičním smyslu a ukládat je do kryptoměny.

Tímto způsobem můžete držet dogecoiny měsíce nebo roky – dokud si nebudete myslet, že je ten správný čas na výplatu a inkasování zisků. Ve světě kryptoměn je tato strategie známá jako „HODLing“.

Na druhou stranu krátkodobé strategie vyžadují silné porozumění technické analýze, která podpoří váš rozhodovací proces. Zejména pro nové obchodníky to bude náročný úkol.

Naučit se číst grafy a další technické ukazatele bude vyžadovat značné množství času. Pokud jste tedy nováček – pak bude „strategie nákupu a držení“ snazší.

Tímto způsobem se nemusíte starat o krátkodobou volatilitu dogecoinového trhu.

To znamená, že pokud dáváte přednost myšlence pravidelného vytváření skromných zisků – krátkodobá strategie vám bude více vyhovovat. V takovém případě je nejlepší držet se kapalných párů, jako jsou DOGE / USD nebo DOGE / BTC.

Obchodujte a vlastněte dogecoiny

Jak jsme diskutovali v předchozí části, pokud chcete z dlouhodobého hlediska obchodovat s dogecoiny – můžete přijmout „strategii nákupu a držení“. Při pohledu na nákup tohoto digitálního aktiva je nejlepší nakupovat mince přímo prostřednictvím online brokera, spíše než na burze kryptoměn.

Najdete nepřeberné množství online brokerů, kteří na svých platformách nabízejí dogecoiny. Vždy je ale nejlepší zvolit si pro práci regulovaného brokera – kterému se budeme podrobněji věnovat v dalších částech našeho průvodce.

Dlouhodobá investice může být vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky – protože eliminuje potřebu starat se o krátkodobé cenové výkyvy mince.

Obchodování s dogecoiny

Pro ty, kteří dávají přednost obchodování s dogecoiny v krátkodobém horizontu pomocí strategií „swingu obchodování“ nebo „denního obchodování“ – budete chtít najít online brokera, který nabízí dogecoinové CFD (kontrakty pro rozdíly).

Zde je přehled toho, o co CFD jde:

 • CFD jsou finanční nástroje, které sledují hodnotu podkladového aktiva – v tomto případě dogecoinu.
 • Obchodování s CFD přichází s výhodami nízkých poplatků a pákového efektu.
 • CFD vám umožňují spekulovat o rostoucích i klesajících cenách dogecoinu – tím, že budete s digitálním aktivem dlouhodobě nebo zkrátka.

Než budeme pokračovat, je důležité si uvědomit, že nástroje CFD jsou v USA zakázány – z důvodu přidaného rizika. Ve Velké Británii nebudete mít problémy s přístupem ke CFD na konvenčních aktivech, ale CFD na kryptoměny již nejsou legální.

Pokud však chcete získat přístup k dogecoinovým trhům ze země, kde jsou nelegální, můžete tak učinit prostřednictvím burzy kryptoměn třetích stran. Existuje však velká pravděpodobnost, že se jedná o neregulované prostory.

Navíc nebudete mít výhodu financování svého obchodního účtu pomocí fiat měn, jako je USD nebo euro. Jako takový budete místo DOGE / USD obchodovat DOGE / USDT.

Pro ty, kteří nevědí – USDT je ​​digitální měna s názvem Tether, jejíž hodnota odpovídá hodnotě jednoho amerického dolaru.

Jak obchodovat s dogecoiny online – nastavení obchodu

Když se učíte, jak obchodovat s dogecoiny, je nezbytné, abyste byli obeznámeni s různými typy obchodních příkazů. Jednoduše řečeno, tyto objednávky jsou využívány k tomu, aby zprostředkovateli sdělily, jakou pozici zaujímáte na aktivu.

Zde máme seznam nejčastěji používaných příkazů při obchodování s dogecoiny.

Koupit nebo prodat objednávku

Bez ohledu na to, s jakým aktivem obchodujete, je povinné použít nákupní nebo prodejní objednávku.

Celkem:

 • Pokud očekáváte, že cena dogecoinu poroste – vytvoříte nákupní objednávku.
 • Pokud očekáváte, že cena dogecoinu poklesne – vytvoříte prodejní objednávku.

Každý dogecoinový obchod, který umístíte, bude potřebovat jak nákupní, tak prodejní objednávky.

Například pokud otevřete dogecoinový obchod pomocí nákupní objednávky – opustíte ji pomocí prodejní objednávky. Naopak, pokud svou pozici otevřete prodejní objednávkou – k jejímu opuštění budete potřebovat nákupní objednávku.

Vstupní cena

Objednávky na nákup a prodej jsou jen nejzákladnějšími obchodními příkazy. Abyste byli úspěšným obchodníkem, musíte mít zavedenou vstupní strategii.

Při obchodování na dogecoinu budete muset svému makléři uvést, jak chcete vstoupit na trh. Máte možnost vybrat si mezi tržním a limitovaným příkazem.

Vysvětlíme vám ke každému:

1. Tržní objednávka:

Tržní objednávka upozorní vašeho makléře, že by měl provést za nejlepší cenu.

Řekněme například, že dogecoin má v současné době cenu 0,050 USD. Tuto cenu chcete zajistit okamžitě – takže zadáte tržní objednávku. Váš makléř provede obchod okamžitě.

Můžete však vidět nepatrný rozdíl v ceně, za kterou je objednávka skutečně provedena – kvůli cenové fluktuaci.

2. Limitní objednávka:

Tyto objednávky se používají, když chcete vstoupit na trh za určitou cenu. Řekněme, že dogecoin má hodnotu 0,050 USD.

Chcete počkat, až dogecoin vzroste na 0,055 $. U svého makléře tedy vytvoříte limitní objednávku 0,055 $. Objednávka zůstává nevyřízená, dokud nebude cena realizována nebo objednávku nezrušíte.

Jak vidíte, limitní příkazy vám umožňují udržovat větší kontrolu nad vašimi pozicemi – a upřednostňují je obchodníci všech úrovní.

Ukončete strategii

Spolu se vstupními strategiemi byste měli zvážit také to, jak plánujete ukončit obchod. Zde využíváte příkazy „take-profit“ a „stop-loss“.

 • A objednávka na zisk umožňuje můžete uzavřít své obchody na konkrétní úrovni zisku. Například. Pokud máte na svém dogecoinovém obchodu cíl zisku 3% – nastavíte objednávku zisku na 3% nad nebo pod vaši vstupní cenu. Když cena dogecoinu splní vaši předem stanovenou cenovou hladinu, váš makléř obchod automaticky uzavře.
 • Stop-loss příkazy se používají k omezení vašich ztrát z obchodů. Řekněme, že nechcete riskovat ztrátu více než 1% z vašeho obchodu s dogecoiny. Objednávku stop-loss zadáte ve výši 1% nad nebo pod vstupní cenu.

Jakmile cena dogecoinu dosáhne vaší konkrétní cenové úrovně stop-loss, váš obchod bude automaticky uzavřen.

Dovolte nám uvést další příklad k prokázání tohoto konceptu:

 • Předpokládejme, že chcete vstoupit do obchodu DOGE / USD za vstupní cenu 0,05500 $.
 • Věříte, že cena dogecoinu brzy poroste – a tak zadáte objednávku na nákup.
 • Pokud vaše pozice v dogecoinu přináší zisk 2% – chcete obchod uzavřít.
 • Takže zadáte objednávku se ziskem na 0,05610 $.
 • Současně chcete zastavit své ztráty na 1%.
 • Z tohoto důvodu vytvoříte příkaz stop-loss na 0,05445 $.

Tento obchod může jít dvěma způsoby:

 • Pokud hodnota DOGE / USD vzroste na 0,05610 $, váš makléř provede příkaz k získání zisku. Váš zisk bude 2% a váš obchod bude uzavřen.
 • Pokud cena DOGE / USD poklesne na 0,05445 USD – váš makléř provede příkaz stop-loss. Vaše ztráta bude omezena na 1% a obchod bude uzavřen.

Jak vidíte, objednávky na zisk a stop-loss můžete umístit na obě strany své vstupní ceny. Váš makléř tedy bez ohledu na směr, kterým se trh pohybuje, automaticky uzavře obchod za ceny, které jste předem určili.

Jak vydělat peníze obchodováním s dogecoiny

vydělávejte peníze obchodováním dogecoinů

Používání obchodních objednávek vám umožní do určité míry automatizovat proces obchodování. Samotné tyto strategie však nejsou dostatečné k tomu, aby zajistily, že obchody s dogecoiny budou ziskové.

V této části se podíváme na další úvahy, které hrají klíčovou roli v potenciálu zisku tohoto populárního kryptoměny.

Jak můžete vydělat peníze obchodováním s dogecoiny?

1. Vklad

Jakmile se seznámíte se základy obchodování s dogecoiny, budete potřebovat vědět, kolik chcete vsadit na digitální minci.

V obchodním průmyslu je sázka částka, kterou jste ochotni riskovat na obchodovatelném aktivu. Čím větší je váš vklad – tím vyšší jsou vaše výnosy, ale také ztráty.

Uvedeme příklad.

 • Například pokud vsadíte 500 $ na dogecoin a dosáhnete zisku 5% – získáte částku 25 $.
 • V případě, že zvýšíte svůj vklad na 1 000 $ – vaše zisky ze stejného obchodu budou činit 50 $.

Sázení však není tak jednoduché a přímočaré – zvláště když se můžete svými obchodními rozhodnutími emocionálně unést.

Proto je běžné, že obchodníci používají ke zmírnění rizik strategii správy bankrollu.

Jednoduše řečeno, zvažujete, kolik si můžete dovolit ztratit při každém dogecoinovém obchodu. Mnoho obchodníků se rozhodlo vsadit maximálně pouze 2% svých obchodních fondů najednou.

 • Například pokud máte na svém účtu zůstatek 5 000 $ – nevsadíte více než 100 $ na jeden obchod s dogecoiny.
 • Pokud máte 10 000 $ – maximální částka, kterou vsadíte, bude 2 000 $ atd.

Nebojte se, existuje spousta makléřů, kteří vám umožňují obchodovat s dogecoiny za menší sázky.

2. Pákový efekt obchodování s dogecoiny

Než vysvětlíme, jak pákový efekt funguje, měli bychom znovu zmínit, že CFD jsou ne povoleno pro obyvatele USA.

Pokud je obchodování CFD na dogecoiny ve vaší zemi legální, můžete své zisky zvýšit využitím pákového efektu. Pamatujte, že pokud nesprávně spekulujete o budoucí hodnotě DOGE, může využití ztrát také zesílit.

Zde je příklad toho, jak pákový efekt funguje:

 • Řekněme, že chcete zadat nákupní objednávku v hodnotě 1 000 USD na DOGE / USD.
 • Použijete pákový efekt 1: 5
 • Za pár hodin se hodnota DOGE zvýší o 5%.
 • Bez pákového efektu – váš zisk z tohoto obchodu bude 50 $
 • S pákou 1: 5 se vaše výdělky nyní zvětší na 250 $.

Jak je zřejmé, pákový efekt může výrazně zvýšit vaše zisky z vašich dogecoinových obchodů.

Z tohoto důvodu narazíte na online makléře, kteří nabízejí páky až 1: 100 – někdy i více.

Berte však na vědomí, že tyto platformy budou s největší pravděpodobností neregulované. Pokud budete obchodovat v takových nebezpečných prostorech, svěříte svůj kapitál makléři, který není zavázán k bezpečnosti vašich fondů.

Poplatky za obchodování dogecoinů online

Ať už se rozhodnete obchodovat s dogecoiny dlouhodobě nebo krátkodobě, budete muset zaplatit poplatky s určitým popisem. Konkrétní provize a další účtované sazby se budou u jednotlivých online brokerů lišit.

Než se zavážete k online brokerovi, měli byste si být vědomi možných poplatků spojených s obchodním procesem.

Zde je seznam hlavních dogecoinových poplatků, se kterými se na obchodních platformách pravděpodobně setkáte.

Komise pro dogecoinové obchodování

Většina makléřů vám účtuje obchodní provizi pokaždé, když u nich zadáte příkaz k nákupu nebo prodeji. To se obvykle označuje v procentech vzhledem k velikosti vašeho vkladu.

 • Například řada burz kryptoměn účtuje 1,49% za obchodování s dogecoiny.
 • To znamená, že pokud vložíte vklad 1 000 USD na dogecoin, budete muset zaplatit provizi 14,90 USD.
 • Když poté obchod uzavřete, broker vám znovu naúčtuje 1,49%.

Jak vidíte, provizi budete muset zaplatit jednou při vstupu na trh a poté znovu při jeho opuštění.

To znamená, že narazíte také na online makléře, kteří vám umožní obchodovat s dogecoiny za nulové provize. V tomto případě budete muset vzít v úvahu pouze spready – o kterých budeme diskutovat dále.

Spread dogecoinů

Spread je často považován za nepřímý poplatek účtovaný online makléřskou platformou. Je to rozdíl mezi nabídkovou cenou a požadovanou cenou digitálního aktiva.

Pokud bude mezi těmito dvěma cenami větší propast, zaplatíte více, co se týká šíření do vašeho krypto-brokera. Proto chcete hledat přísnější spready, abyste si mohli více potenciálních zisků nechat pro sebe.

Abychom vám poskytli příklad – pokud vám váš broker účtuje 1,9% prostřednictvím spreadu, zahajujete obchod se ztrátou 1,9%.

To znamená, že budete muset vydělat 1,9% na zisku, abyste se vyrovnali obchodu. Cokoli nad tuto 1,9% se bude počítat pouze jako zisk.

Další poplatky za obchodování s dogecoiny

Spolu s výše uvedenými poplatky je pravděpodobné, že při online obchodování s dogecoiny narazíte také na několik dalších typů poplatků.

To zahrnuje:

 • Vklady / výběry: Na některých platformách budete také muset zaplatit transakční poplatky za zpracování vašich vkladů a výběrů. Například ve společnosti Binance je za každou platbu kreditní / debetní kartou účtován poplatek 2%. Zatímco na Coinbase jsou poplatky za vklad ještě vyšší na 3,99%.
 • Poplatek za nečinnost: Toto je další typ poplatku běžný u krypto brokerů. Poplatek je obvykle účtován, pokud nesplňujete minimální obchodní aktivitu na svém účtu – často po dobu 12 měsíců. Poplatek bude každý měsíc přímo odebírán z vašeho zůstatku, dokud nevyberete prostředky nebo nezačnete znovu obchodovat.
 • Poplatek za noc: Pokud máte přístup ke CFD, kde žijete legálně, budete také povinni zaplatit poplatek za financování přes noc. Poplatek je účtován za každou pozici, která je přes noc ponechána otevřená. Některé platformy vám také účtují vyšší poplatek o víkendech.

Po zvážení všeho bychom měli zdůraznit, že je nejdůležitější, abyste si před registrací na platformě zkontrolovali, jaké poplatky a provize musíte zaplatit vašemu online dogecoin brokerovi.

Jak obchodovat s dogecoiny 2021 – podrobný návod

Pokud jste si přečetli příručku Jak obchodovat s dogecoiny od začátku do konce, nyní máte důkladné znalosti o tom, jak věci fungují.

Pokud se cítíte připraveni začít obchodovat s dogecoiny, zbývá jen založit si obchodní účet. Postupujte podle podrobného návodu, který jsme popsali níže, a budete moci obchodovat s dogecoiny během několika minut.

Krok 1: Vyberte si web pro obchodování s dogecoiny

První věcí na vašem kontrolním seznamu je najít vhodného obchodního makléře. O vaši pozornost soutěží desítky online platforem, a jako takový může být tento proces skutečně ohromující.

Zde jsou některé z faktorů, které musíte vzít v úvahu při hledání makléře, který vyhovuje vašim potřebám:

 • Nařízení: Je dogecoinový makléř držitelem licence od regulačních orgánů, jako jsou FCA, CySEC nebo ASIC?
 • Poplatky: Co budete povinni platit, pokud jde o provize, spready a další poplatky za obchodování na makléřské stránce?
 • Platby: Které způsoby platby web podporuje??
 • Minimální vklady: Existuje minimální vklad a vklad nutný k zahájení obchodování s dogecoiny?
 • Páry dogecoinů: Které dogecoinové obchodní páry jsou nabízeny?
 • Obchodní platforma: Je obchodní platforma snadno použitelná?
 • Mobilní aplikace: Je k dispozici mobilní aplikace?

Jak je evidentní, při výběru vašeho dogecoinového brokera musíte dávat pozor na mnoho aspektů. Procházením našeho kontrolního seznamu budete moci odstranit platformy, které nestojí za váš čas.

Krok 2: Otevřete si dogecoinový obchodní účet

Jakmile zjistíte makléře, se kterým chcete obchodovat s dogecoiny, můžete si u nich otevřít účet. Musíte pouze poskytnout své základní informace – například celé jméno, adresu, e-mail a kontaktní údaje.

Na regulovaných makléřských platformách budete také muset ověřit svou totožnost. Online broker bude muset vědět, kdo jste, podle norem KYC. Tento krok můžete dokončit poskytnutím průkazu totožnosti s fotografií, například cestovního pasu.

Krok 3: Vložte prostředky

Jednou z výhod výběru regulovaného dogecoinového brokera je, že můžete svůj obchodní účet financovat fiat měnou.

Nejlepší online krypto makléři vám nabídnou různé platební metody, ze kterých si můžete vybrat. Patří mezi ně bankovní převody, kreditní / debetní karty a elektronické peněženky, jako je PayPal.

Krok 4: Vyberte si trh obchodování s dogecoiny

S financovaným obchodním účtem si můžete vybrat konkrétní trh, na kterém chcete obchodovat.

Jak jsme již dříve diskutovali, můžete obchodovat s dogecoiny proti fiat měně nebo jiným kryptoměnám.

Pokud již máte na mysli konkrétní trh, můžete jej jednoduše vyhledat na makléřské stránce.

Krok 5: Obchodujte s dogecoiny

Pokud jste našli svůj zvolený trh, musíte nastavit své obchodní příkazy. Pokud potřebujete znovu zkontrolovat, neváhejte a podívejte se na naši předchozí část dále v našem průvodci Jak obchodovat s dogecoiny.

Až budete připraveni, můžete umístit svůj první obchod s dogecoiny. Na základě vaší predikce můžete zadat objednávku nákupu nebo prodeje.

Jak obchodovat s dogecoinovým průvodcem – verdikt

Stručně řečeno, naučit se obchodovat s dogecoiny může nějakou dobu trvat. Za daných okolností však stojí za zvážení obchodní doménu.

Dogecoin nadále získává větší zájem nadšenců kryptoměn po celém světě – a bude vzrušující sledovat, kam digitální mince míří dál.

Z tohoto důvodu je zásadní, abyste při online obchodování dogecoinů zůstali u regulovaného makléře.

Ujistěte se, že překontrolujete různé parametry, které jsme zmínili v našem průvodci, a budete moci najít nejlépe hodnoceného brokera, který vám pomůže dosáhnout vašich obchodních cílů.

eToro – špičková platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Jak bezpečné je obchodování dogecoinů online?

Online obchodování dogecoinů je bezpečné – vzhledem k tomu, že k provádění svých obchodů používáte regulovaného makléře.

Kde mohu začít obchodovat s dogecoiny?

Obchodování s dogecoiny online je docela snadné. Musíte jen najít respektovaného online brokera a otevřít si u něj účet.

Můžete zbohatnout obchodováním s dogecoiny?

Pokud jste schopni správně spekulovat o krátkodobých cenových pohybech dogecoinu – dosáhnete zisku. Naopak, pokud spekulujete nesprávně – způsobíte ztrátu. Proto je nejlepší přijmout strategii správy bankrollu, která vezme vypočítaná rizika.

Můžete obchodovat s dogecoiny legálně v USA?

Ano, s dogecoiny můžete obchodovat v USA. Nemůžete však přistupovat ke kryptovým CFD využívajícím pákový efekt.

Je možné obchodovat s dogecoiny pomocí pákového efektu?

Ano můžeš. To znamená, že v závislosti na tom, kde žijete, mohou existovat omezení obchodování s dogecoiny pomocí pákového efektu. Například v USA a Velké Británii není povoleno využívat kryptoměny – takže nebudete moci získat pákový efekt prostřednictvím regulovaného zprostředkování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me