Jak obchodovat s IOTA 2021: Podrobný průvodce

IOTA Trading 2021 | Naučte se, jak obchodovat s MIOTOU

Plánujete se pustit do obchodování s IOTA? Zde je definitivní průvodce krok za krokem, který vás naučí vše, co potřebujete vědět o obchodování IOTA, a zkontroluje nejlepšího krypto brokera.

Na trhu s kryptoměnami převážně převládají digitální aktiva založená na blockchainové technologii. IOTA je pravděpodobně jednou z největších dostupných alternativ. Tato jedinečná kryptoměna byla navržena k řešení neúčinnosti blockchainových sítí první generace.

Přestože IOTA má odlišný rámec než ostatní blockchainy na trhu, koncept obchodování s touto kryptoměnou zůstává stejný. To znamená, že můžete IOTA obchodovat proti fiat měnám, jako je americký dolar, i proti jiným kryptoaktivům, jako je bitcoin.

Pokud máte zájem obchodovat s IOTA sami, jste na správném místě.

Náš průvodce Jak obchodovat s IOTA 2021 vám řekne vše, co potřebujete vědět o spekulacích s tímto inovativním aktivem. Provedeme vás procesem obchodování s IOTA od začátku do konce – včetně důležitých informací o objednávkách, řízení rizik a hledání makléře.

Obsah

Jak obchodovat s IOTA v 5 snadných krocích

Co je to IOTA Trading?

Jak funguje IOTA Trading?

Jak obchodovat s IOTA online – nastavení obchodu

Jak vydělat peníze obchodováním IOTA

Jak obchodovat s IOTA 2021 – podrobný návod

Jak obchodovat s příručkou IOTA – Verdikt

Časté dotazy

Jak obchodovat s IOTA v 5 snadných krocích

Tato příručka, jak obchodovat s IOTA, rozdělí vše laicky, takže nebudete obchodovat naslepo. Pokud však nemáte dost času na to, abyste si to přečetli všemi způsoby, musíte nyní obchodovat s IOTA.

Krok 1: Otevřete si účet u regulovaného krypto brokera

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, kolik IOTA chcete obchodovat

Krok 4: Kupte MIOTA (běžte dlouho) nebo prodávejte MIOTA (běžte krátce)

Krok 5: Potvrďte svůj obchod

Co je to IOTA Trading?

IOTA (MIOTA) je revoluční digitální měna určená pro internet věcí (IoT). Kryptoměna vychází ze sítě Tangle, která zavádí nový způsob usnadňování transakcí prostřednictvím IoT.

Tato technologie má být rychlejší, levnější a bezpečnější než jiné blockchainové systémy na trhu.

Jako obchodovatelné aktivum hodnota IOTA kolísá po celý obchodní den – často i během několika sekund. Na cenu IOTA může mít vliv řada faktorů – včetně nabídky a poptávky, vnitřní správy, technologického rozvoje, těžby a předpisů uložených na různých trzích.

Při zvažování, jak obchodovat s IOTA, se nakonec budete snažit spekulovat o tom, jaká bude cena digitálního aktiva v budoucnu.

Jak stále více lidí investuje do IOTA, uvidíte zvýšení její ceny. Naopak, pokud je více prodejců než kupujících, cena následně poklesne.

Pokud jste schopni přesně předpovědět tyto výkyvy trhu, vaše obchody vám vrátí zisk.

Zde je příklad, který ukazuje, jak obchodovat s IOTA:

 • Řekněme, že IOTA má hodnotu 0,3752 USD
 • To je na většině online platforem kryptoměny představováno jako MIOTA / USD.
 • Domníváte se, že IOTA je podhodnocena, a proto zadáte objednávku za 1 000 $.
 • Po dvou měsících se cena IOTA pohybuje na hodnotě 0,4000 $
 • To ukazuje 6,60% zvýšení hodnoty digitálního aktiva.
 • Potěšení svými zisky uzavřete obchod zadáním prodejní objednávky.

Jak vidíte z výše uvedeného příkladu, hodnota IOTA vzrostla z 0,3752 na 0,4000 $, takže na vašem vkladu 1 000 $ zůstal zisk 66 $..

Jinými slovy, pokud spekulujete s trhem správně, existuje značný potenciál zisku v obchodování s IOTA. Naopak, pokud byste spekulovali nesprávně, šel by tento obchod úplně jinak – což by vedlo ke ztrátám místo ziskům.

Vzhledem k těmto implikacím je zásadní, abyste měli znalosti o vstupech a výstupech trhu s kryptoměnou, než začnete trénovat IOTA.

Jak funguje IOTA Trading?

Pokud jde o obchodování, kryptoměny přitahují mnoho paralel s konvenčními finančními nástroji.

Pokud tedy již znáte způsob obchodování s akciemi a komoditami, nebudete mít problém se seznámit se způsoby obchodování IOTA..

Trh s kryptoměnou má však také pověst, že je do značné míry volatilní. Než začnete, musíte nejprve vědět, jaké jsou vaše obchodní možnosti.

U nováčků se budeme v této části věnovat některým z nejdůležitějších základů obchodování s IOTA.

Pohyby při obchodování s IOTA

V dnešní době můžete najít MIOTA uvedenou na většině platforem obchodování s kryptoměnami. Klíč k obchodování IOTA spočívá v pochopení toho, co určuje cenu digitálního aktiva.

Pokud má obecný pocit IOTA trvat dlouho, ukáže to celkové zvýšení hodnoty digitálního aktiva. Na druhou stranu, pokud u většiny obchodníků dojde k nedostatku IOTA, projeví se to také na její ceně.

Jak si pravděpodobně všimnete, cena IOTA se může na různých obchodních platformách mírně lišit. Na jednom webu vám online broker může nabídnout 0,367 $, zatímco na jiném může mít IOTA cenu 0,370 $.

Pro obchodníky však tento malý rozdíl nemá nic společného, ​​ani nijak neovlivní váš potenciál zisku.

Obchodní páry IOTA

Již v úvodu jsme se zmínili, že s IOTA lze obchodovat jak proti fiat měnám, tak proti jiným kryptoměnám.

Pojďme se nejprve blíže podívat na krypto-fiatové páry.

Když uvidíte pár MIOTA / USD, znamená to, že MIOTA je „krypto“ a americký dolar je „fiat“.

Mezi fiat měnami se IOTA nejčastěji obchoduje vůči USD.

Někteří online makléři také umožňují klientům obchodovat s IOTA proti jiným fiat měnám, jako je britská libra (MIOTA / GBP), euro (MIOTA / EUR), kanadský dolar (MIOTA / CAD) nebo dokonce japonský jen (MIOTA / JPY).

Když obchodujete s páry IOTA-fiat, získáte také výhody vysoké likvidity a těsných spready na trhu. Pro začínající obchodníky bude nejlepší držet se krypto-fiatového páru.

Obchodování s fiat měnou vám navíc výrazně usnadňuje předvídání budoucí hodnoty mincí IOTA.

Naproti tomu, když obchodujete IOTA proti jiným kryptoměnám, spekulujete nad směnným kurzem dvou konkurenčních mincí. Noví obchodníci to mohou považovat za náročnější, protože potřebujete důkladnou znalost obou dotyčných digitálních aktiv.

Shrnutí obchodních párů – bez ohledu na to, zda se rozhodnete obchodovat IOTA s kryptoměnou nebo fiat aktivem, musíte na domácích trzích dělat domácí úkoly, abyste mohli správně spekulovat.

Dlouhodobé nebo krátkodobé obchodování

Jedním z prvních kroků při rozhodování o tom, jak obchodovat s IOTA, je výběr finančního nástroje, který bude nejlépe vyhovovat vašim obchodním cílům.

Pokud si například myslíte, že projekt Internet věcí a Tangle má v budoucnu vysoký potenciál, můžete zvážit dlouhodobé investice do IOTA. To znamená, že budete kupovat mince IOTA a ukládat je do kryptoměny.

Kryptoobchodníci tuto strategii nazývají "HODLING" – kde aktivum držíte v peněžence týdny, měsíce nebo dokonce roky – dokud se vám nevyplatí vydělat peníze.

Pro srovnání, krátkodobé strategie vyžadují, abyste měli důkladnou znalost technické analýzy, která vám pomůže při rozhodování. Pro začátečníky nebude čtení grafů a jejich hodnocení snadným úkolem.

Jako takový, a "koupit a podržet" Strategie bude vhodnější, dokud se nenaučíte lana krátkodobého obchodování s kryptoměnami. Tímto způsobem se nemusíte starat o krátkodobou volatilitu trhu.

V případě, že máte v úmyslu vyzkoušet si krátkodobé obchodování, je nejlepší použít vysoce likvidní páry, jako jsou MIOTA / USD nebo MIOTA / BTC.

Obchodujte a vlastněte IOTA

Když přijmete dlouhodobou investiční strategii, doporučujeme vám koupit IOTA coiny přímo prostřednictvím online brokera.

Pokud hledáte renomovaného a regulovaného online brokera, nehledejte nic jiného než eToro. Sociální platforma vám dává možnost obchodovat IOTA, mimo jiné kryptoměny, 100% bez provize.

Makléř je regulován v několika zemích a má 13 milionů klientů obchodujících na jejich platformě. Kromě toho můžete IOTA coiny ukládat do peněženky eToro tak dlouho, jak chcete, bez dalších nákladů.

Pokud jste začátečník, můžete také těžit z funkce eToro „Copy Trader“ a naučit se strategie od zkušených profesionálů.

Jak jsme zmínili, "koupit a podržet" Strategie je skvělý způsob, jak pro začínající obchodníky vstoupit na trh kryptoměn. V případě zájmu vám eToro může poskytnout přístup k více než 90 krypto-párům za účelem vytvoření diverzifikovaného obchodního portfolia.

Obchodování IOTA

Pro ty, kteří dávají přednost obchodování IOTA na krátkodobém základě – budete obchody umisťovat častěji pomocí strategií „denního obchodování“ nebo „swingu obchodování“.

Pokud je to váš případ, můžete vyhledat online makléře, kteří nabízejí IOTA CFD (smlouvy o rozdílech).

Než půjdeme dále, měli byste vědět, že vzhledem ke zvýšenému riziku jsou všechny nástroje CFD v USA zakázány. I když ve Velké Británii nebudete mít potíže s přístupem ke CFD na tradiční obchodní aktiva, krypto CFD již nejsou legální.

Zde je přehled toho, co jsou CFD:

 • CFD je derivát, který sleduje skutečnou cenu finančního aktiva – v tomto případě IOTA.
 • CFD vám umožňují využít pákový efekt na vaše obchody.
 • Obchodníci mohou také využít jak rostoucího, tak klesajícího trhu – tím, že půjdou "dlouho" nebo "krátký" na IOTA.

Pokud se nacházíte v zemi, kde je obchodování CFD omezeno, můžete tak učinit pouze prostřednictvím burzy kryptoměn třetích stran. Mějte na paměti, že používání těchto platforem vždy zvyšuje vaše úsilí, protože budete obchodovat v neregulovaném prostoru.

Kromě toho vám nebude poskytnuto pohodlí přidávat prostředky na svůj obchodní účet pomocí fiat měny, jako jsou americké dolary.

Místo toho budete s největší pravděpodobností muset obchodovat MIOTA s USDT spíše než se skutečným americkým dolarem. Pro ty, kteří nevědí, USDT je ​​kryptoměna, jejíž hodnota odpovídá hodnotě 1 USD.

Celkově by se mělo za každou cenu vyhnout procesu obchodování na neregulovaných platformách.

Zvažovali byste obchodování IOTA (MIOTA)?

Jak obchodovat s IOTA online – nastavení obchodu

obchodování s IOTA

Snad nejdůležitější lekcí, jak obchodovat s IOTA, je „objednávka“. Koneckonců, prostřednictvím objednávek komunikujete svou pozici se svým makléřem.

Pokud jste již dříve obchodovali v určité kapacitě – již budete vědět, jak se orientujete v objednávkách. Bez ohledu na finanční aktivum – ať už jsou to akcie nebo forex – tyto objednávky zůstávají stejné.

Jednoduše řečeno, objednávka, kterou zadáte, sdělí brokerovi typ akce, kterou by měl za vás provést.

Níže uvádíme seznam nejužitečnějších pokynů při obchodování s IOTA.

Koupit nebo prodat objednávku

Objednávka nákupu / prodeje je nejzákladnější obchodní objednávkou a je povinná k otevření vaší pozice na trhu.

Celkem:

 • Objednávku na nákup zadáte, pokud spekulujete, že cena IOTA poroste.
 • Zadáte prodejní objednávku, pokud spekulujete, že cena IOTA bude klesat.

Obchodníci používají obě tyto objednávky u každého obchodu IOTA.

Pokud například otevřete obchod IOTA pomocí nákupní objednávky, uzavřete ji prodejní objednávkou. Naopak, pokud otevřete svou pozici s prodejní objednávkou, uzavřete obchod nákupní objednávkou.

Vstupní cena

Objednávky na nákup a prodej jsou pouze základem typů objednávek. Abyste trh co nejlépe využili, potřebujete ve svém arzenálu více obchodních příkazů IOTA.

Když zadáváte objednávku na IOTA, váš online makléř se vás bez výjimky zeptá, zda chcete tržní objednávku nebo limitní objednávku. Tyto objednávky určují, jaká je vaše vstupní strategie:

 • Tržní objednávka

Řekněme, že cena IOTA je 0,35 USD. Chcete obchodovat s IOTA za tuto cenu – tak zadáte tržní objednávku. Váš makléř za vás provede tuto objednávku okamžitě nebo za nejbližší dostupnou cenu. Kvůli cenovým výkyvům však můžete vidět mírný rozdíl v ceně, za kterou je vaše objednávka skutečně provedena.

 • Omezit objednávku

Znovu řekněme, že aktuální tržní cena IOTA je 0,35 USD. Ale nechcete otevírat obchod, dokud se IOTA nezvýší na 0,37 USD. V tomto případě nastavíte limitní objednávku na 0,37 $. Váš makléř pro vás ponechá nevyřízenou objednávku, dokud nebude cenový bod realizován, nebo jej nezrušíte ručně.

Jak byste si představovali, velká část obchodníků dává přednost používání limitních příkazů při obchodování s kryptoměnami – protože umožňují větší kontrolu nad vaší pozicí. To znamená, že pokud chcete okamžitě otevřít svůj obchod IOTA, je kupředu tržní objednávka.

Ukončete strategii

Nyní, když víte, jak vstoupit na trh při obchodování s IOTA, je čas se podívat na strategie ukončení. Zde vstupují do hry příkazy „take-profit“ a „stop-loss“.

Nabídneme vám vysvětlení každého typu objednávky:

 • A zisk objednávka vám umožní uzamknout váš zisk v určitém bodě. Například pokud je váš cílový zisk z vašeho obchodu IOTA 3%, vytvoříte objednávku zisku ve výši 3% nad nebo pod vaší vstupní cenou. Váš makléř automaticky provede obchod, pokud cena IOTA splní vaše stanovené cenové úrovně pro zisk.
 • Ve smyslu stop-ztráta objednávky, umožňují vám omezit ztráty z obchodů IOTA. Například pokud se chcete vyhnout ztrátě více než 1% – vytvoříte stop-loss příkaz na 1%. Váš obchod se automaticky uzavře, pokud cena IOTA zasáhne váš konkrétní cenový bod stop-loss.

Dovolte nám, abychom vám pomohli trochu lépe pochopit tento koncept na příkladu:

 • Řekněme, že obchodujete MIOTA / USD za vstupní cenu 0,3400 USD.
 • V přesvědčení, že hodnota MIOTA vzroste, odešlete objednávku.
 • Chcete-li vydělat 3% zisk, nastavíte objednávku zisku na 0,3502 $.
 • Mezitím také nechcete riskovat ztrátu více než 1%.
 • Proto zadáte stop-loss objednávku na 0,3366 $.

V tomto obchodu existují dva potenciální výsledky:

 • Pokud cena MIOTY vzroste na 0,3502 USD, nakopne se vaše objednávka zisku a obchod se uzavře se ziskem 3%.
 • Pokud cena MIOTY klesne na 0,3366 USD, bude proveden váš příkaz stop-loss a váš obchod bude uzavřen se ztrátou 1%.

Je běžné, že obchodníci při jednom obchodě specifikují příkazy take-profit i stop-loss. Bez ohledu na to, jakým směrem se trh pohne, bude váš obchod automaticky uzavřen za cenu, kterou jste určili.

Jak vydělat peníze obchodováním IOTA

Používání výše uvedených obchodních příkazů vás zbavuje nutnosti neustále sledovat trh a podle toho časovat své obchody. Samotné tyto obchodní příkazy však nebudou stačit, pokud se naučíte obchodovat s IOTA poprvé.

K tomu musíte mít také pevné uchopení dalších faktorů, které budou určovat, zda na svém obchodu IOTA dosáhnete zisku nebo ne..

Zde je seznam dalších důležitých aspektů při obchodování s touto digitální měnou.

1. Vklad

Při obchodování s IOTA musíte také určit svůj vklad – což je množství peněz, které jste ochotni riskovat v digitální měně. Jednoduše řečeno, čím vyšší je váš vklad, tím vyšší budou vaše zisky nebo ztráty.

Pro lepší představu – pokud vsadíte 500 $ na IOTA a dosáhnete zisku 1% – znamená to zisk 5 $. Pro srovnání, pokud vložíte vklad 1 000 $, váš zisk z obchodu bude 10 $.

Může se stát, že zřejmou metodou je vždy vsadit vyšší částku. Pokud však na váš obchodní účet přicházejí a odcházejí peníze, může být náročné sledovat vaše rizika.

Proto mnoho obchodníků používá při obchodování s IOTA a jinými finančními aktivy „strategii správy bankrollu“.

Stručně řečeno, vážíte, kolik si můžete dovolit riskovat na IOTA ze svých dostupných obchodních fondů. Mnoho obchodníků se rozhodne nevkládat více než 2% svého zůstatku na obchodním účtu najednou.

Například: pokud máte na svém obchodním účtu 5 000 $ – nevsadíte více než 100 $ na jeden obchod IOTA.

Naštěstí existuje několik online brokerů, kteří vám umožňují obchodovat s kryptoměnami s malými sázkami. Jedním z takových příkladů je eToro, kde můžete obchodovat s IOTA za minimální vklad pouhých 25 $.

Jak vidíte, je tedy snazší použít osobní strategii správy bankrollu, která je pro váš rozpočet nejvhodnější.

2. Pákový efekt obchodování IOTA

Pokud je obchodování CFD IOTA legální tam, kde žijete, můžete maximalizovat své zisky uplatněním pákového efektu.

Nezapomeňte však, že pokud uděláte špatnou předpověď budoucí hodnoty IOTA, stejná páka může také zvětšit vaše ztráty.

Pro ilustraci:

 • Řekněme, že zadáte objednávku nákupu 2 000 USD na IOTA / USD.
 • Rozhodli jste se použít pákový efekt 1: 2.
 • Hodnota IOTA se zvyšuje o 10%.
 • Bez pákového efektu váš zisk z tohoto obchodu dosáhne 200 $
 • S pákou 1: 2 se vaše zisky zvětší na 400 $.

Netrvá to, aby vám odborník řekl, že pákový efekt může výrazně zvýšit váš potenciál zisku.

Uvidíte mnoho online brokerů, kteří vás přitahují až 1: 100. Nezapomeňte však, že pokud obchodujete s pákovým efektem, vždy tak činíte prostřednictvím regulované obchodní platformy..

Pokud tak neučiníte, svěříte své peníze makléři, který nebere ochranu investorů vážně.

Poplatky za obchodování IOTA online

Bez ohledu na to, jaký obchodní pár IOTA si vyberete nebo jakou strategii nasadíte, budete povinni platit poplatky svému online makléři.

Online makléřství jsou nakonec obchodní zařízení, která potřebují dosáhnout zisku.

Proto se vždy doporučuje před otevřením účtu zkontrolovat jejich seznam poplatků.

Obchodní komise IOTA

Většina online brokerů, se kterými se setkáte, vám bude účtovat obchodní provizi. To se počítá jako variabilní sazba oproti hodnotě vaší objednávky IOTA.

Pro představu o tom, co byste mohli platit: platforma pro obchodování s kryptoměnami Coinbase účtuje provizi 1,49% za každou obchodní akci. To znamená, že budete platit poplatek 1,49% dvakrát, jednou při otevírání obchodu a poté při jeho uzavření.

Na druhém konci stupnice je eToro, kde budete moci obchodovat se všemi podporovanými kryptoměnami za nulovou provizi.

IOTA Spread

Zatímco provizi lze počítat jako přímý poplatek, spreadu tvoří spíše nepřímý poplatek, který platíte za obchodování s IOTA. Spread se měří jako rozdíl mezi poptávkovou cenou a nabídkovou cenou daného finančního aktiva.

Pokud mají kupní a prodejní ceny větší mezeru, nakonec zaplatíte více svému online makléři. To, co chcete, je těsnější mezera, která vám umožní udržet si více svých zisků pro sebe.

Pokud vám například váš online broker účtuje 2% rozpětí, okamžitě vstupujete na trh se 2% ztrátou. To znamená, že potřebujete minimálně 2% zisků, abyste se v tomto obchodě IOTA vyrovnali. Jakékoli výdělky nad tuto 2% značku budou účtovány pouze jako váš skutečný zisk.

Ostatní poplatky za obchodování IOTA

Poplatky makléře nekončí provizemi a spready.

Naopak byste měli dávat pozor na další běžně účtované poplatky:

 • Vklady / výběry: Někteří makléři vám účtují transakční poplatky za zpracování vkladů a výběrů. Ve společnosti Binance je za každou platbu debetní / kreditní kartou zahrnut poplatek 2%. Pro srovnání vám eToro umožňuje vkládat prostředky pouze na 0,5%, a to pouze v případě, že přidáte prostředky v jiné měně než USD.
 • Poplatek za nečinnost: Pokud nesplňujete minimální aktivitu na svém účtu, můžete být také povinni zaplatit poplatek za nečinnost. Zprostředkovatelé obvykle počkají až 12 měsíců bez aktivity, aby vám tento poplatek účtovali.
 • Poplatek za noc: Tento poplatek je v zásadě úrok, který platíte svému makléři, aby vaše pozice CFD zůstaly otevřené přes noc. Bude vám účtována částka za každý den, kdy necháte obchod otevřený. To se také účtuje na pozicích bez CFD, když se použije pákový efekt.

Celkově vám eToro nabízí jedny z nejlepších tržních sazeb, pokud jde o obchodování. Za obchodování s IOTA nebudete platit žádnou provizi a navíc, pokud financujete svůj účet v USD, neplatí se žádný vkladový poplatek.

Připraveno k zahájení obchodování IOTA (MIOTA)?

Jak obchodovat s IOTA 2021 – podrobný návod

Jste připraveni začít obchodovat s IOTA z pohodlí vašeho domova?

Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených kroků a založit si svůj obchodní účet. IOTA bude dobré obchodovat hned!

Krok 1: Vyberte obchodní platformu IOTA

První věcí, kterou musíte udělat, je najít pro vás důvěryhodného online brokera, se kterým můžete obchodovat na IOTA. Pokud zahájíte vyhledávání hned, budete ohromeni pouhým počtem online brokerů.

Je tedy nezbytně nutné, abyste si vybrali moudře, protože svěříte své peníze své obchodní platformě.

S ohledem na to jsme zaznamenali klíčové body, které musíte vzít v úvahu při výběru brokera IOTA:

 • Nařízení: Je online broker regulován známým a autoritativním orgánem, jako je FCA, CySEC nebo ASIC?
 • Poplatky: Jaké provize, spready a další poplatky za obchodování účtuje broker?
 • Platby: Které platební metody jsou k dispozici na obchodní platformě?
 • Minimální vklady: Kolik je požadována minimální částka vkladu a vklad, abyste mohli začít obchodovat s IOTA?
 • Páry IOTA: S jakými fiat a digitálními měnami můžete obchodovat IOTA?
 • Obchodní platforma: Je obchodní platforma snadno použitelná a dostatečně přátelská pro investory všech úrovní?
 • Mobilní aplikace: Nabízí obchodní platforma mobilní aplikaci?

Pokud vám hledání ideálního online brokera trvá příliš mnoho času a úsilí – doporučujeme vám vyzkoušet eToro. Chcete-li letmo nahlédnout na to, v čem jste eToro, Zde je seznam nejpůsobivějších funkcí:

 • Obchodní platforma je držitelem licencí od FCA, ASIC a CySEC. Obyvatelé USA mohou snadno obchodovat s vědomím, že eToro je registrováno u FINRA.
 • eToro nabízí nejen provize bez provizí, ale také konkurenční spready u všech dostupných finančních aktiv.
 • Můžete zpracovávat platby prostřednictvím bankovních převodů, kreditních / debetních karet a také používat elektronické peněženky, jako je PayPal.
 • IOTA můžete začít obchodovat s minimálním vkladem pouhých 25 $.

Krok 2: Otevřete si obchodní účet IOTA

Přejděte na web vámi vybraného makléře a Přihlásit se.

Abyste mohli otevřít svůj účet, budete muset uvést své osobní údaje. To zahrnuje vaše jméno, adresu, datum narození a kontaktní údaje.

Pokud platforma vyhovuje předpisům KYC (které by měla), budete také muset nahrát kopii svého průkazu totožnosti s fotografií. Může to být váš pas nebo řidičský průkaz.

Na eToro se ověřování identity provádí pomocí automatizované technologie ID, což znamená, že budete moci začít obchodovat téměř okamžitě.

Krok 3: Vložte prostředky

Po potvrzení vašeho účtu můžete financovat svůj obchodní účet.

Pokud jde o platby, většina makléřů vám nabídne sortiment metod, od bankovních karet až po elektronické peněženky třetích stran. Pokud zvolíte bankovní převod, zpracování vašeho vkladu bude trvat několik dní.

Krok 4: Vyberte si IOTA Trading Market

Když jsou vaše prostředky připraveny, můžete si vybrat, s jakým párem IOTA chcete obchodovat. Na eToro můžete provést jednoduché vyhledávání a platforma zobrazí seznam dostupných párů IOTA, ze kterých si můžete vybrat.

Krok 5: Umístěte IOTA Trade

Nyní vám zbývá jen zadat obchodní příkazy. V tomto okamžiku možná budete chtít posunout nahoru a rychle si zrekapitulovat typy objednávek, které jsme probrali v části "Nastavení obchodních příkazů."

Pokud jste si jisti, můžete pokračovat a nastavit svou první objednávku IOTA. Na základě vašich spekulací zadejte objednávku nákupu nebo prodeje. Kliknutím na "Otevřený obchod" provede váš obchod IOTA.

Právě jste úspěšně uskutečnili svůj první obchod IOTA. Pokud používáte eToro, váš obchod je 100% bez provize!

Jak obchodovat s příručkou IOTA – Verdikt

Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s IOTA, vyberte si regulovaného online brokera.

eToro vám dává možnost obchodovat s kryptoměnami jak proti fiatům, tak proti jiným digitálním aktivům. Platformu najdete snadno použitelnou, s obchodováním bez provize a peněženkou na kryptoměnu pro ukládání vašich IOTA coinů.

Čtením průvodců, jako je ten náš, a pečlivým sledováním trhu, můžete v konečném důsledku zvládnout umění obchodování s IOTA z pohodlí vašeho domova.

eToro – nejlepší zprostředkovatel obchodu IOTA

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Je bezpečné obchodovat s IOTA?

Ano – vzhledem k tomu, že s digitálním aktivem obchodujete prostřednictvím licencovaného brokera, jako je eToro.

Jak mohu začít obchodovat s IOTA?

Nejlepší způsob obchodování IOTA je prostřednictvím renomované a licencované obchodní platformy, jako je eToro. Svůj obchodní účet můžete financovat minimálně 200 USD a začít obchodovat s IOTA s vkladem pouhých 25 USD.

Je možné zbohatnout obchodováním s IOTA?

Vaše schopnost dosahovat zisků z obchodování s IOTA závisí na tom, jak dobře předpovídáte trh. Chcete-li to udělat, musíte prozkoumat trh s kryptoměnou a mít zavedenou strategii správy bankrollu ke zmírnění vašich rizik.

Lze s IOTA obchodovat legálně v USA?

Ano, s IOTA můžete obchodovat legálně v USA. Pamatujte však, že nebudete mít přístup k CFD IOTA.

Jak mohu obchodovat IOTA s pákovým efektem?

Pokud pobýváte v zemi, kde jsou povoleny CFD, můžete najít regulovaného brokera, který nabízí pákový efekt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me