Jak se stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou v roce 2020

Jak se stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou

Zájem o kryptoměnu se za posledních 10 let výrazně zvýšil a stále více lidí usiluje o to, aby se stali úspěšnými obchodníky s kryptoměnami. Od obchodování s kryptoměnami po blockchainové hry stále více průmyslových odvětví přijímá transakce a technologie kryptoměny. Zajímavé je, že podle údajů, nyní existuje více než 47,14 milionu uživatelů blockchainových peněženek z celého světa.

Stát se úspěšným obchodníkem s kryptoměnami v roce 2020 však může být těžké. Existuje mnoho výzev, které musí technologie blockchain a kryptoobchod překonat, rok 2020 je jedním z nejzávažnějších testů světové ekonomiky.

Pokud jste nováček, neváhejte se zaregistrovat náš kurz obchodování s kryptoměnami. S námi se naučíte, jak překonat překážky, kterým dnes odvětví kryptoměn čelí, a stát se úspěšným obchodníkem s kryptoměnami v roce 2020!

Tento článek odhalí nejdůležitější věci, kterým musíte porozumět, pokud se chcete stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnami. Pojďme se tedy podívat na největší výzvy kryptoměny a obchodování s kryptoměnami v roce 2020, výzvy, které se dotknou začátečníků i zkušených obchodníků s kryptoměnami..

Smarter_way_USA

Nejlepší průvodce, jak se stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnami

Úspěšní obchodníci s kryptoměnou znají základy světa kryptoměn nazpaměť

Abyste se v roce 2020 stali úspěšným obchodníkem s kryptoměnami, měli byste investovat dostatek času a zdrojů, abyste pochopili složitost obchodování s kryptoměnami. Není tajemstvím, že kryptoměna, definovaná jako virtuální peníze, je fenomén, který již způsobil revoluci v celém finančním sektoru. Tak jako kryptoměny se řídí počítačovými algoritmy, nikoli centrálními bankami, stále více lidí se obrací k kryptoměnám a obchodování s kryptoměnami.

Není to tajemství trh s kryptoměnami je vysoce volatilní. Vezměte si například bitcoin, který má pevné množství BTC! Aby se stal úspěšným obchodníkem s kryptoměnou, je třeba pochopit, že volatilita je důležitým měřítkem rizika, které může obchodníkům pomoci vydělat jmění.

Měli bychom také poznamenat, že nejpoužívanější kryptoměna stále existuje bitcoin, spuštěn v roce 2009. Potenciál bitcoinu inspiroval širokou škálu kryptoměn, známých jako altcoiny. Hluboké pochopení odvětví a hlavních kryptoměn, které explodují v roce 2020, může připravit cestu k úspěchu v obchodování s kryptoměnami.

Hluboké znalosti a analýzy jsou zásadní, aby pomohly obchodníkům s kryptoměnami rozvíjet konzistentní obchodní strategii. Koneckonců, důslednost je klíčem k úspěchu! Analyzujte své pohyby, poučte se ze svých chyb a zaměřte se na svůj dlouhodobý úspěch místo rychlých zisků.

Chcete-li se v roce 2020 stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou, měli byste přijmout výhody obchodování s kryptoměnou

výhody obchodování s kryptoměnou

Zajímá vás, proč se svět kryptoměn tolik vyvinul a proč je technologie blockchain velká věc? Kryptoměny mají různé výhody, včetně jejich decentralizované povahy – výhody, které již úspěšní obchodníci s kryptoměnami přijali.

Kryptoměny mohou nabídnout ochrana inflace v roce 2020 a eliminovat potřebu zpracovatelů plateb třetích stran. Navíc všechny kryptoměny používají technologie blockchain k zajištění soukromí uživatelů a bezpečného obchodování. Ve skutečnosti je ochrana osobních údajů a bezpečnost v našem světě zaměřeném na technologie zásadní.

Aby byl obchodník s kryptoměnou úspěšný, musí pochopit vývoj kryptoměn v průběhu let, což je působivé. Od června 2020, podle zdrojů, existuje více než 5 300 kryptoměn. Některé kryptoměny lze směnit za nekryté měny, což může vést ke zvýšení platebních platforem kryptoměna.

Kromě toho může blockchainová technologie ovlivnit celý svět daleko za finančním sektorem, takže lidé jsou blázni do obchodování s kryptoměnou. Různé oblasti, včetně herního průmyslu, zdravotnictví, průzkumu vesmíru a hudby, se obrátily k technologii blockchain zvýšit bezpečnost a interoperabilitu uživatelů. To vše může vést k vyššímu přijetí transakcí a obchodování s kryptoměnou.

Chcete-li se stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou, měli byste se naučit, jak překonat největší výzvy kryptoměny v roce 2020

Přes rostoucí popularitu technologie kryptoměny a blockchainu s tím musíme souhlasit rok 2020 byl pro mnoho průmyslových odvětví ponurý. Pojďme se tedy podívat na největší výzvy kryptoměny v roce 2020, které musí překonat úspěšní obchodníci s kryptoměnou.

 • Kryptoměna a COVID-19

obchodování s kryptoměnou v roce 2020

Od globální nezaměstnanosti po zdravotní zátěž po celém světě přeměnil COVID-19 náš svět na místo, odkud není návratu. Probíhající pandemie koronavirů udržuje náročné ekonomiky na celém světě. Svět obchodování s kryptoměnami není výjimkou! Ve skutečnosti, Celosvětový průvodce výdaji na blockchain společnosti IDC předpovídá v krátkodobém horizontu zpomalení blockchainových řešení.

To znamená, že blockchainový průmysl může z dlouhodobého hlediska hrát zásadní roli v online platbách, dodavatelských řetězcích, monitorování zdravotní péče, distribuci půjček a dokonce i v elektronickém hlasování. Jak tvrdí odborníci, po pandemii nebude možné vrátit se zpět do normálu, takže průmysl kryptoměn nám může pomoci jen adaptovat se na svět po koronaviru.

Úspěšní obchodníci s kryptoměnou tedy musí investovat čas do hloubkové analýzy a podívat se na celkový obraz. Kurzy a workshopy zaměřené na kryptoměnu mohou obchodníkům pomoci získat aktuální informace a navázat kontakt s dalšími obchodníky.

 • Kryptoměna a regulace kryptoměn

regulace kryptoměny

Navzdory výhodám, které blockchainová řešení mohou nabídnout v roce 2020, existují mnoho nejistot a žádné jasné globální předpisy o používání kryptoměn a obchodování s kryptoměnami. Obchodníci s kryptoměnou, kteří chtějí dobýt krypto svět, se proto musí seznámit se všemi těmito specifiky. Věř tomu nebo ne, ačkoli mnoho zemí připouští, že obchodování s kryptoměnami není nezákonné, ani obchodování s kryptoměnami nebylo celosvětově legalizováno.

Není pochyb o tom, že jednou z hlavních výzev světa kryptoměn je počet nových bankovek v roce 2020. Pátá směrnice EU proti praní peněz nebo 5AMLD, je například jednou z hlavních změn v krypto pole. 5AMLD vyžaduje, aby krypto platformy identifikovaly své klienty pro účely boje proti praní peněz.

V USA se diskutovalo Zákon o kryptoměně z roku 2020, vyvolané projektem Libra společnosti Facebook, rovněž vyžaduje více digitálních objasnění, aby se předešlo trestné činnosti online a daňovým únikům. Jak je uvedeno výše, úspěšní obchodníci s kryptoměnou musí sledovat novinky a analyzovat všechny faktory, které mohou ovlivnit jejich obchodní pohyby.

 • Kryptoměna a kryptoinfrastruktura

krypto infrastruktura

Abyste se v roce 2020 stali úspěšným obchodníkem s kryptoměnou nebo dokonce dalším králem kryptoměn, měli byste být obeznámeni s krypto infrastrukturou. Přes všechny legální neznámé ve světě obchodování s kryptoměnami, trh kryptoměn se rozšiřuje. S rostoucí poptávkou po blockchainových řešeních a krypto transakcích však platformy budou muset vylepšit svou infrastrukturu, aby vyhovovaly stále více lidem.

Škálovatelnost se stává hlavním zájmem přilákat nové obchodníky s kryptoměnami v roce 2020 a zároveň zajistit příjemné uživatelské prostředí a bezpečnost.

Pokud jde o uživatelskou zkušenost, měli bychom si to uvědomit použitelnost je také hlavní překážkou kryptoměně. Začátečníci a uživatelé obchodování s kryptoměnou, kteří nejsou technicky zdatní, se mohou setkat s potížemi s krypto transakcemi, zejména pokud jde o možné každodenní platby.

V roce 2020 by měli úspěšní obchodníci s kryptoměnou chránit svou bezpečnost

Ačkoli je technologie blockchain považována za neuskutečnitelnou, práva na data a bezpečnost jsou stále některé z hlavních výzev obchodování kryptoměn v roce 2020.

Například kryptoměny nabízené výměnou za nekryté měny se mohou stát terčem online útoků. Jako příklad uvedla peněženka Trinity 2 miliony dolarů poté, co se hackeři zaměřili na její systém platebních procesorů Moonpay. Pokud jde o budoucí každodenní platby, odborníci na kryptoměny by měli také přemýšlet o tom, jak vyřešit možné spory kupujících a prodávajících.

Kryptoměnové podvody jsou další výzvou, se kterou by se měli úspěšní obchodníci s kryptoměnou vypořádat. Od falešných aplikací až po e-mailové podvody jsou podvody s kryptoměnou všude. Zde se můžete dozvědět více o Bitconnect a OneCoin – dvou z největších kryptoměn vůbec.

Chcete-li se tedy v roce 2020 stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnami, zvažte nalezení a renomovaný makléř chránit vaši bezpečnost!

Abyste se v roce 2020 stali úspěšným obchodníkem s kryptoměnou, neměli byste slepě sledovat ekologické problémy a globální ekonomiky

Abyste se v roce 2020 stali úspěšným obchodníkem s kryptoměnami, měli byste si být vědomi všech environmentálních, finančních a sociálních problémů. Není tajemstvím, že těžba kryptoměn vyžaduje hodně energie. Věřte tomu nebo ne, Těžařský průmysl bitcoinů využívá více energie než celé Dánsko! Není divu, že polovina bitcoinů v roce 2020 bude mít dopad na horníky a obchodníky.

Je zajímavé, že podle statistik bylo 44% bitcoinů a 52% litecoinových těžebních fondů v roce 2018 v asijsko-pacifickém regionu. Aby byla technologie kryptoměny ekologičtější, odborníci navrhují snížit odměny za těžbu nebo přejít na různé algoritmy těžby. Řešení těchto environmentálních výzev spolu se změnou klimatu a znečištěním je zásadní pro to, aby se společnostem dařilo a aby obchodníci s kryptoměnami uspěli.

Svět digitálních měn se neustále mění, takže každý úspěšný obchodník s kryptoměnami by si měl být vědom toho, jak funguje světová ekonomika. Jednou z největších výzev kryptoměny například v roce 2020 je vzestup nových digitálních měn podobných bitcoinům.

Zajímavé je, že Čína vydala zásadní plán přechodu na digitální platby s cílem převzít bitcoiny a jejich závislost na americkém dolaru. Tento proces bezpochyby ovlivní obchodování kryptoměn po celém světě, takže úspěšní obchodníci s kryptoměnami by měli být informováni i v roce 2020.

Chcete-li se v roce 2020 stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou, měli byste zkrotit své emoce a porozumět sociálním postojům k obchodování s kryptoměnami.

obchodník s kryptoměnou

Ačkoli odvětví kryptoměn může změnit celý svět, musíme uznat, že trh s kryptoměnami je zahalen v mylných představách. Jako výsledek, sociální postoje vůči kryptoobchodním a blockchainovým platformám jsou stále docela negativní. Kvůli špatným předpisům, obavám o bezpečnost a vysoké volatilitě stále mnoho lidí považuje obchodování s kryptoměn za riskantní.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny byly používány k nezákonným činnostem na temném webu, mnozí odmítají věřit, že svět kryptoměn je již důležitou součástí naší reality. Kryptoměnový obchodník, který chce být v roce 2020 úspěšný, by se měl zaměřit na obchodní vzdělávání, analytická data a důsledné obchodování – nikoli na sociální postoje.

Kromě toho by obchodníci s kryptoměnami měli ovládat své emoce, aby se stali úspěšnými. V obchodování není místo pro pomstu, strach nebo přehnanou důvěru. Nezapomeňte, že obchodování není hazard!

Jednoduše vytvořte příjemnou pracovní rutinu, najděte rovnováhu mezi pracovním a osobním životem a držte se svého plánu s úspěchem kryptoměny!

Klíčové body

 • Chcete-li se v roce 2020 stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnami, měli byste investovat spoustu času a zdrojů do obchodního vzdělávání. Svět kryptoměn se koneckonců za poslední desetiletí významně vyvinul.
 • Rok 2020 vyzval ekonomiky a společnosti na celém světě a obchodování s kryptoměnami není výjimkou. Pokud se blockchainové technologii podaří překonat některé z výzev probíhající pandemie, svět obchodování s kryptoměnami by mohl vyhrát naši společnost.
 • Jedním z hlavních problémů kryptoměny v roce 2020 je nejasná regulace kryptoměny. Volatilita, obavy o bezpečnost a použitelnost jsou také hlavními problémy, které by úspěšní obchodníci s kryptoměnami měli zvážit.
 • Úspěšní obchodníci s kryptoměnou by neměli zavírat oči před prostředím a všemi ekonomickými trendy a sociálními problémy po celém světě, aby si udrželi náskok před trhem.
 • Aby se každý obchodník s kryptoměnou stal úspěšným v roce 2020, měl by se naučit, jak ovládat své emoce a zůstat konzistentní.

Nakonec – ačkoli technologie blockchain a virtuální platby nabízejí řadu výhod – kryptoměny stále nejsou široce přijímány. Rok 2020 se svými bouřlivými událostmi může určit budoucnost celého kryptosveta.

Pokud jste začátečník fascinujícího světa kryptoměn, jsme zde v Trading Education, abychom vám pomohli prozkoumat svět kryptoměn. Jednoduše se zaregistrujte náš kurz obchodování s kryptoměnami stát se profesionálem v roce 2020!

Začněte obchodovat s krypto s Etoro

Není těžké začít obchodovat s kryptoměnou a můžete začít s demo účet z etoro během několika minut. Jednoduše vytvořit obchodní účet a začněte obchodovat! Jakmile si budete jisti svými obchodními schopnostmi, můžete přejít přímo na živý účet, vložit své prostředky a začít obchodovat na trzích s kryptoměnou v reálném čase.

Proč být obchodníkem s kryptoměnou Etoro?

Obchodování s kryptoměnou s Etoro má určité výhody, například schopnost:

 • Nakupujte a prodávejte nebo kupujte dlouhé a krátké kryptoměny CFD, což znamená, že byste mohli potenciálně těžit z rostoucích i klesajících trhů.
 • Obchodujte s dobře zavedenou, vysoce regulovanou společností, včetně regulace z USA, britského Financial Conduct Authority, Australian Securities and Investments Commission, the Cyprus Securities and Exchange Commission.
 • Získejte přístup k širší paletě špičkových kryptoměn: Jako globální průkopník v obchodování kryptoměn platforma eToro již nabízí mnoho nejpopulárnějších digitálních měn na světě, s plány pokračovat v přidávání nových v budoucnu.
 • Staňte se součástí větší kryptokomunity: Zjistili jsme, že obchodníci s kryptoměnami společnosti Etoro jsou inovativní, důvtipní a progresivní myslitelé, kteří jsou stejně nadšeni budoucností blockchainu jako my! eToro není jen platforma pro investování – je také ideálním místem pro vzájemné zapojení, propojení a sdílení znalostí.
 • Objevte nejchytřejší způsob, jak investovat do kryptoměn: Inovativní CryptoPortfolio ™ je první svého druhu finanční nástroj: diverzifikované a vyvážené portfolio nejvýkonnějších kryptoměn, profesionálně spravované investičními experty eToro pro optimální investování.
 • Nechte zkušené obchodníky s kryptoměny pracovat za vás: Exkluzivní technologie eToro CopyTrader ™ umožňuje klientům porovnávat výkonnost špičkových obchodníků a rozhodnout se replikovat jejich obchodní aktivity automaticky a v reálném čase.

Jste připraveni se naučit, jak se v roce 2020 stát úspěšným obchodníkem s kryptoměnou? Co tě brzdí? Dejte nám vědět v komentářích.

Analýza obchodování není spolehlivým ukazatelem žádného současného ani budoucího výkonu, protože okolnosti se mohou časem změnit. Před jakýmkoli investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu od nezávislých finančních poradců.

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií, tak kryptoměn, stejně jako obchodování CFD.

Vezměte prosím na vědomí, že CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli pákovému efektu. 62% účtů retailových investorů ztrácí peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem.

Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou velmi kolísat ve velmi krátkém časovém rámci, a proto nejsou vhodné pro všechny investory.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me