Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

Vydělávejte peníze pomocí kryptoměny

Od nuly po nejlepší investici desetiletí. Kryptoměny se zrodily během obtížného finančního období a velmi rychle se staly nejziskovější investicí s nejmasivnějším nárůstem desetiletí ve srovnání s konkurenty.

V tomto článku budete mít příležitost vidět kryptoměny retrospektivně, výhled kryptotrhu právě teď a 5 nejlepších strategií, jak vydělat peníze investováním do kryptoměn.

Kryptoměna retrospektivně

První kryptoměnou byl bitcoin, který zahájil v roce 2009 Satoshi Nakamoto, u kterého dosud není známo, zda jde o jednotlivce nebo skupinu lidí, kteří s touto myšlenkou přišli. V jejich raných létech neměly kryptoměny žádnou podstatnou hodnotu, ale postupně začaly růst. Ve svých počátcích také čelili velkému skepticismu a kritice a různí jednotlivci byli často označováni za pařeniště trestné činnosti.

Po mnoha přílivech však případy hackerství jako Mt. Burza Gox a mnoho dalších výzev, kryptoměny vzrostly a staly se příkladem toho, jak vydělat investováním do nich.

bitcoinová tržní kapitalizace

Cenový graf všech dob bitcoinů. Zdroj: Coinmarketcap

Kryptoměny vyvrcholily v roce 2017, kdy bitcoin dosáhl svého historického maxima 20 000 USD. Během své historie existence mnoho jednotlivců zbohatlo investováním do kryptoměn.

The Winklevoss dvojčata, například vydělali ohromující množství peněz investováním do kryptoměn. V dubnu 2013 byla cena bitcoinu 129 $ a dvojčata Winklevoss v té době investovala 11 milionů $. Rozhodli se investici zadržet a její hodnota v roce 2017 dosáhla více než 1 miliardy USD, když bitcoin překročil cenu 11 700 USD. Kromě toho se dvojčata Winklevossové rozhodli investovat své peníze do vytvoření burzy Gemini.

Toto je jen jeden z mnoha dalších příkladů, kdy investoři vydělali velké sumy peněz díky investicím do kryptoměn.

Mnoho dalších jednotlivců vydělalo obrovské množství peněz investováním do kryptoměn. Dalším příkladem je Roger Ver, který údajně vydělal celkem 520 milionů dolarů investováním do krypto startupů.

Barry Silbert také investoval 16,8 milionů $, když cena bitcoinu byla 350 $ a nyní z této investice vlastní celých 268,8 milionů $.

Tim Draper také v roce 2014 koupil 30 000 bitcoinů. V té době stál bitcoin 413 $. Nyní je hodnota těchto bitcoinů 215 milionů $. I když v té době panoval značný skepticismus, Draper své investice nestáhl, ale pokračoval v jejich HODL v domnění, že jednoho dne bitcoin dosáhne ceny 10 000 $. A ukázalo se, že Draper měl pravdu.

Mohli bychom pokračovat s příklady investorů, kteří dosáhli bohatství investováním do kryptoměn, ale pokud se chcete dozvědět více o tom, kdo jsou lidé, kteří se stali investory do bitcoinů milionáři, podívejte se na tento článek.

Přečtěte si více: Top 9 bitcoinových investorů – bitcoinoví investoři

Připraveni se ponořit do krypto trhu?

Crypto Outlook: Můžete si vydělat peníze pomocí kryptoměny?

Ano, můžete si z kryptoměny vydělat! Ačkoli, jak jsme viděli výše, investoři vydělali obrovské množství peněz, kryptoměny se nadále považují za investice s potenciálem vysokého zisku, proto zahrnují vysoký stupeň riziko.

Po celou dobu své existence přerostli všechny soupeře. Investoři, kteří investovali do kryptoměn, vydělali podstatně více než investoři, kteří investovali do akcií, dluhopisů nebo zlata.

Uvádí se, že kryptoměny za poslední desetiletí vzrostly o 9 000 000% a byly vybrány jako nejlepší investice tohoto desetiletí. Doposud nejlepším rokem pro kryptoměny byl rok 2017, kdy bitcoin dosáhl svého historického maxima 20 089 USD.

Do roku 2017 se velké společnosti zdráhaly investovat do bitcoinů nebo zavádět služby kryptoměny. To se ale změnilo, když CBOE Global Markets ve stejném roce spustila platformu pro obchodování s futures na bitcoiny.

Navíc v současné době existuje 7592 kryptoměn a celkový strop kryptoměnového trhu je 404 955 125 177 USD.

Kryptoměny jsou volatilní, což nabízí mnoho příležitostí k zisku. Rok 2020 byl pro kryptoměny působivým rokem. Zažili propad kvůli pandemii COVID-19, která později vzrostla, a nyní je bitcoin kolem 15 000 $.

Letos se velké společnosti rozhodly ponořit do světa kryptoměn. Microstrategy a Grayscale investovaly miliony dolarů do kryptoměn. Největší novinkou však byl Paypal, který začal nabízet krypto služby.

Koneckonců, zapojení Paypalu dalo pečeť skutečnosti, že kryptoměny rostou a stávají se stále více součástí světového finančního systému a že jsou budoucností peněz.

Stejně jako nyní litují ti, kteří neinvestovali před 10 nebo 5 lety, zdá se, že ti, kteří dnes neinvestují, toho budou v příštích 5 nebo 10 letech litovat. Pokud bude tento trend pokračovat, kryptoměny určitě zvýší svou hodnotu a budou skutečně přijaty každým jako uchovávač hodnoty.

Podíváme-li se tedy na to, jak se věci vyvíjejí pro kryptoměny, a na to, jak se věci vyvíjejí, můžeme dojít k závěru, že existují obrovské příležitosti, jak vydělat peníze investováním na kryptotrhu.

Další předpovědi kryptoměny:

Předpověď predikce ceny bitcoinů

Předpověď predikce cen etherea

Prognóza zvlnění ceny

Prognóza predikce ceny hotovosti v bitcoinech

Prognóza predikce ceny litecoinů

TRON Predikce vývoje cen

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny: 5 strategií, které je třeba zvážit

strategie, jak vydělat peníze obchodováním s kryptoměnou

Existuje mnoho způsobů, jak vydělat peníze pomocí kryptoměny a zisk z investic na krypto trhu. Volatilita kryptoměn nabízí ziskové příležitosti pro začátečníky i zkušené obchodníky.

Níže uvádíme pět strategií pro zisk s kryptoměnami.

1. Investice v dlouhodobých obdobích

Toto je nejoblíbenější a nejpřijatelnější strategie pro každého. Zároveň je to nejjednodušší způsob pro začátečníky, protože vše, co je potřeba, je investovat určitou částku peněz do své oblíbené mince a dlouho čekat, až se hodnota této mince zvýší.

Výše uvedené příklady nám ukázaly, jak investoři vydělali velké peníze uplatněním této strategie, která je ve svém původu velmi jednoduchá. Pokud jste investovali do bitcoinu například během prvních čtyř let své existence, nyní byste se těšili obrovským ziskům, vzhledem k tomu, že bitcoin v posledním desetiletí zaznamenal nárůst o 9 000 000%, což je pozemské, když o tom přemýšlíte.

Tato strategie je i nadále dobrou volbou pro zisk, protože u kryptoměn se podle odborníků očekává v blízké budoucnosti zvýšení hodnoty.

Zvažovali jste investování do kryptotrh?

2. Denní obchodování

Odborníci preferují denní obchodní strategii. Ti, kteří mají zkušenosti s obchodováním kryptoměn a kteří zvládli řemeslo, mohou tímto způsobem vydělávat.

Musíte vědět, jak číst grafy, technickou analýzu a dobře rozumět pohybům svíček. Pokud chcete použít tuto metodu, musíte být v kryptoměnách dlouho, protože tímto způsobem budete schopni předpovědět, kam se trh ubírá, a budete investovat své peníze správným způsobem.

Vzhledem k tomu, že se cena kryptoměn během dne často pohybuje nahoru a dolů, obchodníci nakupují nízko a prodávají vysoko. Nemusí to být obrovské výdělky, ale při výpočtu na konci měsíce přinášejí značné zisky.

3. Obchodování s rozdílovou smlouvou (CFD)

Obchodování s CFD znamená, že musíte uzavřít smlouvu s makléřem. Termín CFD znamená Contract For Difference. Se smlouvou, kterou obchodník uzavře se zprostředkováním, je možné, aby tento obchodník těžit z bitcoinů nebo jiných kryptoměn, aniž by musel být jejím vlastníkem.

Dobré na této metodě je tedy to, že budete spekulovat pouze o pohybech cen kryptoměny a vydělat z rozdílu mezi úrovní jejich vstupní ceny a výstupní ceny. A protože tedy nebudete vlastnit žádnou kryptoměnu, nemusíte si dělat starosti s tím, kam ji můžete uložit, nebo s její bezpečností.

Můžete zaujmout dlouhou nebo krátkou pozici podle toho, zda očekáváte, že cena aktiva vzroste nebo poklesne. CFD vám proto poskytují příležitost profitovat jak z nárůstu, tak z poklesu cenových pohybů podkladových kryptoměn.

Vezměte prosím na vědomí: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s rizikem ztráty peněz v důsledku pákového efektu.

4. Arbitráž kryptoměn

Různé kryptoburzy mají pro malé procento různé krypto ceny. Ačkoli se na první pohled může zdát nemožné použít, se skutečným zaměřením a dobře provedeným výzkumem si můžete koupit kryptoměny na burzách, které pro ně mají nižší ceny, a prodávat je v těch, které mají vyšší ceny.

Abychom tomu lépe porozuměli, můžeme si vzít příklad. Můžete si koupit bitcoiny na Binance, který může vypsat bitcoiny za 8800 $, a můžete je prodat na Coinbase, který může mít bitcoiny za 9000 $, a zisk zůstane váš.

Lze se zeptat, zda je to legální? To je zcela legální, protože děláte něco, co dělají všichni obchodníci; nakupujte a prodávejte, pouze na různých burzách.

5. Těžba kryptoměn

Pátou možností, kterou jsme si vybrali, je těžba kryptoměn. Chcete-li vytvořit fiatovou měnu, musí ji vláda vytisknout. Pokud jde o kryptoměny, nejsou vytištěny, protože jsou virtuálními měnami, ale těží je kryptoměny.

Těžba bývala velmi snadná a každý to mohl dělat z domova prostřednictvím svých počítačů. Nyní je těžba komplikovaná a po celém světě existují farmy na těžbu kryptoměn, které jsou velmi sofistikované, protože vyžadují výjimečnou technologii a utrácejí spoustu energie.

Jinak horníci vyřeší obtížné matematické problémy a poté jsou za řešení těchto problémů odměněni bitcoinem. Těžařské zařízení si můžete postavit doma, pokud si můžete dovolit požadovaný počítačový systém a pokud si můžete dovolit náklady na elektřinu.

Nejlepší způsob je ve skutečnosti procvičovat takzvanou cloudovou těžbu. Cloudová těžba je velmi snadná, protože s ní nejsou žádné náklady. Díky cloudové těžbě si můžete pronajmout zařízení od jiného poskytovatele nebo si můžete koupit akcie, aniž byste museli vlastnit hardware.

Naučte se strategie obchodování s kryptoměnou na Trading Education

Všechny výše zmíněné strategie se můžete naučit v kurzech, které jsme zde připravili na Trading Education. Naším cílem je připravit vás na vaši cestu k co nejúspěšnějšímu obchodování.

Naše platforma se velmi snadno používá. Budete mít prospěch z širší obchodní komunity na Trading Education. Obchod s výukou nebereme jako samozřejmost, ale jsme oddaní a učíme s plnou vášní. Podívejte se na naše obchodní kurzy zde.

Kromě toho, že učíme obchodování s kryptoměnami, učíme také obchodování forexu a akcií. Najdete zde obchodní kvízy a bezplatné e-knihy.

Začněte svá dobrodružství v obchodování s krypto pomocí eToro

eToro je přední globální obchodní platforma pro kryptoměny, indexy, komodity, měny a akcie. eToro je plně regulováno příslušnými institucemi.

eToro byla zahájena v roce 2007 a jedná se o obchodní společnost, která klade velký důraz na kryptoměnu a doposud má po celém světě více než 12 milionů uživatelů.

eToro nabízí řadu produktů. První, eToro.com, je obchodní platforma pro investování do kryptoměn. Na rozdíl od jiných platforem můžete na eToro.com sledovat a kopírovat další obchodníky. Jejich CryptoPortfolio je také jedinečné a umožňuje vám dlouhodobě investovat do nejpopulárnějších kryptoměn bez jakýchkoli poplatků.

V roce 2018 vyšlo eToro eToroX – Plně regulovaná burza kryptoměn, která je ve skutečnosti jejich třetím produktem. eToroX vám umožňuje přístup a výběr aktiv, s nimiž obchodujete, a je to pokročilá burza pouze pro kryptoměny, která je ideální pro zkušenější obchodníky.

Celkově je eToro skvělým místem, kde si můžete užít své obchodní dobrodružství, ať už jste začátečník nebo zkušený obchodník. eToro je snadno použitelná platforma, která dělá skvělou práci a umožňuje lidem obchodovat s kryptoměnami.

eToro – Nejlepší kryptoměna pro investory i obchodníky

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny, udělejte z nich tyto klíčové body.

  • Kryptoměny na začátku neměly hodnotu, ale postupně začaly růst.
  • Kryptoměny vyvrcholily v roce 2017, kdy bitcoin dosáhl svého historického maxima 20 000 USD.
  • Dvojčata Winklevoss, Roger Ver a Barry Silbert jsou tři z mnoha investorů, kteří investováním do kryptoměn vydělali obrovské množství peněz.
  • Dlouhodobé investice do kryptoměny se celkově ukázaly jako ziskové.
  • Denní obchodníci mohou vydělávat peníze obchodováním s kryptoměnami, protože jsou volatilní.
  • Obchodování s CFD a krypto arbitráž jsou další dvě metody, jak vydělat peníze pomocí kryptoměn.
  • Cloudová těžba je nejjednodušší způsob těžby kryptoměn, protože nevyžaduje konkrétní hardware a je cenově dostupná.

Navíc je fascinující poznamenat, že i ti, kteří kdysi kritizovali kryptoměny, jsou nyní nejvýznamnějšími investory. Například J.P. Morgan tvrdě kritizoval bitcoiny a nyní do nich investovali aktiva.

To naznačuje, že kryptoměny zažívají zvláštní časy a jejich dopad roste.

Doufáme, že tento článek o Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce bylo užitečné a motivovalo vás začít investovat na trhu kryptoměn. S Trading Education budete mít vždy přehled o nejnovějších zprávách z trhu kryptoměn, abyste objevili ty nejlepší obchodní příležitosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me