Jaké jsou výhody obchodování s Etherem?

Obchodování s ethereem umožňuje obchodníkům spekulovat o tom, zda cena etherea vzroste nebo poklesne na hodnotě, aniž by bylo nutné převzít vlastnictví ETH.

Ethereum je známo, že pomáhá jednotlivcům pracovat na vytváření decentralizovaných aplikací. Zahrnuté aplikace jsou hlasovací systémy, bezpečnostní programy a platební metody. Ethereum podobně jako bitcoin funguje volně a není vlastněno žádným ústředním orgánem, jako je vláda nebo finanční instituce.

Vitalik Buterin je osobou stojící za myšlenkou, která přivedla k životu projekt Ethereum. V roce 2015 byla s pomocí svých spolupracovníků spuštěna první verze platformy. Od té doby zaznamenává stálý růst popularity a zároveň slouží jako platforma pro přípravu nových bitcoinových alternativ.

Proč obchodovat s Etherem?

Obchodování s ethereem se ukázalo jako ziskové. Obchodování s etherem umožňuje obchodníkům spekulovat o tom, zda cena ETH poroste nebo poklesne na hodnotě, aniž by ji kdy převzala vlastnictví.

Když uvažujete o obchodování s Etherem, existuje celá řada výhod, a zde je několik, které jsme našli.

Mezi výhody obchodování s Etherem patří:

1. Ethereum může být budoucnost

2. Jeho popularita se zvyšuje

3. Ethereum našlo své využití také při nákupu zboží

4. Ocenění jsou na vzestupu

5. Ethereum lze obchodovat na většině burz

6. Jeho dostupnost

7. Ethereum je králem DeFi

1. Ethereum může být budoucnost

Ethereum, bitcoin a různé další digitální měny mají velmi vysoký potenciál a mohou nakonec transformovat finanční systém podobně, jako to učinily společnosti Uber a Airbnb ve svém oboru, a mít stejný obrovský dopad na jejich příslušné odvětví. Vzhledem k tomu, že důvěra v tradiční trhy klesá každým dnem a v přechodném období po finanční krizi, která nastala před deseti lety, stále více lidí se zajímá o svět online trhů.

2. Jeho popularita roste

Během posledních několika let se Ethereum stále více etablovalo jako druhá největší digitální měna. Jeho myšlenku uskutečnil Vitalik Buterin, který s ním přišel v roce 2013, když mu bylo pouhých 19 let. Předpokládá se, že v současné době nastavují tuto kryptoměnu na svých krypto peněženkách miliony lidí. Lze však tvrdit, že jeho nejdůležitějším prvkem je skutečnost, že síť může spouštět různé aplikace třetích stran.

3. Ethereum našlo své použití také při nákupu zboží

Očekává se také, že v příštích několika letech vzroste počet organizací, které začnou využívat ethereum. Například online prodejce se sídlem v blízkosti Salt Lake City s názvem Overstock.com během léta oznámil, že zákazníci mohou nakupovat ve svém obchodě, včetně ložního prádla, nábytku, kutilství a dalších položek, a používat platby kryptoměnami. Blockchain společnosti Ethereum se rozšiřuje a je široce přijímán. To bude mít pouze pozitivní dopad na jeho cenu, a proto by to mohlo být výhodné pro obchodníky.

4. Oceňování roste

Ocenění měny Ethereum, známé jako Ether, podobným způsobem jako u bitcoinů, se za poslední měsíce zvýšilo, když lidé začali přijímat svět digitálních měn. Emise Etheru je omezena na 18 milionů ročně a digitální měna se obchoduje veřejně od roku 2016 a v současné době má jeden Ether hodnotu 1233 USD.

Přečtěte si více: Analýza cen etherea pro rok 2021

5. Ethereum můžete obchodovat na většině burz

Ethereum je nabízeno jako možnost výměny na platformách velkého počtu burz s kryptoměnou, takže máte v tomto ohledu flexibilitu výběru. Ethereum je zařazeno od nejvýznamnějších kryptoměn k nejméně známým. Ethereum můžete obchodovat dál eToro také, což je nejlepší platforma pro sociální obchodování na světě.

6. Jeho dostupnost

Na rozdíl od bitcoinů Ether nemá limit dodávky. Dostupnost Etheru navíc může v průběhu času kolísat, protože mnoho etherových jednotek bude i nadále přidáváno a ztraceno po určitou dobu.

7. Ethereum je králem DeFi

Decentralizované finance (DeFi) exponenciálně rostou a na jejím vrcholu je Ethereum. Zatímco se přijetí DeFi stále rozšiřuje, mohlo by to ovlivnit cenu etherea, protože by mohla být větší poptávka po investování do kryptoměny. To je pro obchodníky pozitivní faktor, protože by mohla existovat větší likvidita.

Mám koupit nebo obchodovat s ethereem?

Je důležité, abyste zcela porozuměli rozdílu mezi těmito dvěma, než se rozhodnete koupit nebo obchodovat s Etherem.

Mohlo by vás zajímat, že zakoupíte Ethereum, pokud…

 • Chcete převzít plné vlastnictví výše zakoupeného Etherea
 • Ze všech zisků rádi zaplatíte daň z kapitálových výnosů
 • Chcete být vlastníkem kryptoměny, která je na vrcholu decentralizovaného financování (DeFi)
 • Chcete být součástí velké krypto komunity HODLer
 • Jste vyznavačem blockchainové mise Ethereum (decentralizace)

Mohlo by vás zajímat obchodování s Ethereem, pokud…

 • Zajímá vás krypto, které má nižší poplatky. Transakční poplatky Etheru jsou obecně nižší než poplatky za bitcoiny.
 • Potřebujete flexibilitu, protože Ethereum je kompletní balíček, který usnadňuje vytváření komplexních sítí a kontraktů pro různé služby a produkty.
 • Hledáte blockchain s jasným plánem, protože Ethereum obsahuje robustní plán s jasnými standardy pro vývoj a také vylepšení, která se očekávají v příštím roce. Mnoho dalších kryptoměn tuto funkci bohužel postrádá.
 • Korporátní zájem je prvkem zájmu, protože mnoho společností nyní pracuje s Ethereem na zlepšení ekosystému. S podobnou úrovní podpory se setkáváme pouze u několika dalších blockchainů.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu k obchodování s etherem

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body:

 • Obchodování s etherem umožňuje obchodníkům spekulovat o tom, zda cena etherea vzroste nebo poklesne na hodnotě
 • Ethereum je známé jako digitální platforma, která jednotlivcům umožňuje pracovat na vytváření decentralizovaných aplikací.
 • Ethereum funguje svobodně a není ve vlastnictví žádného ústředního orgánu, jako je vláda nebo finanční instituce.
 • Ethereum spoléhá na fungování blockchain technologie a je to otevřená softwarová platforma. Mnoho počítačů po celém světě hostí tento blockchain, což z něj činí decentralizovanou platformu.
 • Ethereum blockchain sdílí mnoho podobností s bitcoiny; například udržuje zaznamenanou historii transakcí.
 • Ethereum se používá k nákupu zboží stejně jako bitcoin.
 • Přijímání blockchainu Ethereum se neustále rozšiřuje, což může jít pouze ve prospěch obchodníků.
 • Ethereum, bitcoin a různé další digitální měny mají velmi vysoký potenciál a mohou transformovat finanční systém.
 • Během posledních několika let se Ethereum stále více etablovalo jako druhá největší digitální měna.
 • Ethereum je přijímáno jako platba rostoucím počtem organizací – a jakmile se lidé seznámí s kryptoměnami, očekává se, že v příštích několika letech vzroste také počet organizací, které začnou přijímat Ether..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me