Jaké jsou výhody obchodování TRON?

Obchodování Tron umožňuje obchodníkům spekulovat o tom, zda cena TRX poroste nebo poklesne, aniž by bylo nutné převzít vlastnictví TRON.

Tron (TRX) je blockchainová síť představená jako základ sdíleného světa zábavy. Společnost Tron, založená polarizační osobností Justina Sunu, plánuje zvýšit poptávku po decentralizovaných digitálních médiích nabídkou platformy pro snadné sdílení a publikování mediálního obsahu.

Ve výchozím nastavení zahrnuje blockchain infrastrukturu, která anonymně a ověřitelně vylučuje prostředníka z transakcí. V situaci společnosti Tron se jednalo o eliminaci mediátorů třetích stran uvnitř světa interaktivní zábavy mezi tvůrci obsahu a uživateli obsahu.

Proč obchodovat TRON?

Obchodování s mincí TRX má dnes mnoho výhod. Jako jedna z nejlepších kryptoměn současnosti se některé z mnoha níže uvedených důvodů připisují její reputaci silné digitální mince se spoustou očekávání v blízké budoucnosti.

Obchodování s TRON umožňuje zkušeným obchodníkům uzavírat sázky na kryptotrh, bez ohledu na to, zda vlastní TRX nebo ne. Velkou součástí obchodního plánu je předběžná analýza podmíněných faktorů, které mohou ovlivnit váš výběr. Podívejme se na některé z nich.

Zdroj obrázku: stormgain.com

Chcete vědět, jak můžete obchodováním s TRX těžit? Může to dělat mnoha různými způsoby. Abyste si byli jisti, že váš zájem bude splňovat nejlepší možné informace, podrobně vám vysvětlíme výhody obchodování s TRON.

Mezi výhody obchodování TRON patří:

 1. Pákový efekt prostřednictvím CFD
 2. Jít dlouho nebo zkrátit
 3. Právní daňové výhody
 4. Minimalistické obchodování a nižší riziko inflace
 5. Dostupnost na trhu TRON
 6. TRON volatilita
 7. Zvýšená likvidita

1. Pákový efekt prostřednictvím CFD

Jednou z výhod prodeje CFD na TRON je blízkost vyšší páky. Mějte na paměti, že to platí pro sázení na volatilitu cen v TRONu a ne pro investování a nákup skutečných TRON coinů prostřednictvím standardních výměnných platforem. CFD pouze sledují cenu TRONu a obchodníci, kteří CFD prodávají, vlastně žádný TRON nevlastní.

Když kupujete CFD Tron, ve skutečnosti nevlastníte TRX, takže budete mít také zisky, pokud cena TRON stoupne, a ztratíte, když cena TRON poklesne. CFD se obchodují na marži (pákový efekt), což znamená, že obchodník utratí pouze část skutečného objemu nákupu a efektivně si půjčí zůstatek z burzy. To má za následek zesílení všech zisků a ztrát, kde například malý růst ceny bude mít za následek velký zisk, když si koupíte CFD na marži.

Je důležité si uvědomit, že jako investor máte zavedenu adekvátní strategii řízení rizik, která by měla mít zavedena příslušná preventivní opatření. Pokud nebudete opatrní, mohou páky zvětšit vaše zisky, zatímco mohou také zdvojnásobit vaše ztráty. Může však mít zásadní vliv na konečný výsledek investora, a proto lze páku považovat za významnou výhodu obchodování s TRX.

2. Jít dlouhý nebo krátký

Obchodování s mincemi TRX znamená, že si budete muset vybrat konkrétní čas, kdy budete s mincemi skutečně obchodovat. Například cena akcií zahrnuje TRON také hodnotu. To znamená, že své TRX coiny můžete zpeněžit poté, co vzrostla tržní cena, a můžete z TRONu profitovat.

Když si koupíte měnu TRX a očekáváte, že cena poroste, jedná se o tzv. Dlouhou dobu. Na druhou stranu, když vyjednáváte s cenou TRONu a využíváte výhod sazeb, které současně klesají a rostou, jedná se o tzv. Low.

Existuje několik burz, kde budete mít možnost jít s TRX dlouho nebo krátce. Lze současně předvídat rostoucí nebo klesající trend. Na většině platforem, kde můžete obchodovat s maržemi, budete mít vždy možnost jít buď dlouho, nebo krátce.

Přečtěte si také: Co povede k ceně TRX v roce 2021?

3. Právní daňové výhody

Příležitost rozšířit sázení a obchodování CFD na TRON by přinesla obrovské daňové výhody u obchodů s virtuální měnou. V tomto případě, pokud plánujete obchodovat s TRON, podléhá vám CGT nebo daň z kapitálových výnosů. USA se před několika lety rozhodly o majetku, což znamená, že váš příjem je nyní považován za odvod z kapitálových zisků (15%) spíše než za běžnou daň z příjmu (25%).

U sázení na rozpětí však z výpočtu vylučujete odpovědnost dlužné daně, protože ve skutečnosti nevlastníte žádné mince TRON, ale spíše uzavíráte sázky na předpovědi cen a trendy trhu pro dané mince.

V jiném scénáři, pokud jde o minimalizaci vašich daňových povinností při obchodování s TRON, je kontrakt na rozdíl nebo CFD také odpovědný CGT, ale za mnohem nižší sazbu. Díky tomu můžete zajistit svá rizika proti svým výnosům z odpovědnosti CGT, díky čemuž jsou CFD užitečné pro zajištění. Je důležité mít na paměti, že pokud chcete získat zkušenosti s TRON na CFD, je důležité předem získat nějaké zkušenosti s celkovým obchodováním TRON.

4. Minimalistické obchodování a nižší riziko inflace

Pokud chcete koupit tradiční akcie nebo akcie společnosti kótované na burze cenných papírů, existují rozsáhlé postupy, které vyžadují předložení certifikátů nebo záruk, které znamenají vaši schopnost obchodovat a nakupovat akcie. Ve většině případů projdete zprostředkovatelem, abyste vyměnili akcie nebo dluhopisy. Nákup TRONu je stále snazší.

Doslova kupujete nebo prodáváte TRX z burz online platforem, které vyžadují pouze založení účtu a jakmile dokončíte obchodování, jednoduše umístíte TRX do své online peněženky. Obchod s TRX nikdy nebyl snazší. Kromě toho jsou převody TRX také okamžité.

Na rozdíl od jiných konvenčních měn, které jsou regulovány centralizovanými orgány, jako jsou banky nebo vlády, není TRON jako kryptoměna náchylný k inflaci. Technologie za blockchainem TRX je nekonečná a není třeba se obávat jejího dlouhodobého nedostatku hodnoty.

5. Přístup na trh TRON

Další výhodou obchodování s TRX je, že budete mít vždy přístup a schopnost obchodovat se svými mincemi, kdykoli budete chtít, kdekoli budete chtít. Trh pro obchodování TRX je otevřený a neustále k dispozici. 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. To se přičítá, na rozdíl od běžných akciových trhů, žádné centralizované správě trhu, která by převzala regulaci tržních hodin. TRX obchody mohou probíhat přímo mezi kupujícím a prodávajícím v globálním měřítku, aniž by bylo nutné, aby makléř nebo zprostředkovatel zdrželi proces výměny.

6. TRON volatilita

TRON je 9,5krát nepředvídatelnější než Dow Jones Industrial Average (DOW) a má a volatilita 6,65. Kolem 56% je ještě méně volatilních než TRON jak u akcií, tak u portfolií. Rozptyl historických pravidelných výnosů společnosti TRON v předchozím měsíci je větší než 56% u globálních akcií i portfolií ve vztahu k celkovým akciovým trhům.

7. Zvýšená likvidita

Likvidita mincí souvisí se schopností rychle a efektivně obchodovat s jinou měnou, avšak bez vlivu na tržní cenu této mince. Likvidita je důležitou hodnotou míry při pohledu na různé kryptoměny, protože přináší lepší dostupnost, kratší doby obratu a vyšší přesnost pro vědecké testování.

V září 2020 zahájila společnost TRON svůj projekt těžby likvidity SUN. Během 17 hodin kumulativní částka uzamčeného SUN překročila 1,5 miliardy TRX, neboli 180 milionů USD. Navzdory širšímu poklesu trhu vyvrcholila obrovská poptávka růstem ceny TRX o 0,87 procenta, což je nad rámec pozoruhodnosti.

Obecně řečeno, protože obchody se šíří na mnoha trzích, trh TRON se označuje jako nelikvidní, což znamená, že poměrně malé obchody budou mít ohromný dopad na tržní ceny, což bude mít za následek nestabilní požadavky TRX.

Nenechte si ujít: Predikce cen Tron

Mám koupit nebo obchodovat s TRON?

Než učiníte důkladné investiční rozhodnutí, je nutné zvážit rozdíly mezi nákupem a obchodováním TRON. Použití CFD by usnadnilo stanovení životaschopnosti při investování do TRX s nižšími prahovými hodnotami rizika. Jakékoli faktory, jako je likvidita, odkrytá páka a přístup na trh, by měly být v popředí vašeho rozhodnutí, než se dostanete do hry.

Pokud se chcete o TRONu dozvědět více, podívejte se na tohoto průvodce TRON.

Může vás zajímat nákup TRONu, pokud…

 • Chcete převzít plné vlastnictví kupované částky TRON
 • Rádi zaplatíte celou hodnotu aktiva předem
 • Nevadí vám platit daň z kapitálových výnosů ze všech zisků
 • Nevadí vám čekat na výměnný účet, než budete moci nakupovat nebo prodávat
 • Nevadí vám úvodní limity ani maximální vklady
 • Je v pořádku platit další poplatky za vklady nebo výběry

Mohlo by vás zajímat obchodování s TRON, pokud…

 • Chcete spekulovat o ceně TRONu, aniž byste jej vlastnili
 • Chcete využít svou pozici tak, abyste předem umístili pouze část nákladů
 • Chcete využít daňových výhod sázení na rozpětí nebo obchodování CFD se společností TRON
 • Chcete začít okamžitě obchodovat
 • Nelíbí se vám maximální limity vkladů
 • Nelíbí se vám placení vkladů nebo poplatky za výběr

eToro – nejlepší makléř pro nákup TRON

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body:

 • Mezi výhody obchodování TRON patří zvýšená likvidita, minimalizace daňových nákladů, expozice pod vlivem pákového efektu, volatilita TRON, minimalistické obchodování a nižší riziko inflace, dostupnost trhu TRON a možnost jít dlouhou nebo krátkou.

 • Tron (TRX) je blockchainová síť představená jako základ sdíleného světa zábavy.

 • Obchodování je o pokusu zjistit, zda cena TRX vzroste nebo poklesne na hodnotě.

 • TRON je 9,5krát nepředvídatelnější než DOW (Dow Jones Industrial Average)

 • Trh TRON je běžně otevřený pro obchodování, které máte k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

 • Na rozdíl od jiných konvenčních měn, které jsou regulovány centralizovanými orgány, jako jsou banky nebo vlády, není TRON jako kryptoměna náchylný k inflaci.

Podívejte se: Kolik stojí TRON v roce 2021 a dále?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me