Je Binance Coin dobrá investice a měl bych investovat do BNB?

Investice do Binance Coin: Začínáme

Mám investovat do BNB? Je Binance Coin dobrá investice?

Pokud jste ve světě investování Binance Coin nováčkem, možná by vás zajímalo, zda je BNB dobrá investice, nebo mám investovat do Binance Coin ?. Pojďme prolomit všechny mýty související s Binance, které kolují online, než začnete uvažovat o investování do Binance Coin.

Co je to Binance Coin?

Binance Coin není vaše průměrná kryptoměna.

Binance Coin byla vytvořena populární krypto burzou Binance. Binance Coin měl v roce 2017 úspěšnou Initial Coin Offering (ICO) ve výši 100 milionů žetonů a získal více než 15 milionů $ (používá se pro další propagaci a vývoj mince).

Všimněte si, že zpočátku byla Binance Coin spuštěna na blockchainu Ethereum, ale později se přesunula do vlastního blockchainového Binance Chain.

Hlavním účelem Binance Coin bylo nabídnout alternativní způsob placení poplatků za obchodování na platformě Binance.

Nyní je Binance Coin jedním z nejlepších tokenů nástrojů, které lze použít mimo ekosystém Binance, napříč blockchainovými i neblokujícími společnostmi.

Binance Coin lze použít k platbě za zboží, majetek, cestování a online služby (např. Přes TravelbyBit). Lze jej použít k získání virtuálních dárků (např. Na Gifto), odměn ve hře a také k výplatě nezávislým pracovníkům za jejich práci (např. Na CanWork).

Binance Coin je také uznáván významnými technologickými společnostmi, které uživatelům umožňují používat BNB prostřednictvím vestavěných peněženek (např.Samsung).

Zajímavé je, že nejen Binance Coin je vysoce ceněn; popularita Binance je faktor, který nemůžeme ignorovat. Koneckonců, Binance je jednou z předních globálních krypto platforem s hlubokými zásobami likvidity, takže není žádným překvapením, že se Binance podařilo posunout přijetí BNB.

Jak funguje Binance Coin?

Binance Coin lze použít na platformě Binance a je také jedním z nejlepších užitkových tokenů v roce 2021.

Jak je uvedeno výše, Binance Coin se přesunul do svého vlastního blockchainového Binance Chain, který – na rozdíl od Ethereum – nepodporuje chytré smlouvy. Binance Chain používá mechanismus konsensu Tendermint byzantine-fault-tolerant (BFT), který zahrnuje tři typy uzlů: uzly validátoru; uzly svědků; a uzly akcelerátoru.

Binance také používá jedinečnou politiku snižování, aby zajistil stálý růst Binance Coin. Binance pravidelně nakupuje zpět a ničí BNB tokeny, dokud nesníží své zásoby na polovinu, přičemž v oběhu zůstane jen 100 milionů. Tato politika je jednou z největších výhod Binance Coin, která má překonat možné znehodnocení hodnoty.

Dalším důležitým aspektem Binance Coin je sleva, kterou platforma nabízí obchodníkům BNB. Upozorňujeme, že sleva se každý rok snižuje o polovinu a končí od pátého roku, což by bylo 2022.

Co je BNB?

BNB je symbol tickeru Binance Coin.

Měli bychom poznamenat, že BNB má celkovou zásobu 200 milionů mincí. V současné době je v oběhu 144 406 561 žetonů. Dobrou zprávou je, že periodické vypalování BNB, ke kterému dochází jednou za čtvrtletí, nesouvisí s ukazateli výkonu na Binance.

BNB může fungovat jako měna a prostředek směny, což z něj dělá soupeře některých z největších krypt v roce 2021.

Jak je uvedeno výše, BNB má více než 120 případů použití a je často označováno jako jeden z nejvýznamnějších existujících tokenů utility.

Kromě toho je BNB jedním z nejbezpečnějších tokenů, protože je téměř nemožné, aby jeho mateřská společnost – gigant Binance – vybledla. Hodnota BNB je úzce spjata s Binance. Nezapomeňte, že držba BNB není investicí do Binance; neumožňuje vám podíl v Binance.

Díky své ceně, která se pohybuje v průměru mezi 35,27 až 40,49 USD, je BNB dostupnou investicí i pro začátečníky; s několika stovkami dolarů můžete získat slušné množství BNB tokenů, díky čemuž bude vaše investice pevnější.

Je Binance Coin dobrá investice?

Podle krypto expertů je Binance Coin dobrou investicí. S tržním stropem ve výši 41 miliard USD je Binance Coin v současné době na 3. místě Cap Market Market.

Nezapomeňte, že vysoký objem obchodování znamená vysokou likviditu, což je zásadní faktor pro denní obchodníky a scalpery.

Binance Coin, podporovaný důvěryhodnou burzou, je navíc token se skutečným účelem: používá se k placení transakčních poplatků a nákupu tokenů v nabídkách počáteční výměny (IEO).

Přichází také s různými výhodami a více než 120 případy použití, což přidává další vrstvu důvěryhodnosti a několik skvělých příležitostí pro investory.

To znamená, že investice do Binance Coin může být riskantní, protože žádné vysoce ziskové aktivum není stoprocentně bezpečné. Zejména kryptoměny jsou vysoce volatilní a nepředvídatelné.

To neznamená, že investování do BNB je špatný nápad. Investoři v kryptoměně, kteří se rozhodnou přidat BNB do svých portfolií, by měli jednoduše zvážit poměr rizika a výnosu BNB a vypracovat efektivní strategii řízení rizik.

Zvažovali byste investování do Binance coin BNB?

Mám investovat do mince Binance?

Binance Coin rozhodně stojí za zvážení v roce 2021. Přesto, pravdou je, že konečné rozhodnutí přijde na vás.

Jakým typem kryptoměnového investora chcete být? Zajímají vás diskontní sazby, které Binance nabízí těm, kteří používají BNB na své platformě? Myslíte si, že politika Binance v oblasti snižování emisí z dlouhodobého hlediska zajistí stabilní růst BNB? Zajímá vás obchodní potenciál BNB? Když najdete odpovědi na tyto otázky, budete se moci rozhodnout, zda byste měli investovat do Binance Coin.

S různými výhodami oproti jiným kryptoměnám může být Binance Coin pro vás dobrou investicí. Měli bychom také uznat úspěch Binance – s kryptografická legenda Chanpeng Zhao na starosti – a jeho role v pravděpodobnosti zisku z investování Binance Coin.

Z krátkodobého hlediska se například zdá, že BNB neztratí svoji hodnotu, protože Binance prosazuje přijetí a celosvětové rozšíření.

Zároveň bychom měli znovu zmínit, že investování do kryptoměny může být riskantní a můžete přijít o všechny své prostředky bez možnosti jejich vrácení.

Před investováním zvažte skutečnost, že Binance Coin závisí na Binance, což je centralizovaná burza, která vyžaduje podrobnosti Know Your Customer a Anti-Money Laundering a která je často terčem online útoků..

Poté, co jste zvážili výhody a nevýhody investování do Binance Coin za účelem informovaného rozhodnutí ohledně BNB, nezapomeňte, že investování do kryptoměny by nemělo být komplikované. Investování do kryptoměny může dokonce generovat vysoké výnosy.

Kolik by mohla Binance mince stát za to?

Pokud se rozhodnete investovat do Binance Coin, možná budete chtít vědět, kolik by to mohlo v příštích letech stát.

Ačkoli cenové předpovědi zůstávají spekulativní a závisí na krypto zprávách, poptávce a nabídce a sentimentu na trhu, minulá výkonnost a analýza dat mohou investorům a obchodníkům pomoci vytvořit kryptoměnové předpovědi.

Výkon Binance Coin je nejprve spojen s výkonem bitcoinu a trhu kryptoměn jako celku. V posledních dvou letech se BNB, stejně jako ostatní krypta, vzpamatovala z hrozného roku 2018 a dosáhla vrcholu v polovině roku 2019.

V roce 2019 dosáhla BNB historického maxima 40 USD.

Zajímavé je, že ačkoli byla burza Binance hacknuta v květnu 2019, nemělo to příliš vliv na BNB. Proč? Jednoduše proto, že reputace Binance je příliš působivá, než aby byla stržena jediným útokem.

Podle svých cenových předpovědí se Binance Coin podaří zotavit se z probíhající pandemie a v příštích čtyřech letech dosáhne průměrné hodnoty 2500 USD.

Co ovlivní Binance Coin v roce 2021 a dále?

Ačkoli cenové předpovědi zůstávají spekulativní, měli bychom zmínit, že na hodnotu Binance Coin může mít vliv řada faktorů.

Makro faktory, ceny kryptoměny, kryptoměnové zprávy, poptávka a nabídka a regulace jsou některé z prvků, které mohou ovlivnit hodnotu BNB.

Kromě toho existují různé faktory na míru, jako je úspěch Binance Launchpad IEO, které hrají klíčovou roli v úspěchu BNB.

Zejména výkon Binance je jedním z nejvlivnějších faktorů, které je třeba vzít v úvahu.

Směr Binance.US, uvedený na trh v roce 2019, vyžaduje zvláštní pozornost, protože američtí návštěvníci patří mezi nejaktivnější uživatele Binance. Všimněte si, že návštěvníci USA představovali od roku 2019 8,4% směnného provozu Binance.

Investování ovlivňuje nejen potenciál společnosti Binance, ale také její jedinečné zásady. Diskontní sazby jsou nepochybně faktorem, který přitahuje obchodníky a investory. Všimněte si, že pro první rok byla sleva 50%.

Podle dokumentu BNB však po roce 2022 nebudou žádné slevy, což může vést k poklesu zájmu.

Investice do BNB je ovlivněna také spalováním tokenů BNB. Tato praxe, jak již bylo uvedeno výše, má za cíl zvýšit nedostatek snížením počtu BNB o 50%.

Nezapomeňme na to nedostatek se týká konečné povahy digitálních mincí: poptávka by měla převyšovat nabídku, aby byla mince cennější.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Binance Coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Binance Coin je mince, která si zaslouží druhý pohled. Binance byl vytvořen burzou Binance, aby pomohl uživatelům Binance platit za transakční poplatky na platformě.
  • Binance byl původně spuštěn na blockchainu Ethereum, ale přesunul se do vlastního blockchainu, Binance Chain. Upozorňujeme, že Binance Chain nepodporuje chytré smlouvy.
  • Binance Coin je jedním z nejlepších tokenů utilit v roce 2021 a mnozí odborníci se domnívají, že se jeho hodnota v příštích letech zvýší. Zajímavé je, že existuje mnoho makro a konkrétních faktorů, které mohou ovlivnit BNB, včetně výkonu Binance.
  • Jedinečná politika společnosti Binance v oblasti snižování cen a diskontní sazby, které nabízejí, jsou také zásadní pro to, aby pomohli odborníkům s prognózami cen. Někteří očekávají, že BNB do roku 2025 dosáhne 250 USD za minci.
  • Ačkoli BNB může být ziskovou investicí, investování do kryptoměny zůstává rizikovým podnikem a je třeba analyzovat poměr odměny a rizika aktiva, o které mají zájem.

Pokud jste si rádi přečetli náš článek Je Binance Coin dobrá investice a měl bych investovat do Binance Coin sdílejte jej s kýmkoli, kdo by se mohl zajímat o obchodování s kryptoměnou a blockchainové technologie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me