Je bitcoinová hotovost dobrá investice a mám investovat do bitcoinové hotovosti?

Bitcoinové investování v hotovosti

Mám investovat do bitcoinové hotovosti? Je bitcoinová hotovost dobrá investice?

Pokud jste ve světě investování bitcoinových hotovostí nováčkem, možná by vás zajímalo, zda je bitcoinová hotovost BCH dobrá investice, nebo mám investovat do bitcoinové hotovosti ?. Pojďme prolomit všechny mýty související s bitcoinovými hotovostmi, které kolují online, než zvážíte investování do bitcoinových hotovostí BCH.

Tady je vše, co potřebujete vědět o bitcoinové hotovosti: jednom z nejkontroverznějších digitálních aktiv v sektoru investování do kryptoměny.

Začínáme s investováním bitcoinů v hotovosti

Chcete-li začít investovat do Bitcoin Cash BCH, musíte nejdříve Zaregistrujte se online s burzou, která vám umožní nakupovat a investovat do bitcoinové hotovosti. Burzovní makléř je online platforma, která vám umožňuje nakupovat a prodávat bitcoinové hotovosti a mnoho dalších kryptoměn, které uvedli na své platformě.

Pokud chcete rychle a snadno nakupovat a investovat do bitcoinových hotovostí BCH pomocí své kreditní karty, podívejte se Výměna eToro!

Co je bitcoinová hotovost?

Než prozkoumáme potenciál bitcoinové hotovosti jako investice, zkusme pochopit podstatu bitcoinové hotovosti.

Bitcoinová hotovost BCH je jednou z 10 nejlepších kryptoměn. Ačkoli ne jednoduše investujte do jakéhokoli aktiva jen proto, že je populární! Místo toho byste měli investovat do něčeho, čemu rozumíte a co dokážete vyhodnotit.

Takže zpět k otázce, co je to Bitcoin Cash? Bitcoin Cash je kryptoměna vytvořená v roce 2017 jako hard fork bitcoinů. Zde bychom měli zmínit, že hard fork odkazuje na jakékoli radikální změny protokolu blockchainové platformy; změny, kterým by měly vyhovovat všechny uzly.

Ačkoli bitcoin je považován za nejúspěšnější obchodovanou kryptoměnu, všichni víme, že bitcoin není dokonalá kryptoměna.

Rychlost nebo bezpečnost, to je ta otázka!

To je pravda, po mnoha vášnivých diskusích napříč komunitou kryptoměn byla v roce 2017 vytvořena Bitcoin Cash, aby se zlepšila škálovatelnost bitcoinů a usnadnily každodenní transakce a investice.

K dosažení tohoto cíle, Bitcoin Cash byl navržen s osmkrát většími bloky než Bitcoin – skutečnost, která přitahuje mnoho investorů do kryptoměny, aby zvážili přidání bitcoinové hotovosti do svého portfolia a investovali do bitcoinové hotovosti BCH.

Zde bychom si měli uvědomit, že velikost jakéhokoli bloku bitcoinu je omezena na 1 MB, o kterém se předpokládá, že poskytne dostatek času mezi transakcemi, aby se zlepšilo ověřování a bezpečnost.

Je bitcoinová hotovost dobrá investice?

Ano, bitcoinová hotovost může být dobrou investicí a skvělým způsobem, jak diverzifikovat své portfolio, pokud budete postupovat správně.

Pravdou je, že Bitcoin Cash má tržní strop 4 814 767 530 USD a 24hodinový objem obchodování 1 666 584 587 USD, v době psaní, což z Bitcoin Cash dělá jednu z 10 nejlepších obchodovaných kryptoměn.

graf ceny hotovosti bitcoinů

Co to ale znamená pro investory? Často jsme bombardováni čísly, kterým stěží rozumíme, takže pojďme čísla uvést na pravou míru. Vysoký objem obchodování znamená vysokou likviditu nebo to, jak snadno lze aktivum koupit a prodat. Tržní kapitalizace se naopak vztahuje k hodnotě aktiva na trhu.

Ačkoli na úspěšnost investic do kryptoměny může mít vliv mnoho faktorů, včetně poptávky a nabídky, sentimentu na trhu, kryptoměn a technologických inovací, pravdou je, že mnoho velkých bitcoinových investorů věří, že bitcoinová hotovost je dobrá investice.

Zajímavé je, že jedním z hlavních podporovatelů Bitcoin Cash je okouzlující Roger Ver, známý jako Bitcoin Jesus, který tweetoval jen před několika dny (13. listopadu): „BCH funguje jako hotovost. BTC už ne. Proto je bitcoinová hotovost pro všechny. “

Mám investovat do bitcoinové hotovosti?

Proč bych měl uvažovat o investování do bitcoinové hotovosti? O investování do bitcoinové hotovosti však nemají zájem pouze velcí investoři. Můžete také investovat do bitcoinové hotovosti!

Je však dostatečná dostupnost, abyste mohli investovat do bitcoinové hotovosti? To, že můžete investovat do bitcoinové hotovosti, ještě neznamená, že byste měli.

A tady, drahý investoři do kryptoměny, vám nemůžeme dát přesnou odpověď. Jednoduché, protože neexistuje žádný univerzální přístup k investování do kryptoměny a vše záleží na vás a vašich finančních cílech!

Jediné, co můžeme udělat, je pomoci vám učinit informované rozhodnutí. Pravda je, že bitcoinová hotovost poskytuje rychlé transakční časy, nízké poplatky a lepší škálovatelnost než bitcoiny.

Tím pádem, pokud si myslíte, že bitcoin není jediná mince, kterou stojí za to sledovat, a pokud si myslíte, že větší bloky mohou zlepšit škálovatelnost, pak může být pro vás investice do bitcoinové hotovosti tou správnou volbou.

Ačkoliv nemůžeme slíbit, že budete vydělávat peníze pomocí kryptoměny, nedivte se, že počet investorů, kteří chtějí mít ve svých portfoliích bitcoinovou hotovost, roste, včetně:

 • Krypto nadšenci, kteří věří, že bitcoinová hotovost je lepší a škálovatelnější než bitcoiny
 • Investoři, kteří jsou ochotni riskovat a dlouhodobě investovat do bitcoinové hotovosti
 • Denní obchodníci, kteří sázejí na možné cenové výkyvy a kryptoměnový zájem o Bitcoin Cash
 • Horníci, kteří chtějí uniknout z bitcoinu a jeho koncentrace hashpower

Zvažovali byste investování do Bitcoinová hotovost BCH?

Mám investovat do bitcoinu nebo bitcoinové hotovosti?

Máte tedy zájem investovat do bitcoinové hotovosti nebo upřednostňujete bitcoinové BTC, první a nejoblíbenější kryptoměnu?

Pokud si stále nejste jisti, vyjmenujme si výhody investování Bitcoin Cash, které vám pomohou učinit informované rozhodnutí.

Ačkoli bitcoinová hotovost je velmi podobná bitcoinu, s různými klady a zápory a omezenou dodávkou 21 milionů mincí, bitcoinová hotovost je jiná a může pomoci vyřešit problém škálovatelnosti bitcoinu.

Bitcoin Cash dokáže zpracovat více transakcí za sekundu a ve srovnání s bitcoiny má nižší poplatky (kolem 0,20 $).

Ve skutečnosti může bitcoinová hotovost zpracovat přibližně 25 000 transakcí na blok; ve srovnání s bitcoiny zpracovává 1 000 – 1 500 transakcí na blok.

Bitcoinová hotovost je také považována za bezpečnou investici, která – navzdory svým větším blokům – nebyla od svého spuštění hacknuta. V porovnání, Bitcoin je stále nějakým způsobem spojen s nezákonnými činnostmi a Hedvábná stezka.

Nakonec však záleží na vás a vašich přesvědčeních; pouze vy můžete rozhodnout, zda je bitcoinová hotovost lepší investicí než bitcoin.

Nezapomeňte, že to, co funguje u některých investorů, může být pro vás hroznou finanční volbou, takže konečné rozhodnutí – zda investovat do bitcoinové hotovosti nebo ne – je na vás!

Kolik by mohla bitcoinová hotovost stát za to?

Než se rozhodnete investovat do BCH, možná budete chtít vědět, kolik by Bitcoin Cash mohl v příštích letech stát.

Pravdou je, že nikdo neví! Trh s kryptoměnami je vysoce volatilní a závisí na poptávce a nabídce, takže je těžké poskytnout přesné cenové předpovědi.

Kromě toho pokračující pandemie a medvědí trh, který spustila v březnu 2020, ukázaly celému světu, že ve finančním světě není nic jistého.

To znamená, že minulá výkonnost a analýza dat mohou pomoci investorům a obchodníkům s předpovídáním prognóz.

Začněme s bitcoinovou hotovostí a jejím výkonem v minulosti. Když byl spuštěn, měla bitcoinová hotovost otevírací hodnotu kolem 290 USD, která následující den dosáhla téměř 700 USD. Na konci roku 2017 naopak Bitcoin Cash vyskočil na více než 4 000 $.

bitcoinový hotovostní výkon

Bitcoinový hotovostní výkon (Zdroj: Kapitál; Citováno z https://capital.com/trade-bitcoin-cash)

Od té doby je bitcoinová hotovost stabilnější investicí s jedním BCH obchodováním na 259,27 $ v době psaní tohoto článku. Podle některých pozitivních předpovědí, hodnota bitcoinové hotovosti se může v roce 2021 zdvojnásobit.

Jako příklad můžeme uvést, že podle ceny digitálních mincí by se bitcoinová hotovost mohla pohybovat mezi 500 $ (max.) A 60 $ (min.) A může na konci roku 2021 dosáhnout téměř 700 $.

Můžeme jen čekat, až uvidíme, co bude v roce 2021 platit pro bitcoinové hotovostní investice!

Investuje do bitcoinu v hotovosti riskantně?

Ano, investice do bitcoinové hotovosti nebo jakéhokoli aktiva může být riskantní.

Jednoduše řečeno, žádné vysoce ziskové aktivum není zcela bezpečné a kryptoměny nejsou v žádném případě výjimkou z tohoto jednoduchého pravidla. Existují však některé věci, které přímo ovlivňují bitcoinové peníze nebo jakoukoli kryptoměnu a ve výsledku bezpečnost investic do bitcoinové hotovosti.

 • Velká komunita příznivců a nadšenců
 • Vývojový tým pracující na projektu.
 • Široké použití nebo přijetí, tj. Schopnost používat bitcoinové hotovosti k platbě za různé platby a snadnost jejich nákupu a prodeje.

Všechny tři výše uvedené ukazatele pro bitcoinové peníze jsou na silné úrovni. Proto si lze myslet, že investice do Bitcoin Cash jsou bezpečnější než investice do většiny ostatních kryptoměn, i když bez rizika!

Pravdou je, že bitcoinová hotovost zaznamenala v průběhu let řadu vzestupů a pádů, ale přesto má pro investory velké příležitosti.

Proto si vždy proveďte průzkum, než se rozhodnete investovat do bitcoinové hotovosti, a nikdy neinvestujte více, než můžete ztratit. Řízení rizik je zásadní, aby vám pomohlo nastavit příkazy stop-limit a stop-loss a překonat finanční potíže.

Závěr: Je bitcoinová hotovost dobrá investice

investování do bitcoinové hotovosti

Měli byste investovat do bitcoinové hotovosti?

Investovat do bitcoinové hotovosti BCH nebo jakéhokoli aktiva může být velmi riskantní pokud nevíte, co děláte, hlavně v nejistých dobách. Možná se ptáte sami sebe: „Mám si hned koupit bitcoinové peníze?“ Takže tady je lahůdka, investování vašich peněz nemusí být komplikované.

I když žádná investice není bez rizika, investice do bitcoinové hotovosti může v následujících letech přinést dobrou návratnost. Ať už jste v investování do bitcoinových hotovostí nováčkem nebo jste jen zvědaví, jak co nejlépe využít svůj kapitál, porozumění tomu, co byste měli vědět před investováním do bitcoinové hotovosti kritický.

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoká a nízká prognóza predikce cen Bitcoin Cash BCH v letech 2020, 2021, 2022, 2023 a 2025+ nabízená analytiky a odborníky z oboru.

Rok Vysoký Nízký
2020 350 $ 250 $
2021 450 $ 280 $
2022 550 $ 330 $
2023 850 $ 400 $
2025+ 1 400 $ 500 $

Přes jeho kontroverzní historii a nejasnou budoucnost, Bitcoin Cash se dokázal stát jednou z nejlepších kryptoměn.

Pokud vás tedy zajímá, zda byste měli investovat do bitcoinové hotovosti nebo ne, ujišťujeme vás, že konečné rozhodnutí přijde na vás.

 1. Ať už se rozhodnete pro nákup nebo obchodování s bitcoiny v hotovosti, měli byste si vybrat spolehlivou platformu Like eToro.
 2. V závislosti na vašich cílech nezapomeňte, že přísný plán a zdravé obchodní postupy jsou zásadní, proto neváhejte prozkoumat naše stránky, které vám pomohou vyšplhat se po žebříčku úspěšnosti investování Bitcoin Cash.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Klíčové body

 • Bitcoinová hotovost je pevnou vidličkou bitcoinů vytvořenou v roce 2017, aby řešila bitcoinové nedostatky a problémy se škálovatelností.
 • Jedním z hlavních rozdílů mezi bitcoinem a bitcoinovou hotovostí je, že bitcoinová hotovost má osmkrát větší bloky než bitcoiny.
 • Bitcoin Cash si klade za cíl dělat transakce rychlejší, levnější a spolehlivější po celém světě. Bitcoin Cash ve skutečnosti přijímají stovky online a kamenných maloobchodníků po celém světě.
 • Bitcoinová hotovost může být dobrou investicí a skvělým způsobem, jak diverzifikovat své portfolio, pokud budete postupovat správně.

Pokud se vám líbil náš článek Je bitcoinová hotovost dobrá investice a měl bych investovat do bitcoinové hotovosti, sdílejte jej s dalšími investory, kteří se zajímají o sektor kryptoměn.

Bitcoinové investování v hotovosti – Časté dotazy

Jaký je hlavní účel bitcoinové hotovosti?

Hlavním účelem Bitcoin Cash je sloužit jako digitální platební systém, řešit nedostatky bitcoinu a pomáhat klientům po celém světě snadno a s nízkými transakčními náklady odesílat a přijímat prostředky.

Kde je přijímána bitcoinová hotovost?

Bitcoin Cash nyní přijímá více než 945 online a 670 kamenných prodejců, aby svým klientům pomohli provést platby kryptoměnou za různé produkty a služby, podle údajů poskytnutých CNN.

Bude bitcoinová hotovost předjet bitcoiny?

Zatímco bitcoinová hotovost je kryptoměna, která má velký investiční potenciál, je nepravděpodobné, že bitcoinová hotovost předběhne bitcoiny, považované za nejpopulárnější a nejobchodovanější digitální aktivum po celém světě.

Jaká je nejlepší platforma pro zahájení investování do bitcoinové hotovosti?

Nejlepší platforma pro investování do Bitcoin Cash je eToro který vám umožní nakupovat bitcoinové peníze za 0% Komise.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me