Je Tezos dobrá investice a mám do Tezos investovat?

Investice do společnosti Tezos: Začínáme

Mám investovat do Tezosu? Je Tezos dobrá investice?

Předejde Tezos další krypta, například Ethereum, EOS nebo Cardano?

Pokud vás zajímá Tezos a jeho investiční potenciál, tento článek je právě pro vás. My v Trading Education jsme tu, abychom vám poskytli odpovědi na všechny vaše finanční otázky.

Co je tedy Tezos a je Tezos (XTZ) dobrá investice? Proč je Tezos jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn a proč je na Tezos tolik investorů zvědavých?

Pokračujte v čtení a dozvíte se více o investování XTZ a sami se rozhodněte, zda investice do Tezosu stojí za to!

Pokud jste ve světě investování společnosti Tezos noví, možná vás zajímá, zda je Tezos dobrá investice, nebo bych měl investovat do společnosti Tezos ?. Pojďme prolomit všechny obavy související s Tezosem, než zvážíte investování do Tezos XTZ.

Začínáme s investováním společnosti Tezos

Chcete-li začít investovat do Tezosu a / nebo jiných kryptoměn, musíte nejdříve zaregistrujte se online s burzou, která vám umožní nakupovat a investovat do Tezosu. Burzovní makléř je online platforma, která vám umožňuje nakupovat a prodávat Tezos i jakoukoli jinou kryptoměnu, kterou uvedli.

Pokud chcete koupit Tezos rychle a snadno, s 0% provizí, podívejte se Výměna eToro!

Co je Tezos?

Co je Tezos na prvním místě? Tezos je platforma založená na blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem, kterou lze použít k provádění transakcí typu peer-to-peer a inteligentních smluv.

Stejně jako ostatní kryptoměny si Tezos klade za cíl decentralizovat finanční sektor a zajistit rovný přístup lidem ze všech oblastí života.

Zde bychom si měli uvědomit, že ačkoli Tezos navrhli v roce 2014 Arthur a Kathleen Breitmanovi jako jedinečný decentralizovaný ekosystém, platforma byla vydána o několik let později; Společnost Tezos byla uvedena na trh v roce 2018.

Zakladatel společnosti Tezos kdysi řekl, že Tezos je starořecké slovo pro inteligentní smlouvy. A ačkoli je původ jména sporný, počáteční úspěch Tezosu nebyl vtip. Za méně než pár let, Tezos se etabloval jako jeden z předních blockchainových projektů v sektoru investování do kryptoměn.

Nyní je Tezos jedním z hlavních konkurentů bitcoinů a etherea a jak již bylo zmíněno výše, Tezos – stejně jako ostatní kryptoměny – má za cíl snížit potřebu centrálních bank a orgánů.

To není vše! Tezos jde o krok dále a nabízí vyspělou infrastrukturu, která se může měnit a vyvíjet, aniž by riskovala výskyt hard forku. Nezapomeňte, že hard forky odkazují na jakékoli drastické změny síťového protokolu. Nejlepší aspekt Tezosu je, že uživatelé mohou hlasovat o návrzích na upgrady a vývoj skutečné technologie blockchainu.

Jedinečný zvrat pochází ze skutečnosti, že uživatelé a investoři se mohou podílet na správě sítě prostřednictvím procesu známého jako pečení. Aby byl tento proces poctivý, musí každý účastník složit bezpečnostní vklad a sázku XTZ, role 8 000 XTZ.

Pekaři mohou hlasovat o navrhovaných změnách ve vícestupňovém procesu, který trvá až 23 dní, přičemž změny budou plně implementovány až poté, co budou podpořeny nadpoloviční většinou.

Jak říkají vývojáři: „Společnost Tezos zaujímá zásadně odlišný přístup tím, že vytváří pravidla správy a řízení pro zúčastněné strany, aby schvalovala upgrady protokolů, které se pak automaticky nasazují v síti … Když vývojář navrhne upgrade protokolu, může připojit fakturu, která bude vyplacena jejich adresa po schválení a zahrnutí jejich upgradu. “

Není divu, že díky efektivnímu a demokratickému procesu správy, Společnost Tezos se definuje jako „bezpečná, upgradovatelná a vydrží“ platforma, která „zůstane nejmodernější dlouho do budoucnosti“ – platforma, do které se vyplatí investovat.

Co je XTZ?

Nativní kryptoměna Tezosu je XTZ nebo tez. Jinými slovy, tez je definován jako token utility používaný pro ekosystém Tezos. V době psaní, existují 750 982 516 XTZ v oběhu.

Upozorňujeme, že vývojáři neoznámili celkovou částku plánovaného vydání XTZ. I když někteří tvrdí, že nedostatek nedostatku je v investičních sektorech na škodu, vývojáři věří, že tímto způsobem Tezos nikdy nedosáhne svých kapacitních limitů.

Důležitým faktem je, že Tezos měl velmi úspěšnou Initial Coin Offering (ICO), která začala 1. července 2017. Věřte tomu nebo ne, bylo získáno celkem 65 681 BTC a 361 122 ETH v hodnotě 232 milionů $ v té době.

Přes jeho úspěch se však uvolnění Tezosu zpozdilo kvůli právním sporům mezi investory a zakladateli ohledně neregistrovaných cenných papírů.

Cena XTZ přesto mezi říjnem 2019 a únorem 2020 dramaticky vzrostla:

cenový graf tezos

Zdroj: CoinMarketCap

Dobrou zprávou je, že je možné nakupovat XTZ z renomované platformy, jako je eToro.

Je Tezos dobrá investice?

Ano, samozřejmě, Tezos XTZ je a dobrá investice. Zejména pro investory, kteří se cítí zapálení pro jeho demokratický a decentralizovaný přístup. Ačkoli Tezos je relativně nová kryptoměna

Díky své jedinečné struktuře a flexibilní správě, Tezos je nyní předním konkurentem společnosti Ethereum, NEO a Cardano při zavádění decentralizovaných aplikací (dApps) a inteligentních smluv.

Kromě toho Tezos využívá likvidní mechanismus konsensu proof-of-stake (upgrade delegovaného systému proof-of-stake) a vícejazyčný přístup (imperativní a funkční) k zajištění flexibility i bezpečnosti.

Tato strategie také zvyšuje rychlost transakcí, přičemž XTZ je schopen provést přibližně 1 000 transakcí za sekundu.

S mírou vkladů přes 80% rozloženou na 13 000 delegátorů a 450 validátorů je Tezos jednou z nejvíce decentralizovaných platforem. Proto bude Tezos pravděpodobně i nadále zvyšovat popularitu, zvláště pokud projekty decentralizovaného financování (DeFi) a kryptoměny proof-of-stake dokáží způsobit další trh kryptoměn.

Přitahují investory nejen jeho místní samosprávné vlastnosti a neustálý rozvoj; pokračující pozitivní finanční vývoj XTZ je dalším faktorem, díky kterému vyniká Tezos.

V době psaní tohoto článku, podle CoinMarketCap, Tezos je na žebříčku # 18 a má tržní kapitalizaci 1 898 382 096 USD.

Zvažovali byste investování do Tezos XTZ?

investujte do tezos

Kolik by Tezos mohl být hoden?

Přestože je Tezos vhodným aktivem pro budoucnost investování do kryptoměny, tvorba cenových předpovědí je spekulativní. Nezapomeňme, že nikdo nemůže předvídat budoucí cenu kryptoměn.

Ceny závisí na různých faktorech, jako je nabídka a poptávka, technické inovace, krypto zprávy, a tržní sentiment.

Zatímco jeho budoucí růst závisí na technologických inovacích a podpoře, měli bychom se také podívat na minulá data, abychom mohli předpovídat ceny. Díky špičkovým úrovním téměř 300% v roce 2019 se společnost Tezos stala atraktivní investicí a zázrakem kryptoměn.

Faktem je také to, že se společnosti Tezos podařilo přežít medvědí trh vyvolaný probíhající pandemií a pomalu se zotavuje z globální zdravotní krize.

Když se ohlédneme zpět, Tezos začal také jako vysoce postavený podnik, což je obrovská výhoda ve finančním sektoru. Jak uvádí CoinDesk, v roce 2020 francouzská Societe Generale plánovala zaměstnat Tezos pro experimentování s digitální měnou centrální banky. Velké burzy a vlivní investoři, jako jsou bratři Winklevossové, také podporovali Tezos.

Ve skutečnosti dosáhl Tezos v roce 2020 nových maxim. Statistiky ukazují, že XTZ 12. února 2020 dosáhla 3,24 USD – což je 25% nárůst během pouhých 24 hodin, což z Tezosu dělá jednu z nejrychleji rostoucích blockchainových sítí a nejvýnosnějších top 20 krypt , podle CoinMarketCap.

Výhled pro Tezos je také pozitivní. Podle některých optimistických předpovědí poskytnutých WalletInvestorem může být XTZ dlouhodobě ziskovou investicí. Na základě jejich předpovědi, pokud dnes někdo investuje 100 $, může za pět let získat výnos +352,73%.

Podle předpovědí poskytnutých společností DigitalCoinPrice může Tezos do roku 2026 dosáhnout 8,83 USD a v příštích šesti letech dokonce dosáhnout 10 USD.

Coinpedia jde o krok dále a naznačuje, že Tezos může v příštích pěti letech dosáhnout ceny 20 $, což potenciálně z dlouhodobého hlediska činí Tezos ziskovou investicí.

Investuje do společnosti Tezos riskantně?

Investice do Tezosu a jakékoli jiné kryptoměny může být riskantní.

Navzdory potenciálu Tezosu a jeho inovativnímu řízení v řetězci jsou ceny kryptoměny vysoce volatilní a spekulativní, takže investoři by měli postupovat s náležitou péčí.

Neexistuje 100% bezpečná investice, takže nikdy neriskujte víc, než si můžete dovolit prohrát. Nejlepší způsob, jak investovat do Tezosu, je rozdělit částku, do které investujete pohodlně.

Odborníci navrhují investovat do kryptoměn pouze zhruba 5%, abyste diverzifikovali své portfolio, a to podle důležitého pravidla: nikdy neriskujte více než 1% svého účtu na jednom obchodu.

Mám investovat do Tezosu?

investujte do tezos

Tezos je mince, kterou stojí za zvážení. Ačkoli investování do kryptoměny není bez rizika, investování do Tezosu se vyplatí sledovat. Jednoduše proto, že Tezos má velký a rostoucí ekosystém a řadí se na 18. místo v sektoru kryptoměn!

Po analýze profilu rizika a výnosů společnosti Tezos byste se měli rozhodnout, zda máte zájem o denní obchodování nebo dlouhodobé investování, vytvořit efektivní strategii a otevřít si účet u renomované burzy, jako je eToro.

Nezapomeňte na to s přípravkem Tezos, pasivní příjem můžete získat také sázením.

Mějte na paměti, že nemusíte dát všechna svá vejce do jednoho košíku, takže diverzifikujte své portfolio a prozkoumejte další silná aktiva, jako jsou bitcoiny, etherea, zvlnění a EOS.

Zde bychom měli poznamenat, že kryptoměny (zejména ty, které přežily medvědí trh roku 2018) jsou obvykle podhodnoceny ve srovnání s jinými investicemi, ale mohou to být vysoce ziskové investice.

Kdo by měl do svých portfolií zahrnout Tezos XTZ?

Ve skutečnosti může být Tezos dobrou investicí pro:

  • Obchodníci s krypto dnem: Jako každé jiné kryptoměny, i Tezos je skvělým obchodním aktivem dne a stal se jednou z největších sázek na základě volatility.
  • Dlouhodobí investoři: Vzhledem k jeho pozitivní budoucnosti, podle některých zdrojů, dělá Tezos také skvělou dlouhodobou investici.
  • Finanční instituce: Protože společnost Tezos umožňuje tokenizaci skutečných cenných papírů a byla přijata velkými finančními institucemi, není divu, že má velký finanční potenciál. Některé z společnosti připravují na zavedení svých vlastních tokenů na Tezos Dalma Capital, tZERO, Alliance Investments a BTG Pactual.
  • Kryptoměnoví nadšenci: Protože je společnost Tezos schopna se automaticky a demokraticky aktualizovat prostřednictvím svého „meta-konsensu“, jedná se o cenný přínos pro kryptokokové nadšence i pro ty, kteří věří v budoucnost decentralizovaného financování.

Nakonec neexistuje žádný univerzální přístup v investování do kryptoměny, takže byste měli sami rozhodnout, zda je investování Tezos pro vás nebo ne. Záleží na vašich cílech, znalostech a odborných znalostech; vždy věnujte náležitou péči.

Připraveno k nákupu Tezos XTZ?

investujte do tezos

Investice Tezos vysvětleny – Klíčové body

  • Tezos je jednou z nejrychleji rostoucích kryptoměn; v době psaní tohoto článku je Tezos na 18. místě v krypto sektoru.

  • Tezos je definován jako open-source platforma založená na blockchainu, kterou lze použít k provádění transakcí typu peer-to-peer a inteligentních smluv.
  • Cílem společnosti Tezos je nejen decentralizovat finanční sektor, ale také poskytovat pokročilá infrastruktura, kde mohou uživatelé hlasovat o upgradech, aniž by riskovali výskyt hard forku.
  • Vzhledem k jeho demokratické povaze není žádným překvapením, že společnost Tezos měla působivé ICO – bylo vybráno celkem 65 681 BTC a 361 122 ETH v hodnotě 232 milionů USD v té době.
  • XTZ je nativní kryptoměna na blockchainu Tezos, přičemž jedna se obchoduje za $ 2,53.
  • Ačkoli je investování do kryptoměny rizikovým finančním podnikem, podle některých cenových předpovědí může být Tezos dlouhodobou ziskovou investicí, která může v příštích několika letech dosáhnout 20 $ za minci.

eToro – investujte do Tezosu, kupte XTY s provizí 0%

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Pokud vás bavilo číst náš článek Je Tezos dobrá investice & Mám investovat do Tezosu sdílejte je prosím s dalšími investory do kryptoměny a nadšenci blockchainu.

Časté dotazy

Jaký je účel Tezosu?

Tezos je platforma založená na blockchainu, jejímž cílem je usnadnit přeshraniční platby a vytvářet inteligentní smlouvy a aplikace tím, že eliminuje potřebu třetích stran. Je to také platforma, která usnadňuje formální ověření zlepšením bezpečnosti; platforma, která poskytuje demokratickou infrastrukturu, kde mohou uživatelé hlasovat o změnách, aniž by riskovali výskyt hard forku.

V čem je Tezos jedinečný?

Skutečnost, že Tezos umožňuje uživatelům účastnit se rozhodování, je nejvíce jedinečným aspektem Tezosu. Jak je uvedeno výše, Tezos je samočinně se měnící a demokratická blockchainová platforma, která se může aktualizovat bez výskytu hard forku a poskytuje flexibilitu a bezpečnost současně.

Je Tezos lepší než Ethereum?

Pokud jde o tržní kapitalizaci, Ethereum si vede lépe než Tezos, přičemž mnoho kryptoinvestorů tvrdí, že Ethereum je králem inteligentních kontraktů a skutečným konkurentem bitcoinů. Zároveň můžeme říci, že Tezos je z hlediska technologie lepší než Ethereum. Tezos je kryptoměna, která využívá delegovaný konsensus o důkazu o podílu (DPoS) nebo takzvaný likvidní důkaz o podílu, což ho činí robustnějším než současný stav vytváření nového Etherea. Kromě toho vědci tvrdí, že Tezos je decentralizovanější a transparentnější než jiné blockchainy DPoS.

Kolik potřebujete na pečení Tezos?

Abyste mohli začít péct, potřebujete rolku Tezosu. Původně byl každý hod 10 000 XTZ, ale potřebná částka byla snížena na 8,00 XTZ, aby bylo hlasování přístupnější a decentralizovanější. Pokud nemáte dostatek kapitálu, můžete svůj podíl delegovat na pekaře, který bude náhodně vybrán z jiných pekařů.

Je pečení Tezos ziskové?

Ano, pečení Tezosu může být ziskové. Podle údajů poskytnutých Messari je výnos pro vsazování Tezosu vyšší než podobné mince. Kromě toho nabízí společnost Tezos nejvyšší výnosy ve srovnání s jinými kryptomaty PoS, a to na více než 7,3% ročně. Není žádným překvapením, že Tezos je jedním z nejvíce vsazených aktiv, přičemž uživatelé pečení XTZ ve výši 495 milionů USD nebo 75% jeho aktuální nabídky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me