Které kryptoměny budou mít nejlepší výsledky v roce 2021?

Podle kryptoměn jsou bitcoiny, cardano a ethereum nejvýkonnější kryptoměny v roce 2021.

Díky tomu, že bitcoiny dosáhly svého historického maxima, byl rok 2020 pro trh kryptoměn vynikající. Věříme však, že rok 2021 bude pro rok 2021 ještě lepší. Globální trhy během pandemie nesmírně utrpěly, což přimělo lidi, aby se obrátili na kryptoměny jako na bezpečné útočiště. I když se ekonomické zhroucení zlepšilo a bude se zlepšovat i v roce 2021, věříme, že kryptotrh má prozatím dostatečnou býčí dynamiku, aby se udržel a dokonce prospíval, když se vydáme do nového roku.

2020 – rok, kdy zářily trhy s kryptoměnami

Rok 2020 byl pro kryptoměny rokem, který si musíme pamatovat. Po medvědím cyklu roku 2018 a konsolidaci roku 2019 se tentokrát podnikání rychle rozvíjelo. Globální trh s kryptoměnami explodoval z 193 miliard na 566 miliard. Za tímto téměř 300% nárůstem byly tři hlavní faktory.

  • Za prvé, jak jsme již zmínili, lidé mají tendenci pohlížet na kryptoměny jako na bezpečné útočiště. To mu pomohlo získat nesmírné ocenění a důvěryhodnost uprostřed hospodářského kolapsu.
  • Rozšířením prvního bodu se institucionální investoři rozhodli investovat více do kryptoměn, aby si zajistili a rozšířili své bohatství.
  • Revoluce DeFi přinesla do kryptosystému bezprecedentní případy použití a užitečnost.

Podívejme se tedy na pět kryptoměn, u nichž se očekává, že v roce 2021 budou i nadále růst.

5 nejvýkonnějších kryptoměn v roce 2021:

1. Bitcoin

2. Cardano

3. Ethereum

4. Tezos

5. Binance Coin

# 1 Bitcoin bude vládnout roku 2021

Bitcoin je právě teď oficiálně na nezmapovaném území. V době tisku se bitcoin prolomil kolem úrovně 22 500 USD a je na dobré cestě k 30 000 USD.

Tady je děsivá část.

I ti nejkonzervativnější analytici předpovídají, že BTC dosáhne v roce 2021 minimálně 30 000 USD. Ti optimističtější doufají, že BTC dosáhne 100 000 USD do konce roku 2021. Bez ohledu na to to znamená, že BTC by rozhodně mělo být na vrcholu vašeho nákupního seznamu právě teď. Vzhledem k tomu, že instituce v průběhu času nakupují obrovské bloky na BTC, bude tato nadcházející „nabídka krize“ důležitým faktorem, protože poptávka po špičkové kryptoměně jde přes střechu.

Přečtěte si více: Bitcoinová cenová analýza pro rok 2021 (hloubková kontrola)

# 2 Cardano je ve hře černý kůň

Za poslední rok došlo k masivní poptávce po aplikacích DeFi, což způsobilo značné napětí na blockchainu Ethereum. Proto vývojáři vždy hledají alternativu k Ethereum. Možným řešením by mohlo být Cardano.

Cardano v současné době přechází do své třetí vývojové fáze s názvem „Goguen“. V této fázi bude Cardano aktivně pracovat na integraci a decentralizaci inteligentních smluv. V této fázi budou smlouvy ADA podporovat určité podmínky, například přimět uživatele držet tokeny po pevně stanovenou dobu k dokončení smlouvy.

ADA vzrostla z 0,032 USD na 0,17 USD a vzrostla o >500% po celý rok 2020. Pokud Cardano dosáhne hybnosti DeFi, může dokonce dosáhnout 1 $.

# 3 Ethereum bude mít silný rok 2021

Ethereum bude pokračovat ve svém nárůstu v roce 2020 a bude se pohybovat do roku 2021, a to hlavně díky upgradu Ethereum 2.0 a je lídrem platformy DeFi. Dalším důležitým faktorem, který by měl zvýšit cenu ETH, je institucionální zájem. Skupina Chicago Mercantile Exchange (CME) ve skutečnosti oznámila své plány na zahájení futures ETH pro své institucionální investory. Ta bude spuštěna v únoru 2021. To by mohlo ETH posunout na 1 000 $.

# 4 Tezos je další skvělá alternativa DeFi

V roce 2020 získal Tezos na svém ocenění celý dolar, když se zvýšil z 1,34 na 2,33 USD. Používá algoritmus delegovaného proof-of-stake (DPoS), který mu umožňuje být mnohem škálovatelnější a flexibilnější. Spolu s tím společnost Tezos nedávno snížila své poplatky za chytrý smluvní plyn o 75% prostřednictvím upgradu Delphi. Díky tomu by měl být DeFi přátelštější a lákavou platformou pro vývojáře.

# 5 Binance Coin se může stát nejpoužívanější mincí v kryprostoru

Binance Coin se v průběhu roku 2020 více než zdvojnásobil a vzrostl z 13,60 USD na 30,50 USD. Můžeme očekávat, že cena v průběhu roku 2021 značně vzroste, a to z jednoho prostého důvodu – jeho spojení s Binance.

Binance je jednou z nejpopulárnějších burz na světě. Za posledních 24 hodin dosáhl Binance ohromujícího objemu obchodování 12 miliard dolarů. Jak se kryprostor zvětšuje, zažije Binance obrovský příliv nových uživatelů, což by také řídilo využití BNB přes střechu. To znamená, že BNB může být na cestě k monstróznímu roku 2021. Dávejte pozor na tuto minci.

Přečtěte si více:

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Kryptoměny nakupujte, sledujte a vyhýbejte se jim

Co je 10 nejpopulárnějších kryptoměn ve Velké Británii?

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me