Může být Tezos milionářem?

Společnost Tezos zaznamenala od začátku roku značný rozvoj, přičemž platforma učinila několik oznámení, jako je připojení společnosti Tezos k OpenSea, příchod StablyUSD a upgrade Edo. Je tedy Tezos ideální investicí do roku 2021? Můžeme předpokládat, že Tezos může být investicí milionáře? Na cenu Tezosu by mohlo mít vliv několik faktorů, ale pojďme se rychle podívat na to, jaké faktory by mohly mít na Tezos vliv a zda se skutečně jedná o investici, která by mohla úplně změnit bohatství investorů.

V současné době Tezos zažívá exponenciální růst díky masovému přijetí a příchozímu vývoji a předpokládá se, že dosáhne rekordní cenové hladiny.

Takže co je Tezos?

Stejně jako Ethereum, i Tezos je chytrá smluvní platforma, která funguje prostřednictvím procesu známého jako "on-chain model řízení." Tento model umožňuje společnosti Tezos implementovat jakoukoli změnu nebo upgrade blockchainu, aniž by bylo nutné automaticky podstoupit hard fork.

Hard fork occurs when developers cannot reach a konsenzus o změnách nebo akcích, které je třeba implementovat na blockchainu, což vede k rozdělení blockchainu. Automatizovaná implementace změn na Tezosu je podstatnou výhodou, kterou má oproti jiným kryptoměnám.

Společnost Tezos, která byla vydána v roce 2018, umožňuje každému jednotlivci, který vlastní kryptoměnu Tezos XTZ, hlasovat o jakýchkoli změnách pravidel platformy nebo o jakékoli akci podniknuté na této platformě. Jakmile uživatelé hlasují a je dosaženo shody ohledně nových pravidel, Tezos automaticky zahájí aktualizaci a zajistí implementaci nových pravidel. Tím je zajištěno, že blockchain Tezos nemusí podstoupit tvrdý rozjezd a také je zajištěno, že o budoucím směru, kterým se projekt bude ubírat, bude rozhodnuto demokraticky.

Je investicí společnosti Tezos?

je tezos dobrá investice

Abychom odpověděli na tuto otázku, podívejme se na to, jak si Tezos vedl za posledních několik měsíců, a podívejme se na faktory, které by mohly potenciálně ovlivnit cenu. Od začátku nového roku zaznamenala cena Tezosu vzestupný trend, i když existovala určitá míra volatility. Při ceně 1,96 USD 3. ledna 2021 cena vyskočila do 10. ledna 2021 na 2,84 USD, což téměř zdvojnásobilo cenu. Do 23. ledna cena dosáhla 3,21 USD a do 14. února se cena vyšplhala až na 5,20 USD.

Je jasné, že Tezos jde jen jedním směrem, a to je nahoru. Platforma má několik výhod oproti jiným gigantům, jako jsou Cardano, Ethereum a EOS. Jaké jsou tedy faktory, díky nimž by se tento altcoin stal milionářem? Investoři se do Tezosu hrnou už několik měsíců, podívejme se tedy, o co jde.

Podívejte se na: Cenové předpovědi Tezos – Kolik XTZ bude stát v roce 2021 a dále?

investujte do tezos

Faktory, díky nimž může být Tezos milionářem:

1. Tezos je víc než jen kryptoměna.

Tezos je škálovatelná platforma, která běží na inteligentních kontraktech. Investoři se domnívají, že protože Tezos je více než jen kryptoměna a má několik případů použití, má značný růstový potenciál. Proto se investoři shromažďují v Tezosu.

Může být použit v několika podnicích a průmyslových odvětvích, včetně herního průmyslu, jednoho z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví na světě.

2. Self Amending Blockchain

Tezos je samočinně se měnící blockchain; což znamená, že vývojáři mohou implementovat upgrady a změny na Tezos, aniž by se blockchain musel rozdělit na dva samostatné blockchainy. Protože o změnách rozhoduje jejich hlasování, eliminuje potřebu hard forku blockchainu.

3. Liquid Proof-of-Stake Mechanism and a Unique Governance Process

Společnost Tezos používá jedinečný a inovativní proces řízení nazvaný "Pečení." Tezos popisuje pečení jako akt podepisování a publikování bloků na Tezosově blockchainu. Aby se uživatelé mohli zúčastnit procesu pečení, musí složit kauci a vklad 8000 XTZ.

Pečení je vynikající způsob, jak mohou uživatelé vydělávat odměny a generovat příjmy, což z nich činí výhodu investovat do XTZ. Společnost Tezos také spojila tradiční Proof-of-Stake a delegovanou Proof-of-Stake, což umožnilo pekařům, kteří se účastní mechanismu konsensu, generovat odměny a přispívat do sítě.

4. Hodnota mezi investory

Tezos je v komunitě investorů cenným aktivem díky své neustálé inovaci. Zajistila několik významných investic od společností, jako je PolyChain Capital. Tezos také uzavřel partnerství s několika finančními institucemi, včetně přední brazilské banky Banco BTG Pactual. Investor rizikového kapitálu Tim Draper také podpořil společnost Tezos a investoval do ní.

5. Velká a stále rostoucí komunita

Jednou z nejvýznamnějších výhod Tezosu je, že tým za platformou nabízí vývojářům granty na studium a vylepšování platformy. Tezos aktivně spolupracuje s Kingsland University na školení těch, kteří se zajímají o XTZ.

Všechny tyto faktory mají pozitivní vliv na cenu přípravku Tezos.

Nenechte si ujít: Co bude pohánět cenu Tezosu v roce 2021?

Nová oznámení a Edo

Od začátku roku vydal Tezos několik oznámení, která poslala vlnu pozitivity napříč komunitou investorů.

Tezos oznámil, že StablyUSD se dostal do blockchainu Tezos. Dříve byl na Ethereum vydán StablyUSD.

Integrovaný mechanismus společnosti Tezos umožňuje vývojářům implementovat nové funkce a funkce na platformu, aniž by byla ohrožena dlouhodobá stabilita. Stabilně se také rozhodl zahájit USDS na Tezosu kvůli rostoucí ceně plynu na Ethereu.

Tezos také oznámil, že se připojil k OpenSea, největšímu trhu NFT a burzovním platformám. NFT od začátku roku prudce vzrostla a OpenSea dominuje prostoru NFT s více než 30% podílem na objemu.

Nejdůležitějším vývojem pro Tezos byl úspěšný upgrade na Edo. Toto je pátý upgrade Tezosu za poslední dva roky a je nejambicióznějším a nejvýznamnějším upgradem na Tezos. Edo přidává několik nových funkcí, opravy chyb, vylepšení výkonu a spotřeby plynu. Úplný seznam změn, které Edo přináší, najdete tady.

Připraveni investovat Tezos XTZ?

investujte do tezos

Will Tezos se tedy stane milionářem?

Tezos má oproti jiným kryptoměnám několik výhod, což vede odborníky k přesvědčení, že má potenciál být velmi výnosnou investicí. Některé předpovědi uvádějí, že investice do společnosti Tezos by v příštích pěti letech přinesla návratnost přes 300%, takže si představte, kolik by vaše investice do společnosti Tezos stála, kdybyste investovali dnes.

Předpokládá se, že Tezos poroste, pokud dokáže splnit své sliby a je schopen vyvinout stabilní uživatelskou základnu. Můžeme s jistotou říci, že Tezos by se mohl stát milionářským výrobcem.

V současné době má Tezos tržní kapitalizaci 3,77 miliard dolarů, což z něj činí jednu z největších kryptoměn podle tržní kapitalizace. Tezos si za posledních několik měsíců vedl výrazně dobře, dokonce lépe než většina ostatních kryptoměn. Jak si Tezos získává větší uznání a vidí masové přijetí, cena Tezosu se výrazně zvýší.

Závěrečné myšlenky

Se značným růstovým potenciálem není pochyb o tom, že Tezos je investicí, která stojí za zvážení. Tezos jako investiční aktivum získává popularitu mezi investory. Jako dlouhodobá investice má Tezos potenciál stát se milionářem, přičemž někteří analytici předpovídají návratnost více než 300% za 5 let.

Cena Tezosu vzrostla v roce 2021, protože přitahovala zájem nadnárodních společností a finančních institucí. Investice do kryptoměn však přicházejí s vlastní sadou rizik, takže byste měli být při výzkumu extrémně důkladní.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Tezos XTZ

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me