Mohl by být bitcoin milionářem?

Tady je to, co potřebujete vědět po dosažení ceny BTC 50 000 $

Bitcoin byl pro své první investory nejlepším hráčem. Je příliš pozdě na to skočit?

Když to píšeme, cena bitcoinu se obchoduje na zhruba 50 000 USD za minci. Mohli byste dnes proměnit skromnou investici do bitcoinů na milion dolarů?

Pojďme to zjistit.

Milionová investice

Obvykle bychom viděli, zda by se investice v hodnotě 10 000 USD do bitcoinu mohla postupem času změnit na 1 milion USD. Ale pro toto srovnání použijeme minulý výkon bitcoinu jako měřítko. Pokud jste si koupili mince za cenu 1 000 $ v únoru 2017 a prodali jste je na historicky nejvyšší hodnotě 50 000 $, vaše bitcoinová investice by měla hodnotu 500 000 $. Jinými slovy, v roce 2017 byste si koupili 20 mincí, abyste byli dnes milionářem.

Podle Stock-to-Flow (S2F), systému predikce cen bitcoinů, BTC / USD dosáhne 100 000 $ do prosince 2021. Analytik Mike McGlone z Bloomberg si stanoví cíl 70 000 $ v roce 2021 a 180 000 $ za bitcoin v roce 2022.

Analytici Citi předpovídají cenu bitcoinu na úrovni 300 000 USD na samém konci roku 2021. Citigroup rovněž svým institucionálním klientům sdělila, že vidí potenciál, že cena bitcoinu do konce roku 2021 vzroste až na 318 000 USD.

Kryptoměna je skutečně ztělesněním nových peněz. Bez ohledu na to, jaké máte důvody pro investování do blockchainu, je to na konci dne zajistit si bohatou budoucnost. Vzhledem k vlně nových a pokročilejších digitálních měn, které se dostanou na trh, musí investoři stále slyšet, zda by bitcoin mohl být milionářem?

Jednou král, vždy král. Bitcoin, „král kryptoměn“, se skutečně vznáší do dalších výšek. K těžbě zbývá něco přes 2,5 milionu bitcoinů. Jako jedna z nejobchodovanějších kryptoměn a krátkodobě zajišťující likviditu je bitcoin vždy významnou možností, která svítí na radaru investora. Díky téměř 61% podílu na celkové tržní kapitalizaci kryptoměny by bitcoiny mohly být vaší zlatou branou do budoucnosti milionáře. Otázkou je, zda mohou bitcoiny udržet svůj růst i v nadcházející budoucnosti?

Kde dnes stojí cena bitcoinu

Než se dostaneme k věčné otázce, může být bitcoin milionářem? Nejlepší je vidět, co Bitcoin připravuje letos a v dohledné budoucnosti. Prvním je jeho nezastavitelný růst s historicky vysokou mírou 50 341,10 USD 16. února 2021 se zdá být rokem, kdy bitcoin vyroste do mýtických výšin. V době psaní tohoto článku BTC neustále flirtuje s psychologickou úrovní 50 000 $.

I dnes bitcoin vede balíček kryptoměn jako jeden z nejlepších kryptoměn s vysokou tržní kapitalizací, uživatelskou základnou a popularitou. Cena bitcoinu se od 28. ledna zvýšila z 30 300 na 48 500 USD a na celkovém ocenění získala téměř 18 200 USD. Mince má světlou budoucnost a je tu, aby na chvíli zůstala s investicemi od všech těch velkých zbraní, jako jsou PayPal, Square a Tesla.

Co vše nabízí bitcoiny?

Dnes mnoho institucionálních investorů a společností také nakupuje bitcoiny a investuje značnou část svého jmění na kryptotrh. Například Michael Saylor, zakladatel a generální ředitel společnosti MicroStrategy, investoval velkou částku s tím, že sází na budoucnost své společnosti na bitcoiny. Jeho společnost si na pětileté dluhopisy půjčila téměř 650 milionů dolarů, přičemž se v budoucnu hodlá dostat hluboko na kryptotrh. Podobně Tesla také investovala do bitcoinu 1,5 miliardy dolarů, což podpořilo tuto poslední rally.

Ekosystém bitcoinů prochází s využitím Lightning Network několika změnami. Síť Lightning, která závisí na základní technologii blockchainu, používá nativní skriptovací jazyk smart-contract, který umožňuje vysokou škálovatelnost a okamžité transakce. S využitím této sítě bude implementace bitcoinu v decentralizovaných aplikacích a platformách elektronického obchodování bezproblémová a rychlá.

Kromě online obchodování se dnes bitcoiny stále častěji používají jako prostředek směny po celém světě. Na celém světě existuje téměř 500 bitcoinových bankomatů s více než 15 100 podniky, které přijímají bitcoiny jako platební režim. Díky bitcoinovým hrám, platbám za soukromé lety, jako je účet bitcoinu Jetfly společnosti Privatefly, a několika dalším technologickým pokrokům šíří bitcoin své pobočky po celou dobu. To pomáhá investorům vyčistit mlhu kolem, protože bitcoin je tu, aby rostl a stoupal k maximům po poměrně dlouhou dobu.

Přečtěte si více: Proč v roce 2021 vybuchnou bitcoiny

Mohl by tedy být bitcoin milionářem?

Při takovém vzestupném běhu by bitcoiny mohly v průběhu času určitě vytěžit více než několik milionářů. Vzhledem k trendům na trhu je bitcoin rozhodně nejlepší investiční možností a je skutečně výrobcem milionářů, pokud jde o další dostupné možnosti. Kryptotrh je ale náchylný k náhlým změnám a strategie řízení rizik je vždy dobrá volba.

Bitcoin nikdy nevyjde z módy. Vždy zůstane první a jednou z nejlepších kryptoměn, které mohou nastartovat vaši investiční cestu. Neznamená to, že bitcoinová cesta byla plynulá a stabilní. Na trhu to mělo jízdu na horské dráze. Cena bitcoinů dosáhla v prosinci 2017 maxima téměř 20 000 USD, po kterém následoval celkový kolaps v roce 2018.

Cena bitcoinu se do dnešního dne zvýšila a do ledna 2021 vzrostla na více než 40 000 USD. Dnes je tržní kapitalizace bitcoinu téměř 1 bilion $, což představuje více než 69% celého trhu s kryptoměnou.

Se schválením prvního severoamerického produktu BTC ETF kanadským regulátorem cenných papírů pravděpodobně Bitcoin vyzve k dalšímu institucionálnímu investování. Navíc to může také spustit SEC, aby schválila bitcoinové ETF ve Spojených státech.

Sečteno a podtrženo

Kryptoměny otevřely dveře do zářícího světa života milionářů mnoha investorům a podnikům. Kryptosvět je skutečně neprůhledný a nestálý, ale s dobrou kapitálovou úsporou, výzkumem, strategií a trochou důvěry je snadné prolomit kód a vstoupit do světa tohoto lukrativního obchodu.

Se všemi těmito spekulacemi, trendy a tržními kapitalizacemi je Bitcoin tady, aby zůstal jako první na seznamu oblíbených investorů v příštích několika desetiletích. Mohl by být bitcoin milionářem? Díky vzestupné jízdě, na které jsou v současné době bitcoiny, a veškerému technologickému pokroku v ekosystému BTC je pro investory skutečně zlatým horníkem, kterého je třeba zvážit na dlouhou trať.

eToro – nejlepší platforma pro nákup bitcoinů

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Cena bitcoinu exploduje nad 100 000 $, říká metrický řetězec v řetězci

Predikce ceny bitcoinů

5 důvodů, proč by bitcoin mohl v roce 2021 zdvojnásobit vaše peníze

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me