Obchodování s kryptoměnou v Austrálii – 10 tipů k obchodování s kryptoměnami v Austrálii

Top 10 tipů na obchodování s kryptoměnami v Austrálii

Hledáte tipy na obchodování s kryptoměnami v Austrálii? Ať už chcete začít obchodovat s kryptoměnami v Austrálii, nebo jste již profesionálním obchodníkem, zde na Trading Education jsme pro vás připravili 10 tipů, jak obchodovat s kryptoměnami v Austrálii.

Austrálie důrazně podporuje vývoj kryptoměn a technologii Blockchain

Jaké jsou top 10 tipů na obchodování kryptoměn v Austrálii?

 1. Začněte tím, že se naučíte správně obchodovat s kryptoměnami
 2. Naplánovat
 3. Kryptoměny jsou ve vzájemném vztahu – sledujte stále bitcoiny
 4. Můžete zvážit diverzifikaci
 5. Snažte se být co nejméně emotivní
 6. Vyberte si krypto burzu autorizovanou pro provoz v Austrálii
 7. Zůstaňte informováni o nejnovějších zprávách a událostech ve světě kryptoměn
 8. Uvědomte si, že při investování do kryptoměn v AU musíte platit daně
 9. Nenechte se odradit ztrátami
 10. Někdy pauza

Proč obchodovat kryptoměny s eToro Australia?

Klíčové body

Naučte se obchodovat s kryptoměnami v AU

Austrálie je jednou ze zemí, které mají pozitivní přístup, pokud jde o kryptoměny, protože neprokázala žádné překážky růstu kryptoměn. Kromě toho je Austrálie jednou ze zemí, jejichž vláda podporuje vývoj kryptoměn a blockchainů.

Austrálie důrazně podporuje vývoj kryptoměn a technologii blockchain

Technologie blockchain je celosvětově přijímána nejen ve finančním sektoru, ale i v jiných oblastech. Ve skutečnosti australská vláda trvale podporuje technologii Blockchain. V poslední době oznámili Národní plán blockchainu. Tento plán popisuje a vysvětluje, jak důležitá je technologie Blockchain a jaké výhody bude mít Austrálie z jejího přijetí v různých oblastech. Realizace nového Národního plánu blockchainu během příštích pěti let umožní Australanům růst skutečně důležitých a základních kapacit blockchainu a navíc přilákat nové zahraniční investice a partnerství.

Kromě toho drasticky vzrostla poptávka po zaměstnancích se znalostmi IT v oblasti krypto a blockchainových technologií, protože australská vláda přidělila 800 milionů USD na digitální technologie jako součást plánu obnovy ekonomiky s koronaviry.

Je třeba říci, že se všemi těmito rozhodnutími a událostmi je zřejmé, že Austrálie má jasné a skutečné plány týkající se kryptoměn a blockchainu. Takže ti, kteří již investovali do kryptoměn v Austrálii, jsou krokem s dobou.

Pokud se chcete dozvědět, jak investovat do kryptoměn v Austrálii zde na Trading Education, připravili jsme nejlepší obchodní kurzy, díky nimž je učení se obchodování s kryptoměnami jednodušší a pohodlnější. Zúčastněte se jednoho z kurzů a začněte se učit, jak obchodovat s kryptoměnami v Austrálii. Nikdy není pozdě začít se učit, ale jak se říká, ranní pták dostane červa.

Jakých je 10 nejlepších tipů na obchodování s kryptoměnami v Austrálii?

Lidé vydělali obrovské bohatství obchodováním s bitcoiny a dalšími kryptoměnami. Nyní musíme uznat, že každá investice má své vlastní riziko, ale aniž bychom se o to alespoň pokusili, nemůžeme se nikam dostat. Je také třeba poznamenat, že někteří lidé mají štěstí. Ale štěstí není hlavním faktorem, který určuje váš úspěch, pokud jde o obchodování s kryptoměnami. Nejdůležitější jsou dovednosti.

Vysoce kvalifikovaní obchodníci zřídka dělají chyby, což znamená, že jen zřídka přijdou o peníze, protože znají nejlepší triky a tipy, jak úspěšně vydělat peníze obchodováním s kryptoměnami.

Chceme, abyste byli úspěšní a udělali co nejméně chyb, takže níže pro vás uvádíme deset nejlepších tipů na obchodování kryptoměn v Austrálii.

10 tipů na obchodování s kryptoměnami v Austrálii

1. Začněte tím, že se naučíte správně obchodovat s kryptoměnami

“Pověz mi to a já zapomenu.” Nauč mě a pamatuji si. Zapojte mě a já se učím ”, je citát, kterým Benjamin Franklin popsal význam výukových metod. V obchodování by bylo pro začátečníky hezké získat mentora, který by jim řekl zkratky a zkrátil cestu k úspěchu. V digitálním věku existuje mnoho příležitostí naučit se obchodovat s kryptoměnami.

Existuje mnoho kurzů, ke kterým máte přístup online. Je však nezbytné zvolit kurz, který vás skutečně připraví na výzvy, se kterými se můžete na své obchodní cestě setkat. Tady na Trading Education připravujeme naše studenty na úspěch v obchodování tím, že jim nabízíme nástroje a vysvětlujeme nejlepší způsoby a techniky obchodování prostřednictvím našich dobře připravených obchodních kurzů.

2. Vytvořte plán

„Blázen s plánem se má lépe než génius bez plánu,“ zní jeden z nejslavnějších citátů amerického obchodního magnáta a podnikatele Thomase Boone Pickense. Při obchodování s kryptoměnami musíte mít plán. Trhy s kryptoměnou jsou otevřené 24 hodin denně, ale to neznamená, že byste měli celý den sedět před obrazovkou a snažit se zachytit dobré obchody. Je nutné udržovat své duševní zdraví. Musíme být upřímní; po celý den před obrazovkou nic slavného nesedí. Je to nudné a osamělé. Proto musíte nastavit své obchodní hodiny a vytvořit plán. Nemůžete tam sedět a sledovat grafy, které si přejí zvýšit cenu konkrétní kryptoměny. Vytvořte si plán, vytvořte si vstupní a výstupní body a nenechte se příliš ovlivnit pohyby grafu.

3. Kryptoměny jsou ve vzájemném vztahu – sledujte stále bitcoiny

Na akciovém trhu například korelace znamená, když hodnota obou aktiv jde podobným směrem. Na trhu kryptoměn se to může stát u všech aktiv. Bitcoin, známý jako „Král kryptoměn“, je první kryptoměnou, která byla vydána v roce 2009, čímž ohlašuje začátek kryptoměny. Jako obchodník s kryptoměnou byste měli vždy dávat pozor na cenu bitcoinu, protože ostatní mince korelují s bitcoinem. Když se cena bitcoinu zvyšuje nebo snižuje, často se zvyšuje i cena ostatních coinů.

Bitcoin a ethereum spolu silně souvisí. V listopadu 2019 Skew představil schéma kde se ukázalo, že korelace mezi bitcoiny a etherem byla téměř 90% téměř dva roky. Bitcoin navíc zůstává nejpreferovanější kryptoměnou, kterou investují Australané.

Další čtení:

Top 10 kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021

Kryptoměny nakupujte, sledujte a vyhýbejte se jim

Jak obchodovat s kryptoměnou za 100 $

Top 10 nejdůležitějších kryptoměn jiných než bitcoin

4. Můžete zvážit diverzifikaci

„Vyzkoušejte ne všechny na jedné lodi,“ říká latinské přísloví, což znamená „Nedůvěřujte veškerému zboží jedné lodi“. Přestože hlavní kryptoměny korelují, existuje mnoho dalších, které mají nízkou korelaci. Při investování vždy existuje riziko. Důvodem, proč možná budete chtít diverzifikovat investováním do různých coinů, je lepší správa investičního rizika.

Cena mincí s nízkou korelací má tendenci se pohybovat opačným směrem. Pokud tedy jedné minci poklesne cena, vzroste druhá. Vy jako investor byste měli počkat, až se cena v první řadě zvýší, a ve druhé zřejmě dosáhnete zisku. Pokud dáváte přednost investování do takových coinů, Bata, CanYaCoin a Power Ledger jsou kryptoměny se sídlem v Austrálii.

5. Snažte se být co nejméně emotivní

Emoce jsou běžným nepřítelem obchodníků a zejména začátečníků. Je zřejmé, že každý chce mít zisky, ale emoce způsobily obchodníkům během jejich obchodní cesty značné ztráty. Někteří jedinci jsou citlivější a může na ně více působit hněv nebo strach. Pokud se rozzlobíte, můžete se vrhnout na rozhodování, které by mohlo vést k prodeji nebo nákupu ve špatnou dobu. Ve sféře kryptoměn existuje další fenomén známý jako FOMO – strach ze ztráty. FOMO se obvykle objeví na velkých trzích, když je obchodník vzrušený a nakupuje, poté prodává kvůli strachu nebo úzkosti ve špatnou chvíli. Pokud budete takto postupovat důsledně, můžete být netrpěliví a cyklus se bude stále opakovat. Abyste se vyhnuli FOMO, musíte být trpěliví. Zkušení obchodníci se drží svého plánu, jak jsme již zmínili, a během svých obchodních dobrodružství se nestanou obětí žádných emocí.

6. Vyberte krypto burzu autorizovanou pro provoz v Austrálii

Mnoho kryptoměnových burz funguje tam, ale ne všechny mají oprávnění pracovat v Austrálii. Aby kryptoměnové burzy v Austrálii fungovaly, musí se zaregistrovat v Australian Transaction Reports and Analysis Center (AUSTRAC).. eToro je nejlepší makléřská společnost oprávněná působit v Austrálii. Na eToro můžete investovat do více než 90 kryptoměn a CFD. eToro bylo založeno v roce 2007 a je lídrem v sociální obchodní síti s více než 13 miliony uživatelů po celém světě. eToro vytvořeno eToroX burza v roce 2018, určená výhradně pro obchodníky a nadšence kryptoměn. eToro se pyšní vysokou úrovní zabezpečení, nízkými poplatky a likviditou, kterou nabízejí. Proto je eToro nejlepší volbou pro investice do kryptoměn v Austrálii.

Související: Recenze eToro – platforma sociálního obchodování pro obchodníky a investory

7. Zůstaňte informováni o nejnovějších zprávách a událostech ve světě kryptoměn

Je zcela pochopitelné, že jako obchodník musíte zírat na kryptografické grafy a věnovat pozornost pohybům svíček, ale to nestačí k dosažení nejvyšší úrovně úspěchu. Pomohlo by, kdybyste byli neustále informováni čtením obsahu kryptoměny a sledováním videí a živých streamů souvisejících s kryptoměnou na YouTube. V Austrálii existují weby zcela věnované trhu s kryptoměnami, například cryptonews.com.au, ale mnoho informací získáte také čtením cointelegraph.com, coindesk.com, ccn.com, Forbes, Investopedia atd. Zde na Trading Ve vzdělávání se také snažíme poskytovat nejupřímnější a nejpodrobnější rady ohledně investování do kryptoměn. Naše sekce článků o kryptoměně je nabitá články a analýzami od zkušených autorů a zkušených obchodníků, kteří vám poskytnou maximum, aby vám pomohli na vaší cestě k úspěšnému obchodování s kryptoměnami.

8. Uvědomte si, že při investování do kryptoměn v AU musíte platit daně

Různé země regulují kryptoměny odlišně. V Austrálii jsou kryptoměny zdaněny. Do roku 2017 byly bitcoinové transakce v Austrálii dvakrát zdaněny, ale ve stejném roce odstranila australská vláda tuto bariéru, když se rozhodla považovat kryptoměny za majetek a podléhající dani z kapitálových výnosů (CGT). Se stejným rozhodnutím byly kryptoměny zcela legalizovány, a tak po tomto rozhodnutí může každý investovat bez obav do kryptoměn v Austrálii. S výjimkou daně z kapitálových výnosů spadají další akce v oblasti kryptoměny, jako je těžba nebo sázení, pod pravidelnou daň z příjmu.

9. Nenechte se ztrátami odradit

Na konci dne jsme lidé a děláme chyby. Musíme přijmout, že ne vždy vyhrajeme. Špatné rozhodnutí může vést ke ztrátě. Ale takto se učíte jako obchodník. Musíte se poučit ze svých chyb a nenechat se odradit a stimulovat vztek nebo beznaděj. Jednoduše řečeno, užijte si svou obchodní cestu a berte ztráty jako lekce a součást svého úspěchu.

10. Někdy pauza

Někdy jsme po určitou dobu přetíženi tvrdou prací. Zvláště když mluvíme o obchodování, které je únavné, vyžaduje to spoustu času na obrazovce, pozornost a shromažďování informací. Zvažte tedy někdy odchod ze svého notebooku, grafů, telefonu, Twitteru atd. Může se vám zdát, že vás trhá svět obchodování, a jakmile si uděláte malou přestávku, bude to vypadat, že zažíváte nový svět venku.

Proč obchodovat kryptoměny s eToro Australia?

eToro je nejlepší makléřská společnost v Austrálii. eToro je držitelem australské licence pro finanční služby (AFSL) vydané australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a regulované podle zákona o korporacích (Commonwealth). Na eToro můžete obchodovat s kryptoměnami, komoditami, měnami, indexy a ETF.

Nedávno eToro začalo poskytovat odměny pro kryptoměny Cardano a TRON. Tato nová sázková služba na eToro vám umožní získávat odměny, pokud vlastníte podporovanou kryptoměnu. EToro je navíc jednou z makléřských společností s nejnižšími poplatky na trhu. Je široce používán a uznáván pro svou vysokou bezpečnost a ochranu uživatelů.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu v Austrálii

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Klíčové body

 • Austrálie aktivně podporuje vývoj kryptoměn a technologii Blockchain.
 • Australská vláda v rámci plánu obnovy ekonomiky s koronaviry přidělila na digitální technologie 800 milionů USD.
 • Při obchodování s kryptoměnami je zásadní mít plán a držet se ho.
 • Bitcoin silně koreluje s ethereem.
 • Diverzifikace – investice do mincí s nízkou korelací je metoda, jak lépe spravovat své rizikové investice.
 • Při obchodování se nenechte ovlivnit emocemi, protože můžete dělat nesprávná rozhodnutí.
 • Zůstaňte informováni o nejnovějších krypto zprávách a mějte na paměti, že kryptoměny jsou v Austrálii zdaněny.
 • Poučte se ze svých chyb.

Naučte se obchodovat s kryptoměnami v AU

Musíme znovu zdůraznit, že správné dovednosti a techniky jsou to, co vám poskytuje největší zisky z obchodování s kryptoměnami v Austrálii. Každý může zahájit svou obchodní cestu, ale ti, kteří mají správné informace a nástroje, budou vždy o krok napřed.

Naše kurzy na Trading Education vás naučí nejnovější kryptoobchodní techniky a pomohou formovat vaše obchodní dovednosti. Obchodní vzdělávání neposkytuje pouze obchodní kurzy, ale je to celá obchodní akademie s velkou komunitou studentů, kteří se dychtivě chtějí naučit obchodovat. Staňte se součástí této komunity a začněte obchodní dobrodružství!

Toto bylo deset tipů na obchodování s kryptoměnami v Austrálii, které jsme pro vás vybrali. Určitě doufáme, že vám budou užitečné. Pokud ano, dejte nám lajk a sdílejte tento článek, protože pro někoho jiného může být přínosem také.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me