Předpověď zvlnění ceny

Předpověď zvlnění ceny na roky 2021, 2022, 2025 a 2030

 • Odborníci se domnívají, že společnost Ripple by se mohla v roce 2021 zotavit ze současné cenové úrovně 0,46 USD na 2 USD.
 • Experti na kryptoměny předpovídají, že do roku 2023 by hodnota Ripple mohla dosáhnout 3 $.
 • Někteří odborníci předpovídali, že pokud dojde k přijetí XRP na očekávaných úrovních, mohli bychom vidět, že cena Ripple bude býčí a cena XRM by mohla v roce 2024 vzrůst na 5 $.
 • XRP se mohl vznášet mezi okolím 4–8 $. Většina předpovědí uvádí, že hodnota Ripple bude po většinu roku 2025 někde kolem 6 $.
 • Dlouhodobá predikce cen XRP uvádí, že měna digiatlu by mohla do roku 2030 dosáhnout 17 $.

Kryptoměny jsou stále populárnější, investoři hledají nad rámec bitcoinu a investují do jiných kryptoměn. Ripple je spolu s bitcoiny, ethereem a tetherem jedním z lídrů v oblasti kryptoměny. Společnost Ripple se má stát životně důležitým investičním aktivem a vzhledem k tomu, že kryptoměny budou v roce 2021 zažívat vzestupnou fázi, pojďme se podívat na předpověď ceny zvlnění, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě..

Co je zvlnění?

Ripple je nezisková platforma a kryptoměna vyvinutá společností Ripple Labs. Ripple poskytuje bankám a finančním institucím služby vypořádání plateb v reálném čase a služby směnárny.

Dnes více než 100 společností po celém světě uzavřelo partnerství se společností Ripple, která platformu využívá pro své rychlé a bezproblémové transakce. XRP, domácí kryptoměna Ripple, je třetí největší měnou z hlediska tržní kapitalizace.

Primární funkcí XRP je poskytovat likviditu bankám a usnadňovat přeshraniční transakce, ačkoli si XRP mohou koupit i jednotlivci. Všechny tokeny XRP jsou předem vytěženy a Ripple Lab kontroluje, kdy jsou vydány nové coiny. V oběhu je 39 miliard XRP a Ripple Lab pravidelně vydává nové mince, aby udržel oběh.

Transakce na platformě Ripple nejsou omezeny na XRP. Platforma také podporuje tradiční měny, jako je dolar, euro, jen, libra a další kryptoměny. Ripple funguje jako zprostředkovatel směnárny a také jako zpracovatel plateb. Ripple přináší technologii blockchainu do odvětví přeshraničních plateb a konkuruje platformám jako Swift a ACH.

Historie zvlnění

Ripple vstoupil na trh za 0,0058 USD a tuto cenu udržel. Cena společnosti Ripple zaznamenala pohyb v březnu 2017, kdy mince vyskočila na 0,03 USD. Kryptoměna v květnu dále vzrostla na 0,2 USD. Tento skok v ceně byl podpořen zprávou o partnerství Ripple s Bank of Tokyo.

Cena společnosti Ripple po většinu roku 2017 stále kolísala, než se vydala na vzestupnou trajektorii, v souladu s růstem bitcoinů. Díky rally bitcoinů v roce 2017 se shromáždily také kryptoměny jako Ripple. Výsledkem bylo, že cena Ripple vzrostla na 1 $ a v lednu 2018 překročila 3 $, což téměř překročilo 3,50 $.

Po tomto shromáždění však Ripple zaznamenal výrazný pokles hodnoty, který klesl na 0,07 USD a poté opět vzrostl na 1 USD. Měna v dubnu klesla na 0,5 USD a stále klesala, dokud se cena nestabilizovala na 0,26 USD. Uvolnění xRapid vidělo, že Rippleova cena opět stoupala. Kryptoměna se až do listopadu pohybovala kolem hranice 0,5 USD a poté klesla na 0,28 USD. V květnu došlo k dalšímu oživení společnosti Ripple, která vzrostla na 0,45 USD. V současné době se Ripple obchoduje kolem 0,46 USD. Podle naší predikce zvlnění ceny se uvádí, že hodnota XRP v příštích několika letech poroste.

Analýza zvlnění ceny

XRP byl za poslední tři měsíce relativně konzistentní, s několika cenovými skoky.

XRP vzrostl z 0,44 USD na 0,69 USD dne 25. listopadu 2020. Měna zůstala mezi 0,52 USD a 0,69 USD až do 22. prosince 2020, poté klesla na 0,26 USD. Ripple nemohl překročit hranici 0,32 USD až do 30. ledna 2021, kdy hodnota měny vzrostla na 0,50 USD.

Tuto rally lze připsat davové pumpě, kterou GameStop zažil. Cena Ripple vyskočila o 56%, podporována členy skupiny Telegramů s názvem Koupit & Držet. Tento skok v ceně Ripple vymazal ztráty utrpěné, když měna klesla z 0,55 $ na 0,20 $. V současné době se Ripple obchoduje za 0,46 USD a očekává se jeho další růst.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2021

Společnost Ripple uvedla, že plánuje vytvořit platební systém, který by banky mohly použít k převodu finančních prostředků na mezinárodní i domácí úrovni. Ripple oznámila partnerství s několika bankami a finančními institucemi, jako jsou JP Morgan, HSBC Holdings, Banco Santander, Mizuho Financial Group a MoneyGram. HSBC Bank Limited se také připojila k síti Ripple v srpnu 2020.

Ripple se umístil jako alternativa k platebnímu systému SWIFT. Zpráva oficiálního fóra měnových a finančních institucí (OMFIF) uvádí, že technologie DLT, na které XRP působí, by mohla řešit klíčové problémy bankovního sektoru. Zpráva také uvádí, že banky mohou nahradit SWIFT a místo toho použít fond XRP, což činí transakce efektivní a rychlé.

Moody’s také uvedl, že Ripple má v plánu spoustu plánů. Když síť naváže partnerství s více bankami a finančními institucemi, odborníci se domnívají, že Ripple by se mohl dostat ze své současné cenové úrovně 0,46 USD na hranici 2 USD nebo dokonce více, pokud bude existovat trvalý institucionální zájem.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2022

Predikce ceny Ripple uvádí, že Ripple se na začátku roku 2022 bude obchodovat za 0,55 USD. Odborníci však předpovídají, že Ripple by se mohl na konci roku 2021 zotavit, pokud by institucionální zájem mohl tuto prognózu ovlivnit. Očekává se však, že digitální měna bude držet mezi 0,55 a 0,60 USD. Očekává se, že kryptoměna zůstane na této úrovni po většinu roku 2022.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2023

Očekává se, že společnost Ripple zvýší hodnotu během roku 2023. Tým společnosti Ripple má několik projektů, které uzří světlo světa v roce 2023. Síť je také nastavena na partnerství s více finančními institucemi a doufá, že v roce 2023 dojde k významnému přijetí mainstreamem To by mohlo posunout cenu XRP výše, než kdy byla, přičemž odborníci předpovídají, že do roku 2023 by měna mohla dosáhnout 3 $.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2024

Podle naší analýzy a predikce ceny zvlnění by XRP mohlo v roce 2024 tlačit na hranici 5 $. Odborníci na kryptoměny se domnívají, že XRP by se mohla dočkat významného přijetí v roce 2024. Někteří odborníci předpovídali, že pokud k přijetí XRP dojde na očekávané úrovni, můžeme vidět kryptoměnu jděte na býčí útěk a cena Ripple by mohla ještě vzrůst.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2025

Predikce ceny Ripple pro rok 2025 je docela optimistická, přičemž odborníci předpovídají, že XRP se bude pohybovat mezi okolím 4–8 $. Většina předpovědí uvádí, že hodnota bude po většinu roku 2025 někde kolem 6 $. Díky hromadnému přijetí společnosti Ripple by se kryptoměna mohla stát dostupným investičním aktivem, které by mohlo dále zvyšovat hodnotu. Společnost Ripple plánuje uzavřít partnerství s významnými evropskými a latinskoamerickými bankami a propagovat společnosti Ripple i XRP. To by mohlo vést k výraznému zvýšení ceny XRP.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2030

V roce 2030 bude Ripple zaznamenávat výrazný růst, a to díky větší adopci a větším případům použití. Dlouhodobá predikce cen XRP uvádí, že měna by mohla do roku 2030 dosáhnout 17 USD.

Zvlnění cenových předpovědí od nejlepších obchodníků a analytiků v oblasti kryptoměny

Capital.com

Capital.com předpověděl, že XRP bude obchod udržovat průměrnou cenu 0,60 USD v roce 2021. V roce 2022 posune 0,7 USD a uzavře rok kolem 0,80 USD. Predikce cen Capital.com uvádí, že do roku 2025 se Ripple bude obchodovat kolem 1,50 až 3,60 USD

Investiční útočiště

Investment Haven má pro Ripple býčí predikci cen. Platforma tvrdí, že Ripple by mohl v blízké budoucnosti dosáhnout 20 $, pokud XRP uvidí přijetí bankami a dalšími finančními institucemi.

Ripple Coin News

Predikce cen Ripple Coin News uvádí, že cena Ripple bude stabilní v letech 2021-2022. Partnerství společnosti Ripple s finančními institucemi a bankami posune její cenu do roku 2025 na 10 USD.

Moody’s

Moody’s Ripple Price Prediction uvádí, že díky partnerství Ripple s finančními institucemi se Ripple a technologie dočkají většího přijetí, což posune její cenu výše. Moody’s předpovídá, že by se XRP mohlo do roku 2021 vyšplhat až na 2 dolary.

Oracle Times

Predikce Oracle Times uvádí, že Ripple by mohl vzrůst až o 2000%. Uvádějí však, že tento typ růstu je možný pouze v případě, že Ripple byla nejlepší volbou pro přeshraniční platby.

Většina předpovědí Ripple stanovila horní hranici 10 $ na cenu Ripple. Cena 5 $ je však realističtější, což je 15násobná návratnost investic.

Přečtěte si více: Kolik zvlnění se vyplatí v roce 2021 a dále?

Předpověď zvlnění ceny: závěr

Většina předpovědí zvlnění uvádí, že se očekává, že kryptoměna zůstane krátkodobě i dlouhodobě stabilní.

Vzhledem k tomu, že se společnost Ripple spojuje s více finančními institucemi a bankami po celém světě, bude pravděpodobně zaznamenán nárůst případů adopce a použití. To je významné, protože by to mohlo posunout cenu XRP výše.

Ripple je v tuto chvíli rozumně bezpečná investice a investoři mohou vstoupit na trh a dosáhnout potenciálního zisku ze svých investic.

eToro – Nejlepší platforma pro investice Zvlnění XRP

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy k předpovědi zvlnění ceny

Co je zvlnění?

Ripple je open-source protokol vydaný v roce 2012. Chris Larsen a Jeb McCaleb jej založili. Ripple umožňuje uživatelům převádět prostředky ve formě kryptoměn nebo tradičních fiat měn. Ripple je decentralizovaná platforma, takže neexistuje žádný ústřední orgán, který by platformu řídil nebo stanovoval pravidla platformy, a sám se postavil jako alternativa k SWIFT pro přeshraniční transakce.

Co je RippleNet?

RippleNet je měnový a převodový systém společnosti Ripple. Pomáhá provádět přeshraniční platby bezpečně a bez jakéhokoli tření. Společnost Ripple uzavřela partnerství s více než 200 bankami, finančními institucemi a zpracovateli plateb, čímž se společnost Ripple stala jednou z nejdostupnějších platebních sítí na světě. Tato partnerství jsou pro přijetí RippleNet zásadní. Některé z hlavních finančních institucí, se kterými Ripple uzavřel partnerství, jsou:

 • Barclays
 • American Express
 • Merill Lynch
 • americká banka
 • Santander
 • TD Bank
 • JP Morgan
 • Moneygram
 • Accenture

Jaké jsou rozdíly mezi Ripple a XRP?

Ripple je společnost poskytující řešení pro přeshraniční transakce prostřednictvím své platební sítě RippleNet. XRP je digitální aktivum, které bylo vytvořeno nezávisle na Ripple. Technologie za XRP je kniha XRP.

Co je XRP a jak jej mohu obchodovat?

XRP je decentralizované digitální aktivum vyrobené pro platební systémy. XRP můžete obchodovat na více než 100 burzách po celém světě.

Proč je cena XRP tak nestálá?

XRP, stejně jako každé jiné aktivum, čelí volatilitě své ceny kvůli převládajícím tržním podmínkám. Tyto podmínky se mohou kdykoli změnit, což se odráží v kolísání cen FRP.

Co je to likvidita na vyžádání?

Likvidita na vyžádání umožňuje uživatelům RippleNet využívat XRP k překlenutí měn. Tím je zajištěno, že platby jsou prováděny rychle a jsou odesílány / přijímány v místní měně. XRP je ideální pro přeshraniční platby, protože je rychlejší, levnější a škálovatelnější než jiná digitální aktiva.

Přečtěte si více o Ripple:

How to Invest in Ripple 2021: The Ultimate Beginner’s Guide to Investing in XRP

10 odvážných předpovědí cen bitcoinů pro rok 2021

Je Ripple dobrá investice a měl bych investovat do Ripple?

Analýza zvlnění ceny pro rok 2021 (hloubková kontrola)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me