Předpovědi ceny bitcoinů do roku 2021: BTC dosáhne 50 000 $?

Předpovědi cen bitcoinů 2021

  • Cena bitcoinů se poprvé v historii prolomila nad 50 000 USD, protože se zdá, že hlavní společnosti se kryptoměnám zahřívají.
  • Bitcoiny zasáhly novou úroveň, protože Mastercard a BNY Mellon podporují kryptoměnu
  • Tesla nakupuje za bitcoiny 1,5 miliardy USD a plánuje přijmout kryptoměnu jako platbu. Cena bitcoinu dosahuje rekordních 44 000 $ za minci.
  • Bitcoin byl na slzách od chvíle, kdy PayPal oznámil, že bude nabízet podporu BTC.
  • Senior analytik Citibank věří, že BTC by do prosince 2021 mohl dosáhnout 318 000 $.

Cena bitcoinů za posledních 12 měsíců přidala více než 300% návratnost. Skončilo to v roce 2020 absolutní slzou a skončilo kolem 29 000 $ za bitcoin. Kupující zůstali pod kontrolou poslední 3 dny, aby cenu posunuli nad 34 750 $. Obnovený institucionální zájem a vyhlídky na přijetí hraničního proudu podpořily BTC v roce 2020 o více než 300%, což mu pomohlo vyhladit maxima roku 2017.

Cenová akce bitcoinu za posledních několik dní

12. prosince vyskočil BTC z 18 000 $ a podařilo se mu otočit 20denní SMA z odporu na podporu. Od té doby je přední kryptoměna na absolutní trhlině, její ocenění se téměř zdvojnásobilo. Od této chvíle se kupující snaží překonat psychologickou úroveň 40 000 a 50 000 $.

Když se ohlédneme zpět, zdá se, že aktuální bitcoinový býčí běh začal kolem října, kdy platební gigant PayPal oznámil, že bude nabízet podporu bitcoinů a kryptoměn. Následně to vypadalo jako řada institucionálních zájmů, jako jsou MicroStrategy, Citibank a JPMorgan, které významně zvýšily cenu. První z nich ve skutečnosti koupil BTC v hodnotě přibližně 1,1 miliardy dolarů.

Uniklá zpráva Citibank v prosinci 2020 odhalila, že jeden z jejich hlavních analytiků má pocit, že cena bitcoinu by mohla do prosince 2021 potenciálně dosáhnout 318 000 $ kvůli své pověsti "Zlato 21. století."

Připraveni investovat Bitcoinové BTC?

Analytici dávají své předpovědi cen bitcoinů

1. Willy Woo

Slavný bitcoinový analytik Willy Woo věří, že BTC se už nikdy nezlomí pod 20 000 $. Podle Woo je podpora 24 000 $ pevnou bariérou, která by vyžadovala finanční katastrofu, aby se rozpadla.

bitcoin Will Woo cenové předpovědi

Dříve, kolem 16. prosince, Woo předpovídal, že BTC není zdaleka tak vysoký, jako kdykoli předtím.

bitcoin Will Woo cenové předpovědi

Woo dospěl k závěru, že podle současné trajektorie je 100 000 $ „směšně nízký cíl“. Cítí však, že 55 000 dolarů je dalším cenovým mezníkem, kde se bitcoiny stanou triliónovým trhem. Mějte na paměti, že v době psaní tohoto článku překonal tržní strop bitcoinu 600 miliard dolarů.

Woo udělal další zajímavé pozorování.

Poměr užitého výstupu k zisku (SOPR) je užitečný ukazatel, který sleduje celkový zisk a ztrátu trhu pomocí dat z blockchainu bitcoinů vytvořeného Renato Shirakashi.

Měří zisk nebo ztrátu průměrného investora výpočtem odchylky mezi kupní cenou a prodejní cenou mincí přesunutých do řetězce.

Graf indikátorů bitcoinové SOPR

Studiem grafu Woo zaznamenal:

Daleko od resetování, což znamená obrovské množství nákupu FOMO na trhu právě teď, přemohli příjemce zisku a posunuli cenu nahoru. To nebylo vidět dříve, než na začátku cyklu.

2. Označte Newtona

Mark Newton, zakladatel a prezident společnosti Newton Advisors, tento týden řekl CNBC Trading Nation, že i když si bitcoiny mohou užít nádherný běh býků, na začátku roku 2021 se mohou pozastavit.

“Na střednědobém základě je to stále docela vzestupné, vzhledem k tomu, že to právě vypuklo na nová historická maxima.” Myslím, že máme způsoby, jak jít. Krátkodobě můj cyklus kompozitu ukazuje, že vrcholíme na začátku ledna. “

Týdenní graf bitcoinů a index relativní síly odrážejí rostoucí zájem o největší digitální měnu na světě, zejména ze strany institucionálních investorů, uvedl Newton.

Graf indexu relativní síly bitcoinu

3. Tom Lee

Analytik a výkonný ředitel Fundstrat Tom Lee v rozhovoru pro CNBC uvedl, že oslabující dolar přispěje k pokračujícímu růstu cen bitcoinů.

“Za prvé, bitcoiny musí být v něčem denominovány.” Pokud tedy dolar oslabuje, [a] bitcoin si udržuje svoji hodnotu, pak bitcoin stoupá. Ale tím důležitějším efektem je letos, kdy jsme viděli hodně likvidity centrální banky. Dolar byl po většinu roku překvapivě opravdu silný, ale jeho slabost nyní přiměje lidi přemýšlet: „Jak udržíte jednotku ve zdravých penězích?“ Mnoho lidí si myslelo, že zlato bude tím obchodem, a já myslím, že stále má rozumný základ pro to, aby někdo mohl být dlouhým zlatem, ale myslím si, že pro mladší lidi a ty, kteří jsou v digitální generaci, je bitcoin tím digitálním aktivem, které si chtějí uchovat jako úložiště hodnoty. “

Podle Leeho bitcoin 2021 překoná svůj býčí běh v roce 2020. Varuje však, že BTC pravděpodobně ztratí hodnotu, pokud se trh cenných papírů opraví.

“Musíme mít na paměti, že základna držitelů bitcoinů je stále malá.” Nemyslím si, že existuje více než milion skutečných lidí, kteří vlastní bitcoin, ve srovnání s téměř miliardou lidí, kteří vlastní další finanční nástroje. Takže je to malé – penetrace je jedna tisícina toho, kde by měla být … Myslím, že pokud budeme mít korekci akcií, pak bitcoiny klesnou, a je to proto, že mnoho přírůstkových kupujících – pokud jsou v USA – může využívat pákový efekt, riziko nebo ochotu riskovat jako důvod k přidání do bitcoinu, takže by měl skutečně klesat, jak akcie klesají. “

4. Russ Mold

Russ Mold, investiční ředitel makléřské společnosti AJ Bell, je přesvědčen, že jak zlato, tak bitcoin dosáhnou v roce 2021 nových maxim. Podle Moldu bude hlavním faktorem tohoto růstu fixní dodávka bitcoinu ve výši 21 milionů tokenů a 2 zlaté % ročního růstu nabídky.

"Někteří budou tvrdit, že ze zlata i bitcoinu bude muset přijít ještě více, zvláště pokud vlády budou hromadit dluhy a centrální banky se budou snažit financovat tyto půjčky zadními vrátky pomocí kvantitativního uvolňování, nulových úrokových sazeb a manipulace s výnosy dluhopisů, a to díky jejich hodnota nedostatku v poměru k hotovosti."

Predikce cen bitcoinů na rok 2021:

Budeme sdílet nejlepší predikci ceny bitcoinů pro rok 2021. Podíváme se na BTC, abychom zjistili, co odborníci říkají o jeho budoucím výkonu a kolik bude mít bitcoin hodnotu v roce 2021 a dále.

Podívejme se na některé expertní předpovědi bitcoinů (BTC) na příští roky:

Bitcoinové expertní předpovědi pro rok 2021

1. Coinswitch: 39 869,44 $

Podle jeho předpovědí by hodnota bitcoinu mohla do konce roku 2021 vzrůst na 40 000 USD.

2. CoinLiker.com: 52 371,73 $

Podle CoinLiker by se hodnota bitcoinu mohla do samého konce roku 2021 zvýšit na 52 000 $.

3. Trading Beasts: 55 000 $

Na základě jeho předpovědí by cena bitcoinu mohla v roce 2021 vzrůst na 55 000 USD.

Závěr – Těšíme se na optimistickou cenu bitcoinu v roce 2021

My v Trading Education věříme, že cena bitcoinu by mohla být do roku 2021 kolem 50 000 USD. Cítíme, že cena pravděpodobně projde krátkodobou korekcí, protože aktivum je silně předražené (v době psaní BTC za poslední období pokleslo z 33 000 USD na 29 500 USD) dvě hodiny). Tato korekce je však jako krátkodobá.

Pravděpodobně bude testována úroveň podpory 24 000 USD, ale nemyslíme si, že by se cena bitcoinů v nejbližší době propadla pod tuto hodnotu. V ideálním případě by kupující měli během příštího týdne nabýt na síle překonat psychologickou bariéru nad 33 000 a 34 500 USD. Převrácením těchto dvou úrovní z odporu na podporu by se cena měla dostat na úroveň 40 000 USD a 50 000 USD.

eToro – nejlepší makléř pro nákup bitcoinů

makléř etoro

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Přečtěte si více:

Analýza cen bitcoinů pro rok 2021

Průvodce pro začátečníky k investování do BTC

Investice do bitcoinů: Co povede k ceně bitcoinů v roce 2021?

Co je to bitcoin a zda se do bitcoinu v roce 2021 vyplatí investovat?

Klady a zápory investování do bitcoinů, bude to milionář?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me