Predikce cen hvězdných lumenů na rok 2021, uvidíme odskočit XLM?

Stellar Lumens (XLM) přitahuje zájem investorů do kryptoměny a zprávy o predikci cen pro rok 2021 se zahřívají. Kryptoměna vyvinutá nadací Stellar Development Foundation získala popularitu během bubliny kryptoměny 2017.

Stellar Lumens XLM značně zvýšil svou tržní kapitalizaci a hodnotu a stal se jednou z nejdůvěryhodnějších měn na trhu. Kryptoměna, XLM, čelila poklesu bohatství, a to díky poklesu na trhu kryptoměn. V posledních měsících došlo ke zlepšení výkonu. Podívejme se na predikci cen Stellar Lumens pro krátkodobé a dlouhodobé.

Pokud chcete koupit Stellar XLM rychle a snadno, vyzkoušejte to Výměna eToro!

Tato příručka si klade za cíl poskytnout vše od hloubkové technické analýzy až po základní analýzu, abychom získali úplný 360stupňový pohled na hvězdné lumeny, a nabídneme také cenové předpovědi Stellar XLM od odborníků z finančního průmyslu. Na konci budete mít lepší představu o tomto altcoinu a uvidíte, zda je Stellar Lumens dobrá investice nebo ne.

Co je Stellar Lumens?

Jed McCaleb založil Stellar Lumens v roce 2014. I když to není blízko těžkého hitteru jako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) nebo Ripple (XRP), patří mezi 20 nejlepších kryptoměn. McCaleb je také zakladatelem Mt. Gox a je spoluzakladatelem Ripple. Jed McCalebovi se připisuje průkopnická role v krypto prostoru, díky čemuž je dnes tím, čím je. McCaleb uzavřel partnerství s Joyce Kim, aby zahájil Stellar.

Po spuštění Stellar založili Stellar Foundation ve spolupráci s Patrickem Collinsonem, generálním ředitelem Stripe. Stellar Foundation je nezisková organizace podporující rozvoj a přijetí platební sítě Stellar Lumens.

Stellar obdržela 3 miliony dolarů na počáteční financování od Patricka Collinsona a Stripe. Od té doby získala Stellar Foundation finanční prostředky také od dalších partnerů. Spojilo se jako řešení přeshraničních plateb, což jednotlivcům, kteří nemají přístup k bankovnímu systému, poskytlo zásobu bohatství a způsob převodu prostředků s minimálními transakčními poplatky.

Stellar je také známý pro své partnerství se společností IBM a budováním IBM World Wire – globální sítě pro regulované finanční instituce, která současně provádí zúčtování a vypořádání přeshraničních plateb v reálném čase.

Co je XLM?

XLM je nativní kryptoměna Stellar Lumens, která napájí Stellar blockchain. Bylo vytvořeno celkem 100 miliard XLM. Počet se měl zvyšovat, dokud nebylo dosaženo celkové dodávky 105 miliard. Uživatelé Stellar však tento plán vetovali v roce 2019. Stellar Foundation regulovala XLM ekonomiku a snížila XLM ze 105 miliard na 50 miliard.

Použití XLM jako paliva pro transakce v síti Stellar Lumens také poskytuje kryptoměně hodnotu. Z 50 miliard tokenů XLM je na trhu v oběhu 20 miliard, zatímco zbytek je v úschově Stellar Foundation.

Predikce cen a historie cen hvězdných lumenů

Stellar Lumens již nějakou dobu prožívá obtížné období, kdy hodnota kryptoměny klesla pod předpokládanou úroveň. Věci však hledají krypto. Stellar Lumens nabízí technologii přeshraničních plateb a očekává se, že rostoucí popularita kryptoměny bude v dlouhodobém horizontu pohánět růst.

V současné době se společnost XLM obchoduje za 0,239064 USD a její tržní kapitalizace je 25,2 miliard USD. Tato kryptoměna byla v roce 2017 na nejnižší cenové hladině a obchodovala se za 0,002 USD. To přineslo oživení a dosáhlo své historické nejvyšší ceny 0,93 USD.

Trh s kryptoměnami jako celek zaznamenal pokles a XLM nebyl výjimkou. Díky medvědímu trhu patřila kryptoměna mezi nejhorší kryptoměny v kryptoprostoru a ztratila více než 90% své hodnoty z rekordních cen stanovených v roce 2018. Společnost XLM skončila rok 2018 za cenu 0,09 USD.

Rok 2019 také začal obdobnou notou pro XLM, přičemž kryptoměna si vydělala nezáviděníhodnou pověst, že patří mezi nejhorší měnu. Nejvyšší cena XLM dosažená v roce 2019 byla 0,16 USD a zaznamenala nízkou cenu 0,04 USD. Cena XLM se v roce 2020 zvýšila, ale brzy klesla na 0,03 USD.

hvězdný cenový graf

Podle predikce cen Stellar Lumens se však XLM chystá zažít býčí běh, a to díky obnovenému zájmu investorů o krypto trh a nárůstu projektů DeFi. Je těžké předvídat, jak vysoko kryptoměna půjde přesně. Cenové předpovědi však uvádějí, že XLM by do konce roku 2021 mohl překročit 1 $.

Přečtěte si více: Co povede ke hvězdné ceně v roce 2021?

Technická analýza hvězdných lumenů

Technická analýza pomáhá investorům a odborníkům porozumět dlouhodobému růstu aktiva a jeho předpokládané hodnotě. Dělá to prostřednictvím grafů, trendů a dalších tržních signálů. Vzhledem k tomu, že XLM je poměrně nová kryptoměna, může zaznamenat volatilitu a vytvářet nové vysoké a nízké rekordy. Podívejme se na predikci cen Stellar Lumens odborníky na kryptoměny a predikci cen na období 2021-2025.

Zvažovali byste investování do Stellar XLM?

Predikce cen hvězdných lumenů odborníky na kryptoměny

Odborníci na kryptoměny poskytli vlastní predikci cen Stellar Lumens, což pomáhá investorům rozhodnout, zda by měli investovat do Stellar Lumens (XLM) nebo ne a jak moc se hodnota XLM může zvýšit.

pojďme se podívat na to, co říkají odborníci na predikci cen hvězdných hvězd roku 2021. Zde je několik předpovědí cen Stellar Lumens.

Hodnocení kryptoměny předpověděl, že XLM v roce 2021 vzroste na 0,46 USD.

Delší cenové předpovědi uvádí, že Stellar Lumens může dosáhnout 0,69 $. Většina odborníků se domnívá, že tyto předpovědi jsou vzhledem k výkonnosti společnosti XLM v minulosti poněkud tlumené a skromné.

CoinSwitch předpověděl, že partnerství Stellar Lumen s IBM a různými vládami posune cenu XLM na 1 $ v roce 2021.

Trading Beasts učinil konzervativní predikci cen hvězdných lumenů. Podle jeho predikce bude XLM v krátkodobém horizontu kolem 0,10 USD.

CryptoGround předpověděl, že XLM se bude v roce 2021 obchodovat za cenu 0,74 USD

Predikce cen hvězdných lumenů na rok 2021

Zde jsou některé předpovědi cen XLM pro rok 2021:

Investor do peněženky předpověděl roční předpověď 0,3045 USD a pětiletou předpověď 0,459 USD.

Investiční útočiště byl ohledně ceny XLM spíše optimistický a předpovídal, že jeho cena by mohla v roce 2021 dosáhnout 4 $. Tuto cenu lze dosáhnout, pokud neexistují žádné bezpečnostní chyby a sektor kryptoměny funguje dobře.

Monetize.info věří, že cena XLM by se mohla v roce 2021 dotknout 3 $, a to díky partnerství s IBM, Stripe a Deloitte.

Predikce cen hvězdných lumenů na období 2022–2023

Hodnota XLM se bude po většinu roku 2022 pohybovat v rozmezí 0,60–0,70 USD. Hodnota by mohla dojít k mírnému poklesu někdy kolem srpna, ale očekává se, že se XLM udrží mezi 0,60 až 0,70 USD. Do roku 2023 je pravděpodobné, že hodnota XLM vzroste na 0,80 USD . Stellar by se měl do konce roku vyšplhat kdekoli mezi $ 1,50 $.

Predikce cen hvězdných lumenů na období 2024–2025

Většina odborníků se domnívá, že do konce roku 2025 se cena XLM bude pohybovat kolem 3 $. Pokud to porovnáme s aktuální hodnotou, jedná se o 600% nárůst.

Predikce cen hvězdných lumenů: Závěr

Stellar Lumens má značný potenciál a my jsme mohli vidět jeho cenu rychle ocenit. To podléhá podmínkám, jako je stabilita trhu a výkonnost bitcoinů.

Několik modelů predikce cen hvězdných lumenů předpovídá, že kryptoměna by se mohla stát jednou z nejvyhledávanějších kryptoměn v kryptoprostoru a její hodnota by mohla dosáhnout až 5 $ nebo více.

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoká a nízká predikce cen Stellar Lumens XLM v letech 2021, 2022, 2023 a 2025 nabízená technickými analytiky a odborníky na krypto průmysl.

Rok Vysoký Nízký
2021 0,75 $ 0,17 $
2022 1,25 $ 0,36 $
2023 2,5 $ 0,80 $
2025 4,2 $ 1,32 $

Pokud jste hledali spolehlivou předpověď ceny Stellar Lumens a zajímalo by vás, „je XLM dobrá investice?“, Doufáme, že vám tento článek pomohl. Podle předpovědí, které jsme zde zahrnuli, by se XLM mohla těšit na světlou budoucnost.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Stellar XLM

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me