Prognóza predikce cen Dash – Kolik bude Dash platit v roce 2021 a dále?

Prognóza predikce ceny Dash (DASH):

Kolik bude Dash v roce 2021 a dále?

Půjde Dash nahoru nebo se zhroutí? Přečtěte si naši predikci cen Dash na roky 2021 – 2025

Při pohledu na predikci cen Dash na roky 2021 – 2025? Nebo jste se snažili odpovědět na otázku „je Dash dobrá investice? Jste na správném místě. Budeme sdílet nejlepší predikci cen Dash na rok 2021 a dále. podíváme se na Dash, abychom zjistili, co říkají odborníci o jeho budoucím výkonu a kolik bude mít Dash v roce 2021 a dále.

Jak již z jeho portmanteau uhodnete, Dash (DASH) je kryptoměna s jedním jasným zaměřením: digitální hotovost. Ačkoli téměř všechny kryptoměny mají za cíl usnadnit online platby, mnoho velkých jmen (včetně bitcoinů) není pro každodenní transakce vhodné. Od vysokých poplatků za zpracování a pomalých časů transakcí až po naprostý nedostatek anonymity existuje řada faktorů, které znamenají, že tato aktiva nejsou optimalizována pro jednoduché nákupy.

To je místo, kde Dash přichází. S tržní kapitalizací 782 438 183 USD (v době psaní tohoto článku) je Dash 28. největší kryptoměnou na světě. Možná to nezní příliš působivě, ale mnoho investorů věří, že díky svým jedinečným vlastnostem je silným uchazečem o svá portfolia.

V tomto článku prozkoumáme, zda je pravděpodobné, že cena Dash v letech 2021–2025 stoupne nebo poklesne. Vzali jsme některé z nejpřesvědčivějších předpovědí kryptoměny, abychom se pokusili odpovědět na otázku „je Dash dobrá investice?“, Takže čtěte dále a dozvíte se více.

Pokud chcete nakupovat nebo investovat do Dash rychle a snadno, s 0% provizí, podívejte se Výměna eToro!

Co je Dash (DASH)?

Než se ponoříme do našich predikcí cen Dash, pojďme se blíže podívat na historii a vlastnosti této kryptoměny. Prominentní americká kryptografická postava Evan Duffield poprvé spustila Dash jako XCoin v roce 2014. Původně to byla hard fork od Litecoinu a rychle se rebrandovala pod názvem Darkcoin. Ani tento název netrval dlouho – a v březnu 2015 si společnost Duffield zvolila název DASH, aby odrážela zaměření měny na platby digitální hotovostí. („Dash“ je název platformy a „DASH“ je jeho rodná měna).

Dash byl postaven pomocí stejné kódové základny jako bitcoin. Čím je tedy tak výjimečný? Stejně jako většina kryptoměn druhé a třetí generace měl Dash výhodu zpětného pohledu. Evan Duffield a vývojáři aktiva provedli několik klíčových změn v bitcoinové kódové základně, aby zefektivnili svou měnu.

Toto jsou některé z nejpozoruhodnějších funkcí Dash:

 • Dash dokáže zpracovat transakce velmi rychle, dokonce nabízí funkci InstaSend, která umožňuje uživatelům posílat měnu za pouhých 1,5 sekundy. Průměrná doba transakce platformy je 2,5 sekundy – přibližně čtyřikrát rychlejší než bitcoin.
 • Platforma má decentralizovaný systém financování, který umožňuje uživatelům žádat o financování za účelem vytvoření vlastních projektů Dash
 • Dash je zcela anonymní. Jednou z klíčových vlastností bitcoinu je jeho transparentnost, a přestože se to často považuje za důležitou výhodu, může to být neuvěřitelně kompromis pro lidi, kteří nechtějí, aby ostatní mohli přesně vidět, kolik a za co utratili. To platí zejména v zemích s přísnými vládami, které by mohly systém využívat ke sledování plateb občanům.

Díky těmto funkcím je Dash stále populárnější po celém světě. Například ve Venezuele nyní existuje více než 800 obchodníků, kteří přijímají platby DASH. Důvodem je, že kryptoměna se ukázala jako mnohem stabilnější alternativa k burácení měny v zemi, venezuelskému bolívaru. Mezitím zimbabwský start-up KuvaCash, který získal prostředky na decentralizovaný systém financování společnosti Dash, také používá DASH, aby nabídl alternativu k národní měně své země.

V Americe tato platforma také financovala Alt Thirty Six, platformu, která usnadňuje platby pro americký konopný průmysl. Jsme dokonce svědky toho, že se bankomaty Dash začínají objevovat v londýnských nákupních centrech – takže je jasné, že tato kryptoměna transformuje globální trh.

Krátkodobé pomlčky cenových předpovědí: 2021

Předpověď ceny Dash na rok 2021

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Dash v roce 2021?

Nyní, když jsme si zrekapitulovali, jak přesně Dash funguje, pojďme se nejprve podívat na predikce cen DASH pro rok 2021. Ať už jste aktivum přidali do svého portfolia nebo uvažujete o investování do budoucna, objevte, co někteří z nejlepších kryptoanalytiků věříme, že by se cena DASH mohla krátkodobě stát.

Podle italské krypto platformy Previsioni bitcoin, Investoři DASH čekají v roce 2021 velmi dobré zprávy. Jeho algoritmus předpovídal, že cena DASH dosáhne 100 $ před koncem roku 2020 a odtud se vyšplhá jen dále a do ledna 2021 dosáhne 120,6339 $ a po zbytek roku prudce stoupne:

předpovědi pomlčkové ceny 2021

Pokud jsou předpovědi Previsioni Bitcoin správné, odpověď na otázku „je Dash dobrá investice“ je docela přesvědčivá – přinejmenším po dobu trvání roku 2021. Tento graf předpovídá ohromující tempo růstu, přičemž cena DASH v prosinci vzroste na 656 695 $. Nejvyšší úrovně růstu se dočkáme ve druhé polovině roku. Previsioni Bitcoin ve skutečnosti předpovídal, že Dash za posledních šest měsíců roku 2021 vzroste o téměř 480 $.

Vzhledem k tomu, že Dash ještě nedosáhl 100 $, je to jistě odvážná předpověď. Souhlasí tedy ostatní analytici s tvrzeními Previsioni Bitcoin? Půjde cena DASH v tomto rozsahu nahoru? bohužel, LongForecast.com nemyslí si to. Platforma poskytla následující cenové předpovědi pro rok 2021:

tabulka pomlček

Ačkoli LongForecast.com souhlasí s tím, že cena DASH dosáhne 100 $ před koncem roku 2020 a uzavře rok na hodnotě 116,2 $, nesdílí nadšený výhled Previsioni Bitcoin pro rok 2021. Po většinu roku novinky nejsou Není to špatné – platforma věří, že DASH do poloviny září do značné míry zůstane nad 100 USD. Od tohoto okamžiku ale budoucnost nevypadá příliš jasně a LongForecast.com věří, že Dash by mohl uzavřít rok 2021 s cenou, která je nižší než jeho současná hodnota 79,69 $.

Podle těchto předpovědí se většina investorů buď rozhodne překonat medvědí bouři a bude se dívat do roku 2022 a dále (k tomu přijdeme později), nebo se pokusí využít krátkodobých cenových výkyvů. Rozhodně to nejsou nebeské předpovědi, které jsme viděli z bitcoinů Previsioni!

Další předpověď kryptoměny Dash, na kterou se podíváme, pochází WalletInvestor. WalletInvestor pomocí svého interního algoritmu k provedení technické analýzy dospěl k následující prognóze:

trend pomlčky

Jak vidíme z grafu WalletInvestoru, platforma je zhruba v souladu s Previsioni Bitcoin i LongForecast.com, pokud jde o cenu DASH na začátku roku 2021. Ve skutečnosti, i když všechny tři platformy věří, že cena se zvýší V lednu vydal WalletInvestor vyšší předpověď než ostatní. Myslí si, že Dash by mohl dosáhnout 200 $, což je téměř dvojnásobek hodnot předpovídaných jeho konkurenty.

Zdá se však, že tento trend pravděpodobně nebude trvat. WalletInvestor předpovídá prudký pokles v průběhu roku 2021, kdy se cena do března propadne zpět na přibližně 100 $ a poté v příštích několika měsících dále poklesne. Krátké oživení v květnu až červnu nebude připravovat půdu pro vzestupnější konec roku a DASH uzavře rok 2021 na zhruba 40 $. Jeho roční prognóza uvádí hodnotu Dashu na pouhých 39 704 $, což je neuspokojivá vyhlídka pro každého, kdo si klade otázku „je DASH dobrá investice do roku 2021?“

Připraveni investovat POMLČKA?

investujte do pomlčky

Dlouhodobé predikce cen Dash: 2022-2025

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Dash v roce 2022 a dále?

Kryptoměnoví investoři velmi rádi vědí, co by si mohlo dalších 5 let připravit za cenu Dash.

Vzhledem k tomu, že kryptoměna může být tak volatilní, není nikdy snadné předpovídat ceny a je normální, že mezi prognózami vidíme obrovské rozdíly. Předpovědi cen Dash, které jsme zkoumali pro rok 2021, jsou neuvěřitelně variabilní, od 39,704 USD do neuvěřitelných 656,6958 USD! Abychom se rozhodli, který z těchto výhledů je pravděpodobnější, pojďme se podívat do budoucnosti na roky 2022-2025 a podívejme se, co by budoucnost mohla mít za cenu DASH.

Začneme návratem k Previsioni Bitcoin. Po platformě Dash na rok 2021, o které věří, co platforma věří, že má období 2022-2025 připravené? Odpověď může být mírně zklamáním, pokud jste do svého portfolia přidali DASH, ačkoli předpovědi bitcoinů Previsioni stále nejsou tak pochmurné jako některé z těch, které jsme viděli pro rok 2021. Podle svých předpovědí platforma věří, že cena DASH poklesne v 2022:

predikce pomlčky 2022

Jak vidíme z grafu, Dash na začátku ledna 2022 překročí 700 $, ale od tohoto bodu rychle klesá hodnota. Do února bude mít DASH hodnotu 577,1668 $ a toto číslo bude nadále klesat až do dubna. V květnu se cena DASH mohla opět zvýšit na 497 2268 $ a pohybovat se kolem 500 $, dokud mezi říjnem a listopadem nedojde k dalšímu prudkému poklesu pod 340 $. Previsioni Bitcoin očekává, že aktivum uzavře rok na 417,2868 USD – což je více než pětinásobek jeho současné ceny, ale méně než dvě třetiny hodnoty jeho maxima do roku 2021.

Přestože byl Previsioni Bitcoin pro rok 2021 znatelně optimistický, jeho předpovědi pro rok 2022 by mohly být trochu medvědí. Oba Coinswitch a Novinky BTY poskytly neuvěřitelně vysoké předpovědi na období 2022–2025, přičemž první předpovídal, že DASH může do konce roku 2025 stát 2822 USD a druhý jde ještě dále. Podle zpráv BTY News by v roce 2025 mohlo Dash dosáhnout cen 12 733,88 USD!

To by bylo téměř desetkrát vyšší než předchozí historické maximum (ATH) DASH ve výši 1 441 USD, což je cena, kterou kryptoměna dosáhla v letech 2017 až 2018. Pochopitelně se mnoho dalších platforem a analytiků zdá skeptických vůči bezprecedentním hodnotám předpovězeným společnostmi Coiswitch a BTY News. Zdá se však, že roste shoda v tom, že v období do roku 2025 bude DASH na býčích několik let.

DigitalCoinPrice.com také očekává, že se cena DASH v roce 2025 zvýší, i když po sérii více medvědích let:

graf predikce pomlčky

Jeho celková prognóza je, že Dash je dobrá investice, protože se zdá, že jeho cena poroste. Tento graf neukazuje nejvyšší předpovědi kryptoměny, které jsme dlouhodobě viděli, ale jeho vzestupný trend (mezi červencem 2022 a lednem 2024 je špatný rok a půl) by měl být pro investory, kteří se zajímají, stále povzbudivým znamením zda cena DASH stoupne.

Podle svých předpovědí by DASH mohl do září 2025 dosáhnout maxim téměř 290 dolarů, což je více než čtyřnásobek jeho současné hodnoty. Někteří investoři mohou dokonce považovat pokles v letech 2022–24 za potenciálně pozitivní. Tvar, který vidíme na grafu, by mohl být potenciálně Double Bottom Reversal, býčí vzorec, který lze použít k předpovědi budoucího růstu při provádění technické analýzy. Pokud tomu tak je, pokles, který můžeme vidět do poloviny roku 2026, by mohl být dočasným výkyvem silného vzestupného trendu – což naznačuje, že předpovědi $ 1 000 + mohou být na dosah.

Jako dlouhodobá investice se předpokládá, že by Dash mohl fungovat velmi dobře. Podle jeho předpovědí by hodnota ceny Dash tokenů mohla na konci roku 2020 vzrůst na 120 $, v roce 2021 vzrůst na 250 $ a v roce 2022 na 650 $ a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 3200 $.

Závěr: Předpověď cenové prognózy

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cenových předpovědí Dash v letech 2020, 2021, 2022, 2023 a 2025+ nabízené technickými analytiky a odborníky v oboru.

Rok Vysoký Nízký
2020 170 $ 70 $
2021 450 $ 110 $
2022 1 500 $ 320 $
2023 3300 $ 550 $
2025+ 6500 $ 950 $

Jak se cena Dash v průběhu času změnila?

Abychom dosáhli co nejpřesnějších předpovědí Dash, jedním z nejdůležitějších kroků je analyzovat dosavadní výkon Dash.

Od doby, kdy DASH vstoupil na trh v roce 2014, prošla jeho cena řadou dramatických výkyvů. Na tomto grafu z Nomika, můžeme vidět, jak se hodnota DASH v průběhu času změnila:

pomlčkový cenový graf

Ačkoli se to zdá skromné ​​ve srovnání s raketovým pokrokem v letech 2017-2018, první velký cenový skok Dash přišel v roce 2014, krátce poté, co zasáhl burzy kryptoměn. Mezi dubnem a květnem stoupla jeho cena z 0,847417 USD na 5,9679 USD – což je značný skok, který odráží obrovské množství zájmu investorů na počátku. Jeho růst byl po zbytek roku 2014, 2015 a 2016 mnohem pomalejší, přičemž jeho cena se obecně pohybovala mezi 2 a 10 USD.

Na rozdíl od mnoha jiných kryptoměn zaznamenal DASH extrémní růst téměř po celý rok 2017. V lednu byla jeho cena 13,82 $. V září se vyšplhala na neuvěřitelných 330,49 $, ale i to mělo blednout ve srovnání s růstovým proudem, který na něj čekal. Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami jako celek začal zažívat úrovně obrovské inflace, Dash určitě nezůstal pozadu. Mezi říjnem a prosincem 2017 její cena vyskočila z 293,50 USD na ATH ve výši 1141 USD – o rok později v prosinci 2018 poklesla zpět na 77,26 USD.

Dash se nikdy nevrátil ke svým sazbám před rokem 2017, které byly hlavně pod 10 USD. Přestože došlo ke ztrátě hodnoty v důsledku globálního pádu koronaviru, který způsobil, že ceny téměř každé hlavní kryptoměny začaly klesat, jak rostla nejistota investorů, stále rostla její cena roku 2019. Jeho zatím nejnižší hodnota v roce 2020 byla 68,84 USD, což je o více než 20 USD více než v roce 2019 minimum 46,69 USD..

Připraveno k nákupu POMLČKA?

investujte do pomlčky

Jaké faktory ovlivňují cenu pomlčky?

Jako každá kryptoměna i cena DASH může záviset na řadě různých faktorů. Pokud doufáte, že odpovíte na otázku „je Dash dobrá investice?“, Je důležité vědět, jaké jsou tyto faktory – ať už chcete svou kryptoměnu držet několik let, nebo chcete profitovat z krátkodobých cenových pohybů. Díky tomu bude mnohem jednodušší vytvářet předpovědi kryptoměny a rozhodovat, které předpovědi cen Dash jsou podle vás nejpřesnější.

Nabídka a poptávka

Cena Dash nebo jakékoli kryptoměny je zcela závislá na vztahu mezi nabídkou a poptávkou. Pokud chce více investorů koupit DASH než jej prodat, znamená to, že poptávka bude větší než nabídka a cena se zvýší. Pokud je opak pravdou, pak bude nabídka větší než poptávka – to znamená, že cena začne klesat. Samotný tento vztah je silně ovlivněn faktory, které uvádíme níže.

Použití platformy Dash

Jak jsme zmínili na začátku tohoto článku, platforma Dash financuje a napájí celou řadu decentralizovaných aplikací. Popularita těchto aplikací, jako je KuvaCash v Zimbabwe, je klíčovým faktorem při zvyšování poptávky po DASH a následném zvyšování jeho ceny. Vzhledem k tomu, že zájem o dApps stále roste, mohlo by to v příštích několika letech způsobit růst zájmu o základní technologii Dash..

Zvýšené přijetí kryptoměny

Dash je mezi kryptoměnami speciální v tom, že usnadňuje každodenní platby. Skutečnost, že se ukázalo jako životaschopné aktivum v zemích, kde se rodná měna začala hroutit, je silným důkazem její použitelnosti – stejně jako skutečnost, že bankomaty DASH se objevily v Londýně. Vzhledem k tomu, že se kryptoměny stávají běžnějšími a naše závislost na bezkontaktních platbách se zvyšuje v důsledku pandemie koronavirů, mohli jsme dobře vidět, že po celém světě roste poptávka po řešeních, jako je Dash.

Prognóza predikce cen Dash – klíčové body

 • S tržní kapitalizací 782 438 183 USD (v době psaní tohoto článku) je Dash 28. největší kryptoměnou na světě
 • Dash dokáže zpracovat transakce velmi rychle, dokonce nabízí funkci InstaSend, která umožňuje uživatelům posílat měnu za pouhých 1,5 sekundy
 • Dash byl přijat jako alternativní měna jak v Zimbabwe, tak ve Venezuele, kde jsou nativní měny nestabilní
 • Algoritmus Previsioni Bitcoin předpovídal, že cena DASH dosáhne 100 $ před koncem roku 2020 a odtud se pouze vyšplhá a do ledna 2021 dosáhne 120,6339 $ a po zbytek roku prudce stoupne
 • LongForecast.com věří, že Dash by mohl uzavřít rok 2021 s cenou, která je nižší než jeho současná hodnota 79,6 USD
 • WalletInvestor předpokládá prudký pokles po celý rok 2021, kdy se cena do března propadne zpět na přibližně 100 $ a poté v příštích několika měsících dále poklesne
 • Dlouhodobé předpovědi jsou mnohem jasnější a žádné předpovědi nepotvrzují, že DASH klesne pod svoji současnou cenu
 • Nejoptimističtější výhled pochází od společnosti BTY News, která se domnívá, že Dash by mohl v roce 2025 dosáhnout cen 12 733,88 USD
 • Dash’s ATH činila v prosinci 2017 1141 $
 • Klíčovými faktory, které ovlivňují cenu DASH, jsou nabídka a poptávka, popularita platformy Dash a běžné přijímání kryptoměny

Ať už jste stávající nebo potenciální investor, doufáme, že vám tento článek pomohl odpovědět na otázku „je DASH dobrá investice?“. Ačkoli jsou předpovědi cen Dash na období 2021–2025 smíšené, zdá se dlouhodobý výhled Dashu pozitivní, aniž by analytici věřili, že v roce 2025 bude mít měna nižší hodnotu, než je nyní.

To znamená, že může být notoricky obtížné provádět spolehlivé předpovědi kryptoměny, protože toto odvětví je neuvěřitelně volatilní. Než přidáte do svého portfolia novou kryptoměnu, vždy proveďte vlastní náležitou péči a ujistěte se, že máte zavedenou efektivní strategii řízení rizik. Jak jsme již viděli dříve, trh se může rychle pohybovat – a určitě se to stane znovu.

Pokud vám váš vlastní výzkum dal extra jistotu, kterou potřebujete k zahájení obchodování s DASH, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost obchodovat s kryptoaktivy (včetně DASH) a CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – Kupte DASH s provizí 0%

investování do pomlčky

Přihlásit se pro eToro a začít obchodovat DASH nebo kopírovat nejlepší investory DASH bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

75% účtů retailových investorů při obchodování s CFD ztrácí peníze

Předpovědi cen Dash – nejčastější dotazy

Je Dash lepší než bitcoin?

Pokud jde o rychlost transakcí a poplatky, Dash je určitě lepší než bitcoin. Průměrná doba transakce její platformy je pouze 2,5 sekundy, 4krát rychlejší než u bitcoinů.

Will Dash dosáhne 1 000 $?

Podle některých předpovědí jsme mohli vidět, že cena DASH dosáhne před koncem roku 2025 hodnoty 1 000 USD. BYT News dokonce věří, že do roku 2025 může mít jediná DASH mince hodnotu 12 733,88 USD!

Kolik je tam mincí Dash?

Celková nabídka DASH mincí je 18 milionů. Při současných kurzech se očekává, že kryptoměna dosáhne své celkové nabídky kolem roku 2030.

Pokud se vám náš článek líbil Předpověď predikce ceny pomlčky: Kolik se vyplatí zaplatit v roce 2021 a dále, sdílejte prosím se svými kolegy obchodníky.

Další čtení:

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

10 kryptoměn, které je třeba zvážit v roce 2021

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

Tipy a chyby v investování do kryptoměny, kterým je třeba se vyhnout

Jak profitovat z růstu trhu kryptoměn

Zřeknutí se odpovědnosti: Pomlčka jakéhokoli kryptoměny je vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prognóza a analýza odrážejí názory různých externích a interních analytiků v daném okamžiku a mohou se kdykoli změnit. Navíc nemohou představovat závazek ani záruku ze strany Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me