Prognóza predikce cen Stellar – Kolik stojí Stellar XLM v roce 2021 a dále?

Stellar XLM Forecast Forecast Forecast:

Kolik stojí Stellar v roce 2021 a dále?

Půjde Stellar nahoru nebo se zhroutí? Přečtěte si naši Stellar XLM predikci cen na roky 2021 – 2025

Hledáte Stellar prediction 2021 – 2025? Nebo jste se snažili odpovědět na otázku „je Stellar dobrá investice? Jste na správném místě. Budeme sdílet nejlepší Stellar predikci cen pro rok 2021 a dále. podíváme se na Stellar XLM, abychom zjistili, co říkají odborníci o jeho budoucím výkonu a kolik bude mít Stellar hodnotu v roce 2021 a dále.

Původně označován jako „The Secret Bitcoin Project“, Stellar (XLM) byla zahájena v roce 2014 spoluzakladatelem Ripple Jed McCaleb. Od té doby se stal 11. největší kryptoměnou na světě. Jeho současná tržní kapitalizace je 3 307 763 271 USD a cena jeho rodné měny Lumens je skromných 0,152 991 USD.

Za posledních šest let si síť Stellar získala pozornost různých významných podniků. Od IBM po Deloitte Stellar napájí aplikace a platební systémy pro některé z největších podniků na světě. Co bychom ale měli očekávat, že v budoucnu uvidíme velké věci?

Cena Stellar (XLM) nikdy nebyla vysoká. Ale poté, co nedávný běh trhu poslal cenu z 0,152 991 USD v říjnu na 0,3258 USD dnes (a jeho tržní kapitalizace z 3 307 763 271 USD na 7 567 856 726 USD), možná vás zajímá, zda se má v příštích pěti letech zvýšit..

Odvětví není cizí volatilitě. V letech 2017/18 došlo na trhu s býky k tomu, že většina aktiv dosáhla historického maxima (ATH). Účinky však netrvaly dlouho a je pochopitelné, že mnoho lidí se obává, že se to stejné zopakuje. Očekávají tedy odborníci v oboru pokles cen XLM? Nebo bychom mohli čekat na nové ATH?

Ať už jste současným Stellar investorem nebo někým, kdo chce zjistit „je hvězdná dobrá investice“ a dozvědět se více o této technologii, čtěte dále. V tomto článku prozkoumáme některé z hlavních předpovědí cen Stellar, abychom zjistili, zda cena XLM v příštích pěti letech získá hodnotu či nikoli. Ať už jste současný investor, který se chce rozhodnout, zda bude váš XLM držet nebo prodat, nebo někdo, kdo uvažuje o přidání aktiva do vašeho portfolia, zde jsme sestavili vše, co potřebujete vědět.

Pokud chcete koupit a investovat do Stellar XLM rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Co je Stellar XLM?

Než prozkoumáme, co má Stellar připravené na období 2021–2025, připomeňme si, jak tato kryptoměna funguje. Jak jsme se již zmínili v úvodu, Stellar XLM se skládá ze dvou klíčových komponent: jeho open-source decentralizované platební sítě Stellar a jeho rodné měny Lumens (XLM).

Vzhledem k tomu, že Jed McCaleb dříve založil Ripple, pravděpodobně vás nepřekvapí, když zjistíte, že Stellar je vysoce zaměřen na usnadnění přeshraničních plateb. Jedním z klíčových rozdílů mezi Stellar a Ripple je však jejich cílová skupina. Zatímco Ripple usnadňuje bankám převod peněz bez obav z směnných kurzů a poplatků, Stellar se umístil jako digitální řešení pro lidi, kteří chtějí provádět každodenní platby.

Kryptoměnu vlastní nezisková organizace, která tvrdí, že jejím primárním cílem je nabídnout finanční svobodu těm, kteří mají omezený přístup ke spolehlivým institucím. Nakonec doufá, že vytvoří celosvětovou síť. To by znamenalo, že by někdo mohl provést mezinárodní platbu ve své vlastní měně a ta by se dostala k příjemci v jeho, bez poplatků a pomalých časů transakcí tradičně spojených s přeshraničními platbami.

Každá transakce Stellar stojí pouze 0,0001 XLM poplatků a její zpracování trvá méně než šest sekund. (Porovnejte to s bitcoiny, jejichž zpracování jedné transakce může trvat až hodinu). A to není jediný rozdíl mezi bitcoinem a takzvaným „Secret Bitcoin Project“. Jelikož se její celková nabídka původně měla každoročně zvyšovat o 1%, byla Stellar známá jako inflační měna. Teoreticky by to bylo mnohem škálovatelnější než u bitcoinů, u nichž se v současné době očekává, že dosáhnou své maximální nabídky kolem roku 2030.

Ať už jste stávající investor nebo někdo, kdo hledá další tlak na přidání Stellar do svého portfolia, pokračujte v čtení a dozvíte se více. V tomto aktualizovaném článku jsme sestavili některé z nejpřesvědčivějších cenových předpovědí pro Stellar XLM pro příštích pět let.

Krátkodobé předpovědi cen Stellar: 2021

Hvězdná prognóza cen na rok 2021

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Stellar XLM v roce 2021?

Půjde Stellar XLM v roce 2021? Po posledním býčím běhu trhu s kryptoměnou se mnoho investorů zajímá, co má rok 2021 za cenu XLM. Pokud vás zajímá „je Stellar XLM dobrá investice v roce 2021?“, Čtěte dále a zjistěte, co na to říkají špičkoví krypto analytici.

Po rekapitulaci toho, co přesně Stellar je, pojďme se podívat na to, co bychom mohli očekávat, že se s cenou XLM stane v průběhu roku 2021.

Když jsme v říjnu poprvé sdíleli článek o předpovědích cen Stellar XLM, měl WalletInvestor jednu z nejvíce medvědí prognózy. Platforma věřila, že aktivum bude v průběhu roku sledovat celkový sestupný trend a uzavřelo rok 2021 na hodnotě kolem 0,08 USD. Jak se tedy jeho předpovědi změnily za posledních pár měsíců?

Jak vidíme z výše uvedeného grafu, WalletInvestor dramaticky změnil své předpovědi! Podle jeho výzkumu je cena XLM nastavena na druhý nejúspěšnější rok všech dob, další výrazný býčí běh se předpovídá na listopad-prosinec. I když očekává, že cena bude v průběhu roku kolísat, nevěří, že Stellar nikdy neklesne pod 0,2 $.

Na konci roku 2021 bychom mohli zaznamenat hvězdné ceny ve výši 0,448 USD – nejvyšší cena aktiva od roku 2018.

Pokud je to pravda, byla by to skvělá zpráva pro investory, kteří si kladou otázku „půjde Stellar XLM nahoru?“. V přípravě na býčí běh na trhu zažila kryptoměna dva spíše neuspokojivé roky. To dokonce způsobilo, že se někteří lidé zeptali „Je Stellar Lumens mrtvý?“ Ale jak vidíme z předpovědi WalletInvestor, mohl by být tento outsider připraven na mnohem světlejší budoucnost.

Naše druhá krátkodobá predikce cen pochází z Trading Beasts.

Podle Trading Beasts by Stellar future mohla být jasnější. Obchodní platforma předpověděla, že cena XLM by mohla do prosince 2021 dosáhnout maximální ceny 0,53 USD.

Stejně jako WalletInvestor, i Trading Beasts očekává, že se cena Stellar Lumens zvýší na konci roku 2021, přičemž nejvyšší tempo změn je naplánováno na listopad a prosinec. Ačkoli jeho minimální předpovědi nejsou překvapivě býčí, stále ukazují zlepšení oproti současné ceně, zatímco průměrné předpovědi jsou neuvěřitelně povzbudivé. Naznačují, že by Stellar mohl čekat obzvláště úspěšný rok, který by po celý rok 2021 zůstal nad 0,4 USD. Tím by se aktivum dostalo na nejvyšší úroveň od samého začátku roku 2018.

Předpovědi Trading Beasts jsou znatelně statické. V žádném okamžiku neočekává, že cena Stellar klesne pod 0,2 $.

Platforma souhlasí s myšlenkou, že společnost XLM by mohla v roce 2021 raketově dosáhnout 0,7 USD.

Pro naši konečnou krátkodobou predikci ceny jsme se obrátili k Digital Coin Price. Jeho výhled je spíše volatilnější než u WalletInvestor a Trading Beasts, ale platforma stále věří, že Stellar XLM uzavře rok za vyšší cenu, než je jeho současných 0,3258 USD.

Ačkoli tento graf nevypadá tak povzbudivě, je důležité zaměřit se na skutečnost, že Digital Coin Price věří, že Stellar bude téměř po celý rok 2021 $ 0,475.

(Je zřejmé, že na konci srpna a začátkem září dojde k poklesu ceny na 0,471647 $, jen pár dní). To z něj ve skutečnosti dělá jednu z nejoptimističtějších předpovědí, jaké jsme kdy viděli! Protože platforma předpovídala masivní běh býků – a následnou medvědí úpravu – na konci února, mohou se někteří investoři cítit, jako by se chystali na skalnatou jízdu. Ale pokud je jeho roční minimum skutečně něco málo přes 0,47 USD, výhled je stále neuvěřitelně pozitivní.

Mnoho investorů se chce zeptat „Je Stellar XLM dobrá investice v roce 2021?“ Podle DigitalCoinPrice je výhled pozitivní. Věří, že cena Stellar XLM během roku 2021 dosáhne maxima 0,49 USD.

Celkově se predikce cen Stellar XLM 2021 mění. V jednom extrému DigitalCoinPrice předpokládá vysokou úroveň volatility a nejvyšší cenu XLM za poslední roky. Na druhé straně WalletInvestor věří, že cena XLM se v průběhu roku 2021 zvýší a skončí obchodováním o něco vyšší než jeho současná cena.

Je Stellar dobrá investice do roku 2021? Krátkodobé předpovědi cen Stellar, které jsme zahrnuli do tohoto článku, naznačují, že by to mohlo být. Žádný nepředpovídá, že XLM uzavře rok 2021 za nižší cenu, než je jeho současná hodnota, což by mělo být pro investory uklidňujícím znamením.

Klíčovou otázkou nyní je, zda jsou její dlouhodobé vyhlídky stejně slibné jako krátkodobé. Pokud dáváte přednost dlouhodobé investiční strategii, podívejme se na předpovědi cen Stellar na období 2022–2025.

Zvažovali jste investování do Stellar XLM?

Dlouhodobé předpovědi cen Stellar: 2022-2025

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Stellar XLM v roce 2022 a dále?

Mnoho kryptoměnových investorů chce vědět, co by si mohlo dalších 5 let připravit za cenu hvězdného XLM. Pokud hledáte předpověď cen Cardano na rok 2025, nebo si dokonce říkáte „mám investovat do Stellar?“, Čtěte dál. je důležité dívat se dopředu a zjistit, jak by se mohla jeho cena v příštích několika letech změnit. V této části se budeme zabývat potenciálními cenovými změnami XLM v letech 2022 až 2025.

Jak tyto předpovědi ukazují, Stellar Lumens (XLM) by mohl být nastaven na jeden ze svých dosud nejlepších let. Co bychom však mohli očekávat z dlouhodobého hlediska? Pro rok 2022 dala italská krypto platforma Previsioni Bitcoin následující předpověď:

Previsioni Bitcoin ospravedlňuje své (mimořádně vzestupné!) Předpovědi, protože věří, že svět v příštích několika letech významně zvýší přijetí mnoha kryptoměn. Jak vidíme, nemyslí si, že Stellar Lumens je výjimkou z tohoto pravidla.

Podle předpovědi bitcoinů Previsioni by cena Stellar XLM mohla v období od ledna do května 2022 vzrůst z 1 $ na 2 $! I 1 $ je neuvěřitelně optimistická předpověď, takže je to pro investory potenciálně vzrušující zpráva.

Po ročním maximu 2 130037 USD v srpnu se společnost Previsioni Bitcoin domnívá, že Stellar XLM uzavře v roce 2021 za cenu 1,719757 USD.

Vzhledem k tomu, že předchozí ATH společnosti XLM činil v roce 2018 pouze 0,897472 USD, byl by to neuvěřitelně nový rekord. Mnoho lidí si může myslet, že je to příliš ambiciózní. Stellar však již dokázal, že jeho cena se může za měsíc zdvojnásobit, takže to možná není tak nereálné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

U naší druhé dlouhodobé predikce ceny jsme se vrátili k Digital Coin Price. Po předpovědi povzbudivých 2021, co platforma očekává v letech 2022-2025?

Prognóza ceny Digital Coin Price pro Stellar XLM je neuvěřitelně pozitivní. Pro příštích několik let se předpokládají následující milníky:

Rok Hvězdná cena
2021 $0,52
2022 0,62 $
2023 0,72 $
2024 0,83 $
2025 1,25 $

Jako dlouhodobá investice předpokládá, že Stellar by mohl být neuvěřitelně pozitivní. Podle jejích předpovědí by mohla cena Stellar do samého konce roku 2021 vzrůst na 0,65 USD, v roce 2022 vzrůst na 0,75 USD, v roce 2023 na 0,84 USD, v roce 2024 na 0,91 USD a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 1,50 USD.

Podle své technické analýzy společnost Digital Coin Price očekává, že cena Stellar Lumens v příštích pěti letech dosáhne nového ATH. Očekává, že k jeho největšímu tempu růstu dojde v průběhu let 2024–25, s růstem cen kolem 0,2 $.

Pokud jste zvědaví, „co bude Stellar Lumens v roce 2030?“, Pravděpodobně vás potěší, že Digital Coin Price věří, že by do roku 2030 mohla mít hodnotu více než 2,5 $.

Long Forecast si bohužel myslí, že bychom se měli vrátit na zem. V ostrém kontrastu s cenou digitálních mincí (a zejména bitcoinu Previsioni) poskytla tato platforma bezútěšnou medvědí předpověď, díky níž by mohla cena XLM v průběhu roku 2023 klesnout pod 0,2 $. Pro rok 2024 se uvádí následující ceny:

Hvězdné ceny v roce 2024

Jan: 0,14 $

Únor: 0,11 $

Březen: 0,09 $

Duben: 0,10 $

Květen: 0,12 $

Červen: 0,14 $

Červenec: 0,12 $

Srpna: 0,11 $

Září: 0,13 $

Říjen: 0,15 USD

Listopad: 0,17 $

Prosinec: 0,20 $

Trvale negativní míry růstu jsou neuvěřitelně odrazující, protože žádná z ostatních předpovědí obsažených v tomto článku neočekává, že cena XLM poklesne pod současnou hodnotu. S ročním minimem 0,09 USD, které se předpokládá na únor a březen 2024, Long Forecast jasně nepředpokládá, že by vzestupný trend XLM v dlouhodobém horizontu pokračoval. Přestože věří, že se aktivum předběžně zvýší v období před rokem 2025, je stěží býčí prognóza, kterou investoři doufali v.

Vzhledem k tomu, že počet pozitivních předpovědí daleko převyšuje tento medvědí výhled, neměli bychom zatím ztrácet naději na Stellarovy dlouhodobé vyhlídky. Je důležité mít na paměti potenciální nejhorší scénář pro vytvoření silné obchodní strategie, zejména proto, že trh je v současné době více nestabilní. Jak se ve světě obchodování často říká: plán pro nejhorší, očekávejte nejlepší!

Kryptoměnová platforma Prime XBT použila technickou analýzu k provedení následujících předpovědí, které jsou zobrazeny v tomto grafu:

Tři trojúhelníky, které můžeme vidět zvýrazněné zeleně, představují inverzní vzor hlavy a ramen. Analytici kryptoměny identifikovali tento model jako typ, který obvykle předchází býčímu běhu – proto prudký vzestupný trend předpovědí Prime XBT.

Platforma předpovídá Stellar XLM neuvěřitelně optimistickou budoucnost. Jak vidíme, technická analýza Prime XBT uvádí Stellar XLM do roku 2023 na možnou hodnotu 1,25 USD.

Pokud jsou tyto předpovědi správné, znamenalo by to, že Stellar XLM je nastaven na předjíždění svého předchozího maxima (ATH) 0,897328 USD.

Podle Coinlikerovy analýzy se investoři, kteří se zajímali o „zvedne cena Stellar XLM?“, Nemají čeho obávat. Věří, že Stellar meziročně poroste mezi lety 2021 a 2025:

2021-2022: XLM Cena: 0,64 USD, růst: + 1130%

2022-2023: XLM Cena: 1,52 $, růst: + 2820%

2025: XLM Cena: 3,35 $, růst: + 6340%

Coinliker tvrdí, že i když bychom si mohli myslet, že tyto předpovědi jsou extrémní, nejsou tak divoké, jak se zdají. Platforma uvádí klíčové faktory, které by mohly tento růst cen podpořit, vývojovou technologii sítě Stellar, stejně jako zvýšené přijetí XLM v různých případech použití. Je to tvrzení StormGain souhlasí s. Podle platformy je odhad 2 USD do roku 2025 „konzervativní“.

Stellar XLM by mohl být nastaven na nárůst kolem své předchozí ATH ve výši 0,897328 $. Podle Coinlikerových předpovědí by se jeho ATH mohlo během příštích pěti let více než ztrojnásobit.

Jako dlouhodobá investice předpokládá, že by Stellar mohl fungovat velmi dobře. Podle jeho předpovědí by mohla cena Stellar do samého konce roku 2021 vzrůst na 0,75 USD, v roce 2022 vzrůst na 0,95 USD a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 2,50 USD.

Kolik bude mít Stellar v roce 2025?

Podle predikce Stellar price, kterou nabízí WalletInvestor.com, se XLM do konce roku 2021 zvýší na 0,782 USD a do konce roku 2022 na 0,96 USD, aby do prosince 2025 vzrostla až na 2,35 USD.

Na základě Stellar projekcí z DigitalCoinPrice.com se očekává, že hodnota XLM v příštích letech výrazně vzroste a bude se obchodovat kolem 0,63 USD v roce 2021, na 0,71 USD v prosinci 2023 a na 1,255 USD v prosinci 2025.

Longforecast předpovídá, že XLM do konce roku 2025 dosáhne 1,69 USD.

Další předpovědi cen Stellar (XLM) 2023-2025:

Stellar predikce cen 2021:

Crypto Coin Society: 1,332967 $

Investiční útočiště: 4 USD

Mega krypto cena: 5 $

Stellar predikce cen 2023:

Prime XBT: 1,25 USD

WalletInvestor: 0,613 $

Obchodní bestie: 0,5554100 $

Stellar predikce cen 2025:

Přepínač mincí: 5 $

Ripple News: $ 3

Kapitán Altcoin: 5 $

Závěr: Stellar XLM Forecast Forecast Forecast

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen Stellar XLM v letech 2021, 2022, 2023 a 2025 nabízené technickými analytiky a odborníky na krypto průmysl.

Rok Vysoký Nízký
2021 0,82 $ 0,22 $
2022 0,95 $ 0,46 USD
2023 1,32 $ 0,60 $
2025 2,20 $ 0,90 $

Jak se cena Stellar v průběhu času změnila?

Chcete-li najít nejpřesnější odpověď na otázku „je Stellar XLM dobrá investice?“, Je skvělým způsobem, jak začít analyzovat předpovědi kryptoměny. Je však také důležité dívat se dozadu i dopředu. Minulý výkon může být klíčovým ukazatelem budoucího úspěchu, proto jsme sestavili stručného průvodce cenou XLM v průběhu času.

Jak jsme již zmínili dříve, Stellar XLM poprvé přišel na trh v roce 2014. To znamená, že musíme přezkoumat šest let cenových změn. Tento graf z Nomika sleduje cenu XLM:

Jak vidíme, cena Stellar XLM byla před rokem 2017 neuvěřitelně statická. Poté, co strávil první roky svého životního obchodování mezi 0,001 a 0,004 USD, byl jeho náhlý růst v dubnu, květnu a červnu 2017 zcela bezprecedentní. To však byl jen začátek.

Trh s kryptoměnami jako celek zažil neuvěřitelné tempo růstu na začátku roku 2018. To bylo částečně způsobeno počtem nových kryptoměn třetí generace, které byly spuštěny, což vyvolalo obrovský zájem investorů. Zvýšený objem obchodování v celém odvětví způsobil, že cena téměř každé kryptoměny vystřelila nahoru – a Stellar XLM nebyl výjimkou.

Při méně než 1 $ (0,897328 $) by se Stellarovo ATH mohlo zdát nevýrazné ve srovnání s ATH bitcoinů s neuvěřitelných 20 000 $. To však stále bylo neuvěřitelné zvýšení oproti předchozím cenám 0,001-0,004 USD. I když tato cena v průběhu roku 2018 rychle poklesla, nikdy se nevrátila ke stejným nízkým cenám a zůstala z větší části nad 0,05 USD.

Neobvykle mezi kryptoměnami cena XLM neklesla zpět v březnu 2020. Ke globálnímu zhroucení koronavirů došlo, protože důvěra investorů klesla v důsledku celosvětového uzamčení, což způsobilo pokles ceny téměř každé hlavní měny mezi 1. a 16. březnem. Překvapivě se cena XLM během tohoto období skutečně zvýšila a vzrostla z 0,081985 USD na 0,100722 USD.

To by mohlo naznačovat, že XLM není ovlivněn všemi stejnými faktory, které obvykle ovlivňují cenové výkyvy v odvětví. Například analytici si již dlouho všimli, že mnoho dalších měn odráží úrovně volatility bitcoinů, protože to může být dobrým ukazatelem sentimentu investorů. (Další faktory, které mohou mít vliv na cenu Stellar XLM, prozkoumáme v další části článku).

Přestože hodnota XLM v březnu neklesla v souladu se zbytkem trhu, naštěstí nebyla vyňata z celoodvětvového býčího běhu, který v prosinci 2020 vychoval jeho hlavu. Mezi 16. listopadem a 25. lednem Stellar vzrostl z 0,0870 $ na 0,278334 $ – impozantní procentní nárůst o 219,92414%! Vzhledem k tomu, že cena XLM stále pokračuje v růstu, mnoho investorů doufá, že Stellarovy medvědí dny jsou z velké části u konce.

Připraveni investovat Stellar XLM?

Jaké faktory ovlivňují cenu Stellar XLM?

Cena Stellar XLM se může měnit podle řady interních a externích různých faktorů. Abychom dosáhli co nejpřesnějších předpovědí cen Stellar na období 2021–2025 a odpověděli na otázku „stoupne cena Stellar XLM?“, Je důležité pochopit, o jaké faktory jde. To usnadní předpovídání období růstu nebo poklesu na základě aktuálních trendů v kryptoměně a dalších světových událostí, které mohou ovlivnit cenu XLM.

Nabídka a poptávka

Vztah mezi nabídkou a poptávkou ovlivňuje cenu každé jednotlivé kryptoměny (a měny obecně). Když se více lidí snaží koupit XLM než prodat, znamená to, že nabídka je větší než poptávka. To tlačí cenu XLM nahoru. Když se více lidí snaží prodat než koupit, znamená to, že poptávka je větší než nabídka, což má negativní dopad na cenu.

Na nabídku i poptávku má vliv řada různých faktorů. Níže uvádíme některé z nejdůležitějších.

Vzestup decentralizovaných aplikací (dApps)

Po celém světě roste zájem o decentralizované aplikace (dApps). Síť Stellar napájí řadu finančních aplikací, jejichž cílem je usnadnit lidem odesílání každodenních přeshraničních plateb. Partnerství Stellar s IBM vyústilo v platební platformu, která bude brzy schopna zpracovat sedm fiat měn (včetně britské libry a fidžijského dolaru) i XLM.

Zvýšené přijetí těchto aplikací, které jsou posíleny díky vysokému profilu partnerství se společnostmi, jako je IBM, bude mít pozitivní dopad na cenu Stellar XLM.

Systémové aktualizace

Aktualizace sítí kryptoměn jsou investory obvykle netrpělivě očekávány, někdy i na roky dopředu. Napětí z aktualizace je často dost na to, aby se cena aktiva zvýšila před vydáním, ale ceny mohou po úspěšném zavedení aktualizace skutečně vyletět..

Nejnovější příklad pro XLM přišel tento týden 23. listopadu. Špičkový výkonný ředitel společnosti Stellar, Justin Rice, se vydal na firemní blog, aby oznámil, že společnost Stellar upgradovala svůj protokol z čísla 13 na 15 – tento krok způsobil, že cena XLM vzrostla o pouhých 68% během jediného týdne.

Kryptoměny podléhají řadě interních a externích faktorů, které všechny mohou způsobit prudký vzestup nebo pokles cen. je důležité pochopit, o jaké faktory jde. To vám usnadní předvídání potenciálních období úniku (nebo havárií).

eToro – Kupte si Stellar XLM s provizí 0%

Přihlásit se pro eToro a začněte obchodovat se Stellar nebo kopírovat špičkové Stellar investory bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Stellar XLM Cenová předpověď – Klíčové body

 • Na konci roku 2021 se WalletInvestor domnívá, že bychom mohli zaznamenat ceny 0,44 USD.
 • Trading Beasts předpověděl, že cena XLM by mohla do prosince 2021 dosáhnout maximální ceny 0,5335535 $.
 • Digital Coin Price věří, že Stellar XLM uzavře rok za vyšší cenu, než je jeho současných 0,3258 USD.
 • Podle Previsioni Bitcoin by cena Stellar XLM mohla mezi lednem a květnem 2022 vzrůst z 1 $ na 2 $.
 • Cena digitálních mincí očekává, že cena hvězdných lumenů během příštích pěti let dosáhne nové ATH ve výši 1,046891 USD.
 • Dlouhá předpověď poskytla nejvíce medvědí prognózu a předpovídá, že XLM by mohl v roce 2024 klesnout na 0,09 USD.
 • Prime XBT použil technickou analýzu a citoval Stellarův inverzní vzor hlavy a ramen, aby naznačil, že jeho cena by mohla do roku 2023-25 ​​dosáhnout 1,25 USD.
 • XLM byl neobvyklý v tom, že jeho cena během pádu koronaviru významně neklesla.
 • Mezi 16. listopadem a 25. lednem se Stellar zvýšil z 0,0870 $ na 0,278334 $.
 • Faktory, které mohou ovlivnit cenu XLM, zahrnují nabídku a poptávku, nárůst dApps a zahájení upgradů systému.
 • Stellar byl spuštěn v roce 2014 jedním ze spoluzakladatelů Ripple a zaměřuje se na usnadnění přeshraničních plateb pro obyčejné lidi.
 • Mezi její partnerství patří IBM a Deloitte, které obě vytvořily platební aplikace a systémy v síti Stella.
 • Každá Stellar transakce stojí pouze 0,0001 XLM poplatků a její zpracování trvá méně než šest sekund (mnohem levnější a rychlejší než bitcoin).
 • Coinliker dává nejoptimističtější předpověď 3,35 $ za pět let.
 • ATH společnosti Stellar XLM byla v roce 2018 0,897328 USD.

Pokud jste hledali spolehlivou predikci cen Stellar XLM pro roky 2021, 2022, 2025 a další a zajímalo by vás, „je Stellar XLM dobrá investice?“, Doufáme, že vám tento článek pomohl. Toto aktivum je na trhu od roku 2014 a v té době zaznamenalo řadu vysoce postavených partnerství. Jeho nedávno statická cena mohla být trochu ohromující, ale podle předpovědí, které jsme sem zahrnuli, by to mohlo být pro světlou budoucnost.

Ať už upřednostňujete nejnižší předpověď z Long Forecast nebo extrémně pozitivního výhledu Previsioni Bitcoin, je jasné, že analytici v drtivé většině očekávají, že cena Stellar v příštích pěti letech poroste. To znamená, že trh se v minulosti změnil přes noc a mohl by to snadno udělat znovu. Ve výsledku je zásadní provést vlastní výzkum, abyste vytvořili robustní investiční strategii.

Pokud vám tento článek dodal důvěru, musíte začít obchodovat Stellar XLM pro sebe by vás mohlo zajímat, že makléř pro obchodování s více aktivy eToro poskytuje možnost obchodovat s kryptoměnami (včetně Stellar) a CFD až na 90+ kryptoměny.

Stellar Price Predictions – Časté dotazy

Will Stellar dosáhne 1 $?

Podle aktualizovaných předpovědí se zdá vysoce možné, že by Stellar mohl v příštích dvou letech dosáhnout 1 $. První prognózy se domnívají, že by se to mohlo stát před koncem roku 2021, zatímco jiné to očekávají v období před rokem 2025.

Zdá se možné, že by Stellar mohl dosáhnout 1 $. Podle technické analýzy Prime XBT, Coin Liker a StormGain může mít XLM v příštích několika letech hodnotu více než 1 $. Coinliker dokonce očekává, že do roku 2025 dosáhne 3 $!

Je Stellar XLM dobrá investice?

Předpovědi v drtivé většině naznačují, že Stellar může být dobrou investicí. Dlouhá předpověď je výjimkou z pravidla, věří, že hodnota XLM poklesne na hodnotě a v roce 2024 dosáhne hodnoty 0,09 USD.

Proč je Stellar tak levný?

Cena Stellar se sice zvyšuje, ale stále je to jedno z nejlevnějších krypt na trhu. Někteří lidé se domnívají, že aktivum je jednoduše podhodnocené, ale jedním z důvodů, proč je tak nízké, je to, že platforma Stellar účtuje velmi nízké poplatky.

Je XLM lepší než XRP?

Na otázku „je XLM lepší než XRP“ neexistuje snadná odpověď. Společnost Stellar byla vytvořena s cílem usnadnit přeshraniční platby běžným lidem, zatímco společnost Ripple byla vytvořena s cílem usnadnit bankám zasílání velkých částek peněz, aniž by se staly obětí nepříznivých směnných kurzů a vysokých poplatků. Stellar je lepší nebo vhodnější pro jednotlivce, zatímco Ripple je lepší pro velké podniky a banky.

Bude Stellar stoupat?

Předpovědi kryptoměny, které jsme zahrnuli do tohoto článku, se shodují, že ano, cena Stellar poroste. Většina platforem předpokládá býčí běh do roku 2025, i když do té doby budou mít období volatility.

Je Stellar vidličkou Ripple?

Ne, Stellar není vidličkou Ripple. Ve skutečnosti, ačkoli byl spuštěn jedním ze spoluzakladatelů Ripple, byl před vydáním označován jako „The Secret Bitcoin Project“.

Pokud jste zvědaví, „zvedne se cena XLM?“, Doufáme, že se tento článek osvědčil. Po sérii medvědích let, která se vzepřela vysoce postaveným partnerům aktiva, se výhled XLM začíná stávat jasnějším.

Pro některé investory se Coinlikerovy optimistické předpovědi mohou zdát příliš ambiciózní. Stojí však za zmínku, že Prime XBT i StormGain souhlasí s tím, že cena XLM by mohla během příštích pěti let dosáhnout 2 $. Ať už jste stávajícím XLM investorem nebo někým, kdo uvažuje o přidání aktiva do svého portfolia, tato zpráva je určitě povzbudivá.

Další čtení:

Top 15 nejlepších kryptoměn ke koupi tento měsíc

15 důvodů, proč investovat do kryptoměn

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

Nejlepší kryptoměny k investování v Austrálii v roce 2021

Nejdůležitější kryptoměny jiné než bitcoin

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Zřeknutí se odpovědnosti: Hvězdné nebo jiné krypty jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prognóza a analýza odrážejí názory různých externích a interních analytiků v daném okamžiku a mohou se kdykoli změnit. Navíc nemohou představovat závazek ani záruku ze strany Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me