Stojí za to sledovat hvězdné lumeny?

Stellar Lumens si za posledních několik let získal docela velkou popularitu a investoři jsou zvědaví, zda je Stellar dobrá investice. Jedná se o pragmatický blockchainový projekt vytvořený na podporu digitální reprezentace jakékoli měny. Vždy je nejlepší vědět, jaké nové projekty mají na svém účtu na trhu plném příležitostí.

Zde je podrobná studie Stellar Lumens, důvod jeho popularity, a ponechání možnosti pro investory, aby se rozhodli, zda je to dobrá budoucí investice.

Co je Stellar Lumens a proč to bylo vynalezeno

Stellar Lumens (XLM) vytvořil Jed McCaleb, vynálezce Ripple. Jedná se o digitální měnu, která je podobná Ripple, ale má jiný účel.

Lumen je Stellarova kryptoměna vytvořená, aby hrála významnou roli v síti. Stellar je navržen zvláštním způsobem a vyžaduje, aby každý účet vždy držel odpovídající počet lumenů. Spíše než pomáhat institucím byl Lumens vytvořen s posláním pomáhat jednotlivcům převádět peníze.

Dřívější přeshraniční transakce způsobily lidem mnoho problémů. Lumeny byly vytvořeny, aby překonaly problém zdlouhavých transakcí a vysokých poplatků. Poskytnutím rychlé a levné metody zasílání peněz do celého světa dokázala společnost Lumens najít lepší řešení tohoto problému..

Fintech pro kryptoměnu: XML

Naše společnost dnes pomalu přechází do bezhotovostní společnosti a společnosti, které z toho těží, jsou bezpochyby společnosti zabývající se finančními technologiemi. Fintech společnosti jsou stále důležitější, protože umožňují jednotlivcům snadno pohybovat penězi. Pokud jde o svět kryptoměn, Ripple a Stellar Lumens si kladou za cíl snížit vysoké náklady mezibankovního převodu a zpřístupnit ho všem.

Stellar Lumens fungují jako peer-to-peer věřitel pro přesouvání peněz přes hranice; na rozdíl od Ripple, která se stará o bankovní instituce, Stellar cílí na nebankovní. Jak Ripple, tak Stellar slouží v krypto světě ke stejnému účelu. Jejich údajným cílem je usnadnit transakce lidem s rychlostí a bezpečností digitálních tokenů a usnadnit přeshraniční pohyb tvrdých aktiv, včetně fiat měny.

Na rozdíl od bitcoinu, mince proof-of-work (PoW), používá Stellar metodu Stellar konsensu. Prostřednictvím této metody jsou transakce vypořádány během 2 až 5 sekund. Metoda konsensu používá pro ověření spíše řadu serverů, které se navzájem synchronizují, než aby pro ověření transakcí používaly horníky.

Stellar’s Underlying Technology And The Lumen Token

Síť Stellar je otevřená, decentralizovaná síť typu peer-to-peer, která umožňuje přesouvat a ukládat peníze. Lumen je nativní token sítě a umožňuje uživatelům posílat peněžní částky a převádět měnu.

Lumen funguje jako most, díky němuž je obchodování s aktivy přes hranice levnější. Proto tato decentralizovaná blockchainová technologie zpochybňuje stávající poskytovatele plateb, kteří účtují vyšší poplatky za podobné služby, a jejím cílem je řešit rozdíly mezi různorodými uzavřenými systémy, které se skládají ze současných mezinárodních finančních trhů.

Lumeny poskytují snadné transakce hodnot mezi měnami, které nemají běžně obchodovaný pár. Pouze jeden typ měny lze odeslat od jednoho partnera prostřednictvím Lumenu, který přijde jako jiná měna příjemci. Cesta k přijímači je naplněna různými přechody přes několik měn. Tím, že zajistí přítomnost přímého swapu měnových párů nebo hledá existující poptávku po počáteční měně od držitele Lumenu, hledá pár lumenů a cílovou měnu, čímž je transakce bezproblémová.

Co dělá Stellar Lumens jedinečným?

Prvním a nejdůležitějším důvodem pro jeho jedinečnost je, že Stellar umožňuje organizacím využívat svou síť ke snížení nákladů na transakce a převody. Spolu s tím také spravuje mikroplatby a zvyšuje svůj dosah prostřednictvím mobilních poboček. Každá transakce Stellar stojí pouhých 0,00001 XLM. Ačkoli XLM není mince typu PoW jako bitcoin, má podstatnou cenovou korelaci s bitcoinem.

Webová stránka Mince Predictor uvádí, že "korelační koeficient obou krypt je 0,55," což je kladné číslo. To je pro lumeny další výhoda, protože se pohybuje stejným směrem jako populární kryptoměna bitcoin.

Síť společnosti Stellar je zabezpečena protokolem Stellar Consensus Protocol, který ji činí jedinečnou od ostatních krypt. Tento protokol má čtyři významné vlastnosti: decentralizované řízení, flexibilní vztah důvěryhodnosti, nízká latence a asymptotické zabezpečení, což z něj činí příznivou důvěryhodnou síť pro uživatele.

Stojí za to sledovat hvězdné lumeny?

Nyní je trvalou otázkou, zda je Stellar Lumens dobrá investice? Odpověď není jednoduchá. Kryptoměnový trh je volatilní a je náchylný k náhlým změnám. Proto musí investoři před plánováním investice do jakékoli kryptoměny provést podrobný průzkum a studii o konkrétní minci.

V současné době je celková nabídka společnosti XLM kolem 50 miliard a oběhová nabídka je 20,7 miliard. Se současným tržním stropem ve výši 9,26 miliardy USD a dalším růstem jeho hodnoty v příštích letech může být Stellar životaschopnou volbou pro investory, ale se spolehlivými plány řízení rizik.

Očekává se, že během pěti let bude Stellar lumens růst jako jedna z nejlépe fungujících kryptoměn, zejména s ohledem na její nedostatek na trhu. To nakonec zvýší jeho hodnotu a růst. Veteráni na trhu předpovídají, že tržní kapitalizace společnosti Stellar by mohla v nadcházejících desetiletích stoupnout nad procento růstu bitcoinů.

Nenechte si ujít: Predikce cen hvězdných lumenů

Závěrem:

S nižšími náklady, rychlejšími transakcemi, snadnou dostupností a zabezpečenou sítí, která využívá Stellar Consensus Protocol, byla společnost XLM uvedena na řadě špičkových burz na trhu kryptoměn. Samotný nedostatek XLM může být hnacím faktorem pro vzestup jeho hodnoty v čase, zvláště když poptávka po Stellarově platformě vykazuje značný nárůst. Vzhledem ke všem faktorům a důkladnému výzkumu může být XLM ziskovým doplňkem vašeho investičního portfolia. Držení v digitální peněžence se může ukázat jako dobrá investice.

eToro – nejlepší platforma pro nákup Stellar XLM

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Jak nakupovat Stellar – Průvodce pro začátečníky

Co bude pohánět hvězdnou cenu v roce 2021?

Kolik stojí Stellar XLM v roce 2021 a dále?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me