Top 7 altcoinů ke koupi v roce 2021

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší altcoin roku 2021 je Ethereum nebo Litecoin.

Hledáte nejlepší altcoiny ke koupi v tomto roce?

Většina špičkových kryptoměn zaznamenala nová maxima těsně před začátkem roku a od té doby nebyly cenové výkyvy tak špatné. Vzhledem k tomu, že mince jako Cardano zasáhly první příčky a Polkadot se dostal do top 5 kryptoměn, kryptotrh zaznamenal hned v prvním měsíci některé historické znaky.

V roce 2021 bude pravděpodobně dosaženo milníků v oblasti kryptoměny a digitální měny. Ať už jste začátečník nebo hledáte nejlepší altcoiny ke koupi v roce 2021, grafy pro kryptoměnu byly tento rok docela zajímavé.

Proto jsme pro vás sestavili seznam nejlepších altcoinů roku 2021.

Takže bez dalších okolků…

Top 7 nejlepších altcoinů ke koupi v roce 2021:

1. Ethereum (ETH)

2. Litecoin (LTC)

3. Zvlnění (XRP)

4. Cardano (ADA)

5. Polkadot (DOT)

6. Stellar XLM

7. Bitcoinová hotovost (BCH)

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, vyzkoušejte to Výměna eToro!

Tady na Trading Education jsme vybrali nejlepších 7 altcoinů, které je třeba v roce 2021 zvážit.

1. Ethereum (ETH)

Při výčtu altcoinů ke koupi v roce 2021 je Ethereum nepochybně jednou z nejlepších mincí, do kterých se investuje. Shrnutí nejlepších altcoinů by mělo začít u Ethereum, které je po bitcoinech druhou nejvýznamnější kryptoměnou.

Aktuální tržní kapitalizace etherea je 64,35 miliard dolarů. Bylo založeno v červenci 2015 dnes populárním zázrakem krypto světa. Zatímco bitcoin je považován za „pokročilou hotovost“, přesto má Ethereum na stole více, bez ohledu na to. Ethereum poskytuje investorům platformu, na které mohou budovat inteligentní smlouvy založené na blockchainu a decentralizované aplikace.

Ethereum jako první zavedlo inteligentní smlouvy, které jsou v současné době považovány za velmi inovativní upgradaci. Ethereum je rovněž nejoblíbenější platformou pro zavedení Initial Coin Offerings (ICO). Pravděpodobně největší nevýhodou pro Ethereum byla stabilita. Organizace Ethereum v současné době podporuje přibližně 15 transakcí za každou sekundu.

Společnost Ethereum se spoléhá na to, že v roce 2021 přepracuje svou inovaci z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. To enormně rozšíří jeho škálovatelnost.

2. Litecoin (LTC)

Litecoin, který byl spuštěn v roce 2011, byl mezi prvními digitálními měnami, které byly vydány, 2 roky po vydání bitcoinů v roce 2009. Vytvořil je Charlie Lee, absolvent MIT a předchozí inženýr společnosti Google. Od ledna 2021 měl Litecoin tržní strop 10,1 miliardy USD a odhad 153,88 USD, což z něj činí šestou největší digitální kryptoměnu.

Litecoin je známý jako stříbro digitální měny; je to uzemněná fáze s neuvěřitelným sledováním a investory.

Cena litecoinu se během ledna 2021 pohybovala kolem 130 $. Fascinující volba, kterou je třeba vzít v úvahu, vzhledem k neuvěřitelným výsledkům bylo zjištěno, že litecoin může být jedním z nejvýnosnějších altcoinů, které lze v roce 2021 koupit.

V říjnu 2020 byla tato mince jednou z největších digitálních forem peněz. S účinností v listopadu přesného roku vylepšila svoji pozici a stala se osmou největší. Litecoin (LTC) ukázal velmi vážný výsledek pro obzvláště krátký časový rámec.

Mezi výhody litecoinu – má mnohem vyšší míru blokové odměny ve srovnání s konkurencí. Těžba jediného bloku litecoinu trvá jen 2 minuty.

3. Zvlnění (XRP)

Společnost Ripple je známá svou kryptoměnou XRP. Významné výhody této současné mince zahrnují neuvěřitelně nízkou míru konverze a spontánní konformace pro vaše burzy kvůli metodám validace, které obcházejí konvenční systémy centrálního bankovnictví. Ripple také rozšiřuje své autoritativní služby na pomoc bankám a jiným peněžním nadacím, což následně zvyšuje jeho neochvějnou kvalitu a podporuje dobré domněnky o vývoji nákladů.

Nejlepší a ideální příležitost ke koupi Ripple je v roce 2021, zatímco cena je stále velmi nízká a přiměřená, zejména na rozdíl od různých mincí.

4. Cardano (ADA)

Cardano je "Ouroboros proof-of-stake," digitální měna, kterou vyrobili specialisté, matematici a specialisté na kryptografii metodikou založenou na zkouškách. K založení podniku přispěl Charles Hoskinson, jeden z pěti zakladatelů společnosti Ethereum. V návaznosti na několik konfliktů odešel a později pomáhal při výrobě Cardana.

Skupina stojící za Cardanem vytvořila svůj blockchain prostřednictvím širokého experimentování a průzkumu společníků. Specialisté, kteří stojí za tímto podnikem, složili více než 90 příspěvků o inovaci blockchainu v celé řadě témat. Tato zkouška je základem Cardana.

Díky tomuto důkladnému cyklu stojí Cardano odděleně mezi svými kolegy v oblasti proof of-stake stejně jako jiné obrovské digitální měny. Cardano bylo rovněž pojmenováno "Ethereum zabiják" protože jeho blockchain má být připraven udělat víc. Cardano je zatím ve svých počátečních fázích. I když porazil Ethereum podle modelu proof-of-stake, do decentralizovaných krypto aplikací zbývá ještě hodně času.

Cardano si klade za cíl stát se kompatibilní finanční platformou světa vybudováním decentralizovaného systému srovnatelného s Ethereem, stejně jako kromě jiných věcí také nabízí řešení pro interoperabilitu řetězce a zákonné dohody..

5. Polkadot (DOT)

Polkadot je jednou ze slavných kryptoměn proof-of-stake, která je založena na zprostředkování interoperability mezi jinými blockchainy. Jeho konvence je určena k přidružení jak blockchainů založených na povoleních, tak bez povolení.

Polkadot je založen na hlavní složce jeho přenosového řetězce, která umožňuje interoperabilitu řadících organizací. Dále bere v úvahu "parašutisty," nebo rovnocenné blockchainy s jejich místními tokeny pro případy explicitního použití.

V případě, že tento rámec kontrastuje s Ethereem, spočívá v tom, že na rozdíl od vytváření pouze decentralizovaných aplikací na Polkadotu mohou inženýři vytvářet svůj blockchain a současně využívat zabezpečení, které Polkadotův řetězec nyní má. Díky Ethereum mohou inženýři vytvářet nové blockchainy, přesto však musí vyvinout své úsilí v oblasti bezpečnosti, které může ponechat nové a skromnější aktivity otevřené útoku, protože čím větší je blockchain, tím větší zabezpečení má. Tato myšlenka v Polkadotu je známá jako sdílené zabezpečení.

Polkadot vytvořil Gavin Wood, další jedinec od předních původců projektu Ethereum, který měl protichůdné domněnky o budoucnosti úkolu.

6. Stellar XLM

Stellar XLM je otevřená blockchainová síť určená k poskytování směnárenských a finančních opatření propojením finančních institucí s konečným cílem enormních výměn. Obrovské výměny mezi bankami a rizikovými firmami, které by za normálních okolností vyžadovaly několik dní, různé střední lidi a stály slušné hotovostní ujednání, by nyní měly být možné téměř rychle bez jakýchkoli delegátů a pro ty, kteří se směnou.

Zatímco Stellar se nachází jako podnikový blockchain pro institucionální výměny, je to dosud otevřený blockchain, který může využít kdokoli. Rámec zohledňuje křížové výměny mezi jakýmikoli peněžními formami. Organizace očekává, že klienti budou držet lumeny, aby měli možnost v organizaci provádět.

Založil jej Jed McCaleb, zakládající jednotlivec z Ripple Labs a inženýr konvence Ripple. Nakonec opustil práci u Ripple a pokračoval v založení Stellar Development Foundation.

7. Bitcoinová hotovost (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin Satoshi Vision (BSV) byly dvě tvrdé vidlice původního kryptoměny Bitcoin. Ten druhý vedl Craig Wright, který tvrdil, že je Satoshi Nakamoto, a proto už ve skutečnosti není na scéně kryptoměny. Bitcoinová hotovost naopak prosperuje ve stínu bitcoinu.

Zpočátku byla kryptoměna přijata s důvodem, že se bitcoin kromě problémů se škálovatelností v protokolu SegWit2 odchýlil od původního Satoshi Nakamota. Výsledný blockchain byl samozřejmě rychlejší než bitcoinové protokoly a nadále si udržuje pozici v první desítce kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Po celý rok 2020 si bitcoinová hotovost udržovala svoji pozici nad hodnotou kolem 200 $ a po zvýšení cen v prosinci 2020 dosáhla až 600 $. Od vzestupu si BCH udržuje stabilní maximum nad 400 $ s občasným poklesem na 360 $. Nákup dipu by se mohl ukázat jako úspěšný nákup.

Vlastnosti altcoinů ke koupi v roce 2021

Existuje několik funkcí, díky nimž altcoiny vynikají nad ostatními. Při nákupu jakéhokoli altcoinu je třeba tyto funkce zvážit a pečlivě sledovat, abyste se ujistili, že děláte správnou volbu.

Mezi nejvýznamnější funkce, díky nimž je jakákoli kryptoměna velmi zisková, patří vysoký míry adopce, vysoký tržní kapitál, funkce ochrany osobních údajů a průmyslový nástroj.

1. Míra přijetí

Nejlepší altcoiny ke koupi v roce 2021 by měly mít vysokou míru adopce. Čím lépe se měna přizpůsobuje trhům, tím větší jsou šance na její růst cen. Lepší míry adopce mají tendenci zvyšovat kompatibilitu kryptoměny.

2. Tržní kapitalizace

Vyšší tržní strop je příznivý pro výnosnější výnosy. Pokud hledáte lepší altcoiny ke koupi v roce 2021, nezapomeňte si důkladně prostudovat trhy. Altcoiny s velkou tržní kapitalizací jsou považovány za nejbezpečnější investice.

Jedná se o mince s tržním stropem více než 10 miliard dolarů. Vkládání zdrojů do mincí s enormními tržními limity je obvykle tradicionalistický systém. Tyto mince budou pravděpodobně méně nestabilní než jiné mince, ale zároveň nepředvídatelnější než obvyklé zdroje, jako jsou akcie.

Kryptoměny se střední kapitalizací jsou nepředvídatelnější, ale navíc mají mnohem větší rozvojový potenciál než enormní kryptografické formy peněz s kapitalizací.

Mince s nízkou nebo nízkou kapitalizací jsou pravidelně velmi nestabilní a považují se za riskantní investici, ale sem-tam s velkým množstvím potenciálu se mohou ukázat jako dobré investice.

3. Funkce ochrany osobních údajů

Technologické inovace, jako jsou chytré kontrakty nalezené v Ethereu a několik dalších kryptoměn, zvyšují bezpečnost transakcí. Tím se vytvoří soubor specifikací pro bezpečnější transakce, jako jsou anonymní převody a šifrované burzy. Některé kryptografické formy peněz, jako je Monero, kladou důraz na bezejmennost a zakrývají osobnost odesílatele a příjemce aktiv.

4. Průmyslové využití

Kryptoměny začínají být praktičtější. Pokud má někdo v úmyslu zavést novou minci, je třeba vzít v úvahu, že v určitém okamžiku by stejná mince měla mít i jiné využití než směnu – užitečnost mincí v průmyslových odvětvích.

Sečteno a podtrženo: Nejlepší altcoiny ke koupi v roce 2021

Altcoiny začaly v roce 2021 se zvláštní pozorností investorů a očekává se od nich růst cen. Zatímco rok 2020 byl rokem, kdy kryptoinstitucionalizace začala s bitcoinem jako lídrem, rok 2021 by mohl být rokem pro nejlepší altcoiny.

Musíte si jen vybrat správné altcoiny, které chcete koupit. Jak řekl Lark Davis Cvrlikání: „Vím, že altcoiny se někdy mohou cítit jako Pokémoni, ale opravdu je nemusíte chytat všechny. Jen ty dobré. “ Kromě našich top 7 altcoinů vybraných výše, další čestná uznání pro rok 2021 zahrnují Binance Coin, Monero, Chainlink a Uniswap.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

  • Rok 2021 je jedním z nejlepších let pro obchodování a investování do kryptoměny, protože rok zahájili se zvláštní pozorností.
  • Pokud hledáte altcoiny ke koupi v roce 2021, skvělým výběrem by bylo Ethereum, Litecoin, Ripple, Cardano, Polkadot, Stellar a Bitcoin Cash.
  • Ethereum bylo prvním altcoinem, který zavedl chytré smlouvy, které jsou v současné době považovány za velmi inovativní upgradaci
  • Každá mince má vlastnosti, díky nimž je ziskovější. Při výběru altcoinů ke koupi v roce 2021 se podívejte na jejich vysokou míru adopce, vysoký tržní kapitál, funkce ochrany osobních údajů a průmyslové využití.
  • Mince s velkými kapitály na trhu jsou nejlepší a nejbezpečnější investicí. Mince s nízkým tržním kapitálem jsou riskantní, ale díky své vysoké volatilitě se mohou ukázat jako velmi výnosné.
  • 2021 by mohl být rokem altcoinů; musíte si vybrat ty správné, do kterých chcete investovat.
  • Čestná uznání pro rok 2021 zahrnují Binance Coin, Monero, Chainlink a Uniswap.

Přečtěte si také: Celkový pohled na trh s kryptoměnami – co můžete očekávat v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me